Zeker honderd ringrijders op folkloristische dag II Boete van 250gulden voor onvoldoende bevediging LUCKY LUKE: BILLY THE KID OP 15 AUGUSTUS IN MIDDELBURG AGENT- INCASSEERDE Dagblad De Qtem Ook aardgas voor Vrouwenpolder Daablad De Stern WILHELMÏNA Afscheid van directeur bij NMB Goes Q GOES Feike Asma concerteert in Serooskerke Jongenskoor te Cadzand Geen „Markies van Carabas" in Oostburg VANDAAG MORGEN Hoogwater (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Zeker hon derd ringrijders zullen deelne men aan de folklorische dag, die op donderdag 15 augustus in Mid delburg zal worden gehouden. Deze massale ruiterij zal een bij zonder schouwspel opleveren om dat alle rijders in het Walcherse boerenkostuum gekleed zullen zijn. De strijd, om de „koninklijke be kers" zal worden geleverd op drie banen op het Molenwater. A'Ie Wal cherse toprijders hebben ingeschre ven. Slechts een uitzondering daarop wordt gemaakt door de bekende Westkapelse broers Joost en Sam Minderhoud, die van plan zijn met het ringsteken geheel te stoppen. De eerste paarden komen reeds om acht uur 's morgens in de banen. Van twaglf tot één is er een pauze waarna de ruiters in een optocht tot twee uur door de stad trekken. Dit wordt een bijzonder kleurig schouw spel omdat de ruiters de vlaggen van hum gemeenten of hun afdelingen van de Zeeuwse rimgrijdersvereniging meevoeren. De folkloristische commissie heeft wel enige moeite met het verwerven van „bijpassende muziek", doordat het plaatselijke muziekkorps het heeft laten afweten. Getracht wordt daar nu op een andere wijze in te voor zien. 's Morgens om negen uur worden de paarden gekeurd op „versiering en vlechten" door een jury, die ge heel uit dames bestaat n.l. mevrouw Drijber-Halbertsma, echtgenote van de burgemeester, mevrouw I. Blaauw- de Wilde, mevrouw T. den Boer- Roelfsema, mevrouw H. Sandberg tot Essenburg-Hiebendaal, mevrouw E. Schenk-van de San-de en mevrouw J. Popma-Salomé. Voor de besten is een aantal prijzen beschikbaar. De ereprijzen worden op het Mo lenwater uitgereikt door de commis saris der koningin in Zeeland, mr. J. van Aartsen en de burgemeester van Middelburg, mr. J. Drijber. De overige prijzen worden, 's avonds uit gereikt in de concert- en gehoorzaal. Deze Middelburgse ringrijderij ont leent zijn allure voor een belangrijk (ADVERTENTIE) VOOR DIRECT GEVRAAGD een voor ons agentschap Lamswaarde ruime bijverdienste! Schriftelijke of mondelinge aan meldingen kantoor Steenstraat 14 Hulst Tel. 01140-3751 (Van een onzer verslaggevers) VEERE Ook het Noordwalcherse dorp Vrouwenpolder zal eerlang kunnen worden aangesloten op het aardgasnet. De N.V. Zegam heeft het gemeen tebestuur van Veere meegedeeld de aansluiting te willen verzorgen. Aan leiding is een verzoek om aansluiting op het aardgasnet van het Burg. Pen sioenfonds, voor wiens rekening een twintigtal woningen in Vrouwenpol der worden gebouwd. De gemeente Veere zou voor ongeveer tienduizend gulden in de aansluitingskosten moe ten bijdragen. Dagblad voo> Zaaland KANTOREN: VeeriM'ani 14. Hulst, tel 01140-3751 Kloksirnal I Goes tel 01 101 -8030 EXPLOIT A rif ADV.i t. K VI de tong 'Inspecteur) dreitneistisat II. lerrieuzen tel 0H5U428L Th de Sakker Polgieteistiaat 3, terneuzen tel 01 ISO2601. C. Steenbakker Europaplein 26, Hulst tei 0M4O316b M Booers Nieuwstiaat 41, Oostburg, tel OH 70-2893 C. Menu, Klokstrsat 1, Goes, tel 01100- 8030. REDACTIE: A Koopman, Klokstrsat I. Goes, tel 01 IOO 8030. J Hijsken Bre'ineisuaat 81 lerneuzen tel OM5(> 3296 J Robesin. Europepieir 22. Hulst tel 0II4U 2005. Ch Schets, Kromme Weele 4 Middel burg, rel. 01180- 7764. Me|. S, Maaskant, Singelstraai 17. Goes, tel 01100 5689 deel aan de prijzen. Hoogste prijs is zeker de wisselbeker van koningin Juliana, die voor de 19e keer wordt verreden. Deze beker kan nu defintief in bezit komen van Adrie Reinierse uit Koudekerke, omdat deze hem reeds twee maal achtereen heeft ge wonnen. De beker van koningin Wilheimina is zelfs al 22 keer verreden. Deze bij zondere trofee kwam vorig jaar in bezit van Jan Langebeke en zal dus dit jaar evenmin zijn defintieve be zitter kunnen vinden. Dat is wel het geval met de beker van de stad Mid delburg, die de laatste twee jaar werd „ingepalmd" door Barrekoets uit Biggekerke. De beker van mr. dr. A. Mes is voor de vierde keer in competitie. Deze prijs kwam vorig jaar voor het eerst in bezit van Joost Minderhoud uit Westkapelle. De Btrijd ga®t in totaal om acht bekers en een plaquette. Dat is één beker minder dan vorig jaar doordat in 1967 de beker van wijlen mr. A. de Casembroot, commissaris der ko ningin in Zeeland, voor de derde keer achtereen door dezelfde ringrijder werd gewonnen. Er wordt in totaal in dertig beurten gereden. In de eer ste twintig beurten wordt uitgemaakt wie in de grote finale ko-mt, die in tien beurten wordt verreden. De ove rige ringrijders - ongeveer '-weederde - rijden een kleine finale. Het rijden om de „pollepel" is af geschaft, ondanks dat dit een tradi- tionele prijs was. Voornaamste reden is dat hierdoor de normale wedstrijd voor zeker een uur werd opgehou den. De optocht gaat langs de volgende route: Molenwater, Herengracht, Seisdam, Achter de Houttuinen, Langeviele, Pottenmarkt, Markt - noordzijde, Markt - oostzijde, Nieuwe Burg, Groenmarkt, Bachtensteene, Lange Noordstraat, Markt - oostzijde, Lange Delft, Korte Delft, Dam, Mol straat, KoepoiortS'traat, Molenwater. (Van een onzer verslaggeefsters) GOES De heer K. Keuning, di recteur van het kantoor Goes van de Nederlandsche Middenstandsbank n.v., zal zijn functie bij dit kantoor neerleggen. Hij is benoemd tot staf functionaris bij het hoofdkantoor van de bank in Amsterdam. Ter gelegenheid hiervan zal vrijdag 23 augustus 's middags van 4 tot 5.30 uur een afscheidsreceptie wor den gehouden in hotel-restaurant De Koi-enbeurs te Goes. Dan zal er te vens gelegenheid zijn kennis te ma ken met de opvolger van de heer Keuning in Goes, de heer K. Visser. GEVONDEN VOORWERPEN In de maand juli 1968 sijn aan het bureau van gemeentepolitie te Goes onderstaande voorwerpen als gevon den aangegeven en nog niet afge haald. Inlichtingen daarover zijn al daar- te verkrijgen van maandag tot en met vrijdag tussen 9 en 12 uur. Herenrijwiel „Raleigh", 7 div. por temonnees w.o. 2 zwarte knipbeurzen met en zonder inhoud, bruine kin dersandaal (r), 3 muntbiljetten van f 5,-, sleutel van cilinderslot nummer 55684 „Vire" 2 doublé damespolshor loges, zonnebril, kast- of deursleutel sleutelring m. sleutels, zwart kunst led. jasje (soort regenjekker), rij wielsleutel, leesbril, goudkl. meta len montuur, biezen mat, plm. 2 me ter lang, klein geldsbedrag, dames rijwiel, 3 div. sjaals of hoofddoeken, voorhamer, 3 div. paraplu's, kabel met slot (rijw. of drg.) lichtblauw jack, d.bl. zwembroekje m. witte randen, bruin led. motorhandschoen, 1 pr. witte kinderschoentjes met er in witte sokjes, rechter sandaaltje, plastic trapauto, witte kind-er-„zuid- wester", groen stoffen kinderjasje, groene parkiet, bromfietsverzeke- ringsplaatje: QVG 243, kinderarm band: 3-snoerig bloedkoralen met gouden slot, grijs jong katje, bruin hondje (pinchertje), bankbiljet van f 10,-, sleutelbos w.a. 3 div. sleutels, kinderschoentje, wit, rechter, merk „Jimmy Joy", damesschoen, ledige weekendtas, plastic etui, inh. rozen krans, bromfiets „Puch", bromfiets sleuteltje „Tok", nr. 3433, kenteken plaat 57-97 EA, Langspeelplaat van „Feike Asma", w.o. psalmen en ge zangen, bruin hondje m. witte poot jes (soort herdershond), rode step met erop: B. Dingemanse, 2 plastic emmers (1 groene en 1 witte). Aanrijdingen Op de Dam vond een aanrijding plaats tussen een bromfietsbestuurster mej. P. S. uit 's-Heer Abtskerke en een rijwielbe stuurder, de heer J. van de V. uit Goes. De heer Van de V. moest met verwondingen per ambulance naar het Bergzichtziekenhuis worden overgebracht. Op de kruising Sloestraat-rijksweg 58 te Goes vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto's, resp. be stuurd door J. M. uit Goes en M V. uit Bergen op Zoom. Deze aanrijding ontstond doordat J. M. de rijksweg wilde oprijden op het moment dat M. V. op de rijksweg aan het passé ren was. Beide voertuigen liepen aanzienlijke materiële schade op. Op de splitsing Zuidvlietstraat- Evertsenstraat-Van Heemskerkstraat vond een aanrijding plaats tussen twee stationscars bestuurd door A. D. uit Ooltgensplaat en J. K. uit 's-Heer Hendrikskinderen. Dit onge luk ontstond doordat J. K. geen voorrang verleende. Beide auto's werden zwaar beschadigd. "V^'nhaartsdijk Concerten Zaterdag 17 augsutus zal Advendo een concert geven op de muziektent bij de jachthavens. Het concert, dat aanvankelijk op zaterdag 10 augustus zou worden gehouden, begint om half acht- Ook voor zaterdag 14 september staat een concert van dit gezelschap op het programma. Het wordt ge geven op de muziektent op het Dorps plein en begint om half acht De activiteiten vinden plaats onder auspiciën van de plaatselijke afde ling van de V.V.V. „Zuid-Beveland". Oudelande Avondschieting De heer J. F. de Rijke organiseerde een vakantie- avondsehieting op de liggende wip in café Centrum. Er waren 37 schut ters van 11 verenigingen. De uitslag is als volgt. Hoofdvogel: P. Rijk van Vios te 's-Heerenhoek; le zijvogel: G. Menheere van Juliana te Oudelande; 2e zijvogel: P. Rijk van Vios te 's- Heerenhoek. le bovenkal: J. Rijk van Eensgezindheid te 's-Heerenhoek, de ze schutter schoot ook de tweede bo venkal; le onderkal: M. Mcnl van Edele Handboog te Oudelande; 2e on derkal: G. Menheere van Juliana te Oudelande, bij loting, le klep: J. F. de Rijke van Edele Handboog te Oudelande; 2e klep: W. A. de Wilde van Juliana te Oudelande; 3e klep: A. Meewse van Spes Nostra te Ove- zande. De-ze schieting was begiftigd met enkele gratis prijzen. Yerselc» Diefstal koperen schroef Van de moss el kotter YE 82, welke bij de ma chinefabriek Bakker in reparatie lag, werd de 80 kg wegende koperen schroef gestolen. De schroef was voor werkzaamheden van de as gehaald en met touwen aan het schip vast gemaakt. 's Morgens bij de aanvang van de werkzaamheden kwam men tot de ontdekking dat de schroef ver dwenen was. De rivierpolitie heeft de zaak in onderzoek. Kwadendamme Schieting. De handboogvereni ging „Vooruitgang" hield haar schie- ting op de staande wippen. Er waren 77 schutters van 16 verenigingen aan wezig. Uitslag van de eerste wip: hoofdvogel, Jac. Platschorre van Zorgvliet te Ellewoutsdijk; 1ste zij vogel, C. Steenbakker van Victoria te Kwadendamme; 2de zijvogel, F. Koens van Spes-Nostra te Ovezande; lste bovenkal, A. v. 't Westeinde van ADLM te Kwadendamme; 2de boven kal, C. v. 't Westeinde van Soranus te Heinkenszand; lste onderkal, Jac. Doene van Victoria te Kwadendam me; 2de onderkal, S. NIjsten van Eensgezindheid te 's-Heerenhoek; le klep, Jac. Platschorre van Zorgvliet te Ellewoutsdijk; 2de klep, L. Ver- muë van Spes-Nostra te Ovezande; 3de klep, W. de Jonge van ADLM te Kwadendamme; 4de klep, A. de Jon ge van Soranus te Heinkenszand; meeste kleine vogels, P. de Jonge van Willem-Teil te Ovezande, 6 stuks. Uitslag van de 2de wip: lste hoofd vogel, W. Boudens van Willem-Teil te Ovezande; 2de hoofdvogel, P. Drie- dijk van Soranus te Heinkenszand; lste zijvogel, P, Rentmeester van ADLM te Kwadendamme; 2de zijvo gel, P. Daalman van ADLM te Kwa dendamme; 3de zijvogel, A. de Jon ge van Soranus te Heinkenszand; 4de zijvogel, H. Rentmeester van Willem- Teil te Ovezande; lste kal, P. Drie- dijk voornoemd; 2de kal, mevr. Min- naard van Doel naar Hoger te Wolph- aartsdijk; 3de kal, M. Mol van Edele- Handboog te Oudelande; 4de kal, H. Rentmeester van Willem-Teil te Ove zande; meeste kleine vogels, M. de Jonge van Willem-Teil te Ovezande, 5 stuks. Schieting van Victoria De ver eniging Victoria hield haar schieting op de staande wippen. Er waren 59 schutters van 15 verenigingen verte genwoordigd. De uitslag van de eerste wip is als volgt: hoofdvogel- W. de Jonge van ADLM te Kwadendamme; le zijvo gel: P. v. Hekke van Juliana te Oude lande; 2e zijvogel: C. Baart even eens van Juliana; le bovenkal: Jac. Doene van Victoria te Kwadendam me; 2e bovenkal: J. A. Rijk van AD LM te Kwadendamme; le onderkal: A. A. Geense van Zorgvliet te Elle woutsdijk", 2e onderkal: Jac. Priem van Zeelandia te Ovezande; le klep; A. de Jonge-Rijk van Willem Teil te Ovezande; 2e klep: L. de Jonge van Concordia te 's-Heerenhoek; 3e klep: W. de Jonge van ADLM te Kwaden damme. Meeste kleine vogels: A, v. 't Westeinde van ADLM te Kwaden damme, 4 stuks. Uitslag van de tweede wip: le hoofdvogel: P Rentmeester van AD LM te Kwadendamme; 2e hoofdvo gel: Jan Rijk van Willem Teil te Ovezande: le zijvogel: J. A. Rijk van ADLM te Kwadendamme; 2e zijvo gel: L. Meyaard van Edele Handboog te Oudelande; 3e zijvogel: C. Lous van Edele Handboog te Oudelande; 4e zijvogel: Ant. Martens van Vios te 's-Heerenhoek; le kal: A. v. 't West- einde van Willem Teil te Ovezande 2e kal: J. v. d. Dries van Eensgezind heid te 's-Heerenhoek; 3e kal: Jac. Priem van Zeelandia te Ovezande; 4e kal: A. v. Loo van Doel naar Ho ger te Wolphaartsdijk. Meeste kleine vogels: P. Doene van Victoria te Kwadendamme, 5 stuks. (Van onze correspondente) TERNEUZEN Op 15 december van het vorige jaar was de heer P. Brouwer met een collega bezig met het afstorten van de betonnen kraag van een der draaipeilers van de nieuwe draaibrug over het kanaal Gent - Terneuzen te Sas van Gent. Hij gebruikte hierbij een uitstekend gedeelte van de bekisting als loop gang en droeg er samen met zijn collega een balk over. Brouwer ver loor hierbij zijn evenwicht, viel van het platform, dat slechts met een opstaande plank beveiligd was in het kanaal en verdronk voor de ogen van zijn onthutste collega's. Voor het kantongerecht te Terneuzen moest terecht staan de heer H. C„ een der directeuren van een hei- en aanne mersbedrijf te Dordrecht, op be schuldiging geen voldoende beveili ging rondom het platform te hebben doen aanbrengen. C-, die volgens zijn raadsman, mr. Ter Holter, diep onder de indruk ge weest was van het gebeurde en hiervoor geenszins de verantwoorde lijkheid va-n zich wilde afschuiven, vertelde, dat arbeiders meermalen waren gewaarschuwd zich niet op de omloop te wagen. Mr. Ter Holter voegde hieraan toe, dat dit ook geenszins nodig was, het beton moest in de kist afgereden worden doch er was geen enkele reden om het werk te verlaten en buitenom te gaan, men kon in de kist blijven. Volgens H. C. was het technisch onmogelijk om, zoals in de dagvaarding stond, stellingen, leuningen of een schrik- (Van onze adverteerders) FILIAAL FABRO T.V. SAS VAN GENT GEOPEND SAS VAN GENT Gistermiddag opende de heer M. Frauenfelder uit Middelburg in de Zuidstraat te Sas vain Gent het eerste filiaal van Fabro T.V. Fabro T.V. heeft een ruime sor tering in alle huishoudelijke elektro technische artikelen. Fabro T.V. is gespecialiseerde in Hi-Fi-apparatuur zoals bandrecorders en platenspelers. Het interieur van de winkel heeft nagenoeg geen verandering onder gaan. Tijdens de. receptie was er een enorme belangstelling. Zuidzande Raadsvergadering. Morgen komt de gemeenteraad van Zuidzande in openbare zitting bijeen. De agenda vermeldt o.m. een aanvrage van het Rode Kruis afd. Wes-t-Zeeuwsch- Vlaanderen om de bestaande gemeen telijke bijdrage te verhogen met het oog op uitbreiding van de ambulan cedienst. Voorts moet er een nieuwe bouwverordening worden vastge steld. (Van een onzer verslaggeefsters) SEROOSKERKE Organist Feike Asma uit Maassluis zal donderdag 8 augustus een concert geven op het orgel van de gereformeerde kerk in het Walcherse Serooskerke. Het con cert begint 's avonds om 8 uur. Het is voor de tiende achtereen volgende keer dat de Stichting Orgel centrum te Haarlem dit jaarlijkse concert in Serooskerke heeft geor ganiseerd- Ter gelegenheid hiervan werd be sloten een speciaal programma op 8 augustus uit te voeren. Wegens het plotselinge overlijden van ds. Van Wouwe heeft men het programma echter grotendeels gewijzigd. De werken die nu zullen worden uitgevoerd zijn: sobere muziek over psalm 103 vers 8 van Jan Zwart; Fantasie en fuga in c mol van Joh. S. Bach; Choralvorspiele van Joh. S. Bach; Adagio van T. Albinoni; Sonate over het koraal „Wie maar de goede God laat zorgen" van W. Volckmar; March e Funèbre et Chant Séraphique van A. Guilmant en Fan tasie over psalm 42 van Feike Asma. steiger aan te brengen of een vang net te spannen. De raadsman voerde nog aan, dat het uitstekende gedeel te eenvoudig o-nbegaanbaar was als loopgang, er bevonden zich op korte afstand klampen, hij vroeg zich af of de wet eist, dat ook het aanpa lend gedeelte van een werk moet worden beveiligd. Mr. Lebre-t, die zijn requisitoir be gon met zijn deelneming ui+ te spre ken aan het adres van de nabe staanden van het slachtoffer, een geste, waarbij kantonrechter en raadsman zich nadien aansloten, was van mening dat de plaats waar het ongeluk gebeurd was niet buiten het werk lag en eiste f 250 boete wegens het nemen van onvoldoende veiligheidsmaatregelen. De uit spraak luidde conform. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De uitvoering van „De markies van Carabas", die het jongenskoor van de Zeeuwse koor school uit Goes, op tournee door West-Zeeuwsch-Vlaanderen vrijdag 9 augustus in Oostburg zou geven, komt te vervallen. In plaats daarvan wordt op de zelfde avond een uitvoering van de Markies gegeven rond de toeristen kerk te Cadzand, welke om acht uur begint. Hontenisse Veteranen voetbaltoernooi Op zaterdag 10 augustus organiseren de voetbalveteranen van Horatenisse op het s-portterrein te Kloosterzaode hun jaarlijks voetbaltoernooi. Aan het toernooi zullen deelnemen de vol gende verenigingen; Hoek; Scheids rechters Oost-Zeeuwsch-Vlaaaderen; HW '24 Hulst; Sinit-Jansteen; Blijft Jonge uit Erenbodegem (B.) en V.V. Hontenisse. De elftallen zijn in twee poules ingedeeld. De wedstrijden du ren elk twee maal 15 minuten. De aanvang van het toernooi is stipt om 13 uur. Kloosterzande Zeehengelwedstrijd De zeehen- gelelub „De Vogel" zal zondag 11 augustus in de Westersehelde haar 5e clubwedstrijd houden. De wed strijd wordt gehouden van 15.30 tot 18.30 uur in de Kruispolder. Inschrij ving voor de wedstrijd is bij R. Heij- ens te Lamswaarde. Verkiezing Miss Witte Huis" In Café Dancing „Het Witte Huis" is de jaarlijkse verkiezing van de Miss Wit te Huis gehouden. De belangstelling voor dit evenement was zeer groot en het was voor de jury geen een voudige taak om de juiste keuze te doen uit de talrijke mededingende dames. Uiteindelijk werd gekozen de 18-jairige Rachel Verket uit Kapelle- brug. St.-Jansteen Voetbal De A-junioren wan de voetbalvereniging Steen brachten een driedaags bezoek aan Duitsland, waar twee wedstrijden werden ge speeld tegen de junioren van de voet balvereniging Wattenscheid. Steen won met 4-1 en speelde gelijk met 2-2. Steen 1 speelde een uitwedstrijd in België tegen Sombeke. Steen ver loor met 4-2. Westdorpe Wijkkermis De jaarlijkse ker mis in de wijk Passluis wordt gehou den op zondag 25 augustus. In café Passluis is gelegenheid tot dansen e<n in café De Weegbrug wordt een gro te gaaibolling georganiseerd. Ook zijn er nog enkele andere vermake lijkheden. Ciinge Voetbaltoernooi Het voetbaltoer nooi van de n.v. Clitex is een groot succes geworden. In de eerste poule werden de veteranen van St-Jan- steen winnaar. In de strijd tussen S.V.B.F. en veteraneq St.-Jansteen wisten de Belgen met 4-1 te zege vieren. Zij werden hierdoor winnaar van dit toernooi. De prijzen wer den uitgereikt door de heer P. Wee- maes, afgevaardigde van de direc tie. Hij legde de nadruk op het spor tieve verloop van dit toernooi. De uitslag; 1. S-V.B.F., St.-Niklaas (B), 2. Veteranen St.-Jansteen, 3. K. A.J. van Clinge, 4. Clitex, Clinge, 5 Desseaux, Kapellebrug, 6. Morres, te Hulst en 7. C.O.O-, St.-Niklaas. Bejaarden op stap Voor de 17e maal maakten de bejaarden hun jaarlijkse trip. In totaal namen 145 bejaarden in vier bussen deel aan deze tocht. Via Antwerpen ging de tocht door het Brabantse land om ten slotte in Baarle-Nassau te belanden. Vandaar ging het naar het ontspan ningsoord Willem Teil te Zandhoven (B). 's Avonds haalde de fanfare Weldoen Dooi- Vermaak de bussen af aan de grens. In zaal St.-Cecilia bij L. de Vylder kregen de bejaarden een koffiemaaltijd, welke hen werd aangeboden door het Ciingse feestco mité. Koewacht Draineren voetbalveld Omdat nog steeds geen begin kan worden gemaakt met de aanleg van de nieu we voetbalvelden, heeft het gemeen tebestuur besloten iets te doen aan de slechte toestand van het huidige voet balveld. Deze week is men begonnen met een drainage aan te leggen, waardoor het veld beter kan wor den afgewaterd- Het werk wordt uit gevoerd door de firma Sponselé uit Kloosterzande. MIDDELBURG Rijksarchief 9.30-12 en 13.30-17.30 uur Tentoonstelling „Spoorwegen in Zee land" City 20 uur Koningen van de zon, 14 j. GOES Weeshuis Singelstraat 10-12 en 14-17 uur Tentoonstelling stads- en dorpsgezichten OOSTBURG Ledel 20 uur The great race, a.I. VLISSINGEN Alhambra 20 uur Eiland van verschrikking, 14 J. SLUIS Raadzaal Stadhuis: 20 u.: Concert jon genskoor Zeeuwse koorschool Goes ANTWERPEN Rex Whats so bad about feeling good, a.I.; 10, 12, 16, 18, 20 en 22 uur Odeon Raad wie komt dineren, a.L 12, 14.30, 16.50, 19.10, 21.30 uur Fathê Mise a sac, 14 j. 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Rubens De kanonnen van Navarone, a.1, 12, 15, 18 en 21 uur Ambassades De vos, 14 j. 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 Savoy Het wonder der liefde, 18 J. 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Astrid De cracks, a.I. 10, 12, 14, 16.30, 19 en 21.30 uur Quellin De levende woestijn, a.L 14, 16, 18, 20 en 22 uur Astra The sound of music, a.L 11.15, 14, 17.15 en 20.30 uur Capitole Bandolero, 14 j. 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur Metro Festival Tom en Jerry, a.L 12, 14.30, 16.50, 19 en 21.30 uur MIDDELBURG Rijksarchief 9.30-12 en 13.30-17.30 uur Tentoonstelling Spoorwegen in Zeeland AARDENBURG St. Baafskerk: 19.30 u. Concert jongens koor Zeeuwse koorschool Goes. GOES Weeshuls Singelstraat 10-12 en 14-17 u Expositie „Stads- en dorpsgezichten' ANTWERPEN Bioscopen als onder vandaag Morgen, donerdag 8 aug. Hans- weert 2.42 en 15.03 uur, Terneuzen 2.09 en 14,28 uur, Vlissingem 1.35 en 13.57 uur. Wemeldinge 3.15 en 15.43 uur.

de Stem | 1968 | | pagina 2