land jaar? it werk Drie wielerkoersen in komende weekeinde Handboogschutters in Zeeland: jeugd winnen ,Theo Middelkamp^ bijzonder actief O Ming van het regiem ient in Made W. V. STEENBERGEN Ik zou het geen straf willen noemen Een maand buitenspel ederland. Ik. ?g te vervallen en. Albert Heijn i> Standdaarbuiten Zevenbergen Sluis Internationaal hockeytoernooi Rapide in Hulst Havenwedstrijd in Breskens PROGRAMMA KNVB-ZATERDAG- VOETBAL Voorzitter en secretaris van Middelkamp afgetreden 12 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 23 AUGUSTUS 1968 pedrijf. Waar groei in Ook jonge mensen. zijn. Die van gezel* mensen? Kom dan i een goede gelegen- vakopleiding ii het patuurlijk de kansen komen, 't Kan een iersplein 2 te Breda ters(sters) nodig, die >t caissière, verko- >f Groenteafdeling. itatiegesprek kunt u 1.00-18.00 uur te- Bedrijfsleider van Super Mart (tel. of's avonds bij ome ineelschefy de heer tel. 01850-29472). *1 dl WIELERBOND SCHORST 5 JURY-LEDEN *-l 4-» Sh QJ CONSUL BROUWERS ....weinig kans voor toelichting.. Wanneer juryleden de reglementen Iran ie KNWU overtreden is het I niet meer dan logisch dat de wieler- I bond handelend optreedt. Tenslotte Itijti de regels er om nageleefd te I worden. Maar er kunnen, dat is nu 1 eenmaal 20, omstandigheden zijn die I iemand dwingen aan de voo rschrif- I ten uoorby te gaan. De vijfnu ge- I sciorjte, Brabantse jury-leden de- Vim het en terecht. Ze voorkwamen. lïi? z\jn daar in Made getuige van [peest, dat de gentlemenkoers uit- liep op anti-reclame voor de wieler- I-sport. Men moet voor dat optreden ■•begrip kunnen opbrengen. De KN- WU deed het niet. De KNWU ging I zelfs zo ver dat het probleem niet I eens op een officiële sportcommis- I sie-oergadering behandeld werd I maar tijdens een onderonsje na wed- I strijden in het Olympisch Stadion. I De rest ging telefonisch. De KNWU I tok, en met name het Roosendaalse I sportcommissielid Van de Vijver 1 üet eert uitermate slordige indruk I «etter bij het behandelen van deze I taak. Want: waarom werden er drie I W-lede» vergeten, waarom hoorde I men de bet rokkenen niet? De heer I Van de Vijwer is niet verder gegaan I aan het constateren van een feit I under zich blijkbaar voldoende te I realiseren wat de achtergronden van 1 jet besluit der jury-leden waren. I Jn dat is een kwalijke fout van een I man met zoveel verantwoordelijkhe- I tot. Zoals het kwalijk is van zijn I wde-bestuursleden deze zaak voor 1 deel telefonisch af te I mi j 'mti moeten bedenken dat I ff meer ziin dan mensen I Jj ^et betalen van contributie I tn ,ref'emanten vallen. Jury-le- I ,,,,oe'enen 9eza0 uit. Ze zijn aange- I on) ttnners te controleren. De- I 101 '•bouarissen moeten zich wel I «.fff® Ver3alopperen wil men hen m1 voor honderden die in 1»» rs aan bun gezag onderwor- b™ten spel zetten. Dat de I op» j "aïltse jury-leden te ver gin- m <Tn we te betwijfelen. Daar- Z ie st™f van de KNWU een ier moe'hjk te vergeven blun- (Van onze sportredactie) BREDA Vijf van de acht juryleden die jureerden tijdens de gentlemenkoers in Made op 11 augustus hebben een schorsing opge lopen. De Sportcommissie van de KNWU besloot een „maatregel" te nemen tegen de heren J. Hees (Roosendaal), M. van Tilburg (Breda), Chr. Delbressine (Roosendaal), R. Kwaaitaal (Ossendrecht) en J. Kieboom (Breda). Dit vijftal zal van 22 augustus tot en me! 21 september niet meer als jurylid mogen optreden tijdens koerse Deze maatregel werd genomen omdat deze heren hadden gejureerd in de Bredase gentlemenkoers terwijl de KNWU vooraf duidelijk had laten weten dat hiervoor geen toestemming kon worden gegeven. Redlen diat die juryleden toch aan het wenk gópgen in Madie, was 't feit diait het wielercomité in Made op grove wijze in gebreke was geble ven. Het wielercomité in Made had al op 21 juli bericht gekregen van de bond dat de KNWU-juxyleden hun werk normaal zouden mogen doen tijdens de koersen voor de nieuwelingen en aimaiteuns, maar dat het wielereomiité tijdens de gentle menkoers voor een eigen neutraal jurykorps zou moeten zorgen. Toen echter op het moment dat de gentle menkoers zou beginnen bleek dat het Madese wielercomité niets had geregeld, stond de uit acht leden bestaande jury voor die keus de gentlemenkoers In het honderd te la ten lopen door en bloc vain de jury wagen te stappen dat wilde de KNWU of blijven zitten en de duizenden wielerenithousiasten kans te geven dit spektakelstuk te volgen. De jury meendle op dat moment mo reel juist te handelen ook al was dat dan niet in overeenstemming met de wil van de KNWU—dioor toch te jureren. Nadiat de consul van het district Brabant I van de KNWU formeel voor de gentlemenkoers nog eens had laten horen dat de heren in overtreding waren als zij dat zou den doen, meenden zij toch dat de wielersport een kwade dienst bewe zen werd als de gentlemenkoers niet door zou gaan als zij zouden „sta ken". Sportcommissielid J. v. d. Vijver aanwezig in Made rapporteerde deze zaak. De heer Van de Vijver noteerde echter slechts vjjf jury leden. De sportcommissie van de KNWU heeft over deze kwestie geen zitting gehouden. De zaak is voor het groot ste deel afgedaan. Op een verzoek van de betrokken consul van de KNWU om deze kwestie mondeling te mogen toelichten bij de sport commissie, alvorens deze tot de strafbepaling zou overgaan, is niet gereageerd. Het is voor de gestrafte jury-leden niet mogelijk om in beroep te gaan tegen deze straf, omdat het geen schorsing, maar een „maatregel" be treft. Wat nu precies het verschil is tussen een schorsing van 22 augustus tot 21 september, of de „maatregel" dat het vijftal niet mag jureren van 22 augustus tot 21 september is de betrokkenen niet duidelijk. De vijf gestrafte juryleden zullen zich niet zonder meer neerleggen bij deze uitspraak van de Sportcommis sie. Zij hebben gisteravond beraad slaagd in Roosendaal en' besloten een bezwaarschrift op te stellen dat naar de KNWU zal worden ge zonden. Men is unaniem van mening dat er veel te zwaar gestraft is „met een berisping, zou de zaak al overtrok ken zijn naar onze mening" de omstandigheden in aanmerking ge nomen. Men wilde zich vooralsnog van alle commentaar onthouden, en eerst de uitspraak van de sportcom missie van de KNWU die binnen kort bijeenkomt om o.a. het be zwaarschrift te behandelen, afwach ten. Voor speaker Chris Delbressine „Ik vind het een zeer zware straf" betekent deze „maatregel" een strop. Hij zou iin de periode diat hij buiten spel gezet is zijn opgetreden als speaker bij de volgende evenemen ten: ParijsLuxemburg, Amstel G-oidrace, LuikMaastricht en Maas trichtHeerlen. Speaker Chris Delbressine: veel werk in die tijd. (Van onza sportcorrespondenten ZEVENBERGEN - STANDDAAR BUITEN - SLUIS Drie wielerkoer sen staan er op het programma voor het komende weekeinde. In Stand- daarbuiten komen zaterdag ama- René Pijnen: kanshebber in Ze venbergen. teurs, nieuwelingen en aspiranten aan de start. In Zevenbergen heeft het organisatiecomité vooral bij de amateurs een zeer sterk rennersveld weten aan te trekken. Behalve de amateurs rijden er zondag in Ze. venbergen ook nieuwelingen. In Sluis tenslotte is er zaterdag een koers voor nieuwelingen en aspiranten- Het wielercomité van Standdaar buiten „Vooruit" heeft voor de 17e editie van de Ronde van Standdaar buiten een aantrekkelijk wielerpro- gramma kunnen samenstellen. Aan vankelijk zou deze koers zondag ge houden worden, maar door onvoor ziene omstandigheden moest de ron- dg naar zaterdag worden verschoven, Om half een lost burgemeester Ha mel het startschot voor de aspiran ten, die 25 kilometer (25 ronden) moeten afleggen. Deze jongste cate gorie er hebben in totaal 40 as piranten ingeschreven begint om half een. Om half twee binden negentig nieu welingen de strijd aan. Deze cou reurs hebben vijftig kilometer voor de wielen. Favoriet is hier Kessles uit Lieshout, die ftveede werd in de strijd om het kampioenschap van Nederland. Veel tegenstand zal hij kunnen ondervinden van Rijnvos, van '"l naaff c van ',ier: twaalf sthappcn Europese kampioen- (Van onze sportredactie) OUDELANDE „Het is voor de Nederlanders altijd moeilijk in Frankrijk op de staande wip te schieten", zegt burgemeester W. van Liere van Oudelande, sinds 1964 de ploegleider van de Nederlandse handboogschuttersafvaardiging bij de Europese kampioenschappen. „De wippen zijn er veel hoger (35 me ter) dan bij ons, en daarbij komt nog, dat de vogels precies vertikaal op de latten zijn geplaatst, zodat het erg moeilijk is ze te raken, wan neer men dicht bij de paal staat". Ondanks deze handicap slaagden de Zeeuwse deelnemers er zondag toch in voor de derde keer in vier jaar de ploegentitel te veroveren. Geen geringe prestatie, vooral wanneer men weet dat de Zeeu wen bij het kiezen van hun afvaar diging slechts uit een driehonderd schutters kunnen kiezen, terwijl er bijvoorbeeld in België duizenden schutters van kaliber rondlopen. Burgemeester Van Liere: „Wanneer de Belgen bij het samenstellen van hun team zorgvuldiger te werk zou den gaan, dan hadden zij een veel grotere kans op de titel". Ook wat de aanwas van jonge handboogschutters betreft, staan de Belgen er gunstiger voor. In Zee land zijn er maar weinig jongeren, die zich aan de handboogschutterij en wagen. Dat gebrek aan belang stelling hebben de verenigingen in zekere mate ooi aan zichzelf te wij ten. Zo stond er in de statuten van de meer dan 300 jaar oude schutterij „De Edele Handboog" uit Oudelan de bijvoorbeeld tot enige tijd gele den de bepaling dat alleen getrouw de mannen van ouder dan 30 jaar lid van de sociëteit konden worden. Die bepaling is sinds kort geschrapt, zodat er nu ook jongere leden kun nen worden aangenomen. Het werd overigens tijd dat men de aan dacht eens op de jongere schutters ging richten. Op een september wor den reeds de eerste Europese kam pioenschappen voor de jeugd gehou den. In de Franse plaats Rijssel wordt ook een Zeeuwse formatie in geschreven. „De mogelijkheid om in een jeugdploeg (jongens tot 18 jaar) ge kozen te kunnen worden zal onze sport bij de jongeren misschien aan trekkelijker maken", aldus burge meester Van Liere, die als voorzit ter van de Provinciale Zeeuwse Schu tersband en als hoofdman van „De Edele Handboog" zeer nauw bij de ze nieuwe ontwikkeling is betrokken. Burgemeester Van Lier heeft zelf nooit op jonge leeftijd geschoten. Pas in 1955 nam hij voor de eer ste keer de boog op en het duurde niet lang of hij was een enthousiast lid van „De Edele Handboog." Reeds 12 keer maakte hij deel uit van de Nederlandse ploeg bij de Europese kampioenschappen. In zijn functie als voorzitter van de provinciale bond maakte de burge meester de vele ruzies tussen de Zuidbevelandse en Zeeuwsch-Vlaam- se schutters bij de samenstelling van de teams mee. „Er was lange tijd onenigheid o- ver het feit dat er in de Nederland se afvaardiging meer Zuidbevelan- ders dan Zeeuwsch-Vlamingen zaten. Dat meningsverschil liep tenslotte zo hoo op, dat de Zeeuwsch-Vlamin gen besloten niet meer deel te ne men. Dat hebben zij enkele jaren in derdaad ook niet gedaan", aldus de bondsvoorzitter, die tenslotte is ge slaagd in zijn pogingen een betere verstandhouding tussen de twee par tijen tot stand te brengen. „Momen teel is alles weer rechtgetrokken Nu worden in de Nederlandse afvaar diging telkens 12 Zuidbevelanders en 12 Zeeuwsch-Vlamingen gekozen". De laatste jaren is het tussen de twee vroegere „vijanden" weer zo veel vriendschap gegroeid, dat er zelfs weer regelmatig wedstrijden tussen afvaardigingen van beide zij den worden gehouden. Het ziet 6r naar uit, dat de eenheid in de Zeeuwse schuttersgelederen dit keer van lange duur zal zijn. Een situa tie die de provinciale handboog sport in de toekomst alleen maar te goede kan komen. WIELRENNEN Een Italiaanse achtervolgingsploeg bestaande uit de renners Bosisio, Chenello, Mobiatto en Poloni heeft op de wielerbaan van Rome op de 4 kilometer een tijd van 4.25 voor zich laten afdrukken. Het Italiaanse kwartet reed met een ge middelde van 54,336 kilometer per uur. Het is de beste prestatie, die ooit door een achtervolgingsploeg is verwezenlijkt. Dongen, Hertogh, Blokland en Vis sers uit Den Haag, die zich in Etten de sterkste toonde. De amateurs er komen er om drie uur ongeveer negentig aan de start moeten honderd kilometer afleggen. Bij de" amateurs zijn een aantal sterke streekfavorieten, van wie Tony Barten, Cees van Dorst, Kees Frijters, Leo Embregts, Tiny van Hasselt en Ad van Overveld stuk voor stuk kandidaten zijn voor de zege.- Mannen die eveneens kunnen zorgen voor wielergeweld in Stand daarbuiten zijn Dirk Polak, Ad Wou ters winnaar in Princenhage Ted Blom, Leo Bogers, Bert Romyn, Chris Kipping en Leon Schrauwen. Voor het eerst in de geschiedenis zal in Zevenbergen een wielerronde worden gehouden op zondag- Het co mité heeft, nadat het toezegging ont ving dit jaar bij wijze van proef een wedstrijd op zondag te mogen organiseren, alles in het werk ge steld een zo sterk mogelijk renners veld te krijgen. Men is er in Ze venbergen inderdaad in geslaagd om sterke renners aan te trekken. Behalve vele s treekrenners van wie wij noemen Tony Barten, Kees van Dorst, Tiny van Hasselt, Ad van Overveld, Leo Embregts, Bert Broe- re, Care) Willemse, Piet Dubbelman, trok men ook vele renners van naam aan, zoals René Pijnen, Frits Hoogerheide, Cees Rentmeester- Mat je Gerrits, Cees Stam (kampioen van Nederland bij de amateurstayers), Cas Baars, Chr. Kipping, Wim Dee- len en Jan Alderhof. Maar ook bij de nieuwelingen zul len vele sterke renners aan de start verschijnen. Rob Engel, Kees Bal, J. Huyps, J. Maas, Ton Damen, Chr. Kusters, Bert ter Harmsel, J. Brues- sing, J. Cooremans- Chr. Geerts, F- Hoeks, R. Langkruis, J. Mater, H, van Groezen, M. Venix, J. v. d. Vij ver geven hier acte de présence, De nieuwelingen starten om 13 uur en rijden 60 km. De amateurs be ginnen om 15 uur en rijden 100 km. De wedstrijden vinden plaats op een parkoers gelegen in de Industrie weg. Dit parkoers is bijzonder snel en voor de toeschouwers zeer over zichtelijk. Zaterdag wordt in Sluis weer een wielerronde verreden voor nieuwelin gen en aspiranten. Na een onderbre king van een jaar of tien kunnen de fans daar dus weer hun hart aan ophalerOp initiatief van de heer B. de Graaf, de vader van de ren ner Wim de Graaf werd een nieuw comité gevormd, waarvan ook deel uitmaken de heren J. Cortvriendt en W. Westerweeie. Voor de aspirantenkoers, die om half drie begint, is een sterk veld van 31 renners ingeschreven. Favo rieten zijn de nationale kampioen Sjaak Akkermans, Kees van de Bragt en Jan Hellemans. Natuurlijk zullen ook de verrichtingen van de plaatse lijke favoriet Wim de Graaf nauw lettend worden gevolgd. De afstand is 25 km Om half vier komen een vijftigtal nieuwelingen in het strijdperk, die 65 km rijden. Priem, Peter Remijn en Bal zijn de Zeeuwse favorieten. Behalve de Brabantse concurrenten Hellejnons. Van Bostelen en Coore mans, zullen de Zeeuwse sterren ook rekening dienen te houden met de Friezen Pool en Wiegersma, van wie eerstgenoemde dit seizoen reeds tien bloemtuilen in de wacht wist te slepen. Burgemeester Van Hote- gein lost het startschot. (Van onze sportredactie) BREDA De heer W. van Steenbergen, voorzitter van de Sportcommissie van de KNWU, wil de schorsing van de vijf juryleden, die in Made het reg lement overtreden hebben, voor al geen straf noemen. „Dat is het echt niet. Nee, het is een disci plinaire maatregel." Dat er slechts vijf in plaats van acht juryleden zijn voor wie deze maatregel genomen is, is te wij ten aan het feit dat de sport commissie pas eergisteren heeft gehoord dat er nog drie jury leden bij betrokken waren. Als deze bevindingen juist zijn de zaak is in onderzoek zul len ook tegen deze juryleden maatregelen worden genomen. We willen één lijn handhaven. De KNWU meet niet met twee maten. Dat de heren een be zwaarschrift indienen staat hun vrij, maar dat zal geen enkel ef fect hebben op de door ons ge nomen beslissing. De maatregel die 'wij genomen hebben blijft van kracht. Daar veranderd geen bezwaarschrift iets aan. Het moet nu maar eens duidelijk zijn dat we dit niet kunnen accep teren. In de toekomst, mogelijk volgend seizoen al (het is in studie) zal een maatregel van kracht worden waarbij het of ficiële juryleden van de KNWU verboden zal zijn om bij gentle- menkoersen te jureren. Ook in Gemert en Hummelo zullen er in tegenstelling tot wat dit jaar nog wel gebeurde geen KNWU-juryleden meer mogen meewerken. We moeten wat dat betreft één lijn trekken. Ook wat betreft de koers in Heeswijk daar was door officials in het district Brabant over gesproken waarvoor helemaal geen toe stemming gevraagd was, is de zaak in onderzoek. Men heeft zich te houden aan de reglementen. Wat in Made is gebeurd kunnen we onmogelijk tolereren. Hier moesten we te gen optreden. Voor ons waren er geen verzachtende omstan digheden. We meenden dat het niet nodig was de heer Brou wers, consul van de KNWU in het district Brabant 1, monde ling een toelichting te laten ge ven voordat we bijeen kwamen. De heer Brouwers had ons al een uitvoerige toelichting toe gezonden en wij zagen geen re den aanwezig hem nog verder te horen. Wat betreft de bewe ring dat de Sportcommissie niet bijeengekomen zou zijn naar aanleiding van deze zaak kan ik nog opmerken dat de Sportcom missie vorige week donderdag avond na de baanwedstrijden in het Olympisch Stadion vergaderd heeft over de kwestie Made. En kele sportcommissieleden konden hierbij niet aanwezig zijn, maar met hen hebben we later tele fonisch contact gehad. In een van de volgende sportcommissie- vergaderingen zal worden be sloten welke maatregelen we gaan nemen tegen het wieler comité in Made, dat eveneens niet vrijuit gaat in deze zaak." (Van onze sportcorrespondent) TERNEUZEN De ren- en. tour club „Theo Middelkamp" heeft on danks het vergevorderde wielersei- zoen nog heel wat activiteiten op het programma staan. Op 31 augustus zullen zes nieuwelingen van Theo Middelkamp deelnemen aan de Om loop door het land van Bartje (Drente), te weten Kees Priem, Kees Bal, Peter en Rlnus Remijn, Henny Gijzel en Mat van Leeuwen. Op 7 september geeft een vlermansploeg van „Theo Middelkamp" acte de présence in de Omloop van het Zui den, met start en finish in Helmond. Hiervoor zijn de volgende nieuwe- (Van onze sportcorrespondent) HULST Zaterdag 31 augustus en zondag 1 september wordt te Hulst een groot hockey-toernooi gehouden. Aan dit toernooi dat wordt georga niseerd door de hockeyclub Rapide uit Hulst, nemen in totaal acht clubs uit binnen- en buitenland deel. Er is zowel een toernooi voor heren als voor dames. De deelnemende ploegen aan het toernooi zijn: Düren uit Duitsland, Cambère en Douêt uit Frankrijk, Mechelen en Tienen uit België en de Nederlandse clubs R.B.C. uit Rotterdam, Olympia uit Terneuzen en de organiserende vereniging Rapi de uit Hulst. De wedstrijden worden gespeeld op de velden in 't Gemeen telijk Sportpark en beginnen zater dag om 13.00 uur en zondag om 10.30 uur. (Van onze zwemmedewerker) BRESKENS Zaterdag wordt weer de traditionele Havenwedstrijd gehouden in Breskens, georganiseerd door de zwemvereniging Schelde- stroom. Er moet een afstand wor den gezwommen van 1800 meter. A de start komen naast alle promi nenten veel nieuwelingen, die het eens op de lange afstand willen pro beren. Een prognose maken is moei lijk omdat de watertemperatuur van grote invloed zal zijn op de presta ties. Grote kanshebbers bij de heren zijn Tonnie van Maris en Piet Schop van de Ganze uit Goes. Als de tem peratuur van 't water echter 18 gra den of meer is dan zijn ook Bram Volwerk, Loek de Cooker en Karei Weijland zeker niet kansloos. Bij de dames zal Carita Salomé alles in het werk stellen „haar" Ha venwedstrijd te winnen. Ze zal dan af moeten rekenen met Jannie Fran- soo van Luctor, en dat zou wel eens een te zware opgave kunnen zijn. De SZV-meisjes Jannie van de Ketterij en Martha Wolff kunnen bij de dames voor een verrassing zorgen. Deze wedstrijd die om half drie begint, telt mee voor het klas sement voor de Zeelandbekers. lingen gekozen: Peter Remijn, Kees Priem, Toine van de Bunder en Mat van Leeuwen. Op 21 september volgt dan de klas sieke omloop van de Maasvallei waarvoor een nieuwelingenteam nog geformeerd zal worden die een dag later ook zullen aantreden in de „Acht van Bladel". Naar laatstgenoemde wedstrijd zal ook een ploeg van vier aspiranten worden afgevaardigd. Aan het internationale criterium in Sackingen op 29 september zullen een aantal amateurs van „Theo Mid delkamp" in de slag gaan. Tweemaal achtereen slaagden de Middelkam pers er in daar de ploegenprijs in de wacht te slepen. Lukt het dit jaar ook dan gaat de kostbare trofee voor goed mee naar Zeeland. Voor hej nationale interclubkam- pioenschap in de Flevo Polder op 18 september wordt momenteel el ke woensdag en vrijdagavond ge traind op de Sloeweg. „Theo Mid delkamp zal dit keer niet met een profteam deelnemen aan genoemd clubkampioenschap omdat Wim du Bois door ziekte niet beschikbaar is. (Van onze sportcorrespondent) TERNEUZEN Het programma van de KNVB Afdeling Zeeland voor het zaterdagvoetbal dat morgen weer begint luidt als volgt: 2e klas A: Brouwershaven 1 D.F.S. 3; Kapelle 2 Beren 1. 3e klas A: Bruse Boys 2 Z.S.C. 1; S.K.N.W.K. 2 Duiveland 2; W.I.K. 2 Mevo 2. 3e klas D: 's-Gravenpolder 3 8 Heinkenszand 3. 3e klas E: Kapelle 3 Kloetinge 4; Schore 1 Krabbendijke 3. 3e klas G: Hoek 2 A.Z.V.V. 3; Tern. Boys 4 Tern. Boys 5: Zaam- slag 2 A.Z.W. 2. 95 99 (Van onze sportredactie) MIDDELBURG Tijdens de laat ste bestuursvergadering van de wie- Ierclub Theo Middelkamp hebben voorzitter Wim Hendrickx en pen ningmeester Ben Mulder hun func ties neergelegd. Beide heren be dankten tevens voor hun nevenfunc ties en zijn nu alleen nog als gewoon lid aan de club verbonden. Interne moeilijkheden van Wim Hendriks en Ben Mulder ln het be stuur hebben tot deze onverwachte stappen geleid. De vijf overgebleven bestuursleden zullen voorlopig het werk van de voorzitter en de secre taris overnemen. Tijdens de algeme ne ledenvergadering zal men beslis sen wie de opengevallen plaatsen gaan innemca

de Stem | 1968 | | pagina 13