GEEF INDUST1 Nota Zwembad Vlissingen niet in het Nollebos LUCKY LUKE: BILLY THE KID MIDDELBURG VLISSINGEN Terneuzen heeft bowlingbaan GESCHENKEN TRICOTS RODlERf GOES Aanbesteding nieuwe gemaal Colijnsplaat nog dit jaar Clemavo nog steeds ongeslaggjj NV SLAVENBURG'S BANK V heetman Axel weer voor deel onder water WALCHEREN P.v.d.A. vergaderde Gemeente Vlissingen Officiële bekendmaking Medische diensten PULLOVERS ROKKEN - JAPONNEN ZUID-BEVELAND Excelsior Gemeente Goes Spoedzitting raad Raad besluit tot toetreding regeling Regionaal woonwagenkamp Nieuwe instuif voor geestelijk gehandicapt kind Fraai „houttoestanden" van Louis Heymans Wat en waar VANDAAG MORGEN MAANDAG JWC Schaffh; Beroemd om h spreekwoordel betrouwbaarhe grote precisie tijdloze élégani Eigen service-at zwaar onweer daar^a^nOTterfsel1^ DE STEM VAN ZATERDAG 28 SEPTEMBER 1968 Ontwikkelingshulp In het kader vain het toernee 1968 van de Neder lands - Zuid-Afrikaanse werkgemeen schap zal op maandag 7 oktober een openbare bijeenkomst worden gehouden in de aula van de christe lijke h.b.s. aam de Elzenlaan. Het onderwerp van de bijeenkomst is „Ontwikkelingshulp in Zuid-Afri ka". Voordrachten worden gehouden door de heer B. Kramer, algemeen bestuurder van de „Hosa-Ontwikke- lingscorporasie", en de heer L, Mamgope, stamhoofd van de Tswa- na. De heer Mangope is ook onder voorzitter van de Tswam-raad. (Van onze correspondent) Tijdens de eerste partijvergadering van de PvdA in het seizoen 1968-'69, bleek voorzitter Gillisse niet erg te vreden te zijn over het opheffen van de grondprijstoeslag ten bate van het overdekt zwembad voor de industrie. De gemeente had n.l. een toeslag van f 2,50 ingesteld bij aankoop van iedere vierkante meter grond. De toeslag blijft gelden voor woningen en an dere grondaankopen, maar is voor de industrie ingetrokken. Voorts was hij het niet eens met de verhoging van riool- en straatbelas ting, die nu niet progressief, maar proportioneel verhoogd is, wat in houdt dat minder draagkrachtigen een veel grotere verhoging krijgen dan financieel beter gesitueerden. De heer A. Don was bang dat vooi zo'n 1040 huurwoningen die binnen afzienbare tijd vrij komen, niet ge noeg huurders gevonden zullen wor den. Hij weet dit niet aan een ver keerd beleid, maar achtte een ont spanning van de aanvankelijk krappe arbeidsmarkt een van de oorzaken, omdat de minister destijds zoveel mo gelijk mensen in de bouwnijverheid te werk had willen stellen. „Nu bestaat het gevaar dat heel wat rijksgelden verloren gaan", zei hij. In verband met geschillen die zich de laatste tijd voordeden met D '66, heeft de PvdA op uitnodiging van D '66 met deze partij in „De Brasse rie" in Middelburg een politiek café gehad. De heer Gillissen over D '66: „Met de armen over elkaar op de «toep zitten en dan maar wachten op de klap". Burgemeester en wethouders der ge meente Vlissingen brengen ter open bare kennis, dat het door de heer P. H. Broerse te geven concert op het carillon van de St.-Jacobstoren op zaterdag 28 september 1968 niet zal plaatsvinden van 17.00 tot 18.00 uur namiddag, doch van 11.00 tot 12.00 uur voormiddag. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Terneuzen heeft stads vrijdagavond zijn bowlingbaan, de eerste in Zeeuwsch-Vlaanderen. De bowlingbaan is ondergebracht in het nieuwe etablissement van de heer J. Verbiest, die in de Noord straat zijn Anjo-bar feestelijk open stelde. Het pand waarin voorheen een lampenzaak was gevestigd, is in drie maanden tijds ingrijpend verbouwd tot een ultramoderne bar. De bow lingbaan bevindt zich in een aan grenzend pand, dat vroeger tot pak huis diende van een zaadhandel. Ook dit gebouw heeft een grondige in wendige verbouwing ondergaan. De gasten van de heer Verbiest zul len zich ongetwijfeld met deze nieuwe atractie weten te vermaken. Wanneer de belangstelling voor de bowlingbaan (een Amerikaans kegel spel) rtaarooe aanleiding geeft, zal de heer Verbiest een tweede baan laten aanleggen. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Editie Zeeland ABONNEMENTSPRIJS: 113,40 pei kwartaal (excl SO cent incassokosten), t 4,80 p. maand (excl 8 cent incassokosten). KANTOREN: Steenstraat 14, Hulst, tel 01140-3781. Klokstraat 1, Goes, tel 01100-8030 Huisaansluitingen telefoon EXPLOITATIE ADV.: L. K M de Jong (inspecteur) Terneuzen tel 01180 4281. Th de Bakkei Terneuzen tel 01180-2601. C. Steenbakker, Hulst tel 01140-3168. M. Bogers, Oostburg tel 01170-2893 C. Menu, Goes tel 01100-8030. REDACTIE: A. Koopman, Middelhurg 01180-7438 J. Hflsken Terneuzen tel 01180-3296 J. Robesin Hulst, tel 01140-2009. Ch. Schets, Middelburg, tel 01180-7764. Mej. S. Maaskant, Goes, tel 01100-5689. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Het eerlang te bou wen overdekte zwembad in Vlissin gen zal niet in het Nollebos komen, maar bij de reeds gebouwde sporthal Een fervente poging van het WD- raadslid E. Oosterhuis gedaan in dt vergadering van vrijdagmiddag, om de raad en b. en w. „warm" te krij gen voor het Nollebos, strandde op harde tegenargumenten van het ge meentebestuur. De heer Oosterhuis, die de zaak tei sprake bracht bij de behandeling van de „nota overdekt zwembad", haa tenslotte niet eens meer de moed aan het einde van de betogen met een motie te komen. Hij wist zich in zijn standpunt trouwens slechts gesteund door een mede-raadslid, nl. de heer P. Bikker (Prot.-Chr.). De nota wem als kennisgeving aangenomen. Eerder had de heer Oosterhuis ge steld, dat alles pleitte voor het Nol lebos. Door het badcomplex daar tf situeren zou een ideale combinatie worden verkregen van een overdekt bad, een open bad en een stram1 terwijl de paden voorts -n een v zouden zijn gelegen met speelweiden enz. Bouw bij de sporthal vond hij verre van wenselijk omdat het bad dan praktisch op het industrieterrein zou komen en er vooral op tie zon neweide kans op veel overlast zou zijn van de rook van de PZEM- centrale. Terwijl de heer W. Hamerlinck (KVP) en zijn fractie een nog wat afwachtend standpunt innamen, ko zen de heren E. de Priester (PvdA) en H. van Rooyen (Prot-Chr.) en de hunnen duidelijk partij voor situe ring bij de sporthal. Slechts de heer Bikker maakte daarop, zoals gezegd, een uitzondering. Een van de zwaarst wegende argu menten, zowel door wethouder C Gillissen Verschage als door burge meester drs. D. Roemers, tegen het Nollebos als bouwplaats aangevoerd was het feit dat er dan van dit ..bosje", zo ongeveer het enige in ge heel Vlissingen, praktisch niets zou overblijven. Verandering van de hui dige plannen zou, aldus de heer Roe mers. ook niet verantwoord zijn, om dat dan beslist niet meer te zeggen zou zijn wanneer werkelijk met de bouw zou kunnen worden begonnen. Hij meende voorts dat bet Nollebos als plaats voor een zwembad te ex centrisch ligt t.o.v. de woonkern van- (ADVERTENTIE) 1 KORTE NIEUWSTRAAT 21 Hulst, tel. 2478 - 3558 b.g.g. 2209 HUISARTSEN Kloosterzande: dokter Buwalda, tel. 01148-277; Hulst: dokter Eysink; Axel: dokter Schiltman; Aardenburg en Oostburg: dokter G. de Bruyckere te Oostburg, tel. 01170-2323 Terneuzen: dokter H. van Herk, tel. 4000: Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: dokter Beek te Zuidzan- de; Middelburg: dokter Reijerse, tel. 3456; Vlissingen: zaterdag dokter Bil, tel. 3619 en zondag dokter Boone, tel. 2950; Goes: dokter Bruynzeel, tel. 5462; Borssele en Nleuwdorp: dokter KMet, tel. 01105-203; Hoedekenskerke en Kwadendamme: dokter Wöstmarm, tel. 01195-450; Driewegen en 's-Heerenhoek: dokter Geldof, tel. 01195-275; *s-Heer Arendskerke, Wolphaartsdijk Heinkenszand: dokter Van Maanen, tel. 01106-234; Kruiningen, Hansweert, Krabbendjjke en Rilland-Batb: dokter De Beij, tel. 01130-344; Schoondijke, Breskens en Groede: dok ter Van der Maas te Breskens, tel. 01172-1466; IJzendijke, Hoofdplaat en Biervliet: dokter Kalkman te Biervliet, tel. 01152-345; TANDARTSEN Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: dokter J. van den Burgh, Oostkade 17 te Sas van Gent, tel. 1317 (spreekuur zater dag 10-10.30 en 18-18.30 en zondag 12 12.30 uur); Walcheren: dokter Reddingius, Bad huisstraat 11 te Vlissingen, tel. 01184- 2481 (spreekuur zaterdag 910 en zondag 1112 uur); DIERENARTSEN Hulst en Nieuw-Namen: dokter De Nijs te Hulst, tel. 01140-3004; West-Zeeuwsch-Vlaanderen: dokter W. Kapsenberg te Sluis, tel. 01178-225; Goes e.o.: dokter Elzerman, tel. 01100- 5259. WIJKVERPLEGING Vogelwaarde, Hontenlsse en Graauw: zuster De Schrijver, tel. 01142-313; Clinge, St. Jansteen en Nieuw-Namen: zuster Martina te St. Jansteen, tel. 01140-3223; Hoek, Philippine en Sas van Gent: zus ter Bouwens te Hoek, tel. 01154-274 (b.g.g. 008); IJzendijke, Hoofdplaat en Biervliet: zuster Snel te Biervliet, tel. 01152- 216 (b.g.g. 008) Oostburg, Cadzand, Groede en Bres kens: zuster Derksen te Oostburg, tel. 01170-2367; Aardenburg en Sluis: zuster Ferket te Sluis, tel. 01178-502 (b.g.g. 008) APOTHEKERS Goes: Geirnaard, tel. 5255; Middelburg: Hummelen, tel. 2134; Terneuzen: Hamann, tel. 2060; Vlissingen: Van de Kleine Mulder, tel. 2730, (ADVERTENTIE) GENTSESTRAAT Aardenburg Raadsvergadering Dinsdagavond komt de gemeenteraad van Aarden- burg in openbare zitting bijeen. Sub sidieverzoeken zijn binnengekomen van de beide Kruisverenigingen en van de volleybalclub De Kikkers. Een aantal verkeersbonden moet in over eenstemming gebracht worden met het wegenverkeersreglement en van 18 oktober tot en met 2 november moet er ontheffing van de winkel sluitingswet verleend worden i.v.m. een verkoopactie van de plaatselij ke winkeliers. Graauw St.-Aloysius speelt thuis Het tafeltennisteam van St.-Aloy- sius speelt de eerste competitiewed strijd tegen Luto niet uit maar thuis. Luto beschikt vandaag niet over zijn thuishonk, waardoor de wedstrijd (aanvang 3 uur) naar Graauw werd verzet. Heikant Fanfare Zondag zal de fanfare een bezoek brengen aan de Belgi sche gemeente Stekene ter opluiste ring van het feest, van het 10-jarig bestaan van de Bescherming Bevol king. Nieuwvliet Gemeenteraad Maandagavond komt de gemeenteraad van Nieuw vliet bijeen. De agenda vermeldt (Van een onzer verslaggevers) Het Tamboer- en trompetterkorps „Excelsior" zal vandaag een show verzorgen In de sporthal van Oude- Tonge. De opbrengst van de show komt ten goede aan de plaatselijke muziekvereniging, die aan het sparen is voor nieuwe uniformen. Verder zal „Excelsior" zaterdag 19 oktober optreden in Antwerpen. Dit gebeurt ter gelegenheid van de in tocht van St.-Nicolaas. Dan zal op vrijdag 29 november weer in samenwerking met de plaat selijke toneelvereniging „Platago" een uitvoering worden gegeven in Goes, zo werd op de laatstgehouden bestuursvergadering van „Excelsior" besloten. OPENBARE BEKENDMAKING Onteigening Het hoofd van het gemeente bestuur van Goes brengt ter openbare kennis, dat ter vol doening aan het bepaalde in ar tikel 80 der onteigeningswet van af 1 oktober 1968 dertig dagen ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage is nedergelegd: a. het door de gemeenteraad bij besluit van 18 september 1968 nr. 10, voorlopig goedgekeurd plan met uitvoerige kaarten en grondtekeningen tot onteige ning ten name van de gemeen te Goes van de percelen grond met opstallen, gelegen aan de Oostsingel, kadastraal bekend gemeente Goes, sectie F nrs. 984 erf, 985 huis en erf, 226 huis, schuur en erf en 225 pak huis, ter grootte van respec tievelijk 88 ca., 116 ca., 58 ca. en 108 ca., teneinde de eigen dom daarvan te verwerven ter realisering van het bestem mingsplan Voorstad, vastge steld bij zijn besluit van 17 juli 1968, nr. 9. b. een lijst van kadastrale num mers der te onteigenen per celen. Uiterlijk veertien dagen na ver loop van de termijn van neder- legging kunnen belanghebben den bij het gemeentebestuur van Goes bezwaren schriftelijk op geven. Goes, 24 september 1968. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, mr. F. G. A. HUBER. Borssele Korte Raadszitting Burgemees ter D. Lodder heeft in de jongste raadsvergadering een eenvoudige taak gehad. Binnen een half uur werd de 8 punten omvatende agenda zonder wederspraak der raadsleden afgewerkt. Een gelukwens telegram werd ver zonden aan het prinselijk paar in verband met de geboorte van hun zoon. Aangezien door het vertrek van de heer N. Eisen uit Heinkens zand een vacature was ontstaan in de commissie van beheer schoolart- sendienst diende hierin te worden voorzien. Unaniem werd aanbevolen mr. M. Somers, burgemeester van Hoedekenskerke. Aan het oecume nisch vormingscentrum „Hedenes- se" te Cadzand werd een subsidie toegekend van f 48,- voor het deel nemen door inwoners van de gemeen te aan in totaal 24 vormingsdagen k 2,per dag. De rekening 1966 werd voorlopig vastgesteld. onder meer een voorstel van het college van b. en w. tot het aan gaan van een gemeenschappelijke regeling tot stichting en exploitatie van een regionaal woonwagencen trum. Aan het oecumenisch vor mingscentrum wil men een subsidie geven van f 14. In behandeling ko men tenslotte de ontwerp-gemeen- schappelijke regeling inzake de be strijding van de luchtverontreiniging en het ontwerp streekplan West- Zeeuwsch-Vlaanderen. Retranchement Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad van Retranchement behandelde het streekplanontwerp voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen. In het algemeen had men grote waar dering voor de opzet. Betreurd werd echter dat geen rekening is gehou den met het vigerende bestem mingsplan 1962, Verder was men van mening dat voor een langzaam groeiende gemeente als Retranche ment de mogelijkheid aanwezig moet blijven de toekomstige uitbrei ding binnen de wallen te realise ren. Verder zal een passende afron ding van de bebouwde kom zeker bijdragen tot een fraaier aanzien van de oude vestingwallen. Men vindt het jammer, dat bij voorbaat de mogelijkheid tot meer etagebouw in het kustgebied is uitgesloten. De ze bezwaren zullen aan Provinciale Staten ter kennis worden gebracht. In de kosten van aanleg van een parkeerterrein in het Zwingebied zal het ministerie van cultuur, recrea tie en maatschappelijk werk subsidi ëren tot een bedrag van f 77.500 in de aanleg en f 30.000 in de wer vingskostem. Sluis (Van onze correspondent) Maandagavond komt de gemeente raad van Sluis in spoedeisende zitting bijeen. De agenda vermeldt een voor stel van het college van b. en w. om over te gaan tot de benoeming van een vakleerkracht gymnastiek voor de lagere scholen, die tevens de lei ding zal krijgen in het gemeentelijk zwembad. Kandidaat voor deze func tie is de heer J. Henry, leraar M.O. uit Aardenburg. Aanrijding In die Nieuwstraat te Sluis ontstond een aanrijding tussen èen Belgische autobus, afkomstig uit Nieuwpoort en een geparkeerde auto. Het ongeval ontstond doordat de bus te rakelings de geparkeerde auto passeerde. Er ontstond aan de linkerzijde van de auto aanzienlijke schade. Sluiskil (Van onze correspondent) Tijdens de raadsvergadering van Sluiskil is de ontwerp-gemeenschap- pelijke regeling voor het stichten van een regionaal woonwagenkamp ter sprake gebracht. De heer de Hulsters informeerde of het juist is, dat de plaats en het aantal van de toegelaten wagens reeds bekend zjjn? Burgemeester G. van Waes maakte bekend, dat het aantal bekend is, doch dat nog moet worden beslist over de plaats. Hij gaf hierbij een toelichting van het verloop van de besprekingen. Daar uit bleek, dat door een te vormen comité voorstellen hiertoe zullen worden gedaan. Iedere toetredende gemeente loopt de kans, dat het kamp op zijn grondgebied komt. Dit mag echter geen reden zijn om niet toe te treden, aldus de burgemees ter. De raad besloot om toe te tre den tot deze gemeenschappelijke re geling. De op de agenda geplaatste aan besteding voor het leggen van huis- aansluitingen, toegangspaden en stoepen, ontmoette bij de raad geen bezwaar. Conform de opgemaakte begroting en het terzake gedane voorstel van b. en w. werd besloten dit werk te gunnen aan de fa. Spon- selee. Vogelwaarde Jongerensociëteit „De Pijp" Het bestuur van de jongerensociëteit „De Pijp" heeft in de afgelopen maanden intensief gewerkt aan het programma voor het komende sei zoen. Vandaag wordt gestart met een groot bal met muziek van „The Everly Stars". Dit bal wordt ge houden in het Parochiehuis te Bosch- kapelle na de tienermis. Het geheel nieuwe soosbestuur, bestaande uit Jo Duerinck (voorzit ter) Carla Boeijkens (seretares- se) Ria Bouchaut en Rose-Marie Heijans, met de heer O. Vosveld als adviseur, heeft voor de maand oktober al een aantal plezierige ac tiviteiten op het programma staan. Dit programma vermeldt onder meer disco- en gpejavonden, bingo, dans, film en een gespreksavond. harmonieën en fanfares spelen België, Frankrijk en Nederland. uit Westdorpe EWB naar Wieze De Muziek vereniging „Eikels worden bomen" zal op dinsdag 1 oktober a.s. optre den in het Belgische plaatsje Wieze, waar de jaarlijkse bierfeesten wor den gehouden. Er rullen dia dag verscheidene Gaai)>olling Ter gelegenheid van de jaarlijkse kermis in de wijk Zwartenhoek wordt a.s. zondag in café „De Waalse Ploeg" bij J. D'hert een grote gaaibolling georga niseerd. Er worden fraaie prijzen beschikbaar gesteld. In de uit (Van een onzer verslaggeefsters) BREDA De katholieke ouder vereniging „Voor het Zorgenkind", afdeling Breda, houdt op vrijdag 4 oktober haar ledenavond In de St.. Franciscuskweekschool op het genhouszplein te Breda. Voor pauze zal de heer A. van Hal Den Haag, directeur van de Stich ting Sportbelangen voor het gehan dicapte Kind, toelichting geven op een film over het In groepsverband deelnemen aan judolessen door gees telijk gehandicapten. Er bestaat te vens gelegenheid tot het stellen van vragen. Na de pauze wordt de kleurenfilm van de eigen afdeling vertoond. Hierin krijgt men onder meer het dagverblijf van de Kardinaal de Jongstichting. de viering van het vijfjarig bestaan van de afdeling met het bezoek van de overleden bisschop van Breda, mgr. G. de Vet, de zaterdagmiddaginstuif in het gebouw aan de Driesprong en het pensiontehuis Huize Mirjam, alles in Breda, te zien. Naast 8e bestaande instuif, geleid door zuster Andrea in het gebouw aan de Oosterhoutseweg 3, die op zaterdag 5 oktober weer begint voor de geestelijk gehandicapte kinderen, start op dezelfde datum een nieuwe instuif in het gebouw in de Talma- straat 1 te Breda. Deze wordt iede re zaterdag tussen 9 en 6 uur ge houden. De leiding berust bij zuster Xaverienne. Voor deelname is, even als bij de andere instuif, geen leef tijdsgrens gesteld. De instuif aan de Oosterhoutseweg zal voortaan om de twee weken worden gehouden, tussen 2 en 5 uur op zaterdagmiddag. Tot voor kort werd deze instuif geleid door zuster Johanna, die echter haar zorg gaat wijden aan geestelijk ge handicapte kinderen in Duitsland. De telefoonnummers van de zusters zijn: Zuster Andrea 44548 b.g.g. 30212 en zuster Xaverienne, 35245. b.g.g. (Van een onzer verslaggeefsters) KORTGENE De aanbesteding van het nlenwe gemaal in Colijns plaat zal waarschijnlijk nog dit jaar plaatsvinden. Dat deelde dijkgraaf C. J. Schippers mee tijdens de vergade ring van het waterschap Noord-Beve land, die in „De Stadswijnkelder" in Kortgene Werd gehouden. Volgens de dijkgraaf wordt nog steeds gewacht op de ministeriële goedkeuring van het bestek. Ver wacht wordt dat het gemaal in 1970 bedrijfsklaar zal zijn. Zoals bekend hebben provinciale staten van Zeeland besloten een deel van een dieselinstallatie in plaats van van een dieselinstallatie inplaats van een elektrische met zich meebrengt, voor provinciale rekening te nemen. De provincie zal, in het kader van de wet bescherming waterstaatswerken in oorlogstijd, een kwart van die kos ten, of te wel 120.000 gulden betalen. De rest komt voor rekening van het rijk. In zijn openingsrede stond de heer Schipper verder stil bij de aankondi ging in de miljoenennota betreffende het plan van de regering de wet van 1870 op de calamiteuze polders in te trekken. Wat één en ander zal gaan inhouden voor de Zeeuwse water pen, daarover kon de dijkgraaf niets zeggen. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De 78-jarige Middelburgse kunstschilder Louis Heymans, die vooral de laatste jaren door zijn zeer experimenteel werk de aandacht trekt, treedt thans weer met een geheel nieuw oeuvre naar buiten. Elk materiaal is voor deze schilder bruikbaar wanneer het in sterkere mate zijn interpretatie kan dienen. Heymans weet momenteel verrassen de resultaten te bereiken met hout afval afkomstig van een elektrische schaafmachine. Het fijne schaafsel dat een prachtige geplisseerde structuur heeft weet hij op meesterlijke wijze te verwerken. Een fraai voorbeeld, van deze unieke houttoe standen is de fantasie waarin een dier ontstond dat gelijkenis vertoont met een zeepaardje. Vooral in de kop van het dier kan men zien hoe de schil der het weerspannige materiaal in een schitterende vorm heeft weten te dwingen. Heymans die thans na het verlies van zijn vrouw harder werkt dan ooit is in een stadium waarin zijn werk een diepgang ondergaat. Een diep gang echter die ontzettend boeiend is om te volgen en die misschien een der rijkste perioden ir. het leven van deze schilder vormt. Ars longa, vita brevis. de kunst is lang en het leven is kort, woorden die de 78-jarige schilder met een klank van weemoed in zijn stem uitspreekt. *is '(■«wot- HULST - In de 2e lUasse het herenbedrijfsvolleyba] c weling Clemavo na drie wedtwi* no-g steeds ongeslagen aan de ding. Ambulo B behaalde de winstpunten na een moeilijke m winning op Morres B. CVC - Clemavo 1—3. Setstjm» 15—11 0—15 12—15 8—15. He™ de derde overwinning in van Clemavo tegen een verdip lijk spelend CVC, dat, na een nen le set, toch de wet van sterkste moest ondergaan. Ambulo B - Morres B 3_i standen: 154 1614 5—15 15J Na een gelijk opgaande strijdai' de Ambulo B er toch verdiend ir overwinning te behalen. MLS - Belbank 31. SetstamL 15—12 15—10 8—15 15-2. VerT overwinning van MLS tegen t voor zijn eerste wedstrijd, niet «uil I spelend Belbank. Morgen, zondag 29 september Hansweert: 7.17 en 19.58 uur Terneuzen: 6.48 en 19.29 uur; Vlissingen: 6.21 en 19.02 uur; 1 Wemeldinge: 8.11 en 20.35 uur. Maandag 30 september. Hansweert: 8.30 en 21.23 uur Terneuzen: 8.04 en 20.56 uur' Vlissingen: 7.37 en 20.29 uur'. Wemeldinge: 9.16 en 22.03 uur, (ADVERTENTIE) Vraagt naar onze concurrerende rentetarieven HULST: Houtmarkt 6 Tel. 01140-3456 TERNEUZEN: Kersstraat 13 Tel. 01150-3553 MIDDELBURG Vleeshal Stadhuis: World Press-photo. GOES Prins van Oranje 20 uur Wim Sonneveld en Ina van Faassen Grand 19 en 21 uur Een dokter vertelt, 18 J. IJZENDIJKE Café De Lozanne 20 uur Jongerensoc. AXEL Staande wip 14 uur Kalkoenschieting TERNEUZEN Luxor 20 uur De tien geboden, -.L OOSTBURG Ledel-theater 20 uur Angélique, de weg naar Versailles, 18 j. KAPELLEBRUG C. de Kind Schieting ZUIDDORPE A. de Block 14.30 uur Schieting VLISSINGEN Alhambra 20 uur Het geslacht Björndal, 14 j. ANTWERPEN Rex: 10, 12.10, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur De onverbiddelijke 14 jaar Rubens: 14.30 en 19.30 uur Gone with the wind 14 jaar Ambassades: 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur Gekke opdracht 14 jaar Capitole: 12. 14, 16. 18, 20 en 22 uur Veertig geweren worden vermist 18 j. Savoy: 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Het wonder der liefde 18 jaar Astrld: 10, 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Stad op stelten 14 jaar Quellin: 14, 16.30, 19 en 21.30 uur Zwartbaards geest, 14 jaar Astra: 12, 14, 16.30 en 21.30 uur Pancho villa 18 jaar ST.-NIKLAAS Eden: Stephanie 18 jaar Renova: Bang, bang a.l Palace: Twee biljetten voor Mexico 18 jaar Select: De schuld van de pil 18 jaar GENT Scala: De dolle jaren van Laurel en Hardy a.l. Agora: Bonnie en Clyde 18 jaar Normandlë: Voor een handvol dollars 18 jaar TURNHOUT Kursaal: De apenplaneet 14 jaar Forum: Stad op stelten 14 jaar Palace: Engelen uit de hel 18 jaar MIDDELBURG Vleeshal Stadhuis: World Press-photo. City 14.30 uur De nacht der vergelding 14 jaar 20 uur Zeventien TERNEUZEN Concertgebouw 20 uur Wim Sonneveld en Ina van Faassen Luxor 15 en 20 urn- De tien geboden a.l. MR. VAN AARTSEN| „...teleurgesteld" 55 KOEWACHT K. Dieleman 15 uur Schieting R. Clapdorp 15 uur Schieting A. de Kind 10-15 uur Duivententw stelling en -verkoping (15 uur), ST.-JANSTEEN Staande Wip 13.30 uur Schieting Verenigingsgebouw 19.30 uur Damt Café Sport 14 uur Kalkoenschieting OOSTBURG Ledel 14 en 20 uur Angélique, de h naar Versailles 18 jaar 16.30 uur Als de dauw hangt, komt regen 18 jaar HULST De Graanbeurs: Dansavond ZANDBERG P. Leeraert 14.30 uur Schieting GOES Grand 15 uur De zwarte tulp 14 ju 19 en 21 uur Een dokter vertelt 1 HULST Bioscoopgebouw 14.30 en 18.45 uür 007 in operatie Bloody Mary 21 uur Zorg dat je d'r uit komt 14 j| VLISSINGEN Alhambra 15 en 20 uur Het geslacht Björndal 14 Jaar ZUIDDORPE M. de Cock 14.30 uur Schieting staande wip KRUISDORP J. Maas 15 uur Schieting WESTDORPE ,De Waalse Ploeg": Gaaibolling ANTWERPEN Als onder „Vandaag". ST.-NIKLAAS Als onder „Vandaag". GENT Als onder „Vandaag", TURNHOUT Als onder „Vandaag". MIDDELBURG Vleeshal Stadhuis: World Press-pbo':|, City 20 uur Zeventien 18 jaar TERNEUZEN Luxor 20 uur De tien geboden a.L OOSTBURG Ledel 20 uur Als de dauw hangt, komt er regen li,| HULST Bioscoopgebouw 20 uur Zorg dat je d'r uit komt 14 Ja VLISSINGEN Alhambra 20 uur Het geslacht Björndal 14 jaar GOES Grand 20 uur Een dokter vertelt 18 jaar BRESKENS Gemeentehuls 19.30 uur ANTWERPEN Als onder „Vandaag". ST.-NIKLAAS Als onder „Vandaag". GENT Als onder „Vandaag". TURNHOUT Als onder „Vandaag". (Van eer MIDDELBURG. De| wen over de nieuwe nol vink hebben, lopen uite< eigenlijk nóg mee". Het van beleidsfiguren vroeg de ministers uit van niet van de harde noodzt men door de zeehavenon teit le geven?" De commissaris van de konin. Zeeland, mr. J. van Aartscn, g de nota van beide ministers d< gende visie: „Het is natuurlijk tig te vernemen dat de ontv lingskernen in Zeeland zijn gei haafd, al zou ik het bijzonder h<| Zij kregen meer aandacht, d voering" betrokken door de wilt (ADVERTENTIE LIJNBAAN 32 OOSTZEEDIJK 155-157 ROTTEF Avri an °?7'e correspondent) zwnt VriJdaSavon<l is bij breuk rint^6* a WaarbÜ een u binnen nd' voor de 'rveede Dinnen een maand tijd een groot fe'a <Ter water komei te Axel Bu,tenweg en Ouden laae°AinU bleken da riolen in «KSS gedtelten niet ™"aa doo?ri0 f efval op te vangen, w Sn en delfü ?ank les-™ e. bieden het wegdek waren S™ b™™drong aug^tufin wW0IUngen die waren de v,W stonden, celen 50 tot fin in deze weer en 60 cm' Do°r de brl reet begonmSerinteWerken werd wegpompen wateroverlast c gaande keer is nu de aSn meubilair c d 01 v< sch

de Stem | 1968 | | pagina 2