rantie! I Steylen traint keihard voor Mexico City ZIJSPANKLASSE ZONDAG HOOGTEPUNT HOEVEN Animo II is tegen Luctor I favoriet KLOETINGE OPNIEUW VOOR ZWARE OPGA VE Kampioenschap voor Sprang en Yerseke 59 155 110 198 le 258 298 79 75 MANN Nederlands marathonkampioen. n europa Korps arbiters uitgebreid Hoogtepunt [TRAININGEN [JUNIOREN Weinig zin Nederlandse volleybalteams tegen Polen xe onge paté sg 65 m I Jeugdplan Nederland Overwinningen van D.C.B.I. en Rembrandt rico. Let op let op de ikkundig ge- I Judowedstrijd in Kloosterzande len KNVB afdeling Zeeland Prog ramma RESERVE-KLASSEN Zaterdagvoetbal KNVB Nog niet veilig Eddy Merckx nam leiding over Programma Zwembond wil schorsing Dawn Fraser opheffen Coupe d'Europe RDA6 1 Vi kg 500 gram 6 stuks De Belg Gaston Roelants die tot de favorieten behoort in Mexico City. (Van onze sportcorrespondent) KLOOSTERZANDE De judo club „Kloosterzande" zal zaterdag 30 maart 's avonds om half acht onderlinge judowedstrijden houden in het parochiehuis aan de Kipstraat to Ossenisse- De senioren zullen een judode monstratie geven. Seniorenontmoetin gen tussen Ossenisse-Kloosterzande; Oostburg-Kloosterzande en Ossenis- se-Oostburg staan op het program ma Ook de juniorenteams komen op de mat voor het geven van demon straties. De wedstrijden zullen wor- I den afgewerkt onder leiding van de I heer G. de Moor, judoleraar te Axel. (Van onze sportcorrespondent) TERNEEZEN Opnieuw is het scheidsrechterskorps van de KNVB Afdeling Zeeland met 14 arbiters versterkt. Door deze uitbreiding is men nu in staat vrijwel iedere wed strijd door een scheidsrechter te la ten leiden. Na het te Middelburg ge houden (2e) examen konden de on derstaande heren worden toegelaten: J. M. van den Berge te Wissen- kerke, F. E. Boerhave te Goes, J. D. de Bruijne, J. de Groot, J. W. Maljers en J. J. Minderhoud (allen Middelburg), R. M- Francooy. J. J. Jung, A. Nederhand, C. M. M. Koey- voets en C. P. Linnenbank (allen Vlissingen). J. Th. de Kam te Sou burg, C. F. de Kooning te St.-Lau- rens en J. L. de Koster te 's Heer Arendskerke. (Van onze sportredactie) ZUTFEN Aad Steylen, drie voudig Nederlands marathon kampioen, heeft zich voor dit sei zoen slechts één doel gesteld: in oktober deelnemen aan de Olym pische Spelen in Mexico City. De Zutfense jeugdsportleider is graag bereid zich daarvoor alles te ontzeggen. Of uitzending naar Mexico desondanks realiseerbaar is? Aad Steylen zelf denkt van wel. „Voor het N.O.C. behoef ik slechts aan één voorwaarde te voldoen: namelijk de marathon afleggen binnen de 2 uur en 22 minuten. Lukt me dat, dan hen ik verzekerd van een plaats in de Nederlandse atletiekploeg voor Mexico." „Hoewel het geen gemakkelijke op gave is, waarvoor het NOC mij ge steld heeft, moet ik dat toch kunnen halen. Het vorige seizoen heb ik de marathon tweemaal binnen de door het NOC gestelde limiet gelopen, waarom het ook dit seizoen moet kunnen. Dit te meer omdat ik me veel intensiever op het nieuwe sei zoen heb kunnen voorbereiden". toezicht moet houden, lijkt me het verstandiger binnenkort ontslag te nemen bij Huize De Beele. Op die manier zal ik ook meer tijd kunnen vinden voor de training", aldus Aad Steylen. Indien Aad Steylen naar Mexico wordt afgevaardigd is de kans, dat hij met een medaille terugkomt, ui terst klein. Daarvoor is de buiten landse concurrentie met onder meer Abebe Bikila, de Japanner Sasaki, de Belg Gaston Roelants en de Nieuw zeelander McKenzie en de huidige w reldrecordhouder Derek Clayton uit Australië immers te groot. Aad Steylen, de drievoudig Nederlands marathonkampioen die zich slechts een doel heeft gesteld in dit seizoen: deelnemen aan de Olympische Spelen. (Van onze sportcorrespondent) I TERNEUZEN Het bestuur van I de KNVB Afdeling Zeeland over- weegt, in samenwerking met het r KNVB Sportcentrum te Zeist te gaan I deelnemen aan het zogenaamde k Jeugdplan Nederland. Tot dit soel I is men momenteel doende selectie r toe te passen op A- en B-junio- ren. Na deze selectie zal een groep A- en B-junioren overblijven die aan j een training zal gaan deelnemen. Deze trainingen zullen in de periode I van 16 tot en met 30 juni 1968 en k 1 september 1968 tot en met maart 1969 worden gehouden op een na- I der te bepalen plaats (eventueel 2 I plaatsen) in Zeeland. In de periode I van 1 t.e.m. 30 april 1969 volgen dan I districtstoernooien voor beide leef- tijdsgroepen waarna in april of mei I 1969 één of meer interlandwedstrij- den worden gespeeld (zowel van een A als een B-elftal), waarvoor de spe- I Iers worden gerecruteerd uit de deel- E nemers aan de districtstoernooien. Indien de 32-jarige Aad Steylen, die tot voor kort in Rotterdam woonde, de Mexico-limiet zou halen, betekent dit voor hem zonder twijfel 'n hoog tepunt in zijn, nationaal gezien al thans briljante atletiekcarrière. Stey len die in 1961 de nationale titel veroverde op de 800 meter en korte tijd daarna overschakelde op de ma rathon, is een van de beste marathon lopers die ons land ooit gekend heeft. Zijn verkiezing voor Mexico is ech ter nog lang niet zeker en Steylen beseft dit zelf beter dan wie ook. Hij zal nog vele maanden dag-in dag-uit vele kilometers moeten trainen om zijn einddoel te bereiken. Hoewel de reeds kalende atleet niet van plan is na Mexico met atletiek te stoppen, beschouwt hij ook zelf een eventuele uitverkiezing als. hoogtepunt van zijn loopbaan. Om dit nu te bereiken volgt Aad Steylen stipt een uiterst zwaar trai ningsprogramma dat slechts weinigen zullen kunnen volbrengen. Zo staat hij iedere morgen om half zeven op en is hij reeds om half acht te vinden op de rijksweg tussen Zuphen en Almen- De dag begint voor hem na melijk met 'n trainingsloop van ca. 20 km. waarna hij tot 4 uur les geeft aan het jongensinternaat Huize De Beele te Voorst. Voor 's middags staan er duur- en tempolopen op het programma, afgewisseld met 20 tot 30 sprints over 50 meter. In totaal legt hij 's middags zo'n slordige 20 km af. Ook 's avonds vult hij een groot deel van zijn vrije tijd met atletiektraining. Om echter in aanmerking te ko men voor een hoge klassering in Me xico is privé-training alleen niet vol doende. Het zou daarom aanbeveling verdienen om in navolging van di verse andere Europese landen een trainingsprogramma te volgen in hooggelegen gebieden, om daar alvast te wennen aan de omstandigheden, zoals die zich in Mexico voordoen. Zolang Steylen echter nog niet eens weet of hij voor Mexico in aanmer king komt, heeft dit laatste weinig zin. Over zijn uitzending zal niet eerder beslist worden dan na afloop van de in juli te houden zeslanden- ontmoeting in het Italiaanse Bres- chia. Hoewel Aad Steylen in de ge lukkige omstandigheid verkeert, dat hij zijn werkzaamheden aan het jon gensinternaat uitstekend kan combi neren met zijn trainingsprogramma, is hij toch van mening, dat hij nog niet voldoende tijd kan besteden aan de training. „Deze maand komt in Zutphen een saunabadinrichting klaar, die ik heb laten bouwen. Aangezien hier iemand (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klasse T&n de Zeeuwse korfbalcompetitie Z1JC slechts twee wedstrijden vast gesteld. Daarvan is de ontmoeting Luctor I Animo II van direct be- iwg voor de bezetting van een Plaats in de kopgroep. Gezien de goede resultaten van Animo II in de laatste weken zit er voor Luctor I niet meer dan een gelijk spel In. Tjoba II zal wel geen fout maken en Vedo I met een nederlaag naar huis sturen. bi 2 A moet Animo IH plaatsge noot Zuidwesters H kunnen verslaan. In 2 B heeft Elto de beste kansen tegen Blauw Wit H. Volharding zal ta deze klasse revanche nemen op Luctor II voor de in Terneuzen ge iden nederlaag. In de derde klasse 2Un Tjoba IV en Olympia II favo riet tegen respectievelijk BKC n en stormvogels II. Het programma luidt: I: Luctor I - Animo II; Tjoba II - Vedo I. H A: Zuidwesters H - Animo III, II B: Elto Blauw Wit II; Vol harding I - Luctor II. Ill: Tjoba IV - BKC H; Stormvo gels H Olympia II. Junioren: Animo - Togo; Swift I Swift II. Adspiranten A: Zuidwesters A - Ondo II; Animo A - Volharding A, B: Swift Kwiek - Atlas. C: Swift Lenig - Animo C; Ondo B - Vedo. D: Elto - Blauw Wit A; Volharding B - Tjoba. E: Luctor B - Togo B. Pupillen A: Atlas Zuidwesters Stormvogels A - Ondo. B; Animo A - Swift B; Stormvogels D Stormvogels C. C: Blauw Wit A - Togo A; Elto Tjoba A. Nederlands kampioen Ben ten Thije is een van de favorieten voor de zege in de zijspan-klasse in Hoeven. (Van onze sportcorrespondent) GOES In de eerste klas van de zaterdagcompetitie in de KNVB-af- deling Zeeland staat er voor Kloe- tinge opnieuw een zware strijd op het programma. De reis gaat dit maal naar de Zeeuwse hoofdstad, waar Kioetinge tegen de zaterdag voetballers van Middelburg aan treedt. Deze laatsten hebben eenzelf de aantal verliespunten, maar lever den de laatste tijd geen al te in drukwekkende prestaties. De win naar komt er in elk geval goed voor te staan- Meeuwen 2 is zeker nog niet uitgerangeerd en daarom zal VCK een zware dobber aan de Zoutelandse voetballers krijgen. Bij winst van Meeuwen 2 en een ge lijk spel tussen Middelburg en Kioe tinge zou de spanning tot het kook punt stijgen. Arnemuiden 2 is fa voriet in de strijd tegen 's-Heer Arendskerke en Hoek in de uitwed strijd tegen Beren. Deze laatste zou definitief tot degradatie gedoemd worden als Kats van Bevelanders zou winnen en de kans daarop is vrij groot. Zaamslag zal flink moeten aanpakken om het Zierikzeese Mevo te kunnen verslaan. le klas: Arnemuiden II - 's-Heer Arendskerke I, Beren 1 - - Hoek I, Kats I - Bevelanders I, Middelburg V Kioetinge I, CVK I - Meeu wen II, Zaamslag I - Mevo I. 2e klas A: Brouwershaven 1 - W.I K. 1, Bruse Boys 1 - Serooskerke 1, Colijnspl. Boys 1 - Oostkapelle 1, Kioetinge 3 - SKNWK 1, Nieuwdorp 2 - Middelburg 6, Veere 1 - Dui- veland 1. 2e klas B: Borssele 1 - Nieuwdorp 1, Heinkenszand 1 - Zeeland Sport 7, (Van onze sportcorrespondent) BREDA Het programma voor de reserve-klassen van de KNVB district Zuid 1 luidt als volgt: Reserve le klas: TSC 2 - De Spechten 2, De Valk 2 Roosendaal 2, Brabantia 2 - Vlissingen 2, RKC 2 - NAC 3, TOP 2 - Baronie 3. Res. 2e klas B: Longa 2 - Taxandria 2, PSV 4 - Noad 3, Uno Animo 2 - Dongen 2, Desk 2 - RKTVV 2. Res. 2e klas C: MOC'17 2 - RBC 3, Ter- neuzen 2 - Middelburg 2, Dosko 2 - Zeeland Sport 2. Res. 3e klas C: Corn Boys 2 - RCS 2, Steenbergen 2 HVV'24 2, Alliance 2 - Vlissingen Krabbendijke 2 - S.V.D. 1. Rillan- dia 2 - Kapelle 2, Spui 1 - Tern. Boys 2. 3e klas A: Z.SC. 1 - Mevo 2, Bruse Boys 2 - Brouwershaven 2, D.F.S. 3 - W.I.K. 2, D.F.S. 4 - Brouwers haven 3, SKNWK 2 - Duiveland 2. 3e klas B: Bevelanders 2 - Wol- faartsdijk 2, Cortgene 2 - Colijnspl. Boys 3, Wolfaartsdijk 3 - S.S.V. 2. 3e klas C: Arnemuiden 3 - Veere 2, Oostkapelle 2 - G.P.C. 2, Seroos kerke 3 - Vlissingen 6, V-C.K. 2 - Nieuwland 2, VCK 3Seroos kerke 2, Vlissingen 7 - Meeuwen 3. 3e klas D: G.P.C. 1 - Nieuwdorp 3, 's-Gravenpolder 1 - Heinkenszand 2, 's-H. Arendskerke 2 - 's - Graven polder 2, S.S.V. 1 - Beren 2, S.V.D. 2 - Hoedekenskerke 1, Wissenker- ke 2 - Borssele 2. 3e klas E: Kapelle 3 - Rillandia 3, Kruiningen 4 - Kapelle 4. Waarde 1- Krabbendijke 3, Wemeldinge 2Kioe tinge 5. 3e klas F: A.Z.V.V- 2 - Spui 2, Hoek 2 - A.Z.V.V. 3, Sluis 2 - Zaam slag 2, Tern. Boys 3 - Oostburg 3, Tern. Boys 4 - Sluis 1. (Van onze sportredactie) HOEVEN De wedstrijden voor de zijspanklassers zijn ongetwijfeld de interessantste onderdelen van de motorcross, die de „West Brabant se Motor Club" zondag in Hoeven organiseert. Niet minder dan drie van de vier kanshebbers voor het Nederlands kampioenschap zullen zondag op het voor de helft gewij zigde circuit „Bosbad Hoeven" aan wezig zijn. Men is vooral benieuwd naar de verrichtingen van Broer Dirckx, die dit jaar voor het eerst zijn geluk in de zijspanklasse be proeft. Nadat hij twee keer met motor- pech te kampen had gehad, toonde Broer Dirckx zijn grote klasse in St.- Anthonis. Ben ten Thije en Cor van Heugten (in St.-Anthonis aan de hand gewond geraakt) zijn de twee andere Nederlandse top-zijspanklas- sers, die naar Hoeven komen. Ten Thije heeft dit jaar zijn Nederland se titel te verdedigen. Broer Dirckx, Cor van Heugten en Ben van dpc Goorbergh zullen hem het vuur na aan de schenen leggen. 'Alléén Van der Goorbergh zal niet in Hoeven verschijnen, omdat hij in België aan de start komt. Dat Dirckx en Van Heugten Ten Thije het moeilijk zul len maken staat nu eigenlijk al vast. De Nederlandse kampioen is echter niet voor niets titelhouder geworden. De toeschouwers vorig jaar wa ren er 12.000 betalende zullen in ieder geval wel spektakel kunnen zien. Dat wordt ook verwacht bij de nijdige 50-cc-motors. KNMV TC-lid Jan Timmers, die uit de enorme hoe veelheid inschrijvingen een zware se lectie heeft moeten toepassen, waar door het deelnemersveld aan klacht heeft gewonnen, wilde zich niet aan een prognose wagen. Deze „klein tjes" zijn dit jaar nog niet in actie geweest, terwijl er zich bovendien ten opzichte van vorig jaar een groot aantal nieuwelingen heeft aan gemeld. De derde categorie, die aan de start komt is de 250 cc-klasse. Huub Haker (Badhoevedorp), Harry Hen driks (Helmond), Jan Lantink, Her man Dresen, Hans Heistek en Van de Kuinder zijn zo maar wat kans hebbers. Maar ook hier is er nog niet veel te zeggen, omdat er van de prestaties van de andere coureurs te weinig bekend is. De „zware jongens", de 500 cc 'ers, hebben dit jaar al het meest gereden. Daarom kunnen aan de hand van de geleverde prestaties Den Edel, Nijenhuis, Kruizinga, Van Olst, IJff en Van het Lam ais favo rieten genoemd worden. De wedstri] den vangen aan om 14.00 u. Hoé de indeling van de wedstrijden precies is, kan op dit moment nog niet ge zegd worden. De „WBMC" wil dat af laten hangen van de resultaten, die 's morgens bij de training be haald worden. Deze trainmg begint om ongeveer 11.00 uur. Op het vlak ke, gevarieerde parcours zal het m ieder geval spannen zondag. (Van onze sportcorrespondent) BREDA Zaterdag kan op twee plaatsen de kampioensvlag gehesen worden, in Sprang en Yerseke. Voor Sprang hangt er veel van af wat medekandidaat Good Luck gaat doen tegen degradatiekandidaat Seolto. Als Sprang wint in Dinteloord en de Verenaren verspelen één puntje tegen Seolto, is het bekeken. Yerseke moet winnen van degradatiekandi daat Wolphaartsdijk en het is kam pioen. Smerdiek. dat zelf niet speelt, kan dan Yerseke niet meer Inhalen. Sprang zal het bij Dinteloord niet ge makkelijk krijgen. In de jaren dat beide teams tegen elkaar uitkwamen speel den zij met wisselend succes. Good Luck zal met eventueel verlies van Sprang rekening moeten houden en zal daarom Seolto sportief bestrijden, al kan dat het lot van de Zevenber genaren bezegelen. AZVV moet in staat worden geacht van het reeds gedegradeerde Nivo Sparta te winnen en dan staan de Zeeuwen zo goed als veilig. De Meeuwen, nu nog num mer twee, zou hoogstens nog gelijk met Sprang kunnen komen, als het zelf alle wedstrijden zou winnen en Sprang alles verliest. Een struikel blok is er zaterdag al voor De Meeu wen als SVV op bezoek komt. In de hoogste klasse gaat Arne muiden naar Amstelveen en SSC, dat nog niet geheel veilig is, zal alles in 't werk stellen om het Oudbeijer- landse SHO van zijn hoge plaats af te halen. En die kans bestaat. SSC stijgt dan meteen vijf plaatsen en kan zich veilig voelen. Noordwijk zal zijn kans op het kampioenschap niet laten ontnemen door Heerjansdam, al is een verrassing mogelijk. DEN HAAG De Nederlandse da- mesploeg zal begin april drie inter landwedstrijden tegen de Poolse vol- leybalploeg spelen. Voor de eerste ontmoeting, woensdag 3 april in Breda, zijn de volgende speelsters uitgenodigd: Hilda van Bianken-Gulik, Philipine de Roo, Henriette Wijnands, Fransje Arts, Tony Verdysseldonk, Joke den Dekker, Marijke Bruggeman, Anne- mieke Epping, Aukje de Vries, Ma- thilde van den Berg, Hilda Karsten en I. Pranger. Voor de ontmoetingen op 8 en 9 april in Drachten en Dronten wor den Hilda Karsten en I. Pranger ver vangen door Ans Snuverink en Truus Grunnekemeyer. De herenploeg komt tweemaal te gen de Polen uit: op 8 en 9 april. In de Nederlandse selectieploeg ontbreken een aantal spelers, die vo rig seizoen of begin dit seizoen nog tot de kern behoorden, zoals Jan- Willem Mulder, Jurrien Kooien en Jan van der Hoek. De ploeg bestaat nu uit de volgende spelers: Bert Aalbers, Cor de Hond, Johnny Groen, Hans Jansen, Hans Lodder. Richard Onnes, Hans Val kenburg, Harry Veldhuis, Bram Ver meulen, Kees Tinga, Geert Trom petter en Piet Wassenaar. SABADELL (A.P.) De Belg Guido Reybroeck heeft gisteren de tweede etappe van de zevendaagse Ronde van Catalonië gewonnen. Rey broeck legde de 175 km van Gerona naar Sabadell af in 4 uur 58 minu ten en 25 seconden. Eddy Merckx werd opnieuw in de sprint geklopt. De wereldkampioen nam wel de leiding in het algemeen klassement over. Mariano Diaz ein digde gisteren als derde; Lemeteyer (Fr.) vierde. Arie den Hartog kwam als zeventiende binnen met een ach terstand van een minuut. Kees Haast eindigde als 39e in de dezelfde als Den Hartog. ZEIST. Bondscoach Georg Kessler wil de wedstrijden van ko mende zondag afwachten, alvorens over te gaan tot het formeren van het Nederlands elftal, dat zondag 7 april in Amsterdam België zal ont moeten. Gisteren onderwierp hij de leden van de selectie-groep aan een forse training, waarna het tactische „onderricht" niet ontbrak. Op de foto is Georg Kessler in gesprek met Nico van Zoghei, die vrijwel zeker de plaats van Jan van Beve- ren niet af zal kunnen nemen. Hans I Eykenbroek en Bennie Muller, bei den vrijwel zeker van een plaats in het Nederlands elftal. In de vierde klas B dus het be- langrijkste duel te Yerseke. Wissen - kerke en Wemeldinge zullen dan uit maken wie van hen twee mede on deraan blijft, aannemende dat Wol phaartsdijk in Yerseke verliest. Ka- pelle-Chrislandia en Krabbendijke- Nieuwland zijn van weinig belang Tweede klasse B: Amstelveen-Ar nemuiden (14.30 uur), SSC-SHO (15. uur), RVVH-Kozakken Boys (15.00 uur), SSS's-Gravenzande, Noord- wijk Heerjansdam, Ter leede-Excei- sior. Derde klasse ZUID: Roda Boys- Rillandia, Good Luck-Seolto (14.30 uur), Woudrichem-Terneuzense B., AZVV-Nivo Sparta (15 00 uur), De Meeuwen-SVV '54, Dinteloord- Sprang. Vierde klasse B: Krabbendijke- Nieuwland. Wissenkerke-Wemeldinge (15.00 uur), Yerseke-Wolphaartsdijk, Kapelle-Chrislandia. Alle wedstrijden vangen aan om kwart over vier, tenzij anders aan gegeven. Dawn Fraser, van wie de schorsing waarschijnlijk zal worden opge heven. SYDNEY (ANP) De Australi sche zwembond overweegt de schor sing van Dawn Fraser op te heffen. De dertigjarige Australische, winna res van de 100 meter vrije slag bij de Olympische spelen van Melbour ne, Rome en Tokio en de eerste vrouw die de 100 meter heneden de minuut zwom en sinds februari 1964 wereldrecordhoudster op deze af stand met 58,9 seconden, werd in 1965 voor tien jaar geschorst. De Australische zwembond nam deze beslissing naar aanleiding van het rapport dat Bill Slade, de lei der van de Australische zwemploeg bij de Spelen van Tokio, had opge steld over het ontoelaatbare gedrag van leden van de Australische zwem ploeg. Gelijk met Dawn Fraser werden nog d-ie andere leden van de Olym pische ploeg geschorst, namelijk Lin da Mcgill (vier jaar), Nan Duncan en Mariene Dayman (drie jaar). Syd Grange, de secretaris van de Australische Zwembond vertelde gis teren dat de bond van New South Wales volgende maand bij de ver gadering van de Australische bond zou voorstellen om de schorsing van Dawn Fraser op te heffen. „Het is waarschijnlijk," vertelde Grange ver der, „dat het voorstel zal worden aan genomen." (Van onze biljartmedewerker) BREDA Met een 80 overwin ning op het Hilversumse HDC heeft DCB 1 de leiding genomen in de voorrond enom een finaleplaats in de Coupe d'Europe. Zowel Hermus als C. Michielsen hadden weinig moeit met hun tegen standers, respectievelijk Noorman en Van Lochem. Vanaf het begin namen zij een voorsprong, die geleidelijk opgevoerd werd tot meer dan de helft van het aantal te scoren caramboles. In de volgende partij entussen Vink en Brosens en Mora en Popeyus was er eenzelfde spelbeeld, waarin beide ereklassers zich niet noemenswaar dig behoefden in te spannen om tot een overwinning te komen. Het kias- severschil kwam tussen beide vier tallen wel zeer goed tot uitdrukking. In Heerle moest het viertal van J. Doggen (ERDC) het opnemen tegen het sterke viertal van C. van Ooster hout. Van Leeuwen, Sweering en Van de Braam, momenteel zeer goed in vorm, waren beslist sterker dan M. Doggen, Verheyen en Kriezels, zodat 6 kostbare punten verloren gingen en tevens de kleine kans op de finale plaats. De partij van de avond tussen Cees van Oosterhout en Jan Doggen werd een verdienstelijke overwinning voor oud-kampioen Jan Doggen. Vanaf het begin nam deze een kleine voor sprong, die in de vijftiende beurt te niet werd gedaan door een fraaie se rie van 10 van Van Oosterhout. In de 36e en 37 e beurt nam Doggen de finitief de leiding en stond zelfs In 40 beurten reeds op 49 caramboles. Door verdedigend spel van Van Oos terhout had Doggen achter nog 4 beurten nodig voor tjfn. laatste ca rambole.

de Stem | 1968 | | pagina 13