Voor sporthal in Vli Liefst f 508.000,- meer nodig dan was geraamd KWESTIE AJAX IS NARE ZAAK" Charles de Smet beste nieuweling IAAT EEN Hl «RAIFFEISENBANK Smith komt in '68 met een eigen profploeg Jos Coler: Tegen landenformule in Tour de France STANDENLIJSTEN IN DE ZA TERDAGCOMPETITIE Belachelijk NAC kreeg Cardiff niet klein (1-1) Wijziging nodig Geen verwijt 16 wmm Heel apart! In Gentse zesdaagse Merckx en Sercu tegen Post en tritz Pfenninger In Zeeuwse wielercompetitie KNGB-turnploeg tegen Zwitsers Geen stichting betaald voetbal in Almelo waar me a altyd voor u Maar staat spaarbank en alle bankzaken OOK BROUWER, DOLMAN EN ZOET VAN DE PARTIJ Doping Publiciteit Niet gelukkig Programma KNVB afdeling Zeeland I Standenlijsten volleybal Uw banden gecontroleerd DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 16 NOVEMBER 1967 Mfl-50 voor H 25 zonnige momenten (Van onze sportredactie) AMSTERDAM/ZEIST „Het is een bijzonder betreurenswaardig en onver standig besluit, maar ik kan er nog weinig zinnigs over zeggen", zei Jos Coler voorzitter van de sectie betaald voetbal gisteravond over het wegblijven van de vijf Ajacieden bij de centrale training in Zeist, in het PSV-stadion in Eind hoven. De heer Coler, aanwezig bij de wedstrijd NACCardiff City, vervolgde: „Waarschijnlijk komt deze zaak zaterdag in de bestuursvergadering van de KNVB tenzij de bondsvoorzitter ons eerder bij elkaar roept. Alles bij elkaar is het een bijzonder nare zaak. Het heeft ons allemaal overvallen. Het is wél zo dat iemand die de belangen van de bond schaadt, voor de strafcommissie geroe pen kan worden". Ajax-trainer Rinus Michels zei: „Ik hoorde het toen ze vanmorgen bij me kwamen of ze vanmiddag bij mij konden trainen. Ze hebben het volgens mij vanmorgen besproken. Ik heb ze rustig laten mee oefenen. Waarom niet? Het is wel een vervelende zaak, maar uiteindelijk zal ook deze wel ergens toe leiden Natuurlijk kan het nu niet zo. Ik weet niet hoe het gegaan is bij de straf van Piet Keizer, maar dit kan niet langer doorgaan. Ik neem aan dat de spelers niet meer geselecteerd zullen worden, nu ze eenmaal zo'n stap hebben onder nomen. Ik hoop dat ze de consequenties ervan zullen kennen en heb er geen notie van wat het bestuur van het betaalde voetbal gaat doen. Ik dacht dat er reglementair geen schorsing aan verbonden was. „De Ajax-trainer vroeg zich af hoe anders destijds GVAV-doelman Van Leeuwen voor het Nederlands elftal kon bedanken. Michels had niet meer met zijn spelers gesproken omdat hij hardlopend weg is gegaan naar Eindhoven. Bennie Muller, sprekend namens de vijf Ajacieden: „Wij vinden het vooral belachelijk dat door iets wat Keizer is overkomen in het Nederlands elftal Ajax is gedupeerd. De kans is groot dat de Ajacieden nu minder verdienen door een daad van iemand waar zij part noch deel aan hebben gehad. Die straf is toch gewoon idioot. Om geen misverstand te wekken, dat Piet Keizer gestraft wordt is heel normaal. Daar zijn we het allemaal over eens. Piet vindt dat trouwens zelf ook. Als hij bijvoorbeeld een geldboete zou hebben gekregen, dan zou iedere Ajacied daarmee akkoord zijn gegaan". Klaas Nuninga begreep niets van deze straf. „De hele situatie is voor mij onvoorstelbaar. Hoe kan men tot zo'n uitspraak komen", vroeg de ex-Groninger zich af". Het Ajax-bestuur wenst zich niet over deze kwestie uit te laten. Het stelt dat het geheel buiten deze zaak staat. „Wij zijn volgens de reglementen ver plicht spelers af te staan aan de nationale selectieteams en we weten dan ook van niets", aldus Ajax-secretaris Westrik. Voor het overige hulde het Ajaxl bestuur zicb voorlopig in een diep. stilzwijgen. Bondscoach Georg Kessler verklaarde: „Deze zaak is officieel een beleidszaak, die in de sfeer van het bondsbestuur dient te worden behandeld. De spelers heo- i ben zich van de training van vandaag gedistantieerd en de beslissing is aan het bondsbestuur of zij weer zullen worden uitgenodigd. Op de training volgende week woensdag zullen in ieder geval vijftien spelers zijn", benadrukte Kessler, die ondanks de problemen welke zich door de weigerachtige houding van de Ajacieden voor hem hebben opgestapeld, zijn optimisme toch niet scheen te hebben verloren. „Ik betreur het ten zeerste, dat alle vijftien spelers niet hier waren. De ben het met de beslissing van de Ajax-spelers niet eens, al kan ik uit menselijke overwegingen wel begrijpen dat de spelers achter Keizer staan. Ook door dit „incident" zal ik mij niet laten afbrengen van de lijn, die ik bij de op bouw van het Nederlands elftal heb uitgestippeld. Er is kwaliteit voorhanden en er staan wel veertig spelers op de lijst. Kleine herrietjes, komen in alle fa milies voor, ook bij mij, en daarom gaan wij gewoon door". (Van onze sportredactie) EINDHOVEN In de eerste wed strijd van de tweede ronde om de Euro pa Cup voor bekerwinnaars heeft NAC in het PSV-stadion te Eindhoven met 1—1 gelijk gespeeld tegen Cardiff City. Al na acht minuten opende Visschers de score voor de gastheren. Met een prachtige kopbal werkte hij de bal ach ter keeper Bob Wilson. Het duurde tot in de 23e minuut van de tweede helft voordat Cardiff City gelijk kon maken. Uit een snelle aan val over de linkervleugel kreeg links buiten Bird de bal in het strafschopge bied en doelpuntte (1—1) In het laat ste half uur trachtten de Bredanaars nog aan een voorsprong te komen, maar naarmate de wedstrijd vorderde zwak ten de aanvallen van NAC af en kon den de bezoekers het initiatief overne men. De 11 st'and gaf tenslotte de juiste verhouding weer. (Van onze sportredactie) VLISSINGEN Voor de Vlis- singse sporthal is f 508.000 meer nodig dan de oorspronkelijk ge raamde totaalkosten van een mil joen gulden. Het gemeentebe stuur van Vlissingen wil nu de vier ton die zijn geschonken door Esso-Nederland N.V. gebruiken om het grootste deel van deze kredietoverschrijding aan te zui veren. Zoals bekend heeft de oliemaat- schappij de schenking gedaan, nadat zij toestemming had gekregen voor de bouw van een benzinestation bij de sporthal. Voor de resterende f 108.000 in h3t financieringstekort stellen B. en W. de raad voor om aan de Stichting Sportbekngen een aanvullende geldle ning te verstrekken tot een dergelijk bedrag tegen een rente van 6,5 procent per jaar. De nieuwe berekening van de stichtingskosten van de sporthal is vermeld in een rapport dat is opge steld door de directeur van gemeen tewerken, op verzoek van het ge meentebestuur. Het rapport is dezer dagen aan de raadsleden toegezonden. In het rapport wordt vermeld dat de totale overschrijding van de kosten raming f 403.000,- zal bedragen. Dit bedrag zal echter nog moeten worden verhoogd met f 25.000,- voor de afraste ring, terwijl voor de kosten van de opening een bedrag van f 9.000,- wordt geraamd, f 6.000,- voor renteverlies tijdens de bouw, en dat de post on voorziene uitgaven op f 12.000,- dient te worden gesteld. In het schrijven aan de raad merken B. en W. voorts nog op dat ook in het beeld van de totaalfinanciering wijzi ging zal moeten worden gebracht. Zo zal de geraamde bijdrage van de inge zetenen niet f 50.000,- maar f 46.000,- bedragen, terwijl de geraamde bijdra gen van het bedrijfsleven slechts tot f 1000,- als schenking en tot f 50.000,- in de vorm van een renteloze lening kunnen worden gerealiseerd. Ook de ze tegenslagen hebben tot het aan zienlijk tekort bijgedragen. Het rapport van de directeur van ge meentewerken geeft gedetailleerd aan hoe het meerbedrag in werkzaamhe den, honoraria en leveranties is ont staan. In zijn conclusie merkt hij op dat bij de voorbereiding van de bouw toen er contacten zijn geweest met de Vlissingse aannemers en patroons bond, de gedachte is ontstaan dat op zeer voordelige wijze een sporthal zou kunnen worden gebouwd. Men veron derstelde nl. dat men in dit geval met welwiUende aannemers te maken zou krijgen, die op een minder commer ciële wijze dan normaal de besteksbe palingen zouden uitleggen. Daarin werd men echter al spoedig teleurge steld toen de prijs aanbieding van f 935.000 op tafel kwam. Daarop wer den de contacten met de aannemers organisatie verbroken. De aannemer W. Christiaansen te Vlissingen, die (Van onze sportredactie) HULST Aan het eind van het wie- Ierseizoen, dat volgens gegevens van het Comité Zeeuwse Wielercompetitie zeer bevredigend is verlopen, wordt een korte schets gegeven van het afge lopen jaar. Het financieel overzicht is nog enisgzins globaal, omdat de defi nitieve cyfers nog niet hekend zijn. De baten bedragen f 1146,53, terwijl de lasten geraamd zijn op f 1146,53. Bij de nieuwelingen telden in totaal 32 wedstrijden mee voor de competitie en bij de aspiranten waren er dat 16. Beide aantallen liggen, aldus het co mité, op een hoog peil en betekenen weer oen stijging ten opzichte van vo rig jaar. Charles de Smet uit Hoofdplaat, die in 1965 winnaar werd de aspiranten, was nu de sterkste nieuweling. Hij wordt op de voet gevolgd door Kees Priem. B ijde aspiranten was er in de top weinig prestatie ver schil. Hier was Peter Remijn uit Goes de sterkste. De prijsuitreiking zal, evenals vorig ajar, in Philippine plaats vinden en wel op zondag 19 november in het vereni gingsgebouw. Het organiserend comité heeft gezorgd voor een buitengewoon aantrekkelijk programma met o.a. rol- lenwedstrijden, film, forum. Vele be kende renners zullen acte de presence geven: Jan Jansen. Jo de Roo, Bart Zoet en Wim Dubois. een ander standpunt dan zijn organi satie bleek in te nemen, heeft daarop aangeboden, of is daartoe verzocht, aldus de directeur van gemeentewer ken, om toch op het werk in te schrij ven. In zijn rapport zegt hij echter niet" te weten of het bedrag, dat de opdrachtgever had gesteld, nl. f. 750.000 ook in het overleg met de genoemde aannemer Christiaansen genoemd. Deze aannemer schreef ten slotte in voor een bedrag van ruim 839.000. De directeur van gemeentewerken maakt hierbij de kritische opmerking dat een openbare inschrijving de voor keur had verdiend en dat een derge lijke inschrijving niet tot de plaatse lijke bedrijven had mogen worden be perkt omdat dat maar zelden de voor deligste aanbieding oplevert. Hij zegt dat de nu gevolgde methode van het begin af aan een zekere on duidelijkheid in de hand heeft gewerkt. Zo rekende de aannemer Christiaan sen in zijn inschrijving op een aantal bezuinigingen, die in de praktijk niet alle konden worden doorgevoerd. Hij meent dat de onvoldoende omschrij ving van de getroffen bezuinigingen, in de inschrijving in strijd is met de formele gang van zaken. De onderdelen die door nijverheids scholen zouden worden geleverd, een vorm van bezuiniging, bleken bij aan voer op het werk niet compleet of onnauwkeurig, zodat ook daaraan weer kosten moesten worden gemaakt. In andere gevallen kon b.v. het vervaar digen van die onderdelen niet in het schoolprogramma worden ingepast. In het rapport wordt overigens op gemerkt dat dit alles geen verwjjt is aan het adres van de scholen, aan gezien deze scholen nu eenmaal niet zyn ingesteld op de tijdige levering van een bepaalde hoeveelheid maat vaste bouwonderdelen. „In de geval len als het onderhavige, waarbij een aannemer zijn prijs aanbieding aan trekkelijk weet voor te dragen, en een opdrachtgever zjjn plan spoedig ge realiseerd wil zien, wordt de zo nodi ge zakelijkheid gemakkelijk terugge drongen, maar dan juist blijkt het nut van een deskundige hegeleiding die op meer zakelijke gronden tussen het doelmatigheidsminimum en het fi nancieel maximum weet te koersen'", aldus wordt in het rapport opgemerkt. Op een wat bestraffende toon wordt tenslotte gezegd „de prijs aanbiedin gen dienen geanalyseerd te worden in de geest van: wat wordt hiermee be doel* wat is daarvan de strêkkjng; wat is inbegrepen, en wat is nadruk kelijk uitgesloten. Uit de overgelegde stukken, en wel met name uit de hoe veelheid verrekeningen krijg ik de in druk dat het aan de geschetste bege leiding heeft ontbroken", aldus de di recteur van gemeentewerken. (Van onze sportredactie) BREDA De herenploeg van de Nederlandse Katholieke Gymnastiek Bond zal zondag 19 november in de sporthal te Breda een interlandwed strijd turnen tegen Zwitserland. De Nederlandse ploeg bestaat uit de volgende turners: Theo Strufer (Ex celsior, Kerkrade), Jan Doorakkers (Kunst en Kracht, Tilburg), Peter Ge- lens (Kunst en Kracht, Tilburg), Henk Lammers (ADO, Heemskerk), Lambert Jacobs (Olympia. Blerick), Rob Postma (Wilskracht, Utrecht), als reserve Hen- ny Buikmans (Prinsenbeek). (ADVERTENTIE) Peter Post In de Zesdaagse van eehniiR16 van.2® tot 26 november wordt Zal ?e strijd h0°Sst waar- land?% iV00ra ffa,an tussen het Neder- Post FrX: ï:se konin«skopeI Peter werplrlko Pfenninger en de Belgische Patrick s™reuCnen Eddy Merckx en nen^LLSÏrP aan ,de start verschij- Zesdaon? g?n 'winnaar van de Pattersn^R VaD £,onden en Montreal), te rS'« nsch' Bugdahl-Decaboo- Leianaue" nrf™, ®«ckeghem, Bracke- Verstrenn», ^,elo?'"Seeuws Severeyns- Cri.i Twr ore-De Roo, Verschüren- Maes-Van Dromme. (Van onze sportcorrespondent) ALMELO Een voorstel van een groep particulieren de financiële posi tie van de Almelose eerste-divisie- vereniging Heracles te verbeteren door een stichting betaald voetbal in het leven te roepen, heeft op de jaar vergadering schipbreuk geleden. Het voorstel een lening onder de Al melose burgerij uit te schrijven om de financiële positie Heracles heeft een schuld van 360.000 gulden te verbe teren ondervond te weinig steun en werd afgestemd. Wel zal een commis sie in het leven worden geroepen om te onderzoeken hoe de structuur van de vereniging zal moeten worden ge- wüzigd. Bij de Raiffeisenbank bent u nimmer een nummer. Persoonlijke behandeling... ook voor u 1 t,. r Drie nieuwe gezichten in de Smith-ploeg. Van links naar rechts Eef Dolman, Johnny Brouwer en Bart Zoet. (Van onze sportredactie) BROEK OP LANGEDIJK Geen spoor van enige verwant schap valt te ontdekken rond het fabrieks-complex van Smith in Broek op Langedijk. Een complex dat zich slechts laat vinden dank zij grote richtingaanwijzers en dat gelegen is op een plek waar de oude spoorlijn naar Langedijk ophoudt te bestaan. In de gebou wen hebben oude en nieuwe ar chitectonische richtingen een combinatie gevonden. Directeur W. Strobosch zetelt in het nieuwe gedeelte en de strakke opzet van dit gebouw laat ook hier geen versierselen toe. In het kantoor van de heer Strobosch derhalve uiterlijk geen vleugje wielersport. Uit zijn woorden spreekt echter een intense belangstelling: die verder gaat dan uitsluitend de commerciële inte resse. De wielrennerij heeft de Hollandse di recteur van deze Engelse onderneming in zijn ban. En daarom verschijnt Smith in het komende wielerseizoen met een geheel eigen prof-ploeg. Opnieuw zal de Belg Guillaume Driessens de leider zjjn van de ploeg, die uit 16 man zal bestaan: tien Bel gen en 6 Nederlanders. Reeds twee jaar doet Smith mee aan het sponsorship in de beroeps wielrennerij. Dit gebeurt telkens in combinatie met de Belgische fabriek Romeo. Maar de directeur van Romeo zocht naar andere publiciteitsmidde- len, zodat directeur "W. Strobosch overigens niet onverwacht kwam te staan voor de beslissing om alleen door te gaan. Die keuze was in principe niet zo moeilijk, maar, de heer Strobosch geeft het desgevraagd toe, ze werd wel bemoeilijkt door het vraagstuk van de doping. „De sponsors en de KNWU zullen dit probleem toch in gezamenlijk over leg moeten oplossen. Bovendien is Guillaume Driessens een fervent te genstander van doping. Daarom ga ik door". De heer Strobosch geeft zijn visie hierop gemakkelijk. Het is een pro bleem waarover hij zich voldoende ge oriënteerd heeft. De vraag of Smith medewerking zou verlenen aan de Tour de France met landenploegen ligt hem zwaarder op de maag. Voor het beantwoorden ervan staat hij op vanachter zijn massief bureau en zorgvuldig formuleert hij zijn stand punt. „We hebben als sponsors dit jaar loyaal meegedaan. Wij zorgden er voor dat de renners doorbetaald wer den en we verschaften ze kleding en materiaal tijdens de Tour. Daar stond weinig anders tegenover dan in uni form kleine letters de vermelding van de fabrieksnaam op het tricot. Het doel van de wielerploeg is publiciteit. Om die reden behoef je echter je renners niet meer af te staan aan een landenploeg. Maar ja, de sport gaat je grijpen en dan spelen andere over wegingen een rol." De conclusie hieruit te trekken dat Smith opnieuw spontaan zou meewer ken is echter voorbarig: „enkele etap pes in de Tour 1967 heb ik gevolgd. Rond de Tour de France zie je een enor me publiciteit overal waar je komt. En de sponsors die verfoeid worden, komen er aan te kort. Voor 1968 zullen we het nog eens terdege moeten be kijken, alvorens ons standpunt te be palen." Het is duidelijk dat de heer Stro bosch niet gelukkig is met de landen formule in de Tour en hij meent dat de sponsors in dit opzicht een gelijk luidend standpunt innemen. „Boven dien vonden de meeste renners het ook niet prettig. Het hele jaar door rij den de renners met elkaar, nu moes ten ze het opeens tegen elkaar opne men. Neem myn ploeg bijvoorbeeld er zaten vier renners in de Belgische A- ploeg (Planckaert, Vandenberghe, Van- denbossche en Brands) 2 in de Belgi- Wim Dubois, die zjjn profdebuut maakt in de Smith-ploeg. (Van onze sportcorrespondent) MIDDELBURG. De standenlijsten in de zaterdagvoetbalcompetitie in het district Zuid I luiden na de zaterdag j.l. gespeelde wedstrijden als volgt: TWEEDE KLASSE B VIERDE KLAS A (Zuid I) Noordwijk 8 5 2 1 12 18—10 SBO 9 4 4 1 12 18—12 Ter Leede 10 4 4 2 12 21—17 Kozakken Boys 8 3 4 1 10 16—15 Excelsior M 9 4 2 3 10 10—11 RWH 9 4 1 4 9 19—16 Heerjansdam 10 2 5 3 9 14—15 SSS 8 3 2 3 8 14—14 's-Gravenz. SV 9 3 2 4 8 19—21 SSC '55 10 2 4 4 8 18—22 DOTO 9 2 3 4 7 19—23 Arnemuiden 8 1 4 3 6 12—15 Amstelveên 9 2 1 6 5 17—24 DERDE KLAS (Zuid I) Rillandia 11 6 2 3 14 19—18 Sprang 10 5 3 2 13 16—13 Woudrichem 11 5 3 3 13 19—15 Dinteloord 9 4 4 1 12 13— 9 De Meeuwen 10 5 2 3 12 23—11 AZW 10 5 1 4 11 21—16 Good Luck 10 5 1 4 11 14—12 Tem. Boys 11 5 0 6 10 31—23 Roda Boys 11 3 4 4 10 12—10 SW '54 10 4 1 5 9 19—17 Seolto 10 2 1 7 5 15—28 Nivo Sparta 9 1 0 8 2 11-41 TENNIS. Ook Ada Bakker is uitge schakeld in het damesenkelspel van het tennistoernooi om de kampioenschap pen van Queensland. Zij verloor in de derde ronde van de Australische Kenny met 6—4 7—5. Wilhelimina 26 11 6 Sleeuwijk 11 5 Zwaiuwse Boys 11 5 Wijk Wit Zwart Brak el Zuilichem Altena Rust Roest HNC 11 11 10 10 11 11 11 16— 21— 7 18— 24—19 22—18 1412 711 15—18 15—28 10—33 VIERDE KLAS B (Zuid I) Yerseke Smerdiek Chrislandia Nieuwland Kapelle Wemeldinge Krabbendijke Wolf aartsdijk Wissenkerke 15 21— 14 17— 3 13 2412 9 18—14 6 17—14 4 7—16 3 6—13 2 10—20 2 16—56 sche B-ploeg (Reybroeck en Jacque» min), in de Nederlandse ploeg (Malie paard) en 1 in de Luxemburg-Zwitser se ploeg (Schutz). Dat was een moei lijke situatie". De Smith-ploeg zal komend seizoen beduidend kleiner zijn dan dit jaar toen 26 renners er deel van uit maak ten. „Nu hebben ze allemaal de kans om wat klassiekers te doen", verklaart de heer Strobosch deze reducering. Van de Nederlanders is alleen Mari- nus Hoogland in de ploeg gebleven. Nieuwe gezichten zijn: Eef Dolman, Bart Zoet en Johnny Brouwer. Verder maken Leo Duyndam, Wim Dubois en Peter Heyning hun profdebuut bij Smith. Van de Belgische renners kregen Willy Planckaert, Jos Vandenberghe, Frans Brands, Jacques Deboever, Ro gier Vanderreyssen, Jos Marty en Al- bert van Vlierberghe een nieuw con- Jean Baptist Claes, Valere Sweeveld en Jean Brusselmans zijn de nieuwe lingen in de ploeg die half januari öf- ficieel zal worden gepresenteerd. Daar na gaat Guillaume Driessens met de gehele ploeg naar een trainingskamp in Italië om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. (Van onze sportcorrespondent) Het programma van de KNVB afde ling Zeeland voor zondag 19 november luidt als volgt: le klas: Domburg 1 - Hoofdplaat 1, Jong Ambon 1 - DFS 1, Zeelandia 1 - Robur 1, Groede 1 - Kruiningen 1, Noor mannen 1 - Luctor 1, Patrijzen, 1 Lewed. Boys 1. Res. le kl.: Axel 3 Walcheren 2, Middelburg 4 - Hontenisse 2, Zeelandia 2 - Zeeland Sport 4, Terneuzen 3 - Steen 2, Oostburg 2 - Zeeland Sport 3, Vlissingen 4 - Vogelwaarde -2. 2e klas A: Hansw. Boys 2 - Schoon- dijke 1, Schoondijke 2 - Hulsterloo 1, Philippine 1 - Biervliet 2, Graauw 1 - Aardenburg 2, Sluiskil 2 - Koewacht 2, Clinge 2 - Ria W 1. 2e klas B: Jong Ambon 2 DFS 2, Zierikzee 3 - Cortgene 1, Zonnemaire 1 - Domburg 2, Lewed. Boys 2 - Dreisohor 1, Goes 3 - Kwadendamme 1. 3e klas A: Sluiskil 3 - Koewacht 3, Steen 3 - Ria W 2, Hontenisse 3 - Vo gelwaarde 3, Axel 4 - Graauw 2, Hul sterloo 2 - Com. Boys 3. 3e klas B: Schoondijke 3 Breskens 3, Terneuzen 4 - Groede 2. 3e klas C: Luctor 3 - RCS 4, Noor mannen 2 - Patrijzen 2, Volharding I - RCS 5, Zeeland Sport 4 - Walcheren 3, Zeelandia 8 - Zeeland Sport 5. 3e klas D: Kwadendamme 2 - Krui ningen 2, 's-H. Arendskerke 3 - Krui ningen 3, Dreischor 2 - SVOWK 1, Ro bur 3 - Patrijzen 3, Robur 4 Volhar ding 2. (Van onze sportcorrespondent) HULST Na vier speeldagen luidt de stand In de volleybalcompetitie in de Afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen als volgt: Heren le klasse 1. Scheldesport 1 3 3 0 6 9—0 2. Terhole 1 2 2 0 4 6—0 3. Terhole 2 4. IJ.V.C. 1 5. O.V.C. 6. P.H.L. 1 7. IJ.V.C. 2 1. V.V.H. 1 2. Scheldesport 2 3. S.A.S. 4. Terhole 3 5. Voorwaarts 1 6. Time Out 7. P.H.L. 2 8. I.S.v.G. 9. V.V.H. 2 10. Voorwaarts 2 Heren 2e klasse 2 112 3—3 2 112 f—3 10 10 0-3 2 0 2 0 0—6 2 0 2 0 0—6 9—0 60 6—4 8—7 34-1 6—7 0—3 1—6 3y-9 6—6 (Voorwaarts 2: 2 punten in mindering gebracht wegens niet opkomen), zesdaagsen van Londen en Montreal), DAMES 1. IJ.V.C. 1 2. Terhole 1 3. Scheldesport 1 4. Voorwaarts 1 5. IJ.V.C. 2 6. P.H.L. 7. Scheldesport 2 8. Terhole 2 9—1 frt-0 4—3 3-1 3#6 1443 (M-6 0—6 (ADVERTENTIE) Slipgevaar!^/kosteIoos op donderdag 16 november tot20uur en vrijdag 17 november op zaterdag 18 november van 8-16 uur Dealers B.F.Goodrich banden accu's, schokbrekers en accessoires. ;g: Selsslraat IS Tel. [0118013SI0 Bnp Zeem: Beursplein 5 - Tel. [0164015879 Mi TM#) 4W>M13I24I Itrntu; H'. VjiMKl J* IlllMlSPi 3828

de Stem | 1967 | | pagina 13