PLOEGBAAS Europa's meest verkochte afwasautomaat er is geen betere U houdt van het Limburgse landschap! B-verplegenden mogelijk met stafoplelding N.Y. W. SCHOTTE'S ZN'S iever< DIACONESSEN HUIS BREDA operatie-verpleger of -verpleegster tweede monteur,tenminstee Relatiegeschenken ontvangt gaarne inlichtingen over de funk- tie van wegenwacht. /Tl/Tl Breda necferlandse accountants-maatschap de organisatie de functie de voorwaarden sollicitaties en inlichtingen Steeds meer huisvrouwen kiezen een MIELE G50, de afwasautomaat die werkelijk schoon afwast. De jaarlijkse 1460 vuile pannen en de 8280 smerige kopjes en de 6390 messen en lepels en vorken etc. Stelt u zich eens voor dat u zo'n fantastische machine zou hebben! super-reiniging luxe-reiniging mini-reiniging suède-reiniging overhemden- en jassch'ortenservice stoppage en reparatie verven in alle modetinten tapijt-reiniging DE STEM VAN ZATERDAG 9 NOVEMBER 1968 Een wegenwacht heeft een zelfstandig en veelzijdig beroep. In de eerste plaats is hij een ervaren auto monteur, maar het helpen van mensen langs de weg bestaat uit veel meer dan "pechverhelpen" aan auto's. Er kan een weg geblokkeerd zijn, bijvoor, beeld door een omgewaaide boom, u leidt het ver- keer om totdat de door u gewaarschuwde politie Ij gearriveerd. Als er bij een ongeluk gewonden zijn, waarschuwt u zonodig de dokter en de ambulance en verleent u eerste hulp. Daarnaast zijn er nog vele andere diensten,die u aan deweggebruikers verleent. KURK- en PLASTICFABRIEK Industrieweg 17 te Kampen, tel. 05292-4510 vraagt een Op de operatie-afdeling van het ziekenhuis (260 bedden) is plaats voor een Er is een flat beschikbaar. Sollicitaties te zenden aan de geneesheer-directeur. Dr. H. Buijs, Langendijk 75 te Breda. voor de afdeling FLESSENBLAZERIJ (kunststoffen) in 3-ploegendienst. Vereisten: minimum opleiding techn. school, ma- chinebankwerken of electrotechniek, evt. voortgezet techn. onderwijs (U.T.S-niveau) strekt tot aan beveling. Enige jaren ervaring in soortgelijke functie is wel gewenst, doch niet vereist. Sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. Het diploma jaar ervaring in het repareren van allerlei soorten motorvoertuigen en een leeftijd van 23-35 jaar zijn belangrijke voorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in dit werk - waarvoor het salaris afhankelijk van dienstjaren van f. 840,- tot f, 1095,- per maand varieert - en indien u meent aan de voorwaarden te voldoe(i, vult u dan de cou. pon in en zendt deze aan de afdeling Personeels, zaken, Wassenaarseweg 220, Den Haag. Nergens voordeliger Ballpoints - Sleuteletuis Knipbeursjes - Knobbel en Dobbeletuis - Zakmes- les Bureau borstels - Te lefoonklappers - Thermo meters - Autopapierenetuis Schroevendraaiersets. enz enz Naam Adres Woonplaats Vraagt vrijbL. inl. Fa. J. Wezenbeek Postbus 130 Roosendaal En niet alléén van het zuiden, maar ook van het midden en van het noorden 7 Bijzonder prettig I In ons psychiatrisch ziekenhuis hebben wij plaatsingsmogelijkheid voor Dit is Annemieke van d( meisje dat de eerste prij wonnen heeft. Ze leest in heeft. Ze was erg blij, w maar niet van jongensbc dat ze de eerste prijs zou naaien en maakt zelf ook dert die dan met mooie t in de vijfde klas zitten vo deze prijs gewonnen had. die wel van omgeving (landschap) willen veranderen. Wij kunnen U een zelfstandige taak bieden* in een der afdelingen, waarbij wij rekening houden met Uw voorkeur. Wij werken gezamenlijk voor ruim 800 patiënten. Maar wij werken ook in een mooie omgeving, met een moderne outillage, in een ziekenhuis waar een hartelijke, open sfeer nearst. Als U daar ook prijs op stelt, zullen wij graag samenwerken. Voor meisjes van 17j jaar en ouder hebben wij plaatsingsmogelijkheid om deel te nemen aan de verpleegstersopleiding die 1 december a.s. begint. Als adspirant kan men meteen in dienst treden. 'Maakt U telefonisch even een afspraak voor een (vrijblijvend) bezoek? Het hoofd Personeelszaken zal PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS U graag ontvangen Mocht U liever schrijven, dan kunnen VENRAY wij U verzekeren dat verzoeken om nadere inlichtingen per omgaande worden beantwoord. Het adres is Mm I 121 St Annalaan 5, Venrav en het telefoonnummer (04780) 3232. s—i sy Amsterdam /a y/ Rotterdam Z/ I's-Gravenhage Almelo /A Amersfoort 1Beverwijk y| Eindhoven Enschede Gouda Groningen Haarlem Heerlen Hilversum Leeuwarden Middelburg Zwolle Brussel vraagt een De Nederlandse Accountants-Maafschap biedt, mede door haar talrijke vestigingen, uitstekende toekomstmogelijkheden. Dit geldt zowel voor hen, die de accountantsstudie volgen, als voor degenen die studeren voor het S.P.D.- of M.O.-diploma. Het kantoor Breda van bovengenoemde maatschap biédt, door zijn omvang, de gelegenheid een goede toekomst op te bouwen. Voor gevorderde assistenten bestaat de mogelijkheid van toe nemende zelfstandigheid bij de uitvoering van hun taak, indien hun studie en ervaring zich dienovereenkomstig ontwikkelen. Candidaten voor de hier aangeboden functie moeten beschik ken over enige jaren ervaring op een accountantskantoor. Zij dienen tenminste in het bezit te zijn van het diploma M.B.A., of te kunnen wijzen op gelijkwaardige studieresultaten. Bij verdere studie is een gunstige studiekostenregeling op hen van toepassing. Zij die belang stellen in de hier aangeboden mogelijkheid kunnen zich met hun sollicitatiebrief richten tot de leiding van het kantoor Breda. Indien eerst nadere inlichtingen wor den gewenst, kunnen deze zowel schriftelijk als telefonisch worden aangevraagd: Baronielaan 18, Breda, telefoon (01600) 22400. Ook zij die belangstelling hebben voor een functie op één van de andere kantoren van de maatschap kunnen reflecteren. Ontdek waarom Miele niet goedkoper, maar wel beier Is- Vraag brochure nr. s 3 bij Mieie, Goudsesingel 92. Rotterdam. Naam: Straat: Plaats: Coupon op briefkaart plakken of als brief verzenden. MIELE GS0: technisch zijn tijd ver vooruit! geheel geëmailleerde ontmanteling voldoende ruimte voor 40 borden, 20 kopjes of glazen, 56 stuks bestek, 5 schalen uitermate geschikt voor inbouw in de moderne keuken superieur sproeisysteem, roestvrijstalen spoelruimte, genlaal-eenvoudige bediening Amsterdam - Rotterdam - Eindhoven van Eekelen, MarkstrJ

de Stem | 1968 | | pagina 24