Nederlandsche Roode Kruis was bijeen te Bergen op Zoom Bod Tornado op B.K. Bloedige strijd in China OSCH OPTIEK LUCKY LUKE: DE NAIJVER Politie maakt eind aan vergadering van Boerenpartij IN AANWEZIGHEID VAN PRINSES MARGRIET Financiën en Popp Daqblad De Stern ik Benoeming van onderwijzeressen Tweeduizend gulden meer voor Rode Kruis Nieuw lokaal voor Muziekschool in Kortgene Bromfietser ernstig gewond bij Kloetinge WALCHEREN VLISSINGEN Provinciale glijbaan" bij Kortgene Tentoonstelling in Middelburg geopend J eugdvierdaagse: al zeer veel aanmeldingen Minister Bakker Werken aan weg in de nacht is onmogelijk Spierbundels in actie Jeugdland '68 Middelburg vandaag open VANDAAG MORGEN (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM De jaarlijkse algemene vergadering van het Nederlandsche Roode Kruis werd zaterdag gehouden in Schouwburg Luxor in Bergen op Zoom. Het hoofdbestuur bood na dien de ruim 200 afgevaardigden van bijna 90 afdelingen een kof fiemaaltijd aan in de kantine van Aviolanda te Woensdrecht. Daar op volgde een zweefvliegdemon- stratie op de vliegbasis te Woens drecht. Prinses Margriet, lid van het dage lijks bestuur van het N ederlandsche Roode Kruis, Woonde de bijeenkomst bij tot en met de koffiemaaltijd. De vergadering werd geleid door voorzitter jhr. G. Krayenhoff. Ze werd bijgewoond door o.a. de com missaris van de koningin, dr. C. Kort- mann, burgemeester drs. L. van de Laar van Bergen op Zoom en burge meester mr. J. de Leeuw van Woens drecht. Zijn openingswoord wijdde jhr. Krayenhoff aan het 100-jarig be staan van de Bergse afdeling, dat dit jaar gevierd wordt. Hij noemde de Bergse afdeling een van de afdelingen van het eerste uur en memoreerde, dat in het begin van het bestaan van het landelijke Rode Kruis o.m. deze afdeling heeft voorgesteld de taken van het Rode Kruis uit te breiden tot hulpverlening buiten oorlogstijd. Hij bood voorzitter C. Lodders van de jubilerende afdeling een oorkonde aan. Jhr. Krayenhoff sprak ook de hoop uit dat, nu de colonnes uiterlijke te kenen van vernieuwing (nieuwe uni formen) vertonen, zij ook worden verjongd. Conform het voorstel van de voorzitter besloot men de konin gin een telegram te sturen. De vergadering besloot het exploi tatieoverschot over '67 (f 25.000) bij de algemene reserve te voegen. Het voordelige saldo is, aldus penning meester mr. J. Heyse, een gevolg van de recordopbrengst van de campagne in 1967 (f 3.325.000) en de omstan digheid, dat in dat jaar het ledenbe stand is opgevoerd tot boven de één miljoen. Ook de campagne '68 lijkt een succes te gaan worden. Overigens behoeft de financiële positie van het Rode Kruis nog altijd verbetering. Burgemeester J. Berger van Gro ningen is uit het dagelijks bestuur getreden. Als zijn opvolger werd aan gewezen mr. J. Klaasesz, commissa ris van de koningin in Zuid-Holland. De behandeling van de voorstellen van de afdelingen had de meeste voe ten in aarde. Bij die gelegenheid werd besloten de minimumcontributie te handhaven op f 1,-. De afdeling Rucphen liet weten jaarlijks 35 pet. van de ontvangsten aan contributies en 65 pet. van die van de jaarlijkse campagne naar het hoofdbestuur over te maken; een voorbeeld, dat zo bleek zaterdag niet zo erg veel na volging zal vinden. Tijdens de koffietafel bood voorzit ter Oosterling van de Antwerpse af deling van het Belgische Roode Kruis het hoofdbestuur en het bestuur van de Bergse afdeling poppen (afbeel dingen van „de eerste Belgische Flo rence Nightingale") aan. Luitenant W. Broeksteeg van de (Zweef)vlieg- combinatie Woensdrecht gaf een in leiding op de demonstraties. Deze wa- Dagblad voer Zealand KANTOREN: Steensi'sai 14. Hutsh tel 0M40-2.377. Klokstraat 1, Goes, tel 01 IOC -8030 EXPLOIT A HE ADV.: L K. M. de Jong Inspecteur) dreltnerst: sat 11. lerneuzen tel. 011SO-4281. Th. de Sakker. Potgieiersitaai 3, lerneuzen tel 01 ISO2601. C. Steenbakker, Europaplein 26, Hulst, rei 01140 3168. M. Boeier*. Nieuwst:aat 41, Oostburg, tel 01170-2893. C. Menu, Klokstraat 1, Goes, tel 01100-8030. REDACTIE: A. Koopman, Klokstraat I. Goes, tel. 01IOO-8030. J. HOsken, Breitnerstiaat 81 lerneuzen tel. 01150—3296. J. Robesin, Europepiein 22, Hulst tel. 01I4O 2005. Ch. Schets Kromme Weeie 4 Middel burg, te, 0II8O 7764. Mei S Maaskant, Singeistiaai 17, Goes, tel. 01100 5689. j ^§Pf i ren bijzonder boeiend. Zowel het lier als sleeptrekken werden getoond. In structeur Hans Dijkstra stuntte in zijn Sigetta en tien gasten mochten (gra tis) vluchten meemaken. Sluis De gemeenteraad van Sluis kwam bijeen met slechts een punt op de agenda n.l. de benoeming van een onderwijzeres aan de openbare la gere school. Hiervoor hadden zich 6 sollicitanten gemeld. Uit de hieruit opgemaakte voordracht werd met algemene stemmen mej. A. J. Roose uit Koudekerke benoemd. Ter voorziening in de vacatures bij de r.-k. Kleuterschool ontstaan door het vertrek van zuster Gudula en het huwelijk van mej. E. Doolage werden door het bestuur van deze kleuterschool benoemd (in tijdelijke dienst) mej. M. Polderman uit Vlis- singen en mèj. T-. Buysse uit Lams- waarde. Mej. Buysse zal voorlopig als hoofdkleuterleidster waarnemen. Sluiskil Jeugdvakantieweek Van 5 tot 9 augustus wordt er voor het eerst een jeugdvakantieweek in Sluiskil ge houden. De organisatie vindt plaats onder auspiciën van de stichting So ciaal en Cultureel werk Sluiskil. De kosten tot deelname bedragen f 1,50; deelname is mogelijk voor kinderen in de leeftijd van 6-14 jaar. Het programma biedt een grote verscheidenheid aan evenementen. Maandag 5 augustus: trottoirteke nen bij de Ned herv. kerk en oriën- tatierit op de fiets in de omgeving; dinsdag 6 augustus: knutseldag in De Ark en in de CNS-school; woensdag 7 augustus; sportwedstrij den in het bungalowpark met o.a. rolschaatswedstrijden, hindernislo pen en ringriiden op de fiets; donderdag 8 augustus: fietstocht naar de Braakman met een picknick aldaar; vrijdag 9 augustus: internationaal jeugdkamp met stammennederzettin- gen, zoals cowboys, eskimo's, negers en indianen, 's Avonds is er tot slot een kampvuur. BARNEVELD (ANP) Aan een uiterst chaotische vergadering van de Boerenpartij in Barneveld, van aan hangers van de groep-Koekoek en van de groep-Harmsen, is gisteravond door de politie een eind gemaakt, Van een serieuze discussie tussen de twee sprekers, hoofdbestuurslid B. Steur (Koekoek), en Tweede-Kamer lid J. v. d. Brake (Harmsen) kwam niets terecht. Te midden van boe-geroep en ge schreeuw oveT en weer werd tenslot te de vergadering gesloten. Veel aan wezigen eisten hierop hun entreegeld terug. Uiteindelijk moest de zaal door de politie ontruimd worden. Prinses Margriet, begeleid door burgemeester drs. L. van de Laar van Bergen op Zoom, bij het verlaten van schouwburg Luxor, waar het Ne derlandsche Roode Kruis zaterdag de algemene vergadering hield. (Van onze correspondent) SLUISKIL De inzameling, die. de afdeling Terneuzen van het Roode Kruis in Terneuzen, Sluiskil, Driewe gen en Provinciale Boot heeft ge houden bracht f 6.729,92 op. Dit is vergeleken bij verleden jaar een stij ging van f 2 000. Het bestuur van de afdeling zal nog een bijeenkomst beleggen waar op een woord van dank zal worden gebracht van de vele vrijwilligers en de leden die tot het slagen van de actie hebben bijgedragen. (Van een onzer verslaggeefsters) KORTGENE Burgemeester en wethouders van Kortgene zullen de raad dinsdag 16 juli voorstellen een krediet van 6000 gulden uit te trekke voor de oprichting van een leslokaal voor leerlingen van de Stichting Zeeuwse Muziekschool. De leerlingen, die tot voor kort les kregen aan huis van muziekleraar F. Smit zitten zonder onderdak. De heer Smit is verhuisd naar een woning wetwoning en heeft daar geen ruimte voor een leslokaal. B. en w. delen de raad mee dat hen heet belang van de muziekschool ten zeerste is toegedaan. Er bleek echter geen lokaal te zijn, dat ge schikt is voor het onderbrengen van de leerlingen van de muziekschool. B. en w. menen dat het probleem kan worden opgelost door een houten lokaal te plaatsen op het terrein van de lagere school in Kortgene. De kosten van aankoop en opbouw en van de aanleg van riolering, water leiding, elektriciteit en toegangspad worden geraamd op ongeveer 6000 gulden. De jaarlijkse kosten worden berekend op ongeveer 1200 gulden. Voorgesteld wordt 6000 gulden voor het houten lokaal beschikbaar te stellen om dit lokaal vervolgens voor 100 gulden per maand aan de mu ziekschool te verhuren. Verder zal tijdens de raadsverga dering, die om 7 uur begint, worden voorgesteld een bedrag van 10254 gulden uit te trekken voor aanschaf van machines ten behoeve van de dienst gemeentewerken. (Van onze correspondent) GOES Toen op de kruising Voor stad - Rijksweg 58 een file auto's, die stond te wachten voor het ver keerslicht te Kloetinge, deze kruising blokkeerde, reed W. P. uit Goes op zijn bromfiets tussen de wachtende auto's door in de richting Voorstad. Hij merkte daarbij de uit de rich ting Kloetinge komende personenau to bestuurd door C. v. O. uit Ka- pelle niet op en werd hierdoor ge, grepen. Met zware verwondingen werd hij per ambulance naar het St.- Joannaziekenhuis te Goes gebracht. Botsing tussen auto's Doordat K. van U. uit Arnhem op de krui sing Bonedijkerstraat Singel geen voorrang verleende aan een met gro te snelheid naderende personenauto bestuurd door A. V. uit Vlissingen, ontstond een aanrijding waarbij beide voertuigen zwaar werden beschadigd. Er was geen persoonlijk letsel van betekenis. KORTEGENE (ANP) Het aantal auto's dat de laatste twee jaar in een bocht in de provin. viale weg bij Kortgene van de dijk Is gereden is dit weekein de gestegen tot zeventien; een Duitse en een Nederlandse au tomobilist kwamen, evenals hun vijftien voorgangers zonder enig letsel, onder aan de dijk tot stil stand. De weg, die enige jaren gele den geasfalteerd werd, is vol gens plaatselijke automobilisten b|j regenachtig weer spiegelglad. Volgens hen is het bord „slip gevaar" niet voldoende, maar zou het wegdek moeten worden verruwd. Zij wachten thans af wanneer de „provinciale glij baan" het eerste slachtoffer maakt. Dat er tot nu toe geen slacht offers zijn gevallen al zijn talrijke personenauto's zwaar be schadigd is waarschijnlijk een gevolg van het feit dat de au to's vaak worden opgevangen door een prikkeldraadversper ring. (Van een onzer verslaggevers) DORDRECHT. De fabriek van ^metaalwaren Tornado n.v. gevestigd in Etten-Leur, Dordrecht en Zwijn- drecht heeft gisteren bekend ge maakt dat zij een bod van 250 pro cent zal uitbrengen op alle bestaande aandelen van de B.K.-fabrieken in Kampen. De gang van zaken was vor B.K. in 1967 ongunstiger gewor den en al tijdens de algemene aan- delhoudersvergadering van 26 juni j.l. had het bestuur meegedeeld positief te staan tegenover fusie-mogelijkhe den. Het geplaatste aandelenkapitaal van B.K. (Berk-Beccon) was per 31 december j.l. bijna 2,9 miljoen gul den. De heer J. van der Togt, directeur van Tornado deelde mee dat het bod wordt uitgebracht zonder over eenstemming met B.K. is bereikt. De jaarlijkse omzet van Tornado ligt rond de 45 miljoen gulden. Het aantal werknemers bij B.K. bedraagt, volgens de heer Van der Togt, onge veer 800 man. De heer J. R. Beukhof. lid van de raad van bestuur van Berk-Beccon gaf als commentaar: „Ik vind het een slecht bod." (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Gedeputeerde A. van Geesbergen heeft de tentoon stelling „Denken en Doen" Beelden uit het Zeeuwse Leven in de Acht tiende eeuw" voor geopend verklaard De heer van Geesbergen zei verheugd te zijn over dit initiatief van de pro. vinciale bibliotheek en te hopen dat de vorig jaar gestarte reeks tentoon stellingen tot een traditie zou uit groeien. Hij meende dat dit ook de abdij als cultureel centrum ten goede zou komen. Deze tentoonstelling die wordt ge houden in Abdij nr. 11 houdt zich vooral bezig met de beoefening van wetenschappen in Zeeland in de ge noemde periode. Daarvoor is een grote collectie boeken, afbeelingen van instrumenten, vooral op medisch terrein, bijeengebracht. Tijdens de bijeenkomst voorafgaan de aan de opening, werden inleidin gen gehouden door mevrouw dr. W. van der Feen-Bethem Jutting en de arts J. Gispen. De eerste vertelde van de verrichtingen op natuurwe tenschappelijk gebied in Zeeland op dat tijdstip, terwijl de heer Gispen vertelde over medisch wetenschappe lijk onderzoek. Het gezelschap werd verwelkomd door de provinciale bibliothecaris mr. W. de Bruine. (ADVERTENTIES) Centrale Verwarmings Materialen ..voor zelfbouwers of doe-het-zelvers Hand. Ond. CEVEMA - Tilburg Heuvelring 39, tel. 04250-33280-33713 (Van onze sportredactie) BREDA De internationale jeugdvierdaagse In Breda, die van 6 tot en met 10 augustus wordt gehou den krijgt gestalte. Bij de grote inspi rator van deze vierdaagse die dit jaar voor de twaalfde keer van start gaat de heer Hakkaart zijn reeds 1400 inschrijvingen binnengekomen van deelnemertjes van buiten West-Bra bant. Dit was noodzakelijk omdat deze jeugdige wandelaars in Breda en omgeving in jeugdkampen moes ten worden ondergebracht. Daarom ook sloot de inschrijvingstermijn voor hen eerder. In totaal zal het organisatiecomité maar liefst 31 kampen moeten inrich ten. De zeugd uit Breda en naaste omgeving die elke dag op eigen gele genheid weer naar huis gaat kan zich eventueel nog aanmelden tot de dag waarop de vierdaagse begint. Het or ganiserende comité doet echter een dringend beroep op de liefhebbers voor deze jeugdvierdaagse zich zo spoedig mogelijk aan te melden. Dit bespaart de organisatie van dit groot se wandelsportevenement bijzonder veel werk. De heer Hakkaart rekent er op dat zich uit West-Brabant min stens evenveel wandelaars zullen la ten inschrijven als van buiten de pro vincie. Men denkt aan ongeveer 3000 jeugdige wandelsportliefhebbers. Vooral de inschrijvingen van de scholen zijn nog lang niet binnen. Ook dit dient zo spoedig mogelijk te gebeuren. Men kan zich aanmelden individueel of groepen bij de volgende adressen: A. Klein, Burge meester Sereslaan 39, Breda (01600 - 300046), A. Hagenaars, Oranjeboom plein 17, Breda (01600-47542), Fr. Hakkaart, Meerhoutstraat 1, Breda (01600 - 43937) en bij het Jeugdcen trum aan de Nieuwe Ginnekenstraat in Breda. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Minister Bakker van Verkeer en Waterstaat heeft ge antwoord op vragen van de kamer leden Cornelissen, Van Beek, De Bekker, Van den Heuvel en Van Laak, Inzake vertraging voor het doorgaande verkeer in Den Bosch. Hij zegt daarbij onder meer, dat de gehele rondweg in 1970 kan zijn vol tooid. Verder zegt hij onder andere, dat op de noord-zuid-traverse in 's Her togenbosch, die voor een deel slechts twee rijstroken heeft en is voorzien van enige met verkeerslichten bevei ligde kruispunten, filevorming en de daarmee gepaard gaande vertragin gen helaas een dagelijk verschijnsel zijn. Overwogen is de werkzaamheden 's nachts uit te voeren. Op technische gronden is dit niet mogelijk gebleken. Voor het uitvoeren, van deze werk zaamheden is vereist: een volkomen droog wegdek, een niet te lage tem peratuur en eén goed zicht voor het verrichten van metingen. Aan deze voorwaarden kan in het algemeen slechts overdag worden voldaan. Er is geconstateerd, dat de files tij dens de spitsuren op 5 en 11 juni van uit het noorden ca. 500 m langer wa ren dan normaal. Gezien het feit, dat, uitvoering van de werkzaamheden ge durende het verkeer onvermijdelijk was, acht de minister het weinig zin vol ramingen te doen uitvoeren van de economische consequenties hier van. Een zo spoedig mogelijke gereedko ming van de gehele rondweg wordt nagestreefd. Indien zich geen tegen slagen van betekenis voordoen, zal de gehele rondweg in 1970 kunnen worden voltooid. Gezien de omvang van de te maken werken, waarvan de brug over de Maas als belangrijk ste onderdeel kan worden genoemd, is een nog spoediger gereedkoming hiervan niet te verwezenlijken. (Van een onzer verslaggevers) HALSTEREN Er worden veel Zeeuwse bezoekers verwacht op de kermis van Halsteren, zondag 21 juli. Eén van de grootste attracties zal zijjv. het optreden van „Catch as catch can"-geweldenaars. Deze men selijke spierbundels, die luisteren na namen als „Piro, dé Belgische wer velwind", „Bruno, de slachter uit Ita lië", „Le Mongot, de verschrikkelijke tartaar", „Teddy boy, de Franse cy cloon" en „de beulen van Bethune", zullen in de ring, die wordt opgericht in een grote tent, laten zien hoe men elkander in „oatch"-kringen beleefd heden bewijst. Enkele standaardmethoden: Kop van je tegenstander tussen de touwen wringen; arm op de rug draaien en via twee in elkaar geknoopte benen naar voren sjorren; vinger in de na vel en de daar zittende schroef los draaien; tegenstander in de zaal wer pen; hoofd van tegenstander anders om draaien en voeten in tegengestel de windrichting wrikken. De prijzen zijn pittig gehouden voor minder dan f 7,50 mag men het schouwspel niet zien. Maar ook buiten de tent is het fijn, want het geloei van de masto donten is tot in verre omtrek hoor baar. HONGKQNG (AP) Eenheden van de rode garde vechten tegen elkaar in het grote industriegebied van de stad Woehan, waarbij tientallen men sen de dood vinden, wier lijken in de rivier de Jangtsje worden geworpen, aldus berichten welke Hongkong heb ben bereikt. Er komen de laatste we ken steeds meer berichten over op laaiende strijd in China. Beide partijen hebben legerwapens, van handgranaten tot geweren en lichte mitrailleurs, maar uit de be richten blijkt niet duidelijk hoe de rode garde aan die wapens gekomen is. Uit sommige bronnen wordt ver nomen, dat eenheden van het leger partij hebben gekozen in de strijd en de vechtende groepen steunen. Ande re berichten willen dat de rode gar disten ingebroken hebben in de wa penopslagplaatsen en de wapens ge stolen hebben. In een brief die een man in Hongkong van een familielid in Woehan heeft ontvangen, wordt gezegd dat de ge vechten buitengewoon fel en bloedig zijn. Van beide partijen zouden vele personen gedood zijn. Woehan, de hoofdstad van de pro» vincie Hoepeh, is een gebied waar zich voortdurend moeilijkheden voor partijvoorzitter Mao Tse Toeng heb ben voorgedaan. In de zomer van ver leden jaar hebben hem vijandig ge zinde legerofficieren, onder leiding van generaal Tsjen Tsai Tao, com mandant van het garnizoen van Woe han, twee hoge afgezanten Van Mao ontvoerd. Beide mannen werden pa* vrijgelaten nadat premier Tsjoe En Lai naar Woehan was gekomen om de zaak te bespreken. Coasters die normaal Woehan, dat 1600 km landinwaarts ligt, over de Jangtse kunnen bereiken hebben hun vaart uitgesteld wegens de lijken die in de rivier drijven. (Van een enzer verslaggevers) MIDDELBURG Vanmiddag wordt Jeugdland 1968 van de stlchtinj Jeugd-Vakantie-Vreugd weer ge. opend. Burgemeester mr. J. Drljber ontsteekt.daartoe om half twee een fakkel op het stadhuis. Deze brandende fakkel wordt be- geleid door kinderen, motorpolitie en een treintje, uiteraard ook met kin. deren naar Vijver Vreugd gebracht waar de burgemeester om kwart over twee de opening zal verrichten. Om het de kinderen uit de buitenwij ken gemakkelijker te maken om „Jeugdland" te bezoeken zal beur. telings uit Middelburg-zuid en Nieuw-Middelburg 's morgens om ne- gen uur het autotreintje naar Vjj. ver Vreugd vertrekken. De vertrekpunten zijn resp. de J, W. Thibautstraat en de Zacharias Jansenstraat. Het vertrek van Jeugd land vindt steeds 's middags om vier uur plaats. Het eerst is Midelburg-zuid aan de beurt, n.l. dinsdagmorgen. (ADVERTENTIE) 1 Een kostbaar bezit, zo'n reserveHebt U voor Uw ogen (nög veel kostbaarder!) wel voor reserve gezorgd Gediplomeerd opticien Gediplomeerd kontaktlenzenspecialist Noordstraat 16 Terneuzen Tel. 01150—2337 MIDDELBURG Rijksarchief 9.30-12 en 13.30-17.30 uur Tentoonstelling Spoorwegen in Zeeland City 20 uur Uit angst voor de schande 14 jaar GOES Weeshuls, Singelstraat: 10-12 en 14-1! uur Tentoonstelling Stads- en dorp* gezichten. Grand 20 uur Gouden zeven 14 Jaar KLOOSTERZANDE B. de Paauw 15 uur Kermisschietinï RAPENBURG Jo Vemtmmen 15 uur Kermisschietinï TERNEUZEN Luxor 20 uur De non 18 jaar OOSTBURG Ledel 20 uur Sectie S, contra Goldftnger 14 Jaar HULST Bioscoopgebouw 20 uur Blonde lading voor Mozambique Café Graauwse Poort 15 uur Vakantieschieting .AXEL R. Roels 15 uur Vakantieschieting VLISSINGEN Alhambra 20 uur Samen uit, samen thuis a.l. HOOFDPLAAT Kermis ANTWERPEN Rex: De schuld van de pil, 18 Jr.; 10, 12, 2, 6, 6, 8, 10 uur. Odeon: Ver van de dolle menige, 18 Je, 12, 2.30, 4.50, 7.10 en 9.30 uur. Pathé: De spookzolder. 18 jr.; 12, UO, 4.50, 7.10 en 9.30 uur. Rubens: Geweld in Jericho, 18 Jr.; 11, 2, 4.30, 7, 9.30 uur. Ambassades: De vos zedenschets, 18 jr.| 12, 2, 4, 6, 8 en 10 uur. Savoy: Het wonder van de liefde, 18 Ir.; 12, 2.30, 4,50, 7.10 en 9.30 uur. Astrid: De jonge wl'den, 14 jr.; 10. 12.10, 2.30, 4.50, 7.10 en 9.30 uur. Quellin: Het schatteneiland, a.L; 2,1 6, 8 en 10 uur. URNHOUT Forum: Willy Penny, 18 Ir. Palace: Cosa Nostra, 18 Jr. T. NIKLAAS Eden: Met duivelachtige groeten, 18 Jt, Century: De vervloekte ranch, 14 jr, Palace: De wet van de sterkste, 18 jr, Scala: Een spion in de klem, 18 jr. ENT Japitole: Ring om je vinger, koord om je hals, 18 jr. Majestic: Gevaar diabolik, 18 jr. Plaza: De schatjes, 18 jr. Savoy: Monsieur, 18 jr. MIDDELBURG Rijksarchief 9.30-12 en 13.30-17.30 uw Tentoonstelling Spoorwegen in Zeeland City 20 uur Uit angst voor de schande, 14 jr. GOES Weeshuis, Singelstraat 10-12 en 14-17 uur Tentoonstelling Stads- en dorp* gezichten. Grand 20 uur Tropische begeerte, 18 J. BRUIN'S SE Viering 500-jarig bestaan. OOSTBURG Ledel 20 uur Sectie S contra Goldfinger, 14 j. TERNEUZEN Luxor 20 uur De non, 18 j. KOEWACHT V. J. Th(js 14 uur Schieting voor te- jaarder. VLISSINGEN Alhambra 20 uur Jack the Ripper, 18 j. ANTWERPEN: Bioscopen als onder vandaag. TURNHOUT Bioscopen als onder vandaag. GENT Bioscopen als onder vandaag. ST. NIKLAAS Bioscopen als onder vandaag.

de Stem | 1968 | | pagina 2