Nieuwe voorzitter voor W.G.-Kruis Terneuzen SLANK, FUCA ff ff Beroepskunst besnoeide programma uit geld gebrek f f t J.M.v.Kalmthout DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 18 OKTOBER 1967 Geen interesse Funest Voor baldadigheid f75 boete SAMENWERKEN Russische proef voor kernladingen in ruimte? Een nieuw plantaardig produkt SBSESSB geen spreekuur excellent Tja, wij maken nu eenmaal de dienst uit. U mag niet in de cabine van de machinist. U mag niet aan de seinen morrelen. Af blijven geblazen dus.Geen doe-'t-zelf-manier van reizen dus. Nee, dan zit u beter in de auto. Kunt u altijd actief bezig zijn. Zelf het stuur in handen nemen. Uw eigen tempo kiezen. Altijd? En de opbrekingen, de files, de inhaalverboden, de snelheids beperkingen dan? Hoe vaak maken die niet de dienst uit? Dan zit u toch maar gedwongen niets te doen. Want de krant lezen, of een rapport doorne men is er in de auto niet bij. Wel bij ons. Daar kunt u zeker van zijn, in de trein. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Omdat de kosten voor de beroepskunst in Zeeland aanzienlijk zijn gestegen moest het programma voor het pas begonnen seizoen met zes voorstellingen worden ingekort. Niettemin zal de provinciale sub sidie voor de beroepskunst be hoorlijk moeten stijgen. Deze on bevredigende situatie signaleert de Zeeuwse Culturele Raad in zijn subsidie-voorstel aan Gede puteerde Staten voor het seizoen 1967-1968. De uitkoopsommen van de beroeps gezelschappen zijn de laatste jaren steeds met ongeveer 25 procent '*este- gen. Het trieste gevolg daarvan is dat ie St.chting Cultuurspreiding Zee land, die vorig jaar reeds een pas op de plaats moest maken, nu zelfs op de terugtocht is. Zes evenementen moes ten van het aanvankelijk voor het sei zoen 196 - 1968 opgestelde program ma worden afgevoerd. Er blijven nu nog 145 uitvoeringen van beroepskun stenaars over (tegen 148 in het vorige seizoen). De totale subsidiebehoefte voor het nieuwe seizoen wordt geschat op f 261.000. Hiervan zou f 135.100 voor de provinciale begroting voor 1968 ge bracht moeten worden. Ten opzichte van 1967 betekent dit een verhoging van f 35.100. Gedeputeerde Staten van Zeeland schrijven Provinciale Staten dat zij deze verhoging noodzakelijk en verantwoord achten om op het gebied van de beroepsmuziek- en toneelvoor ziening niet verder achterop te raken. Zeeuwse Culturele Raad merkt dn zijn subsidieverzoek in dit verband op dat er voor de uitkoopverenigingen en schouwburgdirecties in excentrisch gelegen provincies nauwelijks sprake is van een onderhandelingspositie ten aanzien- van de landelijke beroepsge zelschappen. „De belangstelling om te reizen en zeker om ver te reizen", al dus de Zeeuwse Culturele Raad, ,,is bij het merendeel der gezelschappen en niet alleen bij de zogenaamde grote gezelschappen nauwelijks meer aanwezig. De steeds toenemen de verstedelijking geeft voldoende ga rantie voor volle zalen thuis. Men hoeft «cht niet meer, zoals dat heet, de boer op. Men zou zelfs zonder overdrijving kunnen stellen dat een verminderde vraag uit onze provincie op landelijk niveau nauwelijks één wenkbrauw zal doen fronsen". Vol gens de Zeeuwse Culturele Raad is het zelfs geenszins denkbeeldig dat een dergelijke verminderde vraag een nog snellere vermindering van het aanbod tot gevolg za] hebben. De Zeeuwse Culturele Raad be treurt deze situatie vooral omdat de Stichting Cultuurspreiding Zeeland op het gebied van de coördinatie de laat ste tijd voortreffelijke resultaten heeft geboekt. In Vlissingen, Goes en Ter- neuzen is nog slechts sprake van ge zamenlijke programma's. De Zeeuwse Culturele Raad acht de ongunstige financiële aspecten rond om de beroepskunst bovendien funest voor de culturele voorzieningen, die, in aansluiting op de economische ont wikkeling, broodnodig zullen zijn in Zeeland. Ook de subsidie in de sector van de amateuristische kunstbeoefening in Zeeland zal worden verhoogd. Hier is echter wél sprake van enige uit breiding van de mogelijkheden. Dit geldt met name voor de kunstzinnige vorming. Zo is er, zoals bekend, een aanmoedigingsprijs van f 1500 voor jonge Zeeuwse kunstenaars beschik baar gesteld. (Van onze correspondente) TERNEUZEN Overeenkomstig de eis hoorde de jongeman E.M.V-, een schipper uit Meerdonk (B) zich ver oordelen tot tweemaal f 75,- boete, om dat hij te Nieuw-Namen 's nachts aan een huis zou hebben gebeld en aan een andere woning aan de deur had ge klopt. V. was die dag afgezwaaid als sol daat en had dit °P zeer joyeuze wijze trachten te vieren. Volgens het verbaal had hij die dag „heel wat verwerkt". „Waar laat een mens dat allemaal?" verzuchtte kantonrechter mr. C. van Hees. En, „wat zijn dat voor genoe gens?, zeg er eens wat van!" wendde hij zich tot de somber zwijgende jon geman. Blijkens het uitgebracht poli tierapport had het optreden van C. nog enkele achtergronden, doch de officier van justitie mr. Th. Lebret, zei het alleen te willen zien „in de orde van baldadigheid". (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens de algeme ne ledenvergadering van de afdeling Terneuzen van het Wit-Gele Kruis, die slechts zeer matig door de leden werd bezocht, is de heer F, Hagenaar als voorzitter afgetreden en opge volgd door de heer H. J. Agten. Deze was met de heer K. Hermans even te voren als nieuw bestuurslid geko zen, omdat de groei van Terneuzen een uitbreiding van het Wit-Gele Kruis bestuur met twee leden noodzakelijk werd geacht. Deze twee nieuwe leden vertegenwoordigen de nieuwe paro chie van „De Verrezen Christus". De heer Hagenaar zei in zijn ope ningswoord en de secretaris, de heer J. d'Hont, herhaalde het nadien in zijn jaaroverzicht, dat de financiën het bestuur zorgen blijven baren. Evenwei was het bestuur het ge meentebestuur uitermate dankbaar voor de verkregen verhoging van de gemeentelijke bijdrage, die nu in plaats van f 3,75 per lid, per jaar, f 6 bedraagt. Er wordt naar gestreefd om de gemeentelijke subsidie gelijk te krijgen aan die van het rijk. Evenals dit zaterdag op de jaarver gadering van de provinciale bond ter sprake kwam, gewaagde de voorzitter ook van een zo nauw mogelijke sa menwerking met de andere kruisvere nigingen. In Terneuzen is de ver standhouding met het Groene Kruis uitstekend. Daar op 15 oktober 1966 het duizendste lid werd ingeschreven, dank zij de intensief gevoerde propa ganda van de penningmeester, de heer W. v. d. Dries, die 144 nieuwe leden inschreef, wordt het werk voor één wijkverpleegster, zuster Claeijs- sens, er niet eenvoudiger op. Vooral de nieuwe en bijna steeds jonge be woners van Terneuzens periferie moe ten even goed geholpen worden als ieder ander lid, zo meende de voor zitter. Er werden reeds pogingen on dernomen om er een zuigelingen- en kleuterbureau te vestigen, maar de kosten zijn een onoverkomelijk be zwaar. Ter vergadering werd besloten enkele vrijwilligers te verzoeken, de jonge moeders met hun baby naar het consultatiebureau te vervoeren. Deze toezegging werd ter vergadering verkregen. Mogelijk kan in deze kwes tie een oplossing gevonden worden met de zustervereniging van het Groene Kruis. Vanzelfsprekend werden de heer Hagenaar, die gedurende zoveel jaren op markante wijze de voorzittersha mer hanteerde, de nodige woorden van lof toegezwaaid. Dit gebeurde door de pastoor-deken, J. van Meche- len en door de nieuwe voorzitter. In zijn slotwoord zei de heer Hage naar dat er op het gebied van de geestelijke gezondheidszorg in Zeeland een unieke samenwerking is tot stand gekomen met het Groene- en het Oranje Groene Kruis. De drie kruis verenigingen zijn in de stichting Zeeuws Instituut voor geestelijke volksgezondheid evenredig vertegen woordigd wat de heer Hagenaar bij zonder verheugde, was het feit dat Zeeuwsch-Vlaanderen een even sterke stem in het kapittel heeft, als overig Zeeland. NEW YORK (Reuter) Amerikaan se deskundigen geloven dat negen van de Russische ruimteproeven die in de afgelopen 13 maanden zijn genomen, ten doel hadden technieken te beproeven om een. kernlading vÉi een platform in de ruimte naar de aarde te brengen. Het betrof in alle gevallen proeven waarbij een satelliet slechts een baan rond de aarde aanhield. Dit is gemeld door de New York Times. De Griffier der Arrondisse mentsrechtbank te Breda brengt ter kennis van be langhebbenden, dat het rap port van de H.H. deskundi gen in de onteigeningsproce dure van: Mr. Antonius Jacobus Marie Eikhuizen, in zijn hoedanig heid van Burgemeester, Hoofd' van het Bestuur dei- Gemeente Oosterhout (N.B.) als zodanig ten deze optre dende ingevolge artikel 19 der Onteigeningswet, wonen de te Oosterhout, tegen: Adriana Maria Wouters, zonder beroep, wonende te Oosterhout (NB.) Leysen- dwars straat 24, en incidenteel tegen: Adrianus Andreas Wouters, landbouwer, wonende te Oosterhout (N.B.), Leysen- dwarsstraat 26, ter griffie van gemelde rechtbank is gedeponeerd op 12 oktober 1967, om aldaar gedurende 14 dagen ter in zage van partijen en even tuele derde belanghebben den te liggen. Breda, 16 oktober 1967. De Griffier der Rechtbank voornoemd, Mr. R. P. E. Dahmen" Péj&oooul 9cv» Voor zo spoedig mogelijk gevr. kindermeisje ook genegen licht huish. werk te verrich ten, ex- of intern. Café-rest. Riche. Brugstr. 36, R'daal. tel. 01650-3465. Net meisje gevr. in gezin met 2 kleine kinderen, voor dag en nacht. Goed loon. F. Keuker, Norbertijnerstr. 30, Hengstdijk. Tel. 01148-713 na 20 uur. Vrij te aanvaarden nabij Weth. Romboutsstr. f 32.000,- en f 37.000,-. Oranjeboomstraat f 23C-J,-. vraagprijs nieuwbouw Tuinzight f 37.500,- Ginneken f 42000,-. Makelaarskant. Bee kera, Wilhelmlnapark 18, Breda tel. 34273. Belcrum-garage vraagt «t«eds aanrjjdingvriie auto's v.a. 1963 te k op. Min. Kanstraat 1620 Breda, tel. 01600-39900. Te koop: l zomerhuis in g. st. dubb. wandig, 7m x 5m 2 ka mer, 2 si. k., 1 keuken, w.c. Brieven Koeweg 8, Otterlo (Ede) Gelderland. Burg. Middelaerlaan in Ginne ken, mooi woonhuis vrijk. f 36.000,-. V, d. Berg en Co., Makel, i.o.g. Nw. Ginnekenstr. 43, Breda, tel. 01600-24421. O'hout, Nw. pand c.v. gar. Sp, vrij f 48.000,- Mak. o.g. Drs. Wildenberg Breda, Tel. 42457, Haagweg vrij winkelp. en verh. bovenb. f 57-000,-. Mak. Drs. Wildenberg, Breda, Tel. 42457. Mariaveld 4 sl. k. Sp. vrij goed gel. f 45.000,-. Mak. o.g. Drs. Wildenberg Breda, tel. 42457. De Griffier der Arrondisse mentsrechtbank te Breda brengt ter kennis van be langhebbenden, dat het rap port van de H.H. deskundi gen in de onteigeningsproce dure van M!r. Adrianus Wil helmus Kooijman, in zijn hoedanigheid van Burge meester, Hoofd van het Ge meentebestuur der Gemeen te Dongen als zodanig ten deze optredende ingevolge artikel 19 der Onteigenings wet, wonende te Dongen, tegen: Josephina Alphonsus Petro- nella Otjens, echtgenote van C. Jaspers, zonder beroep, wonende te Dongen, Kardi naal van Rossumstraat 42, têr griffie van gemelde rechtbank is gedeponeerd op 12 oktober 1967, om aldaar gedurende 14 dagen ter in zage van partijen en eventu ele derde belanghebbenden te liggen. Breda, oktober 1967. De Griffier der Rechtbank voornoemd, Mr. R. P. E. Dahmen om snel slank te worden, dat in vele landen reeds met succes wordt toegepast as Fuca excellent. Heerlykwerkende, slankmakende, Fuca-dragées! Neen ook Fuca-dragées, u zult het zien en voelen: Ook maken zij slank. Fuca-dragées werken op 4 verschillende manieren: Fuca- dragées geven u uW slankheid terug én zorgen ervoor, dat u die ook houdt Electromonteur met ruime er varing b.z.a. als onderhouds monteur in Midd. Brab. Br. ond. no. 8964. Een heerlijk bezit is een koel kast. Inst. bedr. De Weerd n.v. Markt 33, Etten, tel. 01608-2310 Op vrijdag 20 oktober a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders L. de Waal en M. de Waal-Baart hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkind. Receptie van 3-5 uur Kloosterzande, Groenendijk 93a. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling die wij bij ons huwelijk mochten ont vangen, betuigen wij gaarne hierbij onze hartelijke dank, ook namens wederzijdse fa milie. A. de Bakker I. de Bakker-van Campen Hulst, oktober 1967. Gr. Zwanenstraat 13. DANKBETUIGING. Aan familie en de vele vrienden, die ons zo hartelijk gefeliciteerd hebben met schriftelijke felicitaties, bloe men en cadeaus op ons 40-JARIG HUWELIJKSFEEST zeggen wij mede namens onze kinderen aan allen har telijk dank, en in het bijzonder danken wij de Z. E. H. pastoor voor zijn warme belangstelling. S. Vermeirren-Grootaert Philippine, Posthoorn straat 5. Met leedwezen geven wij kennis van het onver wacht overlijden van de heer ALBERT V. d. SOMPEL gedurende meer dan 18 jaar vervulde hij plichts getrouw zijn werk in ons bedrijf. Wij verliezen in hem een goed vriend en een uit stekende kracht. Aannemingsbedrijf Vernaeve N.V. Sas van Gent Moerbeke-Waes Keizersdijk 12 Met grote droefheid melden wij u het plotseling overlijden, in de leeftijd van 67 jaar, van onze geliefde echtgenoot, vader, behuwdvader, groot vader, broer en behuwdbroer, oom en neef, de heer HONORé VICTOR EMMANUEL VAN LOOY echtgenoot van mevrouw Leontine Marie de Backer Wij hevelen de ziel van onze dierbare overle dene in uw gebeden aan. St.-Jansteen L. M. van Looy-de Backer P. A. van Looy A. C. van Looy-van Remortel en kinderen Honny en Karel A. J. van Looy M. J. Th. van Looy-Weemaes Terneuzen C. A. van Looy A. M. S. van Looy-Mangnus en kinderen Jeannine, Wil en Arno Heerlen A. I. M. van Daele-van Looy Th. E. van Daele en kinderen Jos, Paul en Carla Liempde I. E. M. van Laere-van Looy R. A. M. van Laere en kinderen Igor, Olof en Jurgen Sint-Jansteen M. M. L. de Potter-van Looy R. B. M. de Potter en Esther Familie van Looy Familie de Backer Familie Boussen Familie Scheurman Familie de Kindt Sint-Jansteen, 17 oktober 1967 Molenstraat 20 Da plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 20 oktober 1967, om 10.30 uur, in de parochie kerk van de H. Johannes de Doper te Sint-Jan- steen, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof al daar. Samenkomst ten sterfhuize om 10.15 uur. Donderdagavond om 7 uur Eucharistieviering in de parochiekerk. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In zijn grote goedheid heeft de Heer tot zich teruggeroepen de ziel van zijn dienaar, ons aller liefdevolle man, vader en grootvader de heer THEOPHIEL JOSEPH CAROLUS DUMOLEYN echtgenoot van mevrouw Rosalia Warrens eerder echtgenoot van mevrouw Regina Maria Hesters hjj werd geboren te Philippine 7 september 1888, gesterkt door de H.H. Sacramenten der zieken, overleed hij in het St.-Elisabethziekenhuis te Sluiskil 16 oktober 1967. Wij bevelen zijne ziel in uw godvruchtige ge beden aan. Philippine, 16 oktober 1967 Jacob Hobeinstraat 6 Philippine R. Dumoleyn-Warrens R. Dumoleyn M. Dumoleyn-Kerckhaert en kinderen J. Kerckhaert-Dumoleyn H. Kerckhaert en kinderen Familie Dumoleyn Familie Warrens Familie Hesters De Eucharistische Misviering, waarna de teraar debestelling, zal plaatshebben in de kerk van O.L.Vr. Hemelvaart te Philippine, op donderdag 19 oktober a.s. om 10 uur. Gebedsoefening heden, woensdagavond, om 7 uur in de kerk. Familiesamenkomst op donderdagmorgen om 9.30 uur in het St.-Elisabethziekenhuis te Sluis kil. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor uw hartelijk medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn dierbare echtgenoot LOUIS LISSAUER betuig ik u mijn welgemeen de dank. E, Liasauer-v. d. Endt Amsterdam, oktober 1967. Amstelkade 137. Heden overleed zacht en kalm in het St.-Joan- naziekenhuis te Goes, voorzien van de H.H. Sa cramenten der Zieken, onze geliefde vader, be huwd-, groot- en overgrootvader, de heer ADRIAAN DE JONGE weduwnaar van Johanna de Kooning in de gezegende ouderdom van ruim 89 jaar. Heinkenszand: E. Bos-de Jonge A. Bos Ovezande: P. de Jonge Heinkenszand: J. Priem-de Jonge Nijmegen: Br. Egidius Ovezande: C. de Jonge Ovezande: C. van de Dries-de Jonge J. van de Dries 's-Heerenhoek: M. van de Dries-de Jonge H. van de Dries 's-Heerenhoek: A. de Pundert-de Jonge F. de Pundert Lewedorp: W. de Jonge M. de Jonge-Polfliet Tilburg: J. de Jonge J. de Jonge-van de Dries Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, 16 oktober 1967 Huize de Kraayert De gezongen uitvaart zal plaatsvinden in de St.- Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek op 19 oktober te 10.00 uur, waarna begrafenis op het r.-k. kerk hof aldaar. Rozenkransgebedavonds in Huize de Kraayert te Lewedorp om 18.30 uur. Dr. INTERNIST Hulst Tot maandag 23 oktober a.s. ,1 Met Fuca-dragées verdwijnen hinderlijke vetkussentjes om de maag; te zware heupen en dijen krijgen weer harmonische proporties, een onderkin wordt glad. Fuca-dragées Stimuleren de werking van de darmen en bezorgen u een goede stofwisseling nieuwe frisheid en jeugd. Regelmatig gebruik van Fuca-dragées bevordert ook de glanzende gezondheid van uw huid. Fuca-dragées in elegante verpakking t f 2.90, f4,90 De moderne centrale verwar ming, aardgasunit met plint- convectors. Snelle montage, weiii breekwerk. Vraagt vrij blijvend inl. Inst. bedr. De Weerd n.v. afd. c.v., Markt 33, Etten, tel. 01608-2310. (Na 18 uur 01608-3047). Gebruikte naaimachines voor weinig geld. Alle machines grondig nagezien en met ga rantie. Pfaff Naaimachinehuis, Kortemeestr. 17, Bergen op Zoom, Lange Brugstr. 30, Bre da; Nwe. Markt 48, Roosen- daa1 Elektrische zigzagnaaima chine in koffer vanaf f 248, Pfaff Naaimachinehuis, Korte- meest.-. 17, B.o.Zoom: Lange Brugstr. 30, Breda; Nwe. Markt 48, Roosendaal. T.k.a. Opel Kadett bj. '64 34000 km gel. Te bevr. Oude Bredasepostbaan 4, Hoeven. Mercedes - occasions. Alle van le eigenaar ingeruild op onze nier-»" automobielen 190 D 95000 km als nieuw '65 190 D 78000 km i.p.s.t. '65 19° D zwart '64 190 D weinig gelopen '63 230 S Grafiet grijs 59000 km '65 220 S Zwart pracht auto '61 219 Grijs in zeer goede staat '59 199 f 750,- '59 Diverse wagens Karmann Ghia sport coupé '66 Primula sport coupé '66 Audy (Auto Union) '66 Fiat 850 pracht wagen '66 Citroën DS 19 '63 Azar-i '65 2 X Taunus 12 M '65 BMW ls '65 Austin Glyder '64 Chevrolet Impala '63 2 X Jagst met schuifdaik '66 '67 2 X Opel Rekord '58' 61 Volkswagen de Luxe '63 Ford Fairline '60 Vauxhall Super '60 N.V. Garage van Dongen Jon kers, Guido Gezellelaan 40, Berger, op Zoom, tel. 01640-6918 Hebt u een stuk of 6 kinderen? Belcrum Garage heeft voor u het autootje waar er wel 10 in kunnen. Fiat 600 Busje 1966 3 Banken achter elkaar, zeer zui nig en goedkoop. Wij heb ben diverse Fiats 600 en 850 in voorraad. Verder nog Fiats 1100, 1300, 1500, Simca 1000, 1300, 1500 Ford 17 M 20 M 12 M luxe en stationcar. Ford Cortina Ford Zephyr, Ford Zodiac, Opel Rekords 2 en 4 deurs VW 1200, 1300, 1500, BMW 1500, 700 Peugeot 404, Austin Glyder Skoda 1000, Trabant, Citroën Ami, Lancia Flavia, Daffodil luxe en bestel, NSU Prinz luxe en sport, Vauxhall Viva, Fiat Primula enzovoort, te veel om op te noemen. Voor een be trouwbare gebruikte auto naar een betrouwbaar adres, het adres met de grootste yoorraad de grootste omzet en met de allergrootste service. Belcrum garage. Min. Kanstraat 1620 Brac tel. 01600-39900. Tilburg Korte Schijfstraat 39, tel. 04250 33636. Dagelijks geopend van 8 u v.m. tot 10 u n.m. Zondags van 1 tot 5 uur. Breimachine S.wlss Magie, de beste, geheel metaal, Pfaff Naaimachinehuis, Korte meestr. 17, B.o.Zoom; Lange Brugstr. 30, Breda; Nwe. Markt 48, Roosendaal. Huur nieuwe televisie met al le programma's voor een ge ring bedrag p. mnd. Geen vooruitbetaling. Altijd recht v. koop. Vandaag besteld, morgen bi' u thuis. Geen servicekos ten. Bel op (ook 's avonds): Middelburg, 01180-3973; Goes, 01100-5397; Oostburg 01170^2759. Autogarages i 350,. schuurtjes f 185,. vakantiehuisjes 4 950,- Vraagt gratis prospectus btl Houtbouw Ubachs Kerk rade Huizen Groot huis met garage te huur gevr. in omgeving Hulst, Axel of Terneuzen. F. Keuker, Nor bertijnerstr, 30, Hengstdijk. Tel. 01148-713 na 20 uur. N.V. „Difoga", Districts Ford A 1 dealer, Bredasestraat 25, Bergen op Zoom, tel. 01640- 5910, showroom geopend maan dag t.m. vrijdag, zaterdags ge opend van 10.00 - 12.30 uur, 13.30 17.00 uur of volgens ii- spraak. Wij hebben te koop voor u: Taunus 12 M '62, '83, '64, '65; Taunus 12 M T.S. '65, '66; Taunus 16 M '61. '64, 65; Daf 750 63; Renault R 8 '64; Taunus 12 M Combi '64, '65; Cortina '63, '65; Corsair '64, '66; Corsair G.T. '65; DKW F 102 '65; DKW Junior '63; An- glia de Luxe '61; Aglia Es- tatecar '62 BMW 700 '61; Fiat 850 '65, 18.000 km; Fiat 1300 62; Simca Etoile '60, '63; Glas 1204 '65; V.W. 1200 '63-'64; V.W. 1300 '66, 21.000 km; Zephyr '63; Renault R 4 L; Chevrolet 65 enz. Bezoek onze showroom. Bromfie:sen Twee beste brommers, met verzekering er bij, te ruil voor een luchtwagen in goede staat. F. van Kuijk, Moerdijksestr. 11, Oudenbosch. Firma Gijzen, gevestigd Aca demiesingel 34a, Spoorstraat 32 bieden u onder onze bekende service te koop aan: Opel Ca ravan 19( Opel 1700 1966, Opel 1700 1965, Opel Coupé 1966, Opel de Luxe 1966, Opel Kadett '65, 1964, Ford 12 M TS 1966, Ford 12 M 1966 12 M 1965, 1964. Tau nus 15 M TS 1967, Taunus 15 M de luxe 1966, Mercedes diesel 1966, 200 D Mercedes benzine 190 1965, VW 1600 Variant 1960, VW 1200 1965, 1964, 1963, Citro en Ami break 1965, Citroën break DS 1965, Simca 1500, 1965 Simca's 1000 1965, 1964, 1963, Fiat 1500 Comfort 1965, Fiat 1500 1965, 1964. BMW's 1963, NSU Prinz 1965, Fiat 600 D 1966, Mercedes 220 S 1962, DKW F 102 1965. Morris Glyders 1967. 1963, Taunus 17 M 1966 en 20 M 1965, Fiat 850 1964, Tra- bant 1965, Opel Blitz 1962, Kort chassis VW Pickup 1963. DU is een kleine greep uit onze voor raad. Al deze wagens worden in onze eigen werkplaats getest en van nieuwe onderdelen voorzien. Op al deze wagens 10.0- J km garantie op onderde len en arbeidsloon. Financiering mogelijk. Ook inruil, 's Avonds showroom verlicht, Ingang Aca demiesingel 34a recht tegen over KMA, langs de poort en Spoorstraat 32 bij het station. Tel. 39870, Privé 43593, geopend van 8 uur tot 21 uur. zondags 1 uur tot 18 uur. 10 Autorijlessen voor f 47,50. vervolg- en losse lessen f 6,50 Fonkelnieuwe V.W.'s. Bonds, autorijschool „De Centrale" Aanmeldingsadressen, Breda Stationsplein 5, tel. 38718; Ber« gen op Zoom, Lekstraat 9, tel. 6504. Roosendaal, Boulevard 113, tel. 4097, tevens verhuur v. V.W. '67. Etten-Leur, Guido Gezellelaan 12, tel. 3219. Chinchilla's, f 500,- per 3 ot f 350,- per 2. Stationstr. 29, Etten. T.k. nestje zw. dwergpoedels, vader Eng. import. Mevr. Cle mens, café Dongewijk, Breda- seweg 602, Tilburg tel. 72475, Nest Mech. herders, een pin» chertje, 4 m, poedeltje 2 j. eti oranje Keesje 1 j. C. v. d. Maden, Molenstr. 18, Kruisland Te koop, prima Victm bieten. rooier. Tel. 01106-207. C.V. materialen Matherma, Prof. Oppenheimstr. 31, Veghel Postbus 44 Tel 04130-3193. Inde trein zit ge maar te zitten

de Stem | 1967 | | pagina 4