postze Schakel Uzelf in Studie vraagt: regelmaat, concentratie, begeleiding. Tl en voor uw kinderen een leuke KLEURWEDSTRUD ,$ancta Maria" huishoudkundige Koning-Keizer-Admiraal... kennen ze allemaal! Zonder aanbetaling AUTO Bontmantels Kees van de Ven Administrateur aanvullende werkzaam heden 1300.- per maand ffjfl De Kiokkenberg te Breda er zijn A-wegen, B-wegen en Citroën wegen rerzorgen wij de aanschaf van uw nieuw oi gebruikt Af te lossen in 12-60 maanden. Geen behandelingskosten. Alle auto's worden gele verd door erkend dealer met ANWB-rapport. HESSING CO., St.-Willebrordusstr. 9, Weert (L.) telefoon 04950-5212 Lange Persianer pattes 475.— Lange Nertspootjes 758.— Nieuwlandstraat 3 TILBURG tel. 04250-26617 47 jaar, middelbare oplei ding, in bezit van rijbewijs B.E., zou gaarne voor de zaterdagen. aanvaarden. Brieven onder nr. 10204- 13/4. minimaal kunt u verdie nen als vertegenwoordiger, in vaste dienst of als bij verdienste, met goede ver koopkwaliteiten en tele foon. Uitvoerige sollicita ties onder nr. 10016-13/4. |C cpopla Knip deze advertentie uit en kleur nevenstaande afbeeldingen van de! Popla-1000 pakken in de echte nieuwe kleuren. (Elk pak heeft dus e« andere kleur).Voeg er een omslag wikkel van één pak Popla 1000 bij stuur alles naar Papierfabriek Gennep, Willem Boyeweg 60 te Gennep Zet op de envelop: kleurwedstrijd. Inzenden voor 1 juni. Alle kinderend en met 12 jaar mogen meedoen. Een deskundige jury kiest de fraai® exemplaren eruit en deze krijgen één van de 20 fraaie hoofdprijzen, es autoracebaan ter waarde van 100 gulden voor de jongens of een meisje, horloge ter waarde van 100 gulden voor de meisjes. Er zijn 25 tweee prijzeneen Barbie pop met bruidstoilet voor de meisjes of een leren voefe voor de jongens. Verder krijgen nog 250 inzenders een troosip Prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht. Zet hieronder je naam en ai naamjongen/meisje adresleeftijd plaatsnaam voor het beroep van ziekenverzorgster. U volgt een twee jarige opleiding (cursus begint 1 september a.s.), verdient goed en werkt in een modern en ruim ziekenhuis, dicht bij zee, tussen Haarlem en Leiden. Met het door U behaalde (wettelijk erkende) diploma zult U overal waardering vinden. Minimumleeftijd 17 jaar. Mulo diploma niet vereist. Daarnaast leiden wij ook meisjes op tot B-verpleegster (Mulo diploma vereist). Die cursus begint ook op 1 september a.s. waarvoor men echter reeds op 16- of 17-jarige leeftijd in dienst kan treden als adspirant leerling-verpleegster. Voor ieder meisje dat „in de verpleging" wil is er - naar gelang opleiding, leeftijd en aanleg - een taak in ons ziekenhuis. Sollici taties gelieve U te richten aan het hoofd van de opleiding. PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS NOORDWIJKERHOUT SANATORIUM - LONGKLINIEK - ASTMACENTRUM - EPILEPSIEKLINIEK Wij vragen een met ervaring in de dieetkeuken. De dagelijkse werkzaamheden voor ca. 150 diëten worden verricht onder supervisie van de hoofd-huishoudkundige en de chef-kok. Verder wordt nauw samengewerkt met het keukenpersoneel en de huishoudkundige van de verpleegafdeling. Geboden worden 5-daagse, 45-urige werkweek en goede salaris- en pensioenregelingen. Sollicitaties met inlichtingen omtrent opleiding, leeftijden ervaring kunnen worden gericht aan de ekonomisch direkteur van de Kiokkenberg, Galderse- weg 81, Breda. VM- De laatste zijn vaak heli geen wegen, maar b.v.l drassige polders, zandv de basaltkeien van eeni Een Citroën brengt u er soepel hindernis na Hierbij gesteund doori'f voorwielaandrijving end vering. Voor de ID-DS typen kor nog bij deal sinds 1955 progressieve en nog stee unieke kombinatie van If pneumatische vering en verstelbare wagenhoojie elke Citroën een onverscf ontdekkingsreiziger, dief tot de privacy van de 0 stukjes wereld. En in Mi van alledag voert hp en veilig over Op een normaal wegdek waardeert u grote souplesse en in het verkeer enz'n uil wegligging. (Van een onzei AMSTERDAM Postzegels bij de Nederlandse PTT weini taboe. Er is weliswaar een ze nij goede ogen heeft, een a maar dat komt louter, omdat C een onderdeel is van het stac vincie hoofdplaats Assen., De bijbel - buiten de gret object vindt men op een Ni zij het feit, dat het boek. der in het wapen van de universit En tenslotte is er nog een kerst-tafereel staat - Maria en - maar om geen enkel volkse dit grafisch werkje de opdruk Neutraler kan het niet. Op De Steffenberg in Vught - opleiding voor gymnasium A en B of HAVO - ontvangt Uw zoon een intensieve studiebegelei ding, een gezonde ontspanning en vorming tot volwassenheid. De Steffenberg staat onder leiding van de paters van de H. Familie. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot de Rector: tel. 04198 - 551 op3een Sn' ee" El Grec° v een Spaanse uitgifte.

de Stem | 1968 | | pagina 12