ik, lzo Sneeuwbuien hinderen verkeer OOK VANMORGEN KANS OP GLADHEID f SawonTSkt2toenmgekren en GRENS DICHT Brits pond VOOR BUDELSE VUILNISAUTO JAMIN Felle Nederlandse aanval op Frankrijk in WEU opnieuw onder grote druk Partijraad KVP Benelux in praktijk... OOK GOLDBERG WEG? GESPIERDE TAAL IR. H. VOS: PETER POST RIJDT MET ALTIG Aarden eist 40 miljoen van defensie voor hulp LIJ... ZEVENTIEN KOEIEN ®00D DOOR PIL Zandbanken op Scheldebodem zijn wellicht te verankeren Hoofdredacteur Alg. Handelsblad neemt ontslag 3ts van goud wil [ze me tientallen zien. En dan wil ld, dat je er later lel. anders heen te ;n goud...!" Bier: waard is. DAGBLAD VOOR ZEELAND I Onbegrip, wantrouwen soms, heeft in I oorzaak^Als ernstlg z'ek. De ft SNEEUW ONGERUST DOLLAR gevulde musket kransjes 200 gram 89 FRONT MAKEN VECHTEN Asfalt-bodem Verschil van inzicht 22 107# JAARGANG Ne. 25682 Voor Cod, Koningin en Vaderland Uitgave: N.V Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: Dr. W A. J. M. Harkx HoofdredacteurL. Leijendekker RedactieraadJ. M. A. C. v Dongen, C. J. van Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, P. V. M. Vercauteren, L J. v. 't Westende. Bureau: Breda - Reigerstraat 16 tel. 22341 (7 lijnen) Postgiro 1114111 oK V R IJ D A G 8 DECEMBER 1967 Abonnementsprijs: t 12,65 per kwar taal (exd. incassokosten), t 4,25 per maand, f 0,98 per week. losse num mers 20 cent. Post abt. binnenland, builen versprei dingsgebied f 19,-. Prijs van buiten landse abonnementen op aanvrage. Advertentieprijs voor de gehele op lage f 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST. Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, Potgieterstraat 3, telefoon 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41 - telefoon 2893). WINTER IS GEARRIVEERD muiiiiiiiiimmmiiiii ALS de partijraad van de KVP vrij- dag en zaterdag in Arnhem bijeen komt, staan achter de schermen de lijmpotten al klaar. Dat is geen overbodige voorzorg, want de partij, die eens het onverzoenlijke kon verzoenen, dreigt uiteen te val len. Is die scheuring onontkoombaar? Naar onze mening is dit niet het geval. Er hangt inderdaad een crisissfeer binnen de KVP, maar dat is het ge volg van het feit, dat in de afgelo pen maanden wat al te nadrukkelijk het accent is gelegd op tegenstellin gen. Dat wat samenbindt heeft on voldoende aandacht gekregen, maar dat kon ook moeilijk: we leven in een tijd, waarin veel geschreeuwd maar weinig geluisterd wordt. Naar ons inzicht is de overgrote meer derheid der KVP nog steeds voor stander van een reëel vooruitstre vend beleid. Wat is dat? Dat is consequent, met volharding maar ook met geduld werken aan een we reld, waarin iedereen behoorlijk le ven, wonen en werken kan. Tegelijk consequent, volhardend en geduldig zijn, blijkt voor vele KVP- ers een moeilijke opgave. Een deel is zozeer bezield door heilig onge duld, dat het de wereld liefst van de ene dag op de andere zou ver anderen. Deze groep verliest wel eens uit het oog, dat 12 miljoen Neder landers geen wereldhervorming tot stand kunnen brengen Anderen be seffen dit wel, zelfs in die mate, j dat geduldig-zijn voor hen de hoog- I ste wijsheid is geworden. I In verhitte discussies wordt idealisme wel voor gebrek aan realiteitszin I uitgekreten en bedachtzaamheid voor I verwerpelijke traagheid aangezien. I Het is echter duidelijk dat een par- I tij, die werkelijk iets tot stand Wil I brengen, zowel idealisten in haar I tijen nodig heeft als mensen met I een bezonken oordeel I de KVP groepen uit elkaar gehouden, I die eigenlijk hetzelfde willen. De I komende partijraadsvergadering kan I een goede gelegenheid zijn om ze bij I elkaar te brengen. Maar zal die kans I ook benut worden? I In het verleden is op KVP-partijraads_ I vergaderingen veelvuldig met de I mantel der liefde gewerkt. Daarvan I w-nU ®een meer 'e verwachten. Wil de KVP weer een eigen nieuw I £®icht krijgen, dat vertrouwen wekt I bij de overgrote meerderheid van I haar aanhang, wil de KVP een we zenlijke bijdrage kunnen leveren aan de politieke vernieuwing in Neder land dan zal geaccepteerd moeten orden, dat het onverzoenlijke niet j 'enger te verzoenen is dat de Partijraad duide- hjk zal moeten kiezen En zal moe- en aangeven, hoe die keuze waar- maakt kan worden. Voor een ver boorde keuze is vereist, dat men ls, naar elkaar te luisteren. elkaar'6- bereidheid er is moet men hen rinden8 6 oven^ë kun- """"""""HIIIIIIIIHIIHI,IHIHUHH,mumi I Vannacht zwentiin°o glsteren en Een aant»y J koeien gestorven. I len tegen Ho 1 massale sterfte zijn pil- geneesmlrtHoï ekte- die aohteral 'azijn De nmiel voor schaPen bleken Persoon van waren via een tussen- lem betrokken6* £eedrofMterij te Haar vaten alle draebtu. g£st.orv,en koeien gebruik I?1 vlees is voor "raagt plm. f 1500 për ko^ SChade be' Szczecin (het v™ j een tram in 8istoen ontspoorde618 etÜn) in Po,en "do^het6®™-!0118 meegedeeld avond: geldig tot van- bnicn PIH'irHeWOlkinB mct sncemv- stormkrachi aan, e kust toit uit fiehtineëi, ende wind KouTweeT" noordWest cn ioH?,,1629' e" OP 8-35 uur; WeeenW 7 en onder 23.02 uur &TAti,edienst KNAC- "edienst wegeninforma- NederlanPn a bereiken vau- 2133855 eë rite "ummer 0923- eu rijdend m België 133855 (Van onze verslaggevers) BREDA/GOES/DE BILT Toch nog tamelijk onverwacht heeft Nederland gisteren de winter in al zijn ruigheid over zich heen gekregen. Vooral in de zuidelijke provincies viel een aanzienlijke hoeveelheid sneeuw die op tal van plaatsen bleef liggen. Het verkeer ondervond daarvan al di rect de meeste hinder. Sommige buien gingen gepaard met onweer Men blijkt echter al min of meer op de winter te zijn ingesteld. In het al gemeen zo rapporteerde de politie in de sneeuwgebieden werden snel heid en rijstijl aan de omstandigheden aangepast. Vooral in het spitsuur gis teravond waren vele tientallen auto's betrokken bij botsingen en slippartijen, maar de schade beperkte zich in de meeste gevallen tot het blik der carros serieën. In Zuid-Limburg was de toestand het ernstigst. Daar lag plaatselijk 15 tot 20 cm sneeuw. Het verkeer ondervond er grote moeilijkheden. In Zeeland waren de wegen in het algemeen vrij droog. In Brabant daarentegen lag 3 tot 6 cm sneeuw. Voor vanochtend ls uitkijken geboden. Het K.N.M.I. achtte een flinke nacht vorst gisteravond niet uitgesloten. Mo gelijk zelfs temperaturen van 3 tot 5 graden beneden het vriespunt. De koude lucht ls met een stormde- pressie mee uit Scandinavië gekomen. Het ziet er naar uit dat het kwik de komende dagen nog verder zal dalen. De zich aan de hoogspanningskabels vastzettende sneeuw veroorzaakte in de hele provincie Brabant knipperen van het elektrisch licht. In Bergen op Zoom hadden ook de spoorwegen last van de sneeuw. En kele wissels kwamen vast te zitten en de spoorbomen over de drukke Wouwse straatweg raakten onklaar. Ze moesten met de hand worden bediend. Een groot deel van Europa maakt thans hetzelfde weer mee. Ook in En geland. Hoe onverwacht de winter kwam bewijst wel het feit, dat de koeien nog in de wei liepen. LONDEN (DPA/Reuter) Op de Londense wisselmarkt is de diruk op het pond sterling gisteren weer toe genomen. Dit werd in verband gebracht met de verklaring van de voorzitter der Britse commissie voor lonen en prijzen, Aubrey Jones, dat binnen twee jaar een volgende devaluatie van het pond ster ling nodig zal zijn als de export niet aan de verwachtingen voldoet. Woensdagmiddag was de koers van het pond door de toespraak van Jones in een bijeenkomst van Britse en Ameri kaanse zakenlieden al gedaald tot het laagste peil sedert de devaluatie. Don derdag kwam hij voor het eerst onder de grens van 2,41 dollar en daalde hij zelfs tot 2,4098 dollar. De onzekere stemming op de Lon- dense wisselmarkt werd voorts in ver band gebracht met de dreigende sta kingen bij de Britse luchtvaartmaat schappijen BOAC en BEA, juist nu de modelactie bij de spoorwegen beëindigd is. Over de verklaring van Jones werd in de Londense City opgemerkt dat hij weliswaar verstandige dingen heeft ge zegd maar op het verkeerde ogenblik en op de verkeerde plaats. Ook in regeringskringen toonde men zich niet enthousiast over Jones' uit latingen, die in het buitenland licht ver keerd begrepen kunnen worden. Ander zijds werd erop gewezen dat het pond alleen al om technische redenen enige tijd nodig zal hebben om een stabiele koers te bereiken binnen de grenzen van 2,38 tot 2,42 dollar die zijn vast gesteld. In parlementaire kringen in Londen toonde men zich eveneens ongerust over de indruk die de woorden van Jones in het buitenland zouden kunnen wekken. Zijn opmerkingen over een tweede de valuatie van het pond kunnen gemakke lijk worden misverstaan als men zich niet realiseert dat Jones niiet namens de Britse regering sprak maar uitsluitend zijn eigen mening weergaf, zo verklaar den de parlementaire zegslieden, die er niet helemaal van overtuigd waren dat de nieuwe druk op het pond sterling aan de uitlatingen van Jones moet wor den toegeschreven. President Johnson heeft er bjj het Amerikaanse bedrijfsleven op aange drongen bij te dragen tot versterking van de economie door de afvloeiing van dollars naar het buitenland te beperken. De president herhaalde vastbesloten te zijn tot handhaving van de goudprijs op vijfendertig dollar per ounce. Hij verklaarde dat de speculatieve aanval op het goud. ingezet na de devaluatie van het pond sterling, door de regerin gen der voornaamste westerse landen ls afgeslagen. DERKX se gemeenten in de (Van een onzer verslaggevers) BUDEL Voor de vuilnisauto van de Bra bantse grensgemeente Budel, die bereid is om ook in de Belgische buurgemeente Hamont het huisvuil op te halen, blijven de grensbomen ge sloten. „We moeten eerst 20 procent invoer rechten betalen", vertelt Budels burgemeester H. J. J. Derckx, „en dat komt, geloof ik neer op zo'n 12.000 gulden Hij zet een domper op de vreugde die in het Benelux-middengebied is ontstaan door het bericht dat zeven Belgische en vijf Nederland grensstrook gaan samenwerken. Burgemeester Derckx, ex-vlieger en in zijn jonge jaren bekend als hockey speler in het nationale elftal, hakt al langer met het Benelux-bijltje en zijn ervaringen zijn niet best. Budel en het Belgische Hamont proberen al vele jaren samen te wer ken, en soms lukt het wel. Tien jaar geleden kwatmen beide gemeenten overeen dat de Budelse brandweer ook branden in Hamont zou blussen. Als er brand is in Hamont, gaat nu in Budel de sirene. Voor de Budelse brandweer gaan de grensbomen altijd open. De brandweer blust in Hamont op basis van uurloon, en de kosten wor den prompt voldaan. Drie jaar gele den werd besloten dat Budel, dat een nieuwe vuilniswagen van 60.000 gul den had aangeschaft, ook het Ha- montse huisvuil zou ophalen. Maar zo ver bleet de Benelux niet te gaan. Niet alleen zouden er invoerrechten voor de vuilnisauto betaald moeten worden, maar er werd volgens burge- meesfcre Derkx ook gevraagd om een vergunning om op basis van uurloon in België arbeid te verrichten. Bo vendien, zo begon men te vrezen, zouden er ook wel moeilijkheden rijzen met de in- en uitvoer van het vuil. De beide gemeenten, die zoveel Be- neluxgeest in hun beleid doen, lieten het er niet bij zitten. Burgemeester Derkx: „Een hoge ambtenaar in Brus sel zei: maak je geen zorgen, die zaak komt deze week nog voor elk aar!" Maar in Budel en Hamont wacht men nóg De twee grensgemeenten hebben de moed overigens niet opgegeven. Zij willen nu hun vuilwaterproblemen uit de wereld helpen door samen een rio lering met zuiveringsinstallatie aan te leggen. Thans komt alle vuil water van Hamont via een grensriviertje clandestien naar Budel. Burgemeester Derckx: „Dat plan ligt nu bij de allerhoogste instanties, maar bet is nog niet goedgekeurd. Ik zou het belachelijk vinden, als het vanwege die grens niet door zou kun nen gaan!" Maar gezien de ervaringen tot nog toe is ook de vurigste Bene- luxiaan niet zo zeker meer van zijn zaak „Om moeilijkheden zoveel mogelijk te vermijden hebben we hier geen samenwerkingsinstiituut opgericht, zo als ze nu in West-Braibamt doen," zegt Budels burgemeester. De gemeenten langs de grens in West-Brabant den ken daar anders over: door hun sa menwerking te institutionaliseren ho pen zij juist op „hogerhand" meer druk te kunnen uitoefenen dan elke gemeente afzonderlijk vermag. Budel en Hamont willen ook hun structuurplannen op elkaar afstem men. Ze dokteren bovendien aan de aanleg van een gemeenschappelijk sportpark, een gemeenschappelijk in dustrieterrein en een gemeenschappe lijke begraafplaats. Of die er ooit komt, hangt in de Benelux-praktijk echter af van de vraag of de grens bewakers lijkwagens op één lijn stel len met brandweer- of met vuilnis auto's Arthur J. Goldberg Amerikaans verte genwoordiger bij de VN zou verschil lende malen met president Johnson heb ben gesproken over ontslag. Volgens andere berichten is Johnson bereid aan de wensen van Goldberg te voldoen, maar er zou een tijdstip voor zijn ver trek zijn vastgesteld. Het Witte Huis en het ministerie van buitenlandse zaken hebben echter geen van beide de mogelijkheid van het af treden van Goldberg bevestigd of ont kend. (ADVERTENTIE) niet duur wel heerlijk (Van onze Parij.se correspondent) PARIJS. In de vergadering van de Westeuropese Unie (des zes plus Engeland) van donderdagmiddag in Parijs, heeft het Nederlandse Eerste-Kamerlid ir. H. Vos, gespierde taal ge sproken. Hij heeft Frankrijk vierkant uitgenodigd de ge meenschappelijke markt van Brussel te verlaten. £jaflbta? Pc Stem f Versnippering van activiteiten kost geld. Dat geldt zeker voor ziekenhuizen. „We moeten streven naar algemene zieken huizen", vindt dr. H. Festen uit Oisterwijk. Pagina 5. Vakbondsbestuurder Van Hilst verwacht nogal wat sluitingen van leerfabrieken. Pagina 7. Midden 1968 gaan Nederlandse militairen naar India om daar waterputten te slaan. Pagina 9. Minister Roolvink wil dai werk gevers en werknemers bij de vaststelling van de nieuwe lo nen niet te veel uitgaan van de toestand op de arbeidsmarkt. Pagina 15. Zijn de auto's, waarin we dage lijks rijden, werkelijk zo voor treffelijk als de handel beweert? Pagina 16. Het pastoraal concilie zal zich in januari bezighouden met het vraagstuk van de gezagsopvat- tingen en de gezagsbeleving. Pagina 17. IN DE VACATURE van mr. W. E. Sieg- mann, lid van de Eerste Kamer voor de KVP, is door het Centraal Stembureau tot nieuw Kamerlid benoemd verklaard drs. H. B. P. A. Letschert, burgemeester van Uithoorn (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Peter Post zal de Amsterdamse zesdaagse niet met zijn vaste koppelgenoot Fritz Pfenninger rijden. Op de laatste avond van de zes daagse van Zurich zou Post volgens Pfenninger niet zijn uiterste best hebben gedaan. De Zwitser op zijn beurt zou volgens Post er dan wel voor zorgen, dat de Amstelvener niet in Amsterdam zou winnen. En dat was voor organisator Kurt Vyth voldoende om Fost aan Rudi Altig te „koppelen". (Zie verder onze sportpagina.) Minister Luns, die zijn ministeriële verantwoordelijkheid in het oog moest houden, ging van de opvatting uit dat er een verzoek op tafel ligt van Enge land om lid te worden van de EEG en dat dit verzoek op de gebruikelijke manier door alle zes gezamenlijk zal moeten worden beantwoord. Dit zal ge beuren in Brussel op 18 en 19 december. De Nederlandse minister had donder dagmiddag een dejeuner met zijn Franse collega Couve de Murville op de Neder, landse ambassade in Parijs. Over en weer had men openhartig meningen uit gewisseld, zonder tot concrete overeen stemming te komen. Ondanks alle meningsverschillen zijn de persoonlijke verhoudingen tussen Luns en Couve de Murville correct. Van zijn besprekingen in Londen heeft mi nister Luns zijn Franse collega op de hoogte gesteld. De Britten willen ant woord van de gezamenlijke zes en niet van Frankrijk alleen. Met die opvatting is Luns het eens en dat heeft hij Couve de Murville duidelijk gezegd. Wat er op 18 en i9 december in Brus sel gaat gebeuren kon minister Luns in een vertrouwelijk gesprek met enkele Nederlandse journalisten in Parijs niet zeggen. Ook al heeft Frankrijk gedreigd met uiteenvallen van de gemeenschap pelijke markt. Nederland zal eenzelfde standpunt in geen geval innemen want de Nederlandse regering beseft dat zij het in Europa niet voor het zeggen heeft. Op Frankrijk wordt van alle kan ten druk- geoefend en die druk zal aan houden tot een compromis is bereikt. Het Nederlandse parlementslid ir. Vos ging in zijn rede na de minister veel verder. Ik weet niet zei hij of De Gaulle het standpunt weergeeft van de meer derheid van het Franse volk. Frankrijk vertegenwoordigt niet meer dan 30 pro cent van het totaal aantal inwoners van de zes en niet meer dan 20 procent van de totale bevolking der 13 Europese landen. Wij kunnen niet toestaan dat een land de loop der geschiedenis te genhoudt. Wil Frankrijk front maken tegenover de vijf dan zullen de gevolgen daarvan zeer ernstig zijn. Als Frankrijk zich uit de zes wil terugtrekken dan moet het zijn gang gaan zoals het zich al terug getrokken heeft uit de NATO. Frankrijk moet daarvan dan maar zelf de gevol gen dragen. Laat Frankrijk zelf tot die conclusie komen voor wij er toe komen. Als Frankrijk ons verlaat dan zullen wij ons aansluiten bij de overige twaalf. Dan kunnen 200.000.000 Europeanen verder gaan. Wij zullen de dag zegenen dat Frankrijk weer bij ons terugkomt. Wij hebben binnen de zes lang genoeg ge vochten en willen aan die onderlinge strijd een eind maken. Zo nodig zal Frankrijk moeten onder vinden dat ook wij kunnen vechten en harder kunnen vechten dan Frankrijk zelf. Op 13 en 19 december zullen de zes hun standpunt moeten bepalen. Uitstel kunnen wij niet toestaan want dan wor den de moeilijkheden nog veel gTOter. Frankrijk heeft het recht om neen te zeggen en onderhandelingen met Enge land te weigeren maar dan hebben wij het recht om Frankrijk te verzoeken ons te verlaten. Tijdens een persoonlijk gesprek met de heer Vos na afloop van zijn rede zei hij nog dat gemeenschappelijk onder handelen van de vijf met Engeland zeeir wel mogelijk is. Alleen al het drei gement dat over de landbouw met Frankrijk niet verder zal worden on derhandeld is volgens de heer Vos vol doende om Frankrijk bijtijds tot inkeer te brengen (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De KVP-radicaal Aar den heeft tijdens de behandeling van de begroting van defensie een motie inge diend om 40 miljoen op defensie te be zuinigen ten bate van ontwikkelingshulp. De motie werd direct gesteund door mede-KVP'ers, mej. A. Kessel, mr. H. van Doorn en Drs. J. W. Janssen en door P.v.d.A. en D'66. De C.H.U.- en A.R.-fractie waren tegen. Het zag er toen al naar uit, dat hij tegen de defensiebegroting zou stemmen wanneer de minister geen afdoend ant woord hierop zou geven. Het onverwacht optreden van de KVP- radicaal Aarden wekte in de Kamer enige verbazing, vooral omdat de twee KVP-defensiedeskundigen de heren Jansen en Maenen het woord al gevoerd haddén. Drs. Aarden baarde enige tijd geleden al opzien toen hij na de debat ten over de ontwikkelingshulp scherpe kritiek uitoefende op de houding van de KVP-woordvoerders tijdens de debat ten. Bij die gelegenheid zei hij al naar gepaste wegen te zullen zoeken om zijn voorstel tot verhoging van de ontwik kelingshulp met ongeveer 40 miljoen gulden naar voren te brengen. Drs. Aarden beriep zich daarbij op de opvattingen van de socialist Wierda die minister Den Toom al eerder wegen had aangegeven om zeker 80 miljoen gulden extra op zijn begroting te be sparen, zonder de defensiekracht aan te tasten. De heer Wierda meende dat enige verouderde oorlogsschepen uit de vaart genomen kunnen worden, de parate kracht van de landmacht ingekrompen kan worden als tegelijkertijd de perso neels- en materieelbezetting wordt op gevoerd, de onderhoudskosten van de landmacht bevroren mogen worden en voor de luchtmacht op het peil van 1967 gehandhaafd kunnen blijven. Bo vendien zouden alle taken moeten wor den afgestoten, die niet wezenlijk bij defensie horen. In totaal meende hij hierdoor 80 miljoen te kunnen bezuini gen. De socialist diende voor deze be zuiniging een motie in, ofschoon zij door de defensiecommissie in de Kamer met elf tegen vijf stemmen was verwor pen en door de begrotingscommissie met 10 tegen vijf stemmen. Destijds maakte de bezuiniging van 80 miljoen op defensie onderdeel uit van de so cialistische tegen-begroting van de heer Pesohar. (Van onze redactie buitenland) ANTWERPEN. Het is niet uitge sloten dat het in de toekomst moge lijk is de Schelde beter bevaarbaar te houden door het „vérankeren" van de zandbanken door middel van as falt. In het waterbouwkundig laborato rium te Borgerhout onderzoekt men thans of een nieuw procédé voor het leggen van asfalt onder water dit technisch en economisch inderdaad mogelijk maakt. Het procédé, in hoofdlijnen bestaan de uit een injectie van asfaltemulsie in de bedding waarbij tegelijkertijd het zand door trillingen vloeibaar wordt gemaakt. Esso-België heeft hiermee al tal van proeven genomen en thans in Londen patent gevraagd op deze nieuwe methode. AMSTERDAM (A.N.P.) Het Alge meen Handelsblad heeft gisteren het volgende communiqué uitgegeven: De hoofdredacteur van het Algemeen Handelsblad, mr. C. A. Steketee, heeft enige maanden geleden het voornemen te kennen gegeven naar een andere werkkring te gaan uitzien, zulks op grond van een sinds de totstandkoming van de Nederlandse Dagbladunie (ont staan door de fusie van het N.E.C.-con- eern met het Alg. Handelsblad), ge groeid verschil van inzicht met de lei ding van het bedrijf over de uitoefe ning van zijn taak. Tot nader aankondiging zal de heer Steketee zijn functie blijven uitoefe nen. Met het oog op zijn komend ver trek wordt met ingang van 1 januari 1968 tot mede-hoofdredacteur van het Algemeen Handelsblad benoemd de heer H. J. A. Hofland, tot dusverre waarnemend hoofdredacteur. Uit dit communiqué blijkt duidelijk, aldus delen de directie en de hoofd redactie van het Algemeen Handelsblad nog mee, dat het besluit van de heer Steketee geheel los staat van de aan gekondigde oprichting van de n.v. Uni- tel. De benoeming van de heer Hofland tot mede-hoofdredacteur waarborgt dat de aflossing van de wacht op een soe pele wijze zal kunnen verlopen.

de Stem | 1967 | | pagina 1