Teleurgestelde Altig naar Propaganda-actie komt langzaam op gang STAND ZESDAAGSE „De Vrede" organiseert 22e kampioenendag IIEUW iYSTEEM! .COGNAC NOSEPH GUÏI f Opperbevelhebber NIEUWE COMPETITIE MEI MINIMAAL ZEVEN PLOEGEN Kernploeg voorlopig ses man sterk Cafitcbm, soepen... spaar de vlaggetjes! VOLOP SPANNING BIJ K.P.J.-IJZENDIJKE DE SP0RTT0T0 Eerste keer IK BEN ZEER GELUKKIG MET DOPING CONTROLE" 13 DAGBLAD DE STEM VAN "WOENSDAG 13 DECEMBER 1967 13 K.N.K.B. stimuleert korfbal in Zeeuw sch-Vlaanderen Moeilijke keuze Dopingcontrole I profiteren Spaarsysteem. bevat een achientje". en u 1.- op, ^liken voor uw <MO-matic. g. 7K.54# De stand in de wielerzesdaagse van Amsterdam luidt: 1 Lykke/Engen (Den 1 67 1 op 1 ronde) 2 Renz/Deloof (Did./Belg.) 270. 3 De Roo./Pfenninger (Ned Zw i 219. (op 3 ronden) 4 Foré/Verschueren (Belg.) 104, (op 4 ron den) 5 Janssen/Koel (Ned.) 196, (op 7 ronden) 6 Duyndam/Beghetto (Ned. It i 201. (op 8 ronden) 7 Karstens/Severeyns (Ned., Belg.) 120. (op 18 ronden) 8 Baensch Wagtmans Austr./Ned.) 91, (op 34 ronden) 9 Schuuring/Vianen (Ned.) 210 en (op 41 ronden) 10 Zoet'/Nijdam (Ned.) 157 punten. Peter Post wordt op een brancard overgebracht naar de ziekenauto. De Zesdaagse is voor de Amstelveense renner definitief afgelopen. Links Kurt Vyth, organisator van de Zesdaagse. POST IN ZIEKENHUIS (Van onze sportredacteur) AMSTERDAM Toen er gis teravond na de neutralisatie lang zaam weer gang kwam in de Am sterdamse zesdaagse, rond 7 uur was dat. nam Rudi Altig afscheid van zijn werkgever Kurt Vyth. Die stopte hem een warme hand toe en wat extra centen als com pensatie voor het verlies van de laatste dag. Want die mag Rudi Altig niet meemaken, omdat Pe ter Post, de man die hij diende te steunen in zijn race naar het zesdaagse-record, met een blaas ontsteking in het ziekenhuis van de Vrije Universiteit in Amstel veen ligt. Kurt Vyth propte Rudi Altig enkele briefjes van duizend in de brede handen, zijnde het salaris voor vijf dagen arbeid op de houten latten en hij deed er f 850 bij als tegemoetkoming in het honorarium van de zesde dag. Toch kon Rudi Altig moeilijk la chen toen hij aan de zijde van Ab Geldermans, in zijn rennersjaren de trouwe steun en toeverlaat van De Zeeuw Jeremiasse luidt de 'oor de zoveelste ronde. (ADVERTENTIE) D'STIttERlE JOSEPH Gltf Xti Mdtïiri» jARNAC COGNAC produit de france_ hele «es de bonkige Duitser, Nee. wegstapte. Op de eerste plaats had „Der Rudi" gerekend op de volle „mep". Hij dacht recht te hebben op de volledige som die contractueel bepaald was en volgens niet bevestigde geruchten rond de 6 mille bedroeg. Altig mopperde op Vyth vanwege de korting, terwijl de baandi- recteur enkele uren later kond zou doen van zijn royaal gebaar ten opzichte van Altig. Op de tweede plaats was Rudi Altig duidelijk uit zijn humeur omdat wed strijdleider Arie van Vliet hem zonder pardon uit de koers nam. Wanneer zich dit soort problemen, het uitvallen van een renner, voor doen, wil men in een zesdaagse ten behoeve van de over blijvende nogal eens rommelen. Altig rekende daarop. Als beroemd en ge vierd man hoopte hij op clementie van de wedstrijdleiding, zoals dat wel meer gebeurt Dit soort problemen pleegt men wel eens op te lossen door mindere goden in het veld vriendelijk doch dringend te verzoeken de koffers te pakken zo dat er een koppelgenoot vrij komt. Maar Arie van Vliet, opperbevelhebber in de RAI, kende geen genade, geen par don, geen medelijden. En dat deed Rudi Altig zeer( al gaf hij het niet helemaal toe: „Ik heb begrip voor de situatie", verklaarde hij monter, maar zijn ge zicht stond er niet naar. De simpele woorden van Van Vliet, samengevat in een officieel communi qué, hadden hem duidelijk getroffen: „In verband met de opgave wegens ziekte van Peter Post, heb ik besloten de renner Rudi Altig om 19 uur uit de wedstrijd te nemen". Intussen verstrekte Vyth, als een zorg zame broodheer, mededelingen over Pe ter Post's toestand: „Hij is onderzocht door prof. Lindeboom die de eerder gestelde diagnose een blaasontste king bevestigde. Morgen laat hij fo to's maken". Ow kwart over 2 precies gistermid dag was Peter Post per ziekenwagen uit de RAI gehaald. Kreunend van de pijn. Kurt Vyth: „Hebt u gezien hoe Post huilde? Dat had ik niet verwacht. Hij is een jongen met karakter". Het was de eerste keer dat Peter Post, de al veel geplaagde in zijn wie lerleven, ziek uit een zesdaagse moest; in geen van zijn 101 zesdaagsen maakte hij dat mee. Nooit. En nu, op het top punt van zijn roem als zesdaagserijder, omdat hij voor eigen publiek aan zijn 41e overwinning kon komen, hetgeen een record zou betekenen, werd hij weggedragen van het zesdaagse-geweld, waaraan hij zelf zo graag veel wilde doen. Donderdagochtend Het de ziekte zich niet zo ernstig aanzien. Zesdaagse arts Farber voorspeldde voorzichtig dat het wel in orde zou komen. Dat Post binnen enkele uren weer in het zadel zou zitten. Post moest echter alle neu tralisaties, waar hij volgens het regle ment recht op had viermaal zes uur overslaan. Tenslotte vervoerde men hem naar het ziekenhuis van de Vrije Universiteit. De zesdaagse yan Amsterdam had er weer een sensationele wending bij ge kregen: Kurt Vyth: „Ik geloof niet dat deze ontwikkeling van invloed zal zijn op de publieke belangstelling. Nee, dat geloof ik niet. Misschien eerder het te gendeel. Er kunnen andere jongens aan op komen". De andeer jongens, al dagen lang in hevig gevecht met de combinatie Post- Altig gewikkeld, draaiden er gister avond weer een hard tempo uit, zoals dat nu al vijf dagen lang gebeurt. Lyk- ke-Eugen, Renz-De Looff en de De Roo- Pfenninger. Tussen hen zal het van daag in de finale gaan. De gx*ote favo rieten: Palle Lykke en Freddy Eugen. het Deense koppel dat sinds kort in dienst van een Nederlandse firma rijdt. Tenminste, zo denken de meeste ren ners van de zesdaagse er over. Arie van Vliet en technisch leider Piet Liebregts hebben een andere mening. Zij houden het op Pfenninger en De Roo, het meest verrassende koppel in deze week. Fritz Pfenninger heeft, zoals dat in wielerkringen heeft, „de form", of om met Van Vliet te spreken: „hij vliegt" De van nature niet al te üverigen Pfen ninger slooft zich indrukwekkend uit en krijgt daarbij, tot ieders verbazing, uitstekende steun van Jo de Roo. De atletische Zeeuw geniet onder zijn col lega's grote populariteit door zijn strijdlust en inzet, die geactiveerd wor den door de meer geroutineerde Fritz Pfenninger. Palle Lykke: „Wat Jo de Roo laat zien is formidabel. Ik vond hem in Gent al goed riiden. Hier over treft hij alle verwachtingen". Jo de Roo ziet de finale echter niet zo optimistisch tegemoet omdat hij met een blessure aan de rechterknie suk kelt. „Ik heb de hele zesdaagse er al last van, maar het wordt steeds erger. Als ik achter de derny rijdt gaat het wel, maar in de ploegkoers zie ik verschrik kelijk af Ook in het kamp Lykke - Eugen zijn er zorgen, want Pally Lykke heeft last van griep. „Ik dacht nog even aan af stappen, maar nu we zo dicht bij het einde zijn doe ik dat maar niet. Door ons contract met Caballero zijn we ver plicht in Amsterdam te winnen Met die inzet startten we trouwens ook. Peter Post en ik zijn goede vrienden, maar een afspraak over de overwinning was er met ons niet te maken. We beloof den onze directie er alles aan te zullen doen om in Amsterdam te winnen. Ik zou niet durven zeggen dat het er voor ons makkelijker op werd nu Post uit viel. Wij zijn natuurlijk wel een con current kwijt Die concurrent, Peter Post, zal pas over enige weken een nieuwe aanval op het record van Rik van Steenbergen kunnen ondernemen. Rond de jaarwis seling in Keulen, kort daarna in Bre men of met de carnavalsdagen in Ant werpen. 11 De wereldkampioenen Gert Bongers en Piet de Wtt hebben met een fraaie zege in de Amsterdamse toekomstzes- daagse afscheid genomen van hun ama- teurstatus. Want per 1 januari zal het tweetal in dienst treden van het extra- sportieve merk Caballero, en vier dagen later in de Zesdaagse van Bremen als prof debuteren. Ook op de laatste avond in Amsterdam, toen de resterende ne gen koppels een uur in de baan kwa men, is de zege van Bongers en De Wit (hun eerste gezamenlijke overwinning) geen moment in gevaar geweest. De einduitslag luidt: 1 De Wit - Bon gers 85 pnt.; op drie ronden: 2 Serruys- Peelman 79 pnt.; op vier ronden: 3 Clausmeyer - Bautz 63 pnt.: op vijf ron den: 4 Michiels - Kipping 38 pnt.; op zeven ronden: 5 Harry aJnsen - Van Midden 34 pnt.; op elf ronden: 6 Pen- nings - Loeveseijn 12 pnt.; op twaalf ronden: 7 Nieuwkamp - Stam 20 pnt.: op derteni ronden: 8 Webb - Van de Ruit 27 pnt.: op vijftien ronden: 9 Nie- meijer - Groenewegen 16 pnt. PETER HEERKENS De juryleden bij de zes daagse in Amsterdam kijken belangstellend naar hetgeen zich in de „kuip" afspeelt. Op de foto zien we van links naar rechts: Theo Balemans (Antwerpen), staande Jan Klip (Eindhoven), zittend Adriaan de Schipper (Kapel- Ie) en Joep Voost (Geleen). Op de achtergrond volgt Tour de Ftance-ploegleider Wout Wagtmans de strijd. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN „Wij hebben gesteld dat er een minimum aantal van zeven verenigingen in Zeeuwsch-Vlaanderen moet komen, willen wy daar weer een korfbalcompetitie op touw kunnen zet ten", aldus de heer H. Scheepbouwer, propagandist van de Koninklijke Ne derlandse Korfbal Bond. Hij leidde on langs in Yerseke een propagandaverga- dering met enige officials van de Zeeuwse Korfbal Bond en twee afge vaardigden van de Terneuzense korfbal vereniging „Luctor". Op die bijeen komst werd onder meer besloten een actie te beginnen om de Zeeuwsch-Vla mingen weer enthousiast te maken voor de korfbalsport. Tot voor enige jaren werd er in heel Zeeuwsch-Vlaanderen druk gekorfbald. Toen er echter twee clubs plotseling werden opgeheven wegens gebrek aan belangstelling (dat voornamelijk werd veroorzaakt door de ontvolking van de kleine Zeeuwsch-Vlaamse gemeenten), werd het aantal verenigingen in de competitie te klein, waardoor ook bij de meeste van de overgebleven clubs de animo verdween. Dat resulteerde tenslotte in de opheffing van de com petitie. In heel Zeeuwsch-Vlaanderen zijn nu nog slechts twee clubs over; „Luctor" (Terneuzen) in de hoogste afdeling en BKC (Breskens) in de derde klasse van de ZKB. „Luctor kan met haar 100 le den een bloeiende vereniging genoemd worden. Het is daarom juist zo jammer dat de Terneuzense korfballers en korf- balsters voor iedere wedstrijd lange rei zen moeten ondernemen om gelijk waardige tegenstanders te ontmoeten. Dat kost de vereniging niet alleen veel geld, maar de lange trips hebben op de spelers en speelsters ook bepaald geen gunstige invloed. Desondanks behaalde het eerste twaalftal van „Luctor" drie jaar ge leden het kampioenschap van de ZKB. De Zeeuwen konden echter geen ge bruik maken van de gelegenheid om aan de landelijke competitie deel te gaan nemen. De kosten, die zo'u over gang voor de vereniging zouden mee brengen, waren eenvoudig te groot. Men bleef dus in de Zeeuwse competitie. Oek dit seizoen speelt „Luctor" hierin weer een hoofdrol. Nu de veldcompe- titie stil ligt, nemen twee senioren-, 2 aspiranten- en een pupillenteam deel aan de micro-korfbalcompetitie in de Middelburgse en sinds kort ook in de Vlissingse sporthal. „Alleen zo'n micro- korfbalcompetitie komt ons al op meer dan 450 gulden te staan. Dat zyn dan alleen nog maar de reis- en inschrijf kosten. Twee jaar geleden was dat al bijna 400 gulden en daar is intussen al weer wat bijgekomen. Ook op financieel gebied hebben de clubs op de eilanden een groot voordeel", aldus de heer P. Tholens, bestuurslid van „Luctor". Het ontbreken van een eigen Zeeuwsch-Vlaamse competitie wordt juist door een springlevende vereniging als „Luctor" als een groot gemis ge voeld. De grote moeilijkheden die de Terneuzense club daardoor ondervindt werken toch min of meer remmend op de groei van de vereniging. Het zou daarom voor „Luctor" bijzonder gun stig zijn wanneer het initiatief van de Koninklijke Nederlandse Korfbal Bond zou lukken en er dus in de toekomst weer wedstrijden dichter bij huis kon den worden gespeeld. Voorlopig lijkt het er echter op dat de plannen van de heer Scheepbou wer niet zonder meer opgelost kunnen worden. In de dagbladen plaatste men na de propagandavergadering een op roep tot de Zeeuwsch-Vlamingen, die plannen hadden om een korfbalclub op te richten, zich met de korfbalbond in verbinding te stellen. Het resultaat was echter teleurstellend. Niemand meldde zich uit eigen beweging. Wel lukte het de leden van „Luctor" om in Axel, Oostburg, Sas van Gent en Zaamslag mensen te interesseren, die wel wat voor de oprichting van een korfbalclub voelden. Zo zullen er waarschijnlijk dus toch nieuwe clubs komen. Of de nieu we initiatiefnemers in de vier gemeen ten echter succes met hun pogingen zul len hebben, moet nog blijken. Maar zelfs wanneer die er in deze vier gemeenten in slagen, ontbreekt er nog één partner, die het minimum van zeven ploegen vol zal moeten maken. Het bestuur van de KNKB zou het be treuren wanneer al het werk tevergeefs is geweest. „Zeeuwsch-Vlaanderen ligt ons na aan het hart. Wij vinden het erg jammer dat het aantal korfballers in Zeeuwsch-Vlaanderen de laatste jaren zo snel is teruggelopen", zegt de heer Scheepbouwer. Volgende week komt hij voor de tweede maai naar Zeeland, onder meer om de resultaten van de ac tie te bespreken met de heer Van Doorn van de ZKB, die de contactadressen verzamelt. Wanneer dat er voldoende blijken te zyn komt de KNKB zelf in actie om de verdere afwikkeling met de contactpersonen te bespreken, om tenslotte tot de oprichting van nieuwe korfbalverenigingen te komen. Het eerste twaalftal van „Luctor" dat in het seizoen '61'62 het kampioenschap in de tweede klasse B van de ZKB behaalde. (Vaai onze sportcorrespondent) SAS VAN GENT De duivenmaat- schappü „de Vrede" in Sas van Gent organiseert op zondag 17 december van 10.00 tot 17.00 uur haar 22ste kam pioenendag. Het bestuur zorgt er dit jaar weer voor dat deze tentoonstel ling in geen enkel opzicht zal onder doen voor de eerder gehouden kam- ploenendagen. Alle kampioenen uit ei gen gewest en uit Oost Vlaanderen zullen weer van de party zyn. Uit Zeeuws Vlaanderen worden o m. verwacht: G. Dusardeijn en Joh. de Krijger uit Groede; Magnus uit Bier vliet; A. de Putter uit Cadzand, L. Blommaert, L. Stallaert en A. Colpaert uit Kloosterzande; Bolsens en Willaert Van Dalfsen optimistisch over schaatsseizoen (Van onze sportredactie) HILVERSUM „Gelukkig kunnen we ook dit jaar voor de jongens die net buiten de kernploeg vallen en voor de jeugd wat internationale wedstrij den organiseren". Met in zijn ene hand een begroting van een ton, zijnde de totale trainings- kosten van de Nederlandse schaats ploeg en in de andere hand de kers verse deelnemerslijst voor de Neder landse schaatskampioenschappen, staat Jac. Dalfsen ons te woord. In een werkkamer tegenover de grote discotheekruimte van de N.R.U. klin ken louter optimistische geluiden over de schaatssport, voorzover de 52-ja- rige voorzitter van de Teclmische Com missie van de K.N.S.B- althans de gelegenheid krijgt deze te laten ho ren. Want ettelijke telefoontjes over ,,een nieuwe catalogus van de discotheek" Van Dalfsen is de chef van deze afdeling en binnenvallende vragen stellers over „gesloten circuits van stereoplaatjes" en dergelijke, zorgen voor gemakkelijk te accepteren inter mezzo's van het gesprek. Zij kunnen de draad van het be toog, noch het optimisme van Van Dalfsen wegnemen. Want niet alleen de opleiding van de jeugd krijgt dit jaar een intensievere aandacht, ook de begeleiding van de kernploegen zal door de K.N.S.B. compleet verzorgd worden. Dit seizoen dus geen schermutselin gen over het al of niet meezenden van een arts, van een masseur of van de conditietrainer Ben Holleboom. Dokter De Waard en dokter Lap nemen beur- telings ,,Geen ideale situatie die wisseling, maar beide dokters hebben hun praktijk ook nog" zegt Van Dalf sen de medische verzorging voor hun rekening. En masseur Cor Nederveen, die vo rig jaar dank zij wat Rotterdamse chaatsvrienden toch nog bij de we reldkampioenschappen aanwezig kon zijn, zal het gehele seizoen met de kernploeg optrekken. Holleboom gaat alleen mee naar Grenoble. Hoe groot de kernploeg wordt? Jac. van Dalfsen distantieert zich van het getal zeven dat Wim de Graaff noem de na de wedstrijden om de IJsselcup enkele weken geleden. „Voorlopig gaan wij uit van zes man", aldus de voor zitter van de T.C., die tevens deel uitmaakt van het dagelijks bestuur van de K.N.S.B. Welke zes dat zijn daarover zal uiteraard eerst na de Ne derlandse kampioenschappen een be slissing vallen. Ook de bewering dat Liebrechts tenminste als derde moet eindigen om in de kernploeg te ko men, laat Van Dalfsen geheel en al voor rekening van De Graaff. Van Dalfsen twijfelt er niet aan dat de kèuze moeilijk wordt. De trainings groep heeft naar een latere torpvorm gewerkt, terwijl de overigen zich mis schien nu al in vorm gereden hebben. „Maar geen enkele keus is eigenlijk eenvoudig", zegt Van Dalfsen en hij wijst op de deelnemerslijst van de Nederlandse kampioenschappen- De T.C. heeft het aantal deelne mers bij de heren tot 26 moeten uit breiden, omdat voor die laatste plaat sen eigenlijk te veel kandidaten be stonden. Bovendien had de T.C. re kening te houden met Grenoble. Zo is Hoekstra opgenomen om hem te laten bewijzen hoe sterk hij op de 500 meter eigenlijk wel is. De jonge Fries dwong _Ard Schenk tot een uiterste krachtsinspanning op deze afstand. Maar ja, hij moet bewijzen ook in ternationaal te kunnen meekomen", aldus Van Dalfsen. Grenoble: het vormt een probleem apart voor de T.C. want op de stayer afstanden mag Nederland mei slechts drie rijders uitkomen. De consequen tie is dat verschillende rijders thuis moeten blijven die ruimschoots voldoen aan de selectie-eisen voor de Olym pische Spelen. Zij hebben de handi cap Nederlander te zijn, want de Ne derlandse top is de wereldtop, zegt Van Dalfsen met een vleugje van trots. Met het dopingonderzoek bij de Ne- ADVERTENTIE) derlandse kampioenschappen is de oud- Elfstedentochtrijder Jac. van Dalfsen bijzonder gelukkig. „De rijders zijn er enigszins mee vertrouwd als ze zich in Grenoble aan een volgens de Fran se wet vereiste controle dienen te on derwerpen. En bovendien bevordert het de zuivere krachtmeting", aldus Van Dalfsen, die verwacht dat het onder zoek alle beschuldigingen over doping- gêbruik aan het adres van de schaats sport zal weerleggen. De dopingcontrole zal rigoureus uit gevoerd worden. De tien besten in het totaalklassement dienen zich aan de door dokter Baart uit te voeren controle te onderwerpen. Daarnaast behoudt de K.N.S.B. zich het recht voor een onderzoek uit te oefenen op de rijders die een verrassend goede prestatie verrichten of bij wie bepaal de symptomen waarneembaar zijn. De mogelijkheid van een contra-ex pertise blijft voor de rijders aanwe zig. Bepaalde sancties bij constatering van het gebruik van stimulerende mid delen zijn door de K.N.S.B. nog niet bekendgemaakt. „Maar het is duidelijk dat de rijders die in overtreding zijn niet meegaan met de ploeg, noch in aanmerking komen voor een wedstrijd dit seizoen", zegt Van Dalfsen, die nu twee jaar de voorzittersfunctie be kleedt. De opgaande lijn in prestaties van de Nederlandse schaatssport blijkt dit seizoen navolging te krijgen in organi satorisch opzicht. Met een dopingcon trole niet alleen, maar vooral met of ficiële jeugdkampioenschappen in een weekeinde en met interessante wed strijden voor de rijders die niet tot de kernploeg behoren. Jac. van Dalfsen is vol optimisme. uit Clinge, Aug. Bosman uit St.-Jan- steen: uit Koewacht Ch. Suy en P* Verschueren en uit Hulst G. Snelders en Jo van Helsland. Sluiskil zal ver tegenwoordigd zijn door Jos du Puy en R. v.d. Berghe. Uit eigen kring stuurt kringkampioen J. Wentzier uit Stoppeldijk een aan* tal van zijn beste duiven en verder zullen verschijnen: G. Audenaert en G, Slock uit Westdorpe, J. Slock en P. de "Winne uit Hoek, H- Koch en zonen en J. de Smit uit Terneuzen en uit Axel komen Joh. Wieland, Lensen, Vis ser en Vasseur. Zoals ieder jaar zijn ook de Vlamingen weer sterk verte genwoordigd. Uit Gent komen o.m» Marc van de Sype. L- Brabant, Agnes Caes, Michel Leroy en A. Minnaert, een aantal kampioenen van de machti ge bond van Dender en Bovenschelde en tenslotte een afvaardiging uit Sint Niklaas. Tijdens de kampioenendag worden om 3 uur duiven uit bekende hokken verloot. (Van onze volleybalmedewerker) AARDENBURG De Aardenburg* se volleybalclub speelde tegen IJ.V-C- uit IJzendijke. De meisjes wonnen in vier sets, terwijl de dames een 3-1 overwinning behaalden op het tweede van IJ.V.C. De heren speelden tegen een team van de K.P.J -IJzendijke. Hier werden 7 sets gespeeld. Bij de stand 3-3 werd de beslissende set zeer spannend. De K.P.J. stond reeds voor tot bij de Stand 11-13. Maar de Aardenburgse he ren wisten tenslotte de strijd toch in hun voordeel te beslissen. Zaterdag 16 december wordt het jaar lijkse volleybaltoernooi in de K.P.J- Kring Oostburg gehouden. De wedstrij den beginnen om één uur in de zaal te Aardénburg. (ADVERTENTIE) Officieel programma van het 6e reserveformulier 16/17 december. Chelsea-West Bromwich 1 Coventry-Burnley 2 Liverpóol-Manchester-C. 3 Manchester U.-Everton 4 Notts. Forest-Sheffield U. S Sheffield W.-West Him. 6 Southampton-Newcastle 7 Stoke-Arsenal 8 Sunderland-Leeds U. 9 Tottenham-Leicester 10 Wolverh.-Fulham 11 Bolton W.-Birmingham 12 Q.P. Rangers-Portsmouth 13 Aston Villa-Norwich res. 14 Blackpool-Preston N.E. res. 15

de Stem | 1967 | | pagina 13