ODE- ORIëNTATIE een assistente Het kost u een briefkaart om te weten waarom goed kamerbreed tapijt niet duur hoeft te zijn. Uitslag van jaarmarkt in Sint-Jansteen „Blazen" in vrije tijd deskundig beluisterd f DAGBLAD DE STEM Wonen te Baarle-Nassau riante MIDDENSTANDSWONING Harmonie en fanfare in Middelburg DONDERDAGAVOND 14 MAART VAN 7 TOT 9 UUR Stichting R.-k. Streekziekenhuis „ST.-JOSEPH" St.-Elisabethziekenhuis Sluiskil (Zws.-Vl.) een VERPLEEGSTER of VERPLEGER B VERPLEEGSTERS N.V. Bouwcombinatie KEMPISCH BELANG DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 12 MAART 1968 (Van onze correspondent) SINT JANSTEEN De uitslag van de vee-, paarden- en varkensmarkt was als volgt: Koudbloed merriepaarden van 3 jaar (kleine maat) le prijs P. Suy te Absdale, 2e prijs J. Dobbelaer te St. Jansteen,. Koudbloed merriepaarden van 3 jaar (grote maat) le prijs P. Suy te Absdale, 2e prijs J. Inghels te Hei kant. Warmbloed merriepaarden van 3 jaar le prijs L. Buys te Koewacht. Koudbloed merriepaarden van 2 jaar le prijs P. Suy te Absdale, 2e prijs J. Dobbelaer te St. Jansteen. Warmbloed merriepaarden van 2 jaar le prijs A. d'Hooghe te Ka- pellebrug. Koudbloed merriepaarden van 1 jaar le en 2e prijs J. Dobbelaer te St. Jansteen, 2e prijs P. d'Hooghe te Kapellebrug. Slachtpaarden le prijs P. Suy te Absdale, 2e prijs C. de Vliegher te Absdale. Shetlandse pony's le prijs C. Ver- gauwen te St. Jansteen. Wales pony's le prijs P. Suy te Absdale. Grote pony's le prijs C. L. Vergauwen te Kapellebrug, 2e prijs B. Verschue- ren te St. Jansteen. Vleesvarkens le prijs Johan Fie- ters, 2e prijs H. Vergauwen, beiden te St. Jansteen. Vette varkens le prijs Johan Ple- ters te St. Jansteen. Vette zeugen le prijs J. Gelderland te Stoppeldijk, 2e prijs H Vergauwen te St. Jansteen. Fokzeugen le, 2e en 3e prijs H Vergauwen te St. Jansteen. Biggen le prijs Johan Pieters te St. Jansteen, 2e prijs J. Gelderland te Stoppeldijk. Mestzeugen en Petrain varkens le prijs H. Vergauwen te St. Jansteen. Koeien met 6 tanden en met 4 tan den le, le, 2e en 3e prijs J. Dobbe laer te St. Jansteen. Vaarzen met 2 tanden le prijs G. v. Ruymbeke en zn. te Kapellebrug, 2e en 3e prijs L. v. Dorsselaar. Runderen met 2 tanden le prijs A. d'Hooghe te Kapellebrug, 2e en 3e prijs L. v. Dorsselaer te Heikant. Runderen zonder tanden le prijs J. Pieters, 2e en 3e prijs J. Dobbelaer, beiden te St. Jansteen. Graskalveren (klein) le en 2e prijs G. v. Ruymbeke en zn. te Kapelle brug. Graskalveren le prijs J. Dobbelaer, 2e en 3e prijs J. Pieters, beiden te St. Jansteen. Vaarskalveren le prijs F. Pieters te Heikant. Stieren met tanden le prijs A. d'Hooghe te Kapellebrug, 2e en 3e prijs J. Pieters te St. Jansteen. Stieren zonder tanden le en 2e prjjs G. v. Ruymibeke en zn. te Ka- peÜebrug. Vette koeien met 6 tanden le prijs F. Pieters te Heikant. Vet rundvee met 6 tanden le prijs L. v. Dorsselaer te Heikant, 1« prijs H. Picavet te Hulst. Vet rundvee met 4 tanden le prijs F. Pieters te St. Jansteen, 2e prijs J. Pieters te St. Jansteen. Vet rundvee met 2 tanden le prijs en. 2e prijs L. v. Dorsselaer te Hei kant. Ossen met 4 tanden le prijs L. v. v. Dorsselaer te Heikant. Ossen met 2 tanden le prijs C. de Moor, 2e prijs J. Pieters, beiden te St. Jansteen, 3e prijs L. v. Dors selaer te Heikant. Ossen zonder tanden le prijs F, Pieters te Heikant, lb prijs C. de Moor, St. Jansteen. MIDDELBURG Middelburg be leefde in de akoestisch uitermate ge schikte concert- en gehoorzaal de eerste van een drietal concoursda- gen die onder auspiciën staan van de hond van harmonie- en fanfare afdeling Zeeland. Zelden in den lande is de solistische belangstelling zo groot als juist in Zeeland, waar op de eerste dag niet minder dan ruim honderd solisten hun kunnen op di verse instrumenten toonden. Zij werden daarbij muzikaal ge steund op de piano door de beide bondspianisten Jaap Boon en Ab Lichtendahl, die dit werk reeds een aantal jaren doen en een grote mate van routine op dit gebied bezitten. Want dit laatste is nodig als men bedenkt dat de solistjes (en we doe len nu voornamelijk op diegenen die voor het eerst het podium betreden) nogal eens te kampen hebben met zenuwen. Dit heeft tot gevolg dat in de notenwereld wel eens rare spron getjes gemaakt worden, zodat de be geleiders steeds adrem moeten bij springen. Deze haast mammoetachtige deel name die de organisatoren wel eens voor problemen stelt (die alle ge lukkig goed worden opgelost), heeft toch ook zijn positieve kanten. De jeugd heeft niet alleen belangstel ling voor t.v. en ander soorten van vermaak, maar kan zichzelf ook be- zighouden. Daarom heeft het bestuur van de afdeling Zeeland er vele vrije uren voor over om alles in kannen en kruiken te krijgen en dat is zeer zeker een compliment waardig Alle deelnemers kregen na afloop een kort zakelijk juryrapport, dat deskundig was opgesteld door de heer Henk van Lijnschoten, die reeds ja ren met dit bijltje hakt. Op deze eerste dag waren voornamelijk de la gere afdelingen aan bod, waarbij nog niet zoveel eerste prijzen te be halen vielen; maar het aantal pun ten is niet zo -belangrijk. Het zelf meewerken aan dit concours en el- kaars prestaties beluisteren is veel voornamer. Het bestuurslid de heer Uitterhoeve dankte in zijn slotwoord de vele instructeurs van de diverse corpsen, die hun vrije tijd opofferen om de jeugd in dit muzikale proces in te schakelen. De voornaamste uitslagen zijn: afd. uitmuntendheid sol.: I. Stokman 58 p.; tweede afd. duetten: J. Augus- tein en I. Stokman 59 p.; tweede afd. sol.: Henk de Buck en Dineke v. d. Vijver 65 p.; Dini Vos, A. van Strien 64 p.; Ina Koole 64,5 p. derde afd. duetten: Dientje Schipper en He- leen Karreman 58 p.; derde afd. sol.: Thijs van Iwaarden 66 p.; Elly Leyn- se 65 p.; A. v. d. Berge, J. Hanne- wijk en J. van Damme 64 p. Het concours wordt a.s. zaterdag voort gezet A.L. Omdat U van modieuze kleding houdt en weten wilt wat de mode voor U dit voorjaar in petto heeft, organiseren wij voor >U op donderdagavond 14 maart een mode-oriëntatie. U kunt dan van 7 tot 9 uur in onze zaken kennis maken met de bijzonder geslaagde collectie voor lente en zomer. Er wordt die avond niet verkocht. Traditiegetrouw ontvangt iedere bezoekster een waardebon. U bent hartelijk welkom. rVv- Lange Noordstraat 10-12, Middelburg Klokstraat 9, Goes Heden overleed na een langdurig, moedig gedra- gen lijden, voorzien van de H. H. Sacramenten, jn volle overgave aan de Heer ZUSTER M. JOHANNA (Rosa C. M. de Haas) Religieuze van de Congregatie der Franciscanes sen te Etten-Leur, oud-lerares van de r.-k.kweekschool ,,'t Withof", te Etten. Zij was in haar 73e levensjaar en het 51e jaar van haar professie. Mede namens de familie: Zusters Franciscanessen. Ltten, 10 maart 1968. De H. uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 13 maart te 16.30 uur in de kapel van ,,'t Withof" te Etten. Enige en algemene kennisgeving. Heden ging na een kortstondige ziekte van ons heen onze goede zwager en oom, de heer VINCENT A. C. M. WOUTERS in de ouderdom van 78 jaar. Geldrop; Fam. v. d. Heuvel-Wouters Tilburg: Fam. Fam. Wouters-Brands Tilburg: Fam. Wouters-Mutsaerts Tilburg: Fam. Wouters-Arnold. Op verzoek van de overledene heeft de begrafe nis inmiddels in alle stilte plaats gevonden. Breda, maart 1968. Wij zeggen hartelijk dank voor het medeleven, be toond bij de ziekte en het overlijden van mijn lieve man, vader en behuwdva- der LEONS REMI MECHELINCK in zonderheid aan doktoren en verplegend personeel van het St.-Elisabetb-zie- kenhuis te Sluiskil, alsme de aan de zusters van het bejaardenhuis „Het Ver- laet" te Westdorpe. Uit aller naam: Mevr. I. M. Mechelinck- Kamoen. Westdorpe, 11 maart 1968. Bij vonnis van de Arron- dissements - Rechtbank te Breda, van vrijdag 1 maart 1968, is op grond van ge daan verzet vernietigd het vonnis van voormelde Rechtbank d.d. 23 februari 1968, waarbij mevrouw J. Huisman-de Ruiter, Wil- helminastraat 41, Breda, werd verklaard in staat van faillissement. Breda, 11 maart 1968. Mr. P. Heemskerk, Curator. VLISSINGEN Voor onze broodkeuken vragen wij die te zijner tijd het huidige hoofd van de broodkeuken zal moeten opvolgen. Voor deze funktie is het INAS- diploma gewenst. Ook zij die ervaring in dit werk hebben, kunnen solliciteren. Sollicitaties aan de direktie. VRAAGT A voor de afdeling Neurologie Psy chiatrie (40 bedden) goede promotiekansen Sollicitaties te richten aan de geneesheer-direc teur, Nieuwe Kerkstraat 17, Sluiskil. boeiend voor elk lid van hef gezin ELKE DAG OPNIEUW Te Baarle-Nassau (tuindorp noord) bestaat nog de gelegenheid tot het bouwen van een Deze worden gebouwd met twee onder een kap, onder bekwame architectuur. De indeling dezer woningen is als volgt. Begane grond: grote doorzonkamer, ruime hal met toilet, en ruime werkkeuken. Eerste verdieping: 3 slaapkamers, grote badkamer met ligbad en toilet, en balcon op voorzijde. Tweede verdieping: (vaste trap naar boven) grote slaapkamer en bergzolder. Bovendien voortuin, achtertuin, en garage met inrit. Eventuele wijzigingen die U wenst in het door ons ontworpen woningtype overliegt U persoonlijk met onze architect. Kos ten dezer woningen zijn (alles inbegrepen, dus vrij op naam) zonder aftrek der Rijkspremie, welke ƒ9119,- bedraagt, 39.950,-, 90% hypotheek beschikbaar, onze vertegenwoordigers bezoeken U op aanvraag. Bestek en tekeningen voorradig. Inlichtingen bij de Bouwcombina tie die reeds 900 gezinnen in centraal Brabant aan een eigen woning hielp, n.l.: Kantoor gevestigd Tuinstraat 54 Tilburg, tel. 04250-23439, na kantooruren tel. 04250-74018. Elke dinsdagavond geopend van 20 tot 22 uur. Balamundi stuurt u alle informatie over Mundiana tapijt Wat krijg ik dan? Uitgebreide informatie. Plus staaltjes van de vier tapijtkwaliteiten van Mundiana. Paros: luspooltapijt van 100% slijtvast, kleur echt nylon in 8 ton-sur-ton kleuren. Milos: luspooltapijt van 100% Dupont nylonga ren in 7 gemêleerde kleuren. Calypso: geschoren hoog-laag tapijt in 9 gloedvolle kleuren. Ceres: dichtbezette Acrilan moquette in 9 effen en 4 gemêleerde kleuren. Bovendien: een handige kleurkombinatie-kiezer om n thuis te helpen bij het vinden van harmonieuze kleuren voor nw interieur. Wat betekent "niet duur"? Er zijn 4 prijsklassen in 4 meter breed Mundiana tapijt. Voor 500 gulden hebt u in een kamer van 4 bij 5 meter Paros (f 25,- per mz). Voor 600 gulden Milos (30,- perm2). Voor 700 gulden Calypso (f 35,-per m2). En Voor 900 gulden Ceres (f45,- per m2). Exklusief legkosten. Hoe staat het met de kwaliteit? Er gaat geen meter Mundiana tapijt de deur uit die niet aan onze hoge kwaliteitsnormen voldoet. Wij zijn niet zomaar één van de grootste vloerbe dekkingsconcerns van Europa geworden. Boven dien geven wij een service waar u van op aan kunt. Dat is uw dubbele garantie. 4

de Stem | 1968 | | pagina 4