Keizer van veld gestuurd èn... VOLLE WINST VOOR IJ.V.C. EN TERHOLE 9.75 Hans Ree nu punt voor Donner verstevigde leidende positie Jan Janssen kwaad op Spaanse krant Cees Zoontjens bij Caballero Brabants selectie-team tegen Baronie-jeugd Nederlaag voor Oranje-dames Ontslag voor manager van Glasgow Rangers Trieste balans van vreemde interland: 1-2 Hartstocht Kracht Briljant Redelijk Goed HOCKEY Bekerprogramma voor zondag Cyprus kansloos tegen Italië Volleybal Z. - Vlaanderen JAAP OUDKERK WON IN GENT Weer zege van Gimondi Clubbolling ABC. Guus Yonck winnaar .Trofee Ware W ater kan t Zeeuwsch-Vlaanderen Freyser kampioen extra klas libre Programma KNVB afdeling Zeeland 24 13 DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 2 NOVEMBER 1967 13 ONVERDIENDE NEDERLAAG Ben Joegoslavische aanval op het Nederlandse doel. (Van onze sportredacteur) BOTTERDAM Om kwart over tien gisteravond luchtten zes tigduizend voetballiefhebbers hun hart. Dat resulteerde in een warm en ovationeel applaus voor het Nederlands elftal en boe geroep aan het adres van de Joegoslaven. Die raakten nauwelijks onder de indruk van de minder vriendelijke beloning voor hun 1-2 overwinning en bleven zwaaien. Dolgelukkig met hun triomf over Kessler's elf. Hoe die zege tot stand kwam, met het beetje geluk dat men in de sport zelden blijkt te kunnen missen, deed hen op dat moment weinig. Dansend verdwenen zij in de kleedkamer. Het con trast met de elf oranje-hemden was schril. Overdonderd, teleur gesteld, ellendig van verdriet wandelden die met donkere gezichten naar hun kleedkamer. In twee minuten waren ze geslagen. Onver diend, dat wel, maar het gebeurde. In een vreemde interland vol dramatiek. wel, lang jasje met split. Diverse unl n. 36-42 *182, IZMIR (ANP) De Nederlandse da mes hebben gisteravond in het Turkse Izmir de eerste wedstrijd uit de finale- poule van het toernooi om het Euro pese volleybalkampioenschap met 3G van Tsjechoslowakije verloren. De setstanden waren: 151, 156, 15—8. De uitslagen van de wedstrijden in de finalepoule (dames) luiden: Hongarije Israël 3—0 (15—7, 15—5, 15—4), Rus landBulgarije 3-0 (155, 153, 15 10), Tsjechoslowakije—Nederland 3C (15-1, 15-6, 15—8). (Van onze sportcorrespondent) GLASGOW De manager van Glas gow Rangers, Scott Symon heeft naar alle waarschijnlijkheid vanwege net feit, dat „aartsvijand" Celtic vorig jaar met de meeste eer is gaan strij ken ontslag gekregen. Symon moest dit besluit via derden noren. Hij zei het stadion van Glasgow Rangers gisteren voor de laatste maal te nebben betreden. Symon die de reputatie had een bedaard en zakelijk leider te zijn heeft 13 jaar als mana ger van de Rangers gefungeerd. Zoals bekend kaapte Celtic alle te be halen titels en bekers voor' de neus van Glasgow Rangers weg. Dat heeft kwaad woed gezet bij het bestuur van de Ran- gers, die het begin van deze competitie nog eens wilden afwachten. Er kwam waar weinig verbetering in de situatie, waarop men besloot Symon te ontslaan. EDDIE PIETERS GRAAFLAND zwakke momenten Om achttien minuten over half negen precies kreeg Nederland-Joegoslavië een sensationele wending. Toen wees scheidsrechter Tschenscher de Ajacied Keizer naar de kleedkamer. Met een resoluut gebaar, met een strak gezicht, zonder gevoel voor de argumenten van aanvoerder Bennie Muller. Het volk huilde woede uit, maar Tschenscher bleek niet te intimideren. Hij draaide zich demonstratief om, toen Muller voor de zoveelste keer de armen be zwerend de hoogte in stak en Piet Keizer als een betrapte schooljongen naast zijn aanvoerder huilde om wat hem werd aangedaan. Was de overtreding tegen Holcer wer kelijk zo zwaar geweest? Moest het ongelukkige moment toen hij, Piet Kei zer, in de benen van zijn Joegoslavi sche tegenstander vastraakte, echt met de zwaarste straf beboet worden-?, Tschenscher vond Van wel. In zijn ogen klemde Keizer de gespierde benen ex pres en overdreven lang rond die van Holcer. Piet Keizer voor wie het ge juich al enkele malen hard geklonken had, kreeg om achttien minuten over half negen zijn laatste applaus. Ge dwongen zocht hjj de warmte van de kleedkamers. handig langs dit stel glipte, toen Holcer en tenslotte zwenkten deze twee als een perfect duo de oranje-verdedigers voor bij. Na een kwartier herstelden Suur- bier en Eijkenbroek zich en was het ver gedaan met de kansen voor Joegoslavië. Ze behielden ze overigens wel, de blauw-geshirte gasten, want vooral te gen het einde van de eerste helft kreeg Eddy Pieters Graafland verschillende nare situaties voor zijn doel. Nederland trachtte zich intussen aan te passen om het gat dat Keizer achter liet op te vullen. Dat lukte redelijk, al bleef het gemis van Keizer die de eerste minuten zo veel beloofde, toen bleek dat hij het uitstekend koii vinden met Moulijn zichtbaar. Uit stekend gesteund door de ver opruk kende Bennie Muller en Jan van Gorp kreeg Nederland goede kansen. De beste kwam enkele minuten voor rust toen Cruyff schitterend, voorzette, maar niemand aanwezig was om voor de af werking te zorgen. Twee minuten tevoren nog was hjj uitbundig bedacht door het publiek. Na een schitterende combinatie met Johan Cruyff, die hem de bal op maat toespeelde. Keizers schot zeilde met ongelooflijke kracht in de richting van keeper Vukcevic, die zich op één slag roem veroverde. Met een katachtige- sprong achterwaarts tikte Vukcevic de bal enkele millimeters over. Het was zijn tweede opmerkelijke actie, want niet ver ervoor moest hij zijn talenit inschakelen bij een kogel van Swart. In deze periode, halfweg de eerste speeltijd, raakte het Joegoslavische ver- dedigingsblok aan het schuiven. Even kwam er onzekerheid over de achter- spelers, die zich voorlopig overeind hadden kunnen houden bij de gratie van de Nederlandse aanvallers, die zochten naar cadans en hun tegenstan ders van hun plaatsen lokten. Een bezigheid, waarnaar met genoegen ge keken kon worden, maar die toch niet zorgeloos verliep, omdat aan de andere kant Joegoslavische uitschieters voor opwindende momenten zorgden. De door coach Mitic aangestelde schutters tastten met succes de Nederlandse de fensie af en ontdekten wat zwakke Dunton op de linkerhelft. Cruyffie, de grote gangmaker maar gehandicapt door het uitvallen van Keizer, liet de moed niet zakken. Hij bleef het proberen en kreeg de ballen correct aangedragen door de hard wer kende Swart. Nederland was in de aanval, Joegoslavië raakte in de ver drukking. Bevangen door de lichte pa niekstemming, beging toen Holcer een ongeoorloofde overtreding. De duizen den langs de lijn gilden om wraak. Ze gilden om dezelfde straf die Keizer kreeg, maar zover wilde Tschenscher niet gaan. Holcer kwam in het boekje en daarmee afgelopen. Vier minuten na rust laaide diezélfde hartstocht opnieuw op. Novak, inge vallen voor Lasarevic, sprong fel op enkele tegenstanders in. Tschenscher zag geen reden tot noteren en volstond met een vrije trap. De Nederlandse aanvallen kenmerk ten zich in het begin van de tweede helft door een zekere gereserveerdheid, die echter al na negen minuten ver dween, want toen maakte Sjaak Swart 10. Joegoslavische verdedigers, be kwamer geworden in het afremmen van de Nederlandse aanvallen, maar nog niet voor honderd procent zeker van hun zaak, raakten uit balans bij een voorzet van Moulijn. Met een handig naar binnen getrokken pass bediende Moulijn de knap reagerende Swart, die de door Moulijns actie ontstane ruimte inspurtte en de bal ineens op de schoen nam: 10. Daar misleidden ze Eijkenbroek en Suurbier. Eerst was het Musovic die Coen Monlfyn, fle lieveling van het Rotterdamse publiek dat speciaal voor hem het „Hand in hand" zong, bleef daarna de Nederlandse aanval dirige ren. zyn soms briljant voorbereidend werk op links schiep tal van kansen die voor het grootste deel steeds bij Swart terechtkwamen. De Joegoslaven bleven onder de, zij het niet overzware, druk overeind. Ze vingen het goede Nederlandse samen spel aardig op. Niet stralend van tech nisch kunnen, maar wel effectief. In de voorhoede echter schoten de tegen standers van het Nederlands elftal wel te kort. Hun combinaties duurden meestal te lang en waren, in tegenstel ling tot de eerste helft, wat te simplis tisch. Daardoor kon de linie voor Pie ters Graafland op tijd ingrijpen. Daarom kende de dramatiek geen ein de, toen een kwartier voor het einde Joegoslavië in honderdtwintig seconden op winst stond. Volkomen onverwacht, volkomen onverdiend. Twee treurige momenten voor oranje, dat de zekere winst verspeelde. Eerst versloeg Belin doelman Eddy Pieters Graafland, daar na was het Osim. Beide keren was Pieters Graafland ver uit zijn doel. Bij de gelijkmaker omdat hij aanval van Novae onderschept had en Eijkenbroek de afsluiting niet helemaal compleet maakte. De bal kwam voor de voeten van Belin. Die schoot zonder zich te bedenken in de hoop dat Pieters Graaf land nog niet in zijn doel stond. Het lukte: 11. Nauwelijks zestig seconden later liep Pieters Graafland uit om een voorzet van Musovic weg te werken doch de bal werd onderschept door Osun, die de uit positie gebrachte Eddy P. G. zonder moeite klopte: 12! Ook daarna kwamen de Joegoslaven, ineens succesvolle voetballers, gevaar lek oprukken. Zonder verder resultaat. De Nederlandse defensie kende wat ge luk en sloeg daarnaast de aanvallen goed af, waarbij debutant Van Gorp Jan van Gorp, die een goede wedstrijd speelde, in een fel duei gewikkeld met zyn directe tegenstander Rora. zich uitstekend aanpaste. Hü speelde, over het geheel genomen, een constant goede party met enkele hoogtepunten die daarmee zyn eerste optreden tot een succes maakten. Veel plezier heeft hij er niet van mogen beleven, want de 12 nederlaag kwam hard aan. Nederland kon zich de laatste tien minuten niet herstellen; Kreeg nog wel scoringsmoge- lijkheden, maar benutte die niet. PETER HEERKENS (Van onze hockeymedewerker) BREDA. Zondag zullen o.m. de volgende bekerwedstrijden (hockey) worden gespeeld Heren: HTCC-beker (2e ronde): Push 1—Kampong 2, Were Di 1Victoria 1, Amsterdam 2—Por ward 1; Tresling- beker (2e ronde): BaskoLiberty, Waalwijk 1—Concordia 1, Kameleon 2 DES 1, Push 2Kampong 4, Were Di 2 —Victoria 5, Breda 3Kampong 6, Breda 5Kampong 7, Amsterdam 6 Forward 2. De Josseling de Jong-beker (2e ron de): Waalwijk 2Were Di 3, Zw Wit 3 Kampong 9, Push 4Kampong 8, Hilversum 8Warande 2. Veteranen-beker (2e ronde): Wa randeRapide, Zwart WitArnhem. Dames: Parnassia-prijs: Amsterdam 1—Forward 1, Push 1—Kampong 1, Waalwijk 1Victoria 1, DESMEP 1. Amsterdam-beker; Best 1Warande 1, Waalwijk 2Concordia 1, Kampong 3—Tempo -1, Push 4Kampong 4. COSENZA (ANP) In een wedstrijd voor groep zes van het toernooi om het Europese kampioenschap voor lan denploegen heeft Italië gisteren met 5-0 van Cyprus gewonnen. Bij de rust was de stand 2-0 in het voordeel van de Italianen. De stand in groep zes luidt nu: 1 Italië 4 4 0 0 8 11—I 2 Roemenië 6 3 0 3 6 1814 3 Zwitserland 2 10 12 9—5 4 Cyprus 4 0 0 4 0 1—19 DEN HAAG (AN.P.) In de strijd om de Nederlandse schaaktitel heeft Hans Ree in Den Haag het eerste volle punt verdiend. In de derde partij won hij na 41 zetten van Hans Bouwmees ter, zodat hij nu met 21 de leiding heeft in de tweekamp. Ree heeft in de vierde en laatste partij van de serie, morgen, vol doende aan een remise om zich kam pioen van Nederland te noemen. In dien Bouwmeester echter wint en de stand weer in evenwicht brengt, wor den er nog twee partijen gespeeld, waarvan de eerste op vrijdag. De gisteren gespeelde partij betrof, evenals in de voorgaande ontmoetin gen. opnieuw een Siciliaan, die door Ree zeer combinatoir werd gespeeld. Hij offerde op de 17e zet een stuk. Bouwmeester nam het offer aan, maar kwam door deze winst in een zeer be nauwde positie. Bouwmeester verloor na spectaculaire verwikkelingen, waar bij Ree hevig in tijdnood kwam, veel stukken. Na de tijdcontrole zag hij geen heil meer in voortzetting van het duel en gaf op. VENETIë (ANP) Jan Hein Don ner heeft door een overwinning op de Italiaan Tatai zijn leidende positie in het internationale schaaktoernooi van Venetië verstevigd. Na tien ronden bezit de Nederlandse grootmeester 8,5 punt, één punt meer dan de Ameri kaan Larry Evans, die in de tiende ronde niet verder kwam dan een pun tenverdeling tegen de Hongaar Len- gyei.. Wereldkampioen Petrosjan moet in dit toernooi ervaren, dat het nog niet zo eenvoudig is van zwakker geachte spelers te winnen. Nu moest de Tij ger" zijn partij tegen de Italiaan Paoli afbreken. De stand luidt: 1. Donner 8,5 punt; 2. Evans 7,5; 3. Janosevic en Petrosjan 6,5 en een afg.; 5. Pachman en Ro- batsch 5,5; 7. Lengyel en Kupper 5; 9. Canal 4,5; 10. Tatai en Zinser 4; 12. Calapso 3; 13. Paoli 2,5 en een afg. 14. Magrin 1. (Van onze volleybalmedewerker) GOES. Terhole 1 en 2 hebben by de heren in de le klasse van de vol leybalcompetitie in Zeeuwsch-Vlaande ren laten zien wat zy van plan zyn in de komende competitie door te win nen van IJ.V.C. 2 en 1. Voor IJ.V.C. 1 was dit wel een tegenvaller, omdat men beslist verwacht tegen Terhole 2 het onderspit te moeten delven. In de 2e klasse behaalde Time Out een ver diende overwinning op het deze week wel zeer zwak spelende Terhole 3. Schelde Sport 2 behaalde de overwin ning op een gemakkelijke manier te gen Voorwaarts 2. Bij de dames tenslotte hielden de IJ.V.C.'ers van het le en 2e team de GENT (ANP) Jaap Oudkerk heeft op de Gentse winterbaan een stayer- wedstryd voor beroepsrenners gewon nen. Oudkerk won de beide manches over 25 km. Leo Duyndam eindigde in de finale van de wedstrijd achter der- nies op de zesde en laatste plaats. Klaas Balk werd met de Belg Daniël Goens derde in de koppel wedstryd voor amateurs, Albert van Midden, met de Engelsman Graham Webb, eindigde als zesde. De belangrijkste uitslagen zijn: stay ers (profs): Eerste manche: 1. Oud kerk (Ned) 25 km in 25 minuten 55,9 seconden; 2. Proost (Belg) op 5 meter; 3. Verschueren (Belg) op 10 meter. Tweede manche: 1. Oudkerk 25 km in 26.02,5 2. Verschueren op 2 ronden; 3. Raynal (Fr) op 2 ronden. Eindklasse ment: 1. Oudkerk 2 pnt.; 2. Verschueren 5 pnt.; 3. Proost 6 pnt.; 4. Raynal 7 pnt.; 5. De Lillo (It) 10 pnt. Achter dernies (profs): finale: 1. Foré (Belg) 20 km in 21.09,8; 2. Van Rijcke- ghem (Belg) op 2 ronden; 3. Criel (Belg); 4. Van Dromme (Belg); 5. Ver strepen. (Belg); 6. Duyndam (Ned) op 3 ronden. Koppelwedstrijd (amateurs): 1. Mon- seretSerruys (Belg) 20 km in 24.29,4; 2. Van LanckerFroidmont (Belg); op 1 ronde: 3: BalkGoens (Belg-Ned); 6. Van MiddenWebb (Ned-Eng). MADRID (ANP) Jan Jans sen is boos op het Spaanse dag blad ,J>ueblo". Een verslaggever ■aan deze krant wist te melden, dat Janssen had toegegeven „wel eens stimulerende midde len te gebruiken." De oud-we reldkampioen ontkende dit ech ter met grote felheid. „Het is een schandaal. Ik heb nooit gezegd, dat ik doping heb gebruikt en ik zal het ook nooit gebruiken."Janssen is van plan maatregelen te nemen. „Ik wil een rectificatie in dezelfde krant en ik zal een advocaat polsen over een mogelijk pro-- ces." (Van onze sportredactie) TILBURG Cees Zoontjens, winnaar van Olympia's Tour en de Ronde van Brabant heeft een contract getekend voor het extra-sportieve merk Cabal lero. Zoontjens staat in de administratie van de KNWU vanaf 1 november ge noteerd by de profs. Werner Swaneveld uit Oudenbosch, die vorig jar met wielrennen stopte heeft voor 1968 toch weer een prof licentie aangevraagd. Ander wielernieuws komt van Willem II-Gazelle, waar Herman van Loo de plaats in zal nemen van de Belg Julien Stevens. BERGAMO (ANP) De Italiaan Felice Gimondi heeft na zijn voortref felijke verrichtingen In het naseizoen opnieuw een eerste plaats behaald. In de Grote Prijs van Aramis ging hij als winnaar over de eindstreep met een voorsprong van 15 seconden op de Franse achtervolgingskampioen Charly Grosskost en de wereldkampioen Eddy Merckx. Eddy Beugels legde beslag op de achtste plaats. De uitslag luidt: 1. Felice Gimondi (It) de 67,5 kilometer in 1 uur, 55 minuten en 51 sec. 2. Charly Grosskost (Fr) op 15 sec.; 3. Eddy Merckx (Belg) z.t.; 4. Bernard Guyot (Fr) z.t.; 5. Vladimiro Panizza (It) op 20 sec.; 6. Robert Hagmann (Zwit) z.t.; 7. Ferdi Bracke (Belg) z.t.; 8. Eddy Beugels (Ned) op 29 sec.; 9. Ole Ritter (Den) op 35 sec.; 10. Roger Pingeon (Fr) op 37 sec. (Van onze sportredactie) BREDA Zaterdagmiddag wordt op het Baronie-terrein in Breda een wed strijd gespeeld tussen een versterkt jeugdelftal van Baronie en het (door Kees Kuijs getrainde) Brabantse selec tie-elftal van jongens van 14 en 15 jaar. Het duel een voorwedstrijd van Ba ronie Hermes DVS begint om kwart over een. Voetbal Anderlecht heeft in een vriendschappelijke wedstrijd Bayern München met 42 verslagen. De wed strijd werd bijgewoond door 20.000 toe schouwers. winst in eigen huis en stuurden de dames van Schelde Sport met lege 'handen huiswaarts. De uitslagen waren: le kl heren: Ter hole 1—IJ.V.C. 2 3—0, Terhole 2— IJ.V.C. 1 3—0; 2e kl heren: Time Out —Terhole 3 31, Voorwaarts 2Schel- desport 2 03, Voorwaarts 1SAS uit gesteld. Dames: IJ.V.C. 1—Scheldesport l 3—1, IJ.V.C. 2—Scheldesport 2 3—0. Standenlijst; le klas 3-0 1 Terhole 1 1 1 0 2 2 Schelde Sport 1 1 1 0 2 3—0 3 Terhole 2 1 1 0 2 3—0 4 IJ.V.C. 1 2 1 1 2 3—3 5 P.H.L. 1 1 0 1 0 0—3 6 IJ.V.C. 2 2 0 2 0 0—6 7 O.V.C. 0 0 0 0 O-O 2e klas 1 Schelde Sport 2 2 2 0 4 6—1 2 Time Out 2 X 1 2 3—3 3 Voorwaarts 1 ■2 1 1 2 4—3 4 Voorwaarts 2 2 1 1 2 4—3 5 Terhole 3 2 1 1 2 3—4 6 WH 1 1 1 0 2 3—0 7 SAS 1 1 0 2 3—1 8 ISVG 1 0 1 0 1—3 9 WH 2 1 0 1 0 0—3 10 PHL 2 2 0 2 0 0-6 Dames Terhole 1 I 1 0 2 S—0 Scheldesport 1 1 I 0 2 3—1 Voorwaarts 1 1 0 2 4—1 Schelde Sport 2 1 0 1 0 0—3 Terhole 2 1 0 1 0 0—3 PHL 1 1 0 1 0 1-4 (Van onze correspondent) A-ARDENBURG. De Aardenburg- se Boilersclub ABC hield haar achtste clubbolling. De uitslag luidde: 1. E. Rijckaert—A. de Smet, 2. C. Rijckaert J. v. d. Neste; 3. F. v. d. DriesH. Moens; 4. P. CauwelsG. Claeijs (Gent) De uitslag van de internationale boL- ling luidt; 1. F. de Cock (Maldegem) A. de Kezel (Gent)W. Hermie (Sint Kruis); 2. J. Haegeman (Aardenburg) P. Hoegebuur (Maldegem)C. Mar tens (Maldegem); 3. J. Sierens (Aar denburg)A. Breijaert (Aardenburg) O. v. Overloop (Maldegem)4. J. Buzeijn (Eede)A. v. Pamelen (Wa terlandkerkje)E. Verheije (St. Lau- reins); 5. P. Laridaen (Eede)C. Que- kelberge (Eede)G. Mestag (Knes- seleare); 6. A. Leliaert (Aardenburg) O. Dhoore (Aardenburg)C. Rij ckaert (Aardenburg). Er was deelge nomen door 69 boilers. HEIKANT Guus Vonck werd ver gezeld van vele supporters toen hij zijn eerste prijs afhaalde die hij won door* dat hij de meeste punten verzamelde in Belgische wegwedstrijden die mee telden voor de „Trofee Ware Water kant". Hij werd in zaal Van Dijck te Bazel (B) in de bloemetjes gezet en mocht een tourrijwiel, 2500 Belgische francs, een zilveren schaal, zilveren si garettenaansteker en 2 reiswekkers iin ontvangst nemen- (Van onze sportcorrespondent) TERNEUZEN Nadat de Terneu- zense biljarter, Pr. Freyser een maand geleden in Hulst het kampioenschap veroverde, heeft hy ook te Sas van Gent van zich doen spreken. Hij won daar bet libre kampioenschap district Zeeuwsck-VLaanderen van de K.N.B.B., door alle partyen te winnen en het hoogste algemeen gemiddelde te be halen. Hij maakte in dit toernooi zeven se ries van meer dan 100 caramboles. Jo Blommaert (Hulst) maakte de hoogste serie (201). Hij was in het begin de grote kanshebber voor de titel, maar toen de laatste drie partijen gespeeld moesten worden was er voor hem nog slechts een theoretische kans. Hoewel Blommaert tegen Beghijn uit Sas van Gent met klein verschil won, (350 ca ramboles in 14 beurten) kwam Freyser in de finale tegen Claeyssens (Sas van Gent) tot 350 caramboles in 12 beurten. Claeyssens hoopte nog zijn gemiddelde van 15,63 op te halen, maar slaagde hierin niet. De uitslag luidde: 1 Pr. Freyser 12 pnt., 2 Jo Blommaert 10 pnt., 3 R. Claeyssens 5 pnt., 4 G. Beghijn 3 pnt., 5 F. Verlinden 2 pnt. Toen wethouder W. Colsen van Sas van Gent namens het gemeentebestuur de prijsuitreiking verrichtte, was er veel belangstelling. Ook het districtsbe- stuur bleef niet achter en de lokaal houder A. Verlent zorgde er met de organiserende vereniging K.O.T. voor. dat alle spelers met een prijs naar huis gingen. Tenslotte dankte de heer Claeys sens voor de organisatie van dit ge slaagde toernooi. (Van onze sportcorrespondent) MIDDELBURG. Het programma van de KNVB afdeling Zeeland voor zondag luidt; le klas: Domburg 1Luctor 1, Zee- landia 1Renesse 1, Hoofdplaat 1 Kruiningen 1, Robur 1—Noormannen 1, Lewed. Boys 1Groede 1, Jong Am- bon 1Patrijzen 1; res. le klas: Oost- burg 2Steen 2, Middelburg 4Zee land Sport 4. Terneuzen 3Vlissingen 4, Vogelwaarde 2Walcheren 2, Zee land Sport 3Zeelandia 2; 2e klas A: Hansw Boys 2Hulsterloo 1, Graauw 1Philippine 1, Schoondijke 1Clin- ge 2, Sluiskil 2Schoondijke 2, Koe wacht 2Aardenburg 2, Ria W 1 Biervliet 1; 2e kl B: Domburg 2Luctor .2, Renesse 2Dreischor 1, DFS 2 Goes 3, Lewed Boys 2Zonnemaire 1, Kwadendamme 1—Cortgene 1, Jong Ambon 2Zierikzee 3; 3e kl A: Koe wacht 3Ria W 2, Vogelwaarde 3 Sluiskil 3, Corn Boys 3Axel 4, Steen 3—Graauw 2; 3e kl B: Terneuzen 5 Vlissingen 5, Terneuzen 4—Philippine 2, RCS 3Groede 2, Schoondijke 3— Yzendijke 2, Breskens 3—Hoofdplaat 2; 3e kl C: Robur 2Noormannen 2, Luctor 3Zeeland Sport 5, Patrijzen 2—Zeeland Sport 6 Volharding 1— RCS 4, Walcheren 3—RCS 5; 3e kl D: Breischor 2—Kwadendamme 2, SVOWK 1Patrijzen 3, ',s-Heer Arendskerke 3 —Volharding 2.

de Stem | 1967 | | pagina 13