Jeugdige archeologen gaan in Clinge kasteelresten opgraven mmm §3 Wim Koelhi jaar m LUCKY LUKE EN DE NEVEN DALTON KLUST MENT0S m [druivensap* jAUGURKEN $9 |PICCALILLY( oac-hermans PRU&Sltf Griep... INITIATIEF NIEUWE AFDELING VAN JEUGDBOND Tien schapen door honden verscheurd mmw\[ SNELHl SERim Door druk verkeer brem in Middelbw hoofdgasleidi Van 5000 11.000 ton AXEL HULST Dagblad De Stem SAS VAN GENT Hoofdbestuur Werknemersbond afd. Sluiskil vergadert Nieuwe scholen in Vlissingen Schieting van Vrije Schutters Finale-libre in Z.-Ylaanderen HOOGWATER ZUID-BEVELAND Prins Dries I op carnavalsfeest VANDAAG MORGEN Meei nieuws uit stad en streek op pag. 3 - 5 V0RS6E W66K MN ZIET U HET! P&US-SIAS jg'/zkiioAARDu jSSSW MACARONI gl TOM&TEN 21 4 sSör flfSoA6s4! NULONS - SfflW 1 |EH a op DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 14 FEBRUARI 1968 Telepathie. De telepaat „profes sor Benevoli" zal zaterdagavond 17 februari om kwart voor 8 optreden in het Gezellenhuis aan de Walstraat. Hij zal o.a. demonstraties geven in suggestie, magnetisme en telepathie. 's Middags zal hij om 3 uur een aparte voorstelling geven voor de kinderen van de lagere school Drumband Thalia. Evenals de drumband Axel heeft nu ook Thalia uitnodigingen ontvangen om geduren de de carnavalsfeesten in Sas van Gent op te treden. Lezingen Boerinnenbond. Tij dens een vergadering van de boerinnenbond heeft de heer L. Lau- ret een lezing gehouden over „Het maatschappelijk werk". Hierna hield mejuffrouw Van de Putte een inlei ding over de gezinszorg. Van de ge legenheid tot vragen stellen werd druk gebruik gemaakt. Toneel. De toneelgroep van de Protestantse Jongeren-Gemeenschap heeft in het bejaarden-pensiontehuis De Vurssche de klucht in drie bedrij ven „Laten wij het mooi houden" ten tonele gebracht. Het was een bijzonder geestig stuk dat beloond werd met een warm ap plaus. De regie was in handen van de heer Scheele. Concours hippique Het bestuur van de „Hippische sport Axel" heeft in principe besloten op tweede pink sterdag een internationaal concours hippique te houden. Vele landelijke ruiteryerenigmgen uit Nederland en België zullen worden uitgenodigd. Tevens zullen er die dag wedstrij den worden gehouden tussen ver schillende ponyclubs uit Zeeland. Prijssehieting. In café D. J. Vo gel werd een grote prijssehieting ge houden op de liggende wip. Er werd door 32 schutters deelgenomen. De hoogvogel werd geschoten door V. de Vos, die tevens de eerste zij vogel schoot. De tweede zijvogel werd geschoten door C. de Cauwer. E. de Koning schoot vijf kleine vogels. 't Land van Hulst De postze gelclub ,,'t Land van Hulst" heeft een bijeenkomst gehouden in de Graanbeurs te Hulst. De hoofdprijs van de verloting een serie Rem- brandt-zegels uit 1930 werd gewon nen door de heer Scharfsman ui*. A- xel. Tot slot was er een drukke han del. Er werden ongeveer 60 kavel- tjes verkocht. Biljarten In het kader van het puntentoernooi speelde de topbiljart- club ONA in haar clublokaal café P. Wentzler een wedstrijd tegen de Bossche Toepers. Na een spannen de strijd won ONA met 82-78. De uit slagen waren: J. Blommaert-F. Dob- belaer 10-3, J. de Wilde-T. Steven- daal 4-10, Ch. de Wolf-H. Mei 10-8, E. Luycks-A. Dobbelaer 9-10, F. Wen- tzler-A. Nicolaas 9-8, L. Segers-B. Stroobant 9-9, P. Wentzler-S. Erpe- ling 6-10, W. v. Bunder-S- Vink 10-5, W. Roodhuizen-A. Stallaert 5-10, Fr. Wentzler-J. Dobbelaer 10-5. Dagblad voor Zeeland KANTOREN: Steenstraat 14, Hulst, tel. 01140 2377. Klokstraat 1 Goes, tel 01100 6252. EXPLOITATIE ADV. L. K. M de long (Inspecteur), Breitnerstraat 11, Terneuzen, tel. 0II5C 4281. Th. de Bakker, Potgieterstraat 3, lerneuzen, tel. 01150 2601. C. Steenbakker, Fr. v. Waesberghestr 37, Hulst, tel 01140 3168. M. Sogers, Nieuwstraat 41, Oostburg, tel. 01170 2893. C. Menu, Klokstraat 1, Goes, tel. 01100 - 6252. REDACTIE: A. Koopman, Klokstraat 1, Goes. tel. 01100 - 6252. J. Hüsken, Breitnerstraat 81, 'Terneuzen, tel. 01150 3296. J. Robesin, Kijkuit 18 20, Axel, tel. 01140 2005. Ch. Schets, Kromme Wee Ie 4, Middel burg. Mej. S. Maaskant, Singelstraat 17, Goes, tel. 01100 5689. St.-Jansteen Biljartwedstrijd In caf- De Kroon speelde de biljartclub De Steense Toepers een wedstrijd op het topbiljart tegen S.B.S. te Sluis kil. De uitslag was als volgt: E. Windheij-J. Hamelink 1-1, R. v. Gaever-J. de Witte 1-1, W. v. d. Vel- de-W- de Kraker 2-0, G. Everaard- C. Bleijenberg 1-1, A. Stevens-E Gij- sel 0-2, E. Savooij-G. de Feber 1-1, F. Braem-E. Hemelsoet 0-2, F. Ever- aard-W. Talboom 2-0, W. v. d. Velde- R. Dallinga 0-2, F. de Letter-W. Goethals 2-0, W. Stremersch-H. de Graeve 1-1, H. dei* Weduwe-A. van Puivelde 0-2, P- Verbraeken-W. Goet hals 1-1, A. de Guchteneire-J. Dal linga 1-1. Sluiskil won de uitgeloof de beker met 15-13. Jubileuintoernooi De topbiljart- club Zondagsvermaak speelde in haar jubileumtoernooi haar vijfde wedstrijd tegen de Grensvrien- den uit Clinge. Na een zeer span nende wedstrijd eindigde de wed strijd in een 10-10 gelijk spel. De in dividuele uitslagen waren als volgt: Ch. v. Remoortere-R. de Vos 2-0, A. Sturm-F. Hooft 2-0, F. de Nijs- J. Hooft 1-1, W. Verstraten-F. Claas- sen 1-1, L. v. Campenhout-F. de Vos 0-2, P. d'Hont-A- v. d. Kelen 2-0, O. de Moor-E. de Vos 0-2, Th. Ver- meulen-J. de Smet 0-2, W. v. Himst- R. de Vos 0-2, J. Pieters-S. de Vos 2-0. Huldiging Theo Verschueren De wielerclub „De Sporters" zal vanwe ge het behalen van het kampioen schap van Europa achter dernies een grootse huldiging organiseren voor Hheo Verschueren. Er kon nog geen definitieve datum vastgesteld wor den, zolang de acute oogontsteking van Theo nog niet geheel genezen. Dienstjubileum De heer P. Stout- hamer, personeelschef van de N.V. Glasfabriek Sas van Gent en de N.V. Zuid-Chemie te Sas van Gent viert morgen zijn veertigjarig dienstjubi leum. Ter gelegenheid van dit jubi leum zal op die dag een receptie wor den gehouden van 16.00 uur tot 18.00 uur in hotel Centraal te Sas van Gent. Biljarten Tijdens het nederlaag- toernooi Biljarten Bandstoten, geor ganiseerd door de biljartclub P.O.P. uit Axel heeft de heer R. Sandrini van K.O.T. een opmerkelijke succes geboekt. Hij maakte een serie van 19. Dit nederlaagtoernooigedeelte tussen POP Axel en KOT Sas van Gent werd door KOT gewonnen met een winst van 103 caramboles. KOT bezet momenteel de tweede plaats. Buurtvereniging Sint Albert Het bestuur van de buurtvereniging ont dekt steeds opnieuw aangename be zigheden voor buurtbewoners. Nau welijks een jaar na de oprichting be schikt men al over een respectabel aantal leden en bijna elke tak van amusement wordt beoefend. Via de buurtvereniging Sint Albert kunnen de leden van de vereniging ook boe ken lenen van de plaatselijke biblio theek. Prijskamp biljarten De uitslag van de biljartprijskamp georganiseerd door de biljartvereniging KOT in Ca fé De Oude Brug luidt: 1. C. Begijn en R. Claeyssens uit Sas van Gent; 2. A. Huigen uit Eeklo (B) en G. Le- feber uit Sluiskil; 3. A. de Jonge uit Westdorpe en J. de Blaay uit Sas van Gent; 4. A. Dhert uit Zelzate (B) en L, Versluis uit Moerbeke Waes (B); 5. A. Lacayse uit Zelzate (B) en M. Pierets Assenede (B); 6. Gil. Be gijn en A. Pauwels uit Sas van Gent. Aan deze biljartprijskamp namen 48 personen deel. Aardenburg Biljarten Na de gevoelige ne derlaag thuis tegen Oostburg is het Aardenburg gelukt nu uit te winnen in de r.-k. Kring met 1816. De uit slagen waren: A. v. Damme - C. Houtepen 02, R. Lecocq - G. de Rijcke 20; J. de Milliano - G. Pa- ridaen 02; M. Raes - E. de Neve 02; C. Poppe - G. de Baerdemae- ker 20; J. v. Hauw - B. Maen- hout 02; R. Dhaenens - E. Mar- telaere 02; J. Duste - E. de Neve 20; M. Luteijn - B. Maenhout 02; P. v. Damme - G. de Baerdemaeker 02; O. Noë - G. de Rijk 20: A. Grusson - G. Paridaen 20; H. Ver- weij - E. Martelaere 20; P. Mat- thijs - C. Houtepen 02; O. Goet- hais - E. de Neve 02; R. Lecocq- J. de Rijcke 20; E. Lecluyze-A. Buijsse 02. Kaarting De uitslag van een on langs gehouden kaarting in café „Belga" van H. Rijk, waaraan 18 deelnemers verbonden waren luidt: 1. A. de Baerdemaeker en Ed. Min- naert; 2. W. de Rooze en T. Ca- lus; 3. J. Robesin en Tonny Rijc- kaert; 4. C. Bonami en P. Wil- lems; 5. C. Salet en H. Rijk. Biervliet Toneelavond Zoals ieder jaar biedt de voetbalvereniging leden en donateurs een toneelavond aan. Door de plaatselijke toneelvereniging „Ja cob van Lennep" zal opgevoerd worden: „Zij leven onder ons", een thriller in 6 taferelen van Rob van Marie. De medespelenden zijn; K. Pladdet, mevrouw A. Pladdet- Kostense, mevrouw I. Vermue - Doens, J. Vermue, mevrouw B. Jan sen - De Kraker, mejuffrouw M. v. d. Veire, R. Boerjan, F. Haak. De opvoering vindt plaats op za terdag 17 februari ir .Het Oude Raedthuys". Graauw Toneelvereniging „St. Genesius" De toneelvereniging St.-Genesius zal zaterdag en zondag weer een toneel stuk spelen. Het heet „Mijn zoons" en het is geschreven door de beroemde toneelschrijver Arthur Miller. Het is een drama in drie bedrijven. Het sepl zal gespeeld worden in het patronaat. Zaterdag begint men om acht uur en zondag om half acht. Gezinsdag Woensdag 21 februari zal de boerenbond weer haar jaarlijk se gezinsdag organiseren, 's Middags zal de heer Colsen uit Hulst een spreekbeurt houden. Drumband Een veertigtal kinde ren zijn momenteel aan het oefenen om deze zomer samen als drumband door de Graauwse straten te kunnen trekken. Zij worden opgeleid door de lieer De Gucht junior uit Hulst. Feestvergadering E.H.B-O. Vrij dagavond zal de EHBO-vereniging haar jaarlijkse feestavond houden in het café van de heer A. van Water schoot. Koewacht Biljartnieuws De biljartvereniging „Tovak" behaalde een 12-8 overwin ning op de vereniging „Paals Ver maak". De uitslagen waren als volgt: A Coppieters-M. de Meester 11; L. Coppieters-R. v. d. Keelen 20: G. de Vliegher-P. v. Dorselaer 20; B. Rombout-J. Veraart 02; Fr. Buys- F. La Belle 20: J. Thys-E. Geeraard 0—2; G. Drubbel-C. v. Landegem 11; A. Bouvré-K. Vonck 11; E. Gijsel-Ch. v. Dorselaer 11; G. de Feber-G. Selis 2—0. Schoondijke Autobotsing Op het kruispunt Landbouwstraat - Pr. Beatrixstraat kwamen 2 personenwagens met elk aar in botsing. De heer A. oliehande laar uit Oostburg, reed met aanhang wagen, waarop een olietank lag. Ten gevolge van de schok kwam de lege olietank over de auto van A. heen op de wagen van de heer J. C. uit Schoondijke terecht, waarvan het dak werd ingedrukt. A. kwam tegen een boom tot stilstand. Beide wa gens werden zwaar beschadigd. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. Sluiskil Jaarvergadering NKV Morgen, donderdag, houdt de afdeling Sluis kil van de Katholieke Bond van Werknemers in Industriële Bedrij ven St. Willibrordus haar jaarverga dering. Deze zal plaatsvinden in zaal Dallinga en begint 19 uur. De agenda vermeldt o.m. de huldiging van jubilarissen door districtsbe stuurder Schoof, alsmede een spreekbeurt door genoemd districts bestuurder. Verder is er ook nog een verkiezing van het bestuur en van afgevaardigden voor de districts- raad. Ook wordt een nieuw lid van de kascontrolecommissie benoemd. Inrichting speeltuin Het bestuur van de speeltuinvereniging is op het ogenblik druk doende met de inrich ting van de tuin. Een aantal speel- werktuigen is al geplaatst, t.w. twee zandbakken, twee draaimolens, vier wippen en twee klimhuizen. Op een later tijdstip zal een en andei nog worden uitgebreid. De omheining, die om het veld wordt geplaatst, is voor het grootste gedeelte klaar- De opening van de tuin hoopt men te kunnen houden op 30 apriJ a.s. De naam van de vereniging luidt Speel tuinvereniging Sluiskil. De bliksem actie voor ledenwerving, donateurs of begunstigers, heeft 437 positieve reacties opgeleverd. Herwonnen Levenskracht Op vrijdag 16 februari houdt de afde ling Sluiskil van „Herwonnen Le venskracht" weer de jaarlijkse prijs- kaarting. (Van onze correspondent) SLUIS Honden hebben op een weiland aan de Sint-Annaweg in Sluis tien drachtige schapen van het exportbedrijf W. Ghijsels doodgebe ten. Maandagmorgen werden de die ren verminkt in het weiland aange troffen. Slechts vier schapen wisten de honden te ontkomen. Het onderzoek van de rijkspolitie te Sluis leidde naar de Belgische grens. Het bleek dat de twee honden van de heer M. uit het Belgische Westkapelle de schapen hebben doodgebeten. De Belgische politie heeft tegen de eigenaar van de hon den proces-verbaal opgemaakt. (Van een onzer verslaggevers) HULST. De „Nederlandse jeugdbond ter bestudering van de geschiedenis", die sinds kort een afdeling heeft in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen, gaat in de maand juli van dit jaar een begin maken met het opgraven van de resten van het Oostelijk Kasteel van Maelstede, die zich bevinden onder een weiland in de gemeen te Clinge. dat eigendom is van de familie J. Seydlitz te Hulst. Door tussenkomst van de heer P. Brand te Hulst en ir. J. Trimpe-Bur- ger te Aardenburg heeft de familie Seydlitz haar toestemming verleend aan de jeugdige archeologen om het opgravingswerk uit te voeren. Het kasteel is gebouwd in de 13e of 14e eguw door de familie Van Mael stede. Bij het aangaan van een nieu we pachtovereenkomst met de nieu we pachter zal de familie Seydlitz vorderen, dat hij gedurende 1968 de ze ontgraving toestaat. In de archieven is over het kesteel zeer weinig bekend. Tekeningen zijn er niet. De heer Brand heeft onge veer tien jaar geleden enkele steek proeven genomen ter plaatse en res ten aangetroffen. De heer Brand en de heer Trimpe-Burger zullen bij de werkzaamheden de supervisie uit oefenen. Uit de afdeling zal geen werkgroep worden gevormd, omdat er zo weinig over het k-steel bekend is. Slechts één man zal belast wor den met het onderzoek van even tuele archiefstukken. Het werk zal overigens het karakter hebben van een proefopgraving. Eerst zal wor den nagegaan wat er nog in de bodem zit en of dit veel is. Komt men tot de conclusie dat de resten het afgraven waard zijn, dan zal contact worden opgenomen met het hoofdbestuur. Gevraagd zal in dit geval worden, of in de paasva kantie van 1969 een werkkamp bij de historische plek georganiseerd mag worden. Ook de onlangs opgerichte afdeling van de bond te Terneuzen wordt in de gelegenheid gesteld aan de werkzaamheden deel te nemen. Men kan zich meiden op het adres van het secretariaat, Lyceumstraat 10 te Hulst. Westkapelle Jaarvergadering NCVB De NCVB- afdeling Westkapelle zal op vrijdag 16 februari de jaarvergadering hou den in het jeugdgebouw der Her vormde Kerk. Op deze avond zal mej. P. M. Flipse aan de hand van dia's vertellen over haar reis naar Israël. (Van onze correspondent) SLUISKIL De afdeling Sluiskil van de Katholieke Bond van Werk nemers in industriële bedrijven „St.- Willibrordus" houdt donderdag a.s. haar jaarvergadering. De vergade ring begint om 19.00 uur in de zaal bij de heer Sallinga. De voornaamste punten van de agenda zijn: huldiging van de jubi larissen door de districtsbestuurder, de heer Schoof en de bestuursverkie zing- (Van. een onzer verslaggeefsters) VLISSINGEN De gemeenteraad van Vlissingen zal zich tijdens de vergadering van vrijdag 23 februari bezighouden met een serie voor stellen over de stichting van één la gere school en vier kleuterscholen. B. en w. stellen voor een krediet van 632.000 gulden beschikbaar te stellen voor de bouw van een 7-klas- sige school ten behoeve van de stich ting r.-k. schoolbestuur Vlissingen en omgeving. Deze school zal in Paau- wenburg komen. De bedoeling is dat nog in de loop van dit jaar met de bouw vvordl begonnen. Op verzoek van de afdeling Souburg van de Vereniging Volksonderwijs zal worden voorgesteld een openba re kleuterschool in het bestimmings- plan Nagelenburg in Souburg te stichten, en wel met ingang van het schooljaar 1968-1969. De leerlingen zullen in een voorlopige huisvesting worden ondergebracht. Van het bestuur van de stichting „Beatrix-kleuterschool" is 't verzoek gekomen medewerking te verlenen aan de stichting van een nieuw kleu terschooltje in Nagelenburg. B. en w. gaan er ook in dit geval van uit, dat het de bedoeling is het school tje met ingang van het schooljaar 1968-1969 te starten in een noodlo- kaal. De .aad wordt voorgesteld de gevraagde medewerking te verlenen. Verder wordt de raad gevraagd een krediet van 245.000 gulden uit te trekken voor de bouw van een christelijke kleuterschool in Paau- wenburg. Eveneens 245.000 gulden is nodig voor de stichting van een 2-klassige kleuterschool aan de Ridderspoor laan voor de vereniging voor chris telijk kleuteronderwijs. (Van onze correspondent) 's-HEERENHOEK De schieting bij de Wed. H. Verhoeven leverde 67 schutters van 15 verenigingen op. De uitsiag is als volgt. Hoofdvogel: G. Raas van Eensgezindheid te 's-Hee- renhoek. Ie zijvogel: O. Steenaert van ADLM te Kwadendamme. 2e zijvo gel: A. Rentmeester van Willem-Tell te Ovezande. Ie bovenkal: Emiel Rentmeester van Vios te 's-Heeren- hoek. 2e bovenkal: C- v.d. Valck van Ons-Genoegen te Oudélande. Ie onderkal: J. v. Iwaarden van Wil lem-Tell te Kapelle (de jongste schut ter 8 jaar). Ie klep': J. A. Rijk van ADLM te Kwadendamme. 2e klep: J. v.d. Dries van Eensgezindheid te 's-Heerenhoek. 3e klep: W. Boutans van Willem-Tell te Ovezande. Mees te-. kleine vogels: A. Martens van Vios te- 's-Heerenhoek, 4 stuks. Vlie gende vogelprijs: B. Vermeulen van Zeelandia te Ovezande. (Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN De Terneuzense biljartvereniging K.O.T. organiseert de finalewedstrijden iibre van het district Zeeuwsch-Vlaanderen. Het afgelopen weekend werden de eer ste wedstrijden gespeeld in hotel Centraal op de Markt. Zaterdag om 6 uur en zondag om 2 uur worden de wedstrijden besloten- Tot nu toe behaalde Van Dortse- laer zes punten uit de drie wed strijden. Van Enennaam behaalde het zelfde succes. Schelfhout kreeg zes punten en speelde vier wedsrijden. Remortel: drie wedstrijden en twee punten. Picavet en Dumez: nul pun ten uit drie wedstrijden. Hoogste se ries: Schelfhout 106, Enennaam 95 en Picavet 87. Morgen, donderdag 15 februari, Bergen op Zoom 4.45 en 17.08 uur, Made-Drimmelen 7.15 en 1953- uur. Riiland-Bath (Van een onzer verslaggevers) Zaterdag 17 februari brengt Prins Dries I van Reimerswaal een be zoek aan het carnavalsfeest, dat in het dorpshuis „Luctor et Emergo wordt gehouden. Overigens zal dit bezoek een volle avond in beslag nemen, want prins Dries is van plan zelf de hele avond ervoor te zorgen dat het eèn leutig en vrolijk feest wordt. Voor diegenen die het leukste en origineelste carna valskostuum hebben aangetrokken, zijn er prijsjes beschikbaar. Voor muziek zorgen „Die Lustige Buben". (ADVERTENTIE) MIDDELBURG Aula Rijkskweekschool 20 uur Lezing over hedendaags toneel Concertzaal 20 uur Concert door ver eniging voor instrumentale muziek City 20 uur Vroeg rijp 18 jaar TERNEUZEN Galerie J. 34 (Grenulaan .34): Expositie werken Femand Vereist KWADENDAMME De Burcht 19.30 uuir Modeshow r.-k. vrouwengilde GOES Grand 20 uur Goal a.l. BRUGGE Memlinc 15 en 20 uur De getemde feeks 14 jaar Zwart Huis 20 uur Waarschuwingsschot 18 jaar Forum 20 uur Django 18 jaar Capitool 20 uur De losprijs 18 jaar Scala 20 uur De weg naar het westen 14 jaar Korrekelder 20.30 uur De vernederden en de gekrenkten GENT Capitole: Afpersing door moord 18 j. Majestic: Ik heb Raspoutin gedood 18 j. Plaza: Dagvlinder 18 jaar Select: Fantasia a.l. Savoy: Jeu de massacre 18 jaar ST. NIKLAAS Eden: Onibaba 18 jaar Century: Schit in 3/4 maat 18 jaar Palace: De Amouds 18 jaar Rex: Hotel international 18 jaar Scala: De wraak van Surcouf 14 jaar ANTWERPEN Rubens: Ver van de dolle menigte 14 j. Ambassades: De wilde engelen 18 jaar Savoy: Wat een vakantie a.l. Astrid: Midzomernachtsdroom 18 jaar Quellin: De folter tuin 18 ja'af Astra: Assepoester a.l. Capitole: De koningin van de Vikingen 10 jaar Palace: De sheriff van Abilene 18 jaar Aanvang van de films12 - 14 - 16 - 18 - 20 en 22 uur. TURNHOUT Kursaal: De burggraaf rekent af 18 j. Forum: De laatste kohing der Inca's 14 jaa^ Palace De non, 18 j. Aanvang 20 uur TERNEUZEN Galerie J. 34 (Grenulaan 34) Expositie werken Fernand Vereist. ANTWERPEN Bioscopen: Als onder vandaag. KNS 20 uur Storm over Firenze KVO 20 uur De jaarmarkt TURNHOUT Bioscopen: Als onder vandaag. BRUGGE Bioscopen: Als onder vandaag. Korrekelder' 20.30 uur De vernederden ende gekrenkten GENT Bioscopen: Als onder vandaag. KNS 20 uur In wankel evenwicht ST. NIKLAAS Bioscopen: Als onder vandaag. Bvemgb u de votn ole i-noioo- mee. kent geen pryzen gelden', dag in dag uit! week'in wéekuib! ^pakjes WEESPERi marganine „GOUDEN KAN" Mfifi KOFFIEMELK® hele libei-» ryk gevulde GRONINGER. OF GEMSSR KOEK BAAI- '\a 'n Weel kilo ^blikjes AA iorfe xwiliebufoe. ^A| ifANDP^TAnQ1 adem fVis Vv TOIIST ZBBP pet* paai* met en zonaer naad i ooh nmcro-meev* toonoiepoik; chomsJEE® pondsblok uib heb vuisge Srollen DAT IS PRUS®SLA6 J pen pies. literblik grote pot knappend zoeb-awr altijd ir de pryeslag iCAPUCUNERSJjl per literblik pot CNZB SIASERJBIECT; .VARKENS,-, r LEVER ^4 Set-gen op T.OOW Steenbergen IDade - èoeS Ir. J. Lohman, Spoorwegen, heeft i geopend. Ir. Lohmai van de oud-wielreru de sportman werdei (Van onze correspon MIDDELBURG In I Is in de hooi'dgasleiding ov ge Viele-buitenbrug 'n lel 't Lek werd maandag al gei doordat gas werd geroken men dinsdag de breuk gi bleek de grote omvang. De breuk in de buis, di ven het brugdek en boven nen laag ligt, is ontstaai druk van het passerend! Van 9 tot 10 uur gistermo verkeer over de brug stilg de reparatiewerkzaamhede De buis is vóór de brei door middel van een tw die aan het andere eind va: weer op de oorspronkel aangesloten. Op deze wijz komen dat een deel van enige tijd zonder gas zou zitten. De reparatiewede zijn gisteren in de loop v volbracht. (Van een onzer verslag TERNEUZEN I twee stemmen tegen 87 leden van de Terneuz ling in principe het be een enorme uitbreiding (ADVERTENTIE)Jj VetfriMS cfi m Rillerig? Onprettig? Pas dan op voor griep Neem direct 2 'ASPRO 'ASPRO' bevat alles o ewi opkomende griep snel en doeltreffend 1 bestrijden, f In de juiste dosering óók voor kinderen!

de Stem | 1968 | | pagina 2