energieke medewerkers(sters) Electro- Monteurs Onderhouds- Monteur Machine- Operators Goed beklant café ONGESCHOOLDEN PHILIPS kous en been zijn een kantoorbediende (vrl.) FINATA BAN Kav. Hartelijk welkom! Oók op vrijdagavonden van7 tot 9. INBOEDEL HERENHUIS te koop aangeboden ...dat hoort u veel mensen zeggen die voor alle zekerheid Philips TV kiezen. Internationale Verkooporg. EUBISFA N.V. enkele All-round Prachtige inboedel HOOG LOON van min. 16 jaar en max. 25 jaar N.V. Machinefabriek Fred. A. Schuurink Laten we wel wezen. U koopt niet elke dag een nieuw T V-toestel. En dus kijkt u bij de dealer lang naar het testbeeld. En dus loopt u keurend langs al die glimmende kasten. Vergelijkt u de prijzen... En wat hebt u achteraf dan nog gezien? De buitenkant. Veel mensen vinden terecht dat dat niet genoeg is. En die mensen hebben heus niet allemaal verstand van techniek. Dat hoeft ook niet. Ze. kiezen Philips voor de zekerheid. De zekerheid dat het hart van dat mooie toestel gezond is. Dat de gekozen techniek echt de techniek van 1968 is. Dat dat heldere, haarscherpe beeld over jaren nog even contrastrijk en rustig is. Zij weten ook, die mensen, dat de inruilwaarde van Philips TV hoog is. En dat er overal in Nederland, binnen een straal van 30 km van hun woonplaats, een volledig bemande Philips technische dienst is. Geen risico dus, ook niet voor u, ook niet met de prijs. Philips heeft -vooruitlopend op de belastingwijziging per 1 januari 1969 (B.T.W.)- reeds nu de prijzen verlaagd! Nu van 620.- tot 1100.-. Philips uw merk van service en vertrouwen 3 STERREN NYLONS vraagt voor spoedige indiensttreding Indien U: tussen 17 en 25 jaar bent; welbespraakt en representatief; beschikt over grote dosis doorzet- tings-vermogen veel verdienen wilt met soc. voorz., stelt U zich dan in verbinding met dhr. Rovers, op 30 okit. tussen 19-20.30 uur in Hotel, café-rest. „Du Commerce", Grote Markt 26-28, Breda. Schriftelijke sollicitaties: Interbor N.V. (i.o.) Begijnekade 10, Utrecht. Zo spoedig mogelijk zoeken wij een gehuwd geen bezwaar, doch voor hele dagen voor een niet te inge wikkelde administratie. Prettige werkkring en behoorlijk salaris wordt geboden. Alleen schriftelijk te solliciteren aan Relik en van Hooft, Nw. Ginne- kenstraat 11, Breda. Finata Bank leent u geld. Snel-voordelig! Aan welk bedrag denkt u? Driehonderd gulden? Duizend? Tweeduizend? Een FINATA-lening is snel en plezierig ge regeld. Zonder informatiekosten. Voor alle privé-doeleinden! Iedereen is welkom bij de FINATA Bank..Voorbeeld: u leent f. 1.500,— en lost af in 18 maanden. U betaalt dan per maand f. 95,97. Dat is totaal 18 X f. 95,97 f. 1.727,46. U betaalt f. 227,46 aan financieringskosten, inclusief'rente, admini stratiekosten en overlijdensrisico. Dat is slechts f. 12,63 per maand. Hoe de FINATA Bank u zo voordelig en snel geld kan verstrekken? Omdat het Nederlands grootste en mo dernste maatschappij is voor privé-leningen. Een uitgebreide folder ligt voor u klaar. Natuurlijk kunt u ook even bellen of schrijven: Bergen op Zoom, Kastanjelaan 76, [01640] 3454 Tilburg, Korvelseweg 47, [04250] 33602. ]4 Fabriek van potato-chips, cake en snackarti kelen vraagt voor haar technische dienst diploma V.E.V. sterkstroom en er varing in relais-techniek gewenst. of jonge krachten die daarvoor op geleid willen worden. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties aan ons bedrijf Boterpolderlaan 7, Raamsdonks- veer. Op donderdag 31 oktober 1968 te 14.00 uur zal deurwaarder P. A. Neve aan de Bosscheweg 448, (bij de Boerenleenbank) ten verzoeke van de Fam. Auerbach publiek verkopen wegens ver trek: omvattende: Karolingische stoelen, Oirschotse eetkamer, antieke kist, rek met Delfts blauwe borden, harmonium, piano, een twintigtal schil derijen w.o. Petit, stoffering, waaronder diverse Perzische tapijten, smeedijzeren staande lamp koperen en tinnen voorwerpen, tassen. Verder de verzameling Toneelliteratuur (honderden di verse stukken) vain Auerbach Sr. Kijkdag: donderdag van 10.00 - 12.00 uur. P. A. NEVE annex pension voor buitenlandse arbeiders Brieven onder nr. 68726. met de mogelijkheid tot hoogste premie (geen premie-stop) kunnen verdienen door lichte montagewerk zaamheden te verrichten bij SPEELHUISLAAN 170, BREDA Aanmelden: iedere dag van 8-12 uur en 14.00 17.30 uur aan de fabriek. DE STEM VAN WOENSDAG 30 OKT03ER 1968 Geen risk»! innig samen Uit het extra elastische garen dat 3 Sterren gebruikte voor haar beroemde Crinkle Wonderboord is nu het nog soepeler garen met Cupido-effect ontwikkeld. Nooit was een kousengaren zó elastisch. Nu sluiten nylon en panty-nylon volmaakt rond het been. Kous en been zijn één. Innig samen. Altijd, overal, voor iedereen. Let daarom op de lieflijk-elastische nylons en panty-nylons met het Cupidootje. Van 3 Sterren! Ook de prijzen van deze sublieme merk-nylons zijn allerliefst: Rimpelvrij 1.95 - Panty-nylons 2.50 3 Sterren Rimpelvrij 3 Sterren Panty-nylons In alle modetinten. In alle modetinten. Met ingebreid kruisje. 3 Sterren nylons - een ptodukl van Tricotbest JV.f. Ie Best dank zij de nieuwe elastische garens van 3 Sterren nylons

de Stem | 1968 | | pagina 22