Huw ster te rr PARKER (...omdat er vers vlees en verse lever in zit!) Troef Voordeel Geef een Parker; want een Parker schrijft jaren en jaren en jaren „dank je'|^_^ ONDANKS SCfl AUDRY HEPBI behaaglijke nylon-watté duster GENERAL» ELECTRIC Slaap gezond, slaap rustig onder een met „Sleep-Gsiard" beveiligde General-Electric deken gemaakt met veel vers vlees en verse lever GEMEENTE BRED Openbare bekendmaking SAMEN NAAST PAAR ONBENUL Snoep verstandig eet 'n appel méér variatie in gloednieuwe mode BREDA, Ginnekenstraat 30 Terry heeft gelijk Frolic is een nieuw, halfdroog honde- voedsel, en 't smaakt beter. Waarom? Omdat Frolic gemaakt is met veel vers vlees en verse lever. Daarom is Frolic ook luchtdicht verpakt - om het heerlijke vleesaroma te bewaren. Geef uw hond Frolic - u zult het zien- Frolic smaakt beter. Frolic - maar 1.10 De burgemeester van Breda brengt ter openbare kennis, dat op de secretarie, (afdeling volkshuis vesting, Catharinastraat 16) voor een ieder ter lezing is neergelegd een afschrift van het proces verbaal der tot het aanhoren van bezwaren op 24 oktober 1967 ten gemeentehuize alhier, gehouden zitting, alsmede een afschrift van het advies van de gecommitteerde, benoemd tot het aanhoren van be zwaren, inzake het plan van onteigening ten name van de gemeente Breda ten behoeve van de ver ruiming van het kruispunt Terheijdenseweg Nieuwe Kadijk Crogtdijk. Ieder kan van deze stukken op zijn kosten afschrift nemen. Breda, 29 november 1967. De burgemeester voornoemd, Merkx. DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 29 NOVEMBER 1967 UTRECHT Arli kend de schouders o mensen die in het ar van korte duur. Ook ii wood heeft op dit gel aanwijsbare redenen publiciteit die zo'n hu de zogenaamde filmbl filmsterren de carrièri beelden van sterren 1 was. Meestal geldt he terugtrekt op het twe schijnt DE methode. Jeanette MacDönald eens een pas weer via herontdekte ster te noen getrouwd met Gene Raynn nig opvallend hoofdrolacte dies ,,De zeven sleutel pake" en societydram; bleef zingen na haar huwej met Nelson Eddy het idea liefdespaar", Gene zag me nig meer op het filmscher vergezelde zijn echtgenote internationale concerten ei studio's. Een ander voorbeeld vi aal filmhuwelijk was daL nald Colman en Buelah man, de jeune premier ij twintig en dertig, vaak in turen als „De gevangene en „Beau Geste", ontpop] vijftiger tot een begaafd Ier culminerend in zijn double life", waarvoor hij Oscar veroverde. Buelah huwelijksjaren slechts zeer op het scherm te zien. Van de filmechtparen, cl huwelijk vrijwel steeds sa scherm te zien waren is chard Burton - Elizabeth een der meest bekende voorbeelden. Het schijnt methode te zijn om een 1 goed te houden. Sedert het kende optreden in de art lukking „Cleopatra", trad< tereenvolgens samen op ii P's", „The Sandpiper", „"V of Virginia Woolff" en „I feeks", terwijl eerstdaags ,-The Comedians" van Gr< ne in roulatie komt, ondei] Peter Glenville en films Faust'us" en „Goforth" staan. Burton trad daar tussendq Claire Bloom als tegenspee Martin Ritts verfilming va Carré's „The spy who can the cold", Glenville's Bed in „The nigt of the Iguana' les wijst erop dat het ech ton vastbesloten is zoveel rr men voor de camera's op en zich niet door twee g verschillende filmproduktiei scheiden. Andere voorbeelden van e die bij voorkeur met hun een film optraden waren Bogart, die na de ontdekkin ren Bacall in ,,To have and met haar samen optrad in „The big sleep" en „Key de zingende cowboy Roy zijn vrouw Dale Evans naast1; Trigger in vele B-westerns rol toeschoof. Ook Charles ruimde vaak 'n klein plaatf zijn echtgenote Elsa Lancas de bruid van het monster kenstein anno 1935 in bijvoorbeeld „Witness for cution" onlangs nog op ons vertoond. Een van de meest me- voorbeelden van het optred. echtpaar samen in één li ..Mrs, Minniver". Greer Ga de de titelrol, Walter Pid| «e meneer Minniver en C genoot Richard Ney speeld Frederic March speelde op U]d vaak tegenover zijn Florence Eldredge onder me et mercy" en ..Inherit the - wijl de eerste echtgenote v t-haplin, die een eigen fi opbouwde, Paulette Godai met haar man in „Modei en The great dictator" be Een andere grote komi jaren twintig Harold Lloy zijn vaste tegenspeelster M vis, waarop Mildred er 5f„r"ere aan gaf en een- woods meest gelukkige (ADVERTENTIE Schrijven is een heel per soonlijke zaak. Daarbij geeft een Parker het meest per soonlijke schrift. Daarom is een Parker ook zo'n per soonlijk geschenk. Er zijn al Parker sets vanaf f 18.50 Products of the Parker Pen Company, Makers of the World's Most Wanted Pens. 17.50 Heerlijk warme lichtgewicht duster in frisse kleurige dessins. Makkelijk in de was. Vlug droog. Helaas niet telefonisch of per post te bestellen. Parker 21 Octanium pen met platenium punt f 27.50 Bijpassende ballpoint f 12.- Bijpassend vulpotlood f20.- Parker De pen met het juiste formaat voor een damestasje. Vulpenhouders vanaf 21.75 GEVRRAGD Mevr. Muller - de Smidt Scheldekade 32 Terneuzen "Frolic "Frolic smaakt béter! 0 "Mijn baas zegt ook 0 0 Frolic smaakt béter" t Parker 4 colour {lighter De vierkleurenballpoint met het „denkende" systeem f 24.50 Deze aanbieding geldt vanaf woensdagmorgen 9 uur t/m vrijdag Idee (zolang voorradig) Gedeponeerd handelsmerk van General Electric Co., U.S.A. Importeur voor Nederland: Mijnssen Co N.V., Keizersgracht 205, Amsterdam, tel. 020-64876. De General Electric Sleep-Guard" deken gunt u een ideale nachtrust. Behaaglijk en volkomen ontspannen. In een bed dat op elke centimeter heerlijk warm is. En blijft. Daalt de temperatuur in de kamer, dan zorgt het automatisch controle- systeem in de deken dat de temperatuur in bed gehand haafd blijft. Sleep-Guard" waakt en verzekert u van een verkwikkende slaap. 1-pers. deken AG55 ƒ119.50 2-pers. deken AG56 139.50 (met 1 regelkastje) 2-pers. deken AG57 159.50 (met 2 regelkastjes voor afzon derlijke temperatuurregeling van elke helft) „Sleep-Guard" is General Electric's han- delsmerk voor een exclusief veiligheids systeem, dat waakt over elke vierkante centimeter van uw deken. Voor uw com fort kunt u met de regelknop kiezen uit 9 tem Parker 75 Met diep gegraveerd reliëf. Verstelbare penpunt. Vulpenhouders vanaf f165.- Büpassende ballpoints vanaf f99.50 Bijpassende vulpotloden vanaf f99.50 Parker 65 Voor een fluweelzacht Vulpenhouders vanaf f72.50 Bijpassende ballpoints vanaf f27.50 Bijpassende vulpotloden vanaf f30.- Parker 51 Constante inkttoevoer door het onovertroffen Aero-metric inktsysteem. Vulpenhouders vanaf f65.- Bijpassende ballpoints vanaf f25.- Bijpassende vulpotloden vanaf f 25.- Parkcr 45 Direct schrüfklaar door inktpatroon of door normaal vullen uit de inktpot. Vulpenhouders vanaf f 19.50 Bijpassende ballpoints vanaf f li- Bijpassende vulpotloden yanaff20.

de Stem | 1967 | | pagina 10