Lips Aluminium samen met twee buitenlandse bedrijven Sportlui vanavond op stap voor overdekt bad in Middelburg ALCOA, AMERIKA EN ELKEM, NOORWEGEN OMZET BINNEN 10 JAAR VERTIENVOUDIGEN GEEN NADELIGE GEVOLGEN VOOR PERSONEEL Nieuw! De DniSirius. de machtige gasconvector In landhuis-stijl! Plan Serlippenspolder zeer spoedig gereed uitblazen mevrouw rpapier voor uw pen MHEID Meubelfabrieken „WILMA" nodigen uit... f FRIJDENs Boeimeer ran Gils Niet Slaapmiddeltjes uit grootmoeders tijd GEVULDE AUBERGINES Teleurstelling Raad Terneuzen Annexatierust hersteld in 's-Gravenpolder Wielrijder aangereden Rondvraag Werkgroep voor bevordering van toerisme in Vlissingen Socialistische jeugd Frans van Hijfte in Hulst overleden W illibrorduskerk in Terneuzen wordt gesloten Meter onverwachts, na een St.-Liduinaziekenhuis iet Sacrament der Zie- schoonbroer en oom, DESIDERIUS VAN HIJFTE DE STEM VAN VRIJDAG 27 SEPTEMBER 1968 et. -van Hijfte en kinderen -Aerts en kinderen uvan Hijfte en kinderen [ijfte en kinderen rmanvan Hijfte. nber 1968. :baard in de rouwkapel Groenendijk 50. ïnst, waarbij U wordt den in de kapel van zaterdag 28 september arna begrafenis op de oosterzande. lagavond om 7 uur in elheid geen overlijdens- en, gelieven deze adver- chouwen. ezen geven wij u kennis overlijden van ons be- •etaris, de heer VAN HIJFTE ar. In het 40ste jaar van ap. Lid van verdienste isse. Drager van de ere- ie orde van Oranje-Nas- mzen draagspeld van de md. voor onze vereniging n. nber 1968. m de enisse: ut, voorzitter, secr. ansens, penningmeester. (OPKLEPPEN) feERIE) iSTELWAGEN 450 KG 5675.— SCALDIA \l 01600-23622 ~g\\T 01605-420^ 04250-31602 (Van een onzer verslaggevers) j DRUNEN Wat president directeur M. M. H. Lips, hou der van alle aandelen van Lips N.V. te Drunen, vorig jaar ok tober reeds als mogelijkheid heeft aangekondigd is werke lijkheid geworden: Er is een samenwerking tot stand ge komen tussen alle aluminium- activiteiten van Lips N.V. en twee grondstoffenleveranciers te weten Aluminum Company of America (Alcoa) en Elek- trokemisk A.S. (Élkem) in Noorwegen. De samenwerking betreft de vervaar diging van aluminium halffabrikaten en de verwerking daarvan tot eind- produkten. Opgericht is Lips Aluminium N.V., waarin de aluminiumbedrijven van Lips N.V. voor 50 procent en Alcoa en Elkem ieder voor 25 procent deel nemen. De Amerikaanse en Noorse maatschappij penetreren hiermee in de EEG. Naar directeur Lips meedeelde zal de samenwerking geen nadelige ge volgen hebben voor de circa 500 mensen, die direct en indirect bij de aluminium-aktiviteiten zijn betrok ken. Integendeel, hij verwacht door het samengaan een versnelde rea lisering van de voorgenomen expan sie. Lips N.V. heeft naar hij meedeel de ten zuiden van het huidige be drijf in Drunen reeds twintig ha in dustrieterrein in optie voor verdere uitbreidingen. Mogelijk zullen er in de toekomst ook elders in het land uitbreidingen tot stand worden ge bracht. Er wordt onder meer een vestiging in Zuid-Limburg overwogen, aange zien daar arbeidskrachten voor han den zijn en eventueel speciale vesti- gingsfaciliteitcn verkregen kunnen worden. Definitieve beslissingen be staan hierover evenwei nog niet. De scheepsschroevenfabrieken en de andere niet-aluminiumactiviteiten van Lips N.V. staan buiten voornoemde samenwerking. In totaal werken bij de bedrijven van Lips N.V. in Ne derland 1500 personeelsleden. De waarde van de aluminiumbedrij ven van Lips N.V. is geschat op f 52 miljoen. Het eigen maatschappe lijk kapitaal van Lips Aluminium N.V. bedraagt f 38 miljoen. Volgens directeur Lips is de inbreng van eigen kapitaal door de drie partners vol doende om de eerste uitbreidingen te kunnen financieren, zonder dat er nieuwe leningen behoeven te wor den aangegaan. Hij voorziet verder, dat de finan ciële inbreng van Alcoa en Elkem in de toekomst groter zullen zijn dan van Lips. In december 1966 heeft de heer M. M. H. Lips een maatregel genomen om het voortbestaan van het bedrijf, waarvan hij alle aandelen bezit, vei lig te stellen, door de aandelen on der te brengen in een stichting. De latere erfgenamen van de presi dent-directeur worden volgens de be palingen van de stichting houders van de aandelen-certificaten. Maar het beheer ervan blijft een zaak van het umps van lakleder met witte hakken en soepele leren kousen in wit, lrCrmen™n ?acllt boot <in de hand van de knielende mannequin), ousenachtige, hoge laarzen met brede rechte hakken, zijn enkele van modieuze invallen voor het herfst- en winterseizoen. Deze modellen hgan voornamelijk de internationale lijn voor de revolutionair nieuwe sehoenenmode. men n'tgeput en met nerveuze tartkloppingen in bed ligt en de slaap P zich laat wachten telt men door gaans geen schaapjes meer, maar wel toren kltókenüeren Va" 06 k®rk" mWHeirdeJaad ,neemt men een slaap- men L?SaVr gende morêen voelt voor if!? en gebroken. Maar danL ?d, gezond is en deson- maal ni t j*" Slapen is het hele" maal met nodig slaaptabletten te ne- deltipf zr 1JIÏ. veei onschuldiger mid- Sde ?'e h!m ,of haar de z0 be- |«rde gezonde slaap kunnen bezor- soort°udslier zijn een aantal merend vï- krmden met een kal- vendpl\Werklng: zoals melis^, la- wordthop uen valeriaan. De thee vat suiker n Z s}apen Bewoon met ders ll9e^ken- Ook emotmoe- «iiker, 3e' een 9tas lauw ZrI Ter WITkt berend ZriZd d°°r dB kinderen alUndLlSJ,nZerdrankjes ziin niet Juist^u.9, maar 00,c lekker! de oreanen naar bed gaan vragen ker uns bchaam meer sui- stotwisseHne" n°e? verlooP van de vonds a™®' De lever werkt 's a- activiteit De^"8 met een verhoogde dende stofS ev?er, van suikerhou- ï?rking van" tover' zuiverende l acctstotJenl^de11 met kunslmatige Uen ln de armen van Orpheus en 0e- te geraken komt bedrogen uit. Deze stoffen hebben wel een zoete smaak maar van enige kalmerende werking of slaperigheid zal niets te bespeuren zijn. Ook effectief is in vele gevallen een lauw bad of douche. Licht af drogen en direct onder de wol. De vochtige warmte kalmeert de huid en zorgt voor een behaaglijke ver moeidheid en een regelmatige slaap. Slaap houdt lichaam en geest fit, ont spant en maakt mooi. De kleurige paarse aubergines en rode en groene paprika's zijn nog volop verkrijgbaar en kunnen met de meest uiteenlopende vullingen als vlees-, kip- of kaasragoüt, roerei, kerrierijst of risotto, spaghetti, of wat men bijvoorbeeld aan restjes groenten toevallig overheeft, worden gevuld, met geraspte kaas bestrooid en in de oven worden gegratineerd en vormen zo een heerlijk voorge recht of hoofdschotel: Halveer 2 aubergines in de lengte en bak ze ongeveer 10 minuten zacht jes in een beetje boter in de koeke- pan. Schep het gare vruchtvlees uit de schil, hak dit fijn en vermeng het met in stukjes gesneden en even aange- smoorde champignons, tomaat en ui. Vul met dit, op smaak afgemaakte mengsel, de aubergine helften en schik ze in een beboterde vuurvaste schotel. Bestrooi ze royaal met ge raspte kaas en graniteer ze in een voorverwarmde oven in ongeveer 20 minuten. stichtingsbestuur. De directie van Lips Aluminium N.V. is opgedragen aan Lips N.V. Dit is een voorlopige maatregel, die on voorziene omstandigheden voorbe houden ongeveer een jaar of vijf za] blijven gelden. Na verloop van tijd vermoede!iii, hij de pensione ring van de huidige president-direc teur zal de directie worden uitge breid met vertegenwoordigers van Alcoa en Elkem. Volgens een verklaring van de heer Lips hebben commissarissen en di rectie van Lips N.V. besloten tot sa menwerking met Elektrokemisk en Alcoa om snel de know-how te ver krijgen, die de verdere expansie van het bedrijf vereist. Begin dit jaar werd door Lips N.V. in Drunen een zeer moderne, geautomatiseerde alu- mniumwalsinstaliatie in gebruik ge nomen met (over ongeveer twee jaar) een capaciteit van 30.000 ton per jaar. De vorm van de samenwerking brengt bovendien met zich, dat de partners, die leveranciers zijn van grondstoffen, belang hebben bij de resultaten van het bedrijf. De bauxietwinning. de aluinaarde fabriek en de aluminiumsmelterij van Alcoa en Elektrokemisk in Noorwegen zijn ruimschoots in staat om in de huidige en toekomstige grondstoffen behoefte van Lips Aluminium N.V. te voorzien. Alcoa en Elektrokemisk werken reeds enkele jaren 3amen bij de exploitatie van een aluminiumsmelterij in het Noorse Moesjoen, dat dicht bij de poolcirkel is gelegen. Na de laatste uitbreiding is de produktiecapaciteit daar toegenomen tot 90.000 ton alu minium per jaar. Het volledig geïntegreerde Ameri kaanse produktie- en verwerkings concern Alcoa had over 1967 een om zet van 1.380 miljoen dollar. Het concern heeft over de gehele wereld 51.500 mensen in dienst. De jaaromzet van de Lips aluminium bedrijven bedraagt circa 20 miljoen gulden. Volgens de verwachtingen zal deze omzet binnen vUf jaar wor den vertienvoudigd. Aangenomen mag worden, dat de samenwerking van Lips N.V. met het voornoemde Amerikaanse en Noorse bedrijf een teleurstelling betekent voor Hoogovens en Billiton, die sa men voor tweederde deelnemen in de Nederlandse Aluminium Smelterij Delfzijl (Andel). Desgevraagd zei de heer Lips, dat vanwege de grote ver schillen in organisatievorm een sa menwerking tussen Lips N.V. en Hoogovens-Billiton niet goed moge lijk is gebleken. Een samenwerking met aluminiumbedrijven binnen de EEG zou, naar hü zei, ernstige re stricties hebben opgeleverd in de keu ze van half- en eindprodukten en de afzet bovendien hebben gefrustreerd. De huidige samenwerking was, naar zijn mening, de beste gebleken om een voortvarende expansie van een aluminiumindustrie van half- en eindprodukten in Nederland moge lijk te maken. (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) f598.-(7.500 Kcal/u). Dru-Neptunus, zelfde model 9.200 Kcal/u, f658,- Zorgeloos over op Dru gasverwarming (Van onze correspondent) 'S-GRAVENPOLDER De burge meester van 's-Gravenpolder, jhr. mr. L. P. Quarles van Ufford, heeft het besluit van de gemeenteraad over de uitspraak, dat die gemeente bij de herindeling van gemeenten op Zuid-Beveland niet bij de gemeente Nieuw-Kapelle wenst te worden ge voegd, aan de minister van Binnen landse Zaken overhandigd. Tijdens het daarbij gevoerde ge sprek heeft de minister de burge meester gerust kunnen stellen. Mr. Beernink deelde tevens mee dat het bewijs daarvan in de binnenkort te verwachten memorie van antwoord duidelijk zal worden geleverd. De minister gaf tevens te kennen dat hij bij zijn bezoek aan Zuid-Be veland de tijdens de grenswijzigings procedure gerezen twijfelpunten met het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland heeft doorgenomen. Eén van de toenmalige twijfelpunten was de vraag waarbij 's-Gravenpolder dient te worden ingevoegd. Tijdens de persconferentie in Mid delburg stond voor hem echter zon der meer vast dat 's-Gravenpolder niet in Nieuw-Kapelle zou opgaan, hetgeen hij duidelijk heeft laten blij ken, aldus de minister. De bewinds man betreurde daarom de onjuiste weergave van zijn mening in een Zeeuwse krant en hij kon de reactie van de bevolking en de gemeente raad niet alleen begrijpen maar vond deze ook terecht. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Naar aanlei ding van een voorstel van b. en w. tot verkoop van grond, gelegen in het exploitatieplan „Noord", in de openbare raadsvergadering te Terneuzen, verzocht de heer J. Huybrecht (P.v.d.A.) de raad de door het college meermalen toe gezegde herziening van het plan „Serlippenspolder" (na de opspui tingen) voor te leggen. Wethou der M. de Vos van openbare wer ken zei hieromtrent, dat dit plan bijna gereed is en dat het de raad inderdaad spoedig zal worden voorgelegd. Hij voegde hieraan toe, dat de wijzi gingen geen betrekking hebben op de thans verkochte percelen, maar dat het meer ging om de wijziging van stratenverloop. Er moeten nog heel wat plannen worden gewijzigd, zo merkte de heer De Vos op, in verband met de wet op de ruimtelijke orde ning van 1 augustus 1965, waarvoor vijf jaar tijd wordt gegeven. Later, tijdens de rondvraag, kwam de heer Huybrecht nog eens op de wijzigingen in de exploitatieplannen terug met het oog op de z.i. zeer nood zakelijke aanleg van speelgelegenheid voor kinderen, die nu in de plantsoe nen spelen, tot groot verdriet van de plantsoendienst en van de politie. De heer Huybrecht zei eens een kijkje in Terneuzen te hebben genomen, waarbij hij tot de conclusie was ge komen, dat er op vele plaatsen speel terreinen kunnen worden aangelegd. Wethouder De Vos was het daar in grote lijnen wel mee eens en deed de toezegging de gevraagde lijst op te maken. De raad had geen bezwaren tegen de voorstellen van b. en w. percelen grond te verkopen in het exploitatie plan „Noord" aan de n.v. Aanne mingsbedrijf Gebr. Van de Poel voor de bouw van 139 woningen in de „Katspolder" voor de bouw van 10 kleine bungalows en 12 patio-bunga lows. De raad kon zich ook verenigen met het voorstel tot verhuur van een per ceel grond aan de „Vereniging voor christelijk middelbaar en voorberei dend hoger onderwijs voor Zeeland" te Goes, voor de uitbreiding van haar school aan de Mozarthof met 5 les lokalen, een theorielokaal en twee kabinetten. In de vacature De Meijer werd me vrouw J. M. Doppegieter-Thiel geko zen tot lid van de commissie voor de gemeentefinanciën en eveneens als lid voor de commissie voor econo mische aangelegenheden. In haar plaats werd voor de commissie voor onderwijszaken gekozen de heer W van Alphen. In de vacature R. T. Peters werd de heer J. Notebaart met algemene stemmen gekozen als nieuw hoofd van de openbare lagere Zuidland- school. Op voorstel van b. en w. zal de fir ma De Ruijsscher en zoon te Biervliet, door middel van een onderhandse aanbesteding, de riolering en bestra ting tussen de Bosjesweg en de Nieu we Kerkstraat te Sluiskil aanleggen, waardoor de wateroverlast in de om geving van deze straten tot het ver leden zal behoren. MIDDELBURG Op de Zand berglaan heeft een aanrijding plaats gevonden tussen een personenauto en een 75-jarige wielrijder, de heer A. V. uit St. Laurens. De heer V. stak met zijn fiets de rijbaan over zonder daarbij op het verkeer te letten. Hier bij werd hij geschept door een per sonenauto en tegen de straat gesmakt. V. moest met een hoofdwond en een gebroken been worden overgebracht naar het Gasthuis te Middelburg. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Op vrijdag vier ok tober zal worden geïnstalleerd de „Werkgroep ter bestudering van de mogelijkheden van Vlissingen als toe ristenplaats". De installatie zal worden verricht door de burgemeester van Vlissingen drs. D. Roemers en om vier uur plaats vinden in het stadhuis. De werkgroep is als volgt samen gesteld I. Filius, wethouder van finan ciën en bedrijven, voorzitter; S. Joustra, lid van de gemeenteraad, te vens lid van de vaste commissie van advies en bijstand aan burgemeester en wethouders betreffende zaken van het toerisme en de middenstand; G. Karstanje, voorzitter van de Vlissimgse middenstamdscentrale; E. Oosterhuis, lid van de gemeenteraad en vertegenwoordiger van het be drijfsleven (horeca) en de V.V.V.; drs. C. de Schipper, vertegenwoordi ger van het Economisch Technolo gisch Instituut voor Zeeland, die zal optreden als rapporteur en D. Stam, directeur van gemeentewerken van Vlissingen. Het gemeentebestuur is tot de vor ming van de werkgroep gekomen naar aanleiding van opmerkingen over de aangelegenheid van de heer Oosterhuis, onlangs in een raadsver gadering gedaan. De heer Oosterhuis stelde, dat de nodige aktivite-iten in Vlissingen dienden te worden ont plooid om de stad in de toekomst tot dé badplaats van de Walcherse kust te kunnen maken. De heer Ooster huis wees daarbij op het gestelde in het streekplan voor Midden-Zeeland, n.l. de wenselijkheid om aan de Wal cherse kust tot een badplaats i voldoende allure te komen. Mevrouw Doppegieter (KVP) wil de, in verband met de wijziging van het algemeen ambtenarenreglement, er graag op aandringen om een aan eengesloten werktijdverkorting voor de ambtenaren te realiseren. Wethou der De Vos stelde haar gerust door te zeggen, dat de commissie van ge organiseerd overleg hierover eerst zal vergaderen. De heer Van Breda Vriesman zei er zich over te verwonderen dat aan het begin van de vergadering de voorzit ter geen gelukwens had uitgespro ken naar aanleiding van de gezinsuit breiding in ons vorstenhuis. Te zijner geruststelling merkte burgemeester Aschoff op dat het gemeentebestuur een telegram had verzonden, zodra de geboorte was bekendgemaakt. Tenslotte vroeg de heer Van Driel (P.v.d.A.) of b. en w. het aantal be woonde krotwoningen kan opgeven, daar de overheid een premie be schikbaar stelt als deze krotten wor- d enopgeruimd. De voorzitter deelde mee, dat men over een dergelijke voorraadlijst beschikt. Blijkens zijn antwoord acht de heer Buyks het wel zinvol de NATO te erkennen als een onmisbaar in strument tot behoud van vrede en vrijheid, en desondanks goedkeuring te hechten aan pogingen tot onder mijning van haar grondslagen „mits het demonstreren op ordelijke wij ze geschiedt". Afgezien van dit merkwaardige voorbehoud moest ik aan het idee toch even wennen. Het mag op he den dan wel allerminst overeenstem men met de gangbare defaitistische opvattingen, ontegenzeggelijk wijst het op onderschatting van het de- structieve edernent iu de pacifistische propaganda; een verschijnsel, diat de Socialistische Jeugd noch de P. S.P. bijzonder kan verdrieten. BREDA L. PISON KLOOSTERZANDE Na een kort stondige ziekte is in de nacht van woensdag op donderdag in het St. Liduinaziekenhuis in Hulst de heer Frans D.S. van Hijfte overleden. Door het heengaan van de heer Van Hijfte verloor de voetbalvereni ging Honitenisse een actief bestuurs- Ed. Ruim veertig jaar diende de heer Van Hijfte Hontenisse. 32 Jaar lang trad hij op als secretaris, daar na als tweede secretaris en als voor zitter van de totocommissie. Daar naast was hij voorzitter van de plaat selijke biljartvereniging R.W.B. Voor zijn verdiensten op sportge bied werd de heer Van Hijfte op zijn zeventigste verjaardag onderschei den met de orde van Oranje Nassau (zilver). De KNVB beloonde z n ac tiviteiten op sportgebied de heer Van Hijfte was jarenlang bestuurs lid van de KNVB afdeling Zeeland, terwijl hij ook deel uitmaakte van het bestuur van de Nederlandse Ka tholieke Sportbond (afdeling Oost» Zeeuwsch-Vlaanderen) met de bronzen KNVB-draagspeld. Morgen middag om twee uur zal de heer Van Hijfte naar zijn laatste rust plaats worden gebracht. De begra fenis vindt plaats op de r.-k. begraaf plaats aan de Kerkdreef te Klooster- zanide. TERNEUZEN De Sint-Willi- brorduskerk in de binnenstad van Terneuzen zal over drie weken ge sloten woden. Door de grondbema- iing, die door de kanaalwerken no dig was, heeft de kerk door verzak king zoveel en zulke grote bescha digingen opgelopen, dat reeds enke le jaren geleden uitgebreide voor zorgsmaatregelen moesten worden genomen. Dezer dagen heeft Rijkswaterstaat aan het r.-k. kerkbestuur het ad vies gegeven, de kerk definitief te sluiten. Er zijn plannen om op de plaats van het huidige kerkgeouw dat kort voor de eerste wereldoorlog werd gebouwd een nieuw te bou wen met tweehonderd zitplaatsen. De ene helft van dit nieuwe gebouw zal worden gebruikt voor kerk diensten, de andere helft voor an dere doeleinden. Zolang de paro chie kerkruimte zal moeten missen, zullen de eucharistievieringen ge houden worden in de Nederlands hervormde kerk aan de Noordstraat. MIDDELBURG Het comité over dekt zwembad Middelburg laat we ten „Op spectaculaire wijze start vanavond de geldinzamelingsactie onder de Middelburgse bevolking voor het nieuwe overdekte zwembad. Om half zeven zwermen 200 sport lieden van negentien hoofdstedelijke verenigingen over alle delen van de stad uit. Ze zijn „gewapend" met grote do zen met het opschrift: „Actie over dekt zwembad, Dank U", waarin de inwoners de zakjes, die ze vandaag (donderdag) of vrijdag via de Faam in hun brievenbussen gedeponeerd zien, kunnen doen. Gevuld dan met hetgeen ze voor hun zwem bad over hebben. Vanaf 6 uur zorgen vijf muziekkorpsen en vijf geluids wagens er voor, dat de komst van de sportmensen niet onopgemerkt blijft. „Maakt u het zakje vol, boordevol", adviseren de sportverenigingen in een circulaire, die met het zakje meege stuurd wordt. De gemeente kan bij na met de bouw van het overdekte bad beginnen; bijna, omdat nog een heel belangrijke steen ontbreekt, de bouwsteen van de burgerij. De over heid betaalt ruim 2 miljoen gulden, maar dat is nog niet genoeg: er ont breekt nog ongeveer anderhalve ton. „Wij zijn er zeker van, dat dit be drag er komt. Gezondheid en veilig heid zijn zaken van algemeen be lang", verzekeren de sportclubs in de circulaire. Elk van de 10 sportverenigingen neemt een Middelburgse wijk voor haar rekening. Tussen half zeven en half negen worden de zakjes opge haald. De sportmensen krijgen voor hun actie spontane medewerking van velen, o.a. van de vijf korpsen: het Middelburgse Muziekkorps, ONDA, de signaalafdeling van Achilles, de drumband van het Leger des Heils en zeer waarschijnlijk het tam boers- en pijperskorps Juliana. De korpsen en de geluidswagens nemen één-vijfde deel van de stad voor hum rekening. Toen bleek, dat de organi satoren maar op vier geluidswagens konden rekenen, stelden de Middel burgse politie spontaan haar geluids wagen ter beschikking. Vanavond wordt ook de eenten- meter, die op eik moment de stand van de inzamelingsactie zal aan geven, op de Markt geplaatst: bij de stelling voor het stadhuis. Dank zij een gift van de 75-jarlge Vltrtte Fa briek kan de centenmeter meteen al op 75.000 beginnen Het comité uit de burgerij, dat de inzameling op touw heeft gezet, is er van overtuigd, dat de verschillende acties elkaar wel eens overlappen. Het doel is echter zo goed, dat het comité meent nog wel eens terug te mogen komen, te meer omdat de ac tief in tijd behoorlijk gespreid zijn". Als U een uilstapje maakt naar de Belgische Kempen, vergeet dan niet dat in Zoersel één der grootste en zeker de MOOISTE Meubelhal van heel Europa staat. In dit prachtige chaletgebouw worden alle soorten meubelen verkocht volgens het „ZELFBEDIENINGS-SYSTEEM" Een volkomen nieuwe for mule voor de meubelhandel, die, zoals gebleken is bijzonder gged in de smaak valt door haat originaliteit. De toegang is geheet vrij en er is niemand die U tijdens uw rondgang zal aanspreken. Wel krijgt u op verzoek uitstekende adviezen. Daarbij tarten de prijzen elke concur rentie. De Wilma Meubelhallen zijn zeer gemakkelijk te bereiken. Slecht! 3 kilometers ten zuiden van Oostmalle, langs de autoweg naar Lier vindt U hel opvallende chaletgebouw onmiddellijk links van de weg. Open van 9 tot 12 uui en van 13.30 tot 20 uut Ook op zaterdag en zondag, maar dan tot 19 uur. Alleen vrijdags gesloten. WILMA MEUBELEN P. V B. A Oostmallebaan 154 ZOERSEL Tel (03) 72.03.68 of 72.12.72

de Stem | 1968 | | pagina 5