AJAX WINT MET GEMAK Belangrijk treffen Schoondijke m Kats kan eerste punten halen tegen Meeuwen II Arbeidsbeurs op straathoeken Europa krijgt er bergketens bij DAF33 comfort nu f.4795.- K.N.V.B. ZEELAND IN HET ZUIDEN VAN DE VS. GEOLOOG VOORSPELT: Twee doelpunten van Swart ZATERDAGVOETBAL AFDELING ZEELAND BRILJANT Prog ramrna Programma Andere ploegmaat voor Peter Post KNVB-BEKER NAC tegen Heracles Wetenschap Meetmethode NEGERS De beste propositie onder de vijf mille (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Twee doel punten van Sjaak Swart, een van Henk Groot en een van Johan Cruyff hebben Ajax een ronde verder in het Europa Cup-toer nooi gebracht. FC Nürnberg, de eerste tegenstander van de Am sterdammers had nauwelijks ver weer tegen het schitterende spel waarvan vooral Johan Cruyff de grote architect was. Na een wat magere, maar hoopgevende .rust stand van 1-0 drukte Ajax na de pauze goed door. Het overtroefde Nürnberg volkomen en kwam amper in gevaar. De stemming in het volgepakte olympisch Stadion zat er vanaf de eerste minuut in. De 65.000 toeschou wers wensten Ajax naar de triomf op de Nürnbergse ploeg te schreeu wen. In die eerste minuten leek dit al te lukken. Met snel, intelligent en overrompelend aanvalspel, geleid door voetbaltovenaar Cruyff, werd de FC Niirnberg-defensie onder zware druk gezet. Een Nürnberg, „zwaar gehandicapt" volgens de slimme Mer kel, dat op vier plaatsen zag gewij zigd in vergelijking met de eerste wedstrijd in Duitsland. Cebanic, na een aanvankelijk niet meer goed te praten lijkende ruzie met Merkel was weer van de partij. Merkel miste ech ter Ludwig Müller, in Nürnberg be waker van de rappe Cruyff en Heinz Müller, beide spelers op non-actief wegens een blindedarm-operatie en een beenblessure. Merkel had in ui terste nood een beroep gedaan op de 21-jarige midenveldspeler Riotti, die een jaar „buitenspel" had gestaan door een ernstige blessure. Als laat ste man van de vier ]fad keeper Ry- nia het veld moeten ruimen voor de 32-jarige Wabra, die volgens Merkel voor de nodige rust kon zorgen in de defensie. Dat zou nodig zijn, want Merkel verwachtte een onstuimig aanvallend Ajax in de Amsterdamse heksenketel. Nürnberg kreeg het inderdaad moei lijk, vooral in die eerste minuten. Cruyff, ongelooflijk handig, brak al na vier minuten door. Hij paseerde JOHAN CRUIJFF doelpunt na solo (7 HENK GROOT penalty benut met een droog schot keeper Wabra, maar de bal ging net naast. Wabra raakte bij deze poging van Cruyff geblesseerd aan zijn dijbeen en moest tien minuten later worden vervan gen door Rynia. Toch viel het op dat de Duitsers aanmerkelijk beter partij gaven dan werd verwacht. Merkel mocht dan de laatste dagen van de zenuwoorlog wel herhaaldelijk hebben gezegd dat voor zijr FC Nürnberg de Europacup-strijd voorbij was, daarvan bleek nadat de eerste Ajax-aanvallen waren afgesla gen weinig. Nürnberg bleek zeer ge vaarlijk, vooral door het individueel sterke spel van de Zuidslaaf Cebinac en linksbuiten Volkert in Nürn berg de maker van het enige Duitse doelpunt. De angst overheerste in de eerste helft dit duel waarin de bezet ting van het middenveld een belang rijke rol speelde. Met razendsnelle tegenstoten bleven de Nürnbergers een constant gevaar voor de hechte Ajax-verdediging. Daarom was het ook zo'n verademing voor de Ajax- cieder. en het enthousiaste legioen dït Ajax als eerste wist te scoren. Een corner van Keizer werd door Klaas Nuninga die zijn rentree meer dan waar maakte doorgekopt naar Sjaak Swart. Swart, tot dan toe weinig in het spel betrokken haalde ineens om en Ajax leidde. Dit bete kende de ruggesteun die de Amster dammers nodig hadden. Zij behielden een overwicht op de aangeslagen Duitsers en kwamen in die eerste helft nog twee keer dicht bij een tref fer, maar Henk Groot en Nuninga schoten over en naast. Nürnberg bleek zich na de rust nau welijks hersteld te hebben en werd meteen weer door Ajax in de lastige hoek gedrukt. De Amsterdamse aan vallen golfden op het Duitse doel en na vier minuten al resulteerde dat in de tweede goal. Uit een voorzet van Cruyff zette Nuninga al vallend de bal handig door naar Swart die geen momenl treuzelde en inschoot: 20. De vol gende ronde in de Europa Cup-strijd was voor een groot deel gered. Ajax besefte dat en ging langzaam in de verdediging, bang dat het de be langrijke winst toch nog uit handen moest geven. Het besefte echter al gauw dat men Nürnberg ook niet al te veel mocht laten komen en be perkte de defensieve houding tot hel uiterste. De aanvallen bleven goed verzorgd en vooral Johan Cruyfi speelde daarin een geweldige rol. De smalle Amsterdammer speelde een briljante wedstrijd en rondde die kort voor het eine af met een weergaloze solo, die eindigde met een doelpunt Daardoor werd het 40 voor Ajax dat enkele minuten daarvoor via een strafschop (Henk Groot) op 3—0 was gekomen. Ajax had Nürnberg versla gen. Het was een ronde verder. SJAAK SWART twee goals (Van een onzer voetbalmedewerkers) TERNEUZEN In de eerste klas van de zondagcompetitie in de KNVB ofdeling Zeeland staan weer enkele aantrekkelijke wedstrijden op het programma. Lewedorpse Boys is gast heer van één der leiders, het Wal- cherse Domburg. De badplaatsbewo ners zijn tot heden nogal produktief geweest maar gezien het terreinvoor deel moet Lewedorpse Boys toch wel in staat worden geacht de bezoekers de voet stevig dwars te zetten. Luc tor is mans genoeg om Hoofdplaat met lege handen naar huis terug re sturen. Een belangrijk treffen wordt in Schoondijke uitgevochten. De de buterende thuisclub prijkt momenteel fier aan de kop van de ranglijst met een produktiviteit van gemiddeld 5 doelpunten per wedstrijd. Mede daarom zal het de Westkapel- se ploeg heel wat hoofdbrekens kos ten voor deze hindernis genomen zal zjjn. Voorlopig houden wij het toch maar op een Schoondijke-zege. Een overwinning durven wij ook toe te kennen aan Zeelandia dat aan zijn goede plaats op de ranglijst (bij het leidende trio) verplicht is om Patrij zen, dat nog zonder overwinning js, met lege handen naar 's-Heerenhoek terug te sturen. Na de onverwachte monsternederlaag van Hulsterloo te gen Schoondijke gaat deze benjamin nu naar Goes om Robur partij te gaan geven. Hoewel de thuisclub tot heden geen hoge ogen heeft gegooid moet Hulsterloo zich toch maar op een volgende nederlaag voorbereiden. le klas: Dewed. Boys 1-Domburg 1, Luctor 1-Hoofdplaat 1, Schoondijke 1- -Noormannen 1, Zeelandia 1-Patrij- zen 1, Robur 1-Hulsterloo 1. Reserve le klas: Terneuzen 3-Wal- cheren 2, Vogelwaarde 2-Zeeland Sp. 3, HW 2-Hontenisse 2, Vlissingen 4- Zeelandia 2, Oostburg 2-Steen 2, Mid delburg 4-Renesse 2. 2e klas A: Graauw 1-Groede 1, Ter- neuzen 4-Ria 1, Schoondijke 2-Bier- vliet 2, Philippine 1-Sluiskil 2. 2e klas B: Cortgene 1-Kwadendam- me 1, DFS 2-'sH.-Arendskerke 3, Zie- rikzee 3-Zonnemaire 1, Dreischor 1- Hansw. Boys 2, Kruiningen 1-Goes 3, Domburg 2-Luctor 2. (Van een onzer voetbalmedewerkers) TERNEUZEN In de eerste klas de zaterdagcompetitie van de kn\B afdeling Zeeland staat Beve landers in Arnemuiden voor een zwa- le °Pgave. De Arnemuiden-reserves zullen zeker de aansluiting met de opgroep niet willen verliezen en wij zien de Noordbevelanders dan ook 'og met met de volle winst naar kamperland terugkeren. Leider Hoek z»u bij een misstap van Bevelanders gebaat zijn, mits in 'sHeer Arends- terke van de club van die naam ge- onnen zou worden en dat moet toch zijn. Kats heeft dit seizoen "eden nog geen enkele overwin- ïing weten te behalen. Nu de wat te leurstellende Meeuwen-reserves op bezoek komen bestaat de mogelijk- "e,d dat de hatelijke nul in de stan- VI-"..P,1 weggewerkt kan worden. ■rJr-i rg en ^®evo staan vrijwel gcujk genoteerd op de ranglijst en de ct'ij van 'mn te Zierikzee vastge stelde wedstrijd zal dan ook wel dicht 1 een puntenverdeling blijven. Veere krijgt VCK te gast en hier de balans wel ver in evenwicht bhjven. Zeeland Sport wacht nog steeds op zijn eerste overwinning en ai zijn de door degradant Wemeldin- ge geleverde prestaties tot dusver in aeze klas nog niet daverend, toch 'en de Vlissingers met een vol gende nederlaag ernstig rekening houden. le klas: Arnemuiden 2-Bevelanders 1, 's-H. Arendskerke 1-Hoek 1, Kats 1-Meeuwen 2, Mevo 1-Middelburg 5, Veere 1-VCK 1, Wemeldinge 1-Zee- land Sport 5. 2e klas A: Beren 1-WIK 1, SKNWK 1-Kapelle 2. 2e klas B: Heinkenszand 1-Seroos- kerke 1, Nieuwdorp 2-Rillandia 2, Oostkapelle 1-Kloetinge 2, Spui 1- Colijnspl. Boys 1, Tern. Boys 2-Waar- de 1, Zaamslag 1-Vlissingen 6. 3e klas A: Brouwershaven 3-WIK 2, DFS 4-Bruse Boys 2, Duiveland 2- Mevo 2, WIK 3-SKNWK 2, ZSC 1- Brouwershaven 2. 3e klas B: Bevelanders 2-Domburg 3. Middelburg 6-Oostkapelle 2, Se- rooskerke 2-GPC 1, VCK 2-Veere 2, Serooskerke 4-Meeuwen 3. 3e klas C: Serooskerke 3-Arnemui- den 3, VCK 3-Sluis 1, Vlissingen 7- Vlissingen 8, Zeeland Sport 6-GPC 2. 3e klas D: Borssele 2-Wolfaarsdijk 2, 's-Gravenpolder 3-Kloetinge 4, Heinkenszand 3-Hoedekenskerke 1, Nieuwdorp 3-'s-H. Arendskerke 2, SVD 2-SSV 1. 3e klas E: Colijnspl. Boys 2-Wissen kerke 2, Colijnspl. Boys 3-Wolfaarts- dijk 3, Heinkenszand 2-Sehore 1, Hoe- dekenskerke 2-Kloetinge 6, Kloetinge 3-Kruiningen 2, Krabbendijke 3-Ka- pelle 2. 3e klas F: Kapelle 4-Schore 2, Kloe tinge 5-Wemeldinge 2, Krabbendijke 2-Yerseke 2, SVV 2-Kruiningen 3, Waarde 2-Rillandia 3. 3e klas G: AZVV 2-Spui 2, Hoek 2- Tern. Boys 4, Hoek 3-Tern. Boys 3, Sluis 2-Philippine 3, Tern. Boys 5- Oostburg 3, Zaamslag 2-AZVV 3. BERLIJN (ANP) Peter Post zal de Berlijnse zesdaagse, van 3 tot 9 oktober, niet met Patrick Ser- cu rijden. Sercu heeft tijdens de za terdag afgelopen zesdaagse van Montreal in Canada een schouder blessure opgelopen, die het hem on mogelijk maakt in Berlijn aan de start te komen. Koppelgenoot van Pe ter Post wordt nu, in plaats van de Belgische oud-wereldkampioen sprint de Westberlijner Wolfgang Schulze. 3e klas A: Clinge 2-Hontenisse 3, HVV 3-Ria 2, Graauw 2-Axel 4, Vo gelwaarde 3-Hulsterloo 2. 3e klas B: Vlissingen 5-Philippine 2, Breskens 3-Breskens 4, Corn Boys 3-Hoofdplaat 2, Terneuzen 6-Terneu- zen 5, IJzendijke 2-Schoondijke 3. 3e klas C: Noormannen 2-Luctor 3, Zeelandia 3-Lewed. Boys 2, Patrijzen 2-Zeeland Sport 4, Robur 2-RCS Volharding 2-Walcheren 3. 3e klas D: Robur 4-RCS 3, Cortge ne 2-Volharding 1, Kwadendamme 2- Goes 4, Zonnemaire 2-Hansw. Boys 3, SVOWK 1-Robur 3, Patrijzen 3-Drei- schor 2. HOLLYWOOD (AP) In het zuiden van de V.S. komen zes dagen per week bij het aanbreken van de dag duizenden arme Ame rikaanse negers moeizaam uit hun bed en trekken hun stoffige schoenen en oude kleren aan, om weer eens te proberen of ze die dag wat werk kunnen krijgen en wat geld kunnen verdienen. Ze staan te wachten op de hoeken van de straten. De meeste steden hebben hun straathoeken, die als een soort onofficiële arbeidsbeurzen in de openlucht fungeren. Sommige hebben er veel. AMSTERDAM (ANP) Tenmin ste twee clubs uit de eerste en een vereniging uit de tweede divisie zul len de derde ronde in het toernooi van de KNVB-beker halen. De loting die woensdagavond in het Olympisch stadion plaats vond, bracht n.l. de volgende duels tussen eerste divisie clubs: Elinkwijk-Vitesse en RCH- Helmond Sport en de wedstrijd tus sen de verenigingen uit de tweede divisie, Excelsior en Heerenveen. PSV, dat vrij lootte, is ook zeker van een plaats in de derde ronde, waarvoor verder de dertien winnaars zich plaatsen en twee door het lot aan te wijzen verliezers. De loting had het volgende resul taat (mede aan de hand van de com petitieprogramma's en de plaatselij ke concurrentie werd na de loting be paald welke club op eigen veld zal spelen) Elinkwijk-Vitesse, De Volewijckers- Ajax, ZFC-AZ '67, ADO-Blauw Wit, RCH-Helmond Sport, NEC-MVV, Sparta-SVV, NAC-Heracies, Heeren- veen-Excelsior, Limburgia-Volendam, Twente-GVAV, DWS-Go Ahead, DFC-Feijenoord, PSV vrij geloot. HAMBURG (DaD) Geweldige geologische veranderingen kondigen zich reeds thans in het zuiden en oosten van Europa aan. Een reeks nieuwe geberg ten zal zich in miljoenen van jaren zowel uit de Adriatische en Ionische zee als uit het oostelijke deel van de Middellandse zee verheffen. Daardoor zal de landkaart van Europa er heel anders gaan uitzien. Deze opzienbarende pro gnose stelde professor H. G. Wunderlich van het Geologisch-Paleontologische Instituut van de universiteit van Göttingen. De geleerde, die deze voorspellin gen in het tijdschrift „n m" (Na- turwissensehaft und Medizin) publi ceerde, gaf daarbij ook het waar schijnlijke verloop van de nieuwe bergketens aan: in de Povlakte, in het noordoostelijke deel van de Adri atische zee, ten zuiden van de „schoein" van Italië, aan de westkust van Albanië en Griekenland, ten zui den en ten. oosten van Kreta en ten slotte ook aan de oostrand van de JCarpaten zullen uit de huidige laag vlakten en uit de zeeën nieuwe top pen van aanzienlijke hoogte oprijzen. H. G. Wundechch bekroonde zijn wetenschappelijk gefundeerde these met de bewering, dat het om voor spellingen gaat, die wat de betrouw baarheid betreft zelfs de weerpro- gnose op korte termijn overtreffen. Hoe kon een geoloog van formaat tot zulke nauwkeurige voorspellingen over een onberekenbaar ver liggende tijdsperiode komen? Welnu, de geo logen zijn er reeds lang in geslaagd een zeer duidelijk beeld van het ont staan en de groei van de geberg ten in het verleden te winnen. Dank zij de verbetering en de verfijning van de geologische onderzoekings methoden is de kennis van de ge schiedenis van de gebergten een bij na exacte wetenschap geworden. Men weet thans, diat de vorming van een gebergte meestal in een zee begint en dat een ontstaand ge bergte zich eerst door een uitgebreid verzakkingsgebied aanduidt. Daarop volgt de plooivormimg in de luchtig op elkaar liggende aardlagen en ten slotte verheft zich de geplooide bo dem van de verzakking uit de zee en vormt hij zo hoge gebergten. De verzakkingszonen op de bodem van de zee, die wijzen op een ont staan van een gebergte, kunnen thans door een geofysische meetmethode (de zogenaamde gravimetric) tame lijk nauwkeurig warden vastgesteld. De methode bestaat uit het zoeken naar storimgsvelden van de zwaarte kracht in de aardkorst. Professor Wundierlich heeft niet al leen vain deze methode gebruik ge maakt, maar hij heeft zijn meetre sultaten nog aangevuld met nauw keurige onderzoekingen van bergke tens, die zich rondom de verzakkings zonen bevinden. Sommige van deze gebergten ma ken nog steeds een geologische ont wikkeling door. En juist zulke berg landschappen waren het, die de ge leerde interesseerde en die hij bij zijn ver vooruitziende berekeningen betrok. Op deze manier kon hij bij voorbeeld het ontstaan van een nieuw gebergte midden in de povlakte als directe voortzetting van de Apennij nen voorspellen. In welke tijdsperio de het tot dit nieuwe gebergte zal komen, of het vijftig, honderd of meer miljoen jaren zal duren, is nu echter nog niet te zeggen. Een aantal van die mannen zijn ongeschoold, anderen weten iets van metselen, schilderen of timmeren. Maar vakkennis betekent weinig als de eerste auto stilhoudt. De be stuurder, 'n stoere voorman van een bouwonderneming steekt 3 vingers omhoog. De eerste werklui gaan zonder iets te vragen in zijn auto zitten. Zij we ten dat deze man 1,6 dollar per uur betaalt en elke morgen een paar man neemt van de hoek van de spoor baan in de industriewijk van Holly wood. Telkens als 'n wagen stilhoudt drin gen de mannen naar de rand van het trottoir. Zij werken met hun elle bogen en roepen: „Ik ben uw man, baas" en: „Hierheen baas". Roosevelt Burdine, een grote man van 26, staat vooraan. „Wil je werken?" vraagt een auto bestuurder aan Burdine. „Wat voor werk"? „Zand spreiden, - 1,25 dollar per uur." q „Daar kan ik het niet voor doen", antwoordt Burdine en keert zich af. Een ander stapt naar voren en bedingt 1,40 dollar per uur. Hij glipt in de wagen. Zijn twaalf uurtje heeft hij bij zich in een brui ne zak. Als de auto wegredt komt er een vrachtauto en de mannen verdrin gen er zich om heen. Ditmaal wor den vier mannen aangenomen voor 1,75 per uur om blokken cement aan te slepen voor de metselaars. De arbeiders, die zich op deze straathoeken aanbieden, zijn zonder uitzondering negers en ze bieden te gen elkaar op. Het loon gaat tot ongeveer 2 dollar per uur, zonder sociale verzekering of werkloosheidsuitkering. Regen of zonneschijn, in de meeste steden van het zuiden hangen de mannen rond op hun vertrouwde straathoek. In Atlanta is de hoek een driehoekige verkeerssplitser aan Decatur- en Iveystreet, precies drie blokken van het centrum van de stad. In Orlando, Florida is het de par keerplaats van een openluchtrestau rant, waar de mannen koude dran ken kopen om in de hitte de dorst te verslaan. Miami heeft vele hoeken, maar die van Northwest 17th-sitreet is po pulair geworden sinds er een ver- keersviaduct is gebouwd, dat scha duw geeft ais de zon brandt en be schutting als het regent. „Dit is de armelui's beurs", bromt de 29-jarige Nathan Green, die op een straathoek in Hollywood staat te wachten. Hij vertelde, dat hij al vijf jaar naar deze hoek komt. De 57-jarige Herbert White, vader van zeven kindere draagt de helm die voorschrift is voor de zeldzame karweitjes op bouwwerken, waar de vakbonden buiten staan. Hij drinkt onder het wachten sinaasappelsap en vertelt, dat hij al 35 jaar karweitjes zoekt op de hoeken van de straten. Vele van deze „hoekmannen" ver klaren met klem, dat zij vaste be trekkingen zouden willen hebben en vele van de ondernemers, die hen in dienst nemen, zeggen dat zij liever vaste arbeiders zouden hebben. Onder blanken, die over de toestand nadenken en erover praten, wordt meest het standpunt ingenomen van een politieluiLenant te Jacksonville, die zei: „Ze willen alleen maar een paar uur werken en contant betaald worden. Ze willen niet dat hun ver diensten bekend worden, zodat ze nog geen steun kunnen krijgen." Maar een woordvoerder van de soci ale dienst te Florida dacht er anders over. Hij zei dat alleen vier klassen van mensen uitkeringen krijgen en dat de hoekmannen in geen van die klas sen schijnen te kunnen worden on dergebracht. In Florida is alleen steun beschik baar voor bejaarden, blinden, onmon dige kinderen en blijvend invaliden. „Omdat wij kleurlingen zijn, vinden ze dat wij een bende schooiers zijn", zei Burdine. „Ze denken dat je maar twee uur wil werken om wijn te drinken. Een hele hoop lui drin ken niet eens het zijn kerkmen sen." Burdine, vader van twee kinde ren, die na een ongeluk is ontslagen als vrachtwagenchauffeur, vertelt dat hij met de karweitjes, die hij op zijn hoek in Hollywood weet te krijgen, soms wel 150 dollar in een week van zes dagen verdient. Maar voegt hij hier aan toe met de instemming van de anderen: „De meeste dagen is het alleen maar wachten." Een ander zei: „Je kunt net zo goed hier staan als thuis rondhan gen. Daar kun je niets doen dan het beetje eten dat je hebt opeten". De mannen mopperen dat zij zijn gedwongen te nemen wat zij kunnen krijgen, iets dat wordt betwist door de officiële plaatselijke arbeidsbeurs. De directeur van de staatsarbeids- beurs te Hollywood, Frank Sampson zei, dat een deel van de mannen wel volledige betrekkingen of oplei dingsbetrekkingen zou kunnen krij gen, maar dat velen er een afkeer van hebben of zelfs bang zijn om via een regeringsinstantie te solliciteren. De hoekmannen beklagen zich er over, dat hun werkgevers hen voor liegen, hun een dag of langer werk beloven en hen twee uur later be talen en wegsturen. Ze zeggen dat zij naar karweien worden gereden, die kilometers van hun woningen liggen en 's avonds geen andere keus hebben dan naar huis te lopen. Maar boven alles is het de onzeker heid van de verdiensten, die de hoek man kwelt, zei Burdine. „Als je geld krijgt voor eten en huur betaal je," vervolgt hij. „Als je dat niet kan, zit diat je niet lekker. Als je geen geld kunt verdienen probeer je het op een andere manier te krij gen. Maar ik heb geen plannen in die richting. Ik heb nog nooit gestolen. Als ik eten voor mijn kinderen no dig heb vraag ik het de kruidenier, maar als ik het niet krijg, moet ik het wel nemen. Je moet tenslotte eten." (ADVERTENTIES) Stuur mij informatie over DAF33, DAF44, DAF44 Stationcar, DAF55, DAF55 Coupé, DAF55 Stationcar. (Onderstrepen wat u wens' touDP 706-37 Naam: Adres:Plaats: In enveloppe zonder postzegel zenden aan DAF. antwoordnummer 2000. Eindhoven. DAF-dealer voor Breda en omstreken: AUTOBEDRIJF W. ZARYCHTA-BASTIANEN, TETERINGSEDIJK 132-134 FILIAAL: DR. STRUYCKENSTRAAT 96-98, TEL. 46582. TEL. 42750. DAF-dealer voor Oosterhout en omstreken: AUTOBEDRIJF W. ZARYCHTA-BASTIANEN, LEYSENHOEK 17, TEL. 5076. Off. dealer voor Roosendaal en omstreken: AUTOBEDRIJF 'T CENTRUM", MOLENSTRAAT 2, OUDENBOSCH, TEL. 2516. Dealer voor Raamsdonksveer en omstreken: ANTON STOOPS AUTOMOBIELBEDRIJF, TEL. 01621-2018. VERTEGENWOORDIGER 01626-316. DAF-dealer voor Rijen en omstreken: GARAGE VAN DORST, STATIONSSTRAAT 25a, RIJEN, TEL. 2581. Off. DAF-dealer voor Bergen op Zoom en omg.: AUTOMOBIELBEDRIJF WEST-BRABANT, ROOSEVELTLAAN, BERGEN OP ZOOM, TEL. 4646. DAF-dealer voor Roosendaal en omgeving: JANSSENS AUTOMOBIELBEDRIJVEN, NIEUWE MARKT, ROOSENDAAL TEL. 5485. Off. dealer voor 't Land van Altena en Gem. Brakel: GARAGE RIEN VOS, MAASDIJK 59, VEEN. DAF-dealer voor Zundert, Rijsbergen en Rucphen: GARAGE GODRIE, MOLENSTRAAT 168, ZUNDERT, TEL. 2749. Dealer voor Etten-Leur en omgeving: KANTERS AUTOMOBIELBEDRIJF, OUDE BREDASEWEG 36, ETTEN, TEL. 01608-2254. N.V. GARAGE VERBRUGGE, off. DAF-dealer voor geheel Zeeuwsch-Vlaanderen, m.u.v. het rayon Hulst, Industrieweg 37 OOSTBURG, OUDE STAD 21, TEL. 01170-2473.TERNEUZEN, TEL. 01150-3451. GARAGEBEDRIJF A. BIESBROECK, HULST, TEL. 2600. Voor alle inlichtingen - autorijles en gratis proefrit. GARAGEBEDRIJF GEBR. VAN FRAASSEN EN ZONEN, SCHELDESTRAAT 96-98, TEL. 01184-2175, VLISSINGEN Dealer voor Walcheren. AUTOMOBIELBEDRIJF DE GROENE N.V., ANJELIERSTRAAT 5-7, GOES, TEL. 01100-6810. Dealer voor Zuid- en N.-Beveland.

de Stem | 1968 | | pagina 15