In O.-Z.-Vlaanderen-Oost sporthal haalbare kaart Feest te Kloetinge: 50.000-ste aansluiting Allianc overwi] de Jeu CP DE KLEDINGBOKSER Mening Jeugdraad Hontenisse SMIDJE VERHOLEN DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 27 NOVEMBER 1967 Commissie Dagblad De Stem Hulst Afmetingen ZUID-BEVELAND GOES WALCHEREN MIDDELBURG Grote menigte zag intocht Sint-Nicolaas Sanering Hulst Geen bezwaren tegen ontwerp- bestemmingsplan Te Vlissingen Bromfietser op afgesloten weg verongelukt wat en waar? ga met uw tijd mee.neem een privé-rekening! ra raïffeisenbank Hoger begrotingstekort N.V. WATERLEIDINGMIJ. MIDDEN-ZEELAND Fusies VANDAAG MORGEN Ernstig ongeval op mosselkotter EXAMENS HOOGWATER Het gehein van de UyienborgJi iff! Tob Ruil uw oi Schaf u de Naaimsc (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De Jeugd raad Hontenisse is van mening, dat een sporthal in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen-Oost: ge meenten Hulst, Clinge, Hontenis se, Graauw, Vogelwaarde en St,- Jansteen, financieel een haalbare kaart is. De Jeugdraad heeft b. en w. van Hontenisse een dezer da gen laten weten, dat een derge lijke accommodatie voor deze ge meente alleen niet te realiseren is. Bij het gemeentebestuur is met klem aangedrongen om spoedig stappen te ondernemen een sport hal te bouwen in streekverband. Aangenomen wordt dat in de ge meenteraad van 6 december dit onderwerp ter sprake zal worden gebracht. In een rapport dat door de Jeugd- raad bij b. en w. van Hontenisse is gedeponeerd wordt gewezen op de noodzaak in Hontenisse een gemeente lijke gymzaal te bouwen. Alvorens plannen te maken voor de bouw van een sporthal, zo meent men, is een gemeentelijke gymzaal een eerste ver eiste, De sporthal moet er alleen zijn voor grote evenementen. Gedacht wordt aan een zaal van 10 bij 20 meter, die f 300.000 moet kosten. Alle scholen zouden hiervan gebruik kunnen maken waardoor de exploitatie volledig ge dekt kan worden. De Jeugdraad neemt met groot optimisme aan dat hierover op 6 december een voorstel in de raad ter sprake zal worden gebracht en dat de raad unaniem in de meest gunstige zin zal besluiten. Ruim een jaar lang speelt reeds de kwestie van het al dan niet bouwen van een sporthal. Het raadslid Wese- mael in Hontenisse bracht dit onder werp voor het eerst in de raad. Spoedig werd zijn voorstel gesteund door de heer J. Menu. Hij vroeg b- en w. een commissie in het leven te roepen om de moge lijkheden te bestuderen. N.a.v. dit verzoek werd een brief gestuurd aan de Jeugdraad Hontenisse, waarin om advies werd gevraagd. De Jeugd raad had geen ervaring in deze materie Steun werd daarom gezocht bij de Nederlandse HeidemiJ, die vóór wat betreft de bouw van gymzalen en sport hallen in ons land haar sporen reeds ruimschoots heeft verdiend. Een vertegenwoordiger van de Hei- demij kwam daarop praten met de Jeugdraad in Hontenisse. Tijdens deze bespreking bleek dat de bouwkosten ongeveer negen ton zullen bedragen. Gerekend mag worden op een bedrag van f 250.000 aan subsidies. Blijft een Dagblad vooi Zeeland KANTOREN: Voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14 telefoon 2317 Hulst. Voor WaJctleren en Zuid-Beveland: Klokstraa* l telefoon 6252 GOES. Eerste redacteur voor Zeeland: F DE LlO'l teL 6252. Goes privé 7300 Goes Exploitatie, inspectie Zeeland L K M DE JONG tel 011504281, l erneuzen Redacteur voor dr Kanaalzone: 3. HüSKFN Breitnerstraat 81, Terneuzea Tel. 01150-3296. Redacteur voor Oost-Zeeuwscti-V laanderen: J. ROBESLN, K 1,1 kult 18-20. Axel tel 01140-2006. Reflnr'rire voO' Zntd-Beveland en Walcheren: Mej S. MAASKAN! Singelstraat 17 Goes, tel. 01100-5689. Rayv he heer riet voor Zuid-Beveland en Walcheren K_ MENT] tel 6252 Goes. Prys voor losse adveiientles. oesternd voor de editie Zeeland I U.20 per mm 1 mm ingezonden meded-"neen 214 mm gewone advertenties Bij Q'ntract aanzienlijke reductie. „Kleintjes": 3 regels of minder f L,- elke regel meer 0.25 Als één regel geldeD 23 letters en/of leestekens Bi) plaatsing ook in de Brabantse oplage resp. f 1,75 en I 0.65 Bi) S achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegeD half geld (ADVERTENTIE) bedrag van f 550.000, ten laste van de resp. gemeenten. Voor de gemeente Hontenisse al leen achtte de Jeugdraad deze post niet op te brengen. De exploitatielasten worden geraamd op f 100.000 per jaar- Indien dit bedrag wordt uitgesmeerd over de zes eventueel deelnemende ge meenten, dan zou dit neerkomen op een bijdrage van f 5 per hoofd van de bevolking (20.000 inwoners). De Heidemij deelde bovendien mee, dat Hulst ook plannen had om een sporthal te bouwen. Men wil nu probe ren om via het gemeentebestuur van Hontenisse Hulst aan te zetten tot deelname in een gezamenlijk plan. Het zou een mooi resultaat zijn, zo redeneert men in het kader van de streekontwlkkelin? Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen-Oost. Het komt er niet op aan waar de sporthal komt. De Jeugdraad verlangt niet dat deze in Hontenisse komt. Als ze maar ergens op een centrale plaats wordt gebouwd zo meent men. De sporthal, zoals het plan is inge diend bij b. en w. van Hontenisse, en waarovei reeds in onze editie werd be richt. nee. een staanoppervlakte van 28 bij 42 meter, met een mintmurn- hoogte van 7 meter, Voonien wordt in eer ruimte voor 250 toeschouwers. De afmetingen van het gebouw bieden de mogelijkheid tot het uitzetten van: zeven badmintonvelden, vier voiley- balvelden, twee basketbalvelden, een zaalhockeyveld, een microkorfbalveld een zaalhandbalveld en een enkel, of dubbelspeltennisveld. Er is een hal met garderobe geprojecteerd, admi nistratieruimte. was- en kleedgelegen heden. Door uitbreiding met ruimten voor jeugdwerk, maatschappelijk werk en recreatie, kan de sporthal, al dus het plan van de Heidemij, dienst doen als centrale wijkvoorziening- De hal Is bruikbaar voor bijeenkomsten. De Heidemij is van oordeel, dat in gemeenten met een inwonertal van on geveer 20.000 het exploitatieoverzicht een gunstig beeld zal vertonen. Geboren: Willem, z.v. A. Remijnse- de Jonge; Pieternella, d.v. B. Tres-de Pree; Johannes, z.v. J. Houtekamer- Witte; Pieter, z.v, P. Dekker-Machiel- se; Klazina, d.v. J. Kruljsse-van Bel- zen; Jacob, z.v. L. Korstanje-Smit; Anna, d.v. K. Laport-van der Weij; Adriaan, z.v. J. Witte-Hoogerland; Cor nells, z.v. J. van Dalen-de Nood; Wil- lemina. d.v. H. Poortvliet-de Mul; Mi- chèle, d.v. R. Schotten-Scihaier. Overleden: Elizabeth wesdorp, 79 jr., wed. M. Geuze; Maatje Kramer, 70 jr.. ev. A. de Looff; Maria Nagel- kerke, 50 jr. e.v. H. Sprong; Cornells Hollestelle, 76 jr., echtgen. v. J. Schip per; Jan Meuring, 77 jr, wtdn. L.S. Hamers. Getrouwd: C. Sinac. 26 en J. Dries- sen, 19; P. Hoekman, 23 en E. van Vel- zen; C. Adriaanse, 23 en D. Hollestelle; Q. Murre, 25 en F. de Kok, 22; J. Mangnus, 22 en J. van Hoorn; I. Fok- ke, 26 en A. Hoffert, 19. Een grote menigte had zich zater dagmiddag bij de Beatrixbrug verza meld om daar om kwart voor twee Sint-Nicolaas te zien aankomen. Na dat de Sint zich op zijn schimmel had geïnstalleerd zette de stoet zich in beweging voor een rondgang door de stad, waarbij een kort bezoek werd gebracht aan het ziekenhuis en het bepjaardenhuis aan dè Herengracht. Het gezelschap werd vergezeld door een groep ruitertjes op pony's, die vooraf werden gegaan door drte herau ten te paard en het muziekkorps ON- DA. Het tamboer- en pijperkorps Ju liana sloot de lange optocht. Op het bordes van 't stadhuis, waar Sint-Nicolaas door het gemeentebe stuur werd ontvangen legde burge meester mr. J. Drijber de Sint zijn verlanglijstje voor: „We zouden zo graag een tweede burg over het kanaa' hebben voor de bewoners van Zuid." (Van een onzer verslaggevers) HULST De gemeenteraad van Hulst zal op écn december beslissen over de vaststelling van het bestem mingsplan Kom 1 m.b.t. de vier sane ringsplannen in de binnenstad. Er zijn gedurende de periode waarin het ont- werpbestemmingsplan ter inzage heelt gelegen, geen concrete bezwaren in gebracht. Er waren wel enkele personen, die meedeelden dat zij geen bezwaren had den, maar wel wezen op al hun rech ten tot vergoeding. Wettelijk Is vast gesteld dat drie maanden na het ter inzage liggen voor het publiek het plan moet worden vastgesteld. Inmiddels is duidelijk geworden, na overleg met het ministerie van Volkshuisvesting, dat geen rijksbijdrage is te verwachten voor het plan Beestenmarkt. Dit ge deelte zal dus buiten het besluit tot vaststelling dienen te blijven. Na vaststelling van het plan zal dit nog een maana ter inzage liggen, waarbij gelegenheid Is tot het uiten van bezwaren. (Van onze correspondent) VLISSINGEN De 54-jarige B.K. uit Vlissingen i ter hoogte van de sporthal met zijn bromfiets op een betonnen rio leringselement, gevuld met zand gere den. Hij liep daarbij dusdanig letsel aan het hoofd op, dat hij na aankomst in het St.-Jozefziekenhuis vrij snel is over leden. De betrokkene reed uit de richting Westsouburgseweg naar de Roosevelt- laan via de voor 't verkeer gesloten laan langs de sporthal. Deze laan is over een lengte van 35 tot 40 m onbe straat en wordt afgesloten met twee betonnen rioleringsbuizen gevuld met zand. Door bromfietsers en fietsers wordt deze weg tussen Souburg Vlissingen vrij intensief gebruikt. (ADVERTENTIE) u uw eigen bankrekeningja, waarom niet! het is zo gemak kelijk. u opent uw privé-rekening bij de Raïffeisenbank. u stort daar geld op of laat er uw salaris of andere ontvangsten op overmaken, dan kunt u ook al uw betalingen via onze bank regelen, zélf kunt u dagelijks over contanten beschikken, een Raiffeisenbank-service die geheel GRATIS is! spaarbank en alle bankzaken Kantoren te: Axel - Biervliet - Boschkapelle - Breskens - Clinge - Graauw - Heikant - Hengstdijk - Hoofdplaat - Hulst - Kloosterzande - Koewacht - Lamswaarde Ossenisse - Overslag - St. lansteen - Stoppeldijk- Terneuzen - Zuiddorpe - Sluiskil. (Van een 'onzer verslaggevers) GOES De Stichting Sportbelangen Goes heeft voor 1968 een begrotings tekort van f 178.500,- geraamd; dat is bijna 30.000 gulden meer dan voor het lopende jaar. De raad zal worden voorgesteld dit nadelig saldo te dekken .et nadelige saldo wordt vooral ver oorzaakt door de tekorten op de ex ploitatie van de sportterreinen aan de Westhavcndijk f 96.000,- en het zwem bad f 124.000.-. (Van een onzer verslaggevers) KLOETINGE Zaterdagochtend is in Kloetinge de 50.000e aan sluiting op het distributienet van de N.V. Waterleidingmaatschap pij Midden-Zeeland officieel in gebruik genomen. Het betrof de aansluiting van het pand Boers- mastraat 30. Mevrouw C. Mes- Peters, echtgenote van de presi dent-commissaris van de maat schappij, ontsloot op de stoep voor dit huis de watertoevoer. Terwijl in de keuken het water Uit de kraan begon te lopen werd op de hoek van de straat een fon tein in werking gesteld. Ir. T, Verheul, directeur van de N.V., bood de bewoners van het huis, het echtpaar F. de Pree-G. de Nood, een vaatwasmachine en een jaar gratis waterverbruik aan Tijdens een bijeenkomst in het is meentehuis van Kloetinge heeft mr. dr. A. Mes, president-commissaris, ge wezen op de moderne ontwikkeling in de totstandkoming van grotere bedrijis- eenheden bij de watervoorziening in Zeeland. De N.V. waterleidingmaat schappij Midden-Zeeland kan nu als een middelgroot bedrijf worden be schouwd. De heer Mes sprak de hoop uit, dat Zeeland binnen enkele jaren over écn drinkwaterleidingbedrijf zal besch-kken, waarmee het qestelde doel van 100.000 aansluitingen bereikt zal zijn. Mr. Mes stelde met voldoening vast, dat de fusie met/de waterleidingmaat schappij Tholen binnenkort een feit zal zijn. Een nauwe samenwerking met Schouwen Duiveland zal waarschijnlijk volgen. Wanneer ook met Schouwen Duiveland een fusie zal zijn aang€ zal de naam van de N.V. waterleiding- igegaan leiding- maatschappij Midden-Zeeland verande ren in Noord-Zeeland", zo deelde de heer Mes mee. Hij sprak de hoop uit, dat het daarna mogelijk zal worden om met de waterleidingmaatschappij Zeeuwsch Vlaanderen samen op te trekken. De N.V. heeft al jaren geleden een 100 procent aansluiting van de in haar gebied aanwezige percelen bereikt. ,,Er zijn nog een paar mensen, die geen aansluiting willen. Die zullen we dan maar als een uitstervend ras be schouwen aldus de heer Mes. Het muziekgezelschap Excelsior uit Kloetinge heeft de feestelijke gebeur tenis van zaterdagochtend muzikaal Mevrouw Mes draait de kraan open voor het huis van de familie F. de Pree. begeleid. Volgens burgemeester P. Da- niélse van Kloetinge was het de be doeling geweest dat Excelsior de „Wa termuziek" van Handel ten gehore had gebracht bij deze 50.000e aansluiting. Er was echter niet genoeg tijd ge weest om te repeteren. De neer Danielse Zei veel respect te hebben voor het werk van de water leidingmaatschappij. „Uw klanten, wor den uitstekénd bediend", aldus de burgemeester. Het personeel van de waterleiding maatschappij zal bij gelegenheid van deze gebeurtenis een aantal oude gra vures ontvangen, dat door de Vereni ging Lood is uitgegeven. Hoofdplaat Raadsvergadering; De raad besloot akkoord 'te gaan met een uitkering in eens over 1967 I.v.m. nacalculatie aan het gemeentepersoneel. De bezoldi ging voor de gemeenitebode werd vast gesteld op f 1015 per jaar, voor de ge meentegeneesheren op f 412 en de ver goeding voor medicamenten op f 40 per jaar. Tevens besloot de raad akkoord te gaan met de aanstelling in vaste dienst van de gemeentebode de heer C. Mollet en een schoonhoudster van het gemeen tehuis, mevr. O. de Ruysscher pel- een januari en een typiste A. mej. M. de Poorter per 2 februari a.s. Ook werd ak koord gegaan met het ontwerp-besluit van G.S. van Zeeland tot wijziging van de bezoldigingsregeling voor de ge meente-ontvangers per een januari 1967. N.a.v. de aanvraag voor subsidie voor 1968 door de katholieke reclasserings- vereniging werd besloten f 25,- toe te kennen. Tot leden van de commissie van advies ingevolge de woonruimtewet 1947 voor 1968 werden herbenoemd met al gemene stemmen, de heren J. v.d. A- meele, C. Hamelynck, C. Rijckaert, L. Roets en M. Wijffels. Bij de behandeling van het voorstel tot afwijking van he; bepaalde in art. 19 eerste lid der l.o.-wet besloot de raad de Kroon te verzoeken ontheffing te verlenen van art 19, daar la het verleden niet is gebleken dat er behoefte bestaat om over te gaan tot op richting van een openbare school voor g.l.o. Bij de behandeling van de aan vraag voor subsidie over 1968 voor de oudervereniging „Voor het zorgenkind" te Hulst besloot de raad deze vereniging 2 cent per inwoner toe te kennen. MIDDELBURG Rijksarchief 9.30-12.30 en 13.30-17.30 um Curieuze archiefstukken City 20 uur James Bond contra dr No, 14 BIERVLIET Winkelweekactie HULST Bioscoopgebouw De slachter van Bal- j timore, 13 j. TERNEUZEN Luxor 20 uur Zwarte markt der liefde, 18 J. RILLAND-BA TH Gemeentehuis 19.30 uur Raadsvcrg. VLISSINGEN Alhambra 20 uur De duivel met de rapier, 18 j. GOES Grand 20 uur Strip-poker, 18 j. BRESKENS Gocdertüt 14-17 en 19-21 uur Model, woningen BRUGGE Memlinc 20 uur De dubbele man, a.l. Zwart Huis 20 urn- Met vuur spelen, 18 j. Forum 20 uur De non, 18 j. Scala 20 uur Vooral niet met mijn vrouw GENT Capitool Hun laatste slag, 18 J. Majestic De non, 18 J. Plaza Arabesque (bijfilm: Zorgen bij de vleet), 18 j. Select De man met de Buick, 18 J, SINT NIKLAAS Eden 20 uur Vijf stoere knapen voor Singapore Century De kanonneerboot van de Yang Tse, 18 j. Palace 20 uur De plunderaars, 18 J. Rex Harde slagen in Tanger, 16 j, Scala Paniek in het wasmuseum, 11 j, ANTWERPEN KNS 20 uur Purper Stof Rex 10, 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Oscar Vaydeville Odeon 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur De Arnauds, a.l. Pathe 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur De buit liet op zich wachten, 18 J. Rubens 12, 14.30, 17.30 en 20.45 uur Een dozijn ploerten. 18 j. Ambassade 12, 14, 16, 18 20 en 22 utr Haar dertiende gril, 18 j Savoy 12. 14, 16, 18, 20 en 22 uur De liefdescarrousel, 18 j Astrid 10, 12, 14, 16, 18. 20, 22 De macht van het geld, a.l. Quellin 14, 16, 18, 20 en 22 uur De brieven van de Schorpioen, 18 j, Astra 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur De blonde van Peking, 18 j. Capitole 12, 14, 16, 18. 20 en 22 tl One million dollar for seven muiég 18 jaar Palace De bruggen van Toko Hi, lij. (Van onze correspondent) YERSEKE De 28-jarige A. D. uit Yerseke is tijdens loswerkzaamhe- den op de mosselkotter Ye 197 door een drijfas gegrepen en in het ruim van de kotter rondgeslingerd. Met zwa re verwondingen aan zijn linkerarm en met een groot aantal kneuzingen werd het slachtoffer naar het zieken huis in Goes vervoerd. Vandaar werd D. overgebracht naar het Djjkzicht- ziekenhuis in Rotterdam, waar de lin kerarm moest worden afgezet. HULST In het St. Liduinazieken- huis te Hulst slaagden voor de aanteke ning kraamverpleging de zusters: R. M. Asselman. KI- de Jonge, M. de Jon ge, H. v. Opdorp, M. Reels, A. de Winae. Afgewezen; geen. HULST In het St. Liduinazieken- huis te Hulst zijn geslaagd voor het diploma A ziekenverpleging de zus ters: Paula Cammaert, Gertrudis v. d. Manacker, Maria Ronse, Marie Louise V. Roeyen, Marie Therese Sanders, Emmy Steyaert. Emmy Temmer man, Hedwig Verhoeven, Maria Ver- straeten, Maria van Waes. Afgewezen: geen. Morgen, dinsdag 28 november: Hansweert, 11.52 uur. Terneuzen 12.22 uur. Vlissingen, 10.56 en 23.30 uur. Wemeldinge, 0.02 en 12.31 uur. MIDDELBURG Rijksarchief 9.30-12.30 en 13.50-17.30 uur Curieuze archiefstukken City 20 uur James Bond contra Dr. No. 14 Jaar BIERVLIET Winkelweek TERNEUZEN Luxor 20 uur Zwarte markt der liefde 18 jaar OOSTBURG Ledel 20 uur Angélique en de koning 14 jan VLISSINGEN Alhambra 20 uur De duivel met de rapier 18 jaar KOEWACHT A. de Schepper 14 uur Bejaardenschieting BRESKENS Bejaardencentrum Goedertjjt 14-17 e« 19-21 uur Modelwoningen BRUGGE Memlinc 20 uur De dubbele man, a.l. Zwart Huis 20 uur Met vuur spelen, 18 j. Forum 20 uur De non 18 jaar Scala 20 uur Vooral niet met mijn vrouw 18 jaa' GENT Capitole Hun laatste slag, 18 J. Majestic De non. 18 j. Select De man met de Buick, 18 SINT NIKLAAS Eden 20 uur Vijf stoere knapen van Singapore Century De kanonneerboot van öt Yang Tse, 18 j. Rex Harde slagen ii Tanger, 18 J ANTWERPEN Rex 10, 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur Oscar Vaydeville Odeon 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur De Arnauds, a.l. Pathe 12, 14, 16. 18, 20 en 22 UW De buit liet op zich wachten,18 Rubens 12, 14.30, 17.30 er. 20.45 uur Een dozijn ploerten, 18 j. Ambassade 12, 14. 16, 18, 20 en 22 I Haar dertiende gril, 18 j Savoy 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur De liefdescarrousel, 18 j. Astrid 10, 12, 14, 16, 18, 20 en 22 ue De macht van het geweld 14 J» Quellin 14, 16, 18, 20 en 22 uur De brieven van de Schorpioen, l Astra 12, 14 16, 18, 20 en 22 WIT De blonde van Peking, 18 1- Capitole 12, 14. 16, 18 20 en One million do'lai for seven muroe- 18 jaar qi I8i Palace De bruggen van Toko. g t 1308: Plotseling scheen de boekhandelaar een lichtje op te gaan. „Als dat zaakje nog altijd in dezelfde fa milie is, dan zouden ze kunnen weten, dat oud-oom Jacob een rijk man is geweest peinsde hij. „Juist", zei smidje Verholen tevreden. „En toen heb ben ze dat sappige stuk van Sipko Stunt in de krant gelezen en toen dachten ze „We zullen die sakkerlootse van Uylens nóg een keer te pakken ne men!" vulde Gozewijn woedend 'aan. Hij balde zijn vuisten, zoog zijn borst vol lucht en bulderde: „Maar dat zal ze niet glad zitten, de gauwdieven!" En vóór de smid het verhinderen kon, was hij in een blik semsnelle ren op de ingang van het eethuisje afge stoven. Zijn woede verschafte hem zo'n niets ontzien de reuzenkracht, dat zelfs de forsgebouwde portier niet tegen hem was opgewassen. Met een eenvoudi ge handbeweging kegelde Gozewijn deze mannetjes putter omver en zoefffhij was al binnen. Zijn stormachtige entree in het exclusieve eethuisje ver oorzaakte natuurlijk de nodige deining, want de Swarte Piraet was nu eenmaal dat soort chique ge legenheid, waar rijke, bejaarde zékenliede" domme een hapje komen eten met een mooie,---p snl,. retaresse. En zulke zakenlieden worden bu e kelijke bezigheid liever niet gestoord „Waar is de baas van deze dieventent. or Ook zewijn, toen hij binnen was. Intussen smidje Verholen binnengekomen en die ces w,t. meteen, dat hij inderdaad op het Soellejipwjj d»1 Want wat hing daarginds aan de wand- niet7 Keeper Rudie Vos (HVl W Een beeld uit de belang (Van onze sportcorrespol BREDA Alliance en voeren de derde klasse D Alliance wipte Grenswach de leidersstoel en N.S.V. M.O.C. Vogelwaarde boei verdienstelijk gelijk spel in bergen. Zierikzee klopte! met 3-0 en ook H.V.V. erl wonnen hun thuiswedstril GRENSWACHTERS—ALLIA. deze spannende wedstrijd metl van uitstekend voetbal ware! doelverdedigers een struikelbli de vele aanvallen. Kort voor rj I Verkuyl zijn doelman letterlll handje door de ba) uit doel t| Van den Boom maakte op de e] stip geen fout: 01. Na rust beide ploegen kansen en haljj tweede helft schoot Hommers de treffer in het Putse doel en was de strijd beslist: 02. METO—STEEN: Na 16 min| men de bezoekers de leiding hard schot van Zaman. Een voorzet van Pais draaide in mond en Timmers gaf het laat* 11. Na rust deed Rinus Hend het Meto- doel goed werk en ga( werd de thuisclub sterker, corner van Timmers kopte schitterend in en acht minuten L bracht de inkoppende Pais Ml nitief in veilige haven (31). STEENBERGEN—VOGELW4 Een vroeg succes voor de bl die een halve mistrap van door Lambrechts konden Steenbergen kwam daarna in| fensief, maar de opeenhoping Iers in de Zeeuwse doelmonj succes in de weg. Na rust spelbeeld Negen minuten werd midvoor Dam te hardhan? geduwd en uit de toegekend schop schoot, hij zelf de partij elkaar: 11. NSVMOC: was een technisc wedstrijd, waarin de thuiscl kansen 'kon benutten, iets wat genaren niei konden waarmal een voorzet van Roeken tikte J Bij aankoop van ee in de meeste geva welk metk, worden eens in een Pfaff-, ONS ZIGZA( ELEKTRISCI BERGEN OP. ZOOM: TERNEUZEN: Nieuwe Verden: verkrijgbaar A. C. BASTIAANSE H. A. DE BRF»T" 1 G. HEMELAA O- HEMELAAR, bange vi.ns V bi HULST TERNEUZEN GOES

de Stem | 1967 | | pagina 2