Als u droomt van zo'n slaapkamer raden wij u bijvoorbeeld onze dekens 255, 263 en 610 af... gelukkig staan er nog 836 andere dekens in het grote AaBe kollektieboek INSPECTEURS stad Rotterdam anno 1720 Als de deken die u vele vele nachten warm zal houden, volmaakt bij uw slaapkamer moet passen, kies dan niet alleen uit de dekens die op die dag in de winkel aanwezig zijn. Vraag dan om het AaBe kollektieboek. Daar staan maar liefst achthonderdnegenendertig verschillende dekens in. Hierin staan zelfs de dekens afgebeeld die 'aangepast' zijn aan centraal verwarmde slaapkamers. Royaal van formaat, perfekt afgewerkt, gemaakt van zorgvuldig gekozen materiaal. Van zuiver scheerwol en van vol-synthetisch AaBélon. AaBe garandeert u korrekte levering en onvoorwaardelijke fabrieksgarantie. INTERNATIONALE KUNSTSTOFFEN INDUSTRIE NV dura woningbouw DE STEM VAN ZATERDAG 2 NOVEMBER 196» Finata Bank leent u geld. Snel-voordelig! In verband met de sterke groei van ons bedrijf zoeken wij zowel voor onze schadeverzekeringsmaatschappijen als voor onze levensverzekeringsmaatschappijen (Stad Rotter dam Leven en „de Waerdye") inspecteurs in diverse rayons. Een inspecteur van onze groep verkoopt onze polissen, die modern en vooruitstrevend van opzet zijn, zo ruim mogelijke dekking bieden en uitmunten door duidelijke bewoordin gen. De verkoop vindt uitsluitend plaats via assurantiebe middelaars, dus geen rechtstreekse acquisitie bij het publiek. Wij zoeken voor deze functies ervaren verkopers. Opleiding in assurantiekennis, indien nodig, vindt tijdens het dienst verband plaats. Leeftijd tot 40 jaar. Geboden wordt een levenspositie met ruim inkomen, waarvan een deel variabel. Een gunstige premievrije pen sioenregeling, een auto en een redelijke kostenvergoeding behoren tot de vanzelfsprekende secundaire arbeidsvoor waarden. Aan belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sol licitatie met vermelding van persoonlijke gegevens, oplei ding en ervaring en met bijvoeging van een recente pasfoto te zenden aan het hoofd afdeling Personeelszaken, Blaak 101, Rotterdam. frrrmytytry. ilSISI Uiteraard zal hij niet zonder meer worden losgelaten op zijn rayon. Hij kan rekenen op een behoorlijke oplei ding en inwerkperiode. En ook op: vast salaris plus provisie, onkostenvergoe ding, gebruik van auto en uitstekende sociale voor zieningen, zoals premievrij pensioen, gratificatie en vakantietoeslag. Immers een Amstleven-in- specteur is in zijn rayon niet zomaar iemand van een levensverzekering maatschappij. Nee, hij is daar de maatschappij. Van wie vaak stante pede ad viezen worden verwachtdie hout snijden. En beslissin gen waar men van op aan kan. Voor uitbreiding van onze organisatie in Zeeland zoe ken wij inspecteurs. Van de man die in deze functie past wordt een mid delbare of gelijkwaardige opleiding verwacht. Ook dient hij te beschikken over een brede kennis van veelsoortige zaken, zoals rechtsvormen van bedrij ven, belastingaangelegen heden, credieten en hypo theken en over een grote zelfstandigheid. Acht-honderd-negen-en-dertig dekens in alle kwaliteiten en prijsklassen in dit AaBe kollektieboek. Vraag er naar bij uw winkelier! 'n veilig idee U kunt deze brief richten aan de Directie van AMSTLEVEN, Nieuwe Spiegelstraat 17 te Amsterdam. Als U 25 tot 35 jaar oud is en U meent een goed Amstleven-inspecteur te kun nen zijn of te kunnen worden, zullen wij gaarne een ter zake doende metde hand geschreven sollicitatiebrief met een re cente foto van U ontvangen. (Behorende tot de Schweizerische Aluminium A.G. te Zurich) Fabrikante van Kunststof-schuimen en -verpakkingen, heeft in haar produktie-afdelingen plaatsingsmogelijkheid voor Voor onze bouwwerken in de omgeving van Rotterdam vragen wij een bekwaam Torenkraanbestuurder, liefst in het bezit van een diploma. Gegadigden met ervaring op fabriekskranen kunnen hiervoor worden opgeleid. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Dura Woningbouw N.V.i.o, Bunschotenweg 140, Rotterdam-22. Tel. (010) 292000. AMSTLEVEN MAAKT DEEL UIT VAN DELTA VERZEKERINGSGROEP N.V. Inlichtingen dagelijks van 9.00-17.00 uur bij de afd. Personeelszaken, Kalshoven 25, Breda. Tel. 22521.

de Stem | 1968 | | pagina 12