PHILIPS compactwasdroger 2 kilo was, kastklaar en zacht..zó zacht. 9 H 9 Mm uw merk van service en vertrouwen Bel mevrouw Koller 023-13398 Philips maakt radicaal een eind aan de wasdroog-misère. Laat het regenen, laat het misten, laat het vriezen. De was droogt wanneer u wilt, mevrouw. En... niet langer op het rekje bij de kachel, op de verwarming, de overloop of het balkon, maar in de handige compact wasdroger van Philips. Deur open, was erin, deur dicht en drogen maar. Kijk hoe uw was eruit komt. Droog alsof hij uren in de zon en wind hing! Vrijwel zonder kreukels, dus veel gemakkelijker strijken. En... donzig zacht, zó zacht. en vraag haar, waarom ze haar Philips wasdro ger niet meer wil missen. Ik wil hem niet meer missen En toen de verrassing Zachte corduroy Daarom Bon -- v ;v .X :x S.V.P. tussen 9 en 12 uur Mevrouw Koller, Haarlem, heeft de Philips wasdroger. Hij staat ge. woon op zolder, zy heeft een gezin van twee hinderen, een jongetje van 6 en een meisje, een baby van ongeveer 4 maanden. U hunt haar opbellen en haar'oordeel over de Philips wasdroger vragen. Dit is haar mening die zij ons spontaan gaf, een paar wehen nadat de droger bij haar werd afgeleverd. Wij hebben iedere weelc heel wat was goed. Hoewel ik met mooi weer de was altijd buiten hing, bleven er toch nog héél wat dagen over dat hij binnen moest drogen. Buiten drogen had altijd wel nadelen. Vaak was het goed weet vuil door roet uit schoorstenen of stof. En dan het geloop naar de lijn. Ophan gen, afhalen. Plotseling regen. Be Ma- was! Ook zoiets. Die moet bijna elke dag gebeuren en zo gauw mogelijk weer dro gen. Maar ja, als huisvrouw weet je niet beter. Je hangt de was te drogen, buiten of binnen. Zo is het nu eenmaal altijd geweest. Een paar weken geleden zei mijn man: Morgen komen ze een wasdroog-apparaat brengenIk deed op dat moment helemaal niet zo blij, wat moet ik met een droogmachine. Tot nog toe werd dewastoch ook droog, al kostte het soms moeite enwat ergernis. lk wil mijn Philips wasdroog-apparaat niet meer missen! Eerlijk: het is iets ge- ■weldigs! Toen hij uitgepakt was en op zolder stond, besefte ik niet wat ik al die tijd heb gemist, 's Middags deed ik een gewone was. Luiers, bontgoed, kleren van de kinderen. Na de centrifuge deed ik de nog vochtige was in de droger.Deur dicht en knop om. Na ongeveer 40 minuten was de was droog. Kurkdroog. Maar de grootste ver rassing was wel, dat het goed er ze prachtig schoon uitkwam en zo verbluf fend zacht en vrijwel zonder kreukels. Kastklaar heet dat. Zacht, de luiers donzig als nieuw. Bul ten werden ze altijd een beetje hard, Maar het grootste compliment krijgt de Philips wasdroger voor de corduroy broek van mijn zoon. Als die gewoon ge droogd werd, voelde hij altijd stug au, Uit de wasdroger kwam hij zacht si nieuw ribfluweel te voorschijn. Met de Philips wasdroger kan ik de was vlug drogen wanneer ik wil; er hangt op regenachtige dagen en straks m ie winter geen was in huis; het strijken gaat veel gemakkelijker; en het goed is zo schoon, zo luchtig zacht. DaaromJ hadden ze eerder moeten maken „Dat ding hadden ze eerder moet'J. maken!", zei meneer Koller. „Ik liet mijn vrouw er maar meteen mee verrast Met moderne apparaten moet je, als je vindt dat ze goed zijn, meteen komen aandragen, want een vrouw gelooft het meestal pas als ze het zelf ziet en onder vindt. De eerste droogbeurt heb ik met- gemaakt. Uit de centrifuge werd de was in de trommel gedaan en kurkdroog kwam hij eruit. Een goed apparaat Makkelijk in het gebruik. En veilij Want als u de deur opendoet, stopt ij motor. De Philips wasdroger vind ik ij zijn eenvoud zeer doordacht en zijn f nis ten volle waard." Uitnodiging U kunt het geloven of niet: mevrou» Koller bestaat, ze hééft de FhilWs wasdroger en ze is er oprecht geluüuS mee. Bel haar op en vraag haar men®! Als u echter door deze advertentie benieuwd bent geworden en de mooie kleureufolder wilt ontvangen, stuurt u dan een briefkaart aan: Philips Nederland n.v., Afd. 38 Eindhoven. Of stuur ons de onderstaande bon. Ilier afknippen Wilt u mij zo spoedig mogeffllf kleurenfolder zenden over de PluuP8 compact wasdroger. Naam Straat Plaats Mijn handelaar is voor het eerst in Nederland een handige compacte wasdroger Geen wasgoed meer bij de kachel, op de verwarming, boven het bad, op de overloop, het balkon. De Philips compact wasdroger is maar 59 J4x 57x54 cm (hxbx d). U zet hem bij wijze van spreken onder uw keukentafel. Of in een verloren hoekje ergens in huis. Waar hij ook staat, hij droogt veilig, schoon en zacht, zó donzig zacht. Zelfs wol en nylon kunt u er gerust in drogen. PHILIPS

de Stem | 1967 | | pagina 24