„Juiste structuur openbaar voortgezet onderwijs is (nog) niet vast te stellen'5 Actie kan uitlopen tot 33 miljoen Gekke, maar praktische nieuwtjes te Goes TERNEUZEN Klappen na inhaal- maneuver LUCKY LUKE EN DE NEVEN DALTON B. en w. van Terneuzen willen gymnasium overdragen aan rijk WALCHEREN Dagblad De Stem KOM OVER DE BRUG Forum van F.v.cl.A. met Radicalen Op Libelle-mocleshow Mini Mr. P. Knapen spreekt in Lokeren over culturele manifestatie Op Rijksweg 58 Contactavond N.K.V. met gemeentebestuur Hulst op 11 april VANDAAG MORGEN Meei nieuws uit stad en streek op pag. 3-5 f DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 27 MAART 1968 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „De juiste struc tuur van het openbaar voortgezet onderwijs laat zich momenteel niet vaststellen", aldus burge meester en wethouders van Ter- neuzen aan de gemeenteraad. Het college zegt, dat zijn beleid er wel op gericht te streven naar een zo groot mogelijke integratie, het zij in de vorm van een gemeen schap van scholen, hetzij in de vorm van een scholengemeen schap. Concreet stelt het college de raad voor, in principe alvast te besluiten, de gymnasiale afde ling van het Petrus Hondiusly- ceum aan het rijk over te dragen. De staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen heeft de gemeente gevraagd, mee te delen of Terneuzen bereid is zijn medewerking te verle nen om het openbaar lyceum om te zetten in een rijksscholengemeen schap (lyceum-havo) dan wel of de voorkeur wordt gegeven aan een gymnasiale afdeling onder bestuur van de gemeente. Het aantal leerlingen van het gymnasium is sedert 1965 gedaald van 85 tot 77. Om op den duur een zelfstandig gymnasium te handhaven zal de school een gemiddelde van 16 leerlingen per klas moeten tellen. Dat is niet het geval. Als het gym nasium deel zou uitmaken van een lyceum, wordt dit aantal 8 per leer jaar. B. en w. menen dat het niet verantwoord is, het gymnasium zelf standig te maken. Men betreurt het echter, dat het rijk niet bereid is om het atheneum en het h.a.v.o. aan de gemeente over te dragen of de be staande situatie te laten voortbe staan. B. en w. zeggen, dat zij gemeend hebben een basis te kunnen leggen voor de vorming van een scholenge meenschap door de samenwerking te bevorderen tussen het Petrus Hon- diuslyceum en de openbare ulo school. Zo werd het toelatingsexa men op Uniforme'wijze geregeld, ter wijl de methoden van de eerste klas van de twee scholen zo veel mogelijk worden aangepast. In de eerste klas worden ook dezelfde proefwerken af genomen. Desondanks menen b. en w. „dat er (nog) geen voldoende basis aanwe zig is voor het vormen van een scho lengemeenschap". Zij zijn van oor deel, dat op dit moment alleen een beslissing kan worden genomen over het al of niet overdragen van de gymnasiale afdeling. Westkapelle Voor reumafonds Onder leiding van de heren P. A. Lievense en D. Huibregtse zullen de leden van de C.J.V. jeugdclubs deze week op stap gaan voor de reumabestrijding. Huis- aan-huis zullen folders en zakjes wor den verspreid, die a.s. donderdag weer opgehaald zullen worden. Vorig jaar was deze actie een groot suc ces. Dagblad voor Zeeland KANTOREN: Steenslraat 14, Hulst, tel. 01140-2377. Klokstraat 1, Goes, tel. 01100 -8030. EXPLOITATIE ADV.: L. K. M. de Jong (Inspecteur), Breitnersfraat 11, Terneuzen, tel. 01150-4281. Th. de Bakker, Potgieterstraat 3, Terneuzen tel. 01150-2601. C. Steenbakker, Fr. v. Waesberghestr. 37. Hulst, tel. 01140-3168. M. Bogers, Nieuwstraat 41, Oostburg, tel. 01170-2893. C. Menu, Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030. REDACTIE: A. Koopman, Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030. J. Hüsken, Breitnersfraat 81, Terneuzen, tel. 01150-3296. J. Robesin, Kijkuit 18-20, Axel, tel. 01140-2005. Ch. Schets, Kromme Weele 4, Middel burg, tel. 01180-7764. Mej. S. Maaskant, Singelstraat 17, Goes, tel. 01100-5689. Hansweerr instuifavond Zaterdag 30 maart om 20.00 uur zal in het dorpshuis „Kaj Munk" een instuifavond plaats vinden. Er zal gedanst worden op muziek van de Souburgse band „Flash ray Gun". Vrolijke causerie De bekende schrijver Willem van Iependaal komt op vrijdag 29 maart naar Hansweert. Op uitnodiging van de o.l. school zal deze schrijver van o.a. „Polletje Piek haar" om 20.00 uur in het dorpshuis „Kaj Munk" een avond verzorgen. Het onderwerp luidt: „Taal, Volkstaal en Volkshumor", een vrolijke cause rie met een leerzame inslag. Perso nen boven de 18 jaar kunnen deze avond (gratis) bijwonen. Rilland-Bath Raadsvergadering Burgemeester J. C. W. Jobse deelde de raad mee, dat el' van de Chr. Nat. school De Wiekslag een schrijven was ontvan gen, in verband met het voorstel in de vorige raadsvergadering waarin het bestuur van deze school een sub sidie had gevraagd die de raad had afgewezen. Nu had men nog een verzoek ingediend om gelden be schikbaar te stellen voor een t.v.- toestel, doch beide verzoeken had het bestuur nu ingetrokken, aange zien de aanvragen wijzigingen zul len ondergaan. De raad ging akkoord om f 19U0 be- beschikbaar te stellen voor het ma ken van een rijwielstalling en een eenvoudige kiosk op het sportter rein: de heer J. Hoeksman (SGP) stemde tegen. Verder ging de raad akkoord met een bedrag van f 6100 voor de aanleg van centrale verwar ming in de woning van de gemeente secretaris. UMtv titan 9b naast wmumitvt* Yerseke Plattelandsvrouwen In hot ver enigingsgebouw „De Haven"' heeft de (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM Een bedrag van 26 miljoen 962 duizend 646 gulden, een koe en een geit, dat was gister middag om twee uur de stand van de actie „Kom over de brug". Nog steeds komt liet geld binnenstromen, bij duizenden. Via giro- en bankrekeningen is voor lopig een bedrag van f 2.560.000 ge noteerd. Dc getallen uit de provin ciale districten luiden: Friesland 1.960.000, Groningen (prov.) 1.197.432 Drente 930.000, Utrecht (prov.) 3.104.160, Noord-Holland 3.090.000, Zuid-Holland-noord 2.298.700, Zuid- Hoiland-zuid 1.704.980, Zeeland 797.600, Overijssel 2.124.090, Gelder land 2.066.000, Noord-Brabant 635.890 Limburg 145.594. Het bestuur van de actie kan over twee weken als de totaal-opbrengst wat duidelijker te overzien is beslis sen over de besteding van de méér opbrengst. De 140 projecten waar het om ging waren geselecteerd uit een totaal van 190. Uit de resterende 50 kt\i nu een keuze worden gemaakt. Maar daarnaast zullen ook enkele van de 140 oorspronkelijke projecten opnieuw onder de loep worden geno men, waarvan de aanvraag in eerste instantie verlaagd was. Daarbij wordt met nme gedacht aan de steun voor Vietnam, waarvoor in eerste instantie 700.000,- gulden was uit getrokken. Het uiteindelijke bedrag voor Viet nam zal gelijkelijk worden verdeeld over Noord en Zuid. Vijftig procent wordt bestemd voor medische hulp aan de burgerbevolking van Noord- Vietnam via de wereldraad van Ker ken. De resterende vijftig procent zal worden gebruikt voor medisch-so ciaal werk in Zuid-Vietnam. In totaal heeft „Kom over de brug" uitloopmogelijkheden tot 33 miljoen. Het is dus duidelijk dat alle gelden die door de actie bijeengebracht zijn een directe bestemming vinden. In Eindhoven was sprake van sa menwerking van „Kom over de brug" en de „Vastenactie". Hier bedraagt op het ogenblik de stand 244.000,- voor „Kom over de brug" en 233.000 gulden voor de Vastenactie. afd. Yerseke van de Bond van Plat telandsvrouwen de voorjaarsvergade ring gehouden. Speciaal mevr. Pijl Hogeweg werd een hartelijk welkom toegeroepen. De secretaresse, mevr. Ossewaarde, er, de penningmeesteres- se, mevr. De Koning, kregen een wel verdiend applaus voor haar verzorgde jaarverslagen. Mevr. Pijl Hogeweg zette op pret tige en duidelijke wijze uiteen wat en hoe het werk is van de Federatie Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverle ning, waarvan zij presidente is. Tot slot vertoonde de heer A. v. d. Berg een serie dia's van bijzondere strekking. De volgende bijeenkomst zal gehouden worden op 8 april a.s. (Van onze correspondent) De Partij van de Arbeid belegt op vrijdag 29 maart een forum-discus siebijeenkomst voor haar leden in gebouw De Schakel aan de Kerk- hoflaan. Deelnemers aan het forum zijn drs. J. M. Aarden, fractievoor zitter van de Partij Radicalen in de Tweede Kamer; drs. J. Boersma, lid van de Tweede Kamer en A.R.-radi caal; D. Buddink. C.H.U.-radieaal drs. G. Nederhorst, Tweede Kamer lid va nde P.v.d.A. Voorzitter is de heer M. P. van Dijke, burgemeester van Axel. Het onderwerp dat ter discussie zal worden gesteld luidt „Hoe nu verder in Nederland, radi calen?" De bijeenkomst begint om 8 uur. Biervliet Sociëteit Zaterdag 30 maart wordt in de zaal van de heer G. Tukker weer een avond gehouden door de Sociëteit „Les Copains". Na dat de vorige maal Les Cruches voor een succesvolle avond zorgden zal nu de muziek verzorgd worden door St. Giles' System die reeds eerder voor de sociëteit optrad- Heikant Schietingen De schietingen die t.b.v. de wielrenners H. Gysel en P. Kisner werden gehouden in de café's van Fr. Saman en Th. de Block trok ken minder schutters als werd ver- (Van een onzer verslaggeefsters) GOES Stelt u zich voor: u gaat gezellig een middagje uit U trekt uw nieuwe zelfgemaakte jurk aan. Zon der mouwen. Want die mouwen? Die stopt u in uw tas. Voor als het koud wordt! Die trekt u dan gewoon aan als u kippetjesvel krijgt. U maakt ze vast met een paar grote bolle kno pen. Heel simpel. Nog zo'n gek modenieuwtje, dat overigens eveneens heel praktisch kan zijn. Er komt onverwachts een uitnodiging voor een heel „duur" feest, waar u in het lang moet ver schijnen. Maar tenslotte heeft niet iedereen zo'n gewaad in de kast han gen. De tijd, om u over iets dergelijks zorgen te maken, is voorbij. Wat u te doen staat is het volgende. U koopt een lap stof van 2 meter bij 1.30 meter met 2 bijpassende broches. Binnen een paar minuten drapeert u de lap (die uiteraard wel gezoomd moet worden) om het lichaam, en klaar is het kleed. Het klinkt allemaal onwaarschijn lijk, maar het kan. We hebben het gezien. Op de Libelle-modeshow die in de Prins van Oranje in Goes is gehouden. Het was een show met nog meer aardige nieuwtjes. Er werden ver schillende ensembles vertoond. De combinaties bestonden vaak uit een jurk met jas, die gevoerd was met de stof waarvan de jurk was ge maakt. Zo leek het althans. Want de patronen van de jurkstof en voering waren wel hetzelfde, maar de stof voor de jurk was van een aanmerke lijk zwaardere kwaliteit dan van de dunne voering. Nog iets opvallends op stoffenge bied zagen we verwerkt in een zon- nepakje. Voor het jasje en de broek- met-lange-pijpjes was stof in dezelf de kleurstellingen gebruikt. De stof voor het jasje echter was gebloemd, die voor de broek gestreept. Een grappige combinatie. De Libelleshow was onderverdeeld in verschillende series. De manne quins showden zomerse imprimé jurkjes, strand- en vrijetijdskleding, 'mantels en de zogeheten robes man- teaux. En met een gevoel van opluchting voegen we eraan toe, dat we bij ie der zelfgemaakt toiletje gelukkig ook de knieën van de showende da mes zagen. Niet zozeer om die knie- en, maar wel om het feit dat, althans in deze shoV, kort de klok sloeg. De mini-mode heeft trouwens ver schillende praktische kanten. We zagen een lila broekpak, met zo'n be kend lang getailleerd jasje, dat net zo goed als jurk gedragen kan wor den. Het pak was gemaakt van een katoenen suède, oftewel een geruwde suède. Het heeft een klein beetje weg van fluweel. Van katoen waren de meeste mo dellen gemaakt. Van effen, gebloemd geruit en gestreept katoen. Vele simpele modelletjes, zowel pakjes als japonnen, werden iets bij zonders door een bijzondere hals- of armsgatuitsnij ding. Tenslotte nog even iets over ae se rie modetendenzen, waarin de ver schillende stromingen in de mode uitkwamen. Hierin werden 'n broek jurkje, een broekrok, een jurkje van Madeire kant en de „slome" Bonnie en Clyde-kleding getoond. De broek rok heel praktisch, het kanten kleed heel duur en dat Bonnie en Clyde- gedoe? Dat moet iedereen maar voor zich uitmaken. Het is weer eens wat anders. Voor de jongeren dan ten minste. De vaders en moeders zijn er waarschijnlijk helemaal op uitge keken. wacht. In totaal waren er slechts 45. De uitslagen waren als volgt: Wip 1: Hoge vogel: R. Kind te Koewacht. 2e zijvogel: M. Broeck- aert te Heikant. Meeste kleine vogels 4 stuks, Th. de Block te Heikant. Wip 2: hoge vogel: B. Zagers te Heikant. Ie zij vogel: R. Kind te Koe wacht. 2e zijvogel: L. van Helsland te Hulst. Meeste kleine vogels, 3 stuks, B. Saman te Heikant. Koewacht Biljarten Ook nu behaalde de biljartvereniging „Tovak" weer een schitterende overwinning op „Kot" uit Hulst 17—11. De uitslagen waren als volgt: I,. Coppieters-W. Koemans 20. P. de Caluwé-T. Vinck 2Q. E. Gijsel-R. Picavet 02. Fr. -Buys-P. Verbraecken 20. G. de Feber-T. Buysrogge 20. A. Coppieters-J. Neve 20. J. Thys E. Rovers 11. A. Bouvré - M. Picavet 20. K. Dieleman R. Blommaert 02. B. Rombout -~ C. Betram 02. G. Vercauteren - T. Neve 20. G. de Vliegher - R. Boon 02. P. de Caluwé - P. Wouters 02. J. Thys - S. Blommaert 20. Schieting Aan de schieting bij V. Thijs namen 47 schutters deel Uitslag als volgt: Hoogvogel: Cyr. de Schepper, Koewacht. Ie zijvogel: C. de Poortere, Koewacht. 2e zijvogel Raym. Baert, Koewacht. Hoogste aantal kleine vogels A. van Poele, Koewacht, 3 stuks. Koningschieting Zaterdag wordt in Koewacht weer de jaarlijkse ko ningschieting gehouden van het schuttersgilde „St. Sebastiaan" op de staande wip. Vol spanning ziet men deze koningschieting weer tege moet. Zal H. A. de Schepper de Ko ning van 1967 zijn titel kunnen pro longeren? Het staat zeker vast dat hij zware concurrentie zal hebben van Alois Suy die reeds 9 maal de koningstitel behaalde en andere schutters zoals Miel van Marcken, in heel West Europa bekend als een vermaarde schutter. Ook de jeugdige schutter Miel Vermandei behoort zeker tot de kanshebbers. Sluiskil Herv. Jeugdraad De hervorm de jeugdraad te Sluiskil heeft verga derd onder leiding van de dominee H. Ruis. Na goedkeuring, van het jaarverslag werd voorlopig, in ver band met tijdelijk verblijf in het bui tenland, afscheid genomen van de secretaresse mevrouw J. Korevaar- Jong. Er zullen diverse activiteiten worden ontplooid door de jongens- en meisjesclubs. De oudste meisjesclub verzorgt 1 april a.s. in de Ark een avond voor de ouders van de club leden. De clubs gaan deelnemen aan de weekends uitgaande van de stichting Jeugdcentrale. De jongens van 8 tot 15 jaar houden een der gelijk weekend op 4 en 5 mei; de meisjes van 8 tot 12 jaar op 11 en 12 mei en van 12 tot 15 jaar op 25 en 26 mei. De oudste meisjesclub zal op pinksterkamp gaan. Voor de volksdansgroep, onder leiding van de heer Corduwener, bestaat veel animo. Het volgend seizoen vanaf september zal men hiermee door gaan. Men besloot verder de plaat selijke speeltuinvereniging zo veel mogelijk te steunen in de vorm van het verstrekken van de nodige ga ranties, indien er een beroep op de jeugdraad mocht worden gedaan. Voorlichting aardgas Van 29 april tot en met 10 mei a.s. belegt de Zegam, in verband met de ko mende aansluiting op het aardgasnet, contactavonden voor de Sluiskilse bevolking. Tijdens deze avonden zul len diverse modellen van kachels, kooktoestellen, enz. te bezichtigen zijn. De avonden worden gehouden in de gróte zaal van de Ark. De be volking wordt hieromtrent nog nader ingelicht. St.-Jansteen Flinke schadepost De 18-jarige B. uit Koewacht r°ed met zijn perso nenauto op een lichtmast in de Wil- helminastraat. De auto werd hierbij volledig vernield en de lichtmast on bruikbaar. B. die er met lichte kneu zingen vanaf kwam, bleek nog niet in het bezit van een rijbewijs te zijn. Waterlandkerkje Jeugdclub ..Tjoemba" Het actie comité Waterlandkerkje heeft enkele maanden geleden het initiatief geno men de jeugd te helpen in het vinden van een gepaste vrijetijdsbesteding. Een aantal jeugdigen komt nu ge regeld de zaterdagmiddag in 't dorps huis bijeen. Zij hebben nu een jeugd club gevormd, genaamd „Tjoemba". Een van hun activiteiten is het spe len van toneel. Op zaterdag 30 maart verzorgen ze hun eerste toneel avond. Opgevoerd zal worden „De onbekende Wereld" geschreven door Anne Marie Kok en Johan Blaaser. Het programma wordt verder nog aangevuld met twee kortere stukjes. De baten van deze avond zullen wor den aangewend voor het aanschaffen van het nodige spelmateriaal voor buiten- en binnenspelen. De plaatselijke toneelvereniging „Concordia", die wegens gebrek aan spelers op non-actief staat, heeft haar nog aanwezige kasmiddelen ter beschikking gesteld van de jeugdclub „Tjoemba" voor het opvangen van de eerste kosten. (Van een onzer verslaggevers) LOKEREN (B) Op vrijdag 29 maart (20.00 uur) zal in de raadszaal van bet stadhuis te Lokeren een in leiding worden gehouden door mr. P. Knapen, voorzitter van de cultuur- raad in Vlaanderen. Hij zal spreken over: Zin en stijl van onze Vlaamse culturele manifestaties. De lezing van de heer Knapen vormt een onderdeel van de cyclus „Onze cultuur in Ne derlands, Europees en universeel perspectief, nu en morgen". Op 21 april 1959 werd op het pro vinciaal gouvernement van de pro vincie Brabant te Brussel de cui- tuurraad voor Vlaanderen opgericht. Deze is samengesteld uit 60 leden. Tussen de provinciale besturen be staat een voortdurende stilzwijgende afspraak, dat aangelegenheden van interprovinciaal belang naar de cul- tuurraad voor Vlaanderen worden ge delegeerd, of in overleg met de raad worden geregeld. Met het bestaan van een cultuurraad is Vlaanderen nog verre van een zelfstandig cul tuurbeleid, maar het werk van de C.R.V. heeft langzaam bijgedragen tot de versterking van de gedachte van een culturele autonomie. 1 i\tr' Hfört (Van onze correspondent) RILLAND BATH Dinsdagmor gen om kwart voor acht is een vecht partij ontstaan tussen twee bestuur ders van twee personenauto's. Omdat er een vrachtwagen voor de twee personenauto's reed en het op dit moment nogal druk verkeer was op Rijksweg 58, kon er niet ingehaald worden. Toen het echter wel even kon, ging de tweede personenauto, bestuurd door J. C. O. uit Roosen daal, inhalen. Maar toen de bestuur der A. B. uit Hoogerheide, die vlak achter de vrachtauto reed, zag dat de achter hem rijdende O. ging inha len, kon hij dit niet verdragen. Hij bracht het zover, dat hij O. het rij den belemmerde en tot stoppen dwong. Beide bestuurders kwamen uit hun auto. A. B. uit Hoogerheide speelde eigen rechter en deelde rake klappen uit. J. C. O. uit Roosendaal had een zwellend blauw oog, ver scheidene losse tanden en een dik ge zicht. De politie heeft proces-verbaal opgemaakt. Morgen, donderdag 28 maart 1968. Hansweert 2.52 en 15.21 uur; Ter neuzen 2.12 en 14.41 uur; Vlissingen 1.45 en 14.08 uur; Wemeldinge 3.38 en 16.01 uur. (Van een onzer verslaggevers) HULST De contactavond voor de leden van het N.K.V. met het ge meentebestuur van Hulst over de sa neringsplannen van de binnenstad ie door omstandigheden van donderdag 28 maart verschoven naar donderdag 11 april a.s. OOSTBURG Kerkplein 13.30 uur Paas- en handel», veetentoonstelling Gemeentehuis 19.30 uur Raadsverg. OVEZANDE Gemeentehuls 19.30 uur Raadsverg. MIDDELBURG Vleeshal 11-12 en 14-17 uur Dr. P. C. Boutenstentoonstelling Schouwburg 20 uur Nieuw Rotterdami Toneel met „Interview" TERNEUZEN Galerie J 34: Expositie George Degenhart GOES Stadshuis 19 uur Raadsvergadering KRABBENDIJKE Gemeentehuis 19 uur Raadsvergadering ANTWERPEN Rex 10, 12.10, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur Bloedig weekend 14 jaar Odeon 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur Barefoot in the park a.l. Pathé 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur Afdreiging door moord 14 jaar Rubens 12, 14, 16.30. 19 en 21.30 uur De getemde feeks 14 jaar Ambassades 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur In the heat of the night 18 j. Savoy 12, 14.30, 16.50, 19.10 en 21.30 uur Moordsyndicaat 18 jaar Astrid 10, 12, 14.3», 16.50, 19.10 en 21.30 uur Alles op zijn tijd a.l. Quellfn 13.30, 15.45, 18.30 en 21.15 uur Millie a.l. Capitole 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Verloren vallei a.l. NKT 20.30 uur Mime van René Quellet GENT Capitole Oorlog en vrede (deel 2) 14 J, Majestic Wat een vakantie 14 jaar Plaza De getemde feeks 14 jaar Select Hold-up a la carte 18 jaar Savoy Verboden te vissen 18 jaar KNS 20 uur Dood van twee dames (Vrekhem> ST.-NIKLAAS Eden Een vreemdeling in huis 18 jaar Century Dodelijker dan mannen 13 j. Palace Ik heb Raspoetin gedood 18 j. Rex Het bal der vervloekten 18 jaar Scala Jerry blijft er buiten a.l. BRUGGE Memlinc Een dozijn ploerten, 18 jaar Zwart Huis Een man te veel 18 jaar Forum De onbekende 18 jaar Scala Een dozijn ploerten 18 jaar Aanvang 20 uur Capitool 15 en 20 uur Wat een vakantie, 14 j. Korrekelder 20.30 uur De pendule (Nikolaj) MIDDELBURG Vleeshal 11-12 en 14-17 uur Dr. P. C. Boutenstentoonstelling TERNEUZEN Galerie J 34: Expositie George Degenhart GOES Prins van Oranje 20 uur Lezing val prof. dr. G. van Niftrik over „Modern» theologie" ST. PHILIPSLAND Gemeentehuis 19.30 uur Raadsverg. ANTWERPEN Bioscopen: Als onder vandaag KVO 20 uur Carmen KNS 20 uur Yvonne, prinses van Bour- gondie (Gombrowicz) 1ENT Bioscopen: Als onder vandaag KNS 20 uur De dood van twee dame» (Vrekhem) BRUGGE Bioscopen: Als onder vandaag Korrekelder 20.30 uur De pendule (Nicolaj) ST.-NIKLAAS Bioscopen: Als onder vandaag Een lange rok, een bloes met een hoop fladderende stroken en strik je. plus een pet a la Bonnie and Clyde. Een simpel, maar bijzonder mooi manteltje in effen geel met blau we dwarsband. Weliswaar niet di rect iets voor alle dag.

de Stem | 1968 | | pagina 2