Stui STILBÉPAN Dagverblijf gehandicapte kinderen „De Rank" in Goes geopend Goed concert van Hulster koor voldeed niet geheel Ongevallen op rijksweg 58 Driehoi V/aam, t t f Dat scheelde een haar! Hockeyclub Rapide bestaat kwart eeuw Raad van Hoek bespreekt doorstroming huurders Sinke en Van Iwaarden snelste ruiters in Goes TERNEUZENSE RESERVEPOLITIE SCHOOT HOOGSTE PRIJZEN REÜNIE IN HULST Internationale duivenshow in Hulst Jaarvergadering van Zeeuwse organisten Kleuterschool in Kloosterzande geopend tafeltennis Winst en verlies handbal f Oproeping 9AGBLAD DE STEM Een beste krant „Koningsvoorde" BEJAARDEN HELPSTER Elastieken kousen v. d. WALLE- BLOMMAERT Bijna had hij het opgegeven. Van die roos en haaruitval kom ik toch nooit af, dacht hij. Tot hij Stilbépan ontdekte... Biologisch haartonicym met vitamine B - pantotheen. Tegen roos, haaruitval en vroegtijdige vergrijzing. Levenslang leider va Mauthauseni „BONT"-JASSE VOOR UW M/ EN KIND 4 DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 31 OKTOBER 1967 (Van onze correspondent) HULST Het Hulster Gemengd Koor heeft z(jn tienjarig bestaan op luistervolle wyze gevierd, met een ju bileumconcert, dat in de basiliek van St. Willibrordus gegeven werd. Dit con cert, gedirigeerd door Jo Ivens. waar aan naast het koor zelf, een kameror kest, samengesteld uit de Philharmonie van Antwerpen en de solisten Nelly van der Spek, Wilhelmina Matthès, Ar jan Blanken en Rob Holl meewerkten, is een belangrijke muzikale manifesta tie geworden. Gedurende de tien jaar van zijn bestaan is het koor, onder leiding van zijn muzikale leider, uitgegroeid tot een vocaal ensemble, dat vooral ook door radio, televisie en grammofoonplaten in brede kring bekendheid verworven heeft. Toch valt te betwisten of de pro grammakeuze voor Het feestconcert de juiste geweest is, want Gloria van Antonio Vivaldi, Ave Verum en Missa Brevis in D. gr. t. van Mozart met tot slot Magnificat van Sammartini, hoe waardevol ook als composities vooral Mozarts werken moeten als ge niaal bestempeld worden zijn in het geheel zo éénvormig, dat het de be zoekers moeilijk gevallen is de gehele avond door gespannen te blijven luis teren. Het waren alle geestelijke liede ren, gecomponeerd in de achttiende eeuw, waarin de solisten jammer ge noeg slechts kleine partijen te zingen hadden. Het koor beschikt over sopranen en alten, die zuiver intoneren en een egale koorklank vormen. De bassen, die nog al eens moeite hebben met het legato zingen, zijn eveneens een waardevol onderdeel van het geheel. De tenoren zoals bij veel koren het geval is, mis sen glans en zingen met te brede mond stand, zodat deze partij ver.betering be hoeft. Wat de solisten aangaat hebben de alt Wilhelmina Matthès en de tenor Ar jan Blanken zeer beheerst, doch'iet wat mat, met ronde toonvorming hun partijen gezongen. De sopraan Nelly van der Spek, die over een licht aan sprekende stem beschikt, mist nog vol doende volume en expressiviteit om ge heel te bevredigen. Uit Rob Holl kan bij voortgezette studie een goede bas- bariton groeien. Wat de uitvoering van de werken be treft heeft het koor na een aarzelend begin het mannenkoor intoneerde te laag tijdens het eerste gedeelte van het Gloria zich kranig geweerd. Het (Van onze correspondente) HOEK De gemeenteraad van Hoek zal vanavond in de vergadering be slissen over een verordening over de doorstroming var huurders van goed kope naar duurdere woningen. Het be treft een tegemoetkoming in de ver huis- en inrichtingskosten by het vrij willig verhuizen. B. en w. hebben de voordracht voor een te benoemen onderwijzer aan de openbare lagere school als volgt opge steld: J. J. A. Faas, Oostburg, J. J. Beuzenberg, Aai denburg, Mej. I. Ram- meloo, Philippine. Wethouder J. v. d. Peyl, lid van het algemeen bestuur van het beheerschap recreatiegebied Braak man, wenst voor deze functie te be danken. In zijn plaats zal een lid van de raad moeten worden benoemd. In verband met de uitbreiding van de leerkrachten van de openbare lagere school tot vier, zal er een lokaal moe ten worden gemeubileerd en hiervoor 30 sets tafels en stoelen moeten worden aangeschaft. Dit zal 2250,.gaan be dragen. De raad zal hieraan haar fiat dus moeten geven, evenals aan het voorstel tot het ter beschikking stellen van een gebouwenvergoeding van 1035,aan de christelijke kleuter school. Nog een onderwijsvoorziening betreft het kredietvoorstel van 609,39 yoor de kosten van een nieuwe lees methode aan de openbare lagere school. Het hoofd hiervan liet het college we ten dat de thans in gebruik zijnde'lees methode voor de eerste klas ruim 20 jaar geleden is uitgegeven en zowel taalkundig als didactisch zeer verou derd is. (Van onze correspondent) NIEUW- EN ST.-JOOSLAND Nabij Nieuw- en St.-Joosland hebben zich als gevolg van een nieuw wegdek op rijks weg 58 dit weekeinde enkele verkeers ongevallen voorgedaan. Zaterdag reed de personenauto bestuurd door B. B. uit Rotterdam in de richting Middelburg. HU remde, slipte en schoof door de grasberm de sloot in. Eveneens zaterdag reed een trekker met oplegger, bestuurd door J. S. uit Rotterdam, richting Goes. De combina tie begon te schuiven en kwam in een weiland tot stilstand. De personenauto van P. Th. de L. uit Amsterdam reed ln de richting Vlissingen. Bij het passe ren van een andere personenauto raak te De L. in een slip. Hij raakte van de rijbaan af en schoof weer terug naar links terwijl hij tegen de vangrail tot stilstand kwam. Bij deze drie gevallen werden de auto's zwaar beschadigd, maar persoonlijke ongelukken bleven uit. (Van onze sportcorrespondent) GOES De Landelijke rijvereniging „De Paardebloem" hield in het Jachtbos te Kloetinge een onderlinge cross als training voor de cross in Axel op zater dag 4 november. De heren J. Sinke uit Goes en Theo van Iwaarden uit 's Gra venpolder werden ex-aquo als eerste ge klasseerd met een tijd van 9 minuten en 7 seconden over de' 2 kilometer. „De Paardebloem" neemt met 15 leden deel aan de cross in Axel. Ave Verum, glaszuiver gezongen, was het hoogtepunt van het concert. In het Magnificat, een compositie waarbij de componist geen verband tussen tekst en muziek gelegd heeft, was men zeer op dreef. Het orkest heeft op vakkun dige wijze zijn begeleidende taak ver vuld; de hobo's vielen op door fraaie toonvorming. Jo Ivens dirigeerde het omvangrijke ensemble met vaste hand. Zijn inten ties wist hij zonder moeite de execu tanten duidelijk te maken. L. S. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de overdekte schietbaan te Terneuzen hebben 70 le den van de reservepolitie uit Terneu zen, Middelburg en Goes en van de ryksreservepolitie deelgenomen aan de schietwedstrijden, die door de Terneu- zense reservepolitie, onder leiding van brigadier De Feyter werden georgani seerd. Hierby waren tevens aanwezig burgemeester Aschoff van Terneuzen, de commissaris van politie te Middelburg, de heer D. van Ooyen, adjudant Van Burg, namens de districtscommandant van de rykspolitie te Middelburg, adju dant Borrie van de reservepolitie te Goes en de korpschef van Goes. Een welkomstwoord werd gesproken door de waarnemend korpschef van de Terneu- zense gemeentepolitie, de heer E. Rus- schen. Toen burgemeester Aschoff in de kan tine van de u.t.s. de prijzen uitreikte, was hij met de Terneuzense reservisten trots op het behaalde succes. De groepsprijs, een wisselbeker ge schonken door de commissaris van de koningin, werd met 187 punten gewon nen door de Terneuzense reservepolitie, 2 reserve-gemeentepoli tie Middelburg, 181 punten; 3 reserve-rijkspolitie groep 2, 165 punten; 4 reserve-rijkspolitie groep 1, 146 punten; 5 reserve-gemeen- tepolitie Goes, 141 punten. Ook de verschillende individuele prij zen waren voor leden van de Terneu zense reservepolitie. De eerste prijs (standaard, geschonken door burgemeester Aschoff) werd ge wonnen door P. M. Meijer van de Ter neuzense reservepolitie met 48 pt. De tweede prijs (medaille, geschonken door de Terneuzense gemeentepolitie) werd met eveneens 48 punten gewonnen door A. E. van Overmeeren uit Terneuzen en de als derde prijs beschikbaar gestelde medaille, beschikbaar gesteld door de Terneuzense reservepolitie, was voor M. J. van Tiggele van de reserve-gemeen- tepolitie uit Middelburg met 46 punten. 4e prijs M. Thalen, Terneuzen, 46 pt.; 5 A. Jasperse, res.-gem.politie Middel burg, 45 pt.; 6 J. Heeren, res.-gem.pol. Middelburg, 45 pt.; 7 J. Lahr, res.-gem. pol. Terneuzen, 45 pt.; 8 P. v. d. Snep pen, i-es.-gefrh.pol. Terneuzen, 45 pt.; 9 P. Willebroordse, res.-rijkspol., 44 pt.; 10 P. van Balen, res.-gem.pol. Middel burg, 44 pt. (V an onze correspondent) HULST Ter gelegenheid van het 25-jarige bestaan van de hockeyclub Rapide, zal een reünie gehouden wor den op 4 november. Er zullen o.a. wedstrijden gespeeld worden tussen oud-spelers van de club. Ook de oud-speelsters zullen nog eens ln het veld komen. Na de wedstrijden zal in het Sportcafé de feestdag voort gezet worden met een gezellig samen zijn. (Van onze correspondent) HULST De c.c. Hulst houdt zondag 12 november een internationale duiven- tentoonstelling. Zoals elk jaar worden veel Belgische, Brabantse en Zeeuwse kampioenen „geshowd". Vanaf 10 uur 's morgens kunnen de duivenmelkers hun hartje ophalen. 's Middags wordt er een verkoop van jonge duiven gehouden. Voor de „kampioenen onder de kam pioenen" zijn mooie prijzen beschik baar. De beste „stand" wordt eveneens met een fraaie beker gehonoreerd: De tentoonstelling wordt gehouden achter de Bruyns restaurant. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Vele Zeeuwse or ganisten waren voor de jaarlijkse ver gadering bijeengekomen in de „Goede Herderkerk" van de Ned. Hervorm de gemeente te Terneuzen. Daar de voorzitter, de heer J. Rijn, pas her steld van een vrij ernstige ziekte, zijn funct'a nog niet kon uitoefenen, werd deze waargenomen door de heer De Vries uit Middelburg. Naar aanleiding van het feit, dat er op de keuze van het orgel in de „Goede Herderkerk" enige kritiek werd geuit, verdedigde de organist van deze kerk, de heer D. van Es, de aankoop. Na het huishoudelijke gedeelte speel de de heer Van Es werken van Raison, Teleman en Cor Kee. De „Goede Her derkerk" begchikt thans over een or gel van enige historische waarde, waar voor ook landelijk belangstelling be staat. Tijdens de bijeenkomst werd medegedeeld, dat ook het orgel van de Grote Kerk in de Noordstraat spoe dig zal zijn gerestaureerd. (Van een onzer verslaggevers) GOES Door het opschroeven van een naambord heeft burgemeester mr. F. Huber het dagverblijf voor ge handicapte kinderen „De Rank" aan de Wijngaardstraat in Goes geopend. Het verblijf is tot stand gebracht dooi de vereniging „Philadelphia" Tehui zen en Dagverblijven, afdeling de Be- velanden. In het verblijf is plaats voor ongeveer 25 personen. In een bijeenkomst in ,,Slot Oosten de", die voorafging aan de officiële opening, memoreerde voorzitter J. Boonstra de snelle groei van de af deling. Medio 1965 werd de afdeling met 20 leden opgericht, nu staan reeds 332 leden ingeschreven. Verheugd was hij ook, dat in deze vereniging alle protestantse groeperingen zijn verenigd. De voorzitter van de lande lijke vereniging, de heer J. Dondorp zei, dat het hier om een groep gaat, die sociale zorg nodig heeft maar wel eens tussen kaai en schip dreigt te vallen. Hij rekende voor, dat elk jaar ongeveer 8000 min of meer geestelijk achterlijke kinderen worden geboren waarvan er 6000 via scholen toch nog op een behoorlijke manier in de maat schappij terechtkomen. Van de reste rende 2000 vinden een 1500 in vooral be schuttende werkplaatsen toch nog een aanpassing aan het normale maat schappelijke leven. Van de laatste 500 worden velen in inrichtingen op genomen. Voor het laatste overblijven de groepje waarvoor eigenlijk helemaal geen plaats meer is, vooral als ze, de b.l-o.-school eenmaal verlaten heb bend, ouder worden en'helem-al geen tehuis meer hebben, door overlijden van de ouders enz., zijn de dagver blijven een redding in de nood. De heer Dondorp wees erop, dat vele ouders van deze kinderen te laat con tact zoeken met de deskundige medi cus. Door het medische team van een dagverblijf kunnen de kinderen op ve le manieren worden* geholpen, zoals zindelijkheidsdiscipline, het leren spre ken enz. waardoor ze toch in ieder geval al „naar buiten" kunnen. Voor Zeeland zijn trouwens nog vele ver blijven voor deze vergeten* groep van ,,3 op de 10.000" nodig, aldus de heer Dondorp. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE In Klooster zande is de nieuwe Prins Willem Alexander kleuterschool officieel ge opend door mej. De Jong, inspectrice kleuteronderwijs in Zeeland. De inze gening van de school geschiedde door pastoor v. d. Eijnden. De school is inge richt met de modernste leermiddelen en speelgoed. Er is een groot school plein met stenen zandbakken. Na de inzegening trad een deel van de grootste kleuters „voor het voet licht" voor een samenspraak, waarin de nieuwe school werd geprezen. Mej. De Jong sprak haar vreugde uit over de nieuwe aanwinst. Vervolgens werd het woord gevoerd door burgemeester C. J. van Noot'egem, die mede namens het gemeentebestuur zijn felicitatie aan het schoolbestuur en zusters aanbood. Dit deed ook dokter Rozemeijer in zijn hoedanigheid van schoolarts. Tenslotte werd er door zuster Veronica woorden van dank gesproken aan het adres van het gemeentebestuur, de architecten en aannemers voor de medewerking, on dervonden bij het tot stand komen van de kleuterschool. Ereklasse A: Wibats - Maasbree 4—6, Hunter '25 - SVE 6—4. B: AMVJ - De Treffers 10—0. Hoofdklasse A: Luto - Wibats 4 73, Hunter '25 2 - HOC 10—0. B: Jeep - Xerxes 19, Victory '55 - De Treffers 7—3. C: Belcrum - Steeds Hoger/TSB 46, DTTC - Ons Vermaak 55. D: Ne ves Despair - Wibats 2 64. E: Wibats 3 - Irene 4—6, JCV - ATTC 8—2. Overgangsklasse E: RTTC - Belcrum 2 73, Atoom - Wilskracht 28. F: Ani mo - Irene 2 55, Zeist - Kolping 64, OTTC - Never Despair 2 46. G: Fal- co - Atoom 2 73, St.-Servaas - Blue Star 82, De Gringel - Helmond 46. H: Maasvogels - Red Star 7—3, Swift - Falco 2 73, Genooi - Luto 2 3—7. Eerste klasse A: Irene 3 - Belcrum 3 9—1, Jeep 2 - Red Star 2 28. B: Irene 4 - Renata 9—1, Red Star 3 - Kadans 4—6. Dames eerste klasse: Red Star - Irene 4—6, Victoria '51 - Luto 28. (Van onze volleybalmedewerker) AARDENBURG Ter gelegenheid van de opening van de nieuwe sporthal in Aardenburg werd er een volleybal wedstrijd gespeeld tussen een dames- en een herenteam van de „Aardenburgse Volleybalclub" en een vereniging uit Sint Laurens uit België. De dames van de Aardenburgse club hadden weinig moeite met hun tegen standsters en wonnen met 3-0. Bij de heren was de strijd heviger. De eerst* set ging gemakkelijk naar de ploeg uit België, doch de tweede set nam Aai. deniburg voor zijn rekening. Door het betere spel van de ervaren tegenstan. ders moest Aardenburg ook de beslis, sende derde set prijsgeven, evenals d« vierde set. Het werd dus een 3-1 over. winning voor de Belgen. De belang, stelling voor de wedstrijden in nieuwe sportzaal was groot. ■Wil. I Overgangsklasse. Dames: Athene cheren afg., Quintus - Hellas alg. District Zuid B le klas. Dames: Rapid - Olympus 2~: I Terheijden - Volt 311. Heren: IVa;. 9 cheren - EMM- afg., Rapid - OlymjiK I 9—7, EBHV - Fortuna 9—7, Were 151.1 Volt 13—8. 2e klas B. Heren: Fortuna 2 - Mari.| thon afg. Afdeling West-Noord-Brabant le klas (zevenhandbal). Dames: Dot. gen - Be Fair 17, Heerlé - Beatris 6—3, Tachos - Riel 25. Heren: Tachos. Gilze 115, Were Di - Uno Animo li —10, EVV - Taxandria 1417, Julian.. Internos 25—17. 2e klas A. Dames: EVV 2 - Avanti 2~s Rapid 2 - Break Out 317, Desk. EBHV 3 21—0. Heren: Dongen 2 - Voli 3 45, Boemerang 2 - Blauw Wit 8-ïj 2e klas B: Dames: Blauw Wit - Boen», rang 37, Taxandria - Volt 2 23—7 Gilze - Were Di 2 51, Avanti - GBV 5—1. Heren: Heerle - Beatrix 23—li Blauw Wit 2 - Break Out 13—5, Avani 2 - SOA 3 35—1. Afdeling Zeeland alles afgelast. Heden overleed tot onze grote droefheid, tijdig voorzien van het H. Sacrament der zieken, mijg dierbare man, onze zorgzame pappie en opa THEODORUS JOHANNES MARIA ANTHONIUS ASSELBERGS op de leeftijd van 60 jaar, Bergen op Zoom: E. M. E. Asselbergs-Hamer B. E. E. M. Grosfeld-Asselbergs N. H. M. Grosfeld Maarten en Joris J. P. J. M. Kock-Asselbergs F. L. P. Koek Teuntje A. J. Th. M. Asselbergs Breda: E. W. L. M. Stulemeijer-Asselbergs P. A. M. P. Stulemeijer Zevenbergen: J. M. A. E. Wiliemse-Asselbergs W. F. M. Willemse Sandra Bergen op Zoom: Mare Asselbergs Ellen Asselbergs Luuc Asselbergs Bergen op Zoom, 28 oktober 1967 Brouwerijbaan 18 Dinsdag 7 uur wordt een avondmis opgedragen in de kerk van Onze Lieve Vrouw van Lourdes. 'De plechtige Requiemmis zal plaatshebben woensdag 1 november om 11.30 uur in dezelfde kerk, waarna de begrafenis op de r.-k. begraaf plaats te Bergen op Zoom. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plm. 1.30 uur in Hotel „De Draak", Grote Mar^t. Met grote droefenis geven wij kennis van het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom THEODORUS JOHANNES MARIA ANTHONIUS ASSELBERGS echtgenoot van E. M. E. Asselbergs-Hamer Nijmegen: Prof. dr. W. J. M. A. Asselbergs L. J. A. Asselbergs-Arnolds en kinderen Nijmegen: P. F. Canta C. M. M. A. Canta-Asselbergs en kinderen Bergen op Zoom: J. M. M. A. Asselbergs Bergen op Zoom: P. Asselbergs-Hogerheiden en kinderen Rotterdam: Dr. K. W. A. Bervoets L. C. M. A. Bervoets-Asselbergs en kinderen Bergen op Zoom: P. J. M. A. Henning-Asselbergs en kinderen Dongen: P. A. A. M. Asselbergs Bergen op Zoom, 28 oktober 1967 Het bestuur van de Kon. Ned. Jagersvereniging, afdeling Bergen op Zoom, geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar hooggeachte en eminente voorzitter, de heer TH. ASSELBERGS Namens het bestuur Th. Jacobs, secr. Met droefheid geven wij u kennis van het over lijden in het r.-k. ziekenhuis te Hulst, meermalen voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van onze geliefde zuster, behuwdzuster, tante en nicht mevrouw MATHILDA VERBIST weduwe van de heer Johannes Baptista Borm op haar 82e verjaardag. Wij bevelen onze dierbare overledene in uw ge beden aan. De familie Verbist De familie Borm Hulst, 28 oktober 1967 Pottestraat 10 Het rozenkransgebed zal worden gebeden in de kapel van het r.-k. Liefdehuis, Pottestraat 10 te Hulst, op woensdag 1 november te 17 uur. De plechtige uitvaartdienst zal in genoemde ka pel worden opgedragen op donderdag 2 novem ber 1967, om 10.30 uur, waarna begrafenis op het kerkhof te Hulst. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het r.-k. Liefdehuis aldaar. Wij nodigen u hiertoe beleefd uit. DANKBETUIGING Hiermede betuig ik mijn har telijke dank aan familie en vrienden voor de vele ca deaus en bloemen, die ik bij mijn 30e verjaardag mocht ontvangen. C. Th. Hermans Walsoorden 32. DANKBETUIGING Voor de. zeer vele blijken van belangstelling, felicita- teis. bloemen en cadeaus ontvangen bij ons 60-jarig huwelijksfeest zeggen wij onze hartelijke dank aan burgemeester Van Waes, dr. Puylaert, bestuur van de stichting bejaardencentrum ,,'t Verlaet", moeder Beata, zusters en personeel, buurt vereniging ..de Lindelaan" en al diegenen die deze dag voor ons zo onvergetelijk hebben gemaakt'. H. Selis-[lc Clercq Westdorpe. „Huize Verlaet". De Griffier der Arrondisse mentsrechtbank te Breda roept op, ingevolge bevel schrift van de heer Presi dent van gemelde Recht bank d.d. 25 oktober 1967: Johanna Adriana Willemse, zonder bekende woon- of verblijfplaats, om te ver schijnen voor genoemde beer President in het Gerechts gebouw aan de Kloosterlaan 46 te Breda op woensdag. 22 november 1967 des voor- middags 10 u. zulks ter fine van verzoening met haai echtgenoot Cornells Geers wonende te Steenbergen, die een verzoek tot echtschei- ding, subsidiair scheiding van tafel en bed bij deze Rechtbank heeft ingediend, Breda, 25 oktober 1967. De Griffier der Arrondis sementsrechtbank te Breda, Mr. R. P. E. Dahmen Voor de vele blijken van belangstelling, ondervon den bij het overlijden van mevrouw AMELIA COLETA DHANIS-VAN AERDE betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder zeggen wij dank aan de H.H. Gees telijken, doktoren, verplegenden en personeel van het r.-k. ziekenhuis te Sluiskil voor alle goede zor gen tijdens de ziekte van de overledene. Uit aller naam P. A. Dhanis Sluiskil, oktober 1967. VeldstTaat' L.T.S. of Mulo af? Gratis op leiding tot radio-(kleuren)-te levisie-monteur na L.T.S.-me- taal of Mulo. Spoedig goed verdienen. Aanmelden dage lijks (ook zaterdags) bij: Max well. N.V., Stationsplein 13, Breda, tel. 01600-33451. Wij zouden graag in contact kome,. met dames die bereid zijn ons part-time te ssisteren bij ziekte, vakanties en extra drukke tijden. Wij zoeken daar om naar kandidaten met een redelijke vooropleiding, in be zit van diploma typen of ste notypen en een behoorlijke kantoorervaring. Zij dienen be reid te zijn hun werkzaamhe den óf hele dagen, óf 's mor gens, óf 's middags zoveel mo- geli aan te passen aan de normaal geldende werktijden. Sollicitaties kunnen uitsluitend schriftelijk gericht worden aan de N.V. Bierbrouwerij ,,De Drie Hoefijzers" Afdeling Per soneelszaken. Ceresstraat 13, Breda. Ruime bijverdienste geboden aan aktieve personen ails agent voor de verkoop van on ze prima tuin-, bloem- en land- bouwzaden, rozen, vaste plan ten, sierheesters, tuingereed- sch. bestrijdingsmiddelen, enz. Vraagt uitv. inl. bij: Fa. F. Jager, Postbus 45, Winschoten N.V. Bierbrouwerij „De Drie Hoefijzers" Breda kan op een vai. haar verkoopafdelingen een typiste plaatsen in een le vendige en afwisselende func tie. Kandidaten met enige er varing als typiste genieten de voorkeur. SQllicitaties schrifte lijk of telefonisch gericht wor den aan onze Afdeling Perso neelszaken, Ceresstraat 13, Breda. (tel. 01600 - 24241). Breimachines Swiss Magic, de beste, geheel metaal, Pfaff Naaimachinehuis, Korte, meestr. 17, B.o.Zoom; Lange Brugstr. 30, Breda; Nwe. Markt 48, Roosendaal. Elektrische zigzagnaaima chines in koffer vanaf f 248, Pf»f Naaimachinehuis, Korte- meestr. 17, B.o.Zoom; Lange Brugstr. 30, Breda; Nwe. Markt 48, Roosendaal. Gebruikte naaimachines voor weinig geld. Alle machines grondig nagezien en met ga rantie. Pfaff Naaimachinehuis, Kortemeestr. 17, Bergen op Zoom; Lange Brugstr. 30, Bre da: Nwe. Markt 48, Roosen- Uniek en verbluffend zijn de voordelen van Siegler-oliehaar- den. Zeer voordelige warmte in de winter en koelte in de zomei De Weerd, Markt 33. Etten, tel. 01608-2310. Centrale verwarming vergroot uw levensruimte Wij lichten u gaarne voor over de mogelijk heden tot een installat'e, aan- gepas aan uw situatie. Install, bedr De Weerd n.v., afd. c.v.. Markt 33, Etten. tel. 01608- 2310 Na 18 uur 01608-3047 10 Autorijlessen voor f 47,50. vervolg- en losse lessen f 6,50 Fonkelnieuwe V.W.'s. Bonds- autorijschool „De Centrale" Aanmeldingsadressen, Breda Stationsplein 5. tel. 38718; Ber gen oo Zoom, Lekstraat 9, tel. 65°4 Roosendaal, Boulevard 113, tel 4097. tevens verhuur v. V.W. '67 Etten-Leur, Guldo GezeDelaan 12. tel 3219 Belcrum-garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. 1963 te koop. Min. Kanstraat 1620 Breda, tel. 01600-39900. Belcrum garage heeft in voor raad V.W. 1300 1966, VW 1300 1965, VW 1200 1966, VW 1200 1965, VW 1200 1964, VW 1200 1963 VW 1500 1965, Opel Re- kord 4 drs. 1965, Opel Rekord 2 drs. 1965, Opel Rekord 1700 1964, Opel Kadett Caravan 1965, Fia. 1500 1965, Fiat 850 1966, Fiat 850 1965, Fiat 850 1964, Fiat 600 1966, Fiat 600, 1965, Ford Taunus 17 M 1966, Ford Taunus 17 M 1965, Ford Taunus 17 M 1964, Ford Tau nus 20 M 1965, Ford Taunus 12 M 1966, Ford Taunus 12 M 196", Ford Taunus 12 M 1964, Ford Zodiac 1964, Ford Cortina 1965, Ford Taunus 17M combi 5 drs. 1966, Ford Tau nus 12 M Combi 1965 met nieu we motor, Peugeot 404 1966, Peugeot 404 1965, Peugeot 404 1964 NSU 1000 1966, NSU Prinz 1965, NSU Prinz sportcoupé 1000 1965, Simca 1000 1964, Simca 1000 1963, Simca 1300 1964, BMW 700 1965 Trabant 1964, Skoda 1000 1905, Austin Glider 1964, Citroën Ami 6 1965, Vauxhall Viva 1965 Daffodil 1965, Daffodil 1964, Daffodil Combi 1965, Ford Corsair- 1965, Lancia Flavia 1965, Ford Consul 315 1963, Mercedes 220 SE 1963, Inge- ruri VW 1961, VW 1957, Ford Taunus 12 M combi 1963, DKW Junior 1960, Ford Taunus 17 M 1962, Voor een betrouwbare gebruikte auto naar een be trouwbaar adres, het adres met de grootste voorraad, de grootste omzet en met Ce al lergrootste service, Belcrum- garagj Min. Kanstraat 16—20, Breda. tel. 01600-39900. Geo pend van 8 u. v.m. tot 10 uur n.m. Zondags van 1 tot 5 uur. Het R.K. BEJAARDENCENTRUM TILBURG vraagt wegens huwelijk een Sollicitaties te richten aan de directrice: GEN. SMUTSLAAN 224, TILBURG. Fitma Gijzen, gevestigd Aca demiesingel 34a, Spoorstraat 32, bieden u te koop aan: Opel Kapitan Admiral type 1967 slechts 30.000 km gelopen, Dodge Dart GT Type 1967 als nieuw schuifdak en radio, Taunus 17 M 1966, Taunus 20M 1965, 4 deurs, Taunus 20 TS 1966, Opel Kadett 1966, Opel Kadett 1965, Opel Kadett 1964, 3 maal Lancia Flavia 1.8 met schuifdak 1964, Simca 1000 1965, Opel 1700 1966, Opel 1700 1965. Opel 1964, 2 maal Fiat 850, 1964, Citroën Ami zes brea1 1965, Citroën Ami 1964 VW 1300 1966, VW 1200 I960, 1963, BMW 1963, 1964. Austin Glider 1965, 1964, Renault R 16 1965 Ford 15 M TS 1967 Taunus 12 M 1966, Taunus 12M 1966, TS Taunus 12 M 1965, en 1964, Hillman Minx 1963, Renault L 4 1966, Renault R 8 1964 en 1963, Fiat 1500 1965, 1964, DKW Junior 1964 Opel Blltz 1962, VW Pickup 1963. Ingeruild Simca Aronde 1962, Simca 1000 1962, Ami zes 1963. Al deze wagens wor den ln onze eigen werkplaats getest en van nieuwe onderde len voorzien. Op al deze wa gens 10.000 km garantie op on derdelen en arbeidsloon. Fi nanciering mogelijk, ook inruil Le+ op het juiste adres: Aca demiesingel 34 a. recht tegen over KMA, ingang langs de poor*, Spoorstraat 32 bij het station. Geopend van 8 uur tot 8.30 uur 's avonds. Zondags 1 uur tot 6 uur. Tel. 39870. Privé 43593. Te koop motor Zundapp 200 cc, f 125. Willemstraat 5, Ze venbergen. Autobedrijf Krens Dillenburg straat 63 te Breda heeft steeds courante automobielen in voor-- raad o.a. Fiats, Volkswagens en Opeis van zeer jonge bouw jaren, volledige garantie. T. k. gevr. oud boerderijtje met evt. 1 a 2 ha grond of buitenhuisje bij de bossen. J. F. Breure, Dinteloordseweg 31, Steenbergen, 01870 - 3205. T.k.a. huis in centrum R'daal. Dir. te aanv. f 8000 k.k. Bij snelle beslissing lage over- drachtsk. Te bevr. Damstraat 16 R'daal. T. k. nieuwe woning, vrij te aanvaarden. Hypotheek aan wezig. Te bevr. A. Dekkers, Bredaseweg 20, Terheijden. Tel. 01690 338. Te koop Vrijstaand bedrijfs pand, groot 8 aren en 35 heet. aan de rand van de stad met loods van 100 m2 enz. Voor vele doeleinden geschikt. Br. ond. no. SK 101273, Breda. Terheijden, nieuwbouwhuis m. olie-c.v., en aparte garagebox, vrij uitzicht aan de achterzijde, f 48.500. Makel, i.org. v. d. Berg Co., Nwe. Ginnekenstr. 43, Breda, te. 01600-24421. Krediet voor iedereen tot f 4.000 voor aankoop meubi len, woningtextiel. Vr. graüj folder. Discrete behandeling es zeer lage aflossing. Dostbui* 1083, Rotterdam. Huwelijken R.k. weduwnaar, 57 jaar, li het zuidwesten des lands, nle: onbemiddeld, middenstand f zoekt serieuze kennismaking L met alleenstaande dame of we. E duwe leeftijd 50-55 jaar. Br.w met foto, op erewoord retour! f onder no. 37541 K bureau vat tf dit blaid. alsook LIBELLE SUPP-HOSE HULST Stationsweg 9 DAGRA N.V. - DIEMEN Breda Karrestraat 27 Tilt Rotterdam, Schiedam, VI. (Van onze redactie bui KEULEN De voor Untersturmfiihrer" Streitw van verschillende bij het kamp Mauthausen behorei is gisteren in Keulen na eei een jaar veroordeeld tot Streitwieser is nu vyftig jaa „SS-Obersturmführer" EI kreeg vijftien jaar gevange was hoofd van de politie van Mauthausen. In de 12 ri het proces duurde zyn 150 vele landen gehoord. Ond< Baldur von Schirach, die de gevangenis voor oorlogs; I in Spandau werd ontslagen.! Het kamp Mauthausen wal; oorlog een verzamelpunt vJ strijders uit Nederland, Belg§ burg, Frankrijk en Engeland, hen vonden er de dood. In men er na de oorlog meer vermoorde en omgekomen IIII'IBIIIIIBIIIIII Toen de dames rond de ee kwam tw - droeger> van teWet in haar hooi neifi? van imitatie-bont. sprekend 365 Van ,geplet fluwe< bfi h,,n n °P moUebont leek. J hun naam genoemd en die ..fluwelen pellerientjes". Imi Juik°fteta?gen?.anl woord en h ïan„£s gebruiken voor de iiikfSnn Ee ^arme en lichte ic in T .een, dlkke piuche. gt deze «f3) nlet wil zÜn- De Dteatc aZ0 geschikt om op d bèer ma 3gen te worden doo zaehttTa °nzl I?lan een ruige vleki'es 1 wge crylor m®t VMr ónf met een bre thetische schoolmeisje Jezelf. E mm. jmaar zijdeachti; rite „(£fUT00d van kleur en 1 Stof wfar? met ,marineblauwe gemaakt!™11 °°k het maotos

de Stem | 1967 | | pagina 4