Een oproep aan alle Nederlandse Huisvrouwen om de wilde concurrentie van de kruideniers rustig te bezien, zich niet van de vijs te laten brengen en het hoofd koel te houden bij het boodschappen-doen» Zekerheid... Zekerheid... Zekerheid... Zekerheid... Zekerheid... Onrust? Zeer geachte Mevrouw, de concurrentie tussen sommige kruideniers- bedrijven wordt met de dag wilder. Bent u daarmee gediend? Wel met gezonde concurrentie, niet met wilde. Want nu is onrust het gevolg. En grote verwarring. Kunt u er nog wijs uit worden? Waar moet u nou eigenlijk boodschappen doen? Bij wie moet u nou eigenlijk wat kopen? Hoe kunt u in vredesnaam al die prijzen nog uit elkaar houden? En al die verschillende kwaliteiten? Luister, Mevrouw. Wij van Centra vormen met 1023 winkels één van de grootste organisaties van het land. Wij hebben lang over dit onrust-probleem nagedacht. En wij hebben gezegd: waar de Nederlandse Huisvrouw vóór alles behoefte aan heeft is géén onrust maar.zekerheid! Kan Centra u die geven? Wij geloven het stellig. Op de eerste plaats geven wij u de zekerheid dat al onze artikelen altijd van voortreffelijke kwaliteit zijn. En ook: dat wij altijd onze prijzen zo laag mogelijk houden. En ook: dat wij - naast onze eigen Centra- merken - alle bekende merkartikelen voor u in huis hebben. Wij geven u de zekerheid dat wij u nooit een keus opdringen. En dat wij er nooit een probleem van maken dat de ene huisvrouw (om allerlei respectabele redenen) graag wat meer betaalt voor de grote, bekende merkartikelen en dat de andere huisvrouw volstrekt tevreden is met onze eigen (goedkopere) Centra-merken. Wij weten dat zij beide gelijk hebben. Wij geven u de zekerheid dat u in onze winkels elke week steevast een aantal kwaliteitsartikelen vindt tegen extra voordelige prijzen. Elke week weer andere aanbiedingen. Elke week weer een fijne besparing voor u. Wij geven u de zekerheid dat ons Spaarsysteem altijd winstgevend blijft voor u. Dat u op uw gespaarde geld 25% rente maakt. Want wie 50.spaart, krijgt ƒ62.50 terug. En waar vindt u zo'n spaarsysteem? Is dat niet iets waar u meer aan hebt dan aan nerveuze concurrentie, waardoor u door de bomen het bos niet meer ziet? Blijf kalm. Geef de Centra-kruidenier uw vertrouwen. Hij geeft u zekerheid. En laat de onruststokers maar schreeuwen. Met de meeste hoogachting, Centra.

de Stem | 1968 | | pagina 8