Hen Al LAWINES IN VEEL DODEN V.-raad vandaag weer bijeen over Pueblo-incident Bredase politie verrast groep roulette-spelers Verkeer in Zwitserland en Oostenrijk ontredderd Schaatsters redden eer Hanoi laat gevangenen vrij Ook Franse duikboot verdwenen Ook Vlaamse hoogleraren in staking Theodorakis vrijgelaten Drie doden bij autobotsing Coiifaüua soep.die is pas lekker! Na lange voorbereiding i EVEN DAGBLAD VOOR ZEELAND GEEN HOOP MEER VOOR ISRAël.l'S Posten Ook tweede Duitser bekent overval Johnson wil 10% meer belasting op inkomens Meisje van 16 in Engeland vermoord Blaiberg volgende week naar huis Vrouw slaat man de schedel in HOND WAAKT TWEE WEKEN AAN BED OVERLEDEN BEJAARDE Scherpe kritiek van Mertens op regering Maastrichtenaar wilde zijn vrouw vermoorden 108e JAARGANG No. 25723 Voor God, Koningin en Vaderland 23 GEN PEILINGEN PEILINGEN PEILI NGEN PEILINGEN PEILINGEN PEIl te Genève. Op die con- |n, met veel moeite, be- stgesteld, die aan de we ten grondslag zouden ten en zijn een groot aan hingen gedaan. Maar enig I werkelijk aanpak was er onder de 77 igslanden was groot. In jekend geworden „geza- erklaring" stelden zij vast ■ierlinge samenwerking het resultaat was van de Is deze „groep van 77" de |ls van UNCTAD gebleven, wereldhandelsconferentie uitvoerig voorbereid op lOnferenties (voor de Azia- [p in Bangkok, voor de te Algiers, de Latijns- Ise in Tequendama) en l op een gezamenlijke bij. J/an 10 t.m. 25 oktober vo le betekenis van deze con- laat wellicht op één lijn [eldconferentie van 1964 te met die van New Delhi maand. De onderlinge te len, zowel zakelijk als ideo- |n immers op vele punten en scherp. De bereikte nst is echter duidelijk en [charter van Algiers wordt gekwalificeerd als een ge- fk, er is echter nauwelijks dat er veel van terecht Invloed van een dergelijke fzaken schijnt tot de rijke [r niet te kunnen doordrin zwak besef bij kerken dat dergelijke onderhan- F maken hebben met leed [ort van mensen, maar het liervan is nog gering. Ir de eigenlijke conferentie landen van Algiers nog- [jew Delhi bijeen. Br zijn Essies naar alle rijke lan- Lveest. Van de activiteiten [-landen zal nog alles moe- DRS. W. J. VAN RHEE kritiek. Hij moet ach- hrden staan, want anders nergens en zaaien we 1st onder het eenvoudig |eden de boomgrens. De [aal stellen en het chris- inbouwen zijn [ken waar niet mee te f. En dat is ook zo. |der opvalt is dat de lie hij vroeger nauwe- [g bedoelde, aanzienlijk [inhoud en veel persoon- [n dan de plechtige fra- nu zo serieus hanteert, [d ik het grootste won pet gezag en alles wat [amenhangt: hoe meer [n gezag meent te zijn, hhé-achtiger wordt zijn en hoe minder inhoud Jat hij zegt heeft, des te |dt de ernst waarmee het [n wordt en des te groter [waarde die er door de zijn ideale toehoorders |kend wordt. De ernst [baar aan de frase de een persoonlijke over- ,ven. Pieten worden in geschoold. Inhoud en [n een uitspraak schij- i de boomgrens omge- .nredig te zijn. Het is pijna nooit overkomen, [gezagdrager in functie horen waarom ik hem, pij mij thuis gezegd zou |iet zou hebben uitge- (zagsdragers, zo lijkt het, |et meer uit zichzelf en |erantwoording en daar- i ze zo graag in de wij- I meer iemand bekleed [g een woord dat toch net „zeggen-" te maken les te minder kan hu lerlei macht wordt hem laar de macht om iets en het woord creatief i wordt hem ontnomen. hij „te zeggen" heeft, hij zegt. Wat hij zegt, zeggend zijn, het m95t: ken, taalgeluid zijn. En teit ervan moet niet te 'orden. Boven de boom- r alleen nog maar ge- t, is de taal alleen nog e. Haar informatieve verdwenen. Gezagsdra- en haar zoals tovenaars loutje. Zij hoeft alleen .ikwekkend te zoemen, kt geen enkel verschil ervaren gezagdsdrager ozekristalla" en i»ien®- zegt of dat hij de aal wil stellen. Alleen ttste geval het inhouden ch waarschijnlijk iets eilijk. Maar dat is een 1 training en natuurlUK isenheid. sommigen dus klagen jenwoordig in een ge- leven en zo, dan t>e- iets van te begrijPen- is zelf een vacuüm en ;n dat langzaamaan te We moeten dat y«- ullen. Hiervoor moeten al zo vaak gezegd heb noeg kan herhalen ae lal stellen, bij voorkeur mens van beneden oe UitgaveN.V. Uitg. Mij. Neerlandle DirecteurDr. W. A. J. M. Harkx HoofdredacteurL. Leijendekker Redactieraad J M. A. C. v. Dongen, C. J. van Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda - Reigerstraat 16 tel. 22341 (7 lijnen) Postgiro 1114111 M»9 MAANDAG 29 JANUARI 1968 Abonnementsprijs: 13,40 per kwar taal (excl. 50 ct. incassokosten), 4,55 per maand (incl 5 ct. incassokosten), 1,06 per week (incl. 2 ct. incasso kosten). Losse nummers 0,25. Post-abt. buiten verspreidingsgebied 19,75. Prijs van buitenlandse abon nementen op aanvrage. Advertentieprijs voor de gehele op lage f 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1, telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN, Potgieterstraat 3 telefoon 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 41 - telefoon 2893). (Van onze redactie buitenland) DAVOS. De Zwitserse Alpen zijn in het weekend geteis terd door lawines en sneeuwverschuivingen. Alleen al in de Zwitserse kanton Uri werden gisterochtend 23 doden opgege ven, en twaalf mensen als vermist. Tot de vermisten behoren vijf kin deren, die zich in een boerderij be vonden toen het gebouw werd ver pletterd door de sneeuwmassa's. In de omgeving van Davos zijn negen mensen om het leven gekomen. In de nacht van zaterdag op zondag is het huis van een skileraar in Bregenz, Oostenrijk door een lawine getroffen. Door de schok viel de kachel om en raakte de woning in brand, het ge zin van acht personen kwam om in de vlammen. 800 Nederlandse win- tervakantiegangers werden opgehou den in Zwitserland of Oostenrijk, waar het (trein)verkeer volkomen werd ontwricht. Het gevaar voor nieuwe lawines nam gisteren af door verbetering van de weersomstandigheden. Het weg en spoorwegverkeer kan gedeeltelijk weer worden hervat. Maar nog altijd waren verschillende dorpen van de buitenwereld afgesneden. Helikopters zorgden voor de hoogstnoodzakelijke verbindingen. Tot de geïsoleerde plaatsen behoor den ook Arosa en Davos. Daardoor was het niet zeker of Nederlandse va. kantiegangers die in het weekeinde met de Berglandexpress zouden moe ten terugkeren allemaal de trein heb ben kunnen halen. De trein zelf on dervond overigens ook veel moeilijk heden. De TEE-trein uit Zwitserland, die zaterdag in Nederland aankwam had niet de gebruikelijke wagon uit Mi laan bij zich. Dit treindeel had de aansluiting wegens de lawines ge mist. (Van onze redactie buitenland) TEL AVIV - TOULON In de Middellandse Zee zijn twee onderzee boten zoek: de Israëlische „Dakar" en de Franse „Minerve". Men heeft de hoop bijna opgegeven de 69 mannen van de 22 jaar oude Dakar nog te kunnen redden, omdat gisteravond de ïuurstofvoorraad verbruikt zou zijn. De boot had reeds vorige week maandag in Haifa moeten aankomen op de eerste reis onder de Israelische vlog vanaf Portsmouth Vliegtuigen on schepen van Griekenland, Israël, de Verenigde Staten en Engeland zoe ken nog steeds in een gebied 200 km ton westen van Cyprus en 400 km van de kust van Israël, tot nu toe zontl»r sUcCes. De Franse boot Miner ve heeft 52 man aan boord en had van oen oefening een mijl of twintig uit r-e kust zaterdagavond moeten terug keren in Toulon. De Minerve, een van de modernste Franse duikboten, zou duiken tot een diepte van 1500 - 2000 meter, waarvan vliegtuigen de positie f°uden trachten vast te stellen. 40 I11 uit de kust hebben vissers olie vlekken waargenomen, maar men hoeft nog niet vast kunnen stellen of at inderdaad de plaats is waar de Minerve te vinden is. De hele Franse marine is in alarmtoestand en zoekt naar de onderzeeboot. Reg ^en Weersverwachting, meegedeeld door het KNMI, geldig tot van avond: Toenemende bewolking en later op de dag regen. Matige tot krachtige, aan de kust harde "aar zuidwest krimpende wond. dezelfde temperaturen. Zon onder 17,20 en op 8.25 maan op 09.00 en onder 16-46 uur. (Van een onzer verslaggevers) BREDA De Bredase recherche heeft zaterdagavond een inval ge daan in het pand Baronielaan 136 en daar in het totaal 23 mensen aange houden, die aan het roulette spelen waren. De 67-jarige J. L., die het pand als huurder bewoonde en de bovenverdiepingen als pension heeft ingericht, is ingesloten. Hij wordt er van verdacht gelegenheid tot spelen te hebben gegeven. De Rotterdam mers A. S. en H. V., 36 en 42 jaar oud, en de 52-jarige Amsterdammer C. B. zijn ingesloten op verdenking van exploitatie van de roulette. Een bedrag van ongeveer 7000 gul den, de roulette, de speeltafel, een groot aantal fiches en een aantal spe ciale prjjzen zijn in beslag genomen en zullen vandaag worden getoond aan mr. K. Thyssen, officier van justitie te Breda. De inval was door de Bredase recherche al maanden lang voorbereid en alles verliep vol ledig naar wens. Eind september 1967 zijn de Rotter dammers in Breda begonnen. Daar voor waren zij al op een andere plaats in Brabant bezig geweest, maar de grond was hen daar kennelijk te heet onder de voeten geworden. Het duurde niet lang of de recherche in Breda kreeg een eerste tip binnen. Deze was anoniem en afkomstig van de echtgenote van een man, die bij het spel veel geld had verloren. Na enige tijd was het duidelijk, dat het spel gespeeld werd in bovengenoemd pand: een groot en statig, oud huis, dat vroeger bewoond is door de toenmalige burgemeester van Breda, dr. Claudius Prinsen. Later werd nog een tip gekregen, waardoor de situatie in het pand dui delijker werd en waardoor de re cherche ook wist in welke kamer ge speeld werd. Maandenlang werd er in de buurt gepost. Alleen op maan dagavond behoefde dit niet te gebeu ren, omdat de exploitanten dan vrijaf hadden. Autonummers werden geno teerd en geleidelijk aan kreeg de re cherche een overzicht van wie er re gelmatig kwamen. Het drukst was het tijdens de weekeinden, wanneer de serre waar werd gespeeld tot de laat ste plaats was bezet. Het was overi gens niet gemakkelijk om te mogen meespelen. Kandidaten konden alleen op introductie meedoen en werden zeifs dan nog van te voren op hun „waarde" gewpgen. Het is dan ook niet vreemd, dat bijna alle aange houden spelers en speelsters tot de gegoede middenstand gerekend kun nen worden. AMSTERDAM (A.N.P.) Ook de tweede dader van de dinsdagavond gepleegde roofoverval op de Volcn- damse juwelier G. Veeken, de 23-ja- rige Duitser Rudi K„ die zaterdag in Düsseldorf is verhoord, heeft 'n vol ledige bekentenis afgelegd. Van de buit is nagenoeg alles te recht. Er ontbreken alleen drie in Brussel verkochte armbanden. De Duitse politie heeft ook een heler aangehouden, Siegfried K. (Van onze Brusselse correspondent) BRUSSEL Leuven gaat vandaag zijn derde roerige week in. Niet al leen Vlaamse studenten maar ook hun hoogleraren zullen de hele week sta ken. De professoren hebben besloten tot 5 februari geen colleges meer te geven. Daarna hervatten ze hun werk tot 24 februari. Als er dan nog geen oplossing gevonden is, die de Vlamingen bevredigt, dan zullen de hoogleraren hun actie hervatten „met de meest radikale middelen." De Vereniging van Vlaamse pro fessoren heeft geëist, dat het vrije hoger onderwijs onmiddellijk onder de taalwet gebracht moet worden, Leuven-Frans geheel overgeplaatst wordt naar Wallonië en dat het con flict zonder uitstel vraagt om een be slissing van het parlement. De pro fessoren staan hiermee lijnrecht te genover de regering, die vindt, dat de bisschoppen het conflict moeten op lossen. De Vlaamse professoren hebben bo vendien geprotesteerd tegen het op treden van de rijkswacht. Ook heb ben ze de vrijlating van de gearres teerde studentenleiders geëist. (Van onze redactie buitenland) WASHINGTON Het belangrijk ste punt uit de nieuwe begroting, die president Johnson vandaag bij het Congres zal indienen, is een verzoek om de inkomstenbelasting met tien procent te verhogen. De president wilde vorig jaar al belastingverhoging, maar het Con gres accepteerde dat toen niet. Als het Congres de belastingverhoging weer zou afwijzen, zal het tekort 20 miljard groter zijn dan het geraam de tekort van acht miljard, aldus Johnson. Bovendien kan er dan een inflatie ontstaan, die de positie van de dollar bedreigt. De begroting beloopt een bedrag van 186 miljard dollar, waarvan het leeuwedeel wordt opgeslokt door de fensie. Aan het programma „Great society" ter bestrijding van de ar moede, zal vermoedelijk minder be steed worden. (Van onze sportredactie) OSLO-HELSINKI De strijd om het wereldkampioenschap hardrijden op de schaats voor dames is dit week einde nogal uitgelopen op een gran dioos Nederlands succes. Stien Kaiser reed zich op grootse wijze naar de wereldtitel, Ans Schut legde beslag op de tweede plaats en Carry Geys sen maakte de kleine Nederlandse kolonie in de Finse hoofdstad nog uit bundiger door op de derde plaats te eindigen. Dit Nederlandse succes houdt tevens een fiasco in voor de Russische dames. Stien Kaiser maak te met de prolongatie van de wereld titel duidelijk, dat Deventer 1967 geen uitschieter was geweest. Tegen over deze geweldige prestatie van de damesploeg stonden de teleurstellen de resultaten van de heren. Cees Ver kerk en Ard Schenk faalden volko men in Oslo in liet Europees kam pioenschap. Het wërd daar een com plete Noorse triomf. Fred Anton Maier stond voor het eerst in zijn car rière op het hoogste podium. De Rus Eduard Matusevitsj werd tweede en de Noor Magne Thomassen derde. Het enige lichtpunt voor oranje was de vijfde plaats van debutant Jan Bols in het eindklassement. Meer over de ze kampioenschappen op onze sport pagina's. (Van onze redactie buitenland) ATHENE De Griekse componist Mikis Theodorakis is zaterdagmiddag door het generaalsbewind vrijgela ten. Theodorakis heeft meer dan vijf maanden gevangen gezeten. Hij werd op 21 augustus gearresteerd en drie maal veroordeeld, omdat hij gepro beerd zou hebben het militaire be wind omver te werpen. Volgens de amnestiewet geldt de vrijlating voor een periode van vijf jaar. Mocht de componist binnen deze tijd opnieuw veroordeeld worden, dan zal hij alsnog zijn vorige straffen alle drie meer dan zes maanden moeten uitzitten- Theodorakis zou volgens het mi nisterie van voorlichting beloofd heb ben zich niet meer met politiek te bemoeien. Het verbod om zijn muziek in het openbaar ten gehore te bren gen is opgeheven, behalve voor lied jes met een politieke strekking. (Van enze redactie buitenland) NEW YORK/SEOEL Communistisch China heeft gisteren zijn officiële standpunt in de Pueblo-affaire bekendgemaakt. Het noemt het incident oorlogschantage" van Amerika tegenover Noord-Korea en waarschuwt Amerika dat het mochten de V.S. hun „oorlogs politiek" voortzetten een nog zwaardere straf te incasseren zullen krijgen dan in de jaren van de Koreaanse oorlog. In de verklaring die volgens het persbureau Nieuw China afkomstig was van de Chinese regering, werd overigens niets gezegd over een rechtstreekse Chinese militaire be moeienis bij het eventueel uitbreken van een gewapend conflict. Premier Kosygin, die in India ver toeft, heeft het Pueblo-incident „on belangrijk" genoemd. Volgens hem is het een zaak tussen Korea en de V.S. Deze veelzeggende verklaring zou Kosygin hebben losgelaten tegenover de Indiase premier, mevrouw Gandhi. Tegen journalisten zei Kosygin later dat de twee betrokken landen de kwestie zelf moesten oplossen. Hij zei er overigens wel van overtuigd te zijn dat de Pueblo de Koreaanse territo riale zeegrens was overgestoken. Ook de Veiligheidsraad kwam niet veel verder. De zitting is verdaagd tot vanmiddag. Tijdens de discussie wekte de Amerikaan Goldberg alge mene hilariteit toen hij zijn Russi sche tegenspeler na diens filippica (Van onze verslaggevers) BREDA Bjj een botsing in de ge meente Voorst zijn gistermiddag drie personen om het leven gekomen. Een persoon werd zeer ernstig gewond. De slachtoffers zijn de heer en me vrouw Budding uit Epe en mevrouw Van Voorst uit Deventer. De heer Van Voorst werd naar een zieken huis in Deventer overgebracht. Het echtpaar J. Relouw-Wilms uit Tegelen is zaterdagnacht dodelijk ge wond, toen hun auto in Tegelen werd aangereden door een personenauto, De bestuurder, die de aanrijding ver oorzaakte, verdween. De auto, die in Venlo gestolen was, liet hij achter. In het afgelopen weekeinde zijn drie berijders van bromfietsen bjj verkeersongelukken om het leven gekomen. In totaal kostte het week- eindverkeer aan elf mensen het le- SOUTHAMPTON (Reuter) Een 16-jarig meisje, Carol Heath, is za terdagavond verkracht en gewurgd. Haar naakte lichaam werd langs een weg gevonden. Vermoedelijk is het meisje eerst aangereden door een chauffeur in een bestelwagen. Na een intensieve speurtocht slaag de de politie erin deze auto op te sporen. Gisteravond werd 320 kilo meter ten noorden van de plaats van de moord een verdachte gear resteerd. Mikis Theodorakis na zijn vrijlating uit de Averoffgevan- genis, met zijn kinderen. uitvoerig vertelde dat er vlak onder de Japanse kust en op datzelfde mo ment een Russisch spionageschip ronddreef. Goldberg noemde van dit schip naam, tonnage, afmetingen en nog een aantal andere gegevens. Voorts maakte Goldberg duidelijk dat de Sovjets zelf een wereldwijde keten van spionageschepen hebben varen, die ook niet altijd op eerbie dige afstand van kusten of vlootver- banden blijven. Noord-Korea heeft overigens laten weten zich niets te zullen aantrek ken van wat de Veiligheidsraad doet of zegt. BADEN-BADEN/KAAPSTAD (AF P/Rtr) De Zuiidafrikaanse hart chirurg, dr. Barnard heeft zaterdag in Baden-Baden gezegd dat dr. Blai berg, de tweede patiënt, op wie hij een harttransplantatie verrichtte, wellicht 6 of 7 februari het zieken huis zal kunnen verlaten. Hij hield er rekening mee voor die tijd van zijn Westduitse bezoek naar Kaapstad terug te keren. Uit Kaapstad wordt gemeld dat dr. Blaiberg zaterdag voor het eerst zichzelf heeft gewassen, geschoren en gedeeltelijk heeft aangekleed. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM De 22-jarige Noorse zeeman Rangar Olsen is zaterdagmor gen in een Rotterdams hotel over leden, nadat zijn vrouw, de 26-jarige Sonja Z., hem met een hard voorwerp de schedel had ingeslagen. Het echtpaar had zich vrijdagnacht in zwaar beschonken toestand laten inschrijven in het hotel. De politie heeft nog niet kunnen achterhalen, wat er precies in de hotelkamer ge beurd is. Het ech.paar heeft ruzie ge kregen, waarbij de vrouw haar man met een tafel of stoel geslagen heeft. „Wanneer ik kwaad ben weet ik niet meer wat ik doe" zo verklaarde de vrouw tegenover de recherche. De po litie meent dat de vrouw doodslag ten laste kan worden gelegd. (Van onze redactie buitenland) HANOI/SAIGON De regering van Noord-Vietnam heeft besloten ter ge legenheid van het Chinese nieuwjaar drie Amerikaanse vliegers in vrijheid te stellen, zo is in Hanoi bekendge maakt. De Vietcong heeft, eveneens ter gelegenheid van het nieuwe jaar, dertien Zuidvietnamese officieren en een korporaal vrijgelaten. Ondanks het nieuwjaarsbestand, dat 'Noord-Vietnam en de Vietcong voor een week hebben afgekondigd en dat zaterdag begon, is er in het weekeinde verwoed gevochten. Er zouden bijna 300 Vietcongleden ge sneuveld zijn. Noord-Vietnam meldde dat het vijf Amerikaanse vliegtuigen neergeschoten heeft. Het Cambodjaanse staatshoofd, prins Norodom Sihanoek, heeft ver klaard dat hij openlijk in oorlog is met communistische opstandelingen. Hoewel hij altijd ontkend heeft dat de bevoorradingsroutes van de Viet cong door zijn land lopen, verklaarde Sihanoek, dat het voor de Vietcong rampzalig zou zijn, als het anti-com munistische Cambodjaanse leger de macht in het land van hem zou over nemen, Amerikaanse biologen maken zich steeds ernstiger zorgen over de toe passing van chemicaliën in de oor log, die een ernstige en langdurige schade kunnen toebrengen aan de landbouw in Vietnam. (Van een onzer verslaggevers) DEN HELDER Na ruim twee weken is men tot de ont dekking gekomen dat de 72-ja- rlge heer Th. van Zon uit Den Helder aan een hartverlamming is overleden. Hij werd zaterdag, nadat men sinds 12 januari j.l. niets meer van hem had verno men, levenloos op bed In zijn woning aangetroffen. De hond van de heer Van Zon heeft al die tijd zonder voedsel de wacht bij zijn overleden baas gehouden. De bejaarde man was vrijge zel en werkzaam bij een slager in Den Helder. Zaterdagavond besloot de slager bij de heer Van Zon thuis een onderzoek in te stellen. (Van een onzer verslaggevers) GRONINGEN „Het standpunt van de regering, dat er voor nog meer stimulerende maatregelen geen ruim te is in onze economie, komt niet overeen met dat van de vakcentrales. Het lijkt wel of het kabinet last heeft van een betalingscomplex, want op de zorg voor de betalingsbalans stran den telkens weer de plannen om aan de werkloosheid wat meer te doen. Nog te weinig beseft het kabinet, dat met een aantal van 100.000 werklozen in 1968 een nationaal produktieverlies gepaard gaat van rond een miljard gulden". Met deze scherpe woorden leidde NKV-voorzitter Mertens zaterdag in Groningen het congres in, dat het NVV en NKV daar belegd hebben om de werkgelegenheid in de drie noor delijke provincies onder de aandacht te brengen. De heer Mertens zei, dat er 600 miljoen gulden gemoeid was met de maatregelen, die de regering vorig jaar tegen de werkloosheid genomen heeft. Het effect daarvan is niet erg groot, aldus de NKV-voorzitter, want met 100 miljoen gulden wordt voor slechts 2500 mensen directe werkge legenheid geschapen. (Van een onzer verslaggevers) MAASTRICHT De Maastricht se politie heeft de 30-jarige fabrieks arbeider A. H. gearresteerd wegens poging tot moord op zijn even oude echtgenote, die niet levensgevaar lijk gewond in een ziekenhuis ligt. Zaterdagnacht belde de man om drie uur vanuit een telefooncel zelf de politie met de mededeling dat hij zijn vrouw vermoord had. De politie trof de vrouw in het trappenhuis van de woning aan, ernstig bloedend uit steekwonden in arm en rug. H. bekende tijdens het verhoor dat hij geprobeerd had zijn vrouw te vermoorden. Toen hij de politie ging bellen meende hij dat zijn vrouw al dood was. De man zal dezer dagen voor de Maastrichtse officier van jus titie worden geleid. (ADVERTENTIES) jedere dag weer, 'n heerlijke tractatie - vrouw en twee

de Stem | 1968 | | pagina 1