Rentree van Miel Pijs in Nederlands elftal LAND HAALDE KWARTFINALES: 1-1 Moeizame zege van Axel in Vlissingen EDDIE MERCKX NAM GROTE VOORSPRONG vmaiun AMATEURVOETBAL - Niloc-dames kampioen van Nederland Kans op twee Nederlandse ploegen in de Tour Op Sardinië Dopmg-controle bij criteriums Neem óók TWIN Wie beweert, dat hij sneller brommen kan omdat hij TWIN rookt, overdrijft natuurlijk sterk! prettig rollen, lekker roken! ZAALHANDBAL De Vlaeniinek won evclocrosstitel Tweede klas B Belangstelling voor zesdaagse in Antwerpen is enorm Quick Up...'t is goed. Ko drinkt't. Avery Brundage doet beroep op Afrikanen Derde klas C Derde klas D Vierde klas H Standen Super ZEEM de gaat jaren mee OfU nu bromt of fietst of auto rij dt neem in elk geval TWIN. U rookt er voortreffelijk van. DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 26 FEBRUARI 1968 of te ruil Ford Zephyr 'sa •ingsrapport i.z.g.st. CP Haze, Meeuwenstr. 24 c* ebrord. Dmoblelbedrljf firma Gif"^ gevestigd Academiesinêei biedt u onder onze beken service te koop aan Fiaï Coupe 1967 kleur rood alc iw, Fiat 850 Coupé kleu* m 1967, V.W. 1600 TL lQfl? 1300 1965 met nieuwe Z Taunus 17M TS met pook type *67, Taunus 17M 4. rs en schuifdak 1965 Tautm. 1966, Taunus 12M TS Iqrr nus 12M 1964 en '65 Fiat 1965, Renault L4 1966 r! Lt L4 1964, Fiat 600D 1964 W 1965 1600 4-deurs, Ooei lett Caravan 1966, Opel ^pé 1900 L 1966, Opel l7no Opel 1700 6 cil. met pook Itina 1966 1500 4-deurs Tra' t 1965, Skoda 1965 en 1964 ttin Glider 1965 en 1964, Sim 1500 met pook, Simca 1300 Simca 1000 1965 en 1964 •cedes 200D '65 m. Merced** D 1964, Wartburg 1967, Sim! 1301 GL 1966, Fiat 1300 1965 ts 1100 1964, Fiat 850 1964 ■oën Break 1965, 9 pers. Che- let Sport 1965 Anglia 1963" der diverse Taunus Transit jes 1964 met geel kent., -busjes 1964 en 1962, Che- let 1961, V.W. 1200 1962, 0- 1962. Dit is een kleine ep uit onze voorraad, al de- wagens worden in onze ei- werkplaats getest, olie ver st en van nieuwe onderdelen rzien. Garantie op onderde en arbeidsloon. Ook inruil anciering mogelijk met 25 cent aanbetaling. Show- m geopend 9 uur tot 8 30 idags 1 uur tot 6 uur. Tel' 70. Privé 43593. Gevestigd' idemiesingel 34a, recht te- tover KMA. Ook ingang jorstraat 32 vlak bij het Vakantie koop aangeb. 5-pers. cara- 1 merk Astral, met voortent uw, 01690 - 442. Diversen zellige carnavalsavond op sdag 27 febr. by Riet en iter, Hulst. Iedereen is wel» n. Vergeet uw feestneus t. Begin 19.30 uur. Einde'! het einde toe onze specl- eit kip van 't spit. ■navalsschieting dinsdag 27 ►ruari bij P. v. Dijk, Heng6t- c. Begin 18.30 uur. (Van onze sportredactie) ZEIST Sparta-speler Miel pjjs zal woensdagavond zijn ren- tree maken in 't (nog voorlopige) Nederlands elftal. Pijs speelt op de plaats, die Piet de Zoete (ADO) in de interland tegen jjusland innam. Een tweede ver andering betreft de plaats van fheo Pahlplatz. De ,FC Twente- gpeler is vervangen door Johan Cruyff. Het Nederlands elftal speelt een oefenwedstrijd tegen Borussia Mönchen-Gladbach. Voor dit duel in het Feijenoord- stadion heeft bondscoach Georg Bessier ook niet de beschikking over Bennie Muller (Ajax), die geblesseerd is. De opstelling van het voorlopige Nederlands elftal is: Jan van Beveren (Sparta); PietRomeyn (Feijenoord) Rinus Is raël (Feijenoord), Hans Eyken- broek (Sparta) en Henk Warnas (Go Ahead); Miel Pijs (Sparta) en Wim Jansen (Feijenoord); Henk Werv (DOS), Jóhan Cruyff (A)ax), Willy van der Kuylen (PSV) en Coen Moulijn (Feye- noord). Als wisselspelers zijn aangewezen: Nico van Zoghei (Go Ahead), Piet de Zoete (ADO), Wim Suurbier (Ajax), Sjaak Swart (Ajax) en Theo Pahl platz (FC Twente), Deze spelers zullen dinsdagmiddag In het Sportcentrum in Zeist bij elk aar komen. Dan zal ook bekeken worden of de elf aangewezen spe lers, van wie een belangrijk aantal tijdens de vorige training last had van blessures, in staat zijn om te voetballen. Zo nodig zullen dinsdag wijzigingen aangebracht worden Georg Kessler zal naar alle waar- Khijnlijkheid woensdagavond ge bruik maken van het recht om twee ipelers onder alle omstandigheden uit te wiselen. Die mogelijkheid zal namelijk ook bestaan tijdens de ko mende landenwedstrijden en bij de ontmoetingen uit de voorronde van de wereldkampioenschappen. Het Engelse doelpunt van Martin Peters. De Schotse keeper Simpson (37) valt tevergeefs uit. (ADVERTENTIE) (Van onze handbalmedewerker) BREDA De zaalhandbalcompe titie beleefde een dag, waarop vele ploegen konden juichen voor het be haalde kampioenschap. Enkele teams stelden teleur en moesten nog een week op de titel wachten. Na vijf jaar het kampioenschap te hebben behaald in de hoofdklas hebben de dames van Swift (Roermond) de ti tel moeten geven aan Niloc Amster dam). Niloc dat slechts één punt no dig had versloeg Swift met 105. Bij de heren viel nog geen beslissing. In de afdeling West-Noord-Brabant konden de dames van Boemerang (2e klas), de dames van Terh'eijden (3e klas) en de heren van EVV (4e klas) na overwinningen van respec tievelijk van 5—14, 17—6 en 22—10 op V.C.W., Uno Animo en Gilze, de kampioenstrofee in ontvangst ne men. Be dames van Volt zegevierden voor de tweede keer in de promo tiewedstrijd over Walcheren 2, zodat Volt volgend seizoen in de districts klas zal uitkomen. De heren van Olympus (Vlissingen) hebben, in te Senstelling met de thuiswedstrijd, verloren van Volt, zodat een beslis singswedstrijd nodig zal zijn voor de Promotie. OVERGANGSKLAS B: Heren Were Di - EMM 13—13. De heren van EMM hebben kans ge- hen hun plaats in de overgangsklas 'e behouden. Were Di, dat gelijk speelde tegen EMM, moet nu om in de overgangsklas te blijven een be slissingswedstrijd spelen tegen WhC-DES (Eindhoven). EMM, dat aan één punt voldoende "ad om de degradatie te ontlopen, speelde een zenuwachtige wedstrijd doch was technisch beter dan de Til- PPrgse ploeg en wist de kansen beter benutten. Reeds in de eerste mi nuut schoot Jan Jongepier raak voor EMM met een onderwaartse worp. Vijf minuten later scoorde rans Verstede de gelijkmaker voor ure Di. Het bleef een op en neer Saande strijd tot de stand 88. Hier a drukte Were Di even door waar- 00r de Tilburgse ploeg met de rust e1doelpunten van Wil v. d. Poel lL "ans Verstede een voorsprong d van 108. De overige doelpunten arclen gemaakt door Jan v. d. Meijs lx)' WH v. d. Poel (2 x) Ad Ver buren en Ton van Linder (2 x). .00r E.M.M. scoorden Jan Jon- pier (2 X)i jaap Consemulder rnJGAd' Wisse <2 x). en Co Pas- Cn na de hervatting zorgde liij. j,asman'.die letterlijk en figuur- vn„, ?Ven z'in tegenstanders uitstak, ven. vo°rtreffelijke doelpunten r EMM. De bereikte 1010 stand t>ln„„een stimulans voor de Zeeuwse w..f z°dat zelfs een voorsprong b'genomen van 11—13. Were Di daat J?og terug tot 13—13 maar E\tlr 'let t>Ü- Een tevreden gmg terug naar Middelburg. GLASGOW (ANP) Engeland heeft in het inet 134.000 toeschouwers volgepakte Hainpden-stadion van Glasgow de kwartfinales van het Europese kampioenschap voor lan denteams gehaald, door tegen Schot land gelijk te spelen met 1-1. De Engelsen hadden aan een ge lijk spel genoeg om zich te kwalifi ceren voor de wedstrijden tegen Spanje. Schotland moest winnen, Aangemoedigd door hun fanatieke le gioen hebben de Schotten, vooral in de eerste helft, de Engelsen in grote moeilijkheden gebracht. In de acht tiende minuut paseerde Bobby Len nox doelman Banks, maar de goed leidende Nederlandse scheidsrechter Lou van Ravens keurde de treffer af. omdat Lennox Banks incorrect had gehinderd. Twee minuten later sloeg Engeland verrassend toe. Na een snelle uitval, ingeleid door zijn beste spelers Bobby Moore en Bobby Charlton, kreeg Martin Peters op twintig meter van het doel een schietkans. Met een prachtige voltreffer liet Peters de 37- jarige Schotse doelman Simpson kansloos. Na dit doelpunt verdubbelden de Schotten hun ijver. Cooke van Chel sea, die een geweldige wedstrijd speelde hield zijn mede-aanvallers aan het werk met verrukkelijke pas ses na ongrijpbare dribbels. Negen minuten voor rust kwam Schotland op gelijke hoogte na een pass van Cooke op Lennox, een hoge voorzet van de linksbuiten en een machtige kopstoot van aanvalsleider Hughes. De Schotten bleven in het offensief en hielden het na de rust ook nog een kwartier vol. Toen verdween het Schotse vuur. Engeland kreeg zeker zo goede kansen als Schotland en had in het laatste kwartier voor het eerst in de wedstrijd overigens een duidelijk overwicht. In die laat ste fase van de strijd deden de En gelsen op het zware, licht besneeuwde veld, alles beter dan de Schoten, al leen hun schieten was niet goed ge noeg. LUXEMBURG (ANP) De Belg Roger de Vlaeminck heeft in Luxem burg het wereldkampioenschap cyclo cross op zijn naam gebracht. De Zwitser Peter Frischknecht bezette de tweede plaats met een achterstand van twee seconden en onze landge noot Cor van der Hulst eindigde als derde on tien seconden. De uitslag: 1 Roger de Vlaeminck iy.400 km in 58 min. 45 sec.; 2. Peter Frischknecht op 2 sec.; 3. Cor van dei- Hulst op 10 sec.; 4. Franco Livian (It) op 12 sec.; 5. John Atldns (GB.) op 14 sec.; 6. Jacob Kuster (Zwi.) z.t.; 7. Flory Ongenae (Belg) z.t.; 8. Lucio Colzanï (It.) op 16 sec.: 9 Horst Maier (.W-Dld.) z.t. en 10 Bretislav Soucek (Tsj-Sl.) z.t. De opstellingen waren: SCHOTLAND: Simpson (Celtic) - Gemmell (Celtic) en McCreadie (Chelsea) - McNeill (Celtic), Mac Kinnon (Rangers) en-Greig (Ran gers) en Lennox (Celtic). ENGELAND: Banks (Stoke) - New ton (Blackburn) en Wilson (Ever- ton) - Mullery (Tottenham), Labone (Everton) en Moore (West Ham), Ball (Everton), Hurst (West Ham), Summerbee (Manchester City), B. Charlton (Manchester United) en Peeters (West Ham). De stand ,in het Britse kampioen schap (tevens geldend als voorronde voor het Europees kampioenschap voor landenteams) is: Engeland 6 4 119 15-5 Schotland 6 3 2 1 8 10-8 Ierland 5 1 1 3 3 2-6 Wales 5 9 2 3 2 4-12 (Van onze sportcorrespondenten) BREDA Van het toch al zeer bescheiden amateurvoetbalprogram- ma werden er nog een groot aantal wedstrijden afgelast. In de tweede klas B niet. Daar won Terneuzen de moeilijke wedstrijd van Roosen daal en maakte Axel ook geen fout. In 3 C zorgde RKTVV —via een uiterst kleine zege op ZIGO dat de voorsprong op Gilze bleef be staan. ODIO won in 3 D het be langrijke degradatie-duel van Voge- waarde. Steenbergen bleef hier ver der duidelijk haas over Grenswach ters. In de vierde klas H leverde Hansweertse Boys een goede pres tatie door leider Breskens een punt afhandig te maken. Koewacht won van IJzendïjke. TERNEUZEN ROOSENDAAL Beide elftallen hebben weliswaar hard voor de overwinning gestreden, maar mede door de zenuwen is het geen grote wedstrijd geworden. Er werd hard, maar sportief gevoet bald. Vlak voor de rust nam Terneu zen, door medewerking van Hopsta ken, die hands maakte, een 10 voorsprong. Doorns benutte de daar voor toegekende strafschop. Na de rust heeft Roosendaal al het moge lijke gedaan om de achterstand weg te werken. Dat lukte 10 minuten voor het einde, toen Wittebols de bal in AMSTERDAM (ANP) De moge lijkheid bestaat dat in de komende Tour de France, die van 27 juni tot en met 21 juli wordt gereden, twee Nederlandse ploegen zullen uitkomen. De KNWU heeft namelijk aan de Franse organisatoren van de Tour een dergelijk verzoek gericht. De Ne derlandse unie wil naast de nationale ploeg van routiniers een formatie van jongere renners, die later in aan merking zouden kunnen komen voor de a-ploeg en nu ervaring zouden kunnen opdoen, inzetten. „Waarom niet? De meeste andere landen hebben ook twee ploegen in de Tour, denk maar aan België en Spanje", vertelde de unievoorzitter P. van Dijk. Hij is hoopvol gestemd, sinds hij tijdens de Olympische winterspelen in Grenoble tijdens een receptie Tour-organisator Felix Levitan ont moette, die zei dat hij het Neder landse verzoek ernstig zou overden ken. „Ik dacht, dat' Levitan niet af wijzend tegenover ons plan stond", aldus de heer Van Dijk. ATLETIEK De Westduitse atletiek- ploeg heeft in Cosford (bij Wolver hampton) de indoor-landenwedstrijd tegen Groot-Brittannië met 78-67 punten gewonnen. De meest opval lende prestatie leverde Heinfried Bir- lenbach, die het nummer kogelstoten won met 19,37 meter. Geen Europese atleet had eerder in een indoor-wed- strijd met de koge' een afstand van 19,37 meter overbrugd. (Van onze sportcorrespondent) ANTWERPEN De zesdaagse van Antwerpen zal, als het zo door gaat, een record aan publieke be langstelling opleveren. Zelden is de toeloop naar het sportpaleis zo enorm geweest als deze eerste drie dagen. Aangemoedigd door de kei zerstitel van Peter Post, door het feit dat Rik van Looy weer van de partij is, en omdat er tussen Theo Verschueren en Peter Post nog ge streden moet worden om de abso lute heerschappij achter de derny trokken dit weekeinde duizenden mensen het sportpaleis binnen. Ze kregen waar voor hun geld, want er wordt hard gewerkt door de coureurs, die duidelijk geïnspi reerd 'raakten door het enthousias me van de menigte. Vooral toen do derny's in de baan kwamen laaide de geestdrift hoog op. Twee keer, zowel zaterdag als zondag, won Theo Verschuere'n en bleef Peter Post op de tweede plaats. Zaterdag avond namen ze een ronde voor sprong op Deloof en Bugdahl, twee op Proost en De Wit en drie op Lykke. Gisteren bleef het wat rusti ger want het hele veld eindigde in dezelfde ronde: I. Verschueren 2 Post, 3 De Wit, 4 Sercu, 5 Foré, 6 Deloof, 7 Proost. Voorgl Piet de Wit maakte een uitstekende indruk in deze wed strijden achter de „brommers", zo als hij trouwens in het gehele zes- daagse-werk opvalt, evenals zijn ploeggenoten Bongers en Koel. Van de „kleinere" koppels staan zij het best geklasseerd. De stand, gisteren rond midder nacht: 1 Severijns - Verschueren - Renz 351 p., 2 Kemper - Oldenbur- ger - Proost 210 p., 3 op 1 ronde Post - Pfenninger - Van Looy 314 p., 4 Sercu - Bugdahl - Janssen 295 p., 5 Lykke - Eugen - De Roo 129 p., 6 op 3 ronden Deloof - Seeuws - Van Loo 168 p., 7 De Wit - Bongers- Koel 125 p. Eddie Merckx had zes minuten voorsprong, toen hij (zie de foto) over de finish ging in de Ronde van Sardinië. (ADVERTENTIE) CIVITAVECCHIA (ANP) Eddy Merckx heeft na twee etappes van de Ronde van Sardinië in het algemeen klassement een ruime voorsprong op nummer twee. de Italiaan Luciano Armani. Merckx won zaterdag de eerste rit met een voorsprong van maar liefst zes minuten. Gisteren handhaafde hij zijn positie in de etap pe, die werd gewonnen door de Ita liaan Dino Zandegu. De Nederlanders maken er nog weinig van. Van der Vleuten is de best geklasseerde land genoot. Hij staat vierde met een ach terstand van ruim zeven minuten. De eerste rit, die plaatsvond op het vasteland, werd een 'overweldigend succes voor Merckx, die ook al bij de eerste ontsnapping betrokken was. Op 52 kilometer voor de finish, bij het beklimmen van de helling van de Manzania, verwijderde Merckx zich met speels gemak van zijn vlucht- makkers. In die laatste vijftig kilome ter nam hij meer dan zes minuten voorsprong op zijn concurrenten. Ar mani werd tweede, Ritter derde en Jos van der Vleuten vierde. De tweede etappe werd gewonnen door Dino Zandegu, die de 142 kilo meter tussen Porto Torres en Alghe- ra aflegde in 3 uur 30 minuten en 58 seconden. Tweede werd de Belg Wil ly Planckaert en derde diens land genoot Guido Reybroeck. Het gehele peloton eindigde in dezelfde tijd als de winnaar. In het algemeen klasse ment hebben Gerben Karstens en Bart Zoet een achterstand van 19 mi nuten en 19 seconden. Evert Dolman staat op 20 minuten en 53 seconden. De uitslag van de perste etappe (Van onze sportredactie) BREDA De medische commis sie van de KNWU heeft besloten dit wieierseizoen een intensieve doping controle door te voeren bij de cri teriums. Tot op heden werden deze koersen niet in het bestrijdingssche- ma opgenomen en bepaalde men zich tot Olympia's Toer en enkele klassiekers. De medische commis sie is ook van plan de nieuwelin gen-wielrenners aan controles te on derwerpen. 1. Merckx (B) 187 km in 4 uur 45 min. en 31 sec. (met bonificatie 4.45.01); op 6 minuten 27 seconden: 2. Armani (It.) (met bonificatie 4.51.38); 3. Rit ter (Den.) (met bonificatie 5.51.48) 4. Van der Vleuten (Ned.); 5. Schutz (Lux.) op 6.30 Basso (It.); 7. Gimon di (It.); 8. Adorni (It.); 9. Zilioli (It.); 10. Taccone (It.); op 8 23: 22. Pingeon (Fr.); op 18.49: 35. Zoet (Nederland) 45 Karstens en op 20.10: 53. Dolman (Nederland). (Van onze sportcorrespondent! PARIJS De voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité, Avery Brundage, heeft de Afrikaan se landen verzocht geen „onherroe pelijke beslissing" te nemen wat be treft de deelname aan de Olympi sche Zomerspelen in Mexico. Ondanks dit verzoek van Brunda ge is het vrijwel zeker dat 32 jonge Afrikaanse staten de komende Spe len zullen boycotten. Interessant is echter, dat slechts 22 van deze lan den bij het I.O.C. zijn aangesloten en de overige tien geen recht tot deelneming hebben. De landen die dit weekeinde bekend hebben ge maakt dat zij geen ploeg zullen af vaardigen zijn Indonesië, India er Ethiopië. De Britse regering over weegt stappen te ondernemen om te voorkomen dat sportlieden uit Rho- desië naar Mexico zullen gaan. Tot dusverre hebben 16 landen, voor het merendeel Afrikaanse, meegedeeld dat zij zich van de zomerspelen terug trekken en men verwacht, dat er nog meer zullen volgen. het Terneuzen-doel kopte: 11. Ter- neuzen ontketende nu een wanhoops offensief en inderdaad lukte het om alsnog de fel begeerde punten in de wacht te slepen. Een goede voorzet van Fokke kwam bij Verhage, die met een ver, maar goed gericht schot doel trof (21). ZEELAND SPORT AXEL Axel is in Vlissingen op felle tegen stand gestuit. Dat tenslotte de volle buit naar Axel is gegaan is zeker geen gevolg van beter spel der be zoekers. Reeds na 3 minuten werd het vonnis over de thuisclub voltrok ken. Bij enig geharrewar voor de Zeeland Sport-veste werd een over treding begaan door doelman De Rid der waarvo:r de scheidsrechter meen de een strafschop te moeten toeken nen. Deze werd netjes door Ver- bunt benut (0—1). Zeeland Sport heeft hierna alles geprobeerd om de achterstand weg te werken. De Nooyer kwam heel dicht bij de ge lijkmaker maar doelman Verpoorte redde fraai. Ook in de tweede helft behield Axel zijn kleine maar kost bare voorsprong. RKTVV ZIGO De uitslag van deze plaatselijke ontmoeting, die meer spannend was dan fraai, heeft RKTVV's leiderspositie verstevigd. Een sterk verdedigend Z-igo kon niet voorkomen, dat Van Assau 10 minu ten vóór het einde de winnende goal scoorde: 1—0. Jammer dat in de laatste minuut de Zigo-keeper zich niet kon beheersen en natrapte, waarvoor hij door scheidsrechter J. van Geel zonder pardon van het veld werd gestuurd. ODIO VOGELWAARDE De ze ven doelpunten en opwindende mo menten voor beide doelen hebben veel vergoed van de matige inhoud van strijd tussen de twee staart- clubs. Na een kwartier pikte Van Oevelen een verre trap vanuit de verdediging op en schoot hard in: 1o. Uit een corner van Piessens wist Pieters de bal achter de slecht opgestelde doelman De Dooij te kop pen: 1—1. Kort na rust werkte de ODIO-defensie de bal onvoldoende weg en Lauret kon van kortbij in tikken: 12. Even later was een schot van Van Oevelen invaller-doel man Dobbelaar te machtig: 22. Aan de andere kant gaf linksbuiten Lauret de bal op maat naar Lam bert en de Zeeuwen stonden voor met 2—3. Toen begon ODIO aan zijn laatste offensief. Een indirecte vrije trap werd voor de voet van Van Oevelen geplaatst en keihard ver dween de bal in het doel: 33. Vijf minuten later haalde de thuisclub door Van der Riet de volle en be langrijke buit binnen 43. STEENBERGEN GRENSWACH TERS Na een gelijkopgaande be ginfase wist Steenbergen geleide lijk het initiatief te nemen. Bruijn- zeels trof de lat en Magnus schoot in het zijnet. Tien minuten voor rust gaf invaller Verkouter een goede pass naar Baselier, die Steenbergen naar 10 schoot. Na rust bracht Verkouter met een goed schot de stand op 20. Uit een voorzet van Baselier maakte De Jong het derde doelpunt. Twaalf minuten na rust verscheen midvoor Dam alleen voor de Putse doelman en de eindcijfers 40 lagen vast. KOEWACHT IJZENDÏJKE Reeds na 2 minuten nam de thuis* club een voorsprong door een doel punt van F. Rietjens. Ondanks he vig verzet van IJzendijke bleef deze stand tot de voorlaatste minuut on gewijzigd. Toen slaagde B. Suy er nog in de stand op 20 te bren gen. HANSWEERTSE BOTS BRES KENS Breskens is in Hans- weert op onverwacht grote tegen stand gestuit. Na een spannende, ge lijkopgaande strijd werden de pun ten eerlijk verdeeld. Weliswaar was Breskens technisch superieur maar de Boys vergoedden veel door hun enthousiasme. De verdedigingen hiel den tot het eind toe het heft in handen-. TWEEDE KLAS B Axel 17—25 Uno Animo 17lf RKVVU 17—25 Zeeland Sp 17—lf Longa 17—21 RAC 17—1 Rood Wit 17IS Internos 1714 VCW 17—17 Roosendaal 16—12 Terneuzen 16lf Doskó 154 DERDE KLAS C RKTVV 17—25 Zigo 16—15 Gilze 17—23 Zundert 17—15 Baardwijk 17—21 WVO 16—14 SC Gastei 1720 Kaaise Boys 1714 Sarto 17—17 VOAB 17—13 Bavel 17—lf Gudok 17—11 DERDE KLAS D Alliance 1625 Steen 1715 NSV 16—21 MOC 16—14 Steenbergen 17—2f HVV 16—14 Grenswacht. 16—lf Zieirikzee 1612 Hontenisse 17lf ODIO 1611 Meto 16lf Vogelwaarde 1711 VIERDE KLAS H Breskens 1624 Koewacht 1515 Walcheren 1417 Corn. Boys 1515 RCS 14—17 Clinge 16—15 Biervliet 15—17 IJzendijke 15—lf Hansw. Boys 14—15 Sluiskil 12— S Oostburg 1515 Aardenburg 157 (ADVERTENTIE) DE IN DE GELE PLASTIC KOKER TWIN is alleen een prima halfnmre shag. Prettig om te rollen, omdat hij lang gesneden is. Lekker om te roken,

de Stem | 1968 | | pagina 5