Zeeuws boekenbal werd in Vlissingen gevierd RKWl 10 min. Parochie in Hansweert vierde haar eeuwfeest Belgische onderscheiding voor ing. J. Loeff LUCKY LUKE EN DE NEVEN DALTON £2 'tó AXEL Schepel? hotsten PITTIG CABARET VAN HESSEL v. d. WAL Schouwen-Duiveland ZIERIKZEE Jonge automobilist (14) veroorzaakt botsing Auto vloog bij Westkapelle in sloot Dagblad De Stem P. Daniëlse \v nd-burgemeester Kattendijke Kind aangereden Smeedijzeren hek gestolen Nieuwe brug bij Sluiskil gestremd WALCHEREN VLISSINGEN SAS VAN GENT TERNEUZEN Televisie „closed circuits'7 Fa. H. Jongenelen HOOGWATER Aanvaring in haven van Hansweert wot tn waar? VANDAAG MORGEN DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 1 APRIL 1968 Bouw nieuwe r.-k. school Tijdens de ouderavond van de r.-k. school kon de voorzitter van de ouderver eniging, de heer D. Dokman, mede» deling doen van de toezegging van de inspecteur van het lager onder wijs, dat in 1970 een urgentieverkla ring kan worden verwacht voor de houw van een nieuwe lagere school. Deze sehoolbouw zal naar alle waar schijnlijkheid worden geregisseerd door het bestuur van de nieuwe stichting „Kath. Onderwijs Zierik- see". waarvan de oprichting zeer binnenkort tegemoet kan worden ge wen. Voor het bestuur van deze stichting zijn reeds vier leden aan gewezen. Het vijfde lid, dat door de oudervereniging dient te worden aangewezen, zal gekozen worden in de komende ouderavond aan het •eind van het schooljaar. Een belang rijk gedeelte van de avond werd in beslag genomen door een uiteenzet ting met discussie over de mammoet wet. Pater Buijssen, SSCC, rector van het Willi'brordcollege te Goes, had hiertoe eerst een korte inleiding ge houden. Uit de gestelde vragen en de discussie kon worden afgrleid, dat .de aanwezigen veel belaigsteliing hadden voor de komende onderwijs ontwikkelingen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Zaterdagmorgen om half elf was de 14-jarige P.A.W- uit Terneuzen met een auto van de firma Tollenaar aan het toeren. Toen hij vanuit de Dokweg op de Axel- sestraat kwam, botste hij tegen een personenauto, die bestuurd werd door C. M. uit Terneuzen. De jeugdige automobilist kwam met de auto op het fietspad terecht waar hij tegen mevrouw M. H. O. - F. aanreed. De vrouw moest in het Ju- lianaziekenhuis worden opgenomen. Vervolgens botste de auto tegen een muurtje en een hek en daarna tegen de gevel van twee woningen. De scha de aan de auto's en de woningen is aanzienlijk (Van onze correspondent) WESTKAPELLE Op de West- kapelseweg is een personenauto, be stuurd door de heer M- uit Vlissin gen in de wegberm geraakt, geslipt en ongeveer zestien meter verder in een sloot beland. De heer en me vrouw M. moesten met ernstige verwondingen in het St.-.Iosephzie- kenhuis te Vlissingen worden opge nomen. De inzittende zoon en diens ver loofde kwamen met de schrik vrij. De auto werd geheel vernield. De politie verzoekt de bestuurder van een rode Renault 4 die getuige was van dit ongeval en die om ongeveer 16.15 uur in de richting van Zoute- lande reed zich te melden bij de politie te Westkapelle. Dagblad voor Zealand KANTOREN: Steenstraat 14, Hulst, tel. 01140-2377. Klokstraat 1, Goes, tel. 01100 -8030. EXPLOITATIE ADV.: L. K. M. de Jong (Inspecteur), Breitnerstraat 11, Terneuzen, tel. 01150-4281. Th. de Bakker, Potgieterstraat 3, Terneuzen, tel. 01150-2601. C. Steenbakker, Fr. v. Waesberghestr. 37, Hulst, tel. 01140-3168. M. Bogers, Nieuwstraat 41, Oostburg, tel. 01170-2893. C. Menu, Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030. REDACTIE: A. Koopman, Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030. J. Hüsken, Breitnerstraat 81, Terneuzen, tel. 01150-3296. J. Robesin, Kijkuit 18-20, Axel, tel. 01140-2005. Ch. Schets, Kromme Weele 4, Middel burg, tel. 01180-7764. Mej. S. Maaskant, Singelstraat 17, Goes, tel. 01100-5689. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN „Ik hoop dat we eigenwijze boekkopers zullen houden, want dan zullen we ook eigenwijze uitgevers behouden, die niet ook aan de in Nederland aan de gang zijnde concentratie verschijnselen naar steeds grotere uitgeversmaatschappijen zullen ten offer vallen". Dat zei zater dagavond comité voorzitter P. Bikker aan het begin van het ze vende Zeeuwse Boekenfeest, dat in Britannia in Vlissingen werd gevierd. Hij sloot zich daarmee aan bij de opmerkingen van de uitgever Van Oirschot, een avond eerder gedaan, ter gelegenheid van het jaarlijkse schrijversbal in Amsterdam. De heer Bikker nam nog een slogan van het Amsterdamse gebeuren over: „Koop eens een boek in de boekwinkel". De avond werd officieel voor ge opend verklaard door de burgemees ter van Vlissingen, drs- D. Roemers. Deze gaf de aanwezigen een econo misch advies: ,.Als u een bepaald boek wilt hebben, koopt dan niet de dure uitgave, maar wacht eventjes want vroeg of laat verschijnt het toch als pocket". Dat kon boekhan delaar Bikker niet op zich laten zit ten. Hij repliceerde met „Dat bete kent dat men dan steeds ook even lang achter loopt." Het eerste deel van het program ma nam de acteur Rob Gerards voor zijn rekening. Hij voerde in zijn een tje de personages uit „De familie Kegge" van Hildebrands Camera Obscura ten tonele. Dat deed hij voortreffelijk ofschoon de uit de West teruggekeerde planter Kegge 'n wat te gepassioneerd accent kreeg, 't beste beviel ons nog de vertolking van de snob Van der Hooge. Een prettige verrassing was vervolgens het optreden van de nog jonge con ferencier Hessel van der Wal, die zijn cabaret „Land in zicht" bracht. ,Met geraffineerde en zeer humoris tische woordspelingen verraadde hij zijn afkomst (studie Nederlands) niet. Hij bracht een compleet programma met broodnuchtere zaken als de dienstplicht, waarbij zijn kritiek op de „militaristen" nu en dan bijzon der scherp was. Ook het dichterlijke, in zijn repertoire sprak ons aan. Behalve over eên prima taalgebruik en een prettige zangstem (die hij vooral in het Franse genre toonde) bleek Van der Wal ook over acteer talent te beschikken en zelfs had hij van de moeilijke pantomime kunst Voldoende in zijn bagage. Als hij blijft voortgaan zoals hij dat nu doet denken wij Hessel van der Wal een goede plaats in het Neder landse cabaretleven toe. (Van een onzèr verslaggeefsters) KLOETINGE Burgemeester P. Daniëlse van Kloetinge is met ingang van 16 april benoemd tot waarne mend burgemeester van Kattendijke. (Van onze correspondent) HOOFDPLAAT Op de Hoofd- plaatseweg is de 13-jarige De R. uit Hoofdplaat aangereden toen hij plot seling met zijn fiets de weg overstak juist op het moment dat een Belgi sche personenauto bestuurd door P. uit Knokke passeerde. Met een enkel blessure en een hersenschudding is De R. naar het ziekenhuis te Oost burg overgebracht. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Wie de daders zijn weet men nog niet, doch dat het programma Kunstgrepen van Pierre Jansen er debet aan is, is wel iieel waarschijnlijk. Uitgespro ken nog geen week na dit program ma heeft men te Middelburg van voor perceel Dam 51 een antiek smeedijzeren hek van 1.10 bij 1.30 meter ontvreemd. De politie tast omtrent de identiteit van de daders in het duister. (Van onze correspondent) SLUISKIL Zaterdagvoormiddag om half twaalf ontstond aan de nieu we brug, tussen Terneuzen en Sluis kil een defect aan de vergrendeling. Het verkeer richting Sas van Gent en Terneuzen moest over de oude Minister Lelybrug worden omgeleid. In Terneuzen was van half elf tot half twaalf ook het verkeer over de brug aan de Middensluis gestremd wegens het slopen van het boven werk. Dit was ook het geval tussen twee en drie uur 's middags, zodat er op verkeersgebied zo nu en dan een chaotische toestand ontstond. Thans zijn er weer borden ge plaatst die de oude toestand aan geven. Eerst vanaf vandaag zal kun nen worden begonnen met de her stelwerkzaamheden, Het ziet er naar uit dat deze wel enkele dagen zal du- ren- Ook de Nederlandse spoorwegen zijn gedupeerd door het uitvallen van de nieuwe brug. Goederentreinen rij den dagelijks om 13.30 uur, 15.00 uur en 16.30 uur naar richting Hulst en Sas van Gent, voornamelijk met wagens van Dow Chemical te Ter neuzen en de Cokesfabriek te Sluis kil. Er werden reeds voorbereidingen getroffen om -,de oude lijn" af te breken. Met dit werk moet nu nog even worden gewacht, want 't spoor wegverkeer zal nu ook via de Minis ter Lelybrug te Sluiskil moeten wor den geleid. Volgens de mededelingen van rijks waterstaat kan worden verwacht dat a.s. woensdag in de loop van de dag het euvel zal zijn verholpen. (Van onze correspondent) VEERE In het stadhuis van Veere werd zaterdagmorgen een ho ge Belgische onderscheiding verleend aan de Nederlander ing. J. Loeff. De Belgische ambassadeur in Neder land dr. IV. van Cauwenberg speldde de heer Loeff de decoratie van Offi cier in de Kroonorde op de borst. Ingenieur J. Loeff heeft vanaf 1930 zitting gehad in het permanent be stuurscollege van de I.Y.R.U. (Inter national Yachting Racing Union) na mens de lage landen. In deze wereldorganisatie heeft de heer Loeff steeds de zaak van de Nederlandse en Belgische jachtclubs verdedigd en voorgestaan. Zowel dr. W. van Cauwenberg de ambassadeur als de heer Carl de Brouwer van het Kon. Belg. Yachting Verbond en de heer V. P. van Coevorden van het Nederl- Verbond brachten de heer Loeff hulde voor zijn schitteren de wérk. Ook burgemeester De Kam sprak met veel waardering over de hee> Loeff die een pionier op watersport gebied in Nederland genoemd mag worden. Burgemeester De Kam zag het als een eer de heer Loeff thans als permanent inwoner van Veere te mogen beschouwen. Dr. Cauwenberg feliciteert ir. Loeff met zijn onderscheiding. Ongeval Een personenauto be stuurd door E. van G. uit Middel burg is frontaal op een naast de weg staande lichtmast gereden. De naast hem zittende A. de B. uit Vlissingen liep hierbij dusdanig let sel op aan zijn hoofd dat dokter Bax overbrenging naar het St.-Jo- sephziekenhuis nodig achtte. Morgenavond zal om half acht in het Bejaardenlokaal aan de Wal- straat een ouderavond worden gehou den voor de ouders van de vierde, vijfde en zesde klassers van de r.-k. lagere school. Het onderwerp voor deze avond is: „Leert men nog wel iets op gods dienstig gebied, nu de ons (ouders) vertrouwde katechismus niet meer wordt gebruikt?" Brand Zaterdagmorgen om streeks elf uur ontstond brand op de bermgrond achter de woonhuizen van de N.V. Glasfabriek langs de Westka de. De brandweer van Sas van Gent was snel ter plaatse, evenals de bedrijfsbrandweer van de N.V. Zuid- chemie en glasfabriek- Noch de hoge- druknevelspuit noch de lagedrukstra- len konden verhinderen dat een op pervlakte van bijna 1000 vierkante meter berm verbrandde. Inbraak Zondagmorgen ontdek te het hoofd van de Zuidlandschool dat in de school was ingebroken. De dieven hadden zich tot het gebouw toegang verschaft door aan de ach terzijde een ruit in te drukken. In de zeven klaslokalen was een grote ra vage aangericht doch er werd niets vermist. Heikanl Bisamrat gevangen Op het land bouwbedrijf van G. Smet in de Vlas straat werd in de landbouwschuur een bisamrat opgemerkt. Met schop en riek werd het dier gedood en opge zonden naar Wageningen. St.-Jansteen Lezing kankerbestrijding Ver schillende personen gaven zich op om een comité te vormen als onderaf deling van de Zeeuwse Stichting voor de kankerbestrijding en het Ko ningin Wilhelminafonds. Dat was het resultaat van een bijeenkomst, die in een der zalen van de oude kleuter school gehouden werd en waar dr. L. J. A. Adriaansens een causerie hield over het ontstaan en de bestrij ding van de ziekte kanker. Het gesprokene wetd later door zusier Evertse aan de hand van dia's en een film nader toegelicht. De noofdpromotor de heer H. van Wijck hield daarna een propagandarede, die bij de aanwezigen zeer insloeg. Deze bracht ook dank aan de heer Cam. de Maat die reeds 20 jaren te St. Jansteen voor de belangen van de kankerbestrijding op de bres staat. Uit de leden zal op 5 april een de finitief bestuur worden gekozen. Vogelwaarde Hearing gemeentebestuur De in woners van Vogelwaarde hebben ge legenheid gekregen om met het ge meentebestuur in een open gesprek van gedachten te wisselen tijdens hearings in het sportgebouw, het pa rochiehuis te Ossenisse en de zaal van café Van Dijk te Hengstdijk. Met een gunstige uitzondering voor Ossenisse was de belangstelling voor deze avonden kleiner dan voorheen. Een veelheid van onderwerpen kwam aan bod. Burgemeester Molt- hoff, geassisteerd door de gemeen teraad en het hoofd van de techni sche dienst, belichtte de achtergron den van genomen besluiten en de plannen voor de toekomst. Hij nam dankbaar kennis van opbouwende kritiek en suggesties. Ook nu weer bleken deze hearings goed te be antwoorden aan het gestelde doel: het komen tot een vruchtbaar dialoog en een goed contact tussen bestuur en bestuurden. (Van onze correspondent) HANSWEERT Het hoogtepunt van het eeuwfeest van de Hans- weertse parochie is ongetwijfeld ge weest, de door mgr. H. Ernst in concelebratie met deken Van Alphen en pastoor Schellekens van Hans- weert opgedragen h. mis. De feest predikatie werd gehouden door bis schop Ernst. Hij ging even in op de ontstaans geschiedenis van de parochie, en hij bedankte de parochianen speciaal voor de goede zorgen die zij de ge hele eeuw door voor hun kerk ge toond hebben. Het Gemengd Koor onder leiding van mevrouw De Waal zong voor deze gelegenheid de Ne derlandse Paus Johannesmis. De dienst werd tevens door diverse ge nodigden, burgerlijke en geestelijke autoriteiten bijgewoond- Aansluitend aar deze kerkelijke viering vond een door het gemeentebestuur aangebo den receptie plaats in het dorpshuis Kaj Munk. Bij de ingang van dit ge bouw werd mgr. Ernst op hartelijke wijze verwelkomd door burgemeester A. Schipper. Het werd een drukke ongedwongen en bijzonder geslaagde receptie. Burgemeester Schipper uitte zijn vreugde over het feit dat de Breda se bisschop voor deze gelegenheid naar Hansweert was gekomen. Hij wees op de goede samenwerking tus sen kerk en gemeente. Tot tweemaal toe werd de receptie onderbroken voor korte toespraken o.a. door pas toor Schellekens en kerkbestuurslid Suij. Beide sprekers richtten woor den van dank tot allen die aan het welslagen van het feest-hadden bij gedragen. (Van onze correspondent) WALSOORDEN Het afgelopen weekeinde vond op de Westerschelde oen aanvaring plaats tussen het Ne derlandse kustvaartuig Schieborg en het Belgische motorschip Flandria. De Flandria werd hierbij zodanig be schadigd dat het onder begeleiding van het bergingsvaartuig Tijgerhaai naar de scheepswerf T.S.M. te Hans- weert werd overgebracht. De Schie borg kon de reis voortzetten. De 800 ton grote Flandria was leeg van Ant werpen op weg naar Duisburg. Mgr. Ernst tijdens de druk be zochte receptie. Zaterdagmorgen werd de jeugd tot zestien jaar getrakteerd op film en snoepgoed in het dorpshuis Kaj Munk. Ook de zieken en bejaarden zijn niet vergeten. Zij hebben zater dag een attentie ontvangen in de vorm van fruit. (ADVERTENTIE) verhuur televisie-camera's en ontvangers Voor shows, demonstraties, enz. Raadhuisstraat 38 Nieuwe Markt. Sl ROOSENDAAL Tel. 01650—4760. (Van onze adverteerders HEROPENING Fa. J. BERKHOUT SAS VAN GENT Onder deskundige leiding en met prima samenwerking is in de Zuid straat te Sas van Gent een juweel van een nieuwe zaak gemaakt, waar niet alleen de straat, maar ook de plaats trots op mag zijn. Fa. Vernaeve ver vaardigde het interieur en verzorgde op sublieme wijze de wanden. Fa. v. Goethem gaf aan het geheel door de vloerbedekking de intieme sfeer en fa. Dierick-Cortvriendt bracht de fin ishing touch met het schilderwerk. Een zachte plafondverlichting en een goed gebrachte vakverdeling geven een ruim overzicht over het schoen werk, tassen en lederwaren die ten toongesteld staan in alle verscheiden heid. (Van onze correspondent) HANSWEERT In de buitenha ven van Hansweert is het Duitse mo torschip Helihe geladen met 694 ton ijzer in aanvaring gekomen met een ander vaartuig. Daarbij liep de Heli he een lek op. De bergingsvaartui gen Inktvis en Haai van 't bergings bedrijf Polderman uit Hansweert wisten het schip door pompen boven water te houden- Na reparatie heeft de Helihe de reis voortgezet. Het, schip was onderweg van Brusael naar Duitsland. Morgen, dinsdag 2 april: Hansweert 5.30 en 17.50 uur; Terneuzen 4.51 en 17.08 uur; Vlissingen 4.18 en 16,37; Wemeldinge 6.09 en 18.27 uur. Over de zaterdagavondtelevisie nen we kort zijn. Terwijl het tweed* net even luidruchtig (Hahahaha!) als opschepperig onveilig gemaakt werd door „Ik, Lou van Burg", zette d« Tros op I haar Prior carrousel in be. weging. Dit laatste leek een mengel, moes van zeer zouteloze sketches en oude cireus-acrobatiek, waarmee w$ ons echter toch wel vermaakt hebb< vooral dan door de wijze waarop e: ge badpakmannequins met uitgeste ken gezichtjes verwoede pogingen csny dernamen de befaamde Sint-Vitus, dans te imiteren. In Silhouet zondagavond, steidi Henk Neuman Abba Eban een aantal intelligente vragen, waarvan sommt ge door de Israëlische minister vab buitenlandse zaken wél diplomatiek maar (of liever: dus) allesbehate overtuigend beantwoord werden. Daarna trokken we aan de hand vin de KRO naar de Folies Bergère. Ted! slotte floreert dit Oh-la-la-etabliaee, ment ook al dank zij Nederlandse dfc viezen in 1968 niet voor niets hois derd jaar. We werden rondgeleid door de een of andere Franse televi siejongen, die, jammer genoeg, meet aandacht besteedde aan hetgeen ii berde werd gebracht door hoogge plaatste figuren, die er aan allerlei touwtjes trekken, dan aan de meisjgt en oma's die uiteindelijk voor te succes van de Folies zorgen. X. Jt, TERNEUZEN Galerie J 34 Expositie George Degenhart Luxer 20 uur Bertrand in on (t) roerend goed HULST Bioscoopgebouw 20 uui On(t)roerend goed. 14 J. CLINGE St. Cecilia 15 uur Schieting ANTWERPEN Rex The ballad of Josie 10, 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 ut* Ode on Vivre pour vivre, 14 j. 11.45, 14, 16.30. 19 en 21.30 uur Pathé Met duivelachtige groeten, 14 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Rubens De getemde feeks, 14 j. Ambassades In de hitte van de nachtl 18 j.; 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur| Savoy Bloedig weekend, 18 j. 12. 14.30. 16.50, 19.10 en 21.30 uur Astrid The family way, 14 j. 10, 12.10, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 Quellin De zwarte dood, 18 j. 14, 16, 18. 20 en 22 uur Capitole De zwarte arends van Sentt Fe, 14 j.; 12, 14, 16, 18, 20 en 22 KNS 20 uur Yvonne prinses van gondië (Gombrowicz) GENT Capitole De samoerai. 18 j. Majestic Wat een vakantie, a.1. Plaza Karatedoders. 18 j. Select Oorlog en vrede (2), 18 Savoy Verboden te vissen, 18 j. KNS 20 uur De dood van twee daoM (Vrekhem) BRUGGE Memiinc De komedianten, 18 J., 20 Zwart Huis Het schandaal. 18 130 W Forum Er bestaan ook gelukkige geuners, 18 j.. 20 uur Scala Een dozijn ploerten. 18 1., 20 Stadsschouwburg 20 uur Mar-fha ST. NIKLAAS Eden De wals om miljoentjes, 18 j. Century Chuka. 18 j. Palace Ik heb Raspoetin gedood, 18 j. Rex De bijbel, a.I. Scala Objektief: 500 miljoen, 18 J, TURNHOUT Kursaal Een dozijn ploerten. 18 j., 30 a Palace De komedianten, 18 j, 20 wo Nico Prins zorgde voor h( de rechter-benedenhoek te TERNEUZEN Galerie J 34: Expositie George Degenhart Luxor 20 uur Bertrand in on(t)roerend goed KLOETINGE Gemeentehuls 19.30 uur Raadsvetf, OOSTBURG Ledel Theater 20 uur De getemde feeks KOEWACHT V. J. Thjjs 14 uur Bejaarden- en invalidensehieting ANTWERPEN Bioscopen: Als onder vandaag Oud Conservatorium 20.30 uur Ned. Kameropera: „Don Pasquale" GENT Bioscopen: Als onder vandaag BRUGGE Bioscopen: Als onder vandaag ST. NIKLAAS Bioscopen: Als onder vandaag Stadsschouwburg 20 uur De dood van twee dames (Vrekken) TURNHOUT Kursaal Een dozijn ploerten, 18 J. Palace De komedianten, 18 j. Aanvang 20 uur (Van onze sportcorrespondent In de tweede klas B be; RKVVU het kampioenschap. Eei diende beloning voor de Leurse die op een bijzonder geslaagd se kan terugzien Unitas kreeg gis de hulp van Terneuzen, dat si genoot Axel met 10 versloeg VVU zelf won met 40 van Ro daal, waardoor de ploeg uit Leu bereikbaar werd voor zijn achtc gers. Onderaan viel ook de eersi sl'ssing. Door het gelijke spel va ternos bij Zeeland Sport en de winning van Uno Animo bij L moet DOSKO ondanks de ove ning bij Rood Wit naar de klas degraderen. RAC won met Van onze sportredactie) ETTEN-LEUI Ondanks de me 40 c winning op sendaal was spanning in kleedkamer RKVVU na loop van de u strijd nog te i den. „Wat Axel gedaa werd er tientallen malen zen achtig gevraagd. Het antwt bleef nog een minuut of tien toen brak de spanning. Axel met 10 door Terneuzen ver gen en dat betekende het k pioenschap in de tweede kla voor de Leurse vereniging, leek of alle spelers van een zu last werden bevrijd. Zij spron op, renden de kleedkamer uit voerden op het veld. sar met een groot aantal suppor een vreugdedans uit. De Roi Katholieke Voetbal Verenit „Unitas" had het hoogste pun de geschiedenis van de club reikt: het eerste klasserschap. De Leurenaren hebben de motie niet cadeau gekregen. W neer Axel gisteren in Zeeuws Vlaanderen de baas over Tem zen to as gebleven, zou de bes sing pas in de laatste wedst van de competitie zijn geval De wedstrijd van volgende w legen Uno Animo is voor RKV hu nog slechts een formalit Behalve voor Ries Hendrikx, tot de laatste wedstrijd door moeten vechten om zijn et, plaats in de topschorerscompet van 2B te kunnen behouden Gisteren vond de meest ductieve speler van RKVVU twee doelpunten aan zijn toe. Met deze twee treffers bra nij de stand van 20 op 40 uitslag die hem in het geheel verwonderde. „Ik had wel ruime overwinning verwacht" dus Hendrikx, die de hoge s„ van zijn ploeg toe schreef aan goed geslaagde taktiek van ner Louis Timp. De Leurse oefenmeester noen naast zijn geslaagde systeem sterke achterhoede en een valsspits van drie man) de teamgeest en de opofferings. zmdheid de voornaamste reder ban de Leurse voetbalsuccess Dat RKVVU naast een prodiictu I w tol tr (i ac got

de Stem | 1968 | | pagina 2