Dit is het gróte verschil tussen de Opel Rekord en de Rekcrd Caravan 8/4 m' EXTRA RUIMTE X ZON Ui op wi Goese activiteiten zijn alleen voor GMC-leden Inleidend gespr ek begint maandag Brabant moet met het toerisme meegroeien Opel Rekord Caravan f Bontbewaring 1968 Bonthuis ,/t VOSJE" Vergadering middenstand „nieuwe stijl" Braderie F.S..- Noord-V ietnam Sfeer goed Zuid-V ietnam Koopavond Wijziging grondwater verordening Gaaf concert van Res.orkest in Vlissingen Kortsnoi leidt in tweekamp H. J. VERWIEL VOOR WAALWIJKSE V.V.V. Eenden staken over Wegenwachter had aanrijding VLISSINGEN Eerste steen voor clubhuis V.C.V. t compressoren en luchtgereedschap VERTEGENWOORDIGERS Bonthuis ,/t VOSJE'j verkoopster/adviseuze N.V. Import Unie WILLS BEAUTY PROGRAM Wij hebben bem klaarstaan, uw Op rei DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 11 MEI 1968 (Van een onzer verslaggeefsters) GOES Op de vergadering van de Goese Middenstand Centrale in de Prins van Oranje te Goes is een G.M.C.-be tsesetlk'uur„o uij'e-niwg zen. Verder werd uitvoerig gespro ken over mogelijke acties en evene menten, die de G.M.C. dit jaar zou kunnen organiseren. In dit verband bleek de meerderheid van de onge veer 50 aanwezigen er voorstander van te zijn dat aan door de G.M.C. te organiseren acties en evenemen ten alleen kan worden deelgenomen door G.M.C.-leden. In het nieuwe bestuur hebben zit ting de heren: J. Dingemanse, J. Fa- bery de Jong jr., S. Steutel, J. v.d. Have, J. de Baar, P. Spelier, H. Berks jr., G. Schout, J. de Grip, A.L. Kampman, J. G. van Dam en J. Frijns. De 2 laatsten vertegenwoor digen het grootwinkelbedrijf, de ove rigen d*> georganiseerde midden stand Een dertiende zetel in het bestuur was beschikbaar voor een vertegen woordiger van banken of industriële bedrijven. Van deze zijde werdenn echter geen kandidaten gesteld, zo dat het nieuwe bestuur nu uit 12 per sonen bestaat. De heer A. L. Kampman, die de vergadering voorzat, zette in zijn ope ningswoord uiteen wat er betreffen de de bestuurssamenstelling is ver anderd. Vroeger werd het bestuur gevormd uit 3 vertegenwoordigers van alle drie de middenstandsorga nisaties. Bij het samenstellen van het nieuwe bestuur is men niet van een evenredige vertegenwoordiging van de middenstandsorganisaties uit gegaan. „Het gaat er nu om dat vooral actieve personen in het be stuur komen", aldus de heer Kamp man. Uit dit grote bestuur zal een dage lijks bestuur van 5 leden worden sa mengesteld. De heer Kampman heet te de nieuwe leden in het bestuur welkom en dankte de uitgetreden leden voor het werk. Hierna werd uitvoerig van gedach ten gewisseld over de braderie die op donderdag 20, vrijdag 21 en za terdag 22 juni in enkele Goese stra ten zal worden gehouden. De brade rie vindt plaats in het kader van het 125-jarig bestaan van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij en valt sa men met de grote Z.L.M.-tentoon stelling in de Wilhelminapolder. De braderie, waaraan dus alleen G.M.C.-leden zullen kunnen deelne men, begint iedere morgen om 11 uur. Donderdag en vrijdag duurt de ze tot 's avonds 9 uur. Het meren deel van de vergadering gaf er de voorkeur aan de braderie zaterdag om 6 uur te sluiten. Een suggestie, de winkels in Goes tijdens de Z.L.M. congresdagen op dinsdag 18 woens dag 19 juni langer dan 6 uur open te houden werd door de meerder heid van de vergadering afgewim- Peld- Bekeken zal worden of tijdens de braderie een fotowedstrijd kan wor den gehouden. Tevens zal worden (Van onze redactie buitenland) PARIJS De inleidende bespre kingen tussen Amerika en Noord- Vietnam beginnen maandagmorgen om half elf. Dit is het resultaat van het eerste contact tussen Noordviet- namese en Amerikaanse afgevaar digden gisteren in het internationale conferentiecentrum aan de Avenue Kléber te Parijs. Gistermiddag is ter voorbereiding van hun inleidend vredesoverleg een eerste gesprek gevoerd over proce durekwesties. Na afloop werd mee gedeeld dat deze besprekingen van daag zullen worden voortgezet. Aan de eerste ontmoeting, die bij na twee uur duurde, namen de dele gatieleiders van de twee partijen, Averell Harriman en Xoean Thoey, niet deel maar hun plaatsvervangers. Cyrus Vance en kolonel Ha van Lau. Zij werden omstreeks drie uur in het voormalige hotel „Majestic" verwel komd door een vertegenwoordiger van de Franse minister van Buiten landse Zaken, drukten elkaar daar na de hand en begaven zich naar de conferentiezaal. Bijzonderheden over het gesprek zijn niet meegedeeld. Wel zei de Noordvietnamees na afloop dat de sfeer „goed" was. Vance beaamde dat. De officiële inleidende vredes besprekingen zouden oorspronkelijk reeds vrijdagmiddag beginnen, maai de Noordvietnamese delegatie had 's ochtends onverwacht om voor overleg over technische kwesties verzocht. Zij was volgens diploma tieke kringen niet helemaal tevre den over sommige regelingen, o.a. wat de faciliteiten voor de pers be trof. De Vietnamezen vonden dat de Amerikanen in het voordeel wa ren. President Johnson en de premier van Thailand hebben donderdag in een gezamenlijk communiqué ver klaard dat de Zuidvietnamese rege ring een volwaardig deelneemster behoort te zijn aan alle onderhande lingen die gericht zijn op een rege ling van het Vietnamese conflict. De staatslieden spraken tevens de me ning uit dat alle bondgenoten van Zuid-Vietnam deel moeten nemen aan het opstellen van zo'n regeling. nagegaan of op de Z.L.M. tentoon stelling in de Wilhelminapolder re clame gemaakt kan worden voor de Goese baderie. Gesproken werd verder over an dere acties die de G.M.C. zou kun nen organiseren, zoals toeristische dagen, een talentenjacht een fruit- week en een Antwerpenweek. Uit de vergadering werd gevraagd of aan dacht kan worden besteed aan 't 100- jarig bestaan van de spoorlijn in sep tember. De heer G. Schout wees erop dat het prachtig is veel plannen op ta- fel te leggen, maar dat wel reke ning gehouden moet worden met een inkomstenbegroting van de G.M.C, van 7500 gulden. Tijdens de rondvraag werd ge vraagd of er iedere vrijdagavond, het hele jaar door, een koopavond gehouden zou kunnen worden. Voor zitter Kampman wees erop dat vol doende middenstanders mee zullen moeten doen, wil een koopavond een succes worden. Verder vond hij het nuttig eerst af te wachten hoe de wettelijke voorschriften inzake de winkelsluiting er zullen gaan uitzien. Overigens bleek maar een klein gedeelte van de aanwezigen enthou siast te zijn over een koopavond. De heer Kampman deelde mee dat ge dacht wordt aan een enquête onder de middenstanders om de animo van deze zijde voor een koopavond in Goes te peilen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG. De grondwater verordening voor de provincie Zee land, die in december 1965 is vast gesteld, zal in de Provinciale Sta ten met een daartoe strekkend voor stel van G.S. akkoord gaan wor den gewijzigd. Er is een uitzonderingsbepaling In de verordening opgenomen, die de onttrekking van water aan de bo dem beneden een bepaald minimum vrijlaat. De bepaling is gemaakt voor eigenaars van beregeningsinstalla- ties e.d., die gewoonlijk niet meer dan twee kubieke meter water per uur aan de bodem onttrekken. De uitzonderingsbepaling geldt ook bij tijdelijke onttrekking van water aan de bodem gedurende een periode van zes maanden; voor bronbematingen van tijdelijke aard, drainage en voor onttrekking van water uit brand putten. Het wijzigingsvoorstel komt in de zomervergadering van de Provinciale gtaten. in behandeling. VLISSINGEN Het Residentieor kest, een jaarlijks terugkerende gast in Vlissingen, concerteerde weer in de Sint-Jacobskerk. Het programma omvatte voor de pauze „L'Arlésien- nc". een suite van Bizet en het viool concert in c klein van Mendelssohn- Bartholdy. Na de pauze werden ,.Ma mère I'oye" en „La valse" van Ra- vel uitgevoerd. Een programma dus dat in grote trekken uit bekende wer ken bestond. „La Valse", waarbij de componist oorspronkelijk aan een schets voor een symfonisch gedicht had gedacht welke uiteindelijk resulteerde in bo vengenoemde compositie, heeft Ravel als een soort van apotheose aan de Weense wals beschouwd. Het Residentieorkest o.l.v. Willem van Otterloo gaf er een zeer bewogen uitvoering van, waarbij de intenties van de dirigent nauwgezet door de orkestleden werden gevolgd. Na de ze bijzondere wals hoorden we van dezelfde componist het bekende „Ma mère l'oye", welke oorspronkelijk als quatre-mains is geschreven, maar later algemeen bekend werd in de orkestsuite, zoals deze gisteravond werd uitgevoerd. Ook hier een prestatie van allure, hoewel iets minder spectaculair dan daarvoor. De avond werd geopend met de Suite „L'Arlésienne", door George Bizet in 1872 gecomponeerd. Naast een prachtige mars, door de strijkersgroep ingezet en door de bla zers overgenomen, werd men in het menuetto meegenomen in een me lancholiek middendeel, waar de prachtige altsaxofoon niet in het minst toe bijdroeg. Het slotgedeelte dat later weer wordt afgewisseld door de mars uit de ouverture, werd prachtig vertolkt. Herman Krebbers, viool, die we dit seizoen reeds verscheidene malen in Zeeland konden beluisteren, was de solist in Mendelssohn's vioolcon cert in e klein. De componist schreef dit werk voor zijn vriend, de violist Ferdinand David, die dit concert in dertijd ten doop hield en Mendels sohn technische adviezen gaf. Herman Krebbers gaf een puntgave vertolking van dit werk, waarbij so list en orkest in het derde deel wel niet altijd synchroom liepen, maar waar verder zoveel te genieten viel, dat men daar niet lang bij stil kan blijven staan. Voor dirigent en solist was er, naast veel applaus een verdiende bloemenhulde. A.L. AMSTERDAM (ANP) De Rus Kortsnoi heeft in de schaaktwee kamp voor liet kandidatentoernooi tegen de Amerikaan Samuel Reshevs- ky de eerste winstpartij geboekt. Reshevsky gaf gisteren in Amster dam de tweede partij, die donderdag avond werd afgebroken, zonder ver der spelen gewonnen. De stand is nu 1,00,5 in het voordeel van Kortsnoi. (Van een correspondent) WAALWIJK Er is een schrome lijk tekort aan hotelaccommodatie in ons land en met name in Midden- Brabant, waar volop natuurschoon aanwezig is om aan toeristische wensen tegemoet te komen. In de razend snelle groei van het toeris me na de oorlog is de uitbreiding van de overnachtingsaccommodatie, behalve in de kampeersector en de bungalowparken, ver achtergeble ven". Dit zei de heer H. J. Verwiel, directeur van de streek-V.V.V. in Til burg, op een propagandabijeenkomst van de Hocres kring Waalwijk in ho tel „De Twee Kolommen" te Waal wijk. Hij stelde dat door een betere aan pak van alles wat met het toeris me verband houdt, het aantal ar beidsplaatsen in deze sector verdub beld kan worden. Hij was van me ning dat in Midden-Brabant moder ne familiehotels rendabel gemaakt kunnen zijn, vooral nu voor de bouw daarvan hotelaccommodatiekredie ten beschikbaar zijn. Als gevolg van dit gebrek aan logeergelegenheid, zo meende de heer Verwiel, zal, te meer nu Nederland zijn naam als goedkoopte-eiland aan het verliezen is, het toeristisch verkeer meer en (Van onze correspondent) BRESKENS Op rijksweg 58 tus sen Breskens en Schoondijke is de wegenwachter J. D. uit Terneuzen met zijn wegenwachtauto door een vrachtauto, bestuurd door R. N. uit Aardenburg, aangereden. D. probeer de een moedereend met haar jongen te ontwijken die juist de weg over staken. Beide auto's kwamen uit de richting Breskens. N. heeft vermoe delijk te laat bemerkt, dat de wegen wachter uitweek en afremde voor de eend met haar jongen. Hij reed daar door de wegenwachter van achteren aan, die daarna met zijn wagen om sloeg. De wegenwachtauto werd zwaar be schadigd en enkele jonge eedjes wer den gedood. Persoonlijke ongelukken deden zich verder niet voor. meer teruglopen. Midden-Brabant had in 1967 1.200.000 overnachtingen en 3.500.000 dagbezoeken. Langs de rivieren en de Biesbosch zitten nieu we mogelijkheden. Uitbreiding van het toerisme is echter alleen moge lijk met een belangrijke uitbreiding van de overnachtingsaccommodatie. Met name in het stadsgewest Waal wijk is de streek-V.V-V, reeds bezig deze uitbreiding te stimuleren. Uit een korte discussie die op zijn be toog volgde bleek dat de vrees be staat dat uitbreiding van de hotelle- rie niet rendabel zou zijn bij de prij zen die in Midden-Brabant gangbaar zijn. De heer Verwiel stelde daar tegenover dat er desondanks moge lijkheden inzitten. Voorwaarde daar toe is echter dat de exploitatie goed aangepast wordt. De avond werd be sloten met de vertoning van een toe ristisch filmpje over Midden-Brabant Zaterdag 18 mei zal mevrouw E. Hupkes - Damme de eerste steen leggen voor het nieuwe clubgebouw van de Voetbal Combinatie Vlissin gen. Dit zal gebeuren 's middags om half 2 op het terrein aan de Van der Helstlaan. Na de officiële handeling is er een ontvangst in het bestaande clubhuis van de V.C. Vlissingen. Pliilatelica Donderdag 16 mei zal de maandelijkse bijeenkomst worden gehouden van de plaatselijke afdeling van de internationale ver eniging „Philatelica". De bijeenkomst wordt gehouden in de kantine van het stadhuis en begint om kwart over acht. Vanaf 7 uur zal er gelegenheid zijn nieuwe uitgiften in ontvangst te ne men of te bestellen. Volgens een bestuursmededeling hebben 17 leden zich opgegeven voor een bezoek aan het Engelse Deal op 1, 2 en 3 juni. Verder wordt meegedeeld dat in de maanden juni, juli en augustus geen ruilavonden worden gehouden. Op 13 mei a.s. hopen on ze geliefde ouders L. Herwegh en M. Herwegh-Raes hun 25-jarig huwelijks feest te vieren. Dit is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Op zondag 12 mei gele genheid tot feliciteren van 2-3 uur. St.-Jansteen, Wiihelminastraat 117. Langs deze weg wil ik al len hartelijk danken voor de felicitaties en cadeaus die ik met mijn 80e VERJAARDAG heb ontvangen. Wed. J. C. Vermuë- de Winter. DANKBETUIGING Voor de blijken van be langstelling bij ons 50-ja- rig huwelijksfeest ontvan gen, betuigen wij aan allen onze hartelijke dank. E. Pauwels-Elias Kloosterzandc, Kruisdorpsedijk 16 DANKBETUIGING Hartelijk dank aan Rij school A. d'Hooghe, St.- Jansteen, voor het behalen van mijn rijbewijs op het eerste examen. Ria de Koek. St.-Jansteen, Molenstr. 19. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling, mooie bloe men en cadeaus bij ons 50- jarig huwelijksfeest, be tuigen wij gaarne onze dank. P. de Maesschalek-Kaas en kinderen. Sas van Gent, Zandstr. 26. Enige en algemene kennisgeving. Heden is tot onze diepe droefheid, na een lang durig lijden, voorzien van de H. H. Sacramen ten der zieken, van ons heengegaan onze ge liefde dochter en zuster, mej. JULIA SOPHIA MAAS Geboren 12 september 1900. Hoofdplaat: Wed. 91. Maas-de Ruijter J. Maas. Hoofdplaat, 10 mei 1968. Havenstraat A 40. De plechtige uitvaartmis, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats hebben op maan dag 13 mei a.s. om 10.00 uur in de parochie kerk St.-Eligius te Hoofdplaat, waarna begra fenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Zondagavond om 7.00 uur zal in voornoemde kerk de rozen krans gebeden worden tot intentie van haar zie- lerust. Heden overleed tot onze diepe droefheid, in het r.-k. ziekenhuis te Hulst, voorzien van de H.H. Sacramenten der zieken, onze geliefde en zorg zame vader, schoonvader, grootvader, overgroot vader, broer, oom en neef, de heer JOSEPHUS NICOLAAS BLOMMAERT weduwnaar van mevrouw Juliana Herreweyers in de leeftijd van 85 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw gebeden aan. Hulst: M. Verstraeten-Blommaert C. Verstaeten, kinderen en kleinkinderen Hulst: M. v. Cauteren-Blommaert C. v. Cauteren, kinderen en klein kinderen Hulst: R. v. Laare-Blommaert B. v. Laare en kinderen Antwerpen: Weduwe A. de Leeuw-Blommaert kinderen en kleinkinderen Hulst: G. Blommaert M. BIommaert-Thielens en kinderen Clinge: S. Blommaert M. Blommaert-BIock en kinderen Familie Blommaert Familie Herreweyers Hulst, 9 mei 1968 Gr. Bagijnestraat 9 De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op maan dag 13 mei a.s. om 10 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Bijeenkomst heren, Tabakstraat achter het zie kenhuis om 9.30 uur. Dames in de kerk om 9.45 uur. Zondagavond om 5 uur H. Eucharistieviering in de Basiliek. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. DANKBETUIGING I Langs deze weg zeggen wij hartelijk dank mj, Assurantiekantoor A. B. J. DE BLOCK Z ZN, Westkade 51 - Sas van Gent voor de vlotte en accurate uitkering van mjj„ - schade. M. VAN OOTEGHEM Beukenstraat 11 - Sas van Gent Heden overleed tot onze diepe droefheid, voor zien van het sacrament der zieken, in de ouder dom van 80 jaar, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster en tante, mevrouw CLEMENTINA VAN DE VIJVER weduwe van de heer Augustus Cyrillus de Blieck Wij bevelen de ziel van onze dierbare overledene in uw godvruchtige gebeden aan. Bilthoven: V. J. M. de Blieck M. C. F. de Blieck-Boelen Marian Marlies Coen de familie van de Vijver de familie de Blieck Hulst, 9 mei 1968 De plechtige uitvaartdienst, waarna de begra fenis, waarbij wij u beleefd uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 14 mei a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht. Vertrek van het St.-Liduinaziekenhuis om 10 uur Rozenkransgebed maandagavond om 19.00 uur in bovengenoemde kerk. De overledene is opgebaard in de rouwkapel van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Zij, die bij vergetelheid geen uitnodiging ont vingen, gelieven deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Importeur van gerenommeerd merk zoekt voor het rayon Zuid-Nederland enigj ervaren en bij de industrie en aannemers goed ingevoerde Soil, onder nr. 15050 van dit blad. Kortmeestraat 14 BERGEN OP ZOOM tel.: 01640 - 3244 Laat uw bontmantel in de komende zomer girl thuis in een kast uitdrogen en onderkomgl Geeft hem bij de vakman in bewaring en nJ zorging. Maak gebruik van onze unieke BONTSERVKjl waarbij o.a. tevens de normale slytageplekkiJ in uw mantel gerepareerd worden. Mantels bij ons in 1967 bewaard of na augustql 1967 gekocht worden, zoals voorheen, bjj .1 afgehaald. U krijgt hiervan nog bericht. I Ook als u de bontmantel niet bij ons heeftl gekocht kunt u van onze BONTSERVICE p»| fiteren. Een telefoontje of kaartje en wij koat| ook bij u aan. BERGEN OP ZOOM Het betrouwbaarste adres voor alle bontwerkwj De zaak met de grootste sortering Relatief lage NASEIZOENPRIJZEN zoekt voor één van haar afnemen een Ruime ervaring in de cosmetische verkoop vereist. Geboden wordt een goed salaris 4- provisie «t I reiskostenvergoeding; een prettige werkkrinj; 5-daagse werkweek. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto aan; ARENDSTRAAT 5, HILVERSUM. DANKBETUIGING Aan allen, die medeleven hebben betoond bij het overlijden van onze zorg zame vader, behuwdvader. groot- en overgrootvader, de heer PRUDENT VAN LAERE betuigen wij onze hartelij ke dank. Fam. R. van Laere. Westdorpe, mei 1968. A 130. Familieberichten uit andere bladen Overleden: F. Coppoolse- de Pagter, 58 j., wv P. Coppoolse Dzn. te Vrou wenpolder, 8 mei 1968; C. H. J. Huissoon-Ligtelijn, 76 j. ev J. Huissoon te Krab- bendijke, 9 mei 1968; J. A. Oele-Paauwe, 61 j. ev P.H. Oele te Wilhelminadorp, 9 mei 1968; W. Maljaars, 83 j. wv P. Maljaars-Coppool- se te Vrouwenpolder, 9 mei 1968; B. de Quelerij 74 j. ev S. M. de Quelerij-Mus te Vlissingen, 9 mei 1968. Dealer voor: OOST-ZEEUWSCH-VLAANDEREN ZUID-en NOORD-BEVELAND WEST-ZEEUWSCH-VLAANDEREN WALCHEREN e-Mw-a Garage Kerckhaert Absdaalseweg 41 HULST Tel. 3451, b.g.g. 2037 - 2391 (01140) Filiaal Garage Kerckhaert Burg. Geillstraat 31 TERNEUZEN Tel. 2258, b.g.g. 3528 (01150) Louisse-Goes N.V. Westwal 25 Tel. 6210 (01100) Garage De Bliek Weykmanlaan 7 BRESKENS Tel. 1473 -1639 (01172) Filiaal Garage De Bliek Raadhuisplein 2, OOSTBURG Tel. 2660, b.g.g. 2343 (01170) Louisse Middelburg Gortstraat 60-62 Tel. 5851 (01180) Wij knikken daj in het taalgebr Dat, „U blijft bij maar de gebiedei dat zij bet is die Daar liggen we soort dat wy altijd Een broeder rolt oi wennige ding naar mer. Hij hijst ons in engelenpak. We hui\ de schrik", zegt de tl stopt ons meteen tot onder een laken. „W gebeuren?" vragen v achter de vriendelijk ziekenbroeder verwac komer nog een hele verrassingen. Die verrassingen tereenvolgens uit eei een rit dwars door 1 kenhuis, waarin allf gangdeuren eender z der rijdt ons handig er met stationlectu zaal waar alle ellend op kleine schaal lijk; mengepakt. We blij nacht. Onze linker met het hoofd en verband. Onze eega di pyjama en toiletgere gen rent ons bed vo naar een man, die been als een fokker steekt en wiens verb ogen en de mond v Het spuitje voor d weinig uit en we he tijd om te luisteren luiden die als bij af: enige terughoudendhe worden afgevuurd. Si broeder komt van vriendelijk en bezoi snuffelen. De hele n: er schreeuwers om ters, snurkers en w En in die vreemd denk je hoe het alle verlopen als dat ene geval je deze avond i komen Gisteren ha praatjes. We wisten wisten het op kanto weg wisten we het. regie helemaal zelf nu „Blijft u bij ons in handen van de de hoofdzuster of da ling-verpleegstertje, haar vriendelijkheid inbreuk op haar di staat. De eerste ochtend k de hoge ramen. En eerste wasbeurt en h gesneden ontbijt me- lurkkannetje vol the krijgt een schoonmaal betekent dat alle be een schuif puzzeltje n worden getransportec den schuiven daar teg als scheepjes die eve: liggen. Van onze buu we een stuk ochtendb gritst het weer van wij even later in oi ventje terugkeren. Voor we het goed e staat er alweer een het voeteneind, die in het verplegingsic deelt dat we „op re Hij legt ons zorgvi doekje om het hoofd t in de gangen en ro< den we alweer gang naar een verafgelege Op de kamer waar komen liggen al tv „U krijgt er een ga de hoofdzuster al wee Men schrijft ons van g Naar aanleiding var „Voldoening over kerk gesprek" verzoek ik u te publiceren, waarvoo: mijn dank. Al geruime tijd was trouwelijk, sprake var dat op 20 mei te Doorr hebben. Er moest naa van bekend worden e goedvinden van de ge ring zouden er later aan de pers worden gt vertrouwen klaarblijk schonden en mijn naam is genoemd, heeft het g om volledige geheimhc trachten. Op 2 april ontving ik W. Goddijn, samen me een verzoek deel te ne gesprek te Doorn. D< was opgesteld in ove twee redactieleden van Het initiatief is igeheel Goddijn, als ik het wel, delde in opdracht, of Kardinaal Alfrink. Bij de uitgenodigde behalve de door u in noemden, ook persone: terhuis, aalmoezenier P nebeek, prof. J. Th. S R. Koper, mr. H. W. ve een merkwaardig gez van men zich moest al om het zo en niet ande gesteld. Veelbetekeneni ontbreken van namen die blijkbaar aan een uigers niet sympathiek

de Stem | 1968 | | pagina 4