Vogelwaarde feestte bij opening sportgebouw Afscheid bij belastingen in Zeeuwsch-Ylaanderen Lustrum van Philatelica Voorbereiding vredesweek op gang Vogelwaarde behoudt o.L-scliool H. Metsers jr. gecontracteerd door „Studio5 LUCKY LUKE EN DE NEVEN DALTON ZUID-BEVELAND Voorbeeld Commissie G.S. hoort bezwaren tegen bouw brug over Eendracht Dagblad De Stem HULST Geen verrassingen bij bedrijfsvolleybal Hulst OOSTBURG TERNEUZEN Weer een inbraak TE MIDDELBURG Vier gewonden bij botsing NIEUWE STRATEGIE Franse atoom bommen op hele wereld gericht Van 4 t.e.m. 6 april in Middelburg Buitenbanden gestolen te Middelburg D. Binnekamp vertrekt naar Rotterdam Verkoop knolselderij op veiling EXAMENS Dag en nacht servicedienst HOOGWATER wat en waar? VANDAAG MORGEN Meer nieuws uit stad en streek op pag. 3-5 DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 30 JANUARI 1968 VOGELWAARDE Met 'n welge mikt schot doorboorde burgemeester P. J. G. Molthoft het doel van papier, dat de ingang van het nieuwe sport gebouw op het terrein van de v.v. Vogelwaarde afschermde. Deze han deling vormde de inleiding van een luisterrijk feest. Om drie uur verzamelden de vele genodigden zich voor de hoofdingang van de kantine, waar de voorzitter van de voetbalclub Vogelwaarde, de heer H. Dobbelaar, het welkomst woord sprak en in vogelvlucht de totstandkoming van het gebouw be lichtte. Na het openingsdoelpunt van de burgemeester verzamelde het ge zelschap zich in de kantine. In vele bewoordingen is daar tijdens de re ceptie de loftrompet gestoken op het actieve bestuur van de voetbalclub, het gemeentebestuur van Vogelwaar den en niet het minst op de grote gemeenschapszin die de supporters van de voetbalclub bij de bouw van dit sportlokaal getoond hebben. Bur gemeester Molthoff vond 't in dit ver band gevaarlijk om namen te noe men, want alle medewerkers hebben naar best vermogen en op hun ter rein met volle inzet gewerkt. Een uitzondering wilde de burgemeester graag maken voor de bejaarden uit Boschkapelle voor hun belangrijk aandeel in het werk, het graven van de bouwsleuven. Voorzitter Dobbe laar onderstreepte die dank door het mooiste bloemstuk van de dag aan te bieden aan de oudste medewerker, de 81-jarige Kees van Trappen. De heer Molthoff was trots op het hier ontplooide particulier initiatief, dat op de juiste wijze door de raad van Vogelwaarde was ondersteund. Die samenwerking tussen overheid en particulier initiatief stelde de heer I. W. Bakker, voorzitter van de KNVB afdeling Zeeland als voor beeld voor alle Zeeuwse gemeenten. Woorden van dezelfde strekking spraken onder meer de voorzitters van de voetbalclubs Hontenisse en Axel, de heren Schelfhout en Diele- man. Onder de genodigden bevonden zich de raadsleden van Vogelwaarde, de geestelijkheid, de secretaris van de Zeeuwse Sportraad, de heer J. den Hoedt en bestuursleden van bijna alle clubs uit Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren. De heer R. Burggrave, be stuurslid van de v.v. Vogelwaarde, die als uitvoerder optrad tijdens de bouw van het sportlokaal, gaf een humoristisch overzicht van alles wat zich rond de bouw heeft afgespeeld. De supporters waren om half acht present voor een feest in het oude clublokaal bij de heer P. Vonk. (Van een onzer verslaggevers) OUD-VOSSEMEER Degenen die bezwaren hebben tegen de onteige ning van de grond voor de bouw van een verkeersbrug over de toekomsti ge Schelde-Rijnverbinding nabij Tho- len, voor het aanleggen van een hoog waterkering en het uitvoeren van bijkomende werken in de gemeenten Oud-Vossemeer en Tholen, kunnen vrijdag 16 februari in het gemeente huis van Oud-Vossemeer deze bezwa ren motiveren. Zitting houdt dan namelijk een commissie uit Gedeputeerde Staten van Zeeland, die dan wordt bijge staan door een deskundige, die door het algemeen bestuur wordt aange wezen, de burgemeester van Oud- Vossemeer en een bestuurslid van het waterschap Tholen. Dagblad voor Zeeland KANTOREN: Steenstraat 14, Hulst, tel. 01140 2377. Klokstraat 1 Goes, tel. 01100 6252. EXPLOITATIE ADV. L. K. M. de Jong (Inspecteur), Breitnerstraat 11, Terneuzen, tel. 01150 4281. Th. de Bakker, Potgieterstraat 3, Terneuzen, tel. 01150 2601. C. Steenbakker, Fr. v. Waesberghestr. 37, Hulst, tel. 01140 -3168. M. Bogers, Nieuwstraat 41, Oostburg, tel. 01170 2893. C. Menu, Klokstraat 1, Goes, tel. 01100 6252. REDACTIE: A. Koopman, Klokstraat 1, Goes, tel. 01100 6252. J. Hüsken, Breitnerstraat 81, Terneuzen, tel. 01150 3296. J. Robesin, Kijkuit 18 20, Axel, tel. 01140 2005. Ch. Schets, Kromme Weele 4, Middel burg. Mej. S. Maaskant, Singelstraat 17, Goes, tel. 01100 5689. (Van onze correspondent) Bij de heren vielen in die bedrijfs- volleybalcompetitie te Hulst ditmaal geen verrassende uitslagen te note ren. Leraren Lyceum behaalde het vierde gelijk spel, ditmaal tegen K. P.J.-A: 2—2. Setstanden: 15—10, 15—10, 10—15, 12 —15. K.P.J.-B - Morres B 1—3. Set standen: 9—15, 12—15, 15—10, 8—15. Clitex - M.L.S. 40. Setstanden: 152, 15—4, 15—8, 15—5. Milock A - PTT 1—3. Setstanden: 9—15, 11—15, 15—5, 9—15. De rangschikking is: 1. Clitex 7 7 14 2. PTT 7 7 14 3. B.O.L. 6 6 12 4. Amibulo 6 4 2 10 5. K.P.J.-A 7 2 1 4 5 6. Leraren Lyceum 7 4 3 4 7. Milock-A 5 1 1 3 3 8. Moirés-A 4 1 1 2 3 9. Morres-B 6 1 1 4 3 10. K.P.J.-B 6 6 0 11. Milock-B 4 4 0 12. M.L.S. 3 3 0 K.R.O. misuitzending Zondag a.s. zal de hoogmis om 9 uur vanuit de Basiliek door de K.R.O. worden uitgezonden. Kunstkring De kunstkring heeft voor -zijn leden en voor de leden van het r.-k. Vrouwengilde een zeer in teressante avond georganiseerd in „De koning van Engeland". Drs. J. M. van der Lans, van het Psycholo gisch Laboratorium der Kath. Uni versiteit, hield een interessante voor dracht over het onderwerp „Om de toekomst van de streekcultuur". Beatavond In het „Beatschuur- ke" werd een bea,tavond voor tieners gehouden, waarvoor een goede be langstelling bestond. Het optreden van de bekende beatgroep „De Sheiks" oogstte grote bijval. Prijsschieiing In café D. J. Vogel werd een grote prijsschieting ge houden op de liggende wip. Er na men 26 schutters deel. De uitslag is: Hoogvogel:'J. van Helslanid; le zijvogel". J. van Hels- land" 2e zijvogel: Jonkheim. De meeste kleine vogels werden gescho ten door J. Asselman. Werkloosheid In de Katholieke Kring te Oostburg heeft de voorzitter van het NKV afd. Oostburg de heer W. v. Dongen tijdens een vergadering uitvoerig aandacht besteed aan het werklozenvraagstuk in W.-Zeeuwsch- Vlaanderen. Alhoewel de werkgele genheid in Zeeland in zijn geheel niet afsteekt bij het landsgemiddelde kon dit echter niet voor West-Zeeuwsch- Vlaanderen worden gezegd. Een per centage van 10 pet werkzoekenden van de mannelijke beroepsbevolking moet als onaanvaardbaar worden ge zien. Alleen Drente ligt met 13 pet. boven dit gemiddelde. Wel moet men in de streek rekening houden met seizoenwerklozen. De heer Van Don gen meende dat aanvullende werken door de betreffende ministeries moeten worden gesubsidieerd. Ver schillende gemeenten hebben reeds oudere en nieuwe plannen klaar lig gen om dergelijke werken te kunnen uitvoeren. Voorts werd gesteld, dat West-Zeeuwsch-Vlaanderen op het ogenblik te weinig gelegenheid biedt om ieder een passende werkkring te bieden. Hij voorzag wel een toene mend woonverkeer in verband met de Kanaalzone. Hiervoor zal er een goed vervoer in oost-west-richtin'g dienen te zijn. Dit is op het momerit nog niet het geval. Aan de hand van de praktijk toonde hij aan dat werk nemers uit Sluis b.v. per week 7,5 onrendabele wachtüren hebben. (Van onze correspondent) De concierge van de Terneuzense u.t.s. bemerkte gistermorgen dat een ruit aan de zijde van de binnenplaats was ingeslagen en dat ongewenste bezoekers zich aldus toegang tot de school hadden verschaft. Vele laden en kasten waren doorzocht en over hoop gehaald. Ook was een ruit ver nield, waardoor men zich toegang had verschaft tot de conciergekamer en ook daar was alles ondersteboven gekeerd. Daar er noch geld noch iets anders dat voor inbrekers van waar de kon zijn in het gebouw aanwezig was, hebben zij de school met lege handen moeten verlaten. Breskens Toneelavond In het Casino is voor de bejaarden, de dames WH en de leden van Volksonderwijs en toneelavond gegeven. Deze avond werd verzorgd door de toneelvereniging Groede. Ge bracht werden De koperen ketel en juffrouw Dolway. De belangstelling was goed. Vergadering In Het Zonneke houdt de muziekvereniging, Uit het volk - Voor het volk 2 februari om 19.30 uur een algemene ledenverga dering. Op de agenda staat o.a. de be spreking voor deelname aan con coursen. Lamswaarde Biljartwedstrijd De biljartclub „Ons Vermaak" speelde een wed strijd tegen de zustervereniging uit Terhole. De uitslag was als volgt: Terhole - Lamswaarde: E. Smits - A. Platjouw 1738; C. de Theije - C. de Schrijver 7389; W. Brand - J. v. Waterschoot 2454; P. Everaard- C. Vereecken 3935: P. Thieleman- J. v. Dorsselaer 2733; J. de Schrij ver - P. van Driessche 4455; J. Weesepoel - A. Schelleman 2240. B. de Maaijer - E. van Dorsselaer 56 55: C. de Schepper - P. Platjouw 32 57; B. van Geertruij - B. van Leemput 33108. Winst voor Lams waarde 197 caramboles. De returnwedstrijd zal over twee weken te Terhole worden gespeeld. Sluis Jaarvergadering ZLM Maandag avond houdt de afdeling Sluis van de ZLM zijn jaarvergadering in hotel „Balmoral", Na afwikkeling van het huishoudelijk gedeelte is er een ont spanningsbijeenkomst. De heer W. C. Sinke uit Goes zal spreken over zijn reiservaringen in het Midden-Oosten en hij zal het gesproken woord toe lichten met een kleurenfilm en dia's. Biljart prijskamp In café „Lam- minsvliet" wordt zaterdagavond een biljartprijskamp gehouden. Er is ge zorgd voor een uitstekende prijzen- tafel. Om alles vlot te laten verlopen wordt er op drie biljarts om de ed ges treden. Zuiddorpe Vuilnisophaaldienst Als leden in het algemeen bestuur van de inter communale ophaaldienst van huis- en tuinvuil voor Graauw, Hontenisse en Vogelwaarde zullen voor de gemeen te Zuiddorpe zitting hebben de heren A. van Hoeke en J. J. La Heyne. (Van een onzer verslaggeefsters) MIDDELBURG Op de Oude Vlis- singseweg tussen Middelburg en Sou burg heeft zich een ernstige botsing tussen twee auto's voorgedaan. Vier inzittenden werden gewond. Beide auto's werden totaal vernield. De bestuurder B. U. uit Haarlem reed in de richting Souburg toen van de andere kant een auto naderde, be stuurd door F. J. O. uit Vlissingen. Deze auto slipte op het gladde weg dek en botste tegen de auto van U. Beide automobilisten en twee pas sagiers van U. moesten naar het zie kenhuis worden gebracht. Na behan deling konden zij weer vertrekken. Kapelle Plattelandsvrouwen Onder lei ding van mej. J- Ganseman hield de afdeling Kapelle-Biezelinge van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen haar maandelijkse vergadering in De Caisson. Spreekster was deze avond mej. G. Kloosterman uit 's-Heer Arendskerke, leidster van het maat schappelijk werk van de Herv. Kerk in Zeeland. Zij vertelde over de aard en het doel van het maatschappelijk werk, zoals dat op 't ogenblik plaats vindt. Op 22 februari zal de volgen de bijeenkomst van deze afdeling worden gehouden. Geref. jeugdvereniging Het was heel druk in het C.J.V.-gebouw, waar de jaarvergadering van de ge reformeerde jeugdvereniging „Non plus ultra" werd gehouden. De lei ding berustte bij de heer W. de Ja ger en het belangrijkste punt van het programma was de opvoering van het toneelstuk in drie bedrijven ge titeld „De man op de bromfiets", een leuk stuk dat heel goed werd gebracht door de eigen leden. Ds. Juch, voorzitter van de Geref. jeugd- centrale, sprak het slotwoord- PARIJS (A.P.) President Char les de Gaulle heeft zijn formele zegen gegeven aan een nieuwe Franse mi litaire strategie, die erop gericht is aanvallen van landen, waar ook ter wereld, te kunnen afslaan. In deze nieuwe strategie past de plaatsing van naar alle windstreken gerichte kernprojectielen. Frankrijk beeft reeds atoombom men en ontwikkelt een waterstofbom waarmee later dit jaar proeven zul len worden genomen. Ook worden in Frankrijk raketten ontwikkeld en een onderzeeër met Polaris-raketten. De nieuwe defensieplannen werden twee maanden geleden voor het eerst genoemd door generaal Charles Ail- lerot, voorzitter van de gezamenlijke Franse chefs van staven, in een ar tikel in het blad „Defense Revue". Aillerot heeft inmiddels in een nieuw artikel in het blad „Défense Revue" de „buigzame beantwoor- dingsstrategie" (z.g. „flexible res ponse"), van Amerika en de NAVO als 'n „illusie" bestempeld. Volgens hem kan onder dit defensieprogram ma Europa al door conventionele oorlogsmiddelen verpletterd worden voor een confrontatie tussen het Oos ten en het Westen met kernwapens plaats kan vinden. IN DUITSLAND is dit weekeinde een Oosteuropees spionagenet opge rold. De groep werd zaterdag in Schwaikheim bij Stuttgart gearres teerd, waarbij radio-installaties wer den aangetroffen. VIER AMERIKAANSE soldaten zijn gedood en een vijfde raakte ernstig gewond toen gisteren de chauffeur van de auto waarin ze reden de macht over het stuur verloor op de snelweg in de buurt van Siegburg. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De jaarlijkse ten toonstelling van het rayon Zeeland van de internationale vereniging „Philatelica" zal dit jaar in Middel burg gehouden worden. De Middel burgse afdeling hoopt hiermee haar 25-jarig bestaan te vieren. De vleeshal van het Middelburgse stadhuis zal van donderdag 4 tot en met zaterdag 6 april zijn gevuld met ongeveer 2Ö0 kaders postzegels en poststukken uit de verzamelingen van de in het rayon Zeeland wonende leden der vereniging. Dit wordt te vens de eerste lustrumtentoonstelling van het rayon. Op de laatste tentoonstel'lingsdag zal een grote ruilbeurs worden ge houden in de hal van het stadhuis te Middelburg. Op de tentoonstelling zal eveneens een handelarenstand aanwezig zijn. Op de ruilbeurs zul len diverse handelaren een stand in richten. Nu al kan gezegd worden, dat de inschrijving voor deelname aan de Zeeuwse Philatelica-leden zeer groot is en dat er alle kans bestaat, dat bij de toewijzing van de kaderruimte een beperking zal moeten worden toege past, dit ten einde zoveel mogelijk verzamelaars dé< gelegenheid te bie den een deel van hun collectie te la ten zien en om een zo gevarieerd mo gelijk beeld te geven van hetgeen in en met postzegels gedaan kan wor den. De verzamelingen zullen door een deskundige jury worden beoor deeld. Ter dekking van de aan deze manifestatie verbonden kosten is een loterij uitgeschreven met prijzen op filatelistisch en huishoudelijk terrein. (Van een onzer verslaggeefsters) MIDDELBURG In de nacht van 27 op 28 januari heeft een onbekende drie velgen en drie buitenbanden ge stolen van een in Middelburg gepar keerde bestelauto. De auto stond in de grasberm langs de Lelieëndaaise- weg. Volgens de politie is er één getuige van deze diefstal. Deze wordt ver zocht zich in verbinding te stellen met de politie in Middelburg. UTRECHT (ANP) Het Interker kelijke Vredesberaad organiseert in samenwerking met het Instituut Kerk cn Wereld in Driebergen een kader training voor de Vredesweek 1968. Het thema van de vijf trainings weekends zal zijn: „Europa, verzoe ning, vrede, veiligheid". De hijeen komsten worden gehouden op 17-18 februari, 16-17 maart, 4-5 mei, 8-9 juni en 22-23 juni. Aan deze cursus wordt medewer king verleend door dr. C. P. van An- del, voorzitter van het Interkerkelijk Vredesberaad, dr. K. A. Deurloo, her vormd predikant in Eindhoven, prof. dr. J. de Graaf, hoogleraar aan de rijksuniversiteit in Utrecht, mr. J. W. Nobel, wetenschappelijk hoofdmede. werker aan het polemologisch insti tuut in Groningen, drs. F. J. A. Ter- wisscha van Scheltinga, lid van de katholieke vredesbeweging Pax Christi, dr. J. M. M. de Valk, lector aan de economische hogeschool ii> Rotterdam, drs. B. J. Th. ter Veer, wetenschappelijk medewerker aan het polemologisch instituut in Gro ningen en dr. G. A. Zuidiberg, lid van het Interkerkelijk Vredesberaad. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Zowel mijn vrouw als ik vinden het verschrikkelijk jammer hier weg te gaan om alles wat we hier achterlaten, aldus de heer D. Binnekamp, inspecteur van Accijnzen te Terneuzen, tijdens zijn afscheid van de Terneuzense belas tingdienst. De heer Binnekamp is nl. bij besluit van de staatssecretaris van Financiën met ingang van 1 fe bruari a.s. in gelijke functie overge plaatst naar de inspectie der Invoer rechten en Accijnzen te Rotterdam. Voor dit afscheid, dat plaatsvond in de kantine van het rijkskantoren- gebouw te Terneuzen, bestond uit vrijwel alle sectors van de belasting dienst iut Zeeuwsch-Vlaanderen gro te belangstelling. Bij het binnentre den van de zaal werden mevr. Bin- nekamp-Verwer, die tevens vergezeld was van haar beide kinderen, bloe men aangeboden. Verschillende sprekers voerden het woord. Duidelijk bleek ook uit deze toespraken hoezeer men algemeen met vertrek van de scheidende func tionaris betreurde. Als eerste sprak de heer H. Vermeulen, hoofd van de inspectie der Invoerrechten en Ac cijnzen te Terneuzen, die de heer Binnekamp schetste als een bijzon der plezierige medewerker en col lega. Op 1 december 1963 werd de heer Binnekamp overgeplaatst op eigen verzoek van het ministerie van Financiën te Den Haag naar de inspectie der Invoerrechten en Ac cijnzen te Terneuzen. „Deze toch nogal vrij grote overgang hebt u", al dus de heer Vermeulen, „op snelle en effectieve wijze weten op te van gen. In deze vier jaar hebt u kans gezien, dank zij uw karaktereigen schappen, waarbij vooral de persoon lijke belangstelling in de mens als zodanig extra vermelding verdient, gezien en gewaardeerd te worden." Ook mevr. Binnekamp betrok hij in zijn waarderende woorden. Na een periode van bijzonder vruchtbaar sa menwerken speet het hem bijzonder dat thans het uur van scheiden was aangebroken. Met een hartelijk speechje bood vervolgens de heer P, Doetjes, bureauchef ter inspectie, de heer Binnekamp een fraai fototoestel aan. Vervolgens werd nog het woord gevoerd door de heren B. Vermeer, verificateur te Terneuzen, die sprak namens de gehele actieve dienst en tenslotte door J. te Beek, hoofdassis- tent-sectiechef te Oostburg,, die het woord voerde namens de sportcom- missie van de inspectie, waarvan de heer Binnekamp steeds, zoals de spreker opmerkte, voorzitter is. De heer Te Beek liet zijn afscheidswoor den vergezeld gaan van een boeken bom In zijn dankwoord merkte de heer Binnekamp nog op dat hij en zijn vrouw op een stormachtige novem berdag in 1963 in Perkpolder voor het eerst voet op Zeeuwsch-Vlaamse bodem zetten. „Wij voelden ons di rect helemaal thuis hier. Wij zijn nu al zo ongeveer 14 dagen aan het af- scheidnemen. Maar ondanks „de ge mengde gevoelens" vanwege de scheiding, is het in ons hart toch feest vanwege de bijzorjdeer harte lijkheid welke wij van zovelen heb ben mogen ervaren". (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Gedeputeer de Staten hebben hun goedkeuring verleend aan het besluit van de ge meenteraad van Vogelwaarde d.d. 14 december vorig jaar inzake de instandhouding van de o.I. school in de gemeente. De raad, die vrijdag a.s. bijeenkomst (19.00 uur) zal moe ten beslissen over een wijziging van de exploitatie van gronden in het bestemmingsplan omgeving Kipstraat te Ossenisse. B. en w- doen de raad hieromtrent een voorstel, omdat het niet is uit gesloten, dat op korte termijn in dit plan woningen gebouwd zul len worden. Verdere punten op de agenda van de raadsvergade ring zijn o.a.: voorlopige vaststel ling van de gemeenterekening 1966 voorschot bijdrage afvalwaterleiding O.Z. Vlaanderen-oost; voorschot ex ploitatie vergoeding bijzondere lage- ren scholen voor 1968 en vergoeding exploitatiekosten bijzondere lagere scholen over 1967; wijziging verorde ning van de straataanlegbelasting en enkele begrotingswijzigingen. (Van onze correspondent) KAPELLE Via de veilingklok in Kapelle-Biezelinge zal op woens dag 14 februari a.s. de knolselderij worden verkocht, die de leden van de veilingen op Zuid-Beveland en Walcheren dit jaar willen telen op contract voor industrie en export. Het totale areaal dat is opgegeven bedraagt ongeveer 125 ha. Hiervan kan een produktie komen van 3,5 tot 4 miljoen kg knolselderij. De ver koop vindt reeds op een vroeg tijd stip plaats omdat binnenkort de uit zaai van de planten voor deze teelt moet plaatsvinden. Het vorig jaar was er op Zuid-Beveland en Walche ren via de veilingen een vrijwel even- grote hoeveelheid knolselderij te koop voor de contractteelt. Dok toen vond begin februari de verkoop plaats en toen werd gemiddeld rond 22 cent per kg betaald. (Van een onzer verslaggevers: HULST De 24-jarige Hugo Met sers jr. (zoon van de kunstschilder Hugo Metsers uit Hulst)die momen teel in Hulst verblijft, heeft een con tract getekend bij toneelgroep Stu dio. Na het spelen In enkele proefstuk ken zal hij in september met deze toneelgroep het toneelseizoen star ten. De heer Metsers is de laatste tijd o.m. actief geweest door het ver vullen van enkele gastrollen bij het G.L.T. en het Nederlands Kamerto neel. Daarnaast verleende hij mede werking aan films en t.v.-spelen. Zijn woonplaats is nu Amsterdam. BREDA Voor het diploma maat schappelijk werk slaagden aan de Ka tholieke Sociale Academie te Breda G. van den Bos te Breda; F. van den Brand te Oosterhout; C. van den Broeke-Taal te Middelburg; C. Disch te Roosendaal; A. Henst te Bergen op Zoom; H. Janssen te Breda; K. Kluwen te Oosterhout; Th. Knibbeler te Breda; P. Koertshuis te Breda; C. Lips te Bre da; A. Looyen te Tilburg; F. Marijnis- sen te Zegge; C. Riemslag (zuster Odo- rique) te Vlissingen; A. van Rooy te Breda; P. Schipper te Roosendaal;* P. Theunissen te Zevenbergen: O. van Waes te Roosendaal; J. Willemsz te Breda; Th. Wijnings te Roosendaal. (ADVERTENTIE) Veiligheid in uw hui» Op al uw gasapparaten J. A. H. V. HOEFLAKEN N.V. Axel - Tel- 01155 - 625 Middelburg - Tel. 01180 - 2883 Morgen, woensdag 31 januari: Hans. weert: 4.10 en 16.38 uur, Terneuzen; 3.31 en 15.59 uur, Vlissingen: 3.01 et 15.25 uur, Wemeldinge; 4.54 en 17.1i uur. GOES Prins van Oranje 20 uur Lezing „Aaie- rika nu en in de toekomst" (GSC) TERNEUZEN -Euxor 20 uur Bittere rijst, 18 jaar MIDDELBURG City 20 uur Op een mooie zomermorgen. 18 J, VLISSINGEN Alhambra 20 uur Samen uit, samen thuis a.l. ANTWERPEN Rex 10, 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur De Komedianten, 18 jaar Odeon 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Liefde onder de olmen 18 jaar Pathé 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Wat een vakantie a.l. Rubens 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur De goede, de harde en de vagebond al. Ambassades 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uw Het meisje en de generaal 14 jaar Savoy 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Terreur en geweld 18 jaar Astrid 10, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Asterix de Galliër, a.l. Quellin 14. 16, 18, 20 en 22 uur Een dozijn ploerten 18 jaar Astra 12, 14, 16, 18. 20 en 22 uur Assepoester a.l. Capitole 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uw Geheime opdracht Palace 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Moord en doodslag 18 jaar BRUGGE Memlinc 20 uur De gruwelkamer 18 jaar Zwart Huis 20 uur Leven om te leven 18 jaar Forum 20 uur De Arnauds 18 jaar Scala 21 uur De schrik van het westen a.l. GENT Capitole Ontembare Angélique 18 Ji Majestic De plunderaars 14 jaar Plaza We zijn gek op hem 18 jaar Select Fantasia a.l. Savoy Oscar Vaudeville 18 jaar SINT NIKLAAS Eden Ontembare Angélique 18 jaar Century De hbld up van de eeuw, 111 Palace De boot der verrassingen li Rex After mein Kampf 18 jaar Scala Met zeven tegen de dood 18 Jaar MIDDELBURG City 20 uur Mary Poppins, a.l. VLISSINGEN Alhambra 20 uur Samen uit, samen thuis a.l. OOSTBURG Ledel 19.30 uur Limburgs Symfonie-orkest WATERLANDKERKJE Dorpshuis 19.30 uur Vergadering Actie comité ANTWERPEN Bioscopen: Als onder vandaag. BRUGGE Bioscopen: Als onder vandaag GENT Bioscopen: Als onder vandaag SINT NIKLAAS Bioscopen: Als onder vandaag. ja, das/k pp os/s picee- week tpede/j we als éésl mas/ op— wacht maaz-.y

de Stem | 1968 | | pagina 2