Ruim zevenhonderd deelnemers aan Ettense K.P.J-cross Dames en herenteam E.V.V.C degraderen :en in hockeycompetitie WALCHEREN-DAMES NOG ONGESLAGEN Ruim zevenduizend lopers in t Gooi PFAFF iitef te >k m SUNDQUEST KAMPIOEN FORTUNA NAM REVANCHE OP VOLT Neem óók TWIN Wie beweert, dat het water niet zo nat is omdat hij TWIN rookt, overdrijft natuurlijk sterk prettig rollen, lekker roken! shouders) DAAL f.12.590; f.12.790: ü3.790r :OT diesel Opluistering Uitslagei RHBS en Bermi „sneuvelden" Degradatie Zwart-Wit een feit Eerste klasse libre groot biljart Overgangsklasse District Zuid B Brundage vraagt om meer begrip Laatste hoop Tafeltennis Bert van der Helm redde de eer tegen Belgen Snijder won bij zijspannen Sigmans zonder moeite eerste Prachtig AVRO -cross groot succes Tob niet langer. Ruil uw oude naaimachine in. Schaf u de moderne Pfaff aan. 248.- TOT798.- Pfaff Naaimachinehuis W. RIKKEN N.V. Bij hondeweer of zonneschijn: neem in elk geval TWIN. U rookt er voortreffelijk van. p:rV',.^'A'.Vjfv£. 1 "V '--^v il niet erg. voord, zal ervan hebt it een goede 3et klinkt r zo een, me". delmatige IR? I izine lippij (Nederland) N.V. (ijzen af Utrecht wielenl onder ion 1 DAGBLAD DC STEM VAN MAANDAG 23 MAART 1968 (Van onze atletiekmedewerker) ETTEN-LEUR Een uniek prij zenstelsel, een leuk parcours in de Ettense gemeentebossen, een kleuri ge entourage en een vlotte organisa tie waren de toppers, waarmede de Ettense K.P.J. in 1967 voor de eerste keer een internationale volkscross organiseerde. Ondanks de minder ideale weersomstandigheden namen er toen ruim driehonderd lopers aan de première deel. De Ettense plat telands jongerenvereniging zette zich energiek in voor een tweede editie, die gisterenmiddag werkelijkheid werd. Niet minder dan zevenhon derd deelnemers en deelneemsters gaven acte de présence. Velen van hen kwamen niet om aan de jacht op de prljzenschat deel te nemen maar louter uit sportieve overwegin gen. Even na één uur weerklonk het eerste startschot op de wei van landbouwer Van de Veeken, waarop een ruime startbaan en ook de finish- fuik gecreëerd was. Burgemeester Oderkerk was verhinderd en wethou der A. Luykx nam nu de gemeente lijke honneurs waar. Een flink aan tal toeschouwers was aanwezig toen de deelnemers uit o.a. België, Zee land, Groningen en Brabant, over de 3 uitgezette parcoursen rende. De meisjesjunioren beten de spits «f, terwijl de jongens adspiranten, de grootste categorie, als tweede groep werd weggeschoten. In elke categorie werd fel gestreden om de ere plaatsen, die recht gaven op een hul diging in de vorm van een ceremo- nie-protocolaire in de overdekte schutterij van handboogvereniging Willem Teil aan de Zundertseweg. Na de race voor veteranen, de vijfde wedstrijd van de middag, was er een kleine pauze met een optreden van de Etten-Leursé jeugddrumband Apollo, die een fraaie show ten beste gaf. De muzikale opluistering werd ge volgd door wedstrijden voor de la gere school jeugd, waarvoor gym- nastiekverenigin- D.I.O. een grootse Inbreng had. Het slotstuk werd ge vormd door de wedstrijd voor jongens senioren, die ongeveer 5000 meter voorgeschoteld kregen. De prijsuit reiking werd gehouden in de schutte rij van Willem Teil, waar ook it de voormiddag de na-inschr|jvingei plaats konden vinden. Senioren (19 t.m. 29 jaar) 5000 n: 1 A. van de Heijning (KPJ Alphen 15,75,5 min. 2 J. van Aart (KPJ Rijs bergen) 3 R. Marijnissen (Hoeven 4 F. Verheijen (KPJ Zundert) 5 J Keijz'ers (KPJ Baarle Nassau). Meisjes Senioren (17 jaar en ou der) 1500 meter. 1 T. Havermans (KPJ Den Hout) 5.47; 2 Diny Phen nincx (KPJ Oosterhout) 3 R. Voer mans (KPJ Etten-Leur) 4 J. Basti- aansen (KPJ Prinsenbeek) 5 N. Wij- gerde (KPJ Oosterhout). Meisjes junioren (13 tot en met IC jaar) 1000 meter: A. van Hassel (KPJ Zundert 4.11.5) 2 R. Verdaasdonck (KPJ Terheijden) 3 W. Phenings (KPJ Oosterhout) 4 N. Joosen Te. leringen) 5 L. van Sprundel (KPJ Etten). Jongens junioren (13 tot en met 16 jaar) 1000 meter: 1 R. van Hape ren (KPJ Effen) 9.22. 2 A. Courten (Heinkenszand) 3 J. Klaassen (KPJ Oosteind) 4 C. Kuyrpers (De Vossen- berg Oudenbosch) 5 D. Kennis (KPJ Zundert). Jongens adspiranten (13 tot en met 15 jaar) 1500 meter. 1 Peter Haver mans (Roosend.ial) 2 Ad Klaassen (KPJ Rijen) 3 S. v. Loon (BLJ De Wildert) 4 T. Ha.ermans (Den Hout) 5 F. Segeren (KPJ Made). Prestatieloop jongens lagere school 600 meter. 1 Wim Havermans (Den Hout) 3.15 min. 2 Tonnit de Pijper (Gerardus Majella Etten-Leur) 3 F. Sweep (Ger. Majella Etten-Leur) 4 Frans Nooren (Gerardus Majella Etten-Leur) 5 Gerard v. d. Maas, (Rucphen;. Prestatieloop meisjes lagere school 600 meter. 1 Annie Naalden (Berna- detteschool Etten-Leur) 3.27 min. 2 Joke Christianen (Etten-Leurj 3. Willy Dekkers (St. Jozefschool Etten- Leur) 4 Adri Otjens (St. Jozefschool Etten-Leur) 5 Jeanne Naalden (DIO Ëtten-Leur). Veteranen (30 jaar en ouder) 2500 meter 1 M. Brosens (KPJ Chaam) 7.59.6. 2 J. Olieslagers (KPJ Chaam) 3 T. Luykx (Etten-Leur) 4 A. van Koulil (Sprundel) 5 J. de Braber (Oudenbosch). De start van de senioren ln de Ettense atletiekcroes. (Van onze volleybalmedewerker) BREDA In de volleybalcompe tities zijn zaterdag heel wat beslis singen gevallen. Vreugdevolle maar ook trieste. In de eredivisie vreugde bij Valbovol, dat nu praktisch zeker is van het kampioenschap en bij P.S.V., dat zich definitief in veilig heid stelde. Verdriet bij Celebes en Achilles, die door nederlagen hun kampioenschap zagen verdwijnen en bij S.O.S. dat het volgend jaar weer in de hoofdklasse moet uitkomen. In de eredivisie heren een trieste dag voor Oranje Nassau en Olhaco. Door hun degradatie is de eredivisie nu een westelijk/zuidelijke aangele genheid geworden. De feeststemming is hier bij U.S. dat aan het degrada tiegevaar ontsnapte. In mindere mate ook feest bij Tornado dat haar laat- (Van onze hockeymedewerker) BREDA Of het aan deze eerste werkelijke lentedag heeft gelegen weet niemand. Een feit is echter, dat er gisteren enorme verrassingen uit de bus kwamen in de hockey competitie. Doodgeverfde kampioe nen werden van het voor hen reeds bij voorbaat opgerichte voetstuk gestoten. Eveneens vielen een aantal kampioens- en degradatiebe slissingen. In de Res 3. klas A he ren, veroverde Breda 5 de kampioens titel, bij de dames namen E.MR.C. (Ie klasse) en Push 2 de bloemen in ontvangst, en M.E.P. (heren 2e klas B) legde eveneens beslag op de titel. Tot degradatie waren gedoemd Eindhoven (heren le klas) Zwart- Wit (2e klas A) en Racing (dames le klas) en Waalwijk (dames 2e klas A). Heren le klas: In de wedstrijd Breda - Eindhoven hadden de Breda- naars nog een winstpunt nodig om zich veilig te stellen, terwijl de gasten moesten winnen om de degradatie nog te kunnen ontgaan. Het gevolg was zenuwachtig en slordig spel van beide kanten, waardoor de strijd het aankijken amper waard was. Twee minuten voor het einde doelpuntte J. Kalkaan en dit betekende de genade slag voor de Eindhovenaren. In de kop van de ranglijst is de spanning tot het kookpunt opgevoerd H.T.C.- (Van onze sportcorrespondent) CADIER EN KEER De Hage naar Hans Sundquest is in Cadler an Keer Nederlands kampioen eer ste klasse libre groot biljart gewor den, De Roosendaler Lucas werd derde achter de plaatselijke favoriet Bessems. Platjouw uit Axel eindigde als vijfde. Met Sundquest, die een gemiddel de van 61,76 haalde, promoveren ook »ean Bessems (51,94) en Cor Lucas (51,92) naar de ereklasse. Geen der deelnemers degradeert. De eindstand lutdt: 1 Sundquest Den Haag 14-300-61,76; 2 Bessems Cadler en Keer 12-297-51,94; 3 Lucas Roosendaal 10-299-51,92; 4 Nobels Haarlem; 5 Platjouw Axel 6-182-18. J5; 6 Velthuis Oldenzaal 4-186-27,40; lVan der Wal Hattum 4-181-26,03; Westenbeek Borne 0-177-17,02. C. won n.l. van E.M.H.C- (0-3), ter wijl Venlo in de de thuiswedstrijd te gen Tilburg met een draw genoegen moest nemen (0-0). Volgende week moet de beslissing vallen in de wedstrijd H.T.C.C.-Venlo! 's-Herto- genbosch stelde zich veilig door een winstpunt op Keep Fit te verove ren. De ranglijst Venlo 13-21 H.T.C.C- 13-20; Tilburg 13-17; E.M.H.C. 13-12; Breda 13-11; K. Fit 13-10; 's Bosch 13- 8; Eindhoven 13-5. 2e klas A: Op verrassende wijze verloor Rapidity op eigen terrein van Were Di M.O.P. behaalde een kleine zege op Forward, waardoor Rapidity en M.O.P. thans de boven ste plaats delen. De plaatselijke strijd Zw. Wit Push eindigde in een verdiende zege voor Push. Voor de rust benutte W- Koelemij een half- slag en in de tweede helft bracht dezelfde speler de score op 0-2. Hier door werd de degradatie van Zw. Wit een feit. Pelikaan en Hoco deel den de winstpunten (0-0). 3e klas A: In deze afdeling viel voor Waalwijk een bijzonder onaan gename verrassing. Het verloor n.l. thuis van D.E.S. en tevens de kans op een verovering van de kampioens titel, welke thans in het bezit van Liberty, dat in de uitwedstrijd van Rapide won (0-2) kan komen. Mid delburg verloor van Oirschot (1-2) en Warande zegevierde over Best (3-0). Dames le klasse: Zowel de kam pioens- als degradatiebesltssing vie len in deze afdeling. EM.H.C. won van stadgenote H.T.C.C- (2-0) en werd kampioen. Racing verloor bij Oranje Zwart waardoor haar degra datie een feit werd. Push was op be zoek bij Were Di. Van beide kanten werden scoringskansen gemist. In de laatste minuut werd een fout in hun defensie de groen-witten fataal (1-0) 's-Hertogenbosch zegevierde over het bezoekende K. Fit (1-0). De rang lijst: E.M.H.C. 13-23 O. Zwart 13 19; 's-Hertogenbosch 13-17; Push 13- 11; Were Di 13-11; K. Fit 13-10 H.T.C.C. 13- Racing 13-5- 2e klas A: Het grote duel tussen de kampioenskandidaten M.O.P. en Forward eindigde in een verrassen de 0-1 zege. voor Forward, dat de Kansen op de verovering van de ti tel nu geheel in eigen handen heeft. De wedstrijd Breda D.E.S. was oepaald niet groots. De sportiviteit vierde hier hoogtij, want toen een D.E.S. speelster wegens een blessu re werd uitgeschakeld verkoos Breda ook met 10 speelsters verder te spe ten. Van een dubbel blanke eerste tielft nam I. de Wilde voor haar -lub de leiding (1-0) doch nog voor net einde bracht M. Noordhuijzen oeide partijen op gelijke voet (1-1) Waalwijk sloot haar bezoek aan Til burg met een grote nederlaag af (5 1). Rapidity stuurde Uden met lege handen huiswaarts (3-1). Walcheren Athene, 43: De eer ste wedstrijd in de veldhandbalcom- petitie is door de dames van Wal cheren op het nippertje gewonnen. Het was een gelijk opgaande wed strijd met veel spanning maar wei nig veldhandbal. Duidelijk was in deze wedstrijd de sterke invloed van het zaalhandbal nog te herkennen. De openingstreffer werd gemaakt door Marion Kooper van Athene. Cor- ry Houmes schoot enkele ogenblik- kén later de gelijkmaker in de tou wen. Een aanval die met te kort spél dodr Walcheren werd opgezet werd door de Athene-defensie onder schept. De bal werd gespeeld naar de vrijstaande Elly de Wit die de Haagse ploeg weer de leiding gaf met 12. Het was Ria van Hove die de partijen weer op gelijke voet bracht. Een strafworp toegekend en kele minuten voor de rust en inge schoten door Janny van Elve gaf Walcheren de leiding met 32. Ook na de rust bleef het een op en neergaande wedstrijd. Geertje Delfgauw schoot raak voor Athene zodat de stand weer gelijk was 33. Het zou de einduitslag geworden zijn als niet Marian de Meurichy een toegekende strafworp had benut. Hierdoor kwam Walcheren aan een benauwde overwinning van 43. Volt Fortuna 714; De heren van Fortuna (B. op Z.) hebben in Tilburg tegen Volt revanche geno men op de met 57 verloren thuis wedstrijd- In Tilburg werd Volt ver slagen met 7—-14. Reeds met de rust had Fortuna een voorsprong van 19. (Van onze correspondent) LOUSANNE Avery Brundage, de 80-jarige president van het IOC, heeft in een brief aan alle leden van het IOC. de nationale Olympi sche comités en de grote sportbon den gevraagd om begrip voor het besluit van het IOC om Zuid-Afrika opnieuw tot de Spelen toe te la ten. (Van onze handbalmedewerker) BREDA De dames van Walcheren (overgangsklasse) hebben hun onge slagen record kunnen handhaven door een overwinning van 43 op Athene (Den Haag). Het was een spannende wedstrijd waarin een strafworp bij de stand 33 de uitslag besliste. De dames van E.B.H.V. in de districtsklasse versloegen Volt met maar liefst 196 en zijn daarmee weer vaster in het zadel komen zitten in de strijd om het kampioenschap. De heren van E.B.H.V. wisten.na de rust de opgelopen achterstand van 87 tegen Walcheren weg te werken en te winnen met 1513. Ook zij zijn hierdoor weer een stap dicliter bij het kampioenschap. Volt dat tegen een sterke wind moest optornen kon voor-de rust slechts één doelpunt scoren. Het werd ge maakt uit een strafworp bij de stand 03 en ingeschoten door Frans Ma- thijsen. De negen doelpunten van Fortuna werden gescoord door Piet Kools (4 x), Tony Buron (2 x), Rien Buron (2 x) en John Bellet. De rust had vermoedelijk de Til- burgse spelers goed gedaan. De de fensie sloot beter en de aanvallen werden doeltreffender opgezet. Bin nen vijf minuten bracht Volt met doelpunten van Frans Konings, Pier re Rijnen en Frans van der Burg de stand op 49 alvorens Piet Kools het tiende doelpunt voor Fortuna in het Tilburgse net kon laten ver dwijnen. Hierna maakten J. Jonge en Frans Konings het halve dozijn vol voor Volt. Tijdig zag Fortuna het ge vaar in en nadat Rien Buron eerst 'n strafworp had benut vergrootten Karei Buron en Piet Kools (2 x) de voorsprong 614. Voor het eindsig naal schoot Jef de Jonge nog eeni maal raak zodat het een zege werd voor Fortuna van 714. Walcheren EBHV 13—15: Voor de rust speelden de Vlissingse heren een uitstekende partij en namen di rect bij de start een voorsprong van 51. EBHV kwam langzaam terug en wist nog voor de rust de achter stand op te halen tot 87. In de tweede helft speelde EBHV een voortreffelijk spel en wist de achter stand niet alleen te nivelleren maar een 1315 overwinning uit het vuur te slepen. ste uitwedstrijd wen en aansluiting kreeg bij de grote middenmoot. In de hoofdklasse dames werd de beslissing in de onderste regionen uitgesteld tot de laatste wedstrijd. Theresia won zo waar bij W.V.C. en doordat Lyceum en Jong Sios hun thuiswedstrijd niet tot een goed einde wisten te brengen is de span ning zelfs toegenomen. Lyceum en W.V.C. hebben nu 10 punten met nog één wedstrijd voor de boeg. Theresia en Jong Sios hebben 8 punten waar bij Theresia nog twee en Jong Sios nog één partij te spelen heeft. De ontmoeting Lyceum-Jong Sios wordt dus zeer belangrijk. Bij de heren zorgde Odulphus, door een zege op Bekkerveld, dat A.M. V.J. kampioen werd. Onderaan de gradeerde V.J.C. door een nederlaag bij Were Di. RHBS kon bij E.V.V. in Eindhoven geen vuist maken. In de der-de set ging een grote voorsprong verloren en in de vierde set bleef de Bredase ploeg hangen toen ze een 12-7 achterstand ln een 12-13 voor sprong had omgezet. Met de ont moetingen RHBSV.J.C. en Sarto RHBS en Mavok—RHBS nog voor de boeg is nog van alles mogelijk. Voor Were Di wacht nog het programma BermiWere Di, BekkerveldWere Di en Were DiE.V.V. Het wissel vallige Bermi verloor met 3-2 bij P.S.V. CUYK (A.N.P.) De Nederland se herentafeltennisploeg heeft in Cuyk voor driehonderd toeschouwers met 15 van België verloren. Bert van der Helm zorgde voor het enige punt. Hij versloeg in een bijzonder spannende partij Norbert van de Walle met 16—21 21—19 21—28. Ook in zijn partij tegen Frans Lanckman was Van der Helm dicht bij een overwinning. Aan het eind van de beslissende set toonde de Belg over iets sterkere zenuwen te beschikken. Carel Deken leed twee nederlagen, maar beide in drie sets. Frans Schools was duidelijk te zwak voor de Belgen. De gedetailleerde uitslagen luiden: Frans Schoofs - Norbert van de Wal- le 1321 1821; Bert van der Helm- Frans Lanckman 23—21 20—22 25— 27; Carel Deken - Maurice Cornil 21 —14 1321 1721; Bert van der Helm - Norbert van de Walle 16—21 2119 2118; Frans Schoofs - Mau rice Cornil 7—21, 15—21; Carel De ken - Frans Lanckman 21—1# 15—21 20—22. (Van onze motorsportmedewerker) HARESEN-VENRAY Frans Sig mans bevestigde zijn grote vorm van St-Anthonis en won zonder moei te de eerste wedstrijd die geldt voor het kampioenschap van Nederland in de 250 cc-klasse. Zowel de eerste als de tweede manche werden over winningen voor de Brabantse kam pioen. Jo Lammers, die over een nieuwe machine beschikte na zijn pech in St-Anthonis, eindigde als tweede, terwijl Plots derde werd. Ben Snij der won de zijspanljp'sse te Venrayi voor zijn stadgenoot Van de Goor- bergh en Broer Dirkx, Bij de solo's moest Karsmakers zijn meerder er kennen in Harry Driessen uit Stein. Wolsink eindigde hier als derde. In de overgangsklasse 8 zijn nu alle beslissingen gevallen. Bij de da mes verspeelde E.V.V.C. haar laatste hoop door in Tilburg verstek te laten gaan. Een viertal zieken brachten té grote problemen. In alle vrijheid zorgden M.O.C. en L.V.C. in Bergen op Zoom voor een zeer boeiende strijd. Vijf sets met het kleinst mogelijke scoreverschil en uiteindelijk winst voor de thuisclub. Marathon begon bij kampioen Dqjta met een verrassende 15-5 setzi maar moest daarna toch het hoofd buigen voor de grote Zwijndrechtse aanval. Een derby met goed spel werd ook E.B.V.C.R.H.B.S. Met 16-14 in de vierde set won hier ook de thuisclub. Bij de heren was Delta2E.V.V.C. de grote strijd. De beslissing viel in feite in de eerste set die met 16-14 door Delta uit het vuur werd ge sleept. E.V.V.C. wist deze teleur stelling niet meer te verwerken. De degradatie werd voor E.V.V.C. defi nitief doordat Lyceum er in slaagde Juüana2 te kloppen. Met tweemaal 14-16 stonden de Lyceïsten voor een 2-0 achterstand. Dank zij een betere conditie kon die worden weggewerkt. De beslissende set werd een triomf. Met niet minder dan 15-1 werden de Rotterdammers toen van de vloer ge veegd. N. OP DEN OORD ...overwinning... Prachtig volleybat bracht de wed strijd Matador—Libanon 2. Jammer genoeg wisten de Zeeuwen een 2-1 voorsprong niet uit te buiten, zodat de Rotterdammers ongeslagen bleven. Goed spel ook bij SifrakMolier. Hier was het de Bredase ploeg die een 2-1 voorsprong nog af moest ge ven aan de zeer strijdbare Berge naren. Sic Pugno toonde tegen het sterke L.V.C. toch wat in haar mars te heb ben. Vooral in de tweede en derde set werd er goed gespeeld. In de vierde set drukte L.V.C. duidelijk door naar een 3-1 zege. Ook bij AtakV.C.V. werd goed volleybal gebracht. In de aanval ga ven beide teams elkaar weinig toe maar in de verdediging liet de Was- pikse combinatie nog wjl eens een steekje te veel vallen. HILVERSUM (ANP) De Cross Du Soir reeds jarenlang een van de meest massale sportevenementen in Europa heeft er in de AVRO-cross een geduchte concurrent bijgekregen. De Algemene Vereniging Radio Omroep, die al enkele jaren zoveel boksen en hardlopen in haar uitzen- ADVERTENTIE) Bij aankoop van een Pfaff zigzag-machine kan immers in de meeste gevallen uw oude naaimachine, ongeacht welk merk, worden ingeruild! Bespreek deze mogelijkheid eens in een Pfaff-zaak. ons zigzag-programma loopt van elektrisch, compleet met koffer BERGEN OP ZOOM: Kortemeestraat 17 tel. 01640-5878 TERNEUZEN: Nieuwe Diepstraat 23 tel. 01150-2294 Verdei verkrijgbaar bij: A. C. BASTlAANSE, Papagaaistraat 4 Goes, teL 01100-7476 H. A. DE BREUCK, B. F. van Daesberghestr. 16, Hulst tel. 01140-2215 G. HEMELAAR, Nieuwendijk 29, Vlissingen, tel. 01184-3729 G. HEMELAAR, Lange Viele 52, Middelburg, tel. 01180-5241 dingen doet, heeft toen zij vier jaar geleden haar eerste cross opzette nooit kunnen vermoeden dat nogeens 7500 Nederlanders over de Hilver- sumse renbaan en door Het Gooi's natuurreservaat zouden draven. De AVRO-cross is in haar korte bestaan echter uitgegroeid tot een happening, waarvoor sommige Nederlanders in de zeer vroege morgenuren reeds op weg gaan naar Hilversum. Uitgedost in de vreemdsoortigste kledij. Op de eerste zonnige lente zondag werd ook nog aan echte at letiek gedaan in de nummers voor wedstrijdatleten. Bij de heren kwam een groot deel van de Nederlandse top aan de start en No op den Oordt, Egbert Nijstadt en Jan Zijderlaan hebben dan ook bijzonder fel gestre den om het maatkostuum, de tran sistorradio's, gereedschapsets en de export vleespakketten. Op den Oordt en Nijstadt vochten in de laatste hon derd meter een verbitterd duel uit, dat Op den Oordt met zijn befaamde eindsprint in zijn voordeel besliste. Zijderlaan, die begin deze maand in Helmond nationaal veldloopkampioen werd, kwam in het gedrang bij de start wat moeilijk weg, waardoor hij de aansluiting miste. De slanke Goudse atleet zag zijn Opmars ten slotte toch nog beloond met een der de plaats- Bij de dames was Tineke van Won deren een klasse apart. De Heilose Mexicokandidate nam direct na de start de leiding en zij heeft onbe dreigd ruim 2000 meter voor het langgerekte peloton uitgelopen. Tot een confrontatie met Mia Gommers kwam het niet. De wereldrecordhoud ster heeft vrijdag - een vaccinatie voor Mexico gekregen waarvan zij gisteren nog veel hinder ondervond. (ADVERTENTIE) TWIN is alleen een prima halfiware shag. Prettig om te rollen, ■89M Lekker om te roken, omddt hij goed gemengd is.

de Stem | 1968 | | pagina 9