VOOI bant CONCLUf In langharige mohairs of gladde melton stof in smal of breed ribcorduroy diagonaal- of visgraatdessins met opgezette zakken of steekzakken rugsplit of zijsplitten met of zonder rugceintuur met vlotte plaid- of warme bontvoeringen in de kleuren: camel, grijs, zwart, bruin, groen, blauw Het afgebeelde model f89.-. De keuze bij C&A is bijna onbeperkt in klassieke kamgarens of sportieve tweeds in langharige mohairs of gladde velours uni of gedessineerd visgraat- of diagonaal-dessins met ingezette mouw of raglanmouw met klepzak of steekzak, inl-rij of 2-rij modellen jeugdig modern of zeer gedistingeerd in de kleuren grijs, blauw, bruin, camel. Het afgebeelde model (f119.-) is uit de C A-winterjassen-kollektie van In suède of zware katoen in langharig bont of glad corduroy in polyester/wol of polyester/katoen met Borg (acryl) bontvoering of capitonvoerïng met bontkraag of tricotkraag In de kleuren: zwart, blauw, en vele beige en bruine tinten. Het afgebeelde model kost f49.75. U hebt keuze uit vele modellen en prijzen 107e JAARGANG Uitgave: N.V. Uitg. I Directeur: Dr. W. A Hoofdredacteur: L. Le Redactieraad: J. M. A C. J. v. Hootegem, mr. Mes, mr. H. M. L. de R< Vercauteren, L. J. v. 't Bureau: Breda R tel. 22341 (7 lijnen) Po: Bureau voor de Zeeuv DEN HAAG De banden met Indonesii Indonesiës minister Vi Nederlandse regering Nederlandse Economi conclusie staat te leze vallig verscheen. MINISTER MALI Nabestaanden van gesrn Polen voor het eerst de van het Ned. Oorlogst comité. Pagina 3. Op Johnny Hoes en The hebben de platenmaa pijen hun hoop voor c komst gebouwd. Pagina Professor Polak vindt con intelligent. Pagina 9. Kroestjev bevrijdde R van het stalinistische juk wat deed hij in de jarer voor? Pagina 17. Hoe zou Luther gereageer ben als hij het katholicisn nu (bijvoorbeeld in ons had kunnen meemaken? A. J. Bronkhorst filos daarover op pagina 15. Dirk Schilp is een 73 hyper-revolutionair, die h< lement een ,sjacherplaats' Pagina 11.

de Stem | 1967 | | pagina 32