kop opmeneer... ze zijn er weldie goede cadeaus U- J! III geef'n PHILIPS N.V. NEDERLANDSE GASUNIE DE ZEVEN SNAREN meetassistent uw merk van service en vertrouwen Avonturen van Suske en Wiske 12 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 1 DECEMBER 1967 TRANSPORT EN VERKOOP VAN AARDGAS vraagt voor spoedige indiensttreding voor het verrichten van controle en onder houdswerkzaamheden aan de instrumenten in de Meet- en Regelstations. Leeftijd: 25 - 35 jaar. Opleiding: L.T.S. Elektrotechniek en/of Meet- en Regeltechniek. Bedrijfsérvaring op meet- en regel- gebied is gewenst. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van geboortedatum, opleiding en ervaring, datum van mogelijke indiensttreding, enz. te richten aan de Afdeling Personeelszaken onder no. PS/FO 341/1811, Postbus 5091, 's-Gravenhage. Altijd handig, zo'n Philips hand- haardroger. Lichtgewicht en dege lijk. Regelbare luchtstroom 24.95 Met drooghoes en slang, compleet in luxe opberg toilettas 48.95 Tijdelijk met 9.geschenkpremie Speciaal voor "haar". Een Philips haardroogkap, een prachtcadeau! Praktisch en toch luxueus; oerdege lijk en toch zo typisch vrouwelijk. Regelbare temperatuur, inschuif bare rand... èn Philips kwaliteit! Twee modellen 59.75 en 6?.75 In huis of op reis. Een uitkomst voor elke mdderne vrouw, zo'n Philips cassette-haardroger. Com pact, handig en elegant. Bergt zijn eigen snoer,- slang en drooghoes. Prachtig en praktisch! 69.50 Tijdelijk met -20.geschenkpremie Een complimenteus cadeau. Bij schoonheidsbehandeling helpt de Philips Beauty-set. Prettig voor mas sage en aanbrengen van crèmes. Praktisch voor snel, pijnloos ont haren. 49.95 Philips Ladyshave, apart, 24.95 Muzikaal gezelschap. Waar u ook gaat of staat. Uit of thuis. Philips maakt een hele serie kwaliteits-por- tables met miniatuur-techniek. Dit model (met zelfs de FM-band erop!) vangt extra veel zenders en geeft een prachtig geluid 169. 1 nr— il=sll ilïll JlipII! s§I=j Een sappig idee, zo'n nieuwe Philips citrus-pers. Gezondheid voor het hele gezin. Ideaal ook voor baby. Grapefruit, sinaasappel en citroen perst u snel en zonder moeite tot de laatste druppel uit 39.95 Hoort in elke keuken. Geen appa raat zo handig, praktisch en veel zijdig als een Philips mixer. 3 Snel heden, 1001 mogelijkheden. Op en top Philips! 39.95 Met kneedhaken en ophangbeugelin leuke cadeau verpakking 45.75 Complete, luxe-set met rauwkost- snijder en bijbehorende beker. Snijdt alle harde groenten snel en regelma tig. Speciale pureerschijf voor pu reren en zeven. In luxe cadeauver pakking, met receptenboekje 71.25 Nieuw, keuken-idee. De nieuwe Philips snijmixer, handig en veelzij dig. Snijdt en" snippert groenten, peulvruchten, ijsblokjes, vruchten. Geweldig voor soepen, babyvoedsel, milkshakes, enz. Met snijmesje, klopschijf en mengschijf 44.95 Het speelse cadeau. Overal speelt hij, deze handige mini-portable met 1 luidsprekers (ook te gebruiken als babyfoon!). Ontvangt vele stations in lange- en middengolf. Klein for maat, groots geluid 109. Vlug en veilig De bekende koffie molens van Philips. Vingerveilig, want zij werken alleen als de deksel dicht is. Mooie, moderne vorm in blauw of groen. (20.25) Luxe model (zie tekening), nu met praktische voorraadbus voor uw koffie 25.50 Handig koffiemalen. De unieke Philips wandmolen met echt maal- werk is instelbaar op 9 fijnheden. Reuze praktisch is het doorzichtige reservoir voor 400 gram bonen. Altijd direct startklaar 59.95 Modern koffiezetten. Een bijzondere verrassing dit nieuwste Philips kof fiefilter voor een heerlijk kopje geurige koffie. Zonder geloop naar de keuken. De koffie wordt auto matisch gezet in de huiskamer. Gezellig 44.50 Strijkt zo gemakkelijk. Handig, dat tuinieltop-snoer, dat nooit meer in de weg zit. Een uniek Philips voor deel. Met open handgreep 38.25 In luxe witte uitvoering met slijt vast snoer 39.95. Andere modellen 29.95 en 34.95 Strijkt alles! Geeft u een Philips lichtgewicht stoomstrijker, dan geeft u twee strijkers in één! Strijkt mèt of zonder stoom. Persen zonder perslap. Strijken zonder invochten. Spaart moeite en tijd. Ideaal voor alle goed 59.95 PHILIPS

de Stem | 1967 | | pagina 12