Optimisme over toeristenbezoek aan Z.-Beveland NIEUWBOUW- BEDRIJFSRUIMTES een meet- en regeltechnicus Krachtiger aanpak van coöp. aardappelafzet Muzikale vorming voor onderwijskrachten in Hulst en Middelburg Voorzichtig met overzetten van halfwasmosselen Verregaande samenwerking ziekenhuizen G. de Gier W. Eysink assistente voor onze directrice flinke naaister verkoopsters Propaganda Subsidie aan stichting Opbouw West-Zuid- Beveland IN Z.-W. NEDERLAND Volgens methode Gehrels Van Waddenzee naar Zeeuwse stromen Horemiskraaie Giro 382256 OPEL REKORD In Eindhoven en Geldrop Boer Koekoek sprak in Vlissingen Contactavonden Zeeuwse N.O.B. Wegtransport geen spreekuur afwezig ELKE „STEM"-LEZER TE HUUR AANGEBODEN 2 STUKS J. STOLK Eerste Nederlandsche Coöperatieve Beetworteisuikerfabriek Raffinaderij g.a. SAS VAN GENT gé-"a"~ 4 DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 27 MAART 1968 4 =1 (Van een onzer verslaggeefsters) 's-HEERENHOEK. Een bij zonder optimistisch gestemd be stuur van de vereniging voor vreemdelingenverkeer Zuid-Be veland heeft in de 3 maanden dat deze organisatie nu officieel be staat, al heel wat werk verzet Dat bleek op de ledenvergadering die in de De Korenbeurs te 's- Heerenhoek is gehouden. Het bestuur is in de eerste plaats zo optimistisch omdat het goede recreatieve ontwikkelingsmogelijkhe den verwacht voor Zuid-Beveland. Voorzitter A. Schuit uit Wolphaarts dijk wees erop dat alle toeristen die dit vakantieseizoen ongetwijfeld weer naar Zeeland zullen komen zijns inziens toch niet allemaal in de kustplaatsen opgevangen zullen kun nen worden. Hij verwacht dat velen van de „teleurgestelden" op doorreis door Zuid-Beveland in ditg ebied zul len „blijven hangen". Vandaar dat het bestuur zich nu zo inspant, om het straks de gasten zo goed mogelijk naar de zin te kun nen maken. Binnen het bestuur zijn verschillen de commissies gevormd. Tijdens de vergadering werd verslag uitgebracht van de stand van zaken in deze com missies. De organisatie-commissie logies- en informatiedienst heeft o.a. de op dracht gekregen de mogelijkheden te bekijken rond 't plaatsen van kios ken bij de verschillende toegangs wegen naar Zeeland. Zeker is dat aan de noordelijke invalsweg, bij Oude Tonge, een v.v-v.-kiosk zal komen. De plannen zo'n kiosk bij de ooste lijke invalsweg, rijksweg 58, te zet ten zullen opgeschort moeten worden. Van de zijde van rijkswaterstaat zijn bezwaren geuit tegen deze plannen. De toch al zo gevaarlijke rijksweg wil men niet nog gevaarlijker zien worden. Rijkswaterstaat vreest dat dit het gevolg zal zijn van de uitvoer van zo'n plan. Er zal verkeer ont staan dat de rijksweg verlaat om naar de kiosk te rijden, zich later weer tus sen de auto's op de rijksweg voegt en daardoor de gehele verkeerssituatie ingewikkelder zal maken. Voorzitter Schuit deelde echter mee dat in de plannen voor de nieu we rijksweg 58 een plaatsje is in geruimd voor een v.v.v.-kiosk. Ver der zal het kantoor van de Comex op de sluis in Hansweert worden voorzien van v.v.v.-propagandamate- riaal. Wat betreft de opbouwplannen van een logies- en informatiedienst werd meegedeeld dat er een soort mel dingssysteem volgens de landelijke a.n.v.v.-regeling zal komen. Een andere activiteit van deze commissie is dat 200 zogenaamde be- trouwbaarheidsvignets zullen worden verkocht. Deze vignets zullen worden doorverkocht aan de plaatselijke af delingen van de v.v.v. Zuid-Beve land. De plaatselijke besturen zullen de vignets verhuren aan hun leden. Dit gaat onder het motto: niet goed, vignet terug. De besturen zullen na melijk die leden, die het betrouw baarheidsvignet niet verdienen bij voorbeeld omdat ze toeristen niet de service verlenen die wenselijk zou zijn, dit vignet weer afnemen. gen van een folder over Zuid-Beve land. Deze folder zal binnen een maand uitkomen. Verder heeft de ze commissie bemoeienissen met de kampkrant, met Zeeland-Vakantie land, waarin om de 2 maanden een artikel over Zuid-Beveland zal ver schijnen en met het adverteren. Dan is er de streekaccommodatie- commissie die zoveel mogelijk ge gevens op gebied van accommodatie recreatie- en ontspanningsmogelijk heden in de streek tracht te verza melen. Voor dit doel zijn enquête formulieren naar 23 gemeentebestu ren verzonden. Daarvan zijn er in middels 19 volledig ingevuld terug gestuurd. Tenslotte is er ook nog de finan ciële commissie. Bij de behandeling van de begroting werd vanuit de ver. gadering teleurgesteld opgemerkt dat verschillende gemeenten het subsidie verzoek van de v.v.v. hebben afge wezen. Verschillende leden vonden 't niet redelijk dat deze „klaplopende gemeenten" toch van de activiteiten van de v.v.v. zullen profiteren. Enerzijds betreurde voorzitter Schuit eveneens deze gang van zaken. An derzijds verheugde hij zich over de resultaten, die de v.v.v. nu reeds heeft bereikt. De ongeveer 600 le den tellende vereniging heeft 9 plaat selijke afdelingen namelijk de afdelin gen Goes, Wolphaartsdijk Kruiningen Hansweert, 's-Heerenhoek, Baarland- Oudelande, 's-Gravenpolder - Nisse, Borssele, Yerseke en Wemeldinge. „Maar we zouden 20 in plaats van 9 afdelingen kunnen hebben", aldus de heer Schuit. Van de gemeenten komt ongeveer 4000 gulden subsidie binnen. „De v.v.v.-Zuid-Beveland moet eerst het bewijs leveren dat de vereniging voor de hele streek werkt. Gebeurt dit, dan zullen ook de gemeenten, die nu nog geen subsidie verlenen, wel voor de dag komen", meende de voorzitter. De propaganda - commissie houdt zich o.a. bezig met het vervaardi- (Van een onzer verslaggeefsters) OVEZANDE Burgemeester en wet houders van Ovezande zullen de raad vanavond voorstellen de stichting Opbouw West-Zuid-Beveland een subsidie te geven van 90 cent per inwoner. Het college verbindt aan dit voorstel echter één voorwaarde: b. en w. willen de subsidie alleen verlenen, wanneer ook alle andere gemeenten in West-Zuid-Beveland de stichting financieel steunen. Het college is nl. van mening, dat het streven van de stichting alle me dewerking verdient, maar dat een en- ander alleen maar zin heeft, wanneer alle betrokken gemeenten meedoen en subsidie verlenen. De raadsvergadering begint om half acht. De vrij uitgebreide agenda ver meldt verder o.a. zoals eerder ge meld, de behandeling van de begro ting voor 1968. DE SPAANSE krant „Ya" heeft er bij de Spaanse regering op aange drongen afstand te doen van haar speciale voorrechten bij de benoe ming van bisschoppen. Volgens de geldende regels heeft het Spaanse staatshoofd de uiteindelijke keuze bij bisschopsbenoemingen. GoES De reeds jaren bestaan de coöperatieve afzet van consump tie-aardappelen in het zuidwesten van het land heeft nieuwe krachtige impulsen gekregen. Dit wordt mee gedeeld van de zijde van het land en tuinbouw Coöperatie Centrum voor zuidwestelijk Nederland. Er wordt op gewezen dat de uitermate slechte resultaten bij de afzet in dit seizoen hieraan niet vreemd zijn. Toch mogen de nieuwe initiatieven hieraan s'echts ten dele worden toe gerekend. Dit laatste geldt bijvoorbeeld voor Noord-Beveland, waar de afzet in poolverband vanaf 1958 door de aan- en verkoopcoöperatie Nobeco in Kortgene al sinds 1962 een onder werp van nadere studie is. Maar ook in andere delen van Zee land, evenals in West-Brabant en in Zuid-Holland bestaan al enige tijd plannen de bestaande gezamenlijke afzet te verstevigen en uit te brei den. Die plannen beginnen vastere vor men te krijgen. Daarbij is de co- operatieve telersvereniging in Zie- rikzee op Schouwen-Duiveland het voorbeeld. Deze coöperatie kent na melijk vanaf de oprichting de 100 pet. leveringsplicht van alle door de leden geteelde aardappelen. In Zeeuwsch-Vlaanderen is een samenwerking tot stand gekomen tus sen de coöperaties in Breskens en Terneuzen, beiden lid van Cebeco. Ook deze organisaties hebben ver gevorderde plannen om de binding met de aardappeltelers te vergro ten. Zuid-Beveland zal een speciale te lersvereniging oprichten. Tot nu toe betreft het 150 ha. De leden zullen voor 100 pet. deelnemen met voor iedere ha een aandeel, voorlopig e- veneens voor drie jaar. Voor de afzet wordt Cebeco ingeschakeld. Daar naast is "ook de CHV in dit gebied ac tief. Walcheren en met name de co- operatieve aan- en verkoopvereni ging in Middelburg gaat de afzet eveneens breder opzetten. Hier be treft het ongeveer 75 telers met rond 160 ha (voorlopig), die voor drie jaar de 100 pet. leveringsplicht voor het ras Bintje hebben aanvaard. Er zullen twee verkooppools worden ingesteld, namelijk een herfstpool (tot 31 december) en een voorjaars- pool (vanaf 1 januari). Bovendien ligt het in de bedoeling een nog na der vast te stellen percentage voor de voorverkoop te bestemmen. Dat zelfde geldt eveneens voor Nobeco. Walcheren zal tevens overgaan tot het instellen van een telerscommis sie ter begeleiding van de afzet. Door beide coöperaties vindt afzet plaats via Cebeco in Rotterdam. Op Noord-Beveland is men tot een nieuwe opzet gekomen. De deelne mende telers hebben besloten met minstens de helft van hun geteelde aardappelen gedurende de eerstko mende drie jaar aan de coöperatie ve afzet via Nobeco (de Cebeco) mee te doen. De bestaande afzet wordt daardoor uitgebreid tot 45 telers en ruim 300 ha aardappelen. De sorte ring en aflevering zullen evenals voorheen plaatsvinden in Kortgene en Kamperland. Op Tholen is de laatste jaren een samenwerking ontstaan tussen te lers en veilingen. Ook hier wordt veel gedaan aan versteviging en uit bouw. Dat kan eveneens worden ge zegd van de coöperatieve afzet in het westen van Brabant (inclusief Sint-Philipsland) en in het Land van Heusden en Altena alsmede van de Zuidholalndse eilanden, waar Neda- to in Oud-Beijerland een centrale positie inneemt. Op Schouwen-Duiveland tenslotte is de telersvereniging in Zierikzee bijzonder snel gegroeid en is men bezig het systeem nog meer te ver fijnen. (Van een onzer verslaggevers) HULST - MIDDELBURG De heer Cor Schijve in Oostburg is van plan om woensdag 3 april a.s. een oriëntatieles te geven in het Janse- niuslyceum te Hulst in de methode Gehrels. Zo mogelijk zal hij een de monstratie geven met een klas van de lagere school. De methode Gehrels hanteert hij bij een cursus muzikale vorming voor onderwijskrachten. De eerste les van een dergelijke cursus zal maandag 1 april in Middelburg, eveneens geleid door Cor Schijve, worden gegeven in de rijkskweek school. Het gaat er bij de toepassing van de methode-Gehrels in hoofdzaak om, dat de leerlingen spelenderwijs muzi kaal gevormd worden en wel zoda nig, dat het plezier in de zangles voorop blijft staan. Hierbij is het zaak, dat de leerkrachten moeten we ten hoe zij een lied dienen te presen teren, hoe zij kunnen bewerken, dat er op goed niveau wordt gezongen en op welke wijze zij de eventueel te gebruiken slaginstrumenten moeten leiden. Hiervoor is methodisch werken noodzakelijk. Bovendien, zo rede neert men bij het Gehrels-instituut, dat zetelt in Amsterdam en geleid wordt door de heer A. Wagner, is het nodig, dat de leerlingen willen ze geen muzikale analfabeten blijven de elementen van het notenschrift leren kennen. De leerkracht dient evenwel vooral te weten, hoe hij met de nodige expressie kan komen tot een bevredigend resultaat. De metho de Gehrels, die in 1956 is aangepast aan de nieuwste inzichten, wil de leerkrachten van de lagere school, die moeite hebben met het geven van zangles, op weg helpen. Alvorens de cursus begint, worden her en der in het land oriënterende lessen en de monstraties gegeven, die zonder enige verplichting kunnen worden bijge woond. Wanneer bij de oriëntatieles in Hulst blijkt, dat er voldoende belang stelling voor, een cursus AMV (Alge mene Muzikale Vorming) bestaat, dan zal de heer Schijve, evenals in Mid delburg ook hier een groep opleiden volgens de methode-Gehrels. Dergelijke cursussen worden reeds gegeven in Den Haag, Groningen, Amsterdam, Apeldoorn en Sneek. In Emmeloord is er een in voorberei ding. Van groot belang is tijdens de cursus muzikale vorming het scheppen van een expressieve situatie, zoals op deze foto te zien is. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De mosselparasiet komt nog steeds voor in de Zeeuwse stromen en in het oostelijk deel van de Waddenzee. Daarom kan men niet beperkt halfwasmosselen uit de Wad denzee naar deze stromen overzetten. Sinds 1950, toen door de mosselpara siet enorme schade toegebracht werd aan de mosselen in de Zeeuwse stro men, blijft de totale hoeveelheid mos selen in deze stromen beperkt. Daar door is het gelukt de schade, veroor zaakt door de parasiet, zo klein mo gelijk te houden. De mosselcultuur in de Waddenzee vindt plaats in het westelijk deel van de Waddenzee, waar een aantal percelen in huur ge geven zijn na de grote sterfte in de Zeeuwse stromen. De percelen in de Waddenzee heb ben echter schade geleden door het mosselzaad. Daardoor zijn grote hoe veelheden consumptiemosselen ver loren gegaan. In een brief aan de Tweede Kamer over deze kwestie fit Soest hipt een kip rond op krukken, het lopen wil haar niet meer lukken, want het beest ZIT aldoor en legt PAASEITJES voor een heel kinderhuis vól UKKEPUKKEN P.S. U kunt beter „gou den eieren" leggen in het giro-nest van het kemp haantje, dat te waken heeft over uk en puk en peuter van het St.-Antoniushuis in Wassenaar. van pater Kemp, Leyweg 926, Den Haag, TE KOOP WEGENS STERFGEVAL z.g.a.n. 20.000 km gelopen. Te bevragen: STATIONSWEG 18 HULST Alleen brieven op adver tenties geplaatst onder nummer, die een directe aanbieding of reactie op het gestelde in de adver tentie inhouden zullen door ons worden geaccep teerd. Folders, reclame- brieven, huisorganen e.d. worden door ons niet doorgezonden. deelt minister Lardinois van Land bouw en Visserij mee, dat deze over dadige zaadval geen gevolg is geweest van de sterke bezetting op de perce len, maar van klimatologische om standigheden. In.de loop van 1969 wanneer men kan beginnen met de verwateringsproeven bij 't Horntje op Texel kan onderzocht worden of dê zaadval op de consumptiemosselen voorkomen of beperkt kan worden en kan verder nagegaan worden wat de optimale mogelijkheden voor de mosselstructuur in de westelijke Waddenzee zijn. Het zou echter onjuist zijn de half wasmosselen in het najaar onbeperkt van de Waddenzee over te brengen naar de Zeeuwse stromen. Juist van wege de mosselparasiet, die nog steeds in deze stromen aanwezig is, moet een te sterke bezetting van de percelen in Zeeland voorkomen wor den. Hiervoor is een voortdurend overleg gaande met de kwekersorga nisaties. Voor spoedig gevraagd (Van een onzer verslaggevers) EINDHOVEN Drie ziekenhuizen in Eindhoven (liet Binnenziekenhuis, het St.-Josephziekenhuis en het Dia- conessenhuis) en het St.-Annazieken- huis in Geldrop hebben besloten een commissie van overleg in te stellen. Deze commissie zal de ziekenhuis besturen, gevraagd of ongevraagd, van advies dienen over organisato rische en economische vraagstukken. Incidenteel bestond reeds overleg tussen de vier ziekenhuisbesturen, o.a. over de uitbreidingsplannen van de verschillende ziekenhuizen. Door de commissie van overleg zal de sa menwerking echter vastere vormen aannemen. Enkele actuele punten, die voor een gecoördineerde aanpak in aanmer king komen zijn de stichting van een psychiatrische afdeling en de uit bouw van een centrale geneesmidde lenvoorziening. In een wat verdere toekomst wil men de administratieve en medische gegevens uniform zien te verwerken. De vier ziekenhuisbesturen willen door middel van de commissie van overleg een zo intensief mogelijke samenwerking op het gebied van de beleidsplanning tot stand brengen. Men hoopt op deze manier de sterk oplopende kostprijzen enigszin on der controle te houden. De vier ziekenhuizen beschikken samen over 1875 bedden. (Van onze correspondent) VLISSINGEN In de grote zaal van hotel Britannia te Vlissingen sprak de heer H. Koekoek, leider van de Tweede-Kamerfractie van de Boeren Partij. De heer Koekoek zet te voor een gehoor van ruim tachtig aanwezigen de ideeën van zijn partij uiteen. „Wij zijn de politiek ingegaan, omdat het landsbestuur ons niet zin- de. De plannen Van de regering zijn zo duur, dat we niet aan werken toe komen", aldus de heer Koekoek. Daaraan wijt hij de werkloosheid, het woningtekort en de wegentoe stand. Bovendien, zo zei hij, worden de belastingen besteed aan overbodi ge ambtenarij. Ook de staatsschuld wordt steeds groter, verwijt hij d* regering. Een andere oorzaak van de werk loosheid noemde hij het industriali satiebeleid, dat bovendien nog de vervuiling veroorzaakt. Voorts be schuldigt hij de regering ervan een slechte EEG-politiek te voeren. Voor de ambtenaren ziet de heer Koekoek wel een oplossing: „ze moe ten maar omschakelen naar het vrije bedrijf". Ook ageert hij tegen het feit, dat er in ons land 114.000 werk. lozen zijn, terwijl er 70.000 buiten, landse arbeiders in Nederland werk. zaam zijn. Een gevolg daarvan noem- de de heer Koekoek een tekort op de begroting van 3 miljoen als ge. volg van uitkeringen aan werklozen. „We hebben nu zeven zetels", aldui de heer Koekoek. „Zonder D '66 en de tegenwerking van de pers, radio en televisie, die allen D 66 steunden, zouden dat er 10 of 12 geweest zijn". (Van een onzer verslaggeefsters) GOES De NOB Wegtransport af. deling Zeeland organiseert een twee- tal contactavonden ten behoeve van het gehele Zeeuwse wegvervoer. Do ze avonden worden gehouden in Goot en Oostburg. In Goes is dat op vrijdag 29 maart om 8 uur in de Prins van Oranjo. Berry Kievits en Gerard Walden zul. len de cabaret- en variétérevue „We doen 't zelf van acht tot elf" presen- teren. In Oostburg wordt de contactbijeen komst gehouden op 26 april om 8 uur in hotel De Eenhoorn. De titel van het ontspanningsprogramma ii „Frans du Mee geeft lachcorvee". Op beide avonden zal ook de heer A. C. Caljouw, provinciaal voorzit, ter van de NOB Wegtransport, het woord voeren. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling, die wij mochten ondervinden, vooral van vrienden en kennissen bij gelegenheid van onze 50-jarige echtver eniging, betuigen wij onze hartelijke dank. A. v. Wabeke-de Vulder kinderen en kleinkinderen Hoofdplaat, Oesterput 3 DANKBETUIGING Voor bloemen, gelukwen sen en cadeaus, die wij bij ons zilveren huwelijksfeest mochten ontvangen, dan ken wij u ook namens on ze kinderen. A. L. Crombeen I. P, Crombeen-Goossens Graauw, Oude Kaai 14 DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van belangstelling en waar dering bij mijn 40-jarig or ganistenjubileum en kon. onderscheiding van zovelen ontvangen, betuig ik mijn hartelijke dank. M. de Kraker Biervliet, Weststraat 8 DANKBETUIGING Daar het ons niet mogelijk is om eenieder persoonlijk te danken voor de vele blijken van belangstelling en deelneming die wij mochten ondervinden bij de ziekte en het overlijden van mijn lieve man en on ze zorgzame vader, de heer HYPOLITUS DE WINDT betuigen wij langs deze weg onze welgemeende en hartelijke dank. Fam. de Windt-van Hoey Kapellebrug, maart 1968. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder J. A. ADRIAANSEN- DRIESSEN betuigen wij u onze op rechte dank. Familie Adriaansen Op woensdagochtend maart houdt 27 ARTS PRAKTIJK DE GIER en EYSINK ARTS Op woensdag 27 maart, op vrijdag 29 maart geen middagspreekuur Familieberichten (uit andere bladen) Overleden: Anthonie van den Hoek, 62 jaar, Kerk- werve 22 maart. Jannetje Bezuijen-Straaijer, 87 jaar Eikerzee 23 maart; A. v. d. Hoek K.Az., 62 jaar, Dia mond City (Canada); Pie- ter Anthony Schouls, 87 jaar, Goes, 23 maart; Adri- ana Fonteine-Kip, 79 jaar, Dreischor 22 maart. Johan na Kloote-Bil, 81 jaar. Oos- terland 22 maart; Sylvia Franse. Vlissingen 23 mrt. Cornelia J. de Groot, 19 jaar, Vlissingen 23 maart. Dingenis Willemsen, 62 jaar, Kapelle, 23 maart. Levina Schout, 75 jaar, Biggekerke 24 maart. Hen drik Kanse Wzn 81 jaar, Oostkapelle, 24 maart; Maatje Roelands-Van der Slikke, 81 jaar, Hansweert 25 maart. Petrus Willems, 84 jaar, Goes 22 maart. Jan Houterman, 75 jaar, Melis- kerke 25 maart. is het dubbel en dwars waard op de hoogte te worden gesteld van uw advertentienieuws. aan HOUTSTRAAT in centrum TILBURG geschikt voor winkelbedrijf of showroom. Vele mogelijkheden. Elk perceel: begane grond 200 m2; le etage 200 m2. Boven elk pand een royaal woonhuis. Alles met c.v. De 2 panden kunnen eventueel aaneen gevoegd worden. Te bevragen: Bronsstraat 18 - IJmuiden Tel. 0255011093 te Flinke persoonlijkheid. Leeftijd 40-50 jaar. Moet in staat zijn bij afwezigheid van directrice de leiding over de verkoop en personeel geheel op zich te kunnen nemen. Algemene ontwikkeling en kennis der moderne talen vereist. Vakdiploma's strekken tot aanbeveling, doch hoofdzaak is gedegen vakkennis, verkoopcapaciteiten en goede omgangsvormen. Indien U aan deze eisen kunt voldoen, wacht U een zeer goed' betaalde baan met prima vooruitzichten. Alleen schriftelijke sollicitaties of mondeling na afspraak. DAMESCONFECTIE Eindstraat 3-5, Breda Directrice: Mevr. Walvis VftAAGT VOOR SPOEDIGE INDIENSTTREDING Gedacht wordt aan een jonge kracht, die in het bezit is van het diploma L.T.S. Metaalbewerken én het diploma „Bemetel" Meet- en Regeltechniek, of een gelijkwaardige opleiding heeft genoten. Sollicitaties te richten aan de afdeling „Sociale Zaken", waar tevens alle gewenste inlichtingen te verkrijgen zijn. Met het oog op de te verwachten drukte vragen wi| op ons veranderatelier nog een voor hele dagen. Moet in staat zijn alle veranderingen zelfstandig uit ta voeren. Hoog salaris. 5-daagse werkweek. Tevens vragen wij enige flinke met het vak bekend. Leeftijd 20-25 jaar. Ook deze functies alleen voor hele dagen. Hoog salaris en provisie. 5-daagse werkweek. Bij gebleken geschiktheid prima vooruitzichten. Alleen schriftelijke sollicitaties of mondeling na afspraak. DAMESCONFECTIE Eindstraat 3-5, Breda Directrice: Mevr. Walvis

de Stem | 1968 | | pagina 4