Top-prestatie van Amerikaan Batty OOK JAAP VAN PRAAG HAALDE BAKZEIL ER WORDT NIETS AAN HET TOEVAL OVERGELATEN Fons Veldhuizen tevreden over, come-back. OVERWINNING „IN CROSS VAN LE SOIR er niet! DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 13 NOVEMBER 196T Sterk Heuvel' Plan „BudeF' in Zeist verworpen Kaarten Ir. Hopster Waar naar toe? Er gaan héél-véél plukvers-geroosterde hazelnoten in HOOGWATER VANDAAG MORGEN Teleurstelling (Van onze sportredactie) BRUSSEL Voor Meivin Batty is heel Europa het beloofde land. Deze Amerikaan, in Tokio deelnemer aan de marathon, kwam na de Olympische Spelen naar Londen. Met een uitste kende (atletiek) staat van dienst, een ruime studiebeurs en een vaste wil om de Europeanen te laten zien wat hard lopen is. In Engeland, waar hij nog steeds studeert, volgen de overwinnin gen elkaar in zeer snel tempo op. Ook op het vasteland leerde men hem ken nen. Zijn naam kreeg nog meer klank na zyn zege in de „Cross der Azen" 1964. Nu is het dan zo ver, dat zelfs een kampioen als Gaston Roelants de naam Batty met groot ontzag uitspreekt. Gis teren namelijk won Meivin Batty ook de 42e „Cross van Le Soir" met een zo danige overmacht, dat Eugène Allon- sius er het woord „formidable" voor over had. Batty (27), zoals zoveel lange-af- standlopers klein en mager, was iriet zijn overwinning zeer tevreden. Zijn carrière in Europa is een hoogtepunt aan het bereiken en hij voelt zich ster ker dan welke atleet ook. Hij merkt dat er nog meer overwinningen in de lucht zitten en daarom vroeg hij giste ren op het militaire vliegveld van Evere aan iedereen die atletiek-bondsofficial was of erg op leek: „Waar worden hier nog meer crossen gehouden Zeg het maar en ik kom". Er werden afspra ken gemaakt. Voor Antwerpen en Gent. Meivin Batty glimlachte en sprak waar derende woorden over de man die tweede was geworden, de snel opko mende Belg Eddy van Butsele. „Ik had nog nooit van hem gehoord, maar hij is sterk, heel sterk", sprak de veelbejubelde overwinnaar. Van But sele („Ik heb me in de bus naar Brussel een beetje verslapen en daarom heb ik met niet warm kunnen lopen voor de cross") intussen uitte lovende kreten over Batty, die hij bijzonder veel had aangevallen. Hij kon echter niet dich terbij komen. „Batty liep gewoon te sterk", was de simpele verklaring van de kleine Belg die vermoedde Batty nog wel meer als directe tegenstander te zullen ontmoeten. Batty legde de basis voor z(jn over winning in deze „Volkscross van Le Soir" op de „heuvel". Daar ongeveer half-koers nam de Amerikaan plot seling tien meter. Van Butsele, die bij de finish zijn landgenoot Albien van Holsbeeck net voor bleef, en daardoor tweede werd, zag daarna alleen nog maar de rug van Batty. De Fransman NO OPDENOORD eerste Nederlander Guy Texereau en Eugène Allonsius eindigden respectievelijk als vierde en vijfde. Voor de bijzonder populaire Allonsius was dit een kleine teleurstelling. De winnaar van vorig jaar stond al bij de massale start verkeerd opgesteld. „Ik heb een sprint van 600 meter moeten maken", zei de kleine Belg, die in de achtervolging nog een verkeerde weg insloeg. Onder het oog van o.a. Gaston Roelants optredend als een koning tussen zijn volgelingen zakte Allon sius tot over zijn enkels in de modder. Hij verloor toen zoveel meters dat er over inhalen van de eersten niet meer gedacht hoefde te worden. Inmiddels hadden No Opdenoord (Kimbria) en Jan Zijderlaan (Gouda) zich als enige Nederlanders in de strijd om de ereplaatsen geworpen. Voor Op denoord was de beste plaats weggelegd. Op ruim een halve minuut van Batty kwam hij als zevende door de finish, daarbij de verrassende Zijderlaan juist even achter zich latend. Dirk de Bruin uit Rotterdam was de derde Nederlan der onder de eerste vijftien aankomen den. Hij eindigde als vijftiende. Ook bij de junioren en scholieren was er voor Nederlanders geen eer wegge legd. De Belgen, uiteraard het meeste vertegenwoordigd, brachten hun beste lopers in beide categorieën aan de start. En deze favorieten hebben niet teleur gesteld voor de ongeveer 5000 toeschou wers. Met grote overmacht gingen de gouden medailles naar Bekaert (scho lieren) en Lismont (junioren). De uitslagen: Populairen: 1 Batty (G.B.) de 7500 m in 23.10; 2 Van Butsele (Belg) 23,21; 3 Van Holsbeek (Belg) 23,23; 4 Texereau (Fr.) 23,25; 5 Allonsius (Belg) 23,27; 6 Moreels (Belg) 23,32; 7 No Opdenoord (Ned.) 23,49; 8 Jan Zijderlaan (Ned.) 23,51; 9 Salve (Belg) 23,57; 10 Van Nieu- wenhove (België); 11 Vergauwe (Bel gië); 12 Michielsen (België); 13 Yates (G.B.); 14 Gyselinck (België); 15 Dick de Bruyn (AVR Rotterdam); 20 Haico Scharn (De Keien, Uden)26 Cees Nelis (AAC, Amsterdam); 28 Wim van Ger- wen (De Spartaan, Lisse); 36 Cees Mar- cusse (Spado, Bergen op Zoom); 39 Jo van de Hogen (De Keien, Uden); 45 Rinie Marijnissen (Thor, Roosendaal); 52 Piet Vonck (RKHAU, Hulst); 53 Henk Tiebosch (Metro, Rotterdam); 64 Ton Blok (Suomi, Velsen); 67 Bert van Sijtveld (AC '23, Amsterdam); 69 Geor ge Mol (Tion, Enschede); 73 Joop Smit (Trias, Heiloo); 75 Fons Veldhuizen (Volt, Tilburg) Junioren: 1 Lismont (B.) de 6000 m in 18,41; 2 De Freyn (B.) 19,20; 3 Per- soons (B.) 19,26; 4 Van Heddegem (B.) 19,29; 5 Sanders (B.) 19,33; 6 Lievens (B.) 19,38; 7 Ton Verstraeten (HAC, Helmond 19,44; 8 Ton van Uden (HAC, Helmond) 19,54; 9 Verdikte (B.) 20,02; 10 De Maesschalk (B.) 20,04; 13 Wies van Houten (Hulst) 20,10; 15 Ger Krij- nen (K en K, Tilburg) 20,12; 23 Theo Reintjes (De Keien, Uden); 27 Frans Hendriks (Ciko '66, Arnhem); 32 Jaap Bouwen (Trias, Heiloo); 34 Piet Tijn (Trias, Heiloo); 35 Ülrich Zwijsen (Oosterhout). Scholieren: 1 Bekaert (B.) de 3500 m in 11,12; 2 De Vos (B.) 11.21; 3 Koper schlager (Did.) 11,23; 4 Seyels (B.) 11,29; 5 Sturbois (B.) 11,30; 6 Patroons (B.) 11,31; 7 Masselot (B.) 11,32: 8 Beu- tels (B.) 11,33: 9 Hermens (Numage, Nijmegen) 11,35; 10 De Wolf (B.) 11,36. Aandachtig luisterden de heren achter de tafel naar de betogen van de clubbestuurders. Rechts de heer Egberts, voorzitter van de amateur- afdeling, links de heer Meuleman, KNVB-praeses. JOS COLER nee (Van onze sportredactie) ZEIST Het onderwerp, dat tijdens de KNVB-bondsvergadering voor de meeste opwinding zorgde was het plan „Budel". De Brabantse eerst-klasser had een voorstel ter tafel gebracht om de transfersom van amateurspelers te verhogen van 3.000 tot 10.000 galden. Tijdens de vergadering van de sectie betaald voetbal bleek wel dat dit voorstel geen haalbare kaart zou worden. Ondanks een warm pleidooi van amateur-afgevaardigde Simonse (Middelburg), die o.a. naar voren bracht dat ook bij amateur-verenigingen geld een belangrijke rol speelt en dat men het plan-„Budel" beslist niet als onderhandelings-object moet zien, kon de sectievoorzitter van het betaalde voetbal, Jos Coler niets anders doen dan ook nu zijn afgevaardigden de raad geven om tegen het voorstel „Budel" te stemmen. „Het betaalde voetbal heeft begrip voor de verhoging van 4e amateurvergoeding. Dat hebben wjj reeds twee jaar geleden getoond, maar toen werd de zaak afgewezen door verschil van mening i de amateursectie. De verhoging betrof toen vijftig procent. Ais de coi t- raad, waar nu hard aan een groepsvoorstel wordt gewerkt, over emge tjjd met de plannen komt, dan zal het betaalde voetbal ook zijn eisen gaan stellen", aldus de heer Coler. De voorzitter betaald voetbal noem de o.a. de mogelijkheid tot onmiddellijk contracteren van een amateur speler als hij de wens te kennen geeft naar het betaalde voetbal te willen vertrekken. Na verwarrende en niet meer te volgen discussies, het wel of niet indienen van een motie door het amateurvoetbal en tenslotte als klap op de vuurpijl het bericht dat het zaterdagvoetbal zich op het laatste moment toch niet meer kon verenigen met het plan-„Budel", ging voorzitter W. A. G. M. Meuleman tot stemming over. Met 53 tegen 40 stemmen en één blanco werd het voorstel-„Budel" verworpen. Dat het in de amateursecties nog helemaal niet klopt met de samen werking kwam tot uiting tijdens de vergadering. Eerst wuifden de zondagamateurs met hoongelach de gedachte van de zaterdagvoetballers o.m. de grens te verlagen voor het al of niet spelen in een hoger elftal weg, terwijl enkele ogenblikken later de zaterdagvoetballers er weer voor een deel verantwoordelijk voor werden gesteld dat de nieuwe invallersregeling zoals deze thans bij het betaalde voetbal geldt nog niet voor amateurs van kracht zal worden. (Van onze sportredactie) ZEIST Ajax-voorzitter Jaap van Praag heeft zaterdagmiddag - evenals het amateur-voetbal - bakzeil moeten halen. Voor Jaap van Praag viel er tenminste nog wat eer te behalen aan zijn principe dat, wanneer spelers worden gestraft voor overtredingen in interlands, daarvan niet de clubs de dupe mogen worden. Dat wilde Van Praag, zeker nu de strafzaak Keizer dinsdagavond wordt behandeld, nog wel eens nadrukkelijk vaststellen en in de reglementen vastgelegd zien. Het bondsbestuur en de afgevaardig- den uit de voetbalwereld wilden ech- ter niet zo ver gaan, waardoor tenslotte imFF de Ajax-voorzitter wei akkoord moest Jgpf/ gaan met het amandement waarin di Jgp |/f 'I mogelijkheid wordt opengelaten dat te- 3 jen betrokken spelers maatregelen vorden genomen maar dat zjj voor hur I ;lub mogen blijven uitkomen als he Bp| v, enminste geen termynstraf betekent. ereniging, waarvan de spelers immer* V iet bedrijfskapitaal vormen, de dupi fl can worden van iets waarvoor zij geer. IPIII .verantwoordelijkheid hebben. „Wy lo fËI Wk 'J jen", aldus Van Praag, „de kans dat IBM .vij als dank voor het afstaan van spe- WMMsmAWfo tmÊMMÊS ers voor vertegenwoordigende elftal- sn, nog eens een trap krijgen. Wij zijn >er slot van rekening ook helemaal >ver geleverd aan het inzicht van de scheidsrechter. Als de bond de belha- nels dan toch wil straffen, en ik keur iet geval Keizer helemaal niet goed, ;eef die knapen dan een flinke geld- oete. Hieus dat helpt!" Ajax is gisteren voor de competitie- /edstrijd tegen GVAV per vliegtuig ■aar Groningen gereisd. Naast het elf- al en de vaste begeleiders waren er tog 300 Amsterdamse supporters in het loge Noorden te vinden. „Dat is toch en belachelijk klein aantal. We hebben neer kaarten gevraagd, maar er slechts '00 gekregen: 150 staan- en 150 zitplaat- en, tweede rang. De gehele zending cwam in Amsterdam onder rembours lan". Jaap van Praag bracht dit pro- Heem tijdens de rondvraag van de rondsvergadering in Zeist ter sprake. Niet om GVAV in een kwaad daglicht e stellen, maar om zijn verzoek tijdens le vergadering betaald voetbal gedaan, log eens te ondersteunen. Toch had aap van Praag voorgesteld de bezoe kende club minstens tien procent van Ie beschikbare plaatsen te reserveren Jaap van Praag was een van de opvallendste sprekers tijdens de bondsvergadering van de KNVB. De Ajax-voorzitter had er dan ook alle aanleiding toe. KNVB-voorzltter Meuleman nam tij dens deze bondsvergadering afscheid van Ir. H. Hopster. Tijdens de algemene vergadering van de sectie-afdelingen had de heer Hopster, die zo'n 40 jaar IR. HANS HOPSTER afscheid de voetbalwereld in de top heeft ge diend, zyn opvolger al voorgesteld: Jan Timman uit Amsterdam. Zaterdag was ir. Hopster echter nog achter de tafel van de bondsbestuurders te vinden. „Hans, je tyd is voorbij. We zullen je missen, wapt wat jij voor ons gedaan hebt, en dan denk ik in bijzonder aan de fusie-besprekingen, grenst bijna aan het ongelooflijke", stelde de heer Meu leman in zijn afscheidsspeech vast. „De bondsvergadering van de KNVB zal niet meer in Zeist worden gehou den". Dif zei voorzitter Meuleman op een selectie-bijeenkomst voor het Ne derlands amateurelftal in Schagen. ,,Het Sportcentrum is als vergader plaats niet geschikt en daar is naar mijn mening ook niet voor gemaakt. De vergadering kreeg een rommelig verloop doordat de zaal ons niet kon. verstaan, terwijl wij de meeste opmer kingen van de aanwezigen die wij niet goed konden horen, nog minder begre pen. Nee, volgende keer gaan we naar Amsterdam". Voorzitter Meuleman heeft ook nog gesproken over de incidenten met Ne derlands elftal-spelers: „Ik vraag me vel eens af, waar het feitelijk naar toe moet. In het bondsbestuur wordt alles n hetwerk gesteld om de vervelende voorvallen uit het verleden te voorko men. Wij zijn zeer attent en de onaan genaamheden gaan ons zeer ter harte". Verheugd liet de heer Meuleman zich uit over de prestaties van Jong Oranje, de UEFA-jeugd, het Nederlands ama teur-elftal en het zaterdagmiddag-elftal. „Er zijn besprekingein gewee t om het amateur-elftal samen te stellen uit spe lers van het zaterdag- en zondagvoet bal. Tijdens de kwalificatiewedstrijden voor de Olympische Spelen van Mexico was dit nog niet te verwezenlijken", al dus de heer Meuleman, die verder liet blijken dat het plan voor de Olympische Spelen in 1972 te München zeker niet van de baan is. (ADVERTENTIE) Zie eens wat een mooi jongens- vest. Met V-hals. Een van de ves ten uit de fijne fuliy fashioned najaarscollectie van Delana. Zui ver Tasmanie scheerwol, krimp- werend - vervilt niet. Op en top Delana kindermode! Maat 104- 164, prijs vanaf 19,50. kindermode, tricotmode (Van onze sportredactie) BRUSSEL In 1965 hadden de organisators van de „Volkscross van Le Soir" voor het laatst ook de „Cross der Azen" op hun programma staan 's Werelds beste lopers kwamen naar het militai re vliegveld van Evere om bewonderd te wor den. Het dagblad Le Soir vond het na 1965 wel letjes. Behalve het feit dat de Azen duur ble ken, strookte deze cross ook niet meer met de op zet van Le Soir: een loop voor „het volk" te hou den. De Azen waren het hoofdnummer gaan vor men en dat kon niet. Daarom liet Le Soir de Azen na 1965 weg. De volkscross moest het be langrijkste worden en werd dat ook. Gisteren kwamen de (in totaal 5500 deelnemers, die zich opgegeven hadden, tot groot genoegen van de organisators hun num mers afhalen. De junio ren voorop. Achthonderd in totaal. Hun start le verde een fraai schouw spel op, maar werd over troefd door het begin van de grote volkscross om tien voor half twaalf. Vierduizend lopers, die allemaal zo graag op kop wilden komen. De favo rieten hebben het ge merkt. Allonsius en Van Butsele stonden verkeerd opgesteld. Een krachtslo- pende sprint van 600 me ter naar de koplopers was voor hen noodzake lijk. Dat er In die start-me ters, geduwd, gestompt en met ellebogen werd ge werkt, is duidelijk. Er vielen ook enkele „slacht offers", die door de wat al te ijverige Belgische Rode-Kruismensen on middellijk werden gehol pen. Hun aantal viel nogal mee. Na de cross van 7,5 kilometer waren er echter meer lopers die met een brancard weg gebracht moesten wor den. Voor hen waren de kilometers te lang ge weest. Zij hadden hun krachten overschat en werden naar de eerste- hulptent gebracht; een ziekenhuis in het klein, compleet met een rönt- gen-apparaat, waar men sen, die dat graag wilden, zich konden laten door lichten. Bij een cross van Le Soir wordt namelijk niets aan het toeval over gelaten. En dat is niet in de laatste plaats te dan ken aan de honderden Belgische militairen, die behulpzaam zyn bij de organisatie. De „jassen" hebben een enorme rou tine opgebouwd in de jaren na de oorlog en dat komt Le Soir uitstekend van pas. Alles verliep na melijk even „glad". Om half elf werd de eerste lichtkogel als startsignaal voor de junioren afge schoten, om twaalf uur was (volgens plan) de laatste loper van de Volkscross binnen. VTorgen, dinsdag 14 november Haas- ert 1.13 en 13.22 uur, Terneuzen 0,44 12.51 uur. Vlissingen 0,13 en 12.24 Wemeldinge 1.48 en 14.05 uur. DELBURG jksarchief 9.3012.30 en 13.3017.30 ir Curieuze archiefstukken, ty 20 uur Chinese avonturen in ïina 14 j. houwburg 20 uur Haagse Comedie et „Van de brug af gezien" (Schouw- irg voorstelling). INEUZEN ixor 20 uur Meisje, minderjarig eisje, 18 jaar. LST ioscoopgebouw 20 uur Goed gescho- ii Matt. Helm. 14 jaar. LKENISSE emeentehuis 16.30 uur Raadsverga- iring. SSINGEN Ihambra 20 uur Zo was het Wilde 'esten, 14 jaar. JININGEN emeentehuis J8 uur Raadsvergadering DELBURG jksarchief 9.30-12.30 en 13.30-17.30 U. rieuze archiefstukken -y 20 uur Rif if i in Parijs 14 jaar VEUZEj-: xor 20 uur eisje, minder jarig meisje 18 jaar TBURG Sel 20 uur kanonnen van Navarone 14 jaar ISINGEN lambra 20 uur was het Wilde Westen OSTERZANDE de Waal 14.30 uur j aar denschieting WERPEN ^.O. 20 uur Die Tote Stadt tstoptreden Koninkl. Opera uit Genu Meivin Baty, de winnaar van de 42e „Volkscross van Le Soir". isteravond hervatte de VARA haar cesvolle serie Maigret-mysteries en anks het feitdat de sympathieke lenoti-speurder dit keer niet op >n Parijs-terrein speelde, maar was ichtgekomen in het rauwe milieu ruwe zeebonken, wist de voornaam s misdaadbestrijder de zaken toch 'r aardig te klaren. en spannend zondagavondje dus k zij de VARA. De AVRO had za- lag nogal wat romantiek in haar gramma's gegoten. Alvorens we de, >ral erotische gekleurde verhouding i in Peyton Place voor kennisgeving iden aangenomen, waren we eerst wat aan de zwier geweest met twee roemde Timmermannen die er al gend in geslaagd zijn een bloeiend staan op te bouwen. Mt donkerbruine m legde Gert ons de diepste gehe:- ■n bloot, welke zijn grote hart be. eren. Op ontroerende wijze verhaalde I bronzen bariton al dan niet begeleid lor Hermientje over de zorgeloze pro- men van het ouderlijk huis toen hij klein kind alleen maar kleine zor- i had. Het effekt van deze lyriek, arin rasechte rozengeur en moeilijk i te verstane maneschijn om de voor. ig streden, werd verhevigd door een !te omgeving. In volle pracht stond tussen het studiogroen een levens- rot. blank prieel, de fonteintjes kla. den bescheiden achter de strategisch gestelde bankjes en het en der out. arden we beeldhouwwerken die Piet n de Mounties ongetwijfeld en te- ■ht betiteld zou hebben als onechte ijes van de Venus van Van Mierio! N. R. een oude brug, die een half-dicht? pande. „Gompeldepip! Dit mos* riep de smid verbaasd uit. herken hem! De slotgracht van te dus vroeger deel uit van een „Je kunt van de havezate n wijn teleurgesteld. „Alles is „Tóch is dit de plaats. ie smid. „Ik herken de oude s re hebben de juiste plaats van evonden!" Ondanks de korte trainingsperiode van enige weken, plaatste de 33-ja- rige Brabander zich gisteren als 78e. „Ik ben best tevreden met m'n klassering. Na die paar weken trai ning had ik echt niet meer ver wacht', aldus de Oirschotse atleet, die volgend jaar wéér mee wil doen. „Ik ben nu 33 jaar en volgens mij kan ik beslist nog wel even mee! De cross van „Le Soir" heb ik nu voor de achtste keer gelopen. Deze 78e plaats is de slechtste die ik tot nu toe bereikte." De erelijst van Fons Veldhuizen in de wedstrijden van „Le Soir" vermeldt onder meer een tweede, twee vierde, twee vijfde en een achtste plaats. Minder tevreden over zijn prestatie in de Brusselse volkscross was de jonge Zeeuwsch-Vlaamse „atletiek- hope", Piet Vonck. De Hulsterse at leet bezette in de eindrangschikking de 52e plaats en dat was voor de Zeeuw een teleurstellende prestatie. „Ik had gehoopt op een klassering rond de veertig maar het vlotte van daag niet zo. Ik ging erg langzaam van start en kwam daardoor in de eerste fase van de weastrijd al in de achterste gelederden." Door dit minder goede begin moest de Zeeuw zo'n tweeduizend lopers passeren om in de voorrte groep te komen. Voor een ereplaats kwam hij toch net iets te kort. Ondanks dit min of meer teleurstellende resul taat vond Piet Vonck de cross niet bijzonder zwaar: „Het terrein viel me erg meedat ik niet beter ben geëindigd komt, behalve door de slechte start, omdat ik in militaire dienst bijna niet kan trainen. Ook heb ik dit seizoen nog weinig op spi kes gelopen, zodat ik daar eerst weer aan moet wennen. Ik zal nog een week of drie nodig hebben om weer in vorm te komen". Verleden jaar nam Piet Vonck als junior aan de cross deelHij bezette toen de tiende plaats. Dat hij in het eerste seizoen bij de senioren nog niet direct op een van de ereplaatsen beslag wist te leggen, hoeft hem echter niet te ontmoedi gen. Zelfs een sterke loper als Roger Moens, ex-wereldrecordhouder op de 800 metert kwam in 1960 op het toppunt van zijn carrière in de cross van „Le Soir" niet verder dan een zeventiende plaats. De snelle Bel gische atliet was gisteren ook op het cross-terrein aanwezig. Het lopen liet hij nu echter aan de anderen over. Zelf beperkte hij zich tot de rol van een zeer deskundig toe schouwer. Langs de lijn bekeek hij de jonge generatie lopers. Aan voorspellingen over de toekomst van de beste atle ten in de cross wil hij zich niet wa gen. „Het is erg moeilijk om aan de hand van de uitslagenlijst te zeggen welke jongens in de toekomst nog van zich zullen doen spreken. Er zijn vele atleten die tussen het zomeren cross-seizoen geen rust houden. Zij worden daardoor „overwerkt' en kunnen dan niet tot top-prestaties komen", aldus Roger Moens, die de perfecte organisatie van de cross van „Le Soir" prees als de beste recla me voor de atletieksport in België. (Van onze sportredactie) BRUSSEL Drieënhalf jaar na zijn afscheid van de wedstrijdsport is de oud-crosskampioen van Neder land Fons Veldhuizen weer opge doken in de rijen van de actieve crossers. Bij de wedstrijd van „Le Soir", die gisteren voor de 42e maal in Brussel werfr gehouden, stond hij bij de start tussen de duizenden at leten, die aan deze „Volkscross" deelnamen. Het was niet de eerste keer dat de Volt-atleet na zijn ja renlange rustperiode in een wedstrijd uit kwam. Enige weken geleden maak te hij zijn come-back in een kleine cross in Oostenrijk. Hij deed dit zo onopvallend dat het, tot op het mo ment dat hi het gisteren zelf ont hulde, totaal onopgemerkt bleef. (ADVERTENTIE) 9

de Stem | 1967 | | pagina 3