In „Liempde" dit jaar geen moeilijkheden PR0DUKTIE-CHEFS C0R00S trom Bergen toeristische folders op congres Groene Kustweg BOER-ZIJN KUN JE NIET MEER VAN JE VADER LEREN OP 8 EN 9 MEI 21e EXPOSITIE MIDDELBURG GOES Even uitblazen mevrouw Ziektebestrij ding fruitteelt papier voor uw -pen GOUD Twee Zeeuwse scholen eten gratis fruit Fraaie show industrie ën huishoudschool Winkels open op koninginnedag Burgerlijke Stand "I/:' V D demonstreert Nederlandse produkten in 63 vestigingen Bietenteelt Mechanisatie Ananassla Koelkast moet regel matig ontdooid Kersen 's-Gravenpolder B. en w. stellen aankoop voor van twee saneringswoningen Eerste vrouwelijke hoofdagente in Middelburg op 3 mei beëdigd Contacten Bragg en Wedstrijd St.-Willebrord Dure deur" DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 26 APRIL 1968 ''I x-- (Van onze correspondent) MIDDELBURG. De industrie- en huishoudschool te Middelburg houdt weer haar jaarlijkse tentoonstelling. Deze werd geopend met een mode show, verzorgd door de leerlingen. Voorts zijn in alle lokalen fraaie staaltjes van de kunde van deze leer lingen te zien. De belangrijkste loka len voor de directie zijn wel de was- en strijkzaal, die een grondige mo dernisering achter de rug hebben. Hieraan is men vlak voor de kerst vakantie begonnen. Op het laatste moment, de middag voor de opening, moesten de lokalen nog worden ont ruimd. Deze modernisering is nu ge reedgekomen. In het waslokaal staan vele wasmachines opgesteld van ver schillende soorten, tot volledig auto matisch toe. Een belangrijk onderdeel vormt ook de creativiteit van de leerlingen. Bewonderenswaardig zijn de resulta ten die bereikt zijn met „waardeloos materiaal". Van niet minder gehalte is het werk van de kostuumnaaisters, dat niet alleen in het vaklokaal te zien is, maar dat ook tijdens de mo deshow werd getoond door een veer tigtal leerlingen. Behalve jurken en rokken werden er ook mantels en pakjes geshowd. (ADVERTENTIE) De Goese Middenstand Centrale ad viseert de leden de winkels dinsdag 30 april, op koninginnedag, normaal open te houden. Dit in verband met het feit dat dinsdag marktdag is en bovendien omdat er die dag weinig activiteiten in de stad zullen plaats vinden. Geboren: Mairdnus, zv J. Verbeem en J. Goense; Pieter, zv J. Lindenbergh en J. Verburg; Willem Frederak, zv C. van die Linde en W. Roosdorp; Boude- wijn, zv F. Bonebakkar en E. Gos- schallk; Alexander, zv N. van de Walle en C. Molhoek; Marianne, dv C. van der Poel en M. de Jong; Willem, zv J. Boo ne en J. Spelier; Saskia, dv J. West dorp en A. Verbeem. Ondertrouwd: R. Moerman 22 jr en N. Verrijzer 21 jr; L. Goedegebuure 23 jr en J. Ridderhof 16 jr; G. Beaufort 23 jr en C. Joosse 21 jr; F. Rijerse 22 jr en J. de Kok 22 jr. Gehuwd: E. Bolsius 21 jr en M. van Laere 19 jr; A. Kemelinig 22 jr en M. van de Plas9e 19 jr; A. Overdulve 25 jr en J. Quinten 21 jr; J. Wesibstrate 24 jr en E. van Liere 21 jr. Overleden: M. de Regit 73 jr, ev A. Israel; G. Boon 70 jr, ev N. A. Kramer; P. Brijnzeel 78 jr, ev M. Karelse; H. Lindenberg 41 jr; A. C. Koopman 76 jr. Door de toenemende expansie in onze verkoop zowel naar binnen- als B buitenland groeit onze fabriek gestaag. Deze nokkenradzaaimachine achter een hydraulisch bestuurde trekker zal zeker aandacht trekken. (Van een onzer verslaggevers) DEN BOSCH Ir. J. W. Wellen, directeur-generaal van de land bouw, zal op woensdag 8 mei, 's morgens om half tien, de werk- tusgenexpositie in het Brabantse Liempde openen. Deze twee dagen durende tentoonstelling wordt voor de 21e maal georganiseerd door de Tuinbouwbond van de NCB op het landgoed Velder. De werktui- gententoonstelling is zowel op 8 als op 8 mei voor bezoekers open gesteld van half negen 's morgens tot 5 uur 's middags. Vorig jaar trokken de werktuigendagen ruim 40.000 bezoekers. Voorzitter P. J. Dobbelsteen van de commissie van uitvoering deelde gisteren in Den Bosch mee, dat de moeilijkheden van vorig jaar zijn op gelost. De handelaren in land- en tuinbouwmachines maakten toen be zwaren tegen het feit, dat de CHV ook machines had ingezonden. Volgens de heer Dobbelsteen richt de ontwikkeling in de machines zich duidelijk op de vergroting van de agrarische bedrijven en de struc tuurveranderingen in de land- en tuinbouw. De commissie van uitvoering stelt zich tot doel de agrariërs tijdig vooi te lichten over de mogelijkheden en toepassingen van de grote werktui gen, die onder andere gebruikt wor- Ten bate van het Nederlands kwa- liteitsprodukt houdt Vroom Drees- mann drie weken in al haar 63 wa renhuizen een manifestatie onder de titel „Nederlandse kwaliteit voor Europa". Het is een actie met een tweeledig doel. Enerzijds wil men de Nederlandse consument tot meer zelfbewustheid dwingen voor de pro- duktprestatie in eigen land en ander zijds kunnen de Nederlandse fabri kanten naar voren treden door in de warenhuizen een kwaliteitsniveau te presenteren, dat zich in alle opzich ten kan meten met en zelfs superieur is aan ontelbare geïmporteerde pro dukten. Deze week heeft de staatssecreta ris van Economische Zaken, drs. L. van Son, in V D in Den Haag de officiële opening verricht. In alle warenhuizen van dit concern is op het ogenblik duidelijk te zien, dat er wat aan de hand is. De gevels zijn versierd met vaderlandse vlag gen en de etalages bevatten niet al leen uitsluitend Nederlandse pro dukten, maar ook o.a. modepoppen in nationale klederdrachten. Er wor den bovendien demonstraties, expo sities en modeshows gehouden, ter wijl een ditmaal extra dikke kleu- rencatalogus verspreid werd in een oplage van 2 miljoen exemplaren. De actie werd georganiseerd in sa menwerking met de Vereniging voor Nederlands Fabrikaat. De Nederland se artikelen in de warenhuizen heb ben ook allemaal een speciaal label tje gekregen, waardoor ze zich on- den voor ruilverkavelingswerken. Aan de landbouwwerktuigendagen nemen dit jaar 430 firma's deel. Er zijn in totaal 360 stands en »r wor den 93 demonstraties gegeven. Veel agrariërs uit Zeeland en West- Brabant zullen ongetwijfeld geïnteres seerd zijn in een bietenteeltdemon stratie, waaraan maar liefst veertig machines deelnemen. Ook de aard beienteelt onder glas en de toepassing van plastic in de tuinbouw vragen speciale aandacht. Een nieuwtje is de kunstmeststrooi er. die de mest tien centimeter on der de grond verspreidt. Verder zal men ook een hogedrukmestton kun nen zien, die ook geschikt blijkt voor het blussen van brand. En dan is er voor de agrariërs ook al een bedrijfstelevisie, die het hen bijvoorbeeld mogelijk maakt om vanuit de huiskamer op het beeld scherm na te gaan hoe het met het vee in de stallen gaat. I Voor ons bedrijf zoeken wij Onze gedachten gaan uit naar personen met een sterk verantwoordelijkheidsgevoel en begrip voor efficiëntie. Kennis van Groenten en Fruit is gewenst. Buiten ervaring zal vooral gelet worden op karakter om onze prettige arbeidssfeer te continueren. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto aan C. OOSTROM'S CONSERVENFABRIEKEN N.V. Kapelle-Biezelinge Ananas is een grote, goudgele ge schubde vrucht die behoorlijk zwaar (1 - 4 kg) kan worden. In ons land kan ze in kassen tot rijpheid worden gebracht. De ananas kan in plakken worden gesneden, maar aardiger is het om de top te verwijderen, de on derkant bij te snijden, zodat ze goed kan staan en het vruchtvlees rond om los te snijden en er in zijn ge heel uit te trekken. De ogen en het harde hart moeten dan uit het vruchtvlees worden verwijderd. Het geheel kan dan weer in plakken ge sneden in het omhulsel worden ge daan. De top wordt er dan als ver siering weer bovenop gezet. ..Ananas-mercedes" is een ana nassla van stukjes ananas en ander vers fruit vermengd met slagroom en besprenkeld met wat kirsch. De ze sla wordt liefst ook weer in het omhulsel opgediend. derscheiden van de geïmporteerde. Ook de V D-vestigingen in Bra bant en Zeeland hebben op hun eigen wijze bijgedragen aan een spe cifieke nationale en gedeeltelijk re gionale sfeer. In de lunchroom van V D te Breda werd bijvoorbeeld een Brabantse sfeer geschapen. Een expositie van reprodukties van va derlandse meesters is eveneens in de diverse vestigingen te zien. In Breda van Vincent van Gogh, in Ooster hout van Rembrandt. Prijsvragen, onder meer van de KLM, die stands in de zaken heeft, behoren ook bij de manifestatie. Inkoopdirecties van buitenlandse detailhandelsonderne mingen worden uitgenodigd om de collecties te komen bekijken, ter be vordering van de export van het Nederlandse produkt. Denkt u er wel eens aan, dat u uw koelkast regelmatig schoonmaakt. Zet de regelknop op 0, verwijder al les wat zich in het vrieslichaam be vindt en zorg dat het dooiwater wordt opgevangen in de lekbak. Het snelst ontdooit de koelkast wanneer u alle levensmiddelen enz. eruit haalt en de deur laat openstaan, maar noodzakelijk is het niet. Als alle aangevroren aanslag van het vrieslichaam is verdwenen, haalt u de kast leeg en maakt hem schoon met een lauw sopje van sodawater (liever geen zeep of wasmiddelen, dit zou een luchtje kunnen nalaten). Ook de rekken verwijdert u en maakt u schoon. Droog vervolgens alles zorgvuldig af, was de ijslaatjes af en vul ze met schoon water en ruim de koel kast weer in. Tenslotte zet u de re gelknop op de gewenste stand en sluit de deur. De buitenkant van de koelkast neemt u af met een sopje, droogt die goed na en wrijft hem dan op met een beetje witte was of meubelolie. Een heel dun vettig laagje beschermt de lak van uw kast in de dikwijls vochtige keuken ruimte. Ook als uw koelkast een zoge naamde automatische ontdooi-in- richting heeft, is het noodzakelijk enkele malen per jaar de kast ge heel leeg te maken cn hem van bin nen grondig te reinigen. Controleer altijd meteen of de kast goed (wa terpas) staat, of hij geen onnodig geruis maakt en of de deursluiting nog goed functioneert. Maar het is nog niet zover, dat de boer bij de kachel zijn geld kan verdienen, zei mr. P. W. Bakker-Ar- kema in zijn inleiding op de pers bijeenkomst, die handelde over de mechanisatie in Nederland, de EEG en Amerika. „Boer zijn" is een vak geworden met vele aspecten, zei hij, dat je niet meer zoals vroeger van je va der kunt leren. Het eigenlijke bebou wen van het land is nog wel de be langrijkste kern van de landbouw, maar verhoudingsgewijs wordt dit aandeel geregeld kleiner in de werk zaamheden van de agrariër. Twee belangrijke problemen in de landbouw, de noodzaak om het aan tal arbeidsuren te verminderen en het moeizame handwerk te vervan gen, zijn vrijwel opgelost, zei hij. Nu de ontwikkeling eenmaal zover is zal zijns inziens het tempo van de voortschrijdende mechanisatie in de toekomst vertragen. Maar de ont wikkeling is hier nog niet zover als in Amerika, waar men het standpunt inneemt, dat een gewas niet econo misch verbouwd kan worden als het niet machinaal kan worden geoogst. Men gebruikt daar zelfs oogstmachi- nes voor bosbessen, die aan heesters groeien, en voor aardbeien ten behoe ve van de conservenindustrie. Naast de technische revolutie is volgens spreker ook de biolo gische en chemische ontwikkeling in de land- en tuinbouw in volle gang. De biologische wetenschap tracht de groei en ontwikkeling van de planten aan te passen aan de wensen van de mechanisatie. Zo zijn er bijvoor beeld kersen gekweekt, die gemakke lijk van de boom zijn te schudden. De chemie, al genoeg bekend op het gebied van de kunstmest, richt zich ook op de bestrijding van schim mels, parasieten en onkruiden. (Van onze correspondent) 'S-GRAVENPOLDER. Burge meester en wethouders zullen de raad maandag een voorstel doen tot aankoop van de woningen Peper straat 5 en Raadhuisstraat 9. Deze aankopen worden gedaan in Ket ka der van de sanering van enkele ge deelten in de dorpskern. Het college is met de eigenaren overeengekomen de woningen tegen de prijs van resp. 5160,— en 5580,— over te nemen. Ten behoeve van de vernieuwing van het meubilair en het ontwikke lingsmateriaal in de kleuterschool verzoekt het bestuur van de prot. christ. kleuterschool een bedrag van 2775,50 uit de gemeentekas be schikbaar te stellen. Voor de financiering van 't dorps huis zal de stichting „Ons Dorps leven" nog een bedrag van f 25.257, moeten lenen. De coöp. raiffeisen- bank „Hoedekenskerke" is bereid een lening te verstrekken met een rente van 6 5/8 per jaar. Het bestuur van de stichting verzoekt de gemeen te de betaling van rente en aflossing te garanderen. Het voorstel luidt gunstig op dit verzoek te beslissen. De raad wordt ook voorgesteld aan de heer Th. de Klerk op diens ver zoek in verband met de bereikte pen sioengerechtigde leeftijd eervol ont slag te verlenen als ambtenaar van de burgerlijke stand. De raad wordt voorgelegd wethouder Hoogesiteger en de secretarieambtenaren, de heren W. F. Vogelaar en H. C. Mulder, tot ambtenaar van de burgerlijke stand te benoemen. Wanneer de raad er mee instemt, zal adhesie worden betuigd aan de motie van de gemeenteraad van Ter- neuzen houdende bezwaren tegen de opheffing van het veer Hoedekens kerkeTerneuzen. (Van onze correspondent) GOES De waarschuwingsdienst voor de ziektebestrijding in de fruit teelt heeft de fruittelers er op ge wezen, dat de wantsen tevoorschijn gaan komen. Bij de appels moet de bestrijding hiervan plaats vinden bij het begin van de bloei, terwijl de meeste peren tijdens de afbloei ge spoten kunnen worden. Na 14 dagen moet de bespuiting tegen dit insect herhaald worden. Tegelijk kunnen dan ook de rupsjes van de heggebladroller en de vrucht bladroller worden bestreden. Verder is gewezen op de mogelijk heid om meeldauw bij appels te be strijden terwijl telers die chemische vruchtdunning bij appels willen toe passen het tijdstip dienen te noteren van de volle bloei van deze fruitsoort omdat de bespuiting hierop later af gesteld moet worden. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De eerste vrou welijke hoofdagente van politie in Middelburg, mej. M. Nagelkerke, zal op 3 mei worden beëdigd. De eed zal worden afgenomen door de burgemeester van Middelburg, mr. J. Drijber, 's morgens om kwart over tien in de kantine van de brand weerkazerne. Op deze bijeenkomst zal ook worden voorgesteld de door het gemeentebestuur benoemde par- keercontroleur, de heer J. Heeren. (Van een onzer redacteuren) ZIERIKZEE Wij hebben nooit in ons leven zoveel toeristische folders bijeen gezien als gisteren in Zierik- zee. Daar werd in hotel Mondragon liet 11e internatio nale congres van de Groene Kustwegor ganisatie gehouden. Deze organisatie omvat alle VVV's tusen Stavanger en Sluis en aangezien praktisch elke af gevaardigde zijn ei gen districtsrecla me had aangevoerd, kreunden de tafels onder het gewicht van de documenta tie. Een Nederland se VVV had zelfs het goede idee ge had om grote bood schappentassen te verstrekken, waar in men de folders per strekkende meter kon wegbergen. Het was een typische werkvergade ring, die tot in de finesses was voor bereid door de zogenaamde „tien- mannenraad", die woensdagavond in Zierikzee had vergaderd. Door de vergaande voorbereiding, sloeg de vergadering geen emoties los. Het enige verrassende punt was, dat een voorstel van de tienmannenraad om eenmaal in de twee jaar het grote congres (a la Zierikzee) te houden, niet staandebeens werd aanvaard. Daarom besloot de tienmannenraad er nog eens over te denken en over een jaar met een nieuw voorstel te komen. Een tweede belangrijk punt van huishoudelijke aard, was het be sluit om de eerstvolgende grote bij eenkomst (in 1969) te houden in N oord-Duitsland. Het congres moest zijn betekenis in hoofdzaak ontlenen aan de vriend schappelijke contacten tussen de VVV-autoriteiten uit het gebied van de Groene Kustweg. Voor zulke con tacten was alle gelegenheid. De ei genlijke vergadering duurde namelijk maar van tien uur 's morgens tot één uur 's middags, terwijl men volle anderhalve dag de tijd had om een amusementsprogramma af te werken. Dit programma bestond achtereen volgens uit: een Zeeuwse koffietafel, een stadswandeling, een ontvangst door het gemeentebestuur van Zie rikzee, een feestdiner met Zeeuwse klederdrachtenshow en een borreltje na. Vandaag staan op het programma: een vaartocht op het Veersemeer, een wandeling door Veere, een autobus- toch en een kleine afscheidsbijeen komst in de stad van Neptunus. De winnende foto: De Zeelandbrug grafisch behandeld en wellicht daarom uitverkoren. toeristisch pluspunt aan te prijzen. Een spreker, die erop wees dat de Caltex een toeristenkaart van de Groene Kustroute heeft uitgebracht, kreeg een applausje. Grote lijnen werden er door de sprekers tijdens dit congres niet ge schetst. Feitelijk plaatste alleen drs. M. C. Verburg, directeur van het ETI voor Zeeland, het congres in groter perspectief door te wijzen op de „missing link" in de Groene Kust weg, een tunnel van het vasteland naar Engeland. Sommige sprekers, uit Noord-Euro, pa afkomstig, kwamen met voor de Zeeuwen herkenbare problemen. Eén ervan betrof het plan voor' een nieuwe brug over de Elbe, op een punt waar nu nog „hassliche Fahren" de verbinding onderhouden. Een luidruchtige man uit Esjberg begroette in twee talen de Noren ter conferentie, maar toen hij begon uit te weiden over zijn zoon, die tand arts in Lapland was geweest, werd hij vanachter de groene tulpen die op het podium stonden, tot de orde ge roepen. Hij ging mokkend zitten, om dat hij nu de kans miste, de witte tandjes van de Laplandse jeugd als Het was alles bijeen niet zo impo sant, dat men er ieder jaar een reis voor over zou moeten hebben. In een der zalen van Mondragon was een expositie ingericht van foto's van Zierikzee, die in verband met een wedstrijd waren gemaakt. De eerste, tweede en derde prijzen gin gen naar de Zierikzeese fotograaf Smallegange. De winnende foto kreeg de „Thermecon"-prijs, ge noemd naar een in Zierikzee ge vestigd bedrijf, dat isolatiesystemen voor spouwmuren levert. De win nende plaat stelt de Zeelandbrug voor. Op de scholen van Zierikzee was een tekenwedstrijd georganiseerd, waarbij frappant aardige inzendingen voor de dag zijn gekomen. Mej. M. Hovestad van de provin ciale Zeeuwse VVV kreeg een char mant toespraakje en een doos bon bons, omdat zij de gastvrouwe van de conferentie was. Graag zou ik in dit schrijven recht zetten wat er allemaal in de bladen is geschreven, en vooral in de bladen van boven de Moerdijk. Die schrijven alsof wij in de rimboe leven. Diè denken allemaal dat het de schuld is van de werkloosheid dit is de grootste onzin. De schuld zit mijns inziens in de moderne jeugd, die in deze tijd van hoogconjunctuur is groot gebracht en in het optreden van een agent die ook nog te jeugdig is om vakkundig te kunnen optreden. En laat ze astublieft niet meer schrij ven over die werkloosheid want dat valt allemaal nogal mee. En over de armoede die hier is, laat ons daar niet over praten, want het is allemaal weel de wat dit dorp u kan bieden. Van de honderd gezinnen hier zijn er zeker twintig met een eigen huis. Ze heb ben allemaal een t.v. en de auto's zijn ook ontelbaar, dus laten ze nu niet doen alsof wij in de rimboe leven waar ze half naakt lopen en elkaar op zullen eten van de honger. ST.-WILLEBRORD C. de R. De bronzen deur voor het nieuwe Brabantse provinciehuis moet er ko men, want deze hoort er in, aldus de architect. De commissaris yan de konin gin, de heer Kortmann, doet er nog een schepje bovenop, door te beweren, dat de gewone man in de straat ook graag een provinciehuis van allure ziet voor zijn provincie. Deze opmerking vind ik opportunis tisch, omdat de gewone man er zich geen zorgen over maakt, wat voor pro vinciehuis er komt, omdat hij het ge bouw misschien nooit zal zien of betre den. f 200.000,- voor één deur vind ik toch wel verschrikkelijk veel, en de opmer king van de afgevaardigde, de heer Klaasens vind ik dan qnk zeer terecht. Voor dit enorme bedrag kunnen el ders in Brabant één of meerdere gro tere of kleinere gemeenschapshuizen gebouwd worden, waarvan de gewone mens meer profijt zal hebben, dan te weten, dat voor het nieuwe provin ciehuis een bronzen deur moet komen, die f 200.000,- kost. Het is dan ook verstandig, dat reed's veel gemeenten hebben gereageerd, dat zij het niet juist vinden om hiervoor geld beschikbaar te stellen. Een losse opmerking: als voor de deur alleen al zo'n hoog bedrag is begroot, is dit dan voor het gehele provinciehuis in de zelfde trant gebeurd? Zo ja, dan kan er voor heel wat minder geld toch een behoorlijk provinciehuis komen. BREDA W. v. RIJCKEVORSEL (ADVERTENTIE) bewijst weer de hoge waarde van het Centra spaarsysteem 10 gram baar goud (verkoop prijs van banken aan particulieren vorige week 52,- voor 4 Centra spaarkaarten s 40,- gespaard, of 1 spaarkaart 37,50 bijbe taling. ware grootte Waardevast, altijd verhandel baar bezit. Gehalte 999,9/1000, met internationaal essayeurs- stempel. Levering door de Nederlandsche Middenstands- bank N.V., via uw Centra win kelier die u graag alle bijzon derheden over deze tijdelijke aanbieding vertelt. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN/YERSEKE. De Vincent van Goghschool te Vlissin- gen en de school voor christelijk la ger onderwijs te Yerseke gaan een week lang op fruitdiëet. Dit gebeurt niet, omdat het Centraal Bureau Tuinbouwveilingen hoopt, dat men op deze manier de appelcrisis kan weg-eten, maar omdat leerlingen van deze scholen een prijs hebben be haald in een opstelwedstrijd. De opstelwedstrijd werd in begin januari geannonceerd in de beide hoogste klassen van alle lagere scho len in Nederland. Organisator was het Centraal Bureau Tuinbouwvei lingen, dat onder goedkeurend ge- knik van „Het Ivoren Kruis", als verplicht onderwerp opgaf „Snoep verstandig neem een appel". Ruim vijftigduizend kinderen begonnen op de ballpoints te knagen en produceerden lofliederen op het vaderlandse ooft. De 2500 opstellen, die het beste waren (twee van elke school) werden door een jury nagele zen. Veertig kinderen bleken voor een prijs in aanmerking te komen. In Vlissingen was dat Ton Bor- chert; in Yerseke Coby Bakker. Hun scholen delen in de vreugde, want maandag vaart een appenlvloot de schoollokalen binnen. Alle kinderen van de „winnende scholen" krijgen een zakje met vijf blozende appels, voor elke dag van de schoolweek één. Bij elkaar worden dat enorme vrachten. In Zeeland wordt het trans port verzorgd door „Omega-contai nertransport Zeeland" te Colijns- plaat. Maandag zullen Ton Borchert en Coby Bakker ook hun prijzen in ont vangst nemen. Dat gebeurt met enig feestelijk vertoon en (uiteraard) ge- blikker van gezonde tanden. 4

de Stem | 1968 | | pagina 25