ALGEMEEN LEIDSTER kotteraar onderhoudsmonteur OFFICIëLE PUBUKATIE Aanmelding eerstejaarsstudenten biologie OFFICIëLE PUBUKATIE Aanmelding eerstejaarsstudenten geneeskunde en tandheelkunde Byron Jackson N.V, CAFé over te nemen als 't moet-moet het kunnen Maak het gezellig. Haal Heineken in huis. Heerlijk, helder Heineken. Altijd favoriet! Schenk dat gulle geluksbier en opeens is het weer extra gezellig. Daar zorgt u voor, samen met Het Bestuur Mater Amabilisschool en Jongerencursus Breda voor jongerencursus - ORIGINELE „ONDERDELINDEN" Fa. H. C. de Leeuw - Goes DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 15 MAART 1968 Kosteloos. Uit een exploit van mij, deurwaarder, de elfde maart 1968 ten ver zoeke van Maria Wilhel- mina Konings, wonende te Oudenbosch, ten deze woonplaats gekozen heb bende te Zevenbergen aan de Burg. Vogelstraat 8 ten kantore van de procureur Mr. A. H. Stoffels, betekent aan Christianus Brennes Grades ter Linden, zonder bekende woon- of verblijf plaats in het Koninkrijk of daarbuiten blijkt, dat aan genoemde C. B. G. ter Lin den is betekend een vonnis van de Arrondissements- Rechtbank te Breda op 27 februari 1968 gewezen in de zaak van M. W. Konings voornoemd als eiseresse en C. B. G. ter Linden voor noemd als gedaagde terwijl bij dat exploit genoemde C. B. G. ter pinden is opge roepen om op vrijdag 29 maart 1968 des voormid dags om 11 uur te verschij nen in Raadkamer der Ar- rondissements - Rechtbank te Breda teneinde te wor den gehoopd omtrent de voorziening in de voogdij en toeziende voogdij over het uit het huwelijk van partijen geboren minder jarig kind. F. L. J. Coppens, Gerechtsdeurwaarder Soms móet het kunnen: noodstop, bliksemsnel uitwijken of welke andere plotselinge manoeuvre ook - uw auto moet even snel reageren als u zelf. Rijdt u een ID-DS dan kunt u gerust zijn. Bij een Citroën zijn kracht en snelheid in volmaakte balans met de op alles bedachte, nooit falende remmen. Natuurlijk (en al sinds 1955) het beproefd veilige, gescheiden remcircuit met schijfremmen vóór. Bovendien hydraulisch bekrachtigd en met een automatische remkrachtverdeter die de remkracht, in verhouding tot de belasting, evenredig over de wielen verdeelt. Maar dit is het niet alleen ook de dijkvaste wegligging onder alle omstandigheden en de hydraulisch bekrachtigde stuurinrichting, die een ogenblikkelijke reaktie garandeert, maken de Citroën ID-DS tot wat hij onder andere fs: de auto waarin het kan - ais 't moet De minister van onderwijs en wetenschappen brengt ter kennis van degenen, die het voornemen hebben in het studiejaar 1968-1969 aan een Nederlandse universiteit een aanvang te maken met de studie in de biologie, dat, ter bevordering van een meer doelmatige spreiding van de eerstejaarsstudenten in die studierichting over de verschillende universiteiten, aan hen door een commissie een plaats bij een der subfaculteiten zal wor den toegewezen. Indien men nog moet deelnemen aan een eind- of staatsexamen, dient men zich toch zo spoedig mogelijk, doch in ieder geval vóór 1 mei 1968, schriftelijk aan te melden bij de Commissie plaatsing eerstejaarsstu denten biologie, Kromme Nieuwe Gracht 29 te Utrecht. Dit geldt zowel voor degenen die zich .zullen voorbe reiden op het kandidaatsexamen, als voor degenen die het examen ter verkrijging van de middelbare akte plant- en dierkunde wensen af te leggen. Zij, die zich tijdig hebben aangemeld, ontvangen ter invulling een staat van inlichtingen. Hierin kan, zo mogelijk gemotiveerd, worden vermeld, aan welke uni versiteit men bij voorkeur wenst te studeren en welke universiteiten men als tweede en volgende keuze wil stellen. De minister van onderwijs en wetenschappen brengt ter kennis van belanghebbenden, dat zij, die het voor nemen hebben in het studiejaar 1968-1969 de studie in de geneeskunde of in de tandheelkunde te begin nen, waaronder begrepen degenen, die in 1968 zullen deelnemen aan het eindexamen of aan een staatsexa men dat toegang geeft tot de universitaire examens in deze studierichtingen, zich zo spoedig mogelijk, in elk geval vóór 1 mei 1968 schriftelijk dienen aan te mel den bij één van de beide volgende commissies: Commissie plaatsing eerstejaarsstudenten geneeskunde, Kromme Nieuwe Gracht 29, Utrecht. Commissie plaatsing eerstejaarsstudenten tandheelkun de, Jutfaseweg 7, Utrecht. Zij, die zich bij een van deze commissies tijdig hebben aangemeld, ontvangen ter invulling een staat van in lichtingen. Hierin dient te worden vermeld aan welke instelling van wetenschappelijk onderwijs men bij voorkeur wenst te studeren en welke universiteit men als tweede en volgende keuze wil stellen en verdere gegevens, welke voor een doelmatige verdeling van de beschikbare plaatsen van belang zijn. Bij vonnis van de Arron dissementsrechtbank te Breda d.d. 8 maart 1968 is in staat van faillissement verklaard de naamloze vennootschap Upper Ten Schoenfabrieken N.V., ge vestigd en kantoorhouden- de te Dongen, Rijensestraat- weg nr. 1, met benoeming van de E.A. Heer Mr. H. F. van den Haak, Lid van voormelde Rechtbank tot Rechter - Commissaris en van de ondergetekende tot curator. Bij beschikking van voor noemde Heer Rechter commissaris d.d. 11 maart 1968 is bepaald: le. dat de schuldvorderin gen bij de ondergete kende moeten worden ingediend op uiterlijk 27 april 1968; 2e. dat de verificatiever gadering zal worden ge houden op woensdag 15 mei 1968 des voormid dags te 9.15 uur in het Gerechtsgebouw te Bre- a Borg Warner of Subsidiary vraagt voor directe indiensttreding: De Curator, Mr. J. M. Houben, Baronielaan 133, Breda NIEMEvriT Best gelegen met goede clientèle te Antwerpen. Zakencijfer per maand 100.000 Fr. Te bevragen: Brouwerij Sterkens Dorp 20 Meer (België) Tel. 03-727145 met tenminste 5 jaar ervaring in functie. enige ervaring in autogenisch en elektrisch lassen is vereist. opleiding tenminste L.T.S. Voor de eerstgenoemde functie kunnen wij vrijwel onmiddellijk een woning beschik baar stellen. Sollicitaties te richten aan afdeling Personeelsza ken, Parallelweg S te Etten-Leur. roept i.v.m. huwelijk sollicitanten op voor de functie van TAAK Naast algemeen leidinggevende werkzaamheden zal zij ook één of meer onderdelen van het vormings programma, b.v. levensvorming of culturele vorming zelfstandig moe ten kunnen verzorgen. VEREIST Diploma Sociale Academie, stu dierichting cultureel werk, of ver volgcursus Kopse Hof. Ervaring op het terrein van het vormingswerk. AANSTELLING geschiedt op basis van de salaris- en rechtspositieregeling voor leidsters van vormingsinstituten, aangesloten bij de Nationale Stichting voor Mater Amabilisscholen. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. SOLLICITATIES met opgave van referenties te rich ten aan het bestuur, p/a mevrouw C. G. Römer-Schmidt, secretaresse, v.d. Borchlaan 13, Breda. V an Heineken weet je zeker dat het altijd brouw-vers is, Wijbo-uienzaad is UITVERKOCHT. Hebben als ver- vanger gekozen selectie NU NOG VOORRADIG OOSTSINGEL 80 TEL. 01100 - 5104 - b.g.g. 7860

de Stem | 1968 | | pagina 15