Onrus Arbeic Bombard van der 7 meer meubelen N.-VIETNAMEZ de grootste meubelzaak van Europa 106e JAARGANGNo. i Uitgave: N.V. Uitg. Mij. Neetl pjrecteurDr. W. A. J. M. I Hoofdredacteur: L. Leijendekker Redactieraad J. M. A. C. v. Dor C. J. van Hootegem, mr. dr. j. M. Mes, P. V. M. Vercaut L J. v. 't Westende. BureauBreda - Reigerstraa tel. 22341 (7 lijnen) Postgiro 111 Bureau voor de Zeeuwse eilant De Koninklijke.Luchtmacht is met het „parasailen", een onderdei De vliegers worden met een speedb waarna zij in het water worden ged ten gerieve van de fotografen dicht vlieger door zijn parachute over he Er is weer véél nieuws te zien bij Van der Meer. Een geheel nieuwe collectie meubelen, moderne en klassieke, in alle stijlen van de wereld en.comfortabeler dan ooit. Natuurlijk is er ook een enorme keus in hèt meubel van nu: de hoekbank. Met zo'n één-, twee- of driezitsbank kunt u ongekende effecten bereiken, zoals het scheppen van een "cosy corner" midden in uw kamer. RustOver kamers gesproken bij Van der Meer zijn er vele honderden die u absoluut ongestoord kunt bekijken, urenlang. En als u zin hebt gaat u gewoon wat uitrusten in een van de talloze fauteuils die in de smaakvol ingerichte interieurs staan. In de Utrechtse Meubelstad kunt u bijvoorbeeld ook in de projectiezaal een diashow met toelichting gaan bijwonen, maar voor alle Van der Meer vestigingen geldt: u wordt met rust gelaten zolang u dat wenst. Verrassende combinatie Als u echter zélf vrijblijvend iets wilt vragen, hetzij deskundig advies of alleen maar inlichtingen, dan staat er altijd een expert klaar om u van dienst te zijn. Wilt u misschien nu alvast een paar informaties? Van der Meer levert rechtstreeks uit eigen fabrieken - in Rucphen en in Boskoop - en uit eigen import. Dat verklaart de scherpe prijzen die op de duidelijk leesbare kaartjes staan en die zo'n verrassende combinatie vormen met de 3 jaar garantie op kwaliteit en afwerking. Natuurlijk begrijpt u nu ook waarom Van der Meer niet minder dan 40 bestelwagens nodig heeft om alle orders prompt uit te voeren. Die wagens zijn alle bemand met vakliedei de meubelen plaatsen en controleren of de klant tevreden is. Met eigen ogen. Dit alles en nog veel me., was er nodig om Van der Meer tot de grootste meubelzaak van Europa te maken. Kom vanda met eigen ogen zien waarom Van der Meer ook altijd onbetwist de grootste zal blijven. Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaas, „MEUBELSTAD" UTRECHT Groothandelsgebouw, Weena 737, ROTTERDAM Stadhouderskade 74 (modern), Keizersgracht 590 (klassiek), AMSTERDAM Winkelcentrum „Waldeck" einde Laan van Meerdervoort, DEN HAAG Sprundelseweg 45, RUCPHEN (N.B.) Spoorsingel 2, HEERLEN

de Stem | 1968 | | pagina 28