Interessant duel in Olympisch Stadion Eén punt scheidt Breskens nog van kampioenschap IJZENDIJKE (50 jaar): KERNGEZOND Ihervn Kampioenschap voor Terhole (d) Sterk rennersveld in Zundertse ronde als tjonge moet zijn Volleybal Zeeuwsch-Vlaanderen Riny Wc 7agtmans rukt op naar tweede plaats londe van België Welkom Opstelling [Supportersclub voor [Van Looy in Y.S. Appels de vriend van uw-goederen-onderweg APPELS WAALWIJK TEL. 04160-4031* Tactiek Jaarvergadering K.N.S.B. gewest Zeeland Schellekens leed puntennederlaag hele liter f 10-60 slijter per uw Studenten V echten Kleine overwinning van Sluiskilse Biljart Club Eerste plaats van Middelburg niet in gevaar Programma Met roken opkonden is gemakkelijker geworden en bespaart 550,-- Heren DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 5 APRIL 1968 GEORG KESSLLK „wisselspelers gebruiken" HENK GROOT wel in Oranje-team CRUYFF SPEELT NIET MEE (Van onze sportredactie) BREDA. Johan Cruyff zal zondag in het Olympisch Stadion in Amsterdam not in het Nederlands elftal meespelen tegen de Belgen. De enkelblessure, die de Ajacied afgelopen zondag in de wedstrijd tegen Xerxes-DHC in Delft opliep, bleek nog niet genezen. Een on derzoek door de clubarts van Ajax dr. Rolink en bondsarts Mosterd wees uit dat Cruyff onmogelijk kan worden opgesteld voor dit 102e onderlinge duel tegen de Rode Duivels. In plaats van de Amsterdam se topscorer is Jan Klijnjan uitgenodigd. Klijnjan, die reeds voor het B-elftal op zaterdag in Knokke tegen de Belgische reserves was aangewezen, zal daarin worden vervangen door Dick van Dijk van FC Twente. GENK (A.N.P.) De Fransman Raymond Poulidor heeft de derde ttappe van de Ronde van België, een rit van Verviers naar Genk, over een Istand van 198 kilometer, gewonnen, veede en derde werden respectieve- k de Belgen Roger Swerts en Ferdi Eracke. Riny VVagtmans was met een derde plaats de beste Nederlander, ipit kopgroepje had een voorsprong van acht seconden op de Belg De- Ticht die uit dit groepje was terug- jevallen. Na Delocht kwam nog een loepje van vijf man binnen, onder lie de leider in het algemeen klasse- jent, Wilfried David, t In het algemeen klassement bezet de bijzonder sterk rijdende Riny jfagtmans nu de tweede plaats ach- Wilfried David. De achterstand de sterke Willebrorder op David draagt negenentwintig seconden. IBe uitslag van de derde rit luidt: 11 Poulidor (Fr.) 5.26,45 (met bon. J.26,15); 2 Swarts (Belg) z.t. (met bon. 5.26,30); 3 Bracke (Belg) z.t.; i» Wagtmans (Ned.) z.t.; 5 Delocht Belg) 5.26,53; 6 Van Springel (Belg) p7,45; 7 Van Schil (Belg) z.t.; 8 Da vid (Belg) z.t., 9 Jourden (Fr.) z.t.; Houbrechts (Belg) 5.27,56; 11 Wim «hepers (Ned.) 5.33,51; 12 Van Looy JBelg) z.t.; 13 Jan Harings (Ned.) |35,0S; 20 Zoontjens 5.40,22; 31 De ■oo; 10 Nijdam; 41 Post; 42 Janssen; 8? Haast; 66 Karstens, allen in de inde tijd als Zoqntjens; 75 Kosten Ned.) 5.46,24. i ALGEMEEN KLASSEMENT 1 Wilfried David (Belg) 15.22,51; wagtmans (Ned.) 15.23,20; 3 Van örfnngel (Belg) 15.23,27; 4 Poulidor «v' 15.23,55; 5 Houbrechts (Belg) ^■•24,31; 6 Swerts (Belg) 15.26,29; 7 Backe (Belg) 15.26,34; 21 Haast 23 Janssen 15.40,21; 24 Post 1 De Roo 15.40,35; 35 Zoontjens 'JJ4,6 Karstens 15.41,38; 65 Nijdam 152,15; 66 Kosten 15.57,08. Toch is Nederland ook zonder Cruyff niet kansloos tegen de Belgen. Bondscoach Kessler heeft weer de be schikking over de Ajax-spelers die in de laatste officiële interland tegen de Russen door de kwestie-Keizer niet van de partij konden zijn. Hoe wel het elftal nog niet definitief is samengesteld, staat het wel zo goed als vast dat de Ajacieden Groot, Swart en Muller in het Olympisch Stadion mee zullen spelen. De kans bestaat dat er zondag ein delijk weer eens de echte Nederland- België-sfeer zal zijn. De laatste jaren nam de publieke belangstelling voor deze traditionele ontmoetingen wat af doordat er waarschijnlijk te veel van in één seizoen werden gespeeld. Het kwam wel voor dat Nederland in één voetbaljaar de Belgen drie keer ont moette. Dat ging tegenstaan voor spe lers en publiek. De frequentie van het aantal interlands tegen de Bel gen is afgenomen en dat kan de be langstelling voor deze wedstrijd al leen maar doen toenemen. by tegen Nederland bekend zou wor den - hetgeen trouwens was aange kondigd - kwam Vandenstock nog maals met een selectie. Hieruit kon men afleiden dat hij nog steeds aan het dokteren was om tot een sluiten de formatie te komen. De redenen waren de nog niet herstelde blessu res van Van der Moer en Puis en de volkomen van slag af zijnde Thio. Deze vier spelers behoren dan ook niet tot de „uitverkorenen van Am sterdam". In de oefenwedstrijd die de Belgi sche selectieploeg woensdagavond in Vorst tegen een Belgische jeugdploeg speelde en met 40 won raakte ook Beuriet geblesseerd. Vandenstock heeft de selectiegroep nu met een an dere verdediger aangevuld. De keuze viel op Jean Cornells van Anderlecht, die als reserve is aangewezen. Op grond van deze oefenwedstrijd mag worden aangenomen dat de Rode Duivels met een nieuwe tactiek voor de dag zullen komen. Dit is vooral duidelijk geworden toen Vandenstock een beroep deed op de bijzonder moeilijk te passeren Standard-verde- diger Leon Jeck. Deze keiharde knaap zal zondag in het veld worden ge stuurd als een soort „libero". Zijn verstandhouding met ploegmakker Nico Dewalque is uitstekend. Beide spelers waren briljant in de drie wed strijden die Standard Luik onlangs speelde tegen AC Milaan in het ka der van de kwartfinales van de Euro pese competitie voor bekerwinnaars. Moulijn, Theo Phalplatz en Willy van der Kuylen. Het Belgische elftal reist zaterdag middag naar Nederland, alwaar het zijn intrek zal nemen in een hotel te Noordwijk. Zondagavond, direkt na het traditionele banket, zal het ge zelschap per trein naar Brussel te rugkeren. Om het elftal voor Am sterdam zo goed mogelijk voor te be reiden, vooral mentaal, zal Vanden stock zaterdag niet naar Knocke gaan om de wedstrijd tussen de B-elftallen te zien. (Van onze sportredactie) ZUNDERT In totaal zullen er zondag in Zundert bijna drie honderd renners op hun racefiets stappen om deel te nemen aan de „Palmronde van Klein Zundert". De amateurs, nieuwelingen en as piranten zullen hun rondjes draaien op het zware parcours in de Moersebossen. Voor deze ze vende editie van de „Palmronde" hebben een aantal sterke renners ingeschreven. Vooral bij de ama teurs, maar ook bij de nieuwelin gen kan er daarom op een inte ressante wedstrijd worden gere kend. Bij de amateurs zijn Koeken, verleden week winnaar in Acht maal, en Wouters de grote streek- favorieten. Van de overige deel nemers, afkomstig uit heel Neder land, gaan onder meer Poortvliet, Van Dongen, Van Overveld, Huy- brechts, De Wilde. Van Dorst, Van Hoogerheide en Stroosnijder met goede papieren van start. Ook en kele van de sterkste nieuwelin gen van het ogenblik zullen zon dag in Zundert strijd leveren. Buermans, Priem, Bertels en Vis ser zullen hier waarschijnlijk het grootste aandeel hebben in het ge vecht om de ereplaatsen. Het programma voor zondag luidt: half één, start aspiranten, vijftig deelnemers (25 kilometer), kwart over één: nieuwelingen, honderd deelnemers (50 kilome ter), half drie: amateurs, honderd vijfentwintig deelnemers (110 ki lometer). De start en finish zijn op de Rucphenseweg. LEEN POORTVLIET De opstelling van de Belgen werd pas gisteravond bekendgemaakt en luidt als volgt: Doel: Boone (FC Brugge). Achter: Heylens (Anderlecht), Jeck (Standard), Plaskie (Anderlecht), en Thissen (Standard). Midden: C. Dewalcque (Standard) en Dockx (Racing White). Voor: Polleunis (St.-Truiden), Claes- sen (Standard), Van Himst (An derlecht, aanvoerder) en Devrindt (Anderlecht). Reserves: Bosmans (St.-Truiden), Cornelis (Anderlecht), Hanon (An derlecht), Lambert (FC Brugge). Oranje komt waarschijnlijk met de volgende opstelling tussen de lijnen: doel. Jan van Beveren; achter: Piet Romeyn, Miel Pijs, Hans Eykenbroek, Henk Warnas; midden: Henk Groot en Bennie Muller; voor: Sjaak Swart, Henk Klijnjan, Wim Jansen en Henk Wery. Als reserve en wisselspelers zullen fungeren: Nico van Zoghei, Hans Bentzon, Rinus Israël, Coen (ADVERTENTIE) 1 onze sportredactie) [BREDA Rik van Looy is nog leeds een van de meest popu- Pre coureurs. Zelfs in de Ver fde Staten is de Belgische i elrenner een graag geziene ortman. In Amerika wordt de wm van de „keizer" van Heren- Is hoog gehouden door de „Rik w Looy supportersclub". Deze Uo is een onderdeel van de gro- mternationale vereniging Alle trrnaak Is Ons (AVIO). Onlangs hvaardde Rik van Looy het ere- ■tnaatschap van deze vereniging, e >n Amerika 15.000 leden telt. Bovendien is deze ontmoeting voor beide landen van belang in verband met de voorbereiding op de voorron den voor het wereldkampioenschap in 1970. Een overwinning voor een van de landen kan een positieve rugge steun betekenen voor de wedstrijden in de voorronden die bijzonder hard en moeilijk zullen worden. Kessler is bezig met de opbouw van Oranje en in dit licht bezien is een overwinning voor hem dubbel welkom. Kessler zal ook in deze wed strijd gebruik maken van het recht om wisselspelers te gebruiken aan gezien dat bij de kwalificatiewedstrij den voor het wereldkampioenschap eveneens zal zijn toegestaan. Beide coaches hebben het nogal moeilijk gehad om een zo sterk mo gelijk team te formeren. Kessler met de geblesseerden Groot, Cruyff en Suurbier van wie alleen Groot zal kunnen meespelen. De Belgische keu zeheer Constant Vandenstock had het nog moeilijker. Vandenstock kreeg het aan de stok met Standard Luik dat hem zijn overdreven aanbidding voor Anderlecht verweet. Vanden stock zou te veel Anderlecht-spelers opstellen in de Belgische formatie en Standard Luik zou vrijwel niet in tel zijn bij hem. De geschillen zijn nu bijgelegd, maar de keuze van een goede formatie is er voor Vanden stock niet gemakkelijker op gewor den. De elf van Vandenstock voor de interland tegen Oranje moeten ko men uit een kerngroep van vijftien spelers onder wie vijf spelers van Anderlecht. en vijf van Standard Luik, zodat'de protesten van Standard wel succes schijnen te hebben ge-had. Internationaal centrum voor transport, expeditie, douane en opslag Terwijl maandagavond iedereen dacht dat de definitieve samenstelling van het Belgische elftal voor de der- (Van onze sportredactie) GOES Zondag wordt er in het amateurvoetbal slechts een beperkt inhaalprogramma afgewerkt. In de meeste klassen zijn er dan ook geen ingrijpende verschuivingen op de ranglijst te verwachten. Een uitzon dering hierop vormt de vierde klas H, waarvan alle teams in het ko mende weekend een wedstrijd moe ten spelen. De ontmoeting Walche- ren-Breskens hoeft voor de bezoekers slechts één punt op te leveren om in het bezit te komen van de titel. Het spreekt vanzelf dat de Bresken- se voetballer alles op alles zullen zet ten om zondag kampioen te worden. De eerste wedstrijd in deze com petitie tegen Walcheren leverde een 41 overwinning voor Breskens op. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN Vanavond (aan vang 7 uur) houdt het gewest Zeeland van de KNSB haar algemene jaar vergadering in restaurant „De Huif kar" te Terneuzen. Naast de behandeling van de ver schillende jaarverslagen en de be stuursverkiezing, zal onder meer de toewijzing van de provinciale schaats kampioenschappen besproken wor den. Het bestuur stelt voor het pro gramma van verleden jaar, dat niet verreden kon worden, ongewijzigd voor het nieuwe seizoen te doen gel den. De heer Veraert„IJzendijke kerngezond" (Van onze sportredactie) BREDA De Dongense weiter- gewicht Schellekens heeft tijdens de halve finales van de Nederlandse bokskampioenschappen in Zwolle verloren van snelle Hagenaar Kool mees. De 18-jarige Schellekens, die de halve finale bereikte door een k.o.- zege op De Kamper, bokste in de eerste ronde nog gelijk op met zijn geroutineerde tegenstander. In de tweede en derde ronde gaf de grote re ervaring van Koolmees de door slag en leed de pupil van Hans Zim- niak een kleine puntennederlaag. Koolmees ontmoet in de eindstrijd Van Schaik, die in de andere halve finale Gerlach versloeg- (Van onze sportcorrespondent) IJZENDIJKE Als het een ver eniging goed gaat, dan blijft het goed gaan en wil iedereen er iets voor doen, maar als het slecht gaat is er niemand meer die er iets voor wil doen. Het is goed of slecht. Er is geen tussenweg. Zo is IJzendijke", vertelt Cor Veraert, secretaris van de voetbalvereniging IJzendijke. Volgens dit principe is de vereniging vijftig jaar geworden, op 26 maart al. De feestelijkheden zu'len nog even op zich laten wachten, omdat er nog gevoetbald moet worden. Vandaag zullen de spelers in café „La Porte d'Or" aan de Markt, sinds 38 jaar het clublokaal van de vereniging, een (ADVERTENTIE) mijn-Arnhem, m bouw, Ie 74 (modern), i90 (klassiek), „Waldeck" i Meerdervoort, 4C Bij bescheiden glas heffen op het welzijn van een kerngezonde vereniging op „midde'bare" leeftijd. „Er is maar één gevaar, het de gradatiegevaar. We staan derde van onder geklasseerd", weet de heer Veraart. Nee, gefeest wordt er pas na de competitie. Ed de Witte, G. de Witte en Aug. van Nijssen waren vijftig jaar gele den de oprichters. Van Nijssen is een van de weinigen, die kan zeggen dat hij aan de wieg van de club stond. Hij is dan ook ere-lid, samen met de heer A. Hendrikse, de pas geinstal- leerde gemeentesecretaris van IJzen dijke die twintig jaar lang voorzitter is geweest en de heer A. Calon, een oud-bestuurslid en oud-speler. De Veraert heeft alles vanaf 1930 zien groeien. Aan het begin van de oorlog werd hij secretaris, wat voor een landbouwer met lange werktijden een flinke opdracht was. Nu heeft hij meer tijd. Nog steeds is hij het liefst in de buitenlucht, op zijn boerderij in de Zuiddiepenpolder. „Van 1930 af heeft de vereniging hoogten en laagten gekend. Het bgste jaar is wel geweest het seizoen 1947- 1948, toen we de vierde plaats in de 3e klas innamen.. We speelden toen tegen de clubs in Axel, Hulst,Sas van Gent, Biervliet enz. Daarna kwam er een lelijke inzinking. IJzen dijke is altijd een moeilijke plaats ge weest. Er waren altijd veel spelers die studeerden. Met R. Driessens heb in toen samen in het bestuur gezeten. Ik denk er met plezier aan terug. Er was nooit ruggespraak, altijd rechtuit, altijd recht voor dé vuist". De heer Veraert vertelt dat de ver eniging later in de tweede klasse te recht kwam en in het seizoen 1961- 1962 kampioen van de afdeling is ge worden. Hij noemt wat namen van topspelers uit de periode '40-'50: „Arnold, v. Hijften, Willy Dusarduijn, L. van Poeke en J. Hesseling". Bij die goede ouwe tijd behoort ook het bestuurslid Dikkenberg, die 3 jaar, geleden overleed. „Een man van wei. nig woorden, die veel voor de ver eniging deed". De vereniging van vandaag is ge zond, ook financieel. Een dikke hon derd leden, die vijf elftallen vormen: twee senioren-, een a-junioren-, een b-junioren- en een pupillenelftal, soms twee, dat ligt er aan hoeveel leiders er zijn. Met alleen Aarden burg en Sluiskil nog onder zich op de ladder is het echter vechten ge blazen. De heer Veraert: „Als we ons ni veau willen handhaven zullen we hard moeten werken, en de spelers en het bestuur zich volledig moeten inzetten. Maar er is op het ogenblik zoveel te doen. Er gaan veel mensen naar Brugge, dat in de ere-divisie speelt en dan heb je de t.v. In de pupillenelftallen zitten een paar goe de spelers, Maar een club in een klein plaatsje is altijd een duiventil". „IJzendijke heeft maar 2600 inwoners en die kunnen terecht bij een volley balclub, een tafeltennisclub, een ten nisclub, enkele biljartclubs en in- stuifs. „Niet bij voetbal alleen", zeg gen ze. „Ik geloof dat wij hier de hoogste recettes hebben van de vierde klas" vertelt de heer Veraert. „We hebben een wedstrijd gehad tegen Breskens met zo'n 450 toeschouwers. Maar speel je slecht dan gaat het natuurlijk achteruit." Aan trainer W. Debbout zal het niet liggen. „Hij heeft er al les voor over gehad". Materieel staat de vereniging, nu onder voorzitter A. Goossens, er niet slecht voor. Het veld is goed, en een grote wens, een nieuw kleedlokaal zal waarschijnlijk aan het eind van dit jaar in vervulling gaan. (Van onze biljartmedewerker) SLUISKIL De Sluiskilse Biljart Club versloeg in een thuiswedstrijd de sterke Belgische kampioensver eniging Moerbeke. In puntenaantal eindigden de beide clubs gelijk 13-13 maar het grotere aantal gescoorde caramboles deed de balans tenslotte toch in het voordeel van de gasthe ren doorslaan. Morgen wordt de streekderby Zandstraat SBC ge speeld. De gedetailleerde uitslag was: E. Gijsel-I. de Vos 1—1; G. de Feber- R. de Vos 20; J. de Witte-P. de Vos 11; L. Dallinga-A. de Vos 1-1; C. Bleyenberg-M. de Buischer 11; W. de Kraker - G Verschragen 02; P. Vermeire-G. Looy 20; W. Goethals-U. Rolle 11; E. Hemel- soet-R. Audenaert 02; A. v. Puy- velde-R. Minneboo 11; H. de Grae- ve-M. de Gronkel 20; K. Visser- R. v. Hecke 11; J. Hamelink-P. Verlocht 02. En ook nu zijn de lijstaanvoerders van 4 H weer vol goede moed. Se cretaris G. van Heek: „Het spel van Walcheren ligt ons bijzonder goed. Het speelt technisch voetbal en daar kunnen wij beter tegen dan bijvoor beeld tegen het wat hardere spel van Biervliet, waar wij verleden week van wonnen" Walcheren is al zeker van een plaats in de middenmoot.. Het resul taat van de wedstrijd van zondag is dus alleen van groot belang voor Breskens. Het ligt dan ook wel in de lijn van de verwachtingen dat de gasten zondag met de eer zullen gaan strijken. Als dat inderdaad het geval is, promoveren de Breskense voetballers na een verblijf van één jaar in de vierde klas naar de derde klas. Een flink aantal supporters zal het Breskense team zondag naar Vlissin- gen begeleiden om hun favorieten in het belangrijke duel moreel te steu nen. Wanneer het kampioenschap zondag een feit wordt, wacht de spe lers en officials van de kampioens- ploeg na hun terugkeer in Breskens een ontvangst op het gemeentehuis. Mocht Walcheren er echter in slagen om de kampioenskandidaten de baas te blijven, dan moet er met feesten gewacht worden tot na de laatste wedstrijd van Breskens in dit sei zoen, uit tegen Corn Boys. Aan de staart van de ranglijst in 4 H is nog steeds niet bekend welk team er dit jaar naar de afdeling Zeeland verdwijnt. Waarschijnlijk zal dat Aardenburg zijn, maar ook Sluis kil en IJzendijke staan nog steeds niet veilig. In de eerste klas E komt de eerste plaats van Middelburg dit weekend niet in gevaar. In deze afdeling wor den maar twee wedstrijden gespeeld. Vlissingen kan in de uitwedstrijd te gen TSC alleen door gelijk te spelen al uit degradatiegevaar komen. In de vierde klas G bindt Goes de strijd aan met Oudemolen, dat de op een na onderste plaats bezet. De Goese voetballers hebben in deze match een goede kans om de misstap van ver leden week weer goed te maken. Eerste klas E; RKC - De Spechten, TSC - Vlissingen. Tweede klas A: Valkenswaard - ESV, Boxtel - Best Vooruit. Tweede klas B: Roosendaal- DOSKO. Derde klas D: Metoe-Steen- bergen. Vierde klas F: Gloria UC - SCO Moerse Boys - Advendo. Vier de klas G: De Schutters - DIVO, Oudemolen - Goes, Nw. Borgvliet - Cluzona. Vierde klas H: Walcheren- Breskens, Hansweertse Boys - RCS, Sluiskil - Biervliet, Corn Boys - Koe wacht, Aardenburg - Oostburg, IJzendijke - Clinge. (Van onze volleybalmedewerker) TERHOLE In de voor het kam pioenschap bij de dames belangrij ke wedstrijd tussen Terhole 1 en IJ. V.C. 1 in de volleybalcompetitie Zeeuwsch-Vlaanderen, hebben de da mes van Terhole zich de sterkste getoond. Gespannen kwamen beide teams in het veld, waarbij Terhole het thuisvoordeel had. IJ.V.C. ech ter had ook een flink aantal sup porters meegebracht. Reeds in de eerste set pakte Ter hole de zaak serieus op en wist met 15-0 te winnen, zonder dat daarbij de serve bij de tegenpartij was ge weest. Mede hierdoor waren de ze nuwen overwonnen en ging Terhole rustiger spelen. IJ-V.C. kwam terug, maar kon nog geen vuist maken en zag met 15-9 ook de tweede set ver loren gaan. IJ.V.C. begon in de derde set aan een overdonderend offensief en (ADVERTENTIE) NEW YORK Het „Anti-Tobacco Propaganda Center" deelt mede, dat men thans het verlangen om te roken kwijt kan raken zonder er zich reken schap van te geven, dank zij een ta blet Nicocortyl dat geleidelijk de be hoefte aan nicotine doet verdwijnen. Dank zij dit tablet zijn duizenden Amerikaanse, Duitse, Zwitserse en andere rokers, waaronder artsen, de finitief met roken opgehouden. Dit tablet werd getest op 95.526 ver stokte rokers, waaronder talrijke art sen. Resultaat: 88.648 van hen (ofte wel 92,8%) hielden op met roken na 6 tot 22 dagen. Door geen sigaretten meer te hoeven kopen bespaart men jaarlijks onge veer 550, Rokers, die op hun beurt het roken zouden willen laten, worden uitgeno digd zich rechtstreeks te richten tot het Anti-Tabak Propaganda Centrum Buig. Prinsensingel 15, Postbus 123, Roosendaal. Zij behoeven hiertoe slechts een en velop met hun naam en adres aan deze organisatie te zenden. Het is ge heel gratis. 260/D wist daarmee Terhole met de rug te gen de muur te dringen. Het vlotte spel, dat de thuisclub in de eerste sets had laten zien, was verdwenen en krampachtig probeerde men alles te doen om de stand in evenwicht te houden. Bij de stand 6-6 liep IJ. V.C. echter zo vlug uit dat Terhole even in paniek raakte, hetgeen voor IJ.V.C. genoeg was om met 8-15 te winnen. Een speelsterswisseling bracht het nodige zelfvertrouwen terug bij Ter hole. IJ.V.C. was uitgedoofd en kon geen vuist meer maken, zodat Ter hole uiteindelijk een gemakkelijke overwinning behaalde: 15-3. De andere wedstrijden: Terhole 2-IJ-V.C. 2 3-0: De dames van Terhole hebben laten zien dat zij over goede reserves beschikken aoor met de setstanden 15-8, 15-2 en 15-4 hun IJzendijkse tegenstanders ■,e verslaan. Over het algemeen wa ren de gastvrouwen veel beter "an de bezoeksters die er niet veel van yerechtbrachten. IJ.V.C. 1-Terhole 2 2-3: Een wed strijd waarin alles te zien was aan goed volleybal. Het waren twee ploe gen die elkaar niet veel toegaven. Het iets meer inhoud bezittende Ter hole 2 trok tenslotte aan het lang ste eind. In de eerste zet was Ter hole 2 kansloos tegen een oppermach tig beginnend IJ.V.C. In de tweede set. was het initiatief aan de Terho- lense zijde. In de derde set kwam Terhole niet verder dan drie pun ten. In de vierde set was er een harde strijd om de punten. Terhole dat toch wel voelde dat er winst in zat, zette alles op alles en wist deze J-t winnen met minimaal verschil. UV.C., dat wel een beetje op wraak belust was omdat het in Hulst kans loos ten onder was gegaan, speelde m de laatste set wat te overhaast, waardoor het spel slordig werd. Ter- hole profiteerde hiervan en wist de set te winnen. (ADVERTENTIE) TILBURG ETEN VOOR NOORD SUMATRA

de Stem | 1968 | | pagina 11