ASSURANTIEMEDEWERKER Boerenleenbank Heerlijk, helder Heineken Gezellige mensen halen Heineken in huis! f.2250.- HEINZ een volwaardige gas c.v. installatie voor iedere woning, reeds vanaf CEVEKDH INDUSTRIEEL INSPEKTEUR BOERENLEENBANK OOSTERHOUT ubh (COMMERCIEEL) Maak het gezellig. Haal Heineken in huis. Heerlijk, helder Heineken. Altijd favoriet! Schenk dat gulle geluksbier en opeens is het weer extra gezellig. Daar zorgt u voor, samen met de gezellige, prachtige Nobel-gas-c.v. haard plus een aantal verwarmingsunits geven u een huisvol heerlijke, behaaglijke woonwarmte. Vraag ook naar deze sleutelhangers uit de Yogi Beer serie. In het Distrikt Rotterdam hebben wij voor de zuidelijke rayons plaatsingsmogelijkheid voor een Vereisten: Tenminste 25 jaar. Middelbare opleiding vervolgd met een werktuigkundige- of scheepswerktuigkundige studie op B-niveau. Wij zoeken voor deze verkoop-funktie kontakt met een zelfstandige representatieve persoonlijkheid met goede commerciële ervaring. Wij nodigen belangstellenden uit hun eigenhandig geschreven sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, te richten tot de Chef Personeelszaken van de Benzine en Petroleum Handel Maatschappij N.V., Frederiksplein 42, Amsterdam-C. roept in verband met de uitbreiding van haar diensten pakket sollicitanten op voor de functie van Ondernemende personen in de leeftijd van 2535 jaar die hun contactkwaliteiten en interessen willen ontplooien in een zelf standige, afwisselende werkkring krijgen daartoe alle kansen. Mulo-diploma vereist. Het bezit van een der assurantie diploma's en ervaring in soortgelijke functies strekken tot aanbeveling. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de direktie van de Boerenleenbank, Heuvel 23, Oosterhout. Van Heineken weet je.zeker dat het altijd brouw-vers is. Knn Inclusief installatlekostenl Cévékon is een geheel nieuw en betrouwbaar gas-c.v. systeem met vele praktische voordelen: laag In prijs (reeds vanaf f 2250,kompleet geleverd en geïnstalleerd door een erkend installateur) u behoudt de gezelligheid van een gloeiende gashaard In uw woonkamer: de fraaie Nobel-gas-c.v. haard fungeert nl. ale moederhaard u kombineert zodoende het komfort van c.v. met de gezellig heid van een sfeervolle gashaard lage verwarmingskosten (de waterinhoud van het Cévékon plan is slechts 1/10 van die bij konventlonele systemen) het installeren vereist weinig hak- of breekwerk dus weinig ongerief (installatieduur slechts 3 dagen) een Cévékon installatie is demontabel, dus verhuisbaar de Cévékon ketel is door het Giveg gekeurd; uw volledige garantie voor een volmaakt betrouwbaar en veilig c.v. systeem desgewenst gunstige financiering en/of huurkoop 20» 12» 120 15» 18» 18» 18» 15» BEGANE GROND la VERDIEPING Bijgaande schets geeft u een Indruk welke eantrekkelljke verwarmings mogelijkheden u met een Cévékon- gas-c.v. Installatie heeft. De vermel de afgiften zijn gebaseerd op een gemiddelde watertemperatuur van 100°C, een rhax. buitentemperatuur van 10°C en een windsnelheid van 5 m/sec. Stuur vandaag nog even een briefkaartje aan: 1 G. van Puyenbroek, Stationstraat 10, Alphen (NB). U ontvangt dan omgaand een uitgebreide dokumentatle over het nieuwe, revolutionaire Cévékonplan. Ook telefonisch worden u gaarne uitvoerige inlichtingen ver sohaft (04258)-292. Bekende kindervriendjes van de televisie nu bij Heinz Spread. Bij Heinz Sandwich Spread en Paprika Spread nu een grappige zacht-plastic sleutelhanger cadeau! Ranger, uit de bekende Yogi Beer serie, waaralle kinderen gek op zijn. Trouwens, alle kinderen zijn óók dol op die verrukkelijke Heinz Spread, 't Smaakt onweerstaanbaar lekker. Het is heerlijk fris, pittig en voedzaam. En u smeert er heel wat boterhammen mee. Verras uw kinderen nu twee maal: met Ranger en met dat gezonde broodbeleg van Heinz. Voor die broodnodige variatie: Heinz Sandwich Spread en Paprika Spread. trademark efsctaengams Inc.H.J.Helnz authorized user Henna-Barbara Productions Inc. 1968, Yogi Beer, Cindy, Bo-bo.

de Stem | 1968 | | pagina 12