Geen bijdrage in de ruilverkaveling Poel-Hein LASSER SLANK Dagblad De Stem MILITARY LOOK bij „DE MAGNEET" 47.50 Katholieken studenten in de bres voor Populorum Progressio B. EN W. VAN KLOETINGE: Kamerleden in Breskens GROOT CONGRES IN TILBURG r A. van Ravels W. Eysink DE KLEDINGBOKSER FUGA excellent magneet APOTHEKERS ASSISTENTE Sportieve flair SCHRIFTELIJK GEGARANDEERD: 4 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 20 OKTOBER 1967 Mobilisatie Petje af N.V. Kon. Ned. Vliegtuigen- fabriek FOKKER' geen spreekuur Praktijk De Gier en Eysink afwezig Bekendmaking OPENBARE BEKENDMAKING DEMIES en CARCOATS 89.- en hoger REGENJASSEN 69.- en hoger Een nieuw plantaardig produkt I Foundations 60-JARIG JUBILEUM MARY v. DIJK HET NtEUWE SJORSBOEK De mooiste schilderijen ter wereld VAN AKEN veelzijdig, betrouwbaar en onderhoudend VROUWEN MEISJES MANNEN C. Oostrom's Konservenfabrieken MIDDELBURG: L. Noordstraat 10-12 GOES: Klokstraat 9 Betrouwbare GEBRUIKTE WAGENS AUTOBEDRIJF ^Jicfclelc aar BREDA (Van een onzer verslaggeefsters) KLOETINGE Burgemeester en wethouders van Kloetinge z\jn van me ning dat de aanvraag van de Cultuur technische Commissie, om een gemeen telijke bijdrage in de ruilverkavelings- kosten „De Poel-Heinkenszand", moet worden afgewezen. Het college van b. en w. zet zijn standpunt hierover uiteen in een pre advies aan de raadsleden. B. en w. zien een ruilverkaveling niet als een gemeentelijke taak, alhoe wel het college niet ontkent dat de gemeentelijke gemeenschap er ook een bepaald belang bij heeft. Dit behoeft echter niet in te houden dat {ie gemeen ten de ruilverkaveling ook gaan subsi diëren. Volgens het college zijn er meer zaken (rijkswegen, provinciale wegen en de wegen in beheer en onderhoud bij een waterschap), waarbij de ge meentelijke gemeenschappen belang hebben en waarin zij toch niet subsi diëren. Het gevraagde subsidie zou op ƒ43.680,komen. Als sleutel voor de gemeentelijkeb ijdrage wordt gehan teerd de lengte van de plattelandswe- gen-b, die in de gemeenten zullen wor den aangelegd of verbeterd. In de ruil verkavelingsbegroting zijn de gemid delde kosten geraamd op ongeveer 73 gulden per meter. De rijkssubsidie bedraagt ongeveer 51 gulden per meter, zodat er voor de eigenaars naar schatting 22 gulden per meter resteert. Een derde deel hiervan, ongeveer 7 gulden, wordt gezien als gemeentelijk belang. De bijdrage van de gemeente Kloetinge zou neerkomen op 6240 meter a 7 gulden, dus ƒ43.680. De bijdragen van de gemeenten worden geheel in mindering gebracht op het deel dat de boeren zelf moeten beta len. De kosten, die voor rekening van de belanghebbenden komen, worden ge schat op gemiddeld 110 gulden per ha per jaar. Op grond van deze hoge kos ten verzoekt de Cultuurtechnische Commissie de gemeenten om een bij drage in de ruilverkavelingskosten. Tijdens de vergadering op woensdag 25 oktober zal het preadvies van het college van b. en w. door de raadsle den worden behandeld. De vergade ring begint om half 8 in het gemeente huis. Burgemeester en wethouders zullen de raad voorstellen met de ruilver kaveling „De Poel-Heinkenszand" ak koord te gaan. In het te verkavelen gebied is ruim 24 ha eigendom van de gemeente. Zoals bekend heeft het waterschap De Brede Watering van Zuid-Beveland besloten een geschotsvermindering van maximaal 25 gulden per ha per jaar toe te kennen aan de in het ruilverkave- lingsgebied wonende ingelanden. (Van onze correspondent) BRESKENS In verband met het op Deltahoogte brengen van de zee wering rond de handels- en vissersha ven te Breskens, hebben de Zeeuwse kamerleden een oriëntatiebezoek aan Breskens gebracht. Er bestaan plannen om het havenplateau met een hoge muur te omgeven. Tijdens dit bezoek werd een indruk gegeven van de hoogte van de water- kerende muur door op de Schelde- kade tussen enkele bomen een wit doek te spannen. Nadat men zich ter plaatse op de hoogte had gesteld, volgde in hotel Valk een lunch, waarna een bespre king op het gemeentehuis plaatshad. Behalve door de kamerleden werd aan deze bespreking deelgenomen door b. en w. van Breskens, de plaatselijke V.V.V., de winkeliersvereniging Ons Belang, de vereniging Havenbelangen, ir. Hoekstra van Rijkswaterstaat en de rijksmiddenstandsconsulent A. Kor- stanje. (Van een onzer redacteuren) TILBURG „Het gevaar bestaat dat de belangstelling voor de wezenlijke inhoud van de encycliek „Populorum Progressio'' gaat tanen. De publiciteits media hebben er zich enige tyd op ge worpen. Maar wij geloven dat de nei ging groot is, al enige maanden, tot de orde van de dag over te gaan. Boven dien is veel te weinig uit de verf ge komen hoe sterk in de encycliek de vrede is gebonden aan ontwikkelings hulp". Dat zegt de kapucün-novice M. J. Vernooy (23), student in de theologie in Tilburg. H(j is secretaris van de commissie die voor de Katholieke Staat kundige Studiegroepen Federatie het congres voorbereidt, dat van 20 tot en met 23 december aan de hogeschool wordt gehouden. Een congres dat uit gaat van de encycliek en dat een zo groot mogelyk aantal aspecten van ont wikkelingshulp wil belichten. „We rekenen op zo'n driehonderd deelnemers. Want, dat staat vast, de be langstelling voor het onderwerp is ont zettend groot. In de studiegroepen wordt de encycliek nu druk bestudeerd. Dat is al winst. Kijk, eigenlijk zou men moeten zeggen dat wij proberen vooral de geest, die uit Populorum NProgressio spreekt, tot de deelnemers aan ons con gres te laten doordringen. Men moet gaan nadenken over het feit dat de paus de ontwikkelingshulp ziet als een van de belangrijkste punten om de vrede in de wereld te handhaven". P. J. M. Asseldonk (21), eveneens no vice-kapucijn, zegt het wat driftig. Hij is kennelijk verontrust door de stilte die de laatste maanden om de encycliek is gevallen. Dat vindt hij gevaarlijk. In dat stuk immers wordt, eindelijk, duidelijk gesteld wat zoveel jongeren beroert, wat hen sinds lang bezighoudt, waarover zij in eigen kring veel pra ten, waarvoor zij demonstreren. „De verantwoordelijkheid voor de ellende van onze naaste. Daarover mag men niet meer zwijgen". Een naleving van de door de paus gestelde eisen heeft consequenties. „Niet in de laatste plaats voor onze economie en voor de politiek. Daarom is Jiet zo onbegrijpelijk dat een man als Schmelzer in de kamer stelt dat eerst onze eigen economie sterk irfoet zijn als we anderen willen helpen. Dat is een drogreden. Feit is dat een groot deel van de mensheid armoe lijdt, hon ger heeft. Dat is een realiteit. Dan kan een welvarend land 'niet zeggen: „we moeten nog ev enwachten, want onze economie is op het ogenblik niet zo gezond als wel wenselijk is". Het gaat niet om ónze situatie. Het gaat om de toestand in de ontwikkelingslanden. Daarop heeftm r. Van Mierlo terecht gewezen, toen de fractievoorzitter van de K.V.P. tot zijn ongelukkige uit spraak kwam". „Weet u", valt Van Asseldonk in, „met grote woorden en te hoop lopen komen we er niet. We moeten ons in het gecompliceerde vraagstuk verdie pen. We moeten leren wat er allemaal komt kijken, als we de arme landen willen helpen. De theorie is mooi, maar wat kunnen we praktisch doen?" Voor het congres heeft de K.S.S.F. bewust gemikt op mensen uit de prak tijk, die inleiding houden, op leiders van grote bedrijven en op politici, ook op geleerden, die zich intens met be paalde aspecten van de ontwikkelings hulp bezighouden. „We hebben voor een forum vijf po litici uitgendogid, die allen blijk heb ben gegeven eigen opvattingen te heb ben over de ontwikkelingshulp. Er is geen communist bij. Dat is geen opzet. Maar wij vinden dat in Nederland een communistische politicus nog nooit iets zinnigs positiefs heeft gezegd over dit onderwerp. Het forum moet een discus sie stimuleren. We wilden dus zeker heid dat daartoe in de gekozen perso nen de voorwaarden aanwezig waren". Doel van dit congres is dat men met de encycliek binnen de K.S.S.F. bezig blijft. „Wij hopen de gedachten over deze zaak te mobiliseren. Ons uitgangspunt daarbij is humanitair. Dus niet: „als we het niet doen, zullen we later zelf de dupe zijn". Wij jonge, katholieke studenten, menen dat het onze chris tenplicht is, onze doodgewone mense lijke plicht, met onze welvaart, techni sche kennis en vaardigheid, onze pro- duktiecapaciteit, te helpen. Dat is ont uitgangspunt". „Het is goed dat katholieke studenten zich met dit probleem bezighouden", onderstreept Vernooy. „Missie en zen ding doen nog steeds zeer effectief aan ontwikkelingshulp, onbaatzuchtig. Daar bij staat het winnen van zieltjes beslist niet meer voorop. Ook hier hebben an dere inzichten hun intrede gedaan. Dat is goed. Voor de vrouwen en mannen die vanuit hun geloof werken in de ontwikkelingslanden, moet men zijn petje afnemen. Dat mag best óók nog eens gezegd worden. Zij doen in de praktijk, waarover zoveel getheoreti seerd wordt". Voor laswerk aan viiegtuigdelen kunnen wij plaatsen een ervaren A 76 met tenminste het gronddiploma elektrisch- doch liefst autogeen lassen en zo mogelijk enige ervaring met argon-arc. Wij verzorgen bij gebleken geschiktheid de verdere opleiding in het argon-lassen van lichtmetaal en roestvast staal tot 0,3 mm. Woning is zonodig beschikbaar. Vraagt inlichtingen bij Mijl weg 55 n Dordrecht Op maandag 30 oktober 1967 hopen onze ouders en groot ouders Johannes Neve en Anna Cath. van Sikkelerus hun gouden bruiloft te vie ren. Op die dag zal om 14.00 uur een H. Eucharistieviering plaatshebben in de parochie kerk van Lamswaarde. Zij zullen receptie houden van 16.3017.30 uur in café restaurant van Driessche te Lamswaarde. Hun kinderen en kleinkinderen Op 24 oktober a.s. hopen on ze geliefde ouders en. groot ouders A. v. Acker en J. v. Acker-de Pauw de dag te herdenken dat zij voor 25 jaar in het huwelijk traden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Westdorpe, Bernhardstr. 20 TANDARTS Hulst Dinsdag 24 oktober Tot nader aankondiging geen zaterd a gmor genspr eekuur ARTS vanaf zaterdag 21 okt. tot en met zondag 12 nov. De praktijk is alleen bereik baar onder 0114?0-2060. Op de woensdagen 25 okto ber, 1 en 8 november wordt er des mogrens geen spreek uur gehouden. Kosteloos. Het faillissement van E. W. Dobbeleir, Debus- syhof 171, Terneuzen, is op geheven wegens gebrek aan baten. De curator Mr. E. N. J. H. de Rechter Steenstraat 35, Hulst. A Tel. 01850-37744. Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend, dat de stukken, als bedoeld in artikel 2 der wet van 14 juli 1904, Stbl. 147, houdende bepalingen om trent het ondernemen van droogmakerijen en indij kingen, betreffende de indijking van schorren c.a., behorende tot het grondgebied van de gemeenten Hontenisse en Graauw en Langendam, welke in dijking plaats vindt in verband met de verbetering van het dijkvak Baalhoek-Paal, van 30 oktober 1967 tot en met 28 november 1967 gedurende de open stelling-van de bureaux op de provinciale griffie, St.-Pieterstraat 42, te Middelburg en op de secre tarie der gemeente Graauw en Langendam voor een ieder ter inzage zijn nedergelegd. Binnen 14 dagen na afloop van genoemde termijn kunnen belanghebbenden hun bezwaren tegen de onderneming bij Gedeputeerde Staten voornoemd schriftelijk indienen. Op een nader te bepalen tijd zullen degenen, die bezwaren schriftelijk hebben ingediend, in de gele genheid worden gesteld, deze ten overstaan van een commissie uit Gedeputeerde Staten nader mon deling uiteen te zetten. Middelburg, 16 oktober 1967. Gedeputeerde Staten voornoemd, J. van Aartsen, voorzitter D. van der Wel, griffier. BELEMMERINGENWET PRIVAATRECHT De burgemeester van de gemeente Ovezande brengt ter voldoening aan artikel 2 van voornoemde wet ter openbare kennis, dat gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie van Ovezande, Hoofdstraat 29, ter inzage is nedergelegd: 1. Een beschrijving van het leggen van een trans portleiding ten behoeve van de N.V. Waterlei dingmaatschappij „Midden-Zeeland" gevestigd te Goes, Frans den Hollanderlaan 10, zulks voor het watertransport naar de gemeente Borssele; Een duidelijke grondtekening (nr. 4009) van dit werk, omvattende de kadastrale percelen ge meente Ovezande, sectie D nummers 186, 187 en 276, in eigendom toebehorende aan de heer C. Rijk te Ovezande, Hollestelleweg nr. 14. Op vrijdag, 3 november 1967, om 10.00 uur, zal ter secretarie der gemeente Ovezande een zit ting worden gehouden, waar bezwaren kunnen worden ingediend en overleg kan worden ge pleegd met de verzoeker. OVEZANDE, 20 oktober 1967. De burgemeester, N. W. M. Mooyman. 2. 3. Breda: Veemarktstraat Roosendaal: Dr. Brabersstraat Bergen op Zoom: Wouwsestraat Goes: Lange Vorststraat Etten: Winkelcentrum HULST TERNEUZEN In onze apotheek zijn 2 plaatsen vacant voor de functie van Woonruimte (flat met c.v-) al of niet gestoffeerd of gemeubileerd aanwezig. Geen zondag-, avond- en nachtdienst. Sollicitaties te richten aan: Apotheker F. W. DöNSZELMANN, Max. Havelaar- oio 'w - wvcraaiioa-ianAaooH t-z s™ 16 06 30. om snel slank te worden, dat in Vele landen reeds met succes wordt toegepast j' is Fnca jr excellent. Heerlijkwerkende, slankmakende, Fuca-dragéesl Neem ook Fuca-dr agées, u zult het zien en voelen; Ook maken zij slank. Fuca-dragées werken op 4 verschillende manieren; Fuca- dragées geven u uw slankheid terug én zorgen ervoor, dat u die ook houdt. Met Fuca-dragées verdwijnen hinderlijke vetkussentjes om de maag; te zware heupen en dijen krijgen weer harmonische proporties, een onderkin wordt glad, Fuca-dragées stimuleren de werking van de darmen en bezorgen u een goede stofwisseling nieuwe frisheid en jeugd. Regelmatig gebruik van Fuca-dragées bevordert ook de glanzende gezondheid van uw huid. Fuca-dragées in - elegante verpakkingf2.yO,f4.VO André van Hilst N.V. vraagt voor «en van haar levensmid delenwinkels te Breda, een nette aankomende bediende. Gunstige arbeidsvoorwaarden. Bij gebleken geschiktheid goe de toekomstmogelijkheden. Na dere inlichtingen worden gaar ne verstrekt door de bedrijfs leider (-ster) van onze winkels Haagdijk 39 en Ginnekenweg 50 te Breda. Voorgevormds beha van nylonsatijn in de moderne boothalslijn. Bovenkant cupa overtrokken met Franse ny lonkant in modieus dessin. Cups A. B en C 9.95. Ook in zwart. Soepele gaine met ideale pasvorm. Steunt heerlijk. Kruipt niet op! 19.90 Ook in zwart. Kremerstraat 9 BERGEN OP ZOOM Sjors - Sjimmie en het Verdwijnmiddel ƒ2,40 Nieuwe delen Renoir en Van Gogh per deel 3,75 vol mooie kleuren- reprodukties -A- Boek - en kantoorboekhandel MARKT, TERNEUZEN T.k.a. Blauwe Kei, Tussenwo ning, 3 slaapk. Brieven onder no 100527, Breda. Gunstig aan hoofdweg In Ul- venhout gelegen perceel grodn m. opstal te koop. Kps. in over leg. Beckers, Makelaardij n.v. Breda. Roland Holststraat 40, Tel. 01600-31112. T.k. aangeb. dameskapsalon, in West-Brabant. Prima rende rend. Spoed. Door omstandig heden. Br. ond. no. SK 100441. T.k. vrijst. landel. huis gel. in bosrijke omg. met 3000 m2 grond. J. Geerts, Tilburgsebaan 2B. Gilze. T.k. aangeb. vrij huls met ve.l ruimte, aan de rand van de stad Breda voor vele doel einden geschikt. Br. ond. no. SK 100564. U'hout. Winkelw. m. mog. in- grote tuin Mak. o.g. Drs. Wil denberg Breda, tel. 42457. T.k.a. in standdaarbuiten rui me middenst. w., i.z.g.s., be vat woonk., gr. keuken, 4 sl. k. met gr. betimmerde zolder; geh. vrijst. met voor- en ach tertuin. Pr. n.o.t.k. Te bevr. bij H. Marquering, St. Janstr. 8, Standdaarbuiten, tel. 01652- 2113. Te koop een arbeiderswoning, Middellaan 56, Breda. T.k. oud boerderijtje met plm. 22 are grond in bosrijke omg. prijs n.o.t.k. bij W. Buys, Slik- str. 16, Hoeven. Net meisje gevr. in gezin met 2 kleine kinderen, voor dag en nacht. Goed loon. F. Keuker, Norbertijnerstr. 30, Hengstdijk. Tel. 01148-713 na 20 uur. Woningruil, aangeboden Breda, modern, zeer ruim herenhuis, c.v. 5 slaapkamers, zolder, garage, voor- en achtertuin, huur 305,- per maand. Ge vraagd soortgelijke woning omg. Amsterdam. Tel. Breda 01600-43338, Tel. Amsterdam 020-59363 en na 10 uur 265614. Belcrum-garage vraagt steeds aanrijding vrije aiuto's v.a. 1963 te k op. Min. Kanstraat 1620 Breda. tel. 01600-39900. Reclame adviesbureau „Hes- sel" te Willemstad N.B. kan pl. meisje voor 1. kant. werk- zaamh. leeftijd plm. 16-18 j. Soil, kunnen zich aanra. zater dag tussen 10 en 12 u. Steen weg 2, Willemstad. Personeel .tangobodun Vertegenwoordiger in radio-t.v. branche bekend met verk. cen- tr. ant. systemen zoekt levens positie. Br. ond. no. SK 100634 Breda. N.V. „Difoga", Districts Ford A 1 dealer, Bredasestraat 25, Bergen op Zoom, tel. 01640- 5910, showroom geopend maan dag t.m. vrijdag, zaterdags ge opend van 10.00 - 12.30 uur, 13.30 - 17.00 uur of volgens af spraak. Wij hebben te koop voor u: Taunus 12 M '62, '63, 64, '65; Taunus 12 M T.S. '65, 66; Taunus 16 M '61, '64, 65; Daf 750 63; Renault R 8 '64; Taunus 12 M Combi '64, '65; Cortina '63, '65; Corsair '64, 66; Corsair G.T. '65; DKW F 102 '65; DKW Junior '63; An- glia de Luxe '61; Aglia Es- tatecar '62 BMW 700 '61; Fiat 850 '65, 18.000 km; Fiat 1300 '62; Simca Etoile '60, '63; Glas 1204 '65; V.W. 1200 '63-'64; V.W. 1300 '66, 21.000 km; Zephyr '63; Renault R 4 L; Chevrolet 65 enz. Bezoek onze showroom. Gebruikte naaimachines voor weinig geld. Alle machines grondig nagezien en met ga rantie. Pfaff Naaimachinehuis, Kortemeestr. 17, Bergen op Zoom, Lange Brugstr. 30, Bre da; Nwe. Markt 48, Roosen- daa1 T.k. bestelwagen, Renault, laadverm. 1700 kg, afgegeven 12-8-'64, Of te ruil tegen luxe, moet beslist in z.g.st. zijn. Tel. 2526. Oudenbosch. Breimachines Swiss Magic, de beste, geheel metaal, Pfaff Naaimachinehuis, Korte meestr. 17, B.o.Zoom; Lange Brugstr. 30, Breda; Nwe Markt 48, Roosendaal. Autobedrijf Krens, Dillenburg- straat 63 te Breda heeft steeds courante automobielen in voor raad o.a. Fiats, Volkswagens en Opeis van zeer jonge bouwja ren, volledige garantie. Elektrische zigzagnaaima chine in koffer vanaf f 248, Pfaff Naaimachinehuis, Korte- meest.'. 17, B.o.Zoom: Lange Brugstr. 30, Breda; Nwe- Aardgas centrale verwarming Install, bedr. De Weerd n.v., afd. c.v. Markt 33, Etten, advi seert u gaarne. Bel 01608-2310 (Na 18 uur 01608-4037) en wfj zorgen voor uitvoerige Inlich tingen en snelle accurate mon tage met een minimum aan brekerij. Naast een mooie collectie haarden en fornuizen, waar borgt ons rijksgediplomeerd en landelijk erkend installatie bedrijf een correcte afwerk, gn vlotte service. Install, bedr. De Weerd n.v., Markt 33, Etten. Tel. 01608-2310. Babypiano's -. vleugels. Laatste mod. in verschillende hout soorten en pr. Ook *in huur met recht van koop. Quispels pianohandel a.o. 1865, Lijnbaan 63, Rotterdam, tel. 010-119436. Mercedes - occasions. Alle van le eigenaar ingeruild op onze nieuwe automobielen. 190 D 95000 km Als nieuw '64 190 D zwart i.p.s.t. '64 220 S zwart pracht auto '01 219 grijs i.p.st. '59 190 f 750,- '59 Diverse wagens Karmm. Qhia sport coupé '66 Primula sport coupé '66 Audy '66 Fiat 850 pracht wagen '66 2 x Taunus 12 M '65 B.M.W. Is. '05 Austin Glyder '64 Chevrolet Impala '63 2 x Jagst met roldak '66 '67 x Opel Rekord '58 '61 Volkswagen de Luxe '63 Ford Fairline '60 Vauxhall super '60 ID met schade f 550,'62 N.V. Garage van Dongen jon kers, Guido Gezellelaan 40, Bergen op Zoom. Tel. 01640- 6918. Buiskachel en bunkerkachel te koop. Te bevr. bij: A. Assel- man-de Bruijn, Roversbergse- dijk 9, Lamswaarde. Laat door ons uw trap- of handnaaimachine elektrisch maken. Wij hebben steeds ge reviseerde tweedehands naai machines in alle uitvoeringen en prijzen als Gritzner, Elna, Kohier, Husqvarna, Bernina in pr. v.a. f 198,-. Naaimachine handel Verschuren, Stations straat 8, Axel, Tel. 563. Bruidsjapon, maat 36-38, te koop. Te bevr. Plein de Mate 7, of Molenstr. 30, St.-Jansteen. Rillerig? Onprettig? Pas dan op voor griep! Neem bijtijds 'ASPRO'. 'ASPRO' bevat alles om een opkomende griep snel en doeltreffend te bestrijden. Voordelige gezinsdoos 100 tabl. voor f2,50 2 'ASPRO'9 ■ènifaït«tee% fit.' 1 Huur nieuwe televisie met al le programma's voor een ge ring bedrag p. mnd. Geen vooruitbetaling. Altijd recht v. koop. Vandaag besteld, morgen bi u thuis. Geen servicekos ten. Bel op (ook 's avonds): Middelburg, 01180-3973; Goes. OllOr-5397; Oostburg 01170-2759. Caravan stalling in gesloten loods te Koewacht 't Zand 28a Tel. 01146-345. T.h. 2 kamers en keuken 2e etage ongm, Breda v. echtp. m.b.l. z. kindn. Br. no SK 100597, Te koop winkel m. bovenwo ning hoekpand Weth. Romb.str. vrij te aanvaarden f 37.000,-. te bevr. woningbureau Relik en Van Hooft, Nw. Ginnekenstr. 11, Breda, tel. 37278. Nieuwb. geen beton of mon tage te Breda en Teteringen v.a. f 38.000,-. Te bevr. Woning bureau Relik en Van Hooft, Nw. Ginnekenstraat 11, Breda, Tel. 37278. Te koop. Herenhuis met c.v. f 45.000,- Kortrijkstr. 10, H. V. 2. Breda. Te koop Boeimeer van particu lier mooi gelegen hoekpand, vrij uitzicht, 4 slaapkamers, 2 w.c. badkamer parketvloeren enz. Spoedig vrij. (prijs n.o.t.k, Brieven ond. no. SK 100584, Breda. IJpelaar, mooie nieuwbouw m. stadsverwarming. Luxe afw. Woonk. 773 x 352, 3 slaapka mers, badk., zolder, f 39.950,- Makelaars l.o.g. v. d. Berg Co., Nwe Gdnnekenstr. 43, Breda, tel. 01600-24421 Geertruidenberg. Te koop mid denstandswoning ruime door. zonkamer, betegelde keuken, gang en toilet. Douche en 3 slaapkamers, vliering. Flinke achtertuin en berging binnen kort leeg te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. Inl. Ravelijn 18, of tel. 01621 - 2110. Groot huis met garage te huur gevr. in omgeving Hulst, Axel of Terneuzen. F. Keuker, Nor bertijnerstr. 30, Hengstdijk. Tel. 01148-713 na 20 uur. Direct te betrekken nieuw bouwhuizen m. degelijke bouw- nazorg. Aantrekkelijke gevel. Stenen schuur. Eigen grond Ruim voorzien van vloer- en wandbetegeling, sanitair, kas ten, stookgelegenheden. Gun stig gelegen in Etten Zuid en Noord. Koops. min premie v.a. f 26jy0,_ k.k. Inl. Beckers' bouwdirectiemakelaar Breda, Roland Holststraat 40. Tel. 01600-31112. V.W. '60 a.n, met schuifdak en radio vr. pr. f 1800,- Incl. 1 j. verz. tel. na 18 uur 01652- T.k.a. luxe Renault Floride met zomer- en winterkap, vele accessoires als radio, aparte uitlaat enz. geheel i.z.g.st. eventueel genegen goede kleine auto in te ruilen. Joh. Strausz- straat 33, Halsteren. T.k. Fiat 850 '65; Fiat 1500 '63; Taunus 17M, 4 deurs '62; Taunus 12M Stationcar '64 Ang- lia '60; Opel Kadett '63; Opel Rekord '60; Opel Blitz cor- chassis '59; V.W. bestel met schuifdeur '65; V.W. Luxe '64; '62; '61; '60. Al deze auto's zijn i.p.st., fin. mogelijk. W. Gijzen, Irenestraat 16, W'brord tel. 01653-726. Chevrolet Impala eind '63, 6 cylinder automaat van eerste eigenaar, zeldzaam goed on derhouden, wagen is geheél als nieuw zonder enig gebrek f 5250,- deskundig onderzoek toegestaan. Inlichtingen tel. 01682-390. Twee beste brommers, met verzekering er bij, te ruil voor een luchtwagen in goede staat. F. van Kuijk, Moerdijksestr. 11, Oudenbosch 10 Autorijlessen voor f 47,50. vervolg- en losse lessen f 6,50 Fonkelnieuwe V.W.'s. Bonds- autorijschool „De Centrale" Aanmeldingsadressen, Breda Stationsplein 5, tel. 38718; Ber gen op Zoom, Lekstraat 9, tel. 65H4. Roosendaal, Boulevard 113, tel. 4097, tevens verhuur v. V.W. '67. Etten-Leur, Guido Gezellelaan 12, tel. 3219 R.K. dame 52 jr. goede stand zoekt kennism. met degelijke heer goede positie, weduwn. z.k. Br. ond. no. SK 100375, Breda. Chinchilla's, f 500,. per 3 of f 350,- per 2. Stationstr. 29, Etten. Een rashond kopen is een kwestie van vertrouwen kom daarom eens naar onze voor raad kijken. Momenteel jonge boxers, goudspaniels, tekkels, pinschers, dwergpoedels, pe- kingeesjes, enz. enz. tevens leuke speelhondjes. „Wasto", Kasteeldreef 91, Tilburg. Tel. 04250-24795. Nest reebr. pinschertjes 6 w, oud 2 zw. br. pinschertjes 8 w. oud.- W. Gijzen, Irenestr. 16, St.-Willebrordt tel. 01653- 726. T.k. nest gitzw. dwergpoedel- tjes 7 w. oud. Piet de Rooij Past. Kroesstr. 28, St.-Wille- brord. C.V. materialen Matherma, Prof. Ot>penhelmstr. 31, VegtaeJ Postbus 44 Tel 04130-3193 Grote kalkoenschieting om 10 kalkoenen op zat. 21 okt. bij Ré v. Kruijssen, Kloosterzan- de. Inleg f 5,- Ter. f 3,50. Kermlsschieting op zat. 21 okt. bij F. Saman, Heikant. Beg. 14.30 uur. f 35,00 gratis. Heikant Kermis. Schieting zat. 21 okt. tij A. Bogaiert.ini. f 3,25 f 25,- gratis. Beg. 14.30 uur. Voor DIRECT gevraagd Na gebleken geschiktheid In vaste dienst. Aanmelden bij de perso neelschef van Abdijstraat 73 KAPELLE-BIEZELINGE. Eén van de vele geslaagde moddelen uit de kollektie van DE MAGNEET, is dit flanellen manteltje in militaire stijl. In marine met gele afbiezing. Maten 116 t/m 158. maat 116 SÉÉsSïÜ!^" 5 i Elke Al auto is door ons grondig geïnspecteerd §n gereconditioneerd. Kom kijken naar deze speciale herfstaanbiedingen CORTINA 1200 1963, 1964, 1965, 1966 VW DE LUXE 1500 1966 OPEL REKORD 1700 1965 SIMCA 1000 LS 1966 TAUNUS 17 M 1700 1965, 1966 ZEPHYR 4 1700 4 drs. 1965 TAUNUS 12M 1965, 1966 OPEL KADETT 1965 BOEIMEERSINGEL 6 zaterdags voor verkoop geopend TEL. 01600-24400 - 35590.

de Stem | 1967 | | pagina 4