Vlissingen voor lastig duel Zege in Roosendaal voor Joop Zoetemelk B&O BEOUT1000 Derby WN-Seolto interessant duel VEEL KOERSEN IN WEEKEINDE 4 iglo vispanees, afwissi nu extra voordelig! Voor de afwisseling nu voor MIDDELBURG ONTVANGT IN TSC EEN ZEER MOEILIJKE TEGENSTANDER Sterke profs naar Eede Walcheren heeft winstkansen Steevens bleef eerste KNVB ZATERDAGVOETBAL JAN JANSSEN START NIET Genot Uitslagen Prog ramma Programma voor reserve-klassen In Bordeaux - Parijs Dussen Cadzand Handbal competil ie Huijbergen Prog ramma DE STEM VAN VRIJDAG 6 SEPTEMBER 1968 Joop Zoetemelk samen met de romde-miss na zijm overwinning in Roosendaal (Van onze sportredactie) ROOSENDAAL Joop Zoetemelk blaakte van strijdlust. De 22-jarige coureur uit Rijpwetering wenste in de wielerronde van Roosendaal dui delijk te maken dat hij niet voor niets met de complete Olympische wieler ploeg naar Roosendaal was gekomen. Hij deed dat op ondubbelzinnige wij ze. Geregeld was Zoetemelk, een van de kanshebbers van Nederland in Mexico, voorin het peloton met alle troeven te vinden. Drie ronden voor het einde, na een paar mislukte po gingen, demarreerde Zoetemelk on stuimig. Er was maar één renner die zijn wiel kon pakken: de verrassend sterk rijdende Ad van Overveld uit Zegge. Zoetemelk wist dat hij het in de sprint niet gemakkelijk zou krij gen, maar hij liet het niet zo ver ko men. Op het laatste rechte eind pak te hij met een laatste krachtsexplo sie een beslissende voorsprong van een tiental meters, om die niet meer af te staan. Dit was in feite een van de weinige serieuze ontsnappingspogingen op het fraaie paircouns in Roosendaal. Begrij pelijk, want het deelnemersveld was sterk bezet. Mannen als Wim Prinsen, René Pijnen, Joop Zoetemelk, Har- rie Jansen, Klaas Balk, Frits Hoo- gerheide, Leen Poortvliet, Cees Rent meester, Peter Legierse en Tonnie Barton waren om beurten op kop van het peloton te vinden en gaven el kaar geen meter ruimte. Ook de Roo- sendaalse favoriet Cees van Dorst was bijzonder actief en bij verschil lende vluchtpogingen betrokken. De meeste kansen op succes leken Kroo- nen en Legierse te hebben toen zij er half koers in slaagden een kloof van een paar honderd meter te slaan. Met Prinsen en Zoetemelk op kop van het achtervolgende peloton was ook deze vluchtpoging snel geëindigd. Hetzelfde overkwam tot twee keer toe de energieke Leo Emhregts. De groep bleef tenslotte vrij compact tot drie ronden voot het einde Zoete melk de beslissende slag inluidde. Ietwat teleurstellend was het optre den van Nederlands wegkampioen Fedor den Hertog voor deze pres tatie gehuldigd voor de wedstrijd van de amateurs in Roosendaal. Hij was steeds achterin de groep te vin' den. Den Hertog heeft nog steeds veel last van de handicap aan zijn oog. Fedor vond het blijkbaar te ge vaarlijk zich op dit kleine parcours teveel in het strijdgewoel te mengen. Toch heeft het duizendkoppige pu bliek kunnen genieten van het op treden van de coureurs uit de Ne derlandse Olympische ploeg, die naar Roosendaal kwam nadat de Ronde van Polen door de KNWU van de agenda werd geschrapt. Bij die aspiranten, nieuwelingen en veteranen waren er weinig uitloop- pogingen. De overwinningen werden in deze drie categorieën steeds in de eindspurt van het peloton betwist. Bij de nieuwelingen toonde Schui ten uit 's Heerenberg zich de rapste coureur, bij de aspiranten boekte Van Bragt zijn zoveelste overwinning, ter wijl bij de veteranen Zuidema over de meeste reserves bleek te beschik ken. Aspiranten: 1. C. van Bragt (Lage Zwaluwe) 25 kilometer in 37 minu ten en 10 seconden: 2. T. Huijzen (Ellewoutsdijk); 3. K. St. Nicolaas ('s-Gravendeel); 4. J. Akkermans (Nieuw Vossemeer); 5. A. Dekkers (Udenhout); 6. A Hopmans (Bergen op Zoom); 7. E. Meylemans: 8. J. Luijsiterburg (Nieuw Vossemeer); 9. R. Rijsdiijk (Oud Gastel); 10 J. Heij- nen (Roosendaal). Nieuwelingen: 1. R. Schuiten ('s- Heerenberg) 40 kilometer in 1 uur 3 minuten 10 seconden; 2. P. Neeskens (Haarlem); 3. J. Huijps (Heerle); 4. H. Kloot (Eindhoven); 5. J. Brue- sing (Bovenkerk); 6. G. Fens (Am sterdam); 7. P. van Est (Dinteloord); 8. C. Priem (Goes); 9. B. Juriaans (Amsterdam); 10. J. Cooremans (Breda); 11. B. ter Harmsel (Lage Zwaluwe); 12. G. Gijsbens (Casteren); 13. K. Jansen (Nes a/d Amstel); 14. E. de Jong (Valkenswaard); 15. B. Daemen (Elsloo). Amateurs: 1. J. Zoetemelk .Rijp wetering) 80 kilometer in 1 uur 48 minuten 50 seconden; 2. A. van Over veld (Zegge); 3. K. Balk (Badhoeve- dorp); 4. J. Nieuwkamp (Borne); 5. H. Jansen (Westeaan); 6. R. Roks (St. Willebrord); 7. A. Konings (Sprundel); 8. T. Barten (Klundert): 9. E. Diepeveen (Bilthoven); 10. A. Wouters (Zundert). Veteranen: 1. H. Zuidema (Voor burg); 2. G. van Vliet (Amsterdam); 3. N. Withoud (Amsterdam); 4. H. de Vos (Den Haag); 5. W. Snijders (Halfweg); 6. C. Wierikx (St. Wille brord); 7. J. Moorman (Amsterdam); 8. C. van Dongen; 9. C. Diepstraten (Zwijndrecht); 10. J. Waldschmidt (Den Haag). (Van onze sporteredactie) TERNEUZEN Vlissingen zal het ook in de tweede wedstrijd van de nieuwe amateurvoetbalcompetitie niet gemakkelijk krijgen. De Vlissingers gaan op bezoek bij Veerse Boys, dat zich in het afge lopen seizoen als een ware kampioenendoder ontpopte. Na de teleur stellende 2-0 nederlaag van verleden week zal het voor de mannen van trainer Franssen erg moeilijk zijn om in Raamsdonksveer de eerste punten te veroveren. Middelburg moet zondag op eigen ter' rein tegen TSC, in de vorige competitie de gevaarlijkste tegenstander van de Zeeuwse hoofdstedelingen. De Middelburgers wonnen op 5 mei de laatste wedstrijd tegen de Oosterhouters. Het elftal van Piet Lindenberg heeft een vermoeiende na-competitie achter de rug, terwijl TSC zich in al le rust op het nieuwe seizoen heeft kunnen voorbereiden. Middelburg won zondag weliswaar de eerste wed strijd tegen debutant RKWU, maar erg overtuigend was het spel van de Zeeuwse kampioenen nog niet. In de tweede klas B behaalde van de Zeeuwse clubs alleen Axel vorige week een overwinning. Zondag zul len de Axelers in de uitwedstrijd te gen Vlijmense Boys op hun hoede moeten zijn. Terneuzen moet in de eerste thuiswedstrijd ongeslagen kun nen blijven. Met het gelijke spel van afgelopen zondag tegen Rood Wit, dat op eigen veld altijd moeilijk te kloppen is, toonden de Terneuzense spelers, dat er voldoende kracht in hun formatie schuilt. Zeeland Sport startte de competitie bijzonder ongelukkig. Binnen kele minuten stond vorige week in Wagenberg de eerste nederlaag vrij wel vast. In het komende weekend ontmoeten de Vlissingers opnieuw een lastige Westbrabantse vereni ging: Rood Wit. Het valt dan ook sterk te betwijfelen of de Walcherse club voor de eerste punten kan zor gen. BETHUNE (ANP) De tweede etappe van de Ronde van het Noor den, een rit over 187 kilometer van Calais naar Lillers, is gewonnen door de Fransman Desire Letort. Letort had op de eindstreep in Lillers een voorsprong van 38 seconden op de rest van het veld. Onze landgenoot Harrie Steevens bleef leider in het algemeen klasse ment. De uitslag van de tweede etappe: 1. Letort (Fr) 187 km in 4.44.59; 2. Buckaki (Ned) 4.45.37; 3. Leman (Belg); 4. Daelemans (Belg); 5. Pel- manm (Belg). Voorts het gehele peloton met de leden van de WUlem-II-Gazelle ploeg: N ij dam, Tummers, Jacobs (Belg), Jules vam dier Flaes (Belg), Ottenbros, Zilverberg, De Roo, Stee vens en Maarten Breure, aillen in de zelfde tijd als Buckaki: 4.45.37. Biljarten In de negende ont moeting van het internationale pen tathlon-biïjarttoernooi in Antwerpen heeft Henk Scholte verloren van de Belg Dielis. Scholte won alleen het bandstoten, speelde gelijk in het li- hre en in het driebanden en verloor in het 47-2 en' 71-2. (ADVERTENTIE) weer bijzonder nieuws van B&O. Draagbare radio met technische kwaliteiten, welke die van andere radio-apparaten veruit^ overtreffen. Moderne techniek in nieuwe lijnen - exclusief vak manschap- Een nieuwe transistor ontvanger, die al uw radiowensen dekt; thuis en onderweg, ook in de auto. Laat uw B&O dealer u demonstreren waarvoorde 18 druk- en draaiknoppen gebruikt kunnen worden. Verbluffend! Dit is de radio die aan al uw verlangens voldoet - B&O BEOLIT 1000. B&O voor hen die kwaliteit en stijl stellen boven de prijs. Hoofdkatalogus in kleur en B&O- dealerlijsten worden u gaarne toegezonden door: Bang Olufsen Nederland, Postbus 8, 's-Graveland. telefoon 02150 -618 24. (Van een onzer voetbalmedewerkers) BREDA Voor zaterdag staat de streekderby V.V.N. - Seolto op het programma. De ploeg uit Klun dert >s het eerste seizoen in de vier de klasse verrassend goed begon nen, maar de Zevenbergenaren schij nen het verloren terrein te willen her-overen. Chrislandia begon ook met een overwinning, en zal zijn pun- tenaantal wei vermeerderen nu Wis- sekerke op bezoek komt. Krabben- dijke moet bij Kloetinge op zware tegenstand rekenen, maar is toch favoriet. Kapelle vindt in Smerdiek een lastige tegenstander. In de hoogste klasse krijgt debu tant Sprang CJVV uit Amersfoort op bezoek. De Sprangenaren zullen anders aan moeten pakken dan vo rige week, om tot succes te komen. Kozakken Boys in de vorm van af gelopen zaterdag zal nieuweling Gei noord weinig illusies laten. Het Oosterhoutse S.W. '54 zal in de derde klasse Zuid 1 de misstap van vorige week goed willen maken maar of dat lukken zal tegen Din teloord blijft een vraag. Beide ver dedigingen vormen het sterkste deel van de ploegen en een gelijk spel ligt in de lijn der verwachtingen. Good Luck dat meteen zijn visite kaartje afgaf, krijgt in Roda Boys geen gemakkelijke tegenstander, maar op eigen veld moeten de Ve renaren in staat zijn de leiding te behouden. A.Z.V.V. zal Yerseke be dwingen, zeker als doelmar Flipse in dezelfde vorm steekt als in het eerste duel. De Meeuwen zal Wou- drichem de kans op de eerste pun ten ontnemen. Wit Zwart schijnt dit seizoen weer hoge ogen te willen gooien in de vierde klasser A en Brake] zal dat wel ondervinden, nu 't naar Sprang- Capelle moet. De derbij Wijk-Wilhel- mina '26 geeft een summum aan spanning en W]jk zou de Aalburge naren wel eens voor 'n voldongen feit kunnen stellen. Zwaluwse Boys gaat naar Eindhoven om Rust Roest te ontmoeten en als schutter Verhoeven bij de Eindhovenaren dezelfde activi teit ontplooit als afgelopen zater dag, ziet het er donker uit» voor de Zwaluwen. 2e Klasse A: Zwaluwen - Arne- muiden; 2e klasse C: Sprang - C.J.- V.V.; Kozakken Boys - Geinoord; D.O.V.O. - Spakenburg, 's-Graven- Zande S.V.-Apeldoorn; Heerjansdam - Huizen. 3e klasse Zuid 1: A.Z.V.V. - Yerseke; S.V.V. '54 - Dinteloord; Good Luck - Roda Boys; Meeuwen - Woudrichem; Rillandia - Sleeuwijk 4e klasse A: Wit Zwart - Brakel; Wijk - Wilhelmina '26; Zuilichem - Altena; Rust Roest - Zwaluwse Boys. 4e klasse B: Kloetinge - Krabben- dijke; Kapelle - Smerdiek; V.V.N. - Seolto; Chrislandia - Wissekerke; Wolphaartsdijk - Nieuwland. De wedstrijden beginnen om kwart over vier, tenzij anders aangegeven. In de derde klas D haalden Steen en Hontenisse de volle buit binnen. Beide teams moeten in hun tweede match echter een lastige klip omzei len. Steen treedt aan tegen SC Gas tel en Hontenisse speelt een Zeeuwse derby tegen Goes, dat de eerste wed- DOSKO verloor. Tegen Hontenisse krijgen de Zuid-Bevelanders de kans te laten zien dat zij hun plaats in de derde klas verdienen. Vogelwaarde moet METO thuis de haas kunnen. De uitslagen van de eerste compe titiedag in de vierde klas H zouden doen vermoeden dat er dit jaar snel een afscheiding tussen de sterke en zwakke clubs tot stand zal komen. RCS (1-10 tegen Oostburg), Corn. Boys (61 tegen Clinge) en Biervliet (1-6 tegen IJzendijke) zorgden op de eerste voetbalzondag voor een schok effect. De verenigingen lieten geen twijfel bestaan over de kracht van hun voorhoedes.. Zondag komen twee van deze drie produktieve aanvals- linies in de wedstrijd Biervliet-Corn. Boys tegenover elkaar te staan. De punten in deze ontmoeting zullen on getwijfeld voor het elftal met de sterkste verdediging zijn. (Van een onzer voetbalmedewerkers) BREDA Het programma voor de reserve-klassen van de KNVB voor het komende weekeinde luidt als volgt: Res. Ie klas Dosko 2 Una 2; TSC 2 De Valk 2; Brabam- tia 2 Top 2; Veerse Boys 2 Vlissingen 2; NAC 3 De Spechten 2. Res. 2e klas B: Longa 2 Oss 20 S; Voab 2 Boxtel 2; Uno Ani mo 2 Taxandria 2; Noad 3 PSV 4. Res. 2e klas C: Zeeland Sport 2 Rood Wit 2; Breskens 2 RBC 3; Middelburg 2 Axel 2; Roosen daal 2 NAC 4. Res. 3e klasse C Cierikzee 2 Goes 2; Meto 2 Steenbergen 2; Vlissingen 3 Axel 3; Middelburg 3 Alliance 2. (Van onze sportcorrespondent) EEDE Hoewel de opzet van de organisatoren niet is geslaagd om Eddy Merckx en Jan Janssen aan de start te brengen zaterdag in de Benelux-koers in Eede kan men niettemin bogen op 'n bijzonder sterk en attractief deelnemersveld. Merckx en Janssen hadden elders verplich tingen maar bij de 35 vertrekkers bevinden zich toch klinkende namen waarvoor de wielerfans ongetwijfeld warm zullen lopen. Bij de circa 15 Belgen die aan de start verschijnen bevinden zich Rik van Looy, Walter Godefroot, Valeer van Sweefeld, Eric de Vlaminck, Guido Reijbroeck, André Poppe en Franske Brands. Gerard Vianen en Harm O-ttenbros zullen dan ook ge ducht moeten vechten om een stem in het kapittel te hebben. Behalve genoemde renners noemen we voorts nog Jan Hugens, Jos van der Vleu ten, Cor Schuring en de Zeeuwen Bart Zoet, Wim Dubois, Rinus Hoo- gerland en Dies Kosten. Een spec taculair duel tussen Nederland en België lijkt dan ook gegarandeerd te zijn. Vooral wanneer de om hun spurt befaamde renners als Van Looy, Godefroot, Reybroeck en Van Sweefeld met Wagtmans, Ottenbros en Steevens aan het slot in de voor st gelederen te vinden zijn kan de eindstrijd een climax brengen. In verband met Bordeaux Parijs is er dit jaar met de traditie gebro ken en wordt de koers in Eede niet op de tweede zondag in september verreden maar op zaterdag. Deze 17e editie van de Benelux-koers wordt gereden op het vanouds be kende parcours. De rfstand is 135 kilometer verdeeld over 50 ron den. Om half drie klinkt het start schot. (ADVERTENTIE) Leen Poortvliet .in Huybergen PARIJS (ANP) Jan Janssen zal zondag niet starten in de weg wedstrijd Bordeaux - Parijs. De win naar van de Ronde van Frankrijk •viens deelneming aan deze klassie ker algemeen werd verwacht, gaf echter te kennen niet te zullen mee doen. De enige Neder'andse deelne mer aan deze wedstrijd is Eddy Beu gels. De overige renners zijn de Fran sen Jean Jourden, Bernard Guyot, Michel Grain, Raymond Deliste en ''aymon-d Rio-tte, de Belgen Geor ges van Coniragsloo, Bernard van de Kerkhove, Emile Bog,art, Ferdinand Bracke en Noël Foré en de Duitser Rolf Wolfshohl. (Van onze sportcorrespondent) BREDA Hoewel het wielersei- zoen min of meer afloopt, zijn er dit weekeinde een groot aantal wedstrij den. Zaterdag wordt er gekoerst in Huybergen. Eede, Dussen en zondag kunnen de wielerliefhebbers terecht in Rucphen en Cadzand. Deze wed strijden zijn interessant, omdat er bij de amateurs Olympische renners aan de start komen, die deze koersen zien als een uitstekende voorbereiding op de Spelen in Mexico. Voor heit eerst sinds elf j aar wordt morgen in Dussen weer een koers gehouden. Het is een echte kermis- koers. Op het 2,2 kilometer lange parcours kunnen de toeschouwers de renners twee maal langs zien komen in iedere ronde. De wegen, waarop gereden wondt, liggen namelijk naast elkaar. Zij worden slechts geschei den door het riviertje De Dusse. De wedstrijden beginnen om 1.30 uur met een koers voor aspiranten. Deze renners rijden 30 kilometer. Aan de start verschijnen onder an dere Van Bragt, Leyten, De Bont, Vissers en Vo-es-enek. Keetie Hage is de grote trekpleister van de dames- koers, die om 2.30 uur begint. Nadat zij gehuldigd is, vertrekken de da mes voor een afstand van 35 kilome ter. Deelname van onder andere Bel la Hage, Henny Hondeveld en Jan- ny Jonkers. De nieuwelingen tenslot te, rijden 75 kilometer. Aan de start Kees vam der Pluym, Cooremans, Prinsen, Daman, Geerts, Joore en Vissers. In verband met de profkoers in Eede, die op zaterdag wordt verre den, komen in Cadzand de nieuwelin gen en aspiranten zondag aan de start. Dit heeft de organisatoren de nodige hoofdbrekens gekost, wat het deelnemersveld betreft. Voor de as pirantenwedstrijd kon men nog een bevredigend aantal renners aantrek ken (18 in getal), maar bij de nieu welingen is het aantal vertrekkers (15) wel aan de lage kant. Voor de aspiranten klinkt om twee uur het startschot. De Zeeuwen, Huij zen, de Graaf en Faas gaan het op nemen tegen Hellemons, Vroegrijk en Van Driel. Bij de nieuwelingen wondt het een Zeeuwse aangelegenheid, omdat ren ners van buiten de provincie ontbre ken. Priem zal zeker alles in het wenk stellen om zijn 31e zege in de wacht te slepen. Zijn meest gevrees de concurrent en ook directe favoriet voor de eindzege is Peter Remijn. Van die partij zijn voorts Bal, Ro-kvan, Van de Bunder en Verstraete. pen renners. Andere niet te oinideir- sohaititen renners zijn: Gafoy Minne- boo, Wim Braivenboeir, Fanry Buer- mans, Adiri Ooppens, Kees Frijtiers, Tiny van Hasselt en de xa-ppe van Leeuwen. (Van onze handbalmedewerker) BREDA De dames van Walche ren (hoofdklasse) die zondag j.I. een gevoelige nederlaag leden tegen het sterke Zeebrug krijgen zondag Hy- giëa uit Den Haag op bezoek. Hy» giëa moet beschouw^ worden als een gelijkwaardige tegenstander zo dat in deze thuiswedstrijd voor Wal cheren winst niet is uitgesloten. In de overgangsklasse komt Swift uit Helmond op visite bij Tonido in Goes. Tonido dat een minder goede start had zal ook zondag hard aan moeten pakken om de zege in Zee land te houden. De dames van Ra pid (districtsklasse) reizen naaf Vlissingen om Olympus te ontmoe ten en zullen de punten waarschijn» lijk in Zeeland moeten laten. De Bre dase dames van S.O.A. gaan duelle ren met debutant E.V.V. uit Rijen en houden de punten in eigen huis. Zaterdag zullen voor de 18e keer de wieltjes door de dorpskom van Huybergen snorren; het parcours is ruim en slingert ook nog gedeelte lijk door de Huybergse bossen. Om half een zullen 30 aspiranten vertrekken voor een duel over 24 kilometer; naast de plaatselijke fa voriet Schenk zal ook de nationale kampioen Akkermans verschijnen. De nieuwelingen zullen om 13.15 uur vertrekken voor 58 kilometer en onder hen bevinden zich de favorie ten Piet Maas en Meylemans en de plaatselijke crack Suykerbuyk. Het grote geweld zal evenwel pas om kwart voor drie losbarsten, want dan gaan 84 sterke amateurs van start voor veertig omlopen, dde een afstand van 105 kilometer vertegen woordigen. De winnaar van vorig jaar Ad van Haaren, lijkt kansloos om dat de concurrentie bijzonder groot is. Prijsrijder b]j uitstek Leen Poort vliet uit Dinksland, Frits Hoogerhei- Adri Wouters en Cees van Dorst met zijn sterke eindschot zijn de te klop- Hoofdklasse: Dames Niloc - Pos- terholt; P.S.V. - Ve-lo; Swift - Zee burg; Walcheren - Hygiëa; Hereist Niloc - Sittardia; Attila - Aalsmeer, E.S.C.A. - A.H.C. '31; Olympia A Operatie '55. Overgangsklasse B: Dames: Micro, meters - Beatrix; Athleta - U.D.I.j D.E.S. '57 - WLC-DES; Olympia - Actief; Heren; Micrometers - Pos- terholt; P.S.V. 2 - Swift (Arnh.), V. en L. - WLC-DES; Tonido 4 Swift (Helm.) District Zuid B: Dames le klas; Olympus - Rapid; Were Di - E.B.H.- V.; Volt - Boemerang; S.O.A. - E.V> V.; Heren le klas; E.M.M. - Olym pus; Fortuna - Dongen; Were Di E.B.H.V.; Walcheren - Rapid. Dames 2e klas; S.O.A. 2 Ter- heijden; D.V.S. - E.B.H.V. 2; Heren 2e klas A: Velocitas - Boemerang; Rapid 2 S.O.A.; Desk - Volt. Afdeling West Noord-Brabant; He ren le klas elfhandbal; Desk Volt 2; Dongen 2 S.O.A. 2; Dames le klas zevenhandbal: Break out Beatrix; Be Fair Gilze; Un-o Ani mo Heerle; Riel Tachos; He ren le klas zevenhandbal: Avanti Juliana; Were Di Internos; Ta chos Taxandria; E.V.V. Gilze) Dames 2e klas A: Desk Taxan dria; Avanti Blauw Wit; Dames 2e klas B: E.V.V. Dongen; Volt 2 Boemerang 2; Dames 2e klas Cl Beatrix Rapid 3; Rapid 2 E.B. H.V. 3; S.O.A. 3 Internos; Heren 2e klas A: Break out Beatrix; S. O.A. 3 Groene Ster; Velocitas 2 E.B.H.V. 2; Heren 2e klas B: Breakout 2 Beatrix 2; Rapid 3 Boemerang 2; Blauw Wit 2 Gilze 2; E.V.V. 2 D.V.S.He ren 2e klas C; Blauw Wit G.H.V. Uno Animo Taxandria 2; Boeme rang 3 Stokhasselt; Desk Volt 3. Voetbal West-Berlijn heeft zich kandidaat gesteld voor de organisa tie van het toernooi om het wereld kampioenschap voetbal '74. De Duit se voetbalbond heeft de kandidaat stelling officieel bekrachtigd. 1,99 Ja, eennegenennegentig kosten ze nu, die vier grote stukken zeeverse kabeljauw met dat krokante paneer- laagje, volgens een nieuw recept. Van Iglo! En dat wil zeggen: géén graatjes, géén baklucht, zó klaar en IIRIQ niet te geloven zo lekker. (En diepvries, dus op z'n - best bewaard.) Profiteer ervan! Voorde afwisseling.

de Stem | 1968 | | pagina 13