JOHN BANKS WON IN ST.-ANTHONIS 1500 meter voor Ada Kok en Dick Langerhorst De Raiffeisenbank is goed voor uw geld.. Uw vakantiegeld bijvoorbeeld. Militaire regering in Bolivia 19 RAIFFEISENBANK Sigmans - pech in eerste manche - reed formidabel in zijn tweede rit BEKENDMAKING 1 MEISJE 1 VERKOPER 1 NAAISTER Beltoise wint Dodelijk ongeluk overschaduwt „Zand voort" Vail Kasteren won in Gorinchem de 16 mij] Geen recordswel spanning bij heren op zwémkampioenschap Vandaag kermiskoers Biervliet GASTRO-DREIGING' Arguedas ZUID-VIETN AM Soldaten vinden onderaards ziekenhuis Acht doden bij onlusten t f HET ONTWERP STREEKPLAN WEST ZEEUWSCH-VLAANDEREN N.V. STEBA Middenstandsdiploma Aanmelding GEMEENTE GROEDE DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 29 JULI 1968 (Van onze motorsportmedewerker) ST.-ANTHONIS Ongeveer 35.000 enthousiaste Nederlandse en Belgische motorsportliefheb bers waren in Sint-Anthoms ge tuige van de Nederlandse grote prijs motorcross 500 cc. De twee de en derde plaats een week te voren in Frankrijk door de Bel gen eD Coster en Teuwissen be- ZANDVOORT (ANP) De Frans man Jean Pierre Beltoise heeft met Matra de grote prijs van Zandvaart voor formule twee wagens gewonnen. Tweede met geringe achterstand werd zijn stalgenoot Henry Pescarolo (Fr.) De Brit Richard Attwood (Tecna Cos- worth Ford) eindigde als derde. Bel toise reed de 246,55 km in 1.13.52,18, gemiddeld 170,285 km/u. Een dodelijk ongeval heeft helaas wederom de snelheidswedstrijden overschaduwd. Verongelukte hier een week tevoren de Delftse motorren ner Arie van der Vliet, thans liet de 24-jarige Britse autocoureur Chris Lambert er het leven. In de tiende ronde van de finale raakte Lambert na in botsing te zijn gekomen met de Zwitser Clay Regazzoni, van de weg af, waarna zijn Brabham Cos- worth Ford tegen de omheining sloeg en vervolgens over de kop. Lambert kwam onder de wagen terecht en was onmiddellijk dood. Na Jim Clark en Mike Spence is Chris Lambert de derde Britse cou reur van internationale klasse, die op de renbaan is verongelukt. haald, hadden opnieuw het Bel gische vuur aangeblazen dat door de mindere prestaties van de Bel gische kampioenen enigszins was getemperd. Onze zuiderburen be hoeven geen spijt te hebben van hun reis naar Sint-Anthonis. Teunissen reed als in zijn beste dagen en deed zijn titel van wereld kampioen zandrijden alle eer aan. In de eerste manche moest hij van ver terugkomen. Ronde na ronde schoof hij met een fantastische rij- techniek dichter naar de kopgroep, die aangevoerd werd door de BSA van John Banks. Winnaar werd Banks voor Teu wissen, Eastwood en De Coster. On ze landgenoot Frans Sigmans, die zich bijzonder op deze Grand Prix had voorbereid moest met een stukgere den vliegwiel uit de strijd, toen hij op de tweede plaats lag achter Banks. Pierre Karsmakers nam zijn plaats als eerste Nederlander over en ein digde zevende voor Gerrit Wolsink, die negende werd in deze eerste man che. Met man en macht werd tussen de twee manches gewerkt om de ma chine van Sigmans in orde te krij gen: dat lukte en Sigmans toonde in de tweede manche aan zijn dank bare supporters, dat hij niet toe vallig zo goed de weg Weet op zijn circuit in Sint Anthonis. Als een raket ging hij opnieuw met Banks en een goed geplaatste Teu wissen van het startpunt weg. Het werd een duel tussen grootmeesters dat de Engelsman in zijn voordeel be sliste. Teuwissen kon zijn Husqvarna, die hij in de eerste manche tot het ui terste had moeten opvoeren, nu enigszins sparen. Hij wist zich ze ker van de tweede plaats in de to tale uitslag, als hij in het spoor van Banks bleef. Frans Sigmans, opnieuw aange spoord door zijn meute enthousiaste supporters behield zijn derde plaats, zonder dat deze een ogenblik in ge vaar kwam. In deze tweede manche toonden onze landgenoten dat zjj werkelijk tot de top zijn doorgedrongen. Zonder pech van Sigmans hadden we zeker drie landgenoten bij de eer ste zes gekregen. Wereldkampioen P. Fredrichs werd in beide manches door pech uitge schakeld. Hij heeft het in Sint An thonis toch wel verwende publiek enige glanzende staaltjes van zijn fabelachtige techniek gedemon streerd. Jammer voor de sympathieke Oostduitser, die nu zijn derde wereld titel vermoedelijk kan afschrijven. UITSLAG: le manche: 1 John Banks; 2 Jos Teuwissen; 3 Eastwood; 4 Rogier de Coster; 5 Jeff Smith. 2e manche: 1 John Banks; 2 Jos Teuwissen; 3 Frans Sigmans; 4 Ger rit Wolsink; 5 Jeff Smith en 6 Pierre Karsmakers. Totaaluitslag: 1 John Banks 2 pnt.; 2 Jos Teuwissen 4; 3 Jeff Smith 10; 4 Pierre Karsmakers 13, met een tijd van 92.55; 5 Gerrit Wolsink 13, met een tijd van 93.08 en 6 Rogier de Cos- ter met 16. GORINCHEM (A.N.P.) Hans van Kasteren (Sparta, Den Haag), 1 heeft in Gorinchem een internatio nale loop over zestien Engelse mij len gewonnen. Hij legde de ruim zes tien kilometer af in 53 minuten en 53 seconden. De Duitser Weba eindigde ruim een halve minuut later als tweede. De Ruyter uit Apeldoorn werd derde en Pieterse van Sprint Breda werd vierde in 55,12. Er gingen 112 lopers van start. ZWIJNDRECHT (ANP) Aan de vooravond van de nationale zwemkampioenschappen, die dins dag a.s. in Utrecht beginnen, heb ben Ada Kok en Dick Langer horst hun nationale titels op de 1500 m vrije slag geprolongeerd, die zü resp. sinds 1966 en 1965 in hun bezit hebben. De hoop van Dick Langerhorst en Johan Schans zich via dit nummer voor de Olympische Spelen te kwalifice ren, werd echter zaterdag in Zwjjndrecht de bodem ingesla gen. Tussen deze twee coryfeeën uit de selectie-groep Kerkhoven drong zich zelfs de 15-jarige uit Australië over gekomen Carlile-pupil Roger van Hamburg. De spannendste 1500 meter race uit de geschiedenis van het Nederlandse zwemmen werd op handslag beslist: 1 Dick Langerhorst 17.40.1, 2 Roger van Hamburg 17.40.4 en 3 Johan Schans 17.40.5. Ook de als vierde aan komende Rinus van Beek bleef met 17.59.0 nog juist beneden de tot voor enkele jaren geldende magische grens van achttien minuten. Om zich op de 1500 meter „waar" te maken voor Mexico hadden Lan gerhorst en Schans dik beneden het vorige week door Langerhorst in Lei den gevestigde nationale record van 17.25.0 moeten blijven. Beide zwem mers beseften dat terdege. Louis Voll, de trainer vam Langerhorst, had een schema opgesteld van 17.10.0 met een overgangsmogelijkheid naar 17.04.0. Kerkhovens schema voor Schans lag rond de 17.20.0. Reële verwachtingen, gezien de prestaties van beide zwem mers in de landenwedstrijd in Leiden. Daar echter zwom het tweetal vrij uit. In Zwijndrecht gebeurde dat on der de druk zich waar te moeten ma ken. Bovendien kan een race een dergelijk verloop krijgen, dat er van af de kant in het geheel geen invloed meer op uit te oefenen is. Dat was zaterdag het geval, doordat twee alles-of-niets zwemmers, Roger van Hamburg op baan 3 en Rinus van Beek op baan 5, zich in de strijd mengden. Met geen enkel schema als uitgangspunt knokten deze twee tot ze niet meer konden. Hun strijdlust sleepte de twee anderen mee, waar door een enerverend duel ontstond met verrassende positie-wisselingen. De totaaltijd werd echter door die tussensprints ongunstig beïnvloed. Op de laatste meters moest de ver woed spurtende Langerhorst alles ge ven om althans zijn kampioenschap veilig te stellen. Het lukte. Maar Ro ger van Hamburg was veruit de meest bejubelde man uit het zwembad. Met 17.40.4 had hij zijn eigen aspiranten record in één ruk ruim veertig se conden scherper gesteld Ada Kok had ook haar zinnen ge zet op een recordverbetering: dat van de 800 meter. De Amsterdamse ver telde zich echter en sprintte te laat. Nu was haar tussentijd precies gé- lijk aan haar Nederlandse record: (Van onze correspondent) BIERVLIET Om half drie wordt maandag (vandaag) in Biervliet het startschot gelost voor de 25ste ker miskoers, ditmaal voor amateurs. Er zijn 36 vertrekkers, waaronder de plaatselijke favoriet Ad Klays- sen, die dit seizoen nog niet op de voorgrond is getreden, maar voor eigen mensen zijn blazoen nog wel wat zal willen opsieren. Tot de grootste kanshebbers op het twee kilometer lange traject, dat 50 keer wordt afgelegd, behoren Cor Leunis Wim Deelen, Bob Kroonen, Frank Ouwerkerk en Peter Kisner. Ook Vonck, Van Campen en de Vrieze zullen nog wel een duit in het zak je willen doen, wat een spannende strijd garandeert. (Van onze redactie binnenland) LA PAZ Omdat het land zou bloot staan aan een „Castro-com- munistische dreiging" (zo drukte de Boliviaanse president René Barrien- tos het uit) heeft Bolivia sinds gis teren een militair kabinet. Het vorge coalitiekabinet trad donderdag af nadat de sociale chris telijke partij, geleid door vice-presi dent Luis Adolfo Siles Salinas, twee belangrijke ministers had terugge trokken. Dit gebeurde uit protest te gen de arrestatie van zes parlements leden op grond van de staat van be leg die vorige week werd afgekon- digd. Ongeregeldheden, waarbij slachtof fers vielen en het aftreden van Bar- rientos werd geëist, waren de aan leiding tot de afkondiging van de staat van beleg. In de nieuwe militaire regering zit ten nog slechts vier ministers van het oude kabinet. Geen van de nieu we ministers zou beschikking over enige politieke ervaring. Ada en Dick konden lachen. 10.16.8. In het vervolg van de race had -zij geen enkele tegenstand te duchten van de vrij zwak zwemmen de concurrentie. Ada won de 1500 me ter in 19.26.3, Yvonne van Kuilen burg werd tweede in 19.55.9 en Tineke Maat derde in 19.59.1. De Boviliaanse oud-minister van binnenlandse zaken, Antonio Argue das, die zihzelf verantwoordelijk stelt voor het in Castro's handen spelen van het dagboek van Ernesto „Che" Guevara en die politiek asiel in Chi li heeft gekregen, arriveerde zater dagavond in Londen. Hij heeft verklaard verder te wil- lenn reizen naar New York en van daar naar Bolivia te zullen terug keren. Arguedas' vlucht uit La Paz verscherpte de daar toch al aanwe zige crisis-sfeer. SAIGON (AFP/RTR) Ameri kaanse militairen hebben op enkele kilometers van Hoce in het noorden van Zuid-Vietnam een groot onder aards ziekenhuis ontdekt. Het ziekenhuis was tamelijk mo dern ingericht en bestond uit onder ling met elkaar verbonden vertrek ken, die zich uitstrekten onder 37 hutten. De Amerikanen vonden een vijftiental microscopen, flessen bloedplasma, penicilline, en .grote voorraden heroïne en novocaïne. MEXICO (AFP) Bij de studen tenbetogingen van zaterdag tegen het optreden van de politie zijn in de stad Mexico acht studenten om het leven gekomen, zo wordt uit studen tenkringen vernomen. 500 raakten gewond. MADRID Kardinaal Herrera Oria, die bekend stond om zijn progressie ve en sociale ideeën is in Madrid op 61-jarige leeftijd overleden. Kardi naal Herrera was uitgever en advo caat voor hij priester werd. Dankbaar tegenover God om de vele jaren die hij bij ons mocht zijn, is heden, onverwacht van ons heengegaan, voorzien van de Sacramenten der zieken, onze lieve vader, schoonvader en grootvader CAMILLE HENRI DE BROECK Administratief Onderdirecteur A.C.Z. de Carbonisation g.a. Sluiskil weduwnaar van tlargaretha Felicitas van Gremberghe Geboren te Klinge-Waes (B.) 13 februari 1887 en .verleden te Sluiskil 26 juli 1968. Wij vragen U om een gebed voor onze dierbare werledene. Sluiskil: R. E. de Broeck C. Ysebaertde Broeck A. X. Ysebaert Titus Waldemar Familie De Broeck Familie van Gremberghe Sluiskil, 26 juli 1968. Spoorstraat 26 De uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 30 juli a.s. in de Rectoraatskerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil om 10.00 uur. Zij, die bij vergetelheid geen bericht hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze grote droefheid is heden overleden, voorzien van de H.H. Sacramenten der zieken, mijn geliefde vrouw en mijn dierbare moeder, Mevrouw BERTHA JUSTINA MARIA KERCKHAERT echtgenote van de Heer Arthur Josephus Verhelst geboren te Westdorpe, 25 december 1891 en vrij plotseling godvruchtig overleden te Westdorpe 26 juli 1968. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw godvruchtige gebeden aan. Westdorpe: A. 3. Verhelst C. M. C. Verhelst Familie Kerckhaert Familie Verhelst. Westdorpe, 26 juli 1968. Graaf jansdijk A 62 De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waartoe Ued. beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochie kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te West dorpe, op woensdag 31 juli a.s. om 10.30 uur. Samenkomst: om 9.45 uur, Graafjansdijk A 62, Westdorpe. Rozenkransgebed: in de parochiekerk, dinsdag avond 30 juli om 7 uur. Zij die bij vergetelheid geen bericht hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling, felicitaties, bloemen en cadeaus, die wij mochten ontvangen van familie, vrienden en bekenden bij gelegenheid van onze 50-jarige echtvereniging, betuigen wij aan allen onze hartelijke dank. J. LEERAERT—VAN PASSEL. Graauw, Achtereindstraat 36. Met ingang van 1 augustus 1968 tot en met 30 septem ber 1968 ligt op de provinciale griffie te Middelburg, Sint Pieterstraat 42, alsmede op de secretarie van de gemeenten Aardenburg, Biervliet, Breskens, Cadzand, Groede, Hoofdplaat, Ijzendijke, Nieuwvliet, Oostburg, Retranchement, Schoondijke, Sluis, Waterlandkerkje en Zuicjzande voor een ieder ter inzage Gedurende bovengenoemde tervisieleggingstermijn kunnen schriftelijke bezwaren tegen het ontwerp wor den ingediend bij de Provinciale Staten van Zeeland te Middelburg. Exemplaren van het ontwerp kunnen, tegen kostprijs vergoeding worden besteld bij de Provinciale Plano logische Dienst, Nieuwstraat 27, Middelburg. Middelburg, 9 juli 1968. Gedeputeerde Staten van Zeeland, J. van Aartsen, voorzitter. D. van der Wel, griffier. Gevraagd i voor huishouding 17-20 jaar Goed loon.. (v.h. P. L. Stekelinck) DAMES-, HEREN- en KINDERCONFECTIE Steenstraat 3 - Hulst Tel. 3546 Goes en omgevlns:. Huizen te koop. Eventueel hypotheek beschikbaar. Makelaarskantoor L. A. vam Opstal, Jac. v. Bed. erenstraat 1, Goes. Tel. 01100- 5405, b.g.g. 5375. Personeel gevraagd Free-lance thuiswerk voor ie dereen. Inlichtingen Personeel- gids Postbus 622, Breda. 2 postz. 12 insl. Welke metselaar kan nog met selwerk gebruiken. Brieven on der no. HK 17566. Bijk. Hulst. Klein zakengezin in Den Haag zoekt aardig meisje plm. 17 jaar, als hulp in de huishouding (leuke kamer aanwezig). Fam. De Haan, Laan v. Meerder - voort 589, Den Haag, tel. overdag 070-110538. Bent u huisvrouw, verpleeg ster, typiste, serveerster enz. Interesseert u zich voor cos metica en een hoge bijver dienste (geen colportage) schrijf dan naar Acis Cosm. Jos Klijnenlaan 9, Geleen, tel. 04494 - 5131. Personeel aangeboden Organist biedt zich aan voor bar e.d. Tel. 01640-5388. Te k. in Hulst moderne mid- denstandswoning hoekhuis met tuin en ruime garage, gelegen in nieuwbouwwijk. Brieven on der no. 17574. Auto's - Motoren T.k. wegens omstandigheden Opel Eekord 1700 stationcar '67. 14.000 km gelopen. M. Meesters, Glymesstr. 41, B. o. Zoom. Tel. 01640-4832. Te koop aangeboden Bi ïimachines Swiss Magic, de beste, geheel metaal. Pfaff Naaimachinehuis, Kortemeestr. 17, B. o. Zoom; Lange Brug- str. 30, Breda; Nwe. Markt 48, Roosendaal T.k. Renault Caravelle sport, b.j '65, met zomer- en winter. kcp, i.z.g.st. P. de Jong, Past. v. Breugelstr. 76, Bosschen. hoofd. Het regent nog steeds ansicht kaarten bij ons, van vakantie gangers, die met een Belcrum. auto met vakantie zijn. Tot nog toe eentje die lekkende kachelslangen heeft gehad. De anderen waren bijzonder en. thousiast. Ga of kom terug van vakantie en koop ook zo'n goede auto. Niets is prettiger als een betrouwbare auto tè bezitten. Kom eens in onze showroom kijken of er niet de auto uwer keuze tussen staat. Gegarandeerd worden ze voor 100 pet. Voor een betrouwbare gebruikte auto naar een be. trouwbaar adres, het adres met de grootste voorraad, de grootste omzet, en met de al- ergrootste service. Belcrum- garage, Min. Kanstraat 16-20, Breda, tel. 01600 39900. Geo- pend van 8 u. v.m. tot 10 u. n.m. Zondags van 1 tot 5 uur. Gebruikte naaimachines voor weinig geld. Alle machines grondig nagezien en m. garan tie. Pfaff Naaimachinehuis. Kortemeestr. 17, B. o. Zoom; Lange Brugstr. 30, Breda; Nwe Markt 48, Roosendaal, Zeer snelle Alfa Romeo sport cabriolet '63; Mercedes 190 SL met zomer- en winterkap '62 als nieuw. De Baronie, Wagen, str, 50, Wagenberg, 01690-701. Elektrische zigzag naaimachi nes in koffer vanaf f 248,-. Pfaif Naaimachinehuis, Korte meestr. 17, B. o. Zoom; Lange Brugstraat 30, Breda; Nwe. Markt 48. Roosendaal. 3 Diepvriezers, 260 en 450 li ter ihêt kleine lakschade, f 300 kortin* p. stuk. Zeer bekende merken. 5 Jaar garantie. Al- bato c.v., Nleuwstr. 60, Made, 01626-408. Chevrolet coupé impala '66 super - sport, showroom uw. iets aparts met alle mogelijke accessoires o.a. radio, schuif- dak, toerentellr etc., deze zeer snelle en sportieve exclu. sieve auto met pookversnel- ling is een unieke aanbieding tegen speciale prijs, natuurlijk van le eigenaar. De Baronie, Wagenstr. 50, Wagenberg, 01690 - 701 - inruil, financ. mc. geli;jk. Biljarten: Tafelbiljarts, zeer lage prijzen. Alles moet weg. Piet Stoffelen, St.-Annastr. 12, Breda. INSTITUUT VOOR MIDDENSTANDSONDERWIJS voor de avondcursus van de door het Rijk gesubsidieerde I.M.O.-Midden- standsavondschool te Sas van Geilt - en Schoondijke. Opleiding voor het Middenstandsexamen. Twee schoolavonden van 2 Vt uur per week. Schoolgeld 80,per jaar. (inschrijfgeld inbegrepen). Aanmelding: en inlichtingen: J. M. G. de Kijk, Zandstraat 34, Sas van Gent, tel. 01157-268; R. P. M. de Rijk, Dr. Huizinga- straat 14, Schoondijke, tel. 01173-496; P. C. Roo- zen, Ledelplein 15, Oostburg, tel. 01170-2219. Draagbare Handy verfspuitin- ejfcallatie aangeboden 220 1-m, 6 atm., motor 0,75 pk op licht-' net met motorbeveiliging en L.R.O. reiniger. Prijs n.o.t.k. Te bevragen F. L. Rijnberg, Kastanjelaan 13, Terneuzen, tel 01150-2960, Te koop: 2 stuks triltand cul tivators, 25 tanden nieuw aan zeer aantrekkelijke prijs. M. Zuidweg Zonen, Heinkens- zand, tel. 01106-386-229. Te koop: zware marsting tril tand cultivator 1-13 tands sleep cultivator M. Zuidweg Zo nen, Heinkenszand. Tel. 01106- 386-229. Te koop: 1-6 schaar Rumpstad stoppelploeg, als nieuw, 2-4 schaarploegen. M. Zuidweg Zonen, Heinkênszand, tel. 01106-386-229. Te koop één 3,5 tons BAF landbouwwagen voor tractor. Eén lange fruitkar. M. Zuid weg Zonen, Heinkenszand tel 01106-386-229. Te huur gevraagd Te huur gevraagd in Goes: vrije woonruimte: kamer, eta ge of zolder, Brieven naar: S. Maaskant, Singelstraat 27 te Goes. Huizen Te koop aangeboden boerderij tje met ca. 4 ha grond, gele gen aan de rand van het bos. Prijs f 80.000,-. Brieven onder no. 12800 van dit blad. De wnd. burgemeester der gemeente Groede maakt bekend, dat het besluit van de gemeente raad van 21 februari 1968 tot vaststelling van het herzien bestemmingsplan „Kom Groede 1967" door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij be schikking van 2 juli 1968, nr. 506/372, 4e afd., bur. R.O.V., is goedgekeurd. Deze beschikking ligt met het raadsbesluit met ingang van 1 augustus 1968 gedurende één maand ter gemeentesecretarie ter inzage. Zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten heb ben gewend, kunnen gedurende voormelde ter mijn van één maand bij de Kroon beroep instel len tegen bovengenoemd besluit van Gedepu teerde Staten. Groede, 25 juli 1968. De wnd, burgemeester voornoemd, J. C. EVERAARS. Te koop te Made aan de Zuid- eindsestraat een winkelwoon huis (waarin gevestigd geweest slagerij). Onmiddellijk te aan. vaarden. Prijs n.o.t.k. Inlichtin gen: H. J. S. v. Dongen, ma kelaar ln onroerende goederen, Asterstraat 32, Made, telefoon 01626-916. Te koop van particulier mo dern woonhuis met garage in blok van twee, met voor- en vrije achtertuin op het zuiden. Omgeving Marlakerk te Oos terhout. Degelijke en royale woning met veel „extra's". Aanvaarding: plm. 3 maanden. Inllchtirigen: tel. 01620.4361. Mooi hoekpand in de Regen- tessel., Breda. Ruime, goed onderhouden woning. Brieven ond. no. SK 119067, Breda. IJpelaar - Breda. Te koop premiewoningen met c.v., bev. o.a. doorzonkamer 7,73 x 3,55, keuken 3,06 x 2,18; 2 grote en 1 kleine sl.kamer; zolder met dakkapel; koopsom f 42.700, k.k. Inl. Makelaarskantoor o. g., W. van der Sande, Wilhel- min astraat 9, Breda, tel. 01600 - 37664, b.g.g. 01652 - 2423. Hoekwoning in centrum van Etten-Leur f 33.500,-. Diverse woningen te Etten-Leur C. I. Baas, makelaar-taxateur, O- ranjelaan 10, Etten-Leur. Tel 2493. Gijzens Automobielbedrijf bie. den u onder onze bekende ser vice te koop aan: Mercedes 250S 1966 met schuifdak en radio, Mercedes 200 Benz 1967 slechts s 18.000 km gelopen, Mercedes Diesels 1966 en 1965 200 D, Taunus 20 M TS 1967, Taunus 12 M 1967, Ford Ze phyr nieuw model 1967, Fiat coupé 1967 8000 km gelopen, Simca's 1000 1965 2 maal, Re nault Major 1965, VW de luxe 1966 en 1965, VW 1600 1966, Cortina 1965 4-deurs, Fiat Sprite 1965 met zomer- en winterkap, Fiat Primula 1966, Peugeot 404 de luxe, Peugeot stationwagen 9_persoons, Tau- 12 M TS 1965, Taunus 17 M, Combinatiewagen 1965, Op, Caravan 1963, Fiat 1100 1966, Opel Kadett 1964, Opeis 1700 1965 2 maal VW, Karmann Ghia 1964, Simca 1500 de luxe 1965, Kadetts caravan 1964 2 maal, Taunus 20 M 1965, BMJW 700 1964, verder diverse inruil auto's VW 1961, Chevrolet '62, Wartburgs 1964, Fiat 500 die tegen lage prijzen verkocht worden. Al deze wagens wor den in onze eigen werkplaats getest, olie ververst en van nieuwe onderdelen voorzien, Op al deze wagens garantie op onderdelen en arbeidsloon, ook inruil, financiering mogelijk, het adres: Academiesingel 34A recht tegenover KMA ingang langs de poort, ook ingang Spoorstraat 32 vlak bij het sta tion geopend 8.30 uur tot 8 uur ~s avonds Zondags 1 uur tot 9 uur. Tel.'39870. Bromfietsen NSU brommer in prima staat, te koop. Te bevr. wed. Mei. Bossestr. 71, Boschkapelle. Lessen 10 autorijlessen voor f ^-5B- Vervolg- en losse lessen f 6,50 Fonkelnieuwe V.W.'s, Bondsau- torijschooJ .JDe Centrale' Aanmeldingsadressen: Breda. Stationsplein 5. tel. 88718. Roosendaal, Boulevard 113 tel 4097 O'hout. Breda*- weg 33 tel 3371 Vakantie V. S. Vakantie en Sport Bo. venstraat 53, Hoeven, tel. 01659 - 457, iedere dag ook za terdags en zondags geopend van 10 uur 's morgens tot 8 uur 's avonds. Alleen geduren de de opruiming Tago kam- peervouwwagens nieuw f 3290 nu f 2900. bagagewagens f 685 (RAI - TNO gekeurd) nu f 485. tenten van f 447 nu f 398, inruil tenten vanaf f lw« caravans 4-pers. vanaf f 3295. Op alle andere artikelen 1° pet. tot 25 pet. korting; slaap- zakken 1200 gr. f 22,50, lucht bedden dessin f 22,50. Een be zoek aan onze showroom li nu de moeite waard. Diversen Ziekenhuisverzekertng onge- acht kwalen. Voor leeftijd honderd jaar. Assurantiekan toor G. H. Vijgeboom, Gouver- neurstraat 6—8, Sluis, telefoon (01178) - 590. 34, v Als u door onze bank uw reischeques of vreemd geld laat verzorgen, denk dan ook meteen aan de veiligheid. Bij een buitenlandse vakantiereis horen immers ook een bagage- en een reisongevallen-verzekering. Ook daarmee zijn wij u graag van dienst. Gemakkelijk: fn één bezoekje alles geregeldreisdeviezen èn reisverzekeringen SPAARBANK EN ALLE BANKZAKEN Kantoren te: Axel - Biervliet - Boschkapelle - Breskens - Clinge Graauw - Heikant - Hengstdijk-Hoek-Hoofdplaat - Hulst - Kloosterzande Koewacht - Lamswaarde - Ossenisse - Overslag St. Jansteen - Sluiskil Stoppeldijk - Terneuzen - Zuiddorpe.

de Stem | 1968 | | pagina 4