Belangrijke mededeling voor alle De Gruyter-klanten! f! 8. 70 eengulden kontant Vanaf vandaag kunt u met uw oranje kassabon sparen bij alle boodschappen. Niet alleen bij De Gruyter artikelenmaar ook bij VerkadeRoy co, Omo, bij vlees, boter, fruit of wat u maar wilt. Eenvoudiger, voordeliger envlugger aan de kassa Koop goedkoper bij De Gruyter! DE GRUYTER 027 XII 12 Betere waar voor de laagste prijs! Bespaar en spaar guldens bij De Gruyter! Zo spaart u: Daarom door spar en! De prijzen van de De Gruyter artikelen worden eveneens vanaf vandaag met 10% en meer verlaagd. De 10% korting krijgtu nu dus rechtstreeks in handen en daarmee kunt u vrijwillig en ongemerkt sparen. Inplaats van de kassabon èn de blauwe spaarbon koopt u nu één bon: de vertrouwde oranje kassabon als spaarbon bij alle artikelen in onze winkels. U bent echt voordeliger uit, want u koopt goedkoper èn vanaf 2 januari krijgt u bovendien 10% premie op uw spaargeld. U spaart ook snéller, want u kunt nu sparen bij al uw boodschappen. Wat doet u met de bonnen die u al hebt? Doorsparen natuurlijk! Want ze blijven altijd geld waard en ze tellen allemaal mee. Wie doorspaart, krijgt vanaf 2 januari een spaarpremie van 10%. En zelfs 5x10% in 5 jaar met de nieuwe Rentespaarbrief van De Gruyter. Bovendien altijd Droomwens- bestelkaarten voor Droomwensen, keuze goederen vér onder de kat aio gu s -prij zen ^'Da-bons Nu de prijzen zo omlaag zijn, kan dat ook gemakkelijker. 'Kassabon, mevrouwV 'Ja, graag!' Na 1 januari zijn ze zelfs méér waard! Oh ja, uw oude bonnen doen gewoon mee. Uhoeft niet te sparen, maar u doet het natuurlijk wel. Spaart u maar rustig door, mevrouw Nu bij al uw boodschappen 10% sparen. NU BIJ ALLE BOODSCHAPPEN 10 SPAREN U hebt voordelig gewinkeld en besteedt bij elkaar bijvoorbeeld voor f 8,70. 'Kassabon, mevrouw?' vraagt de caissière en na tuurlijk zegt u dan 'Ja'. Voor uw oranje kassabon van 8,70 betaalt u dan 87 cent. Zodra u voor f 25,- gespaard hebt - dus ƒ250,- kassabons inwisselt - ontvangt u ƒ27,50 kontant in uw hand. Dat is een spaarpremie van 10%. U kunt vanaf 2 januari ook kiezen voor de nieuwe De Gruyter Rentespaarbrief. Daarmee groeit uw 25,- spaargeld in 5 jaar tot f 37,50. Dat is dus '5 x 10%'. Vraag in uw De Gruyter winkel naar de folder 'Modern Welvaartssparen'. Rentespaarbrief en kassabons zijn altijd tegen kontant geld inwisselbaar. En wat u ook kiest - kontant geld of spaarbrief - u mag bovendien drie Droomwensen bestellen.

de Stem | 1967 | | pagina 6