„we het van der kruk tilt zwaar aan fouten bondsbestuurders 'n veilig idee fes%r EERSTE VROUW AAN ROER VAN Ageeth Bloemet DRAAK „Wilde" bemiddelaars blijven in Duitsland de markt beheersen Melina kort bei Weer derby in INTERTEST Luctor haalde Zuidwesters bij eindsignaal in: 4-5 MEVROUW TINE VAN DER MEUEEN Sprang-Capelk „De training is systeemloos' wyers COGNAC,,, f13,40 Morgen eerste ronde zaterdagbeker „Kokier" Donderdag in speciaal t.v.-prograi wMM& om op wyers te bouwen Uitslagen JOSBPH GUÏ DAGBIAD -DE STEM VAN DINSDAG 14 MEI 1968 (Van onze sportverslaggever) BERGEN Een vrouw aan het roer van een zeilboot is in de wat® sportcentra al lang geen zeldzaamheid meer. Een vrouw aan het roer van een draak, de grootste wedstrijdboot in Nederland, wasty de komst van mevr. C. M. v. d. Meulen-van Latem echter onbesta®, baar. Mevrouw Tine v. d. Meulen (38) doorbrak vijf jaar geleden dij traditie door parmantig aan het roer van de negen meter lange boot plaats te nemen. Na drie jaar intensieve training met haar bem®. ning, bestaande uit haar man en de 23-jarige Hein Lind, telt zij rit geducht mee in de vrij selecte wedstrijdklasse van de twintig drai® Door kenners wordt zij zelfs als vijfde op de ranglijst van da V naldse drakenzeilers geplaatst. In haar gezellige woning tn Ber. gen ontpopte mevrouw van der Mets. len zich als een voortreffelijke jast vrouw, die helemaal niet aan «a geroutineerde wedstrijdzeilster doei denken. Zij relativeert bij voorbaat haar prestaties door wat verontschuldi gend te zeggen: „Ach ik ben hele maal niet zo'n deskundige op zeil- gebied. Het enige wat ik weet heb ik uit de praktijk, en dat ii tie! verwonderlijk want al op mijnvieide jaar ging ik met mijn vader met uit zeilen. Samen met mijn zusje heb ik in zijn draak nog een tijdje als bemanning gezeild. Verder heb ik ook nog in een vergrote BM wedstrijden gevaren, maar mijn hart trok toch naar de draak". Waarom? Och een draak is ten echte boot. Hij blijft varen en is geei drijvende evenwichtsbalk zoals een Flying Dutchman. Die is goed voer jonge kerels". Mevrouw v.d. Meulen, onderbreek! haar verhaal even, om haar oudste zoon aan de telefoon te roepen.,# zo als ik vroeger met mijn vader meeging, gaan nu mijn beide zoons en mijn dochtertje mee het water op. Mijn zoons Leo (14) en te! (12) zeilen zelf samen in een Pléjt Kinderen zijn zo heerlijk fanatiek met wedstrijdzeilen. Ook mijn» ste dochtertje Liesbeth helpt te- wens wel eens een handje als ik een haven binnenvaar". De eerste elf jaar van haar huwelijk heeft ze niet aan haar zeilhobi) kunnen toegeven. Dat veranderde toen haar man, de piloot L. v. d. Meulen, de draak van de nationale kampioen, Cor Groot, overnam, Een goede besturing van een draak vereist nauwgezet teamwork. Aan vankelijk was piloot V. d. Meulen een bijna volslagen leek op zeilge- bied. Langzamerhand ging het echter steeds beter en de laatste twee jaar tellen de v.d. Meulens geducht mee. „Er zijn nog wel steedsmarmeitdie niet goed kunnen hebben dat ik ze in een race voorbij gevaren ben. Dan moet ik wel eens lachen om de verontschuldigingen die ze ver zinnen!", aldus mevrouw van der Meulen. Dan komen de kosten ter sprake. „Zeilen is erg duur", beaamt de eerste drakenstuurvrouwe in Neder land. Een opgetuigde draak kos minstens f 25.000. Bovendien is het deelnemen aan wedstrijden enorm kostbaar. Wedstrijden in Kiel, Le Havre en Toronto komen ons echt te duur uit. Ik zeil graag- En in wedstrijden hen ik vreselijk fanatiek. Maar ik wil er beslist niet alles aan opofferen. Zei len zou ik nooit willen missen, maar het moet een liefhebberij blijven (Van onze sportcorrespondent) BREDA Nu de voorronde va" de strijd om de K.N.V.B-zateröag- beker al enkele verrassingen ben opgeleverd, staan er voor m gen als de eerste ronde wordt l speeld, weer enkele belangrijke da te wachten. De voornaamste ma is Wit Zwart-Sprang. welk duel een- ter reeds dinsdagavond wordt s speeld. De Sprangenaren bebben ten zien dat zij heel wat in mars hebben, door bij S.S.O. duidelijke cijfers te winnen. Nu s men naar een vierdeklasser, w Zwart, maar de Sprangenaren len dit niet licht opvatten. Onlangs speelde men vriendschap pelijk tegen deze ploeg en wend een overwinning voor de andere pelse club, Wit-Zwart. SVV gaat naar Wieldrecht, ook vierdeklasser en het ziet er n uit dat de Oosterhouters wel der zullen bekeren. Dat ge"?1 voor Dinteloord, dat Wilhelmina. Aalburg op bezoek krijgt. De M wen zullen in Zoutelande de vieF. klasser Melissant alle verdere sies ontnemen. Brakel zal geen P tij zijn voor de sterke tweedeKi ser GVVV uit Veenendaal. ontvangt het naar de afdeling g men HNC. Op eigen veld zal wu voor de Capellenaars moeilij* overwinnen zijn. Het programma: Wieldrecnl»* Wijk-HNC, Wit Zwart-Sprang, Meeuwen-Melissant, Dinteloord- helmina '62, Brakel-GVVV. De w strijden vangen te half zeven (Van onze sportredactie) DELFT Piet van der Kruk heeft gesproken. De sportieve be rusting heeft plaats moeten maken voor gekoeld temperament, rechtstreeks gericht op een hetze die aspiraties ondergraaft. Kwa lijke zaken en hetzen stuiten de eerlijke gewichthefkampioen tegen de omvangrijke borst (ontspannen 124 centimeter, gespannen 130 centimeter) en druisen in tegen zijn eergevoelens. Piet van der Kruk sprong ferm in de bres voor zijn wat minder begaafde vrienden. Hij sprak met een passie die genegenheid voor zjjn sport verraadt, met een intensiteit gelijk aan die, waarmee hij titels vergaart en waar mee hjj records omver kegelt. Piet van der Kruk is topsporter, maar bovenal volbloed amateur. Training en begeleiding zijn voor hem dan ook amateuristisch, maar dan in de ongunstige zin van het woord. Daarom draait een groot gedeelte, om het veel misbruikte woord: begeleiding. Als een ras echte verzamelaar heeft de zesentwintig jarige Simson (gewicht heffen) en A.V. '40 (kogelstoten) atleet, citaten, artikelen en recor derbandjes vergaard, om zijn betoog met bewijzen te staven. -5? Enkele weken geleden is Piet van der Kruk geïnterviewd door een ra diosportprogramma. Gepeperde kri tiek bleef destijds achterwege omdat hij een eventuele uitzending naar Mexico niet bij voorbaat wilde uit sluiten. Sindsdien zijn de toch al ver troebelde verhoudingen in de Neder landse krachtsportwereld nog schever getrokken. „De wetgevende macht", aldus Piet van der Kruk, „berust bij de verkeer de personen, mensen die niet in 1968 leven en die vooral door hun mis plaatste eerzucht zaken willen be hartigen waarvan zij totaal niets we ten. Ik zal namen noemen omdat al les wat ik zeg op waarheid berust en wij voor de waarheid niet blind moe ten zijn. Mischien dat het ogen opent. Ik was altijd een „nette" jongen. De vele fouten die in de loop der jaren zijn gemaakt heb ik steeds voor lief genomen. Die tijd is nu voorbij". De Piet van der Kruk van nu heeft slapeloze nachten, voelt zich geeste lijk murw gemaakt door een macht die, volgens zijn zeggen, niets liever wil dan het merendeel van de dooi de N.S.F. verleende subsidie (22.700 gulden in 1967) te besteden aan de vervolmaking van hun ideaal: de worstelsport. „Het aantal dat ge wichtheffen beoefent en met de sport sympathiseert, is bijzonder klein en dat past uitstekend in hun kraampje. Maar ik pas er toch voor om er op zo'n manier onderdoor te gaan. Ik zit echt niet om de gewichthefferij ver legen. Aan de interland tegen Luxem burg heb ik nog meegedaan, maar als de problemen nu niet acuut de kop worden ingedrukt, stop ik ermee. Er zjjn al genoeg zenuwpatiënten". De statuten van de Nederlandse Kracht Sport Bond (opgericht 12 juli 1903) vermelden onder meer dat de NKSB nastreeft met alle wettige en geoorloofde hem ten dienste staande middelen: het behartigen der alge mene belangen van de verenigingen, zijn onderdelen en zijn leden. Het maken van doeltreffende propaganda en samenwerking met andere vereni gingen in binnen- en buitenland. Ge vestigde wetten, die volgens Piet van der Kruk met voeten worden ge treden. "Wat dan is er precies gebeurd? Piet van der Kruk heeft sinds enige tijd zitting in het bestuur van Simson/ K.D.O., geleid door de ex-worstelaars Krabbedjjk en Frederiks. Vanaf die positie heeft hij een onbelemmerd uitzicht op het verenigingsleven van de Haagse kampioenenleverancier, maar eveneens een fraaie doorkijk op het hart van de bond zelf, dat slaat en gaat met secretaris Van der Loos, gesitueerd in Delft. De secretaris van de KNSB is worstelminded in hart en nieren en kapitein van het spookschip dat de gewichtshefsport in de hoge golven van een worstelcampagne wil laten ondergaan. Piet van der Kruk: „Hij is een uitste kende secretaris, zolang hij zich niet met technische zaken bemoeit en zo-1 lang hij zich afwendt van kwesties die hem niet aangaan. Dit jaar heeft hij het competitieprogramma voor ons vastgesteld: elke week een wedstrijd. Je reinste kolder. Wij zijn geen voet ballers. Toevallig kunnen wij dat bij Simson opvangen, omdat wij over een redelijk aantal atleten beschikken. Nu zou er geen man overboord zijn, als ze hun fout maar inzagen. En dat is juist een van de zwakste zijden. Prompt nadat ik voor de televisie had verklaard, dat wij in het geheel geen medische begeleiding krijgen, spron gen ze op hun stokpaardje. Tegen een ieder die het horen wil vertellen ze dan dat verhaaltje van die vijf ge wichtheffers, die drie jaar geleden naar dr. Baard in Amsterdam moch ten en toen na een paar weken al zeiden dat ze er genoeg van hadden. Dan zeggen de mensen: wat moppe ren die lui nou, als ze zelf niet eens willen. Op de eerste plaats waren dat niet vijf, maar drie jongens: Cees Koolhoven, Arie van der Toorn en Joe van Dorp. Ik ben er nooit ge weest, al beweert Frederiks van wel Ik heb die dokter nog nooit van mijn leven gezien. Toen de jongens daar waren, moesten ze grafiekjes teke- nen. Wanneer de medische begelei ding ter sprake kwam, draaide dr. Baard er omheen. Later bleek dat hij een paar gewichtheffers nodig had, omdat hij een rapport aan het maliën was voor de Amsterdamse dokwer kers. De jongens waren daar gewoon als proefkonijn. Als je dan zegt, dat een topsporter, die zich de hele dag uitslooft om zijn brood te verdienen en dan 's avonds nog wordt afgebeuld op een training, recht heeft op medi sche begeleiding, of teenminste op massage, heb je een te grote mond en dan ben je de kwade jongen. Ik heb er vaak eens met iemand van de bond over willen praten, maar een normaal gesprek kun je niet met ze hebben. Zo zou ik wel eens willen weten wat er met die zevenhonderd vijftig gulden is gebeurd, die ik des tijds heb gewonnen tijdens een uit zending van Pro-Sport om een trai- ningsweek in Engeland te kunnen be kostigen. Ik zou wel eens willen we ten, waarom een jongen als Cees Koolhoven plotseling in de steek wordt gelaten. Cees en ik zün één, dat mag iedereen weten. Toen ik hoorde dat hij het plotseling in zijn rug had gekregen, heb ik gelijk de heer Ouweling in Breda opgebeld. Het kwam wel goed volgens hem. Hij zou bij het N.O.C. informeren of een van hun dokters daar iets aan kon doen en dan zou Cees een week voor de kampioenschappen weten wat hem mankeerde. Dat was op een donder dag. Ik heb hem teruggebeld en toen krabbelde hij al wat terug. Hij had Van der Loos opgebeld, maar die was niet thuis. Zaterdags had hij bestuurs vergadering en dan zou hij het wel even in orde maken. Vergeet het maar. Ineens bleek er geen tijd meer te zijn. We hadden dat veel eerder moeten zeggen. Kolder. Een paar weken geleden hadden we een wedstrijd in Eysden en daar was zowel de heer Van der Loos als de heer Hovens, de voorzitter van de technische commissie, en toen wisten ze het al. Cees moest zijn zaakjes zelf maar opknappen. Dat maakt je toch angstig. Ik heb gelukkig een goede huisarts, die me geregeld onderzoekt. Ik zou ook wel eens graag willen vernemen of er ergens in Nederland een bondsofficial is die zegt: Het is zonde van het geld als we jullie daar en daar naar toe zouden sturen, want jullie halen het toch niet. Of: „Stel dat hij het haalt, dan betekent hij internationaal nog niets". Wat wil die man in 's hemelsnaam. Ik heb toevallig iemand die voor mij schema's maakt hoe ik moet trainen. De centrale training is echter sys teemloos. Ze hebben een heleboel geld uitgegeven voor een Duitser die je wat laat huppelen. Op de techniek wordit niet gelet. Als ze nu eens ge woon een Nederlander namen scheel de dat al heel wat". „Naar de Europese kampioenschap pen mogen we niet van mijnheer Van der Loos, omdat hij vindt dat we het geld niet waard zijn. Nu moet ik til len tegen jongens, die ruim onder me zitten. Nu hebben we waarschijnlijk geen wedstrijden meer. Dat is vier vruchtbare maanden gewoon weg gooien. Doodzonde. Zou het de sport niet ten goede komen, wanneer we wei naar die Europese kampioen schappen zouden gaan. Daar ontmoet je knapen die van je eigen kaliber zijn of iets sterker en daar kan je je aan optrekken. Neen, zegt de bond, dat is voor jullie niet haalbaar. Juist de kleine bonden moeten in ternationaal contact zoeken, daar le ren ze van. De atletiekunie pakt de zaken pas goed aan. Aan het eind van elk jaar geven ze je een enquête formulier en daar mag je je klach ten op invullen. Die worden dan on derling besproken. Ik wilde dat ik als dertiende kon eindigen op de Olympische Spelen, ondanks dat Van der Loos zegt dat ik dan niets beteken. Hij vergeet waarschijnlijk, en met hem een hele boel mensen, dat ik dan tegenstan ders ontmoet uit landen waar alleen maar gewichtheffers gekweekt wor den. Als je wereldkampioen schaat sen wilt worden, hoef je maar met vijf serieuze kandidaten rekening te houden. Ik heb er een stuk of vijftig". (ADVERTENTIE) PIET VAN DER KRUK „Als het niet beter gaat stop ik". HILVERSUM Don regie van Fritz Butzela werd rond 1750 door Ca herbergierster, die het heeft over belangstellin zekere dag enkele adell zich uit om de gunst vs wenhater laat de jongei dat ze alles op alles zet r Het spel wordt nog proberen voor adellijke Petra Laseur vertolkt van Seist, Onno Molen gespeeld door Maya Bou Op de foto Onno Molei (Van onze radio- en HILVERSUM De ce Melina Mercouri zal avond 25 minuten op landse beeldscherm te zi daag komt zij op uitnodi Comité Vrij Griekenlai derland voor een kort h sluiting van haar „kru| Europa. Tijdens haar hier zal de KRO telev ciaal programma maken van Loet Steenbergen, couri wordt hierin terzi door twee Nederlandse sen, die namens de Nede stenaars haar protest onderstrepen in hun oj zijn de actrice Elisabeth de operazangeres Christa De Griekse actrice Me ri is niet alleen een artiil wereldreputatie. Zij is staatsgreep van de kolc de vurige pleitbezorgstei reldpodium voor herstelt mocratie in Griekenlaa coupe in haar vaderlani baar talenten in dienstf; de „vrije Griekse zaak"; durend te wijzen op het dat haar land wordt a te protesteren tegen de king van alle menselij! en de gruwelijke marte reel, psychisch en licht baar landgenoten moeter Melina Mercouri zal zl deren van Mikis Theodor die alle betrekking hebl Griekse hunkering nai Daarnaast zal zij alle on leiden en van toepasseli taar voorzien. Zij wor door een uit tien musici kest onder leiding van J ro. De arrangementen zi Reids. Het aandeel van Elisat zal bestaan uit het leze van de populairste Gri (ADVERTENT! (Van onze sportcorrespondent) FRANKFURT Elk jaar aan het einde van de voetbalcompetitie en hij het begin van de tranferperiode krijgt men in de bondsrepubliek te horen, dat de justitie zal gaan optre den tegen de speler-bemiddelaars. Arbeidsbemiddeling is in West- Duitsland een monopolie, dat in han den is van de „Bundesanstalt für Arbeitsvermittlung und Arbeitslosen- versicherung" in Neurenberg. Wie zijn diensten aanbiedt om een goede voetballer van de ene club naar de andere te transfereren, handelt in strijd met de bepalingen. (Dit geldt natuurlijk niet, wanneer clubbestu ren het onderling met elkaar eens worden over aan- of verkoop van spelers). De „Bundesanstalt" in Neu renberg heeft ten aanzien van voet ballers een deel van haar bevoegd heden overgedragen aan de „Deut sche Fussball Bund" DFB in Frank furt, die daarvoor een speciale „Spie- lervermittlungsstclle" in het leven heeft geroepen. Voorzitter daarvan is de 63-jarige ex-voetballer en ex- voetbaltrainer Lav Osswald. iö§|g -1 IMÊm- mm Osswald zegt, dat hij „sterke aan wijzingen" heeft, dat de transfer- business ook dit jaar weer in be langrijke mate in handen is van de „wilde" speler-bemiddelaars. Het weekblad „Sport Illustrierte" meldde zelfs, dat de „Bundesanstaltt" in Neurenberg in drie gevallen een aan klacht tegen spelerbemiddelaars bij de justitie heeft ingediend. Het ont duiken van het Neurenbergse mono polie kan met een gevangenisstraf van zes maanden worden bestraft. Osswald heeft alle clubs der „Bun- desliga" en der regionale liga's in eerstgenoemde spelen de semi-profs als „Lizenzspieler", in laatstgenoem de de semi-amateurs als „Vertrags- spieler" laten weten, dat hij dit jaar de transfermarkt scherp in de gaten zal houden. Voetballers, die zich „wild" laten transfereren en daarbij tegen de lamp lopen, kunnen geen genade van de DFB meer ver wachten: zij zullen hun liectrtie of verdrag verliezen. In voetbalkringen is men deson danks sceptisch. Men gelooft nl. niet, dat de „Bundesanstalt" te zamen met de DFB en de „Spielervermittlungs- stelle" van Osswald het transfermo nopolie ook werkelijk kan doorzetten. De „Spielervermittlungsstelle" is „open" van 1 mei t.m. 30 juni. „De praktijk is", aldus een woordvoerder van de Bundesliga MSV Duisburg, „dat de wilde bemiddelaars dan de markt al lang hebben afgegraasd. Mensen, die geloven, dat zij topvoet- ballers via het bureau van Osswald kunnen aanwerven, zijn naïef als pasgeboren kinderen. Twee jaren geleden werden de „wilde" bemiddelaars officieel „kalt- gestellt". De werkelijkheid is, dat zij nog altijd een grote rol spelen op de transfermarkt. Een der „zwarte" bemiddelaars is de 50-jarige Frankfurter Nikolaus „Baci" Berger. „Zwart" is hij, omdat hij staat op de „zwarte lijst", die Osswald de voetbalclubs heeft doen tlekomen.. Daarop staat ook de be- ktlide Bazelse bemiddelaar dr. Ratz. Ofucieel willen, de voetbalclubs met deze bemiddelaars niets te maken hebben. Langs de achterdeur doen zij met hen toch zaken. De reden is eenvoudig: zij zijn vaklieden en ze hebben meestal goed spelersmate riaal te bieden. En zij zijn verstandig genoeg om op de achtergrond te blij ven. Ook de transferabele spelers we ten, dat zij door een bemiddeling der „zwarten" meer geld in handen krij gen dan via Osswalds „Spielerver mittlungsstelle". (ADVERTENTIE) Die slag is aan i Mej. J. v.d. Hov uit Helmond I Prijswinnaar van f 5 I ill het boeiende Shell Dupli- I Speel mee, win mee op elk halte. In de eerste helft domineerde Luctor. Het kwam met 20 voor. Zuidwesters haalde Luctor weer in, maar net voor rust zorgde Luctor voor een verdiende 24 voorsprong. Na rust was Zuidwesters toonaange vend. Het kwam snel gelijk. Daarna werd er door de beide verdedigin gen weinig ruimte gelaten. Tien mi nuten voor tijd kwam Zuidwesters met 54 voor, maar in de laatste minuut scoorde Luctor toch nog de gelijkmaker. Blauw Wit versloeg Stormvogels 1 met 45 en is nu veilig. Tjoba 2 moest aan Swift 3 een punt laten, hetgeen van Swift 3 een goede pres tatie is- Stand: Luctor 1 1418, Zuidwesters 1 13—17, Animo 2 13—16, Tjoba 2 13—13*, Blauw Wit 1 14—11. Storm vogels 1 1210, Swift 3 139. Vedo 1 128, *2 winstpunten in mindering In 2A liet BKC het tegen Animo 3 lelijk zitten. Het verloor met 62 en de strijd van de eerste plaats is nu volkomen open. Atlas won regel matig met 36 van TOP en Ondo 2 is door de 16 nederlaag tegen Zuid westers 2 zeker van degradatie. In 2 B behaalde Volharding een belangrijke 25 overwinning op Blauw Wit 2 en dit betekent prak tisch het behoud van het tweede klasserschap. In de derde klasse verraste Vedo 2 met een 12 zege op Tjoba 4. Olympia 2 school ook uit haar slof en versloeg Stormvogels 2 met 72. Bij de jubioren stelde Blauw Wit zijn tweede plaats veilig door Animo 3 met 73 te verslaan. 1 Stormvogels 1-Blauw Wit 1 45, Tjoba 2-Swift 3 44, Zuidwesters 1- Luctor 1 55. 2 A: TOP-Atlas 36, Animo 3-BKC 62, Ondo 2-Zuidwes- ters 2 16. 2 B: Blauw Wit-Volhar- ding 25, 3: Tjoba 4-Vedo 2 12, Olympia 2-Stormvogels 2 72. Junioren: Blauw Wit-Animo 73. Adspiranten Ai Ondo A-Togo A 42, Volharding A-Swift A 15. B: Atlas Swift kwiek 44, Animo B-BKC 03, C: Olympia A-Volharding B 81, Pupillen A: Atlas -Swift A 33, Zuid westers-Stormvogels B 2-1, B: Animo A-Stormvogels C 10. Stormvogels D-KVL 1-0, vj Blauw Wit A-Tjoba A 7-2, TINE VAN DER MEULEN aan het roer BART ZOET was de grote man in de profkoers te De Pinte, waar hij reeds na zes kilometer uit het peloton ont snapte. Hij kreeg later gezelschap van de Belgen Cloedt en Pouwels. Dit drietal bleef op kop ondanks het fel le verweer van het peloton. In de eindsprint kwam Zoet enkele centi meters te kort op de snelle De Kloedt. In de profkoers te Deinze werd Bart Zoet zevende. Sercu zegevierde in deze wedstrijd, die voor Dies Kosten een negentiende plaats opleverde. RICHARD BUCKAKI behaalde een vijfde plaats in Baasrode, waar de Belg André Dierickx won. KEES PRIEM heeft in St.-Amands- berg een overwinning aan zijn totaal toegevoegd. Hij reed de 60 kilometer in 1 uur en 38 minuten. Zijn clubge noot Antoine van de Bunder ging in Maria Aper als tweede over de eind streep. LEO SCHRAUWEN werd achtste in de internationale Wartenburg Rund- fahrt (Zwitserland). Guido Paridaen klasseerde zich als dertigste na veel pech in een zware wedstrijd, die in de stromende regen werd verreden. JAN DE SCHIPPER uit Breskens eindigde in Huppaay als tweede ach ter de Belgische coureur Jean Mayhi. (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klas ZKB eindigde de belangrijke wed strijd Zuidwesters - Luctor in een 5-5 gelijk spel. Hiermee heeft Luctor, dat bij winst kampioen was geweest, nog slechts een theoretische kans. De wedstrijd was van uitstekend ge- ADVERTENTIE) dmtiimrie'josïpB evt z btlUBIM JARNAC - COGNAC PRODUIT PE rwait6—1 1 belets

de Stem | 1968 | | pagina 6