NAAKT TWAALFUURTJE St. Nicoloasztekenhuis Waalwijk Opnan beter c Onvervaard in aanval en Subjectief verdediging Vóór 1985 Westduits autopark verdubbeld Rijden door Parijs op de spitsuren praktisch onmogelijk f Nog voor het einde van dit jaar Nu kunt u hier een goede plaats met een zekere toekomst vinden Nog 39 produktie- medewerkers zijn nodig Onze afdeling personeelszaken kan u Henk Romijn Meijer neemt geen blad voor de mond S.B.L. THEO BIESBROECK verpleegster voor de hoofdwacht G. A. M. Vermeulen H. G. van Haelst vrijgesteld leidster DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 2 NOVEMBER 1967 Contrast Verwaand VOLGENS PROF. SCHILLER Optimisme Bussen il Gemeente Graauw en Langendam De Stichting Beheer Landbouwgronden boomgaardpercelen DE WIJBO-UI BLIJFT ALTIJD TOCH DE TOPKWALITEIT TE KOOP 2 ZAKENPANDEN MET WONING C. BIESBR0ECK 4.49 2.99 3.29 1.39 1.44 0.59 0.89 0.99 0.89 een pakje boter voor slechts 19 cent KEURSLAGERIJ Dagblad De Stem Hotel Ockenburgh MEISJE geen spreekuur Afwezig BRUYNZEEL NV BERGEN OP ZOOM ten behoeve van district Zeeland JOHAN DE RIJK Nota van cu over toestand NCR Kring Huls Prof. Kriellaa sprak over landbouwbele Henk Romijn Meijer ontleende de titel van zijn bundel essays en polemieken Naakt Twaalfuurtje' aan een boek, dat hij heftig aan valt, hoewel het als een meester werk werd aangeprezen nog voor het verschenen was. „Al voordat Naked Lunch van William Bur roughs, die na zijn optreden op het schrijverscongres van Edin burgh een zekere roem in Neder land schijnt te hebben verworven, in Amerika kon worden uitgege ven, was het boek door verschil lende Amerikaanse schrijvers als een meesterwerk aangeprezen' deelt hij mee. „Mary Me Car thy, die tegenwoordig overal als de kippen by is, vond Bur roughs een genie. Dan waren er de gebruikelijke schreeuwers: Henry Mil ler, die van de verzachte houding in Amerika t.o.v. zogeheten obscene lec tuur meeprofiteert en in elke boekwin kel wel een stapel Tropic of Capricorns kan zien liggen, Norman Mailer, Jack Kerouac. Voor Miller is de verwarring van Naked Lunch de enige mogelijk heid voor deze tijd, want de roman is dood, al lang. We hebben dit deuntje al eerder gehoord, zelfs uit minder platte monden dan die van Henry Miller". Men kan uit dit citaat ontdekken dat Henk Romijn er geen doekjes om windt en dat hij niet alleen zich niet laat beïnvloeden door gangbare meningen en waardeschattingen, maar dat hij daar graag tegenin gaat. Hij is in dit opzicht verheugend jong, hetgeen niet inhoudt dat hij in alles tot de laatste druppel gelijk heeft. Naar onze mening heeft hij dat soms niet. Hij kreeg noff niet z0 lang geleden voor zijn opstel bij de dood van William Carlos Williams de essayprijs van de gemeente Amsterdam en ook dat is een typisch opstel voor hem. Hier valt hij niet een algemeen geprezene aan, hier komt hij op voor een dichter die niet zo algemeen geprezen en gewaar deerd wordt. Een groot gedeelte van zijn opstel gaat echter niet over William Oscar Williams, maar over twee andere, van huis uit Amerikaanse dichters, na melijk Ezra Pound en T. S. Eliot. Hij laat zien dat Eliot iets van een blikken dominee was en dat Ezra Pound een aansteller en een domoor zijn kan, hetgeen bepaald niet onjuist is. Hij verlaagt om te verheffen en hij laat zo zien, dat William Oscar Willi ams een beter mens was dan de beide andere Amerikanen. Omdat dit wel zo zijn zal, is dat sympathiek. Maar daardoor wordt de poëzie van William Oscar Williams geen even grote of gro tere poëzie dan die van Eliot of Pound. Dat is ze ook niet. Henk Romijn Meijer weet dat zelf wel, dunkt ons. Hij is, als blijkt uit zijn besprekingen van de poëzie van Sylvia Plath en van Ho ward Nemerov, een goed poëzie crit- cus die weet waar net in de poëzie om gaat en die dat met kenschetsende citaten kan laten zien. Hij weet dan ook de kwaliteiten, die de beste ge dichten van William Oscar Williams bezitten wel degelijk en duidelijk naar voren te brengen. Maar de mens Wil liams interesseert hem zeker niet min der dan de dichter. Het meest harmonisch komt de be langstelling zowel voor maaksel als maker tot zijn recht in het tweede op stel van Naakt Twaalfuurtje, dat bij de Arbeiderspers te Amsterdam uitge geven werd. Hij heeft het daar over de schrijver van The Great Gatsby en Tender is The Night: F. Scott Fitz- gerals en het heet terecht Poor Scott, want F. Scott Fitzgerals heeft het moeilijk gehad zowel als mens en als schrijver. Henk Romijn Meijer geeft in dit opstel een uitstekende en genuan ceerde karakteristiek en waardeschat ting van Scotts werk en hij laat zien hoe man en werk bij elkaar horen. Het is evenzeer critisch als menselijk juist. Ontwapenend blijkt Muriel Spark, de auteur van de nogal bare romans als Memento Mori en The Bachelors, in het interview dat Henk Romijn Meijer met haar heeft. Men ontdekt daar dat Muriel Spark veel minder zeker van zichzelf is als men uit haar boeken soms zou kunnen afleiden. Henk Romijn Meijer gelooft niet in de zogeheten objectieve critiek, hij vindt close reading bovendien van een zeer ondergeschikt belang. „Met op zet," deelt hij naar aanleiding van een verhaal van hem zelf mee, „heb ik de eenvoudiger punten als symboliek, structuur e.d. onbesproken gelaten, want zonder een betekenis blijft een structuur een latwerk dat bij de eerste windstoot omgewaaid kan worden, en wanneer de zin van een hoeveelheid woorden is vastgesteld zijn de proble men van structuur iets voor een ma gazijnbediende". In zijn felst aanvallend opstel be grijpelijkerwijs als men ons citaat als uitgangspunt neemt richt hij zich te gen de criticus Kees Fens, aan wiens werk hij niets, maar dan ook niets goed vindt. Hij ziet diens werk vanuit dit uitgangspunt beslist te eenzijdig. Fens heeft zich bepaald wel met an dere dingen bezig gehouden dan met symboliek en structuur alleen. De an dere „béte noire" van Henk Romijn Meijer is weer een veelgeprezene, na melijk Jan Wolkers. Hij ziet in diens werk weinig meer dan blote en onvol komen navolging van Van het Reve en Hermans, hetgeen hem overigens niet belet om critiek op Van het Reve en Hermans naar voren te brengen, die getuigt van onbevangenheid. Hil- lenius' heeft op Meljers critiek op De Hond met de Blauwe Tong van Jan Wolkers gereageerd. Henk Romijn Meijer laat hem in zijn opstel volledig aan het woord en probeert hem dan te weerleggen, waarin hij beslist niet geheel slaagt. Hillenius laat zien dat Wolkers, al kan hij invloed van Van het Reve en Hermans hebben onder gaan. beslist een heel andere veel romantischer figuur is en dat is naar onze mening juist. Men moet wat in wezen een kwestie van graad is niet verabsoluteren, en dat doet Henk Ro- meijn ten aanzien van Wolkers. Dat is te meer opmerkelijk, omdat Meijer als uit de meeste van zijn essays blijkt HENK ROMIJN MEIJER beslist wel gevoel heeft voor graad en nuancering. Alfred Kossman heeft in een artikel naar aanleiding van een bundel verha len van Henk Romijn Meijer zich ge ërgerd afgevraagd of deze werkelijk zo verwaand is als hij lijkt. Henk Romijn Meijer blijkt daar nogal mee in zijn sas te zijn en bewijst daar mee hoe jong hij is. Het is wel zeker dat ei geen objectieve kritiek bestaat, een bepaalde subjectiviteit, die aan vankelijk de indruk kan maken ver waand, eenzijdig en overdreven fel te zijn kan oip de duur echter dichter bij een nnoit bereikte objectiviteit brengen een gemakkelijke sehijnobjectiviteit, die nooit tot de kern doordringt. Naakt Twaalfuurtje, dat het lezen steeds waard is, toont daar de tekenen van. Jos Panhuysen. (Van onze correspondent) FRANKFURT AM MAIN Op de 43e internationale automobieltentoon stelling verdrongen zich reeds de eerste dagen honderdduizend bezoekers voor de stands van de 1080 firma's uit 17 landen, om al het nieuws te bewonde- ren. Frankfurt bood ditmaal geen super, show, die in veel chroom, lak en leer zwolg: de tentoonstelling werd nuchter der, zakelijk informatiever. Afgezien van enkele uitzonderingen, waren er op de Frankfurter autosalon van dit jaar nauwelijks nieuwe proto typen te zien. De belangstelling richt zich voornamelijk op de details. Bijna alle vierhonderd geëxposeerde perso nenwagentypen stonden er voorzien van verbeterde veiligheidsmiddelen. De be zoekers beschikten over de beste ver gelijkingsmogelijkheden. Op deze be langrijkste automobieltentoonstelling van Europa was alles vertegenwoordigd wat in de wereld van de automobiel branche een naam heeft. „Veiligheid in de auto" werd als verkoopargument belangrijker dan hei devies „veel blik en meer pk's' De kritische kopers willen wagens hebben, die aan de huidige verkeerssituaties aangepast zijn. Uiterlijk onschijnbaare veranderingen werden met groot genoe gen ontvangen: veiligheidsstuur, rem men met gescheiden circuits, automa tische versnellingsbak, comfortabele fauteuils, gecapitonneerd dashboard alsmede de veiligheidsspiegel. De belangstelling van het publiek was tijdens de dit jaar gehouden I.A.A. meer dan ooit een conjunctuur-baro meter. Terwijl op de voorgaande ten toonstellingen de interesse tot kopen zo groot was, dat de wagens met lange levertijden als het ware „verdeeld" werden, moest men zich ditmaal inspan nen om een klant te winnen. Tenslotte was het niet alleen de Duitse auto industrie die gedurende de eerste zeven maanden van dit jaar een teruggang in de omzet van 25 procent te incasseren kreeg. Maar nu stelden experts reeds na enkele tentoor.stellingsdagen vast, dat vele automobilisten in de beurs hallen weer zin kregen om een nieuwe auto te kopen. Het optimisme van de Duitse auto mobielindustrie hebben de gevoelige effectenbeurzen al met nieuwe koers winsten gehonoreerd. Daartoe droeg zeker ook de prognose van de Duitse minister van economische zaken Schil ler bij, die tot het jaar 1985 een ver dubbeling van het aantal personenwa gens van thans elf miljoen op meer dan 20 miljoen voertuigen voorspelde De minister, vroeger eens schertsend de „Callas van de sociaal-democratie" genoemd, glimlachte voor de camera's en zegde het Duitse automobielwezen toe, dat het in de komende periode geen verdere belastingverhogingen te verwachten heeft. (Van onze Parijse correspondent) PARIJS De tegenstanders van de parkeermeters in Parijs hebben het voorlopig gewonnen. De gemeen teraad heeft het voorstel verworpen en de minister van transport zal zich daarbij neerleggen. Maar dat is voor ons, automobilisten, nog geen reden om feest te vieren en de vlag uit te steken. Want de minister heeft voor de grote steden van Frankrijk en speciaal voor Parijs pijlen op zijn boog, die wij niet kunnen afweren. Door mijn medewerkers aldus de minister in een gesprek met een ver slaggever van Set weekblad „L'Ex- press" heb ii- laten nagaan hoe veel mensen op de spitsuren trein, bus of metro nemen. Datzijn er 85 pro cent. Twaalf procent, die van hun eigen auto gebruik maken, zouden zeker de de openbare middelen van vervoer kie zen als zij daartoe de gelegenheid kre gen. In dat geval zouden ze hun auto thuis laten, want iedereen weet bij er varing, dat rijden door Parijs, op de spitsuren, praktisch onmogelijk is ge worden. Men komt niet meer vooruit. Het autopark in Parijs breidt zich snel uit, veel sneller dan men ver wacht bad. In 1950 telde Parijs 500.000 automobielen, dit jaar (1967) zijn het er twee miljoen geworden, een cijfer, dat bij een normale ontwikkeling pas in 1970 had- moeten worden bereikt, In de Parijse autobussen, die iedere dag twee miljoen passagiers vervoeren zit geen vaart eer. Hun snelheid daalt gemiddeld met twee procent per jaar: 14 kilometer per uur in 1952, 10 kilo meter in 1967. De tegenwoordige bus gaat even hard als de diligence van vroeger. Bijgevolg daalt het'aantal Pa- rijzenaars, dat de bus neemt: met vijf procent per jaar. Een deei van die vijf procent heeft de auto weer van stal gehaald, maar schiet daarmee niet vlugger op dan de bus. Een ander deel gaat met de Metro, maar ook de Metro is niet van elastiek. Tijdens de spitsuren staan tien passagiers op één vierkante meter. Hoe men ook perst en dringt meer mensen kun nen er niet in. Het gehele net van bussen en metrotreinen zou nodig moe ten worden venieuwd, maar voor mas sale modernisering zijn geen kredie ten beschikbaar. Eén metrowagen op de vijf dateert nog van voor de eerste wereldoorlog, één autobus op de vier van voor de tweede. ===l WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Bestemmingsplan De burgemeester van Graauw en Langendam maakt bekend, dat met ingang van heden gedurende een maand ingevolge artikel 26 van de wet op de ruimtelijke ordening op de gemeentesecretarie ter inzage ligt het hieronder genoemde bestemmings plan met uitvoerige kaarten en voorschriften: het door de raad dezer gemeente vastgestelde bestem mingsplan „Kom Graauw". Overeenkomstig bovengenoemde wet kunnen door de personen, die reeds bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad bezwaren worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zeeland vóór 3 december 1967. Graauw, 2 november 1967. De burgemeester voornoemd. biedt in ruil aan een drietal gelegen in de omgeving van de Postweg, kadastraal bekend gemeente Yerseke sectie A nummer 60 groot 0.89.90 ha, sectie A nummer 208 groot 0.37.70 ha., sectie B nummers 38 en 39 gezamenlijk groot 0.74.30 ha., voor gronden, boomgaard- akkerbouw- en/of weilandpercelen, die gelegen zijn in de ruil verkaveling de Poel - Heinkenszand of de in voor bereiding zijnde ruilverkaveling Kapelle-Wemel- dingé. Schriftelijke aanmeldingen in te dienen vóór 8 november 1967 bij de Stichting Beheer Landbouw gronden, Westsingel 58 te Goes, alwaar nadere in lichtingen worden verstrekt. vroeg rijp, grote opbrengst, lang houdbaar Elk groot ruim 100 mZ Zeer spoedig te aanvaarden. Te bevragen KI. Bagijnestraat 27 Hulst Telefoon 01140—2525 Daar wij aan de enorme vraag nief konden voldoen, zullen wij deze week nogmaals in de REKLAME geven Varkensfilet Coteletten Runderlapjes 500 gr. 500 gr. 500 gr. Gekookte Gebr. Gedroogde Tong Varkensvlees Varkens 150 gr. 150 gr. worstjes Gebraden Pork Cervelaat- Gehakt worst 200 gr. 150 gr. 150 gr. JONGE HAANTJES ±1 kg per stuk 2.79 j Extra bij iedere 5,— aankopen. Broodmarkt 5 Hulst Tel. 2541 stans - vraagt een in de rang van eerste ver pleegster. Onregelmatigheidstoeslag vm toepassing. Werktijden: per twee weken 10 nachten dienst. Sollicitaties met volledige inlichtingen te richten aan de directrice. veelzijdig, betrouwbaar en onderhoudend GOES vraagt voor huishoudelijk werk. Eventueel intern. Telefoon 01100—6303. Voorlopig kosteloos. Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te Breda, d.d. 27 oktober 1967 is ver klaard in staat van faillis sement Cornelius Johannes Petrus Eine, naaimachine monteur, wonende te Breda. Ginnekenweg 116, met be noeming van de E.A. heer mr. H. F. van den Haak tot Rechter-Commissaris en van ondergetekende tot curator. De Rechter-Commissaris be paalde. dat de schuldvorcje. ringen moeten worden inge diend' uiterlijk op 28 novem ber 1967 en dat de verifica tievergadering zal worden gehouden op woensdag 13 december 1967 des voormid dags te 9.00 uur in een der lokalen van het Paleis van Justitie aan de Kloosterlaan 46 te Breda. Breda, 31 oktober 1967. De curator: Mr. J. P. Schouten, Parkstraat 8. Breda. DANKBETUIGING Aan familie, buren en de vele vrienden, die ons zo har telijk gefeliciteerd hebben met schriftelijke felicitaties, bloemen en cadeaus op ons 40-JARIG HUWELIJKSFEEST zeggen wij mede namens onze kinderen en kleinkinderen aan allen hartelijk dank, en in het bijzonder danken wij het Hoofdbestuur Broederschap O. L. Vrouw van Keve- laer voor de warme belangstelling. J. Ferketde Kort Hulst, Vestdijkstraat 13. DANKBETUIGING Voor de buitengewoon grote en warme belangstelling ondervonden tijdens de ziekte en bewijzen van deélne- ming na het overlijden van mijn onvergetelijke man en onze goede zorgzame vader, behuwdvader, grootvader, broer, oom en neef de heer JOHANNES HERWEGH zijn wij innig dankbaar. In het bijzonder H.H. geestelijken, doktoren, zusters en verplegend personeel van het St.- Elisabethziekenhuis te Sluiskil, vóór de liefdevole be handeling en verpleging alsook familie, vrienden, buren en kennissen. Fam. Herwegh-Pardon Axel, november 1967. Oudeweg 45. TANDARTS Terneuzen Vrijdag 3 november vrijdag 17 november te Kloostêrzahde 4 t.m. 19 november ARTS Sluiskil Waarneming: H. HOFSTEE ARTS te Hoek tel. «1154—345 Spreekuur te Sluiskil van 89 uur. Heden overleed tot onze diepe droefheid geheel onverwachts, voorzien van het H. Oliesel, mijn geliefde vrouw en onze onvergetelijke moeder, behuwdmoeder, zuster, tante en nicht, mevrouw PAULINA MARIA KANT echtgenote van de heer Joseph Wouters in de leeftijd van 71 jaar. Wij bevelen de ziel van onze dierbare overle dene in uw gebeden aan. Koewacht J. Wouters Koewacht G. Wouters R. Wouters-van Laere Koewacht G. Wouters Familie Wouters Familie Kant Koewacht, 1 november 1967 Schoolstraat 9 De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op zaterdag 4 november a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Bijeenkomst' ten sterfhuize Schoolstraat 9 om 9.00 uur. Rozenkransgebed vrijdagavond na de avondmis van 7 uur. komt onze moderne MONTAKEUKEN- fabriek gereed. De machinale hout bewerkingsafdeling is geheel in bedrijf. De machinale schilderafdeling en de keukenmontage-afdeling voor sen groot deel. Ons bedrijf in Bergen op Zoom, reeds bestaande uit de Potlodenfabriek, de FinéluxVloeren- fabriek, de Strukta-kastenfabriek en de Bruynzeel Keukenfabriek, wordt nu nog uitgebreid met de Montakeuken- fabriek waar 138 produktie-mede- werkers hun plaats al vonden. T dagelijks ontvangen voor het geven van inlichtingen oyer ons bedrijf en de daarbij behorende goede arbeids voorwaarden. U kunt ook komen elke vrijdagavond van 20 tot 22 uur. Woont u te ver af voor een bezoek? Schrijf ons even. Wattweg 17. Telefoon 01640 - 6940 Het nationaal bestuur van de K.W.J. roept sollicitanten op voor ds funktie van Belangstellenden dienen ongeveer 20 jaar te zijn belangstelling te hebben voor het jongerenwerk enige ervaring te hebben in het leiden van jongerengroepen bereid te zijn een test te maken bij voorkeur in Zeeland of West-Brabant te wonen Sollicitaties of vrijblijvende inlichtingen te richten aan Sekretariaat katholieke werkende jongeren t.a.v. Dr. Ottestraat 3, VLISSINGEN (Van een onzer verslag; HULST. Het dagelijks b het waterschap Hulster Amt besloten om de leden van de vergadering, die donderdag ber a.s. om 13.30 uur in De K Engeland te Hulst bijeenk volgende voor te stellen: a. Het stichten va een ge: kop van de Kleine Molenpol gens het door het technisch bul de unie van waterschapsbonr steld rapport met ontwerpt: en begroting, waarin de cap: worden aangepast aan 690 m3/i de ontwatering van het gebied kaveling Koewacht, Kieldrecl Alstein, Kon. Emma en Louisap in een later stadium de Pro, Saeftinghepolder. b. Het aanvragen van een kaveling voor de polders Kon Van Alstein en Louisa, zoals o<; nota tot uiting komt, waarbij, te verzoeken deze ruilverkavi zichzelf staand te beschouwen een grotere inspraak van de e. van dat gebied mogelijk te ma Op verzoek van de vergaderin de cultuurtechnische dienst e port gevraagd, waarin de kos een a2-werk in verhouding tot verkaveling zouden worden b om daarna een definitief voo kunnen voorleggen. Deze nota middels ter tafel gebracht. Het d bestuur is met de cultuurtec dienst van oordeel, dat een a2-\ HULST Prof. dr. Kriellaai] nieuwe voorzitter van de NCB, tijdens de algemene vergadering de N.C.B. Kring Hulst over het bouwbeleid. Over bet Landbouwschap ze dat door bezinning en overleg betreffende organisaties, een i bestuurssamenstelling tot stand komen, waardoor o.a. de pariteit dwenen is. Voortbestaan van het 1 bouwschap is noodzakelijk als ni missen "nstelling ten dienste va landbouw. Vervolgens behandeld heer Kriellaars ook de vraagsti van de EEG. De bemoeienissen van de EGG len op landbouwgebied zeer ingri. zijn. Regelingen zijn getroffen betr de de derde landen bij invoer en voer van landbouwprodukten. Ingr in de binnenlandse markt kan q met goedkeuring van de EEG. 1 dr. Kriellaars herinnert verder aq vergadering van de ministerraacj EEG van vorige week, waarbij-; een marathonzitting, nieuwe ri3 nen voor graanprijzen tot stanq komen zijn. Tevens bleek dat er J belangentegenstellingen waren tij de EEG-landen. Conclusie van spi was, dat moeilijk te bereiken wasj de prijsstijgingen evenredig aai kostenstijgingen blijven lopen. 1 Nederland is nodig een gericht so en economisch beleid betreffende: afremmen van kostenstijgingen, he1 lenen van belastingfaciliteiten, moet leiden tot betere bedrijfsin sten. In het belastingbeleid is wel bereikt aldus prof. Kriellaars, terugbetaling van omzetbelastin* uitvoer van bepaalde produkten e rugkeer van investeringsaftrek. E zo vervolgde hij, er is sterke beh aan het verkrijgen van een belas stelsel, waardoor uit het inkc meer gereserveerd zal kunnen wc voor noodzakelijke bedrijfsaanpail gen en modernisering. Ook is het I noodzakelijk, dat de omzetbelasting de landbouw verminderd wordt. Sl ker wees in dat verband op belasl faciliteiten voor de landbouw in hetl tenland, wat te beschouwen is als| gunstige factor bij de concurrentie. ze zal in EEG-verband zeer hard v ®.n" Oyer het binnenlands beleid] nij, dat de regering voor de coi rentie rekening moet houden met intomen van kosten, aanpassing f? u* g" en structuurbeleid, pachtwet en voorkeursrecht, evc onderzoek, onderwijs en vooriich| net ruilverkavelingstempo zal den gehandhaafd. Het probleem e buitenlandse grondverbruikers van ruilverkavelingsgro) 5? I?J 00k n°g aan. De EEG biedt hieromtrent onderscheid te „e"in nationaliteit. Wat betreft neri„«f0rl?' ontwikkelimgs- en mnl? i za) rekening gehol moeten worden, met de omvang voor S'H iat de aanvraaS ind| >t toekennen van de gre van de vergoeding. -£e vergadering mocht zich in S ote belangstelling verheugen. AD VERTKNTl F. 1 i foyers bij de importeur: •i HOOLHOES" Ireneweg 2 Bunde(L

de Stem | 1967 | | pagina 4