Sluiting fabriek St-Jansteen raadselachtig OOK VLISSINGEN VOOR TWEE VISSERSHAVENS IN DECEMBER KANAALWERKEN KLAAR - DAN OFFICIEEL FEEST Europa's grootste draaibrug te Sas van Gent geopend Kinderen Rilland-Bath gaan school-zwemmen ACHTER STANDPUNT ZEVIBEL Ineke van Binsbergen bij Turnhout vermoord? Zoon schoot op vader met jachtgeweer P. van Puyvelde Gebouw Duister Gemeente Zeeuw, verdacht van oplichting, aangehouden Stier ernstig mishandeld Verkeer over sluis Terneuzen gestremd Goese Kasporgo trok grote belangstelling Orgelbespelingen te Zierikzee Aceeptabei Oorlog Prioriteit Gevaarlijk Avonds feest Anonieme telefoontjes naar politie Zétten en Turnhout Hoop Belg in arrest na aanrijding Twee zeer zwaar gewonden te Berkel-Enschot Broer en zus breken records op home-trainer Psychopaat 3 DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 30 JULI 1968 3 (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN De sluiting van de breigoedernfabriek Jan Steen te Sint-Jansteen heeft een bijzonder raadselachtig karakter. Vorige week donderdag reeds werd de zestig werknemers ver zocht de volgende dag thuis te blijven, omdat het bedrijf be dreigd zou worden dooi faillisse ment. Naar verluidt zijn de lo nen tot en met de laatste werk dag uitbetaald, maar over een eventuele afvloeiingsregeling zou met geen woord gerept zijn. De directie, die in Sint-Niklaas (B) woont, zou gisteren officieel bekend maken of de breiguederenfabriek voorgoed op slot blijft, ja dan neen. Noch bij het bedrijf in Sint-Jansteen, noch in Sint-Niklaas konden gisteren nadere inlichtingen verkregen wor den. Inmiddels doen hardnekkige ge ruchten de ronde, als zou de directie besloten hebben het bedrijf van St.- Jansteen over te brengen naar Ste- kene (B). Hlet zou reeds een nieuw fabrieks gebouw zijn aangekocht. Van finan ciële moeilijkheden, zo zeggen ons betrouwbare bronnen, zou absoluut geen sprake zijn. Volgens andere ge ruchten zou een Amerikaanse firma thans een grote vinger in de pap hebben, al met. al een bijzonder on duidelijke en ongewone affaire. De vakbonden zijn niet over deze bedrijfsbeëindiging ingelicht. De directeur van het arbeidsbureau te Hulst, waaronder ook Sint-Jan steen ressorteert, zei ons desgevraagd ,,Het is voor mij een bijzonder duis tere zaak. Inderdaad heeft het er alle schijn van, dat het bedrijf is gesloten, maar vast staat dit nog niet. Ik heb nog niet met de directie kunnen pra ten. In de loop van de week hoop ik contact te krijgen. Tot op heden is me dat niet gelukt. Ik wist hiervan te voren niets af. Daarom kan ik ook niets zeggen over eventuele maatre gelen die getroffen moeten worden". Bij het gemeentebestuur van Smt- Jansteen was bekend, dat de fabriek (Van onze correspondent) MIDDELBURG In Middelburg is gearresteerd de 21-jarige uit Hoe- dekenskerke afkomstige L. L. die zich te Middelburg en op Schouwen Duiveland schuldig had gemaakt aan oplichterij. Hij nam o.a. van een ju welier in Middelburg gouden ringen mee op zicht, die hij later doorver kocht. Hij zal een dezer dagen voor de officier van justitie te Middelburg worden voorgeleid. llquiditeitsmoeiRjkheden had, vooral omdat orders van het Nederlandse leger uitbleven. Nog niet zo lang ge leden, waren er ruim 100 werkne mers in het bedrijf. Het gemeentebe stuur wist, dat de directie besloten had het werk stil te leggen, omdat ,uen faillissement onafwendbaar '■v as," Van deze zijde is gisteren voortdu- iend geprobeerd met de directie in euntact te treden, echter zonder re sultaat. De boekhouder van de breigoede- renfabriek liet weten dat hij voor za ken in Stekene (België) was. (Van onze correspondent) MADE Onbekenden hebben een stier van de landbouwer M. uit Geertruidenberg op een afschuwelij ke manier mishandeld en ontdaan van zijn geslachtsdelen. Naar het zich laat aanzien hebben de daders gebruik gemaakt van een zeer scherp mes of een tuinschaar. De mishan deling had plaats terwijl het dier in de wei aam de Bergseweg te Made liep. Op advies van een veearts is de stier afgemaakt. TERNEUZEN In verband met de werkzaamheden aan de brug over het buitenhoofd van de nieuwe zeevaart- sluis in Terneuzen, zal het verkeer in de nacht van 31 juli op 1 augustus gestremd zijn. In de nacht van 7 op 8 augustus zal dit eveneens het geval zijn. Van 22 tot 5 uur zal het verkeer worden omgeleid over de nieuwe draaibrug over het Kanaal van Terneuzen ten noorden van Sluiskil. Men moet ech ter rekening houden met het feit dat deze tijden eventueel verlengd zullen worden. (Van onze correspondent) RILLAND-BATH Tijdens de raadsvergadering in Rilland-Batli deelde burgemeester J. C. W. Jobse mee dat met ingang van 22 augus tus aan plm. 150 leerlingen van de drie hoogste klassen van in de ge meente Rilland gevestigde scholen, wekelijks twintig minuten zwemon- derricht worden gegeven. Afhanke lijk van het weer kan in het ver warmde water worden gezwommen tot begin oktober in de Inkel te Krui- ningen. De kosten bedragen 35 cent per leerling per les, vermeerderd met de kosten van vervoer. Dit zal gebeuren door Autobedrijf Leendertse te Krui- GOES Wie deze week door Goes wandelt, heeft een goede kans aller hande buitenlandse klederdrachtep te kunnen bewonderen. Tot en met zaterdag a.s. organiseert 't Goese Kas- porgo namelijk internationale volks dansfeesten, waaraan wordt deelge nomen door groepen uit Zweden, Tsjecho-Slowakije, Luxemburg, Oos tenrijk, Israël en Kasporgo zelf. Zaterdag werd het geheel geopend door enkele optredens op de Grote Markt. De groepen werden ingeleid door mevrouw Marie-Cécile Moer dijk. Vooraf waren door het koor van de Stichting Zeeuwse Koorschool on der leiding van de heer E. Heijblok reeds een aantal volksliedjes ten bes te gegeven. De honderden bezoekers die zaterdag de markt vulden zagen een keur van dansen, waarbij vooral de Oostenrijkers succes oogstten met het bekende „dijen-kletsen". Toch waren het daarna de Tsjechen die de show stalen: de felle czarda's, door drie jongemannen gedanst en rijk doorspekt met sensationele sprongen brachten groot enthousiasme teweeg. Vandaag zullen de groepen om 11.00 uur officieel door het college van b. en w. worden ontvangen op het stad huis. Om 15.80 uur treden alle groe pen op bij het rusthuis „Randwijck". 's Avonds geven de Luxemburgse bal letgroep en de Tsjechische volksdans groep voorstellingen op de markt. ningen, die elke donderdag voor de leerlingen van Rilland-Bath een pen deldienst zal onderhouden voor de prijs van f 128,- per dag. Van de leerlingen zal dan een be drag van vijftig cent per leerling wor den gevraagd per dag. De raad stelde voor dit doel nog f 1300 beschikbaar. En de raad stelde o.m. f 12.000 beschikbaar voor ver bouwing van de gemeentewoning van de plaatselijke politiecommandant. Er zal nu een bureauruimte worden ge creëerd. De raadsleden kregen verder de be groting voor 1969, waarschijnlijk de eerste gemeenteraad in de provincie die de begroting zo vroeg krijgt. De post onvoorziene uitgaven be draagt f 26.263,64. Dit is voornamelijk het gevolg van de verlaging van de kosten voor algemene uitkering uit hot gemeentefonds. Gelet op de ver re van rooskleurige budgettaire posi tie van de laatste jaren, een verblij dend resultaat. Met tevredenheid kan dan ook worden vastgesteld, dat in de naaste toekomst nog slechts één belangrijke en forse investering op het program ma staat, n.l. de verbreding en ver betering van de hoofdweg Rilland- station. De kosten hiervan worden ge raamd op f 25.000. De behandeling van deze begroting wordt door de raad op 29 augustus aangepakt. ZIERIKZEE Dinsdag (vandaag) zal de Amersfoortse organist Jaap Zwart een tweetal bespelingen ge ven op het majestueuze orgel van de Grote Kerk te Zierikzee. Deze orgelbespelingen zijn een onderdeel van de serie die Dirk Jansz. Zwart wekelijks geeft in de Grote Kerk. 's Middags (4 uur) voert Jaap Zwart een programma uit, waarop werken van Any Vivaldi, Joh. L. Krebs en Felix Mendelssohn-Bar- tholdy voorkomen. Zo zal o.a. Men- delssohns tweede orgelsonate te be luisteren zijn- Tijdens het avondcon cert (8 uur) zal Jaap Zwart Bach's Preludium en Fuga (b kl t.) als mede de eerste orgelsymphonie van Alex Guilmant ten gehore brengen. Dit avond-concert wordt besloten met de speelse Toccata van Hen drik Andriessen. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Het Vlissihgse gemeentebestuur staat beslist ach ter het tweehaven-standpunt van de Zevibel. Ook het gemeentebe stuur is ervan overtuigd, dat in toekomstig eZeland plaats is voor twee visserij-havens: één in Bres- kens en één in Vlissingen. Wethouder E. Filius zei ons desge vraagd, dat Vlissingen daarom het zaterdag door de voorzitter van de Zeeuwse visserijbelangen, de heer A. Lockefeer, gestelde „zeer positief zou benaderen". De heer Filius, die deel uitmaakt j van de commissie, die door het pro vincial bestuur is ingesteld ter be studering vam de mogelijkheden van oen visserij-concentratie in Zeeland, bestrijdt daarmee ook het standpunt van minister Lardinois, dat daarin „Breskens meer kansen lijkt te heb ben dan Vlissingen" „De- commissie heeft nog lang niet naar standpunt bepaald, maar wan neer dat, om welke redenen dan ook, ibuv. wegens concurrentieverhou dingen), één haven zou adviseren, dan zullen er ongetwijfeld twee claims komen, een van Breskens en een van ons. Wij zullen dan niet nalaten om de visserij voor Vlissingen te behouden" aidus de heer Filius. ons iets af, dam doen we dat ook van een ander". Wij geloven óók al in de kansen vam Vlissingen, omdat een groot aan tal van de vissers, die nu nog vanuit Colijnsplaat varen, na het onbruik baar worden van die haven door de sluiting van de Oosterschelde, graag naar Vlissingen zullen komen. Volgens hem zal het beslist niet op tussen de twee plaatsen uitdraaien, waarbij het pogen is om ?r vl.oat te ontnemen. „De trrJa.dhouding met Breskens is goea; ook zij stellen: „nemen ze vam De heer Filius rekende voor, dat dan het aantal schepen in Vlissingen op rond de dertig zal komen. Het Vlissingse gemeentebestuur vindt het met dat aantal „een acceptabele zaak" om tot de inrichting van een behoorlijke nieuwe accommodatie voor de visserij in Vlissingen te ko men. De beer Films gelooft trouwens, tat al vóór de sluiting van Colijns plaat, verschillende vissers eieren voor hun geld zullen hebben geko zen. Uit contacten met vissers enz. is 1e heer Filius gebleken, dat Vlissin gen bij hen favoriet is. Een overweging, dte bij een be- lissing door de overheid, voor de overheid mee zal kunnen spelen, is het feit dat zowel in Vlissingen ils in Breskens nieuwe havens nodig zijn, waarvoor de rijksoverheid uiteraard geld op tafel zal moeten brengen. Het is bepaald niet uitgesloten dat in deze niet geringe investeringen een prioriteit zal worden gesteld. Naar de mening vam de heer Filius staat Vlissingen op dit punt bepaald sterk, omdat door de Deltawerken de zeewering mag ter plaatse geen onderbreking meer vertonen de huidige havens in feite worden ont nomen, waardoor het zeker redelijk is, dat op vervangende accommodatie aanspraak wordt gemaakt. Een nieuwe visserijhaven voor Vlissingen is nu al een bittere nood zaak. Wetho-uder Filius noemde het ■en „ben-arde toestand". De huidige vissershaiven en de Koopmanshaven voldoet volstrekt niet meer. In de eerste haven is het grote probleem de „drempel" in de sluizen. Een de zer dagen liep een visserschip bij het verlaten van deze haven met zijn kiel op de drempel vast. Een gevolg was, dart daarmee ook de andere schepen het uitvaren werd verhin derd Voor het nieuwste schip van fle Vlissingse vloot, dat vorige week ar riveerde, is het zelfs gevaarlijk om in de Koopmanshaven af te meren. Doordat dit schip een diepgang heeft van 3.30 meter loop het de kans bij afgaand water gewoon „om te vallen". Door deze toestand wordt dat kan natuurlijk niet anders het visserijbedrijf in Vlissingen schade toegebracht. Nu reeds wijken vooral Axnemuidense vissers maar al te dikwijls uit naar andere havens, waaronder Breskens, om daar hun vis heen te brengen en daar tot de volgende vaart gemeerd te blijven, omdat Vlissingen voor hen op dat moment ongeschikt ls. Rijkswaterstaat studeert momen teel op de mogelijkheden van een nieuwe haven voor Vlissingen. Dat zon een buitendijkse haven moeten worden, ergens tussen de Boulevard de Ruyter en de Kanaalstraat. Het gemeentebestuur overweegt dan ook een tussentijdse oplossing van het probleem. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Om precedes 12 uur gistermiddag werd in Sas van Gent de nieuwe brug over het kanaal van Terneuzen naar Gent (de langste draaibrug van Euro pa) ingebruikgenomen. De be langstelling van het publiek was bijzonder groot, hoewel er van officiële zijde op dat moment geen extra aandacht aan dit toch be langrijke gebeuren werd besteed Met feestelijkheden wacht men, tot dat in december, de kanaal- werken gfcheel voltooid v,uilen zijn, al werd 's avonds vast van een voorproefje genoten. Nadat de slagbomen waren op gehaald, werd al dadelijk druk ge bruik gemaakt van de brug, die vooi de weggebruikers een vooruitgang betekent. De brug zal immers heel wat minder vaak voor de weggebrui kers gesloten zijn dan de oude brug, die een honderdtal meters ten zui den van de nieuwe werkloos en open voor de scheepvaart ligt te wachten op de sloop- De nieuwe brug zal voor de passage van zeeschepen moeten worden opengedraaid en bij hoogwater ook voor binnenvaartsche pen, die ongeveer zeven meter bo ven het wateroppervlak uitsteken. Ook in andere opzichten is de nieuwe brug een verbetering: de rijbaan ia 8.75 meter breed, terwijl er aan weerszijden voetpaden liggen van 2.40 meter. In tegenstelling tot, de brug bij Sluiskil, bij de bouw waarvan geen ongevallen van betekenis plaatsvon den, zijn bij de bouw van deze brug drie mensenlevens te betreuren ge weest, arbeiders die tijdens het werk van de brug zijn gevallen en ver dronken. De sloop van de oude brug zal wel even op zich laten wachten. Het kan immers voorkomen, dat de brug evenals die in Sluiskil, last krijgt van kinderziekten. En dan wil Rijkswaterstaat nog wel graag een uitwijkmogelijkheid hebben naar de oude brug 's Avonds was de brug voor het verkeer afgesloten. De harmonie De Verenigde Vrienden uit Sas van Gent, gevolgd door burgemeester R. A. J. den Boer en de raadsleden van die gemeente, en voorts de fanfare van Westdorpe „Eikels Worden Bo men", gevolgd door burgemeester Van Waes uit Westdorpe met zijn raadsleden, kwamen uit de richtingen Sas van Gent en Westdorpe naar het midden van de brug. Daarop had zich een grote menigte uit Westdorpe en Sas van Gent verzameld. Na het spelen van een mars, sprak burgemeester Den Boer de hoop uit dat de nieuwe brug niet alleen een verbinding zou blijken tussen Sas van Gent en Westdorpe. maar dat deze brug een brug zou worden van een grote gemeente Westdorpe en Sas van Gent. Burgemeester Van Waes hoopte dat deze bijeenkomst een aan duiding zou zijn voor G.S. om de wensen van Sas van Gent en West dorpe in vervulling te doen gaan in het kader van de herindeling. Na het spelen van een volgende mars werd een rit gemaakt over de brug, waar aan beide zijden vele mensen stonden én werd een bezoek gebracht aan de oude brug, die nu tot afbraak gedoemd is. Rijkswater staat bracht een dronk uit op beide gemeentebesturen. Hierna bleef het gemeentebestuur van Sas van Gent en Westdorpe onder leiding van de beide burgemeesters nog lange tijd. bijeen. (Van een onzpr verslaggevers) TURNHOUT Twee anonieme telefoontjes hebben mogelijk nieuw licht geworpen op de spoor loze verdwijning van de 16-jarige Ineke van Binsbergen uit het Geldersè Dodewaard. Het meisje wordt sinds 19 juli vermist. Tot zaterdag had men geen enkele aanwijzing omtrent de verblijf plaats van het meisje. Het eerste anonieme telefoontje, dat van za terdag, ging naar de politie van Zetten. Een onbekende zei, dat hij het meisje had aangerand en haar daarna om het leven had ge bracht. Hij zou het lijk hebben achtergelaten in de bossen rond Turnhout in België. Het is niet bekend of het tweede telefoontje van dezelfde onbekende is. Zondag werd de Turnhoutse po litie gebeld. De man zei, dat hij wel wilde zeggen, waar het meisje was, maar dat hij daar geld voor in de plaats wilde zien. De Turnhoutse politie, die zater dag meteen door haar Nederlandse collega's op de hoogte was gebracht heeft terstond het toezicht op de bossen in de omgeving van Turnhout verscherpt. Aan het ondernemen van speurtochten wordt nog niet gedacht. De boscomplexen rond Turn hout zijn zeer uitgestrekt. Het is welhaast onbegonnen werk om de duizenden hectaren uit te kammen- had met enkele andere meisjes van de kapsalon 's middags Vrij gekre gen om de intocht van de wandelaars bij te wonen. In gezelschap van een van de meisjes is Ineke inderdaad de stad ingegaan. Op een zeker ogen blik zijn de twee echter uit elkaar gegaan. Sindsdien is men elk spoor bijster. Lei. helderziende werd geraad pleegd- Die kwam tot de conclusie dat het meisje nog in leven was, maar uitlatingen over een verblijf plaats heeft hij niet gedaan. De hoop groeide toen weer een beetje In het bakkersgezin uit Dodewaard. Vreemd is, dat de onbekende, aan genomen dat hij iets weet over het lot van het meisje, zolang gewacht heeft met zijn overigens uiterst va ge mededeling. Het eerste telefoon tje kwam kort nadat in verschillen de regionale bladen het signalement was verspreid. Het gebeurt in der gelijke gevallen vaker, dat een psy chopaat de telefoon neemt en „aan duidingen" verstrekt aan de politie. (Van een onzer verslaggevers) TILBURG Twee inwoners van Ilelvoirt, vader en zoon Traa, zijn maandagmiddag levensgevaarlijk ge wond toen hun Volkswagenbus op de Rijksweg Den Bosch-Tilburg bij Berkel-Enschot door een zware Bel gische vrachtwagen van de rijweg werd geduwd en tegen een boom werd verpletterd. Het ongeluk gebeurde omstreeks twee uur tussen Quatre Bras en De Druiventros, de nieuwe verbinding van Rjjksweg 65 met de Rijksweg Eindhoven-Tilburg. De Volkswagenbus haalde op de linkerrijstrook de vrachtwagen in, die rechts reed. Op het moment dat het busje de vrachtauto passeerde, week de chauffeur van de Belgische vracht auto naar links uit. Het busje werd tussen de vrachtwagen en een boom verpletterd. De 69-jarige heer Traa, vader van dertien kinderen, werd daarbij le vensgevaarlijk aan het hoofd gewond. Zijn 28-jarige zoon kon pas na een half uur uit de brokstukken van de auto worden bevrijd. Zijn beide be nen zijn verbrijzeld. Beiden zijn naar een ziekenhuis in Tilburg gebracht. De chauffeur van de Belgische vrachtwagen bleef ongedeerd. Hij is in verzekerde bewa ring gesteld. Zijn auto, die in beslag is genomen, liep vrijwel geen schade op. (Van een onzer verslaggevers) STAMPERSGAT Kees van Est uit Fijnaart en zijn zuster mevr- Reijnders-Van Est, hebben in café Geerts te Stampersgat beiden een geslaagde aanval gedaan op het we reldrecord hometrainen voor respec tievelijk heren en dames. Kees van Est bleef 153 uur in het zadel en mevr. Reijnders bleef 75 uur op de „fiets" zitten. De op brengst van dit evenement komt ten goede aan de Fijnaartse pater Stan Buckens. 'mm De politie houdt er ernstig reke ning mee, dat iemand een „grap" heeft willen uithalen of dat de te lefoontjes afkomstig zijn van een psy chopaat. Een onderzoek heeft inmid dels uitgewezen, dat het eerste tele foontje afkomstig was vanuit Sittard. Hoewel de kans groot is, dat er spra ke is van een misplaatste grap, kan de politie niet voorbijgaan aan de mogelijkheid, dat de onbekende in derdaad de moordenaar is van het vermiste meisje. De 16-jarige Ineke (Joacomine) van Binsbergen was van onbe sproken gedrag. Zij werkte als leer ling-kapster in Nijmegen en reisde elke dag van Dodewaard naar Nij megen en terug. Zo ook op de dag van haar verdwijning, 19 juli j.l. Haar ouders hebben haar die dag echter niet teruggezien. Vrijdag 19 juli was het de laatste dag van de Vierdaagse en Ineke (Van een onzer verslaggevers) SPRUNDEL De Rijkspolitie heeft d'e Sprundelaar A. de B. ge arresteerd. Hij wondt ervan beschul digd met een jachtgeweer op zijn vader te hebben geschoten. Deze werd lichit gewond aan een been. De schietpartij volgde na een familie twist iin d-e woning van de familie aan de Kerkoheidestxaat. DE langste draaibrug van Europa wero gisteren in Sas van Gent officieel in gebruik gesteld. De heer P. van Puy- velde (54) uit Sas van Gent verliet zijn post bij de oude („dat rotding"!) brug om plaats te nemen in zijn ivo ren toren", de bedienkamer bij de sta len kolos. Hij deed dat uiteraard niet zonder trots. „RUIM zeven jaar", zegt hij, „heb ik dc oude brug bediend. Drie jaar vooj de aannemer en vier jaar voor de rijkswaterstaat. Om één uur vanmid dag ben ik hier gaan zitten. Ik werk tot vanavond tien uur. Het is een hele overgang maar dat went gauw. De situatie is er heel wat op verbe terd. De brug gaat alleen open voor grotere schepen. De kleine kunnen er allemaal netjes onder door". DE telefoon rinkelt. Teken, dat de brug open moet. „Even geduld", zegt de heer Van Puyvelde op een toon, als of hij al jaren in deze toren, (van waar hij een prachtig uitzicht heeft over het krioelende scheepvaartver keer op het Kanaal van Terneuzen naar Gent) zijn werk doet. „KIJK, het is zo", verduidelijkt hij, na dg hoorn neergelegd te hebben, „het verkeer van zee naar land noemen we opvarend en van land naar zee afvarend. Een reglement zegt, dat op varend verkeer altijd voorrang heeft, dus die coaster daar in de verte moet ik eerst doorlaten". HOE ik dit schakelbord kan bedie nen? Dat gaat natuurlijk niet in één twee, drie. Zó gemakkelijk is het ook weer niet. Ik heb tien dagen stage gelopen op de brug in Sluiskil. De bediening is praktisch hetzelfde, met dit verschil, dat de brug van Sluiskil een spoor heeft en deze niet." ,HET is een kwestie van routine. Je hebt het gauw onder de knie. Een cursus bestaat er voor dit werk niet. Je leert het spelenderwijs. Je gaat erbij staan en kijkt een tijdje hoe het allemaal werkt. Op deze brug gaan we werken met een ploegje van vier manWe draaien dag en nacht, maar niet meer dan 45 uur per week, per persoon. OP de oude brug werkten we met drie man. Er zit daar nog één man, want dat ding blijft nog even liggen, ziet u. Mettertijd verdwijnt die hele toe stand. Deze brug kan nog kinderziek ten vertonen en dan is het goed dat er nog een oplossing is". „Bij de oude brug heb ik bijzonder leuk gewerkt. Altijd buiten, weer of geen weer. Och, ik vond dat geen bezwaar. Jammer vind ik wel, dat ik nu geen contact met het publiek meer heb. Je zit hier veel te hoog. Ze zien je am per zitten. Ik vond het prettig met deze en gene eens een praatje te ma ken. Er heerste altijd een gezellige sfeer. Ja, het heeft zijn vóór en het heeft zijn tegen

de Stem | 1968 | | pagina 3