Veel favorieten in Gent-We velgem mTpbc' liet toppunt van waterdichtheid VEEL BELANGSTELLING JEUGDVIERDAAGSE Twee wielerkoersen voor me Andere leider in de eerste klas? Aardenburg in vrijwel hopeloze positie ter Keuze Doos sigaren, f 4,50. A. SMITS Wandelsportevenement in Breda „Mijn hobby' „Internationaal" Stralend Middelburg-Zuid I (4A) kan kampioen worden Amateurvoetbal Voor de 20 jaar van Shoe Post eenkollektie uit de duizend. Meer dan ooit aan de spits van de mode! Programma Winnaars Parcours Jeugdwieler ronde in Middelburg Jeugdtitelstrijd dammen Lere verloor in de zesde ronde Gegarandeerd: Mipoc regenkleding is 100% waterdicht. En van Terlenka dus toch aangenaam ventilerend. Dat is nieuw. Krijgen we regen? Mipoc regenjassen zijn o.a. reeds verkrijgbaar bij: Al bijna 1600 aanmeldingen 'S DIT WEEKEND IN ZEELAND Groecle KNVB afdeling Zeeland Programma I 15 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 112 APRIL 196B (Van onze sportredactie) GOES Nu het pleit aan de kop Tan de ranglijst in de vierde klas H van het KNVB-amateurvoetbai be slist is, wordt de aandacht in het ko mende weekend gericht op de strijd in de onderste regionen van deze af deling. Aardenburg verkeert na de nederlaag van verleden week tegen Oostburg in een vrijwel hopeloze po sltie. Veel zal er voor de Aarden burgse voetballers afhangen van de uitslag van IJzendijke-Sluiskil. Wan neer de IJzendijkers deze belangrijke wedstrijd winnen zijn zij zeker van hun behoud in de vierde klas. Sluis kil heeft met nog vier wedstrijden voor de boeg nog alle kans om aan degradatie te ontsnappen. Aarden- burg heeft alleen nog een kans op behoud wanneer het de twee reste rende wedstrijden wint en de mede degradatiekandidaten zouden falen Er is dus nog hoop voor de hekke- sluiters, al is het maar heel erg wei nig. Bovenaan de ranglijst in de eerste 9 klas E is geen verandering gekomen K Middelburg bezet nog steeds de eer- ste plaats en Sparta '25 staat met K twee punten minder als tweede ge klasseerd. De Beek en Donkse voet- bailers moeten hun plaats nu echter delen met TSC, dat verleden week 284 NIEUWE LAAN 6 MADE TEL. 393 met 3—0 van Vlissingen won. Ook in die wedstrijd is weer duidelijk ge bleken dat de Vlissingers totaal van 1 slag zijn. Met nog vier wedstrijden te spelen zijn zij nu nog steeds met uit degradatiegevaar. Zondag is Vlis singen vrij. Zonder te spelen kunnen de Vlissingers echter veilig komen te staan. Het is namelijk zeer waar schijnlijk dat De Valk in de thuis- edstrijd van TSC wint en dat zou betekenen dat de Valkenswaarders volgend seizoen samen met De Spech ten in de tweede klas moeten uit komen. Middelburg heeft een redelijke kans zondag weer twee punten te verove ren. Hoewel er een uitwedstrijd voor de Zeeuwen op het programma staat tegen UNA, moeten de Middelbur gers toch kunnen zegevieren over de voetballers uit Zeelst, die al zeker zijn van een plaats in de midden- mqot. In de vierde klas G behoort Goes ipg tot de kanshebbers, ondanks het ""Ijke spel van verleden week tegen ijjjujlemolen. Zond&ÖrécEmde Goese- ïat'en aan tegen BSC,'dat geen be lang meer heeft bij de strijd om de bovenste plaats. Voor eigen publiek gaat Goes dan ook m dit duel als de grote favoriet van start. Bij een over- winning kan Goes VES van de twee de plaats verdringen. Zowel VES als - koploper Vosmeer hebben zondag vrijaf. EERSTE KLAS E: Veerse Boys- Sparta '25, RKC - Helmond, TOP- ■gncordia SVD, UNA - Middelburg, De Valk - TSC, Ds Spechten - DESK TWEEDE KLAS A: ESV - Valkens- aard, Boxtel - Vlijmense Boys, eldrop OJC, Woenselse Boys - test Vooruit, Brabantia - Budel, Ge- iert - RWB. TWEEDE KLAS B: Dösko - Ter feuzen. VIERDE KLAS F: Moerse Boys - [Virtus. Vierde klas G: Goes - BSC, Hal- Ten - DIVO. VIERDE KLAS H; Aardenburg - lluiskil08Wac^11 clinSe> IJzendijke- Een archieffoto uit 1967. Merckx omgeven door journalisten na zijn overwinning in Gent Wevelgem. (ADVERTENTIE) (Van onze sportcorrespondent) GENT Op dinsdag' a.s. wordt de Oostvlaamse textielstad Gent weer de verzamelplaats voor een groot aantal Europese wielervedetten. Ditmaal ter gelegenhied van de 30e Gent-We- velgem die net als in 1962 een week na Parijs-Koubaix en twee we ken na de Ronde van Vlaanderen wordt verreden. Werd de 29e Gent- Wevelgem vorig jaar voor de eerste maal als onvervalste wielerklassieker begroet, thans telt hij als vijfde in ternationale klassieker voor het Su per Prestige Pernod 1968, waardoor de aantrekkingskracht van deze ty pische Vlaamse wegwedstrijd natuur lijk nog werd vergroot. Gent-Wevelgem heeft op de wie- Ierkalender reeds vele plaatsen be zet en alle mogelijke data gekregen. Oorspronkelijk lagen die in het na jaar maar de organiserende vereni ging Vliegende Wiel" uit V'èvKgemzorgde al spoedig voor epn .verplaatsing naar lisjt voorjgar., Eri dat:'is zo gebleven sinds 1949. Gent-Wevelgem 1968 wordt dus min "of meer een „paasderby", misschien wel de „derby van de onverwachte triomfator", waarbij we dan natuur lijk op de eerste plaats denken aan een Nederlandse overwinnaar. Vorig jaar was de inzet van onze renners in de eerste klassiekers overweldi gend, doch dit seizoen zijn ze er nog niet aan te pas gekomen. Jan Janssen heeft in Gent-Wevel gem altijd weinig geluk gehad, maar hij heeft gezworen dat hij nog eens naar de zege zal dingen. Wat men nooit eerder aan de eindstreep had meegemaakt, beleefde men het vorig jaar: Janssen, in de eindsprint ver slagen door Eddy Merckx, vertikte het de journalisten te woord te staan en maakt zich diep ontgoocheld uit de voeten Winnaar van de eerste Gent-Wevel gem, in 1934, was G. van Belle voor M. Vandenberghe en J. Dufromont. Hun namen staan op de eerste blad zijde van het „gouden boek", dat ver der vele populaire wielernamen be vat; die van (vijf) wereldkampioe nen, van Tourwinnaars en triomfa tors in alle mogelijke klassiekers. Van deze winnaars zullen we er heel wat terugzien in de komende Gent-Wevelgem. Ook Rik van Looy, de enige profrenner die deze wed strijd driemaal won, namelijk in 1956' 1957 en 1962. Op de lijst van overwinnaars vin den we ook nog de Belg Benoni Be- heyt, die in 1963 niet alleen in het nieuws kwam door Gent-Wevelgem te winnen, maar ook doordat hij in Ronse zijn landgenoot Vgn Looy in een incidentrijke spurt van de we reldtitel hield. Sensationeel was het wel, maar na zijn stunt in Ronse is Beheyt er niet meer aan te pas ge komen. Hij denkt zelfs al aan een afscheid van de wielersport. Jacques Anquetil won Gent-Wevel gem in 1964. Tot vorig jaar was hij een vaste klant van deze klassieker, waarin hij derde werd in 1959 toen hij na een geslaagde vlucht Leon van Daele hielp winnen. In 1966 zag het er naar uit dat de vijfvoudige Tour winnaar zijn succes van vier jaar ge leden zou hernieuwen, maar een kor te aarzeling werd hem noodlottig. Het Belgische duaivVan -SpriHgel-iVa», Clooster ging met' de eerste' tWée plaatsen lopen. tige Pernod vóór Altig en Merckx in deze Gent-Wevelgem vertrekken alle azen die elkaar ook in de vorige gro te wedstrijden bekampten. De Neder landse ploegen Caballero en Willem II nemen deel terwijl ook alle Ne derlanders in buitenlandse dienst aantreden. Het traject van Gent-Wevelgem 1968 is evenals vorig jaar 243 kilome ter lang. Het werd hetzelfde parcours omdat het volkomen voldaan had en omdat het bovendien een „groot" winnaar schonk, na een in alle op zichten geslaagde wedstrijd. Eddy Merckx reed de afstand in 6 uur en 9 minuten, maar het re cordgemiddelde van Gent-Wevelgem is nog steeds in bezit van Leon van Daele. De sierlijke en snelle West vlaming behaalde in 1959 een gemid delde van 42;776 km en om dat re cord op de beruchte Belgische kassei en te bereiken had hij de medewer king nodig van Jos Hoevenaars, Jac ques Anquetil, Michel Stolker en Ar- mand Desmet. De bezetting van dinsdag kondigt zich heel aanlokkelijk aan en Eddy Merckx zal er verstandig aan doen Gimondi, Janssen, Reybroëck ën Van Springel goed in de gaten te houden. En zeker ook Walter Godefroot, die in de Ronde van Vlaanderen deed wat velen onwaarschijnlijk achtten: Ward Seis kloppen in de laatste ki lometer en diens record verbeteren waardoor hij de snelste renner werd in de geschiedenis van de Ronde van Vlaanderen. Dat bezorgde hem tevens de leiding in het Super Pres (Van onze sportcorrespondent) MIDDELBURG Morgen houdt wijkvereniging Middelburg-Zuid en wielercomité Middelburg in samen werking met Dagblad De Stem een jeugd wielerronde in .Middelburg- Zufd. De rölade^ yangt akn om 14.30 uur. De. start, en finish ósijn aan de Rentmeèsterlaan. Deelname aan deze koers staat open voor alle Middel burgse jongens, op gewone toerfiet- De deelnemers worden ingedeeld naar leeftijd, en rijden Verschillende afstanden. De indeling naar leeftijds klasje met de afstand is: 6 en 7 jaar één km; 8 en 9 jaar 2 km; 10 en 11 jaar. 3 km; 12 en 13 jaar 5 km; 14 jaar en ouder 6 km. Bij elke leeftijds groep zijn er vijf prijzen. Het par cours wordt gevormd door de Rent meesterlaan, La Palmastraat, Baljuw laan en Schorerstraat. APELDOORN (A.N.P.) Het toer nooi om het Nederlandse jeugdkam pioenschap dammen is in Apeldoorn voortgezet met de partijen uit de achtste ronde. De uitslagen luiden; Lere (Middel burg) - Huet (Rotterdam) 02, Smeenk (Ruurlo) - Broers (Zwakt- sluis) 0—2, Teer (Zaandam) - Hof man (Groningen) 11, Drost (Lang weer) - De Bruyn (Woerden) 11, Kalv.erboer (Leeuwarden) - Releaux (Chevremont) 20, Paulissen (Til burg) - Dimons (Voorburg) 1—1. Naturel 22 ct. Furore 20 ct. Passage 18 ct. Sobrino 16 ct. Pari 15 ct. KAFtAKTER Ponny Historia 22 ct. Mignon 19ct' •Mipoc is een speciale finish die stoffen absoluut waterdicht maakt. DAMES- EN KINDERREGENJASSEN - Axel fa. Willemseru fa. Dey - Bergen op Zoom Hajoco N.V. - Breda fa. v.d. Borst fa. H. Dalinghaus - Hulst Van de Walle N.V„ fa. Malcontent - Roosendaal Hajoco N.V. - Steen- hergen fa. Oerlemans. (Van onze sportredactie) BREDA ;,Het komt vrij re gelmatig voor dat kinderen plot seling een paar jaar jonger zijn geworden. Op papier natuurlijk. Maar we hebben een voortreffe lijk kaartsysteem en dan blijkt al vlug dat we weer eens in de maling zijn genomen. De kinde ren bedoelen het goed. Ze we ten dat als ze ouder dan vijftien jaar zijn, voor hen de Nationale Jeugdvierdaagse in Breda voor bij is. Alsze net veertien zijn geworden en ze hebben een paar keer meegelopen kunnen ze het evenement niet meer missen. Volgend jaar sturen ze rustig een briefje dat ze dertien zijn en graag mee willen wandelen. We moeten ze dan teleurstellen". Fr. Hakkaart, de 57-jarige secre taris van het comité „Nationale Jeugdvierdaagse Breda" kan er hartelijk om lachen. Hij. is alleen maar blij met dergelijke leugentjes om bestwil. Voor hem en zijn uit gebreide staf van personeel is het een teken dat het evenement aan slaat. Een bewijs dat vele maanden van voorbereiding niet voor niets zijn geweest. Voor de twaalfde keer heeft hij er nu met liefde zijn schouders onder gezet. Zijn slaap kamer is omgetoverd tot het ze nuwcentrum van de komende jeugdvierdaagse. Zijn bureau ligt bedolven onder de paperassen die met dit wandelsportfestijn te ma ken hebben. Hakkaart leunt tevre den achterover in zijn stoel. „We zullen hier maar een praatje ma ken, want in de woonkamer ver gadert het comité onder leiding van mijn vrouw, die eveneens al haar vrije uren aan de jeugdvierdaagse besteedt." ieder jaar overnacht in Renkum. Ze komen op de fiets. In Breda zijn ze ondergebracht in een zusterhuis. Twee meisjes in fraaie Twentse klederdracht hebben jaarlijks de beloning voor de zusters mee: een enorm krentebrood. Dan de groe pen die dit jaar in Breda jubileren. Het Rotterdamse „Dockyard" en het Delftse „DET" lopen deze keer voor de tiende keer mee. Ze komen graag. Ze moeten binnen de ver eniging zelfs selecteren, want de belangstelling voor de jeugdvier daagse is overweldigend." Vorig jaar kreeg de vierdaagse zelfs een internationaal cachet toen er twee kinderen uit Oostenrijk en twee uit Canada „ze logeerden hier in de omgeving" meeliepen. Er zijn nu reeds een twintigtal in schrijvingen binnen van scholen en wandelsportverenigingen uit o.a. Rotterdam, Den Haag, Den Bosch, Almelo, Overschie, Honsselersdijk, Vlaardingen, Rijpwetering, Oud- Alblas, Dordrecht en Zwijndrecht. De Haagse wandelsportvereni- ging „Steeds Op Stap" komt dit jaar maar liefst met 70 jeugdige wandelaars naar Breda. De nach ten worden doorgebracht in een kampeerboerderij, plaats biedend aan 53 personen. Geen probleem. De Haagse club neemt zelf stapel bedden, keukenuitrusting, tafels en banken mee. Jeugdleiders en de kok die voor de hartige hap zorgt ontbreken eveneens niet. Hakkaart: „Ik ben blij dat de groepen zich tijdig aanmelden. Vooral de scholen en verenigingen van buiten Brabant moeten er op tijd zeker voor half mei bij zijn, om hier onderdak te kunnen krijgen. Dat is voor ons altijd het grootste probleem. Geschikte huis vesting voor ze te vinden. Daar zijn we maanden mee bezig. We hebben echter veel medewerking van allerlei instanties. De jeugd kan worden geïnstalleerd in pa rochiehuizen, zusterhuizen, clubge bouwen, kloosters, kampeerboerde rijen en ook zeer veel bij particu lieren." veel als een heerlijke vakantie. De ontspanning staat voorop en niet het wedstrijdelement. Naast de fel begeerde herinneringsmedaille die er te verdienen is na het volbren gen van de wandelmarsen door het prachtige Mastbos en Liesbos is er meer voor de jeugd. Nadat en ook voor die tijd de kinderen van 8-11 jaar 10 kilometer hebben ge lopen en die van 11-15 jaar 15 kilo meter wordt er voor de nodige ontspanning gezorgd. Een vast om- lijnd programma is er nog niet. Ge dacht wordt aan kinderspelen, het bekende jeugdcircus (30 kleine ar- seften die vier dagen in feite niet schilderwedstrijd, films en het op treden van een goochelaar. We ma ken het voor de jeugd zo aange naam mogelijk." De heer Hakkaart twijfelt er geen moment aan of dat zal lukken. „Als je die stralende gezichten ziet na afloop en de kinderen bedanken je voor de mooie dagen die ze hier gehad hebben, voel je dat je door moet gaan. Dat het nog grootser van opzet moet en kan worden. We moeten straks op de 10e augustus nog meer ouders met bloemen in Breda kunnen begroeten. Nu ko men er naar de intocht al tientallen bussen met ouders uit geheel Ne derland. Ik hoop dat het dit jwr opnieuw een record wordt. En dat zit erin. We streven naar de 3000 deelnemers. Het moet een tweede Nijmeegse vierdaagse worden, maar dan voor de jeugd. Wat me na afloop van zo'n jeugd vierdaagse het meeste genoegen doet? Dat de jeugd van tegenwoor dig tijdens dergelijke evenementen graag de leiding accepteert. Ze be seften die vier dagen in feite niet dat ze onder leiding staat. Er wordt wel eens geklaagd dat de kinderen tegenwoordig maar moeilijk naar de ouderen luisteren, maar in de jeugdvierdaagse van Breda wordt het tegendeel bewezen." Hakkaart: „Organiseren is mijn hobby. Ik sta er mee op en ga er mee naar bed. De jeugdvierdaagse is een stuk van mijn leven gewor den. Het is eew broksf&&-'" recreatie. Wal,;, aanr^ doeld was als lastische Jk bej ..'■en vej enkele tientallen kinderenis uit gegroeid tot een festijn waaraan nu jaarlijks ruim 2000 jeugdige wan delsportenthousiasten deelnemen. Uit het gehele land komen ze. Ter wijl pas van 7 tot en met 10 augus tus de twaalfde nationale jeugd vierdaagse van Breda zal worden gehouden zijn nu reeds een kleine 1600 inschrijvingen binnen." Hakkaart gnuift bij het opsom men van deze cijfers. „De oude bekenden zijn er allemaal weer bij. De 30 meisjes van dé HBS in Al melo waren bij de eersten die heb ben ingeschreven. Ze komen in augustus voor de vijfde keer naar Breda. Voor hen is het een vakan tie. Ze doen er twee dagen over om naar Breda te komen. Er wordt Van de 10.000,die de ge meente Breda onlangs aan het co mité „Nationale Jeugdvierdaagse BrSda" beschikbaar gesteld heeft, laatste weken weer belangrijk aan gevuld. Aan alles is gedacht door het actieve comité. Ook in het pro bleem van de groepsleiders is voor zien. Per groep van zo'n 25 kinde ren wordt een leider(ster) aange wezen. De wandelsportverenigin gen e'n scholen nemen zelf hun ka der mee. Voor de individuelen, die eveneens worden ingedeeld in groe pen „dan voelen de kinderen zich niet alleen" is leiding in overvloed. Het echtpaar Rommens uit Hoorn bijvoorbeeld, neemt tel kens vakantie in de week van de jeugdvierdaagse. De heer en me vrouw Rammens hebben ieder een groep onder hun hoede. Hakkaart: „De jeugdvierdaagse betekent voor de deelnemers zo- De heer Hakkaart: en plezier" „Met liefde CEES PRIEM een van de kanshebbers mans, Nicolaas en Huijzen. Veel be langstelling zal er ongetwijfeld be staan voor de verrichtingen van de plaatselijke renner De Waal, die in deze Axelse ronde debütëert. (Van onze sportcorrespondent) AXEL/GROEDE Op tweede .paas dag wordt er in Axel een wielerron de gehouden voor nieuwelingen en aspiranten. Bij de nieuwelingen heb ben 45 coureurs ingeschreven. Vrij wel alle Zeeuwen, die de laatste tijd van zicli hebben doen spreken zul len in het zadel klimmen. Als de grootste kanshebbers staan Peter Remijn en Kees Pi'iem geklas seerd. Beide renners hebben buiten Zeeland al enkele malen opmerke lijke prestaties verricht en zij zullen" voor eigen publiek ongetwijfeld alles op alles zetten goed voor de dag te kunnen komen. Maar niet alleen Priem en Remijn hebben kans op de ereplaatsen. Er komen maandag in Axel meer nieuwelingen aan de start die iets in hun mars hebben zoals Rijnvos, Bal, Kisner en de gebroeders Maas. De jongste categorie, met ruim twin tig deelnemers, gaat om half drie aïs eerste van start. Kanshebbers zijn hier onder meer Dubbeldam, Crooy- Dinsdag wordt er in Groede ge fietst. Een dertigtal nieuwelingen bindt dan de strijd aan om de hóóg ste klasseringen. Het is in de Groe* dese kermisronde een traditie dat er door de nieuwelingen felle strijd wordt geleverd en wanneer men de deelnemerslijst bekijkt ziet het er naar uit dat ook dit jaar deze tra ditie weer voortgezet zal worden. De Zeeuwen zijn in deze-ronde sterk vertegenwoordigd. Renners, als Van den Bunder, Peter en Ripüs Remijn, Rijnhoudt, Verstrate, Mos, Dei,Klerk en Rokven zullen het hoofd kunnen bieden aan. de, sterke concurrentie van de Brabantse' deelnemers, zoals Rijnvos on Maas. Deze wedstrijd be gint om half drie. (Van onze sportcorrespondent) TERNEUZEN In de zondagcora petitie van de KNVB afdeling Zee land staan er in de eerste k'as 4 wedstrijden op het programma. Zee landia is gastheer van het inmiddels gedegradeerde Kruiningen en de uit slag heeft dan ook niet zoveel meer om 't lijf. Dat geldt ook voor Luctor Lewedorpse Boys, omdat beide elf tallen al verzekerd zijn van een pfaats in de veilige middenmoot. Door de rivaliteit kan het toch wel een aardig partijtje worden. Patrij zen is gastheer van kampioenspre tendent Noormannen en men kan moeilijk aannemen dat de Westka- pelse formatie in 's-Heerenhoek zal struikelen. Leider DFS komt in Dom burg voor heel wat hetere vuren te staan en het is best voor te stellen dat de club ui- de Scliouwse Westhoek met angst en vreze het reisje naar Walcheren gaat maken. Het zou bij dit alles niet verbazing wekkend zijn als er een andere lijst aanvoerder zou komen. In de 2e klas A mag Schoondijke geen moeite hebben met de Aar denburg-reserves. Bij Philippine - Graauw kan het nog duchtig gaan spannen omdat de thuisclub, in dit stadium van de competitie, zich geen enkele misstap meer kan permitte ren. Sluiskil 2 krijgt Hulsterloo op visitie en Biervliet 2 ontvangt Ria. In beide gevallen zijn de bezoekers favoriet. Hansweertse Boys 2 speelt thuis tegen Clinge 2, welke laatste club afgelopen zondag vanBiervliet l won en nog gpede ontsnappings mogelijkheden heeft. Het volledige programma is: le klas: Zeelandia 1 - Kruiningen l' LVctc* 1 - Lewed. Boys 1, Patrij- D F S 1Noormannen L Domburg 1- Res. Ie klas: Zeeland Sport 4 - Oosit- Vlissingen 4, Hontenisse 2 burg 2. 2e klas A: Schoondijke 1 - Aarden burg 2, Philippine 1 Graauw 1, Sluiskil 2 - Hulsterloo 1, Biervliet 2 - ria 1, Hansw. Boys 2 - Clinge 2. 2e klas B: D.F.S. 2 - Dreischor 1, Domburg 1 - Goes 3, Lewed. Boys 2- Luctor 2, Kwadendamme 1 - Zonne- maire 1. 3e klas A: Axel 4 - Steen 3, Koe wacht 3 - Corn Boys 3, Hulsterloo I- Hontenisse 3. 3e klas B: Schoondijke 3 - IJzeii- dijke 2, Hoofdplaat 2 - Philippine 2. 3e klas C: Luctor 3 - Noormannen 2, Zeeland Sport 6 - Volharding 1, R.C.S. 4 - Zeelandia 3. (Van onze tafeltennismedewerker) TERNEUZEN Het in deze tafel* ten niscompetitie debuterende Middel* burg - Zuid 1 gaat deze week naar zijn sterkste tegenstander: Haring man 4. De eerste ontmoeting leverde een royale 91 zege op voor de huidige leiders, doch Haringman is in de thuiswedstrijden een gevaar lijke tegenstander. jDe Poorter c.s, hebben echter aan een gelijk spél voldoende^ om zich kampioen van de 4e klas te mogen noemen. St.-Alav 6 krijgt Trefpunt 1 op bezoek en kan deze tegenstander bedwingen. Big Smash 5 gaat in 4B leider Mid- delburg - Zuid II naderen door winit te behalen tegen MZ-4. De Bitó- kerkers zullen hierin slagen. ttet programma: 4A: Haringman 4- Middelburg-Zuid 1; St.-Aloy 6-Tref- punt 1. 4B: PZEM 4 Big Smash 4- Middelb. Zuid 4 - Big Sm^h 5

de Stem | 1968 | | pagina 11