|Peugeot 204 cabriolet: pittig en zeer elegant KADETT LEVERT OPEL WINST f „nu voor elke camera "I Aan heetman EUROSTRAND Confessionele organisaties achterhaald kies de film voor üw camera: wasmachines sjes. „Kuipzittingen" Duurst geprijsd tips - tips - tips - tips U vraagt maar ROLEX Chinese president wilde geen waterstofbom Stap uit &e %rii*e 0delma3 draag f' trampoline aan het eurostrand Tëtknhmmi 17.90-19.90 22.90-Z4.90 Werkgroep Groningen: Drs. Den Uyl Mr. Luns moet in Portugal bezorgdheid uiten Rey verwacht snel voorlopig EEG-akkoord met Engeland Kleuter gedood door elektriciteit AGFA-GEVAERT> 'ff yfcitc/or V Met de nieuwe Agfacolor CNS film (20 DIN) maakt u kleurenfoto's die u laten zien hoe het werkelijk was. En... deze nieuwe Agfacolor- film nu ook in Pak-cassettes! Agfacolor: de meest verkochte kleurenfilm in Nederland! ~^r.fc'to,or0^ 'rF/l jicafcË€olor fffj met de natuurlijke kleuren DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 24 MEI 1968 19 Pengeot heeft met het introduceren ran de 204 serie een goede gooi ge daan. De vier verschillende modellen (sedan, stationcar, coupé en cabrio let) hebben stuk voor stuk eigen schappen en rijkwaliteiten die tot de verbeelding van de automobilist De geweldige wegligging, de sierlijke lijnen en de zeer moderne motor staan er borg voor, dat iedere koper in de loop der jaren veel plezier van zijn wagen kan beleven. De motor is immers fel en erg betrouwbaar, de car- rosserieiijnen zijn niet I alleen sierlijk maar zul- u*| ien voorlopig ook modern l||| blijven, terwijl de weg ligging er toe bijdraagt dat de beslist niet geringe prestaties van de 204 zonder enig bezwaar door de bestuurder ter hand kunnen worden genomen. Nu de laatste tijd ook de afwerking beter ls geworden, kan iedere bezitter van een 204 terecht trots op zijn wagen lijn. Reeds eerder hebben wij uitvoerig aandacht besteed aan de 204 Sedan. Ditmaal hebben wij de 204 coupé op de korrel genomen en hoewel de wa gen dezelfde motor heeft als de nor male standaard-uitvoering, zijn de prestaties toch aanzienlijk beter ge worden. Dit komt natuurlijk omdat de coupé een betere stroomlijn heeft gekregen De topsnelheid ligt nu te gen de 150 echte kilometers per uur, ml. 149 kilometer per uur. De over-vierkante dwarsgeplaatste 4 cilinder motor heeft in de coupé een cilinderinhoud van 1130 cc en le vert bij 5000 toeren per minuut een maximum-vermogen van 58 SAE-pk. Mede door de prettige stuurschake- ling (misschien wel een van de bes te die wij in de loop der jaren in een testwagen zijn tegengekomen) was het mogelijk om met deze cou pé tot pittige tijden te komen. Van 0 raar 40 km-u. ging in slechts 3,1 seconden; van 0-60 km-u. in 5,9 sec.; van 0-80 km-u. in 9,7 sec. en van 0-100 km-u. in 16,9 sec. Boven de 100 km-u. was motor- en zijwindgeluid nogal hinderlijk, maar dat is een euvel waar iedere auto met een linnen kap wel mee te kam pen heeft. Deze linnen kap is overi gens op simpele en vlotte manier zo wel op te bergen als weer boven het „woongedeelte" van de 204 te plaat sen, Overigens is de coupé ook te koop met een hardtop-dak. Hiervoor is een meerprijs noodzakelijk van f900. (ADVERTENTIE) Elegance is een der uiterlijke kenmerken van de Peugeot 204 Coupé. De Opel Kadett heeft in het eerste kwartaal van dit jaar voor een belangrijke verschuiving op de Nederlandse automarkt ge zorgd. De afgelopen maanden werden ruim 7300 nieuwe Kadetts aan de man en de vrouw gebracht. stoerder aanzien, terwijl in deze wa gen ook de mogelijkheid aanwezig is om op de opklapbare achterbank kinderen op meer gerieflijke wijze dan in de coupé te vervoeren. Tenslotte het benzine-verbruik van de Peugeot 204 Coupé; tijdens een snel traject verbruikte de motor voor 8,1 kilometer één liter superbenzine; tijdens veel rustiger kilometers con sumeerde de krachtbron één liter op 13,9 kilometer. Het gemiddelde ver bruik tijdens de gehele testperiode bedroeg 1 10,2. Ondanks het feit dat men de be schikking heeft over zogenaamde „kuipzittingen" is de rijpositie niet zo gunstig. De onverstelbaarheid van de rugleuning is hier o.a. debet aan. De besturing gebeurt overigens moei teloos Natuurlijk wordt ook de cou pé aangedreven op de voorwielen, maar dat is aan de besturing niet te merken. Het stuurwiel is zeer licht te bedienen, terwijl men de wagen vrij nauwkeurig in het spoor kan houden. Ditzelfde is ook het ge val in scherp genomen bochten. Men moet heel ver gaan eer de achter- partij een poging onderneemt om Uit te breken. Ook de remmen verdienen nog een oxtra vermelding. De schijfremmen voor en de trommelremmen achter zijn ruimschoots berekend op de prestaties. Om de ruim voldoende remvertraging te bereiken is, mede dank zij de rembekraehtiger, slechts aen geringe pedaaldruk noodzakelijk. De doseerbaarheid van de remmen wordt door de bekrachtiger niet na delig beïnvloed. Een belangrijk plus punt is verder dat de wagen ook by veelvuldig stevig remmen in het rechte spoor blijft. Mede door het feit dat de Peugeot 204 coupé slechts twee echte zit plaatsen heeft, is de markt voor deze Wagen niet zo groot. Zij die echter aan deze accommodatie voldoende hebben kunnen er verzekerd van Z'jn, dat zij in deze wagen voldoende comfort, een flinke bagageruimte met vlakke bodem en een uitermate sierlijke, doeltreffende auto tot hun beschikking hebben. In vergelijking met de 204 sedan is de breedte van de wagen gelijk gebleven, maar de totale lengte en de wielbasis zijn echter beperkt tot respectievelijk 3,73 en 2,03 meter. Het voordeel hiervan js natuurlijk dat de wagen in het wukke verkeer nog wendbaarder geworden is. De korte draaicirkel tzeker voor een wagen met voorwiel aandrijving) van 9,5 meter draagt j^ook een belangrijk steentje De Coupé is met f 10.490 de duurst geprijsde wagen in de 204 serie. De genen die deze prijs te hoog vinden ®wnen ook terecht in de klasse der cabriolet-uitvoeringen. De 204-ca- Miolet blijft namelijk met f 9.990 juist onder de tien millegrens. Mo torisch is er geen verschil, alleen de JTosserie heeft door een gewijzigde acnterpartij een totaal ander aanzien gekregen. Het zogenoemde fast-back P ofiel geeft de cabriolet een wat Te „leeg" rijden van de benzinetank impliceert het gevaar van ver stoppingen in het benzinesysteem. Bezinksel en water dat in de carbu rateur kan doordringen geeft daar onherroepelijk moeilijkheden. Som mige automobielfabrikanten advise ren dan ook de benzinetank jaarlijks af te tappen; de kans op benzine storingen wordt hierdoor sterk ver minderd. Tnvetten der accupolen met zuurvrije -1 vaseline voorkomt het corroderen der polen. Het aanrakingsvlak der polen enerzijds en de daarop geplaat ste poolklemmen anderzijds is nooit volledig zodat de elkaar niet rakende vlakken door invloed van de zwavel- zuurdampen etc. vrij snel worden aangetast. probeer te voorkomen dat uw olie- carter wordt „bijgevuld" met een ander merk olie dan reeds in het car ter aanwezig is. Elke oliesoort bevat n.l. enige z.g. „dopes" om de kwali teit en smeereigenschappen te ver beteren. Mengt men nu verschillen de „dopes" doorelkaar dan kan het gebeuren dat het oliemengsel minder gewenste eigenschappen gaat krijgen. Cchrikken van klappen die uit de knaldemper afkomstig zijn is niet nodig. Wel moet u de oorzaak ervan (laten) opsporen en verhelpen. De meest voorkomende oorzaken zijn lekkages in het voorste stuk van het uitlaatsysteem waardoor lucht (zuur stof) naar binnen wordt gezogen en er een soort naverbranding in de demper op kan treden. Ook is het mo gelijk dat er een los contact is in het ontstekingscircuit waardoor het aan gezogen lucht-benzinemengsel pas in de knaldemper tot verbranding komt. De heer van W. te Oosterhout heeft al meermalen in het „stadsnieuws" iets gelezen over bepaalde activitei ten van de Auto Technische Club te Breda. Zijn vraag is nu te worden ge. informeerd omtrent de mogelijkheid als automobilist en verwoed doehet- zelver, lid van deze club te kunnen worden. Het afdelingssecretariaat dat ATC (St. Ignatiusstr. 114) deelde ons des gevraagd het navolgende mede: De Automobiel Technische Club is een exclusieve vereniging ter bevor dering der autotechniek. Sinds haar oprichting in de oorlogsjaren is deze club uitgegroeid tot 20 afdelingen met een ledental van ruim 2000. Lid kun. nen worden autotechnici, bedrijfslei ders, werkplaatschefs en leraren au totechniek. Door lezingen, contact- avonden, excursies etc. worden de ontwikkelingen der autotechniek op de voet gevolgd en behandeld. Hier naast heeft de ATC een eigen maand blad, een documentatie- en informa tiedienst, een studiefonds en inspraak op het gebied der vakopleiding. Uit het bovenstaande blijkt wel overdui delijk dat de ATC beslist geen hob byclub voor automobilisten is en we vrezen dan ook dat de vraagsteller geen schijn kan kans heeft de bal lotagecommissie te passeren. Mocht u uw kennis op autogebied toch wil len verrijken dan kunnen wij niet an ders doen dan u aan te raden de één of andere cursus op dit gebied te gaan volgen of door zelfstudie uw doel trachten te bereiken. Het eerste kwartaal van 1968 heeft bij de verkopen van de nieu we personenwagens op de Neder landse automarkt voor een belang, rijke verschuiving gezorgd. Volkswa gen zag het marktaandeel verder te. ruglopen (van 15,1 naar 13,2 terwijl Opel een ruime sprong maakte (van 10,2 naar 12,9) FIAT leed wat markt aandeel betreft een klein verlies (van 12,8 naar 12,7) en dat betekende dat Opel In Nederland de tweede plaats heeft overgenomen van FIAT. Opel heeft de verbetering van het marktaandeel voornamelijk te dan ken aan de sterk gestegen verkoop van de Opel Kadett Standaard. Wer den in het eerste kwartaal van 1967 ruim 3800 Kadett's verkocht, in de eerste drie maanden van dit jaar overschreed men bij dit type de 7300 verkopen. In vergelijking met de overeenkomstige periode van 1967 steeg het marktaandeel van de Ka dett van 5,7 naar liefst 9,3%. Het marktaandeel van het gehele jaar '67 was dit voor de Kadett 6,4%. Naast Opel boekten o.a. ook Sim- ca, Ford Engeland, Citroën (liefst 1%), Peugeot, Austin, Vauxhall en Morris winst. De belangrijkste prijs verlaging bij BMC (Austin en Mor ris) hadden o.a. tot gevolg dat bij Austin de verkoop in de eerste drie maanden van 1968 steeg van 867 naar 1771 eenheden en bij Morris van 556 naar 1181 personenwagens. Volkswagen, lange tijd in Neder land de meest verkochte personen wagen, wordt dit jaar ernstig be dreigd door de concurrentie. Was het verschil vorig jaar om deze tijd van het jaar nog altijd 2,3% van het marktaandeel, door de geweldige op komst van de Opel Kadett (in de Re cord-serie werd o.a. bij GM verlies geleden) is dit nu teruggebracht tot nog maar 0,3%. Wij kunnen ons dan ook niet aan de indruk onttrekken dat er dit jaar toch wel iets nieuws uit de VW-fabrieken te Wolfsburg moet komen. In Wolfsburg zal men zich toch niet zonder slag of stoot aan de top laten verdringen. In de hieronder, volgende lijst zijn de merken opgenomen die in het eer ste kwartaal van 1968 een marktaan deel van meer dan 1% behaalden: 1968 1967 markt- markt- Het meesterstuk van Rolex, gedragen door vele grote persoonlijkheden over de hele wereld. Een officiële chronometer met automatische opwinding door Rolex Perpetual rotor mechanisme. Gegarandeerd waterdicht tot op 50 meter door Oyster kast met Twinlock opwindknop. Duidelijke datumaanwijzing door ingenieuze Cyclops lens. ROLEX DATEJUST vanaf 580,- edelsteenkundige f.g.a. diamantexpert g.i.a. Lijnbaan 92-Oostzeedijk 155-157 Tel. 1166 70 Rotterdam HONGKONG (Reuter) De in ongenade gevallen Chinese president Lioe Sjao Sji en twee van zijn weg gezuiverde militaire aanhangers heb ben getracht de ontwikkeling van Chinese waterstofbommen en raket ten tegen te houden, heeft radio Kan ton woensdag meegedeeld. Toen president Lioe trachtte het atoomprogramma tegen te houden gaf voorzitter Mao bevel het voort te zetten. Twee jaar later, op 6 ok tober 1964, ontplofte de eerste Chi nese atoombom. (ADVERTENTIE) 4P aan aan aantal deel deel Volkswagen 10.187 13,2 15,1 Opel 10.007 12,9 10,2 Fiat 9.835 12,7 12,8 DAF 5.969 7,7 7,8 Ford Duitsland 5.629 7,3 7,4 Simca 5.194 6,7 6,2 Renault 5.153 6,7 7,5 Ford Engeland 4,274 5,5 6,5 Citroën 4.049 5,2 4,2 Peugeot 2.346 3,0 2,9 NSU 1.905 2,5 3,0 Austin 1.711 2,2 1,3 Vauxhall 1.499 1,9 1,6 Mercedes 1.288 1,7 1,8 Morris 1.281 1,7 0,8 BMW 1.185 1,5 1,6 Volvo 834 1,1 1,0 (ADVERTENTIE) Westerhoven Tel. (04991) 4855 op de weg Eindhoven-Hasselt méér mogelijkheden tot vrije, blije, zorgeloze ontspanning - - Zo vrij als een vogeltje in de lucht Wie niet in z'n hemd en ach teraan wil staan, koopt nti Terienka Young shirts. Dan treedt hij duidelijk en prominent op de voorgrond. Prijzen: DEN HAAG (ANP) Confes sionele verbanden zijn in de huidige situatie en door de ontwikkeling van het moderne denken achterhaald. Al dus een principestelling van de werk. groep voor oecumenisch diaspora apostolaat van het bisdom Groningen, die onder voorzitterschap van de Groningse hoogleraar prof. dr. H. Th. Oostendorp een rapport heeft uitge bracht onder de titel „Meer of min der samen?" In het rapport pleit de werkgroep voor een samengaan van katholieke organisaties met anderen, vooral met niet-katholieke christenen De redenen, waarom confessionele organisaties vroeger werden opge richt, o.m. uit zelfbehoud, zelfver dediging of ter vestiging van de „societas perfecta", gelden in de huidige situatie veelal niet meer. De erkenning van de verantwoordelijk heid van iedere mens, zijn recht op vrijheid, heeft ertoe geleid, dat men niet meer voetstoots de richtlijnen van kerkelijke gezagdragers volgde, maar een eigen koers zocht, aldus het rapport. De groep stelt o.m. dat de aller eerste taak van de katholieke orga nisaties ligt in de dienstbaarheid aan de hele maatschappij en samenwer king daarbij met alle gelijk geïnte resseerden. Niet slechts christenen gezamenlijk, maar ook, waar enigszins mogelijk, christenen en niet-christenen moeten zich coördi nerend inzetten voor de leefbaarheid van de samenleving. (ADVERTENTIE) DEN HAAG (ANP) In verband met het komende bezoek van minis ter Luns (buitenlandse zaken) aan Portugal heeft de PvdA-fractievoor- zitter in de Tweede Kamer drs. J. M. den Uyl de toezegging gevraagd, dat hij bij zijn bezoek aan Portugal uiting zal geven aan „de ernstige bezorgdheid van de Nederlandse re gering over de weigering van Por tugal om de Portugese gebieden in Afrika een onbeperkt recht van zelfbeschikking toe te kennen en over het gebrek aan medewerking van Portugese zijde bij de uitvoe ring van de mandatoire sancties te gen Rhodesië". BRUSSEL (ANP) Jean Rey, de voorzitter der Europese commissie, heeft in Brussel verklaard, dat „er goede hoop is" dat de Europese mi nisterraad vóór de zomervakantie tot een compromis zal komen over ar rangementen van de EEG met Groot- Brittannië. Aangezien onderhandelingen over de Britse kandidatuur vooralsnog niet mogelijk zijn, moeten wij ten minste een akkoord vinden voor een voorlopige regeling van twee of drie jaar, zei hij. Rey geloofde niet, dat de EEG- ministers van buitenlandse zaken volgende week donderdag en vrij dag, als zij de discussies hierover in Brussel hervatten, reeds tot beslis singen zouden komen. DEN HAAG (ANP) Een bijna vierjarige kleuter is vanmorgen in de ouderlijke woning aan het Ko ningsplein in Den Haag door elek- trokutie om het leven gekomen. Waarschijnlijk heeft het kind ge knoeid met water en een stopcontact. De kleuter werd op de grond aan getroffen bij een wastafel, waarvan de waterkraan geopend was. De stekker van een snoer naar een sche merlampje zat in het stopcontact. Daar niemand heeft gezien hoe het ongeluk gebeurde, kan slechts wor den vastgesteld, dat er kortsluiting moet zijn geweest. Voor Pak camera's Kleurenfoto's: Agfacolor CNS (20 DIN) Tr, j- 4.65 en 5.40 Kleurendias: Agfacolor CT (19 DIN) incl. ontwikkelen en inramen 13.75 Zwart/wit foto's: Isopan (21 DIN) 2.20 Voor kleinbeeld camera's Kleurenfoto's: Agfacolor CNS (20 DIN) Kleurendia's: S'40 en 7,90 Agfacolor CT 18 (18 DIN) incl. ontwikkelen 10.90 en 13.90 Kleuren- en zwart/wit foto's: Agfacolor CN 17 (17 DIN) Zwart/wit foto's: 3,10 t/m 5-80 Isopan (15,17,21,27 en 29 DIN) 2.60 t/m 4.95 '7/JJ 'ctto/or Voor Rapid camera's Kleurenfoto's: Agfacolor CNS (20 DIN) 4.65 Kleurendia's: Agfacolor CT 18 (18 DEN) incl. ontwikkelen en inramen 8.20 Kleuren- en zwart/wit foto's: Agfacolor CN 17 (17 DIN) 3.10 Zwart/wit foto's: Isopan (17 en 21 DIN) 2X5 ^/t^acolor Voor rolfilm camera's Kleurenfoto's: Agfacolor CNS (20 DIN) 4.10 Kleurendia's: Agfacolor CT 18 (18 DIN) incl. ontwikkelen 7X0 en 8.20 Kleuren- en zwart/wit foto's: Agfacolor CN 17 (17 DIN) 2.60 Zwart/wit foto's: Isopan (15,17,21 27 en 29 DIN) 1.70 t/m 2.40 Voor filmcamera's 2x8, Super 8 en 16 mm: Agfacolor kleurenfilms en Isopan zwart/wit films incl. ontwik kelen v. a. 9.95 Het aantal caravans is in ons land in de laatste tien jaar toegenomen van 3300 in 1957 tot 72 000 in 1967. Insiders nemen aan, dat dit aantal in 1970 de honderdduizend zal heb ben overschreden. Naar verhouding neemt het aantal caravans belangrijk sneller toe, dan het aantal auto's. De verkoopcijfers van caravan kachels bewijzen, dat de caravan niet meer alleen voor de zomermaanden dient. De tijd, toen de caravan alleen dienst deed tijdens de „grote" va kantie is al lang voorbij. In het weekend-toerisme speelt het „rij dend huis" een steeds grotere rol. Velen laten zelfs, als zij eenmaal een mooi plekje hebben gevonden, de caravan daar maar staan, zodat het een weekendhuisje met vaste stand plaats wordt. Op de Grote Markt In Breda gaan zaterdagmiddag klokslag twaalf uur honderd geselecteerde amateurschil ders van zes tot achttien jaar aan de slag. Zij zullen hun werkstukken ver vaardigen op panelen van 1.20 bij 2 meter. Deze blijven tot en met maan dag 27 mei te bezichtigen. Het is een boeiend schouwspel het ontstaan van de werktukken te volgen. Wanneer u van elders komt zoudt u van uw aan wezigheid in Breda gebruik kunnen maken om ook eens een bezoek te brengen aan het nieuwe sportcen trum en aan de bowling. U zult daar geen spijt van hebben. Beide gebou wen zijn gratis toegankelijk. En in beide bevindt zich een restaurant. Wanneer u daar dan uitgekeken bent, zoudt u weer terug kunnen keren naar de Grote Markt om te gaan zien hoe ver de jeugdige artiesten met hun schilderstukken zijn gevorderd. Hoewel het niet rechtstreeks bij het weekend-toerisme behoort, wil len we u toch wijzen op een aantrek kelijk plan van een aantal onderne mende lieden in Deventer, aangekon digd als wittebroodswekenreis naar Kwtotod. Wanneer u tenminste één week verblijf houdt in een hotel te Deven ter, Aan zal de directeur van dat hotel het als een eer beschouwen u één dag, beginnend na het ontbijt, als zijn persoonlijke gast te ont vangen. Deze dag wordt door hem niet op uw rekening genoteerd. Bij uw aankomst vindt u op uw kamer een mapje folders over De venter en omgevinv. U krijgt uitno digingen voor een gratis bezoek aan de schouwburg en één der bioscopen, een uitnodiging van de directie van Museum de Waag. Iedere uitnodiging geldt voor twee personen. De vervoersonderneming Salland geeft u twee dagbonnementen, welke u een gehele dag gratis reizen door Salland geeft, één van de mooiste streken van Overijssel. De andere vervoersonderneming G-T.W. heeft voor u twee retours Lochem/Bar- chem, waar u gebruik van kunt ma ken om in de omgeving van hochem te dwalen, 's Ochtends en 's avonds krijgt u een dagblad. De gemeente, de bloemist, winkeliers en vele an deren hebben nog diverse plezierige verrassingen voor u. Er is nog een voorwaarde: uw hu welijk mag niet ouder zijn dan zes maanden. VVV Deventer geeft na dere inlichtingen. De Biesbosch, het ongerepte na tuur- en watersportgebied, behoeft nauwelijks nadere uitleg en toelich ting. Velen maakten reeds kennis met dit stukje Nederland met zijn kreken, grienden, riet en waterplas sen en zijn er sindsdien regelmatige bezoekers geworden. Een ideale manier om, als u zeli geen boot bezit, dit jungle-achtig stukje Nederland te verkennen is het deelnemen aan de boottochten welke gedurende het seizoen worden geor ganiseerd. De speciaal hiervoor aan gepaste boten brengen u door de smalste kreken. De tochten vanuit Drimmelen zijn al begonnen. Ze vinden tot en met juni iedere zondag plaats; in jul augustus en begin september kunt u dagelijks terecht. Vanuit Lage Zwaluwe vinden toch ten plaats op de zondagen 9 en 23 juni en in juli en augustus dagelijks. De tochten duren 21/2 a 3 uur; de prijzen zijn f 4,voor volwassenen en 2,50 voor kinderen tot en met 13 jaar. Er is geen geriefelijker manier om de Deltawerken te bekijken dan van af een luxe salonboot, met toelich ting over datgene wat u te zien krijgt. Vanuit Willemstad vaart de „Willemstad", een schip met een ca paciteit van 500 personen. Een tocht, die u bijna een hele dag bezighoudt. Deze tochten vinden plaats iedere zondag vanaf 26 mei; vanaf 30 juni tot en met 11 augustus dagelijks en daarna weer op 13, 15, 18 en 25 augustus. Een extra tocht wordt nog gemaakt op 2e Pinksterdag. Prijzen: volwassenen f 6,kin deren van 6 tot 14 jaar f 3,50. Om te besluiten: een negatieve wenk. Mocht U lust gevoelen om eens met de uwen a raison van tien gulden in uw auto tussen de wilde leeuwen te rijden, waartoe Burgers Dieren park in Arnhem u de mogelijkheid biedt, bedwing uw verlangen voor lopig. 't Was er vorige zondag zo druk dat het verkeer volkomen in de knoop zat. De files stonden tot In Velp. Dat wil zeggen, dat ze ruim vijf kilometer lang waren.

de Stem | 1968 | | pagina 11