Vroedvrouw hielp in 35 jaar ,heel dorp5 ter wereld brengen Piet Geelhoed kreeg flinke Belangstelling in Eurohonk Monteur werd ontslagen voor diefstal van bier Gezinsverzorging is vaak dringend nodig Expositie in TH Eindhoven Regering had contact met Nrd.-Vietnam rpapier voor uw -pen Mevrouw Timmers-van GocK „deed' 4600 bevallingen Even uitblazen mevrouw Overtuigende kwaliteit Literaire critici bekronen toch kinderboeken c< Drie werven bouwen mammoetwerf bij Rotterdam DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 13 OKTOBER 1967 Verlichtingsactie in OostburgHulst en Terneuzen Weldra vertrek uit Hoogerheide Toeval Druk leven Bovendien een boete van de politierechter PREMIER DE JONG V ervoersvergunning voor Texschelde Jeugd sprak over vrede en andere wereldproblemen f (Van een onzer verslaggevers) HOOGERHEIDE „Ongewenste kinderen, ze praten erover, maar ik geloof er niet in. Ik heb het nog nooit meegemaakt dat een kind bij de geboorte niet gewenst was. Of het nu het eerste of het tiende kind is, de ouders zijn er allemaal blij mee", zegt mevrouw P. Tim- mers-van Goch te Hoogerheide. Ze spreekt hier uit een bijzonder grote ervaring. Vijfendertig jaar is ze nu al verloskundige in Hoo- gerheid, Ossendrecht, Huijbergen en Woensdrecht en in deze periode heeft ze maar liefst ongeveer 4600 bevallingen „gedaan". Mevrouw Timmers neemt binnen- kort afscheid van Hoogerheide. (Van een onzer verslaggevers) HULST Van dinsdag 17 tot en met zaterdag 21 oktober a.s. komt de A.N.WB. met zijn verlichtingsactie ook in Hulst, Terneuzen en Oostburg. De verlichtingscontrolestations zullen ge opend zijn op werkdagen van 11.00 uur tot 19.00 uur en op zaterdagen van 10.00 uur tot 16.00 uur. De actie start tussen 10.00 uur en 12.00 uur in Oostburg op het Ledel- plein, in Terneuzen op het Oostelijk Bolwerk en in Hulst op de Grote Markt. De A.N.W.B. is gaarne bereid de verlichting van de meegebrachte auto's te controleren en indien nodig de koplampen af te stellen. Hierbij zal de nodige voorlichting worden ver strekt. Met pijn in haar hart gaat mevrouw Timmers binnenkort een punt zetten achter haar vroedvrouwenloopbaan. Haar kinderen, die inmiddels allemaal al het ouderlijke huis hebben verla ten, hebben by haar sterk op dit be sluit aangedrongen. Toen ze klein wa ren hadden ze niet veel aan hun moe der, die haar praktijk voor de huis houding stelde. „Nu gebeurt het dat de kinderen thuis -omen zonder dat ik ze zie. Ze weten precies de sleutel te vinden, kijken binnen naar de t.v., drinken koffie en gaan daarna gewoon weer weg. Ze hebben gezegd: ma, je bent nu nog vitaal. Als je doorgaat tot je erbij neervalt, hebben -we straks weer niets meer aan je", zegt mevrouw Timmers, die haar werk eigenlijk niet graag laat varen. ,,Ik heb het altijd met liefde en plezier gedaan. Je kunt met dit werk niet gemakkelijk ophou den. Het is eigenlijk geen beroep, maar meer een. roeping". „De voldoening van ons werk zit hem eigenlijk in het geluk van de ou ders als de bevalling voorbij is en alles goed is". Mevrouw Timmers heeft naar ze zegt heel prettig in de Zuidwesthoek gewerkt. Ze kwam hier in 1932. Ei genlijk toevallig. Aan een benzinepomp in Nijmegen ontmoette de Hoogerhei- dense huisarts J. van de Kar in dat mum Inspringen als moeder uitvalt, is de taak v/aartoe de gezinsverzorgster doorgaans wordt geroepen. Maar ook Inspringen by de bejaarde die "iemand meer in de nabijheid heeft, wordt stee meer een werk waarvoor handen en harten te kort komen. Op het ogenblik zijn er in de gezinsverzorging ongeveer 4500 gezinsverzorgsters werkzaam, nog ee"s 4500 gezinshelpsters en bovendien 9000 part-time medewerksters. Maar het veelvoudige van dit aantal is nodig om overal hulp te bieden waar die dringend nodig is. Moeder is ziek. Zij ligt thuis of in het ziekenhuis, en is niet in staat de huishouding te voeren. Ofwel zij is niet ziek, maar een van de gezinsleden neemt haar door ziekte zozeer in be slag dat haar taak als opvoedster en verzorgster in het gedrang raakt: het gezin komt te kort. Vaardige handen zijn hier nodig en een hoofd met begrip voor een vreemde huishouding, voor vreemde mensen die telkens eigen zor gen behoeven. De vrouwen met zulke handen en zulk praktisch inzicht, met initiatief, begrip, geduld, mensenkennis en soci aal gevoel zijn in dienst van de instel lingen die zich met de gezinsverzorging bezighouden. Daar zijn bovendien an dere deskumdigen in dienst: leidsters die de aanvragen behandelen, beoorde len of een verzorgster nodig is en de werkzaamheden met haar bespreken. De gezinsverzorgster kan in haar werk altijd rekenen op ruggesteun van de leidster. Nu neemt de verzorgster een huis houding over en bestiert die. Voor dit belangrijke maatschappelijke beroep is zij speciaal opgeleid. Zij heeft dan ook een zeer verantwoordelijke en een afwisselende en boeiende taak. Dikwijls wordt zij in vertrouwen genomen over dingen die ver uitgaan boven de da gelijkse huishouding. Haar uitgangs punt is: behandel anderen zoals jezelf wil behandeld worden. Waar de huisvrouw niet helemaal ontbreekt, maar toch haar opgave niet alleen aankan, komt de gezinshelpster Ook zij is in dienst van een instelling voor gezinsverzorging en ook zij werkt 0nder een deskundige leidster. Het ver. schil ligt in de aanwezigheid van de huisvrouw: de verzorgster vervangt he lemaal, de helpster helpt en werkt sa- men. Haar bezigheden zijn dan ook meer van huishoudelijke aard, want de vrouw des huizes blijft zelf besturen Een goedgehumeurd meisje dat de handen uit de mouwen wil steken en denkt goed samen te kunnen werken denkt goed samen te kunnen werken met de huisvrouw kiest vaak dit beroep van helpster. (Zij moet er 17 jaar voor zijn) omdat het zo'n goede opleiding is tot verzorgster. De korte kranteberichten over oude mensen die uitgeput na dagenlange ontbering, door buren of leveranciers worden aangetroffen, zeggen iets over iiL*no die vele licht-hulpbehoevenden Jü Ün' z^n er noê geen speciale verzorging nodig hebben, maar het toen niet absoluut zonder hulp kunnen stellen. Er moeten boodschappen gedaan, er moet wat worden gekookt er moet ee«s een praatje gemaakt worden, Wanneer u ziek bent, moet er toch iema"d zijn, die uw kleine dreu mes op het potje zet. want de eenzaamheid en het verlangen naar genegenheid is soms een grotere beproeving dan materiële ontberingen. Voor deze hulpverlening stellen zich veel vrouwen beschikbaar, ook ge- trouwde die geen volle werkweek wil len maken, maar graag een part-time job hebben Zij worden wegwijs ge maakt door korte oriëntatiecursussen welke ais werkuren" worden betaald) Maar wie zonder deze cursus te hulp wil komen is welkom. De gezinsverzorgster kan een salaris hebben dat al naar gelang haar leeftijd en dienstjaren varieert van f 381,- tot f 604.- per maand (met een vakantie toeslag van 6 procent)De helpster van f 292,- tot f 468,- per maand met de zelfde toeslag. Deze diensten vergen momenteel per jaar ongeveer 80 mil joen gulden waarvan het Rijk en de gemeenten samen tweederde deel op brengen. De gezinnen betalen voor de hulpverlening naar draagkracht, de overige kosten worden uit particuliere bijdragen bestreden. De Centrale Raad voor Gezinsverzorging waarbij vele landelijke instellingen zyn aangesloten is gevestigd in Utrecht, Zeemanlaan 44. jaar een kennis van hem, dr. Meu- leman, de directeur van de vroedvrou wenschool te Heerlen, waar mevrouw Timmers een jaar eerder gediplo meerd vandaan was gekomen. ,,Heb je geen goede vroedvrouw voor Hoogerheide?" was de vraag van dok ter Van de Kar. Even later kreeg me vrouw Timmers een brief van de school in. de bus met de vraag of ze interesse had om in Hoogerheide te gaan werken. Vandaar dat ze in juli 1932 eens een kijkje kwam nemen in Hoogerheide. Ze werd aangesteld en begon op 3 november van dat jaar. „De eerste bevalling, die ik hier heb gedaan was op 5 november bij de fa milie Somers-van Gaal aan de Ossen- drechtseweg. Het was een meisje", zegt mevrouw Timmers, die zich al direct in deze omgeving thuisvoelde. „In de eerste brief, die ik naar huis schreef stond: Als je hier bij de men sen een voet over de drempel zet. ben je al meteen thuis". Een bijzonder druk leven heeft me vrouw Timmers als vroedvrouw ge had. 4600 bevallingen ,,doen" ls heel wat. In haar loopbaan zjjn er diverse tweelingen, maar echter nooit drielin gen geboren. Zelf moest mevrouw Timmers vijf kinderen grootbrengen. „Gelukkig heb ik altijd goede hulp gehad", zegt ze. „De praktijk stond bij mij voorop. Als je dat niet doet kun je beter je diploma kapotscheu- ren". Mevrouw Timmers vindt het overi gens een gelukkig feit dat de jonge echtparen van tegenwoordig veel be ter dan vroeger weten wat 'n bevalling nu precies is. „Vroeger werden de jonge mensen niet voorgelicht. Er werd toen niet over gesproken. Met een beval ling waren ze daarom niet zo ver trouwd als nu. Nu is het anders. Nu zijn er boeken, films en de t.v." Mevrouw Timmers gaat binnenkort vertrekken uit Hoogerheide. Haar op volgster mej. De Vries uit Amsterdam heeft de praktijk al bijna helemaal overgenomen. De heer en mevrouw Timmers gaan in Roosendaal wonen. „Op de Nieuwe Markt. Ik ben een druk leven gewend en wil nu hier niet ftil gaan zitten. Ik wil op een druk punt wonen". (Van een onzer verslaggeefstrs) EINDHOVEN Van 19 oktober tot 17 november worden in de gebouwen van de T.H .te Eindhoven onder au spiciën van de tentoonstellingscommis sie voor het Studium Generale wer ken geëxposeerd van Gerard Maas en Har Sanders. Het werk van Gerard Maas (33), leraar aan de grafische school te Eindhoven, is niet eerder geëxpo seerd- Het ontstaat door op een met gekleurde inkt bestreken plaat papier met de hand aan te drukken. De gevoeligheid en druk van de hand be palen de structuur en kleurgradaties. Deze tentoonstelling wordt 19 oktober om 20.00 uur geopend in de hal van het hoofdgebouw van de T.H., dooi de heer René Smits, docent aan de Academie te Sint-Niklaas. Deze opening wordt gecombineerd met de opening van de expositie van werken van Har Sanders, docent aan de Academie voo.r Industriële Vorm geving te Eindhoven door de heer Kees Bol De beide tentoonstellingen zijn op werkdagen geopend van 9.00 tot 17.00 uur en op 23 en 29 oktober van 14.00 tot 18.00 uur. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG. Het „meenemen zonder toestemming" van twee kratten bieir uit een Vlissings café is de aard* gasmonteur O. L. uit Wyclien bijzonder duur te staan gekomen. Hij werd door zijn werkgever, een grote gasmaat schappij op staande voet ontslagen, omdat geen werknemers met een straf registers werden gedoogd. Voor de politierechter in Middelburg, mr. P- Empel, zei L. wel het verkeerde van zijn handelen te hebben beseft maar niet meer de morele moed te heb ben gehad om het gestolene terug te brengen. De officier van justitie, mr. P. Roscam Abtaing stelde zijn eis niet hoog, een boete van 75 gulden, omdat hij meende dat het kwaad hier zichzelf al hal gestraft. Longdrinks en cocktails krijgen „klasse" als U Asbach Uralt als basis neemt In achtenvijftig landen, overal in de wereld, vindt Asbach Uralt zijn toegewijde bewonderaars. Een goud-fonkelend glas Asbach Uralt is precies wat u, in uw eigen uurtjes, toekomt en waarin u uzelf en uw gasten niet tekort mag doen. Een befaamd merk voor slechts f 17.50. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het kabinet-De Jong heeft contacten gehad met Noord-Viet- nam. Het heeft fnïTètrt-ïigen verschaft over de gevoelens, die het Nederlandse parlement heeft over de Vietnamese oorlog. Het heeft ook trachten te pei len hoe de opvattingen van Noord- Vietnam waren over de oorlog en over de mogelijkheid, die het stopzetten van de Amerikaanse bombardementen zou den bieden. „De voorlopige reactie is, dat de mo gelijkheden uiterst weinig bemoedigend zyn". Een en ander deelde minister-presi dent De Jong in de Tweede Kamer mee in antwoord op talrijke vragen uit het parlement over deze kwestie. Hij wees er verder op, dat minister Luns ook in New York alle pogingen heeft aange wend om precies te peilen hoe aller lei kansen tot het snel beëindigen van de Vietnamese oorlog liggen. Daartoe heeft hij cüder meer vertrouwelijke be sprekingen gehad met de secretaris-ge neraal van de Verenigde Naties, Oe Thant. Met de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken en met andere regeringsvertegenwoordigers. „De rege ring kan hierop, zoals men zou kunnen begrijpen, moeilijk dieper ingaan in openbare besprekingen", aldus de pre mier. Hij zegde de Kamer verder toe voor af overleg te plegen over de eventuele aanpassing van de Navo aan de gewij zigde omsledigheden. De premier zal daartoe de Navo-studie over de aan passing aan de Kamer zenden en zal tevens bevorderen dat vooraf gespro ken kan worden over vooral de aanpas sing van het Navo-verdrag aan de nieuwe situatie in de wereld. VERKRIJGBAAR BIJ UW S LIJ T E R W IJ N H A N D E L A A R. De politierechter maakte er 59 gulden van. De bouwkundig tekenaar R. van S. uit Breda en de scholier A. van Z. uit Prinsenbeek ontdekten, terwijl ze in Vlissingen op weg» waren naar hun kampeerterrein, op de boulevard een brommer waar ze op gingen rijden. Of schoon ze omzichtig te werk gingen, werden ze toch door de politie in hun zondige gedragingen gevolgd. De officier merkte boos op; „Jullie jongelui denken niet na, jullie doen maar. Hij wilde het hen geducht inpe peren en eiste een gevangenisstraf van 14 dagen voor beiden. De politierechter toonde zich wat milder en bestrafte de twee joy-riders met een boete van 100 gulden. E. v. d. B. uit Hontenisse, die terecht stond voor diefstal van een zeis, ontken de zijn daad pertinent. De getuigen v. G. en R. waren echter even beslist in hun verklaringen. Aan de eerste behoorde de seis, die het ap paraat aan de tweede had uitgeleend. Deze laatste vermiste de zis uit zijn schuurtje. Van de B. werd er enige tijd later mee aan het werk gezien. Mr. van Empel bleek overtuigd van de juistheid van het teniastegelegde en vonniste een boete van 50 gulden. De fabrieksarbeider C. de V. uit Phi lippine was zijn vrouw te hulp geko men, die naar hij vertelde, v^erd be dreigd door v. d. J. Hij had de laatste een slag in het gezicht gegeven. Dat hij ook geschopt zou hebben ontkende hij want, zo vertelde de verdachte, toen hij het geroep hoorde was hij pardoes uit zijn bed gesprongen en was op blote voeten tot aktie overgegaan. De officier eeiste een boete van 40 gulden. Mr. van Empel zei begrip te hebben voor de omstandigheden en re duceerde de straf tot 20 gulden. Met een pas gekochte auto was de chauffeur-bij rij der J. V. uit Axel in zijn woonplaats tegen een lichtmast ge reden. Zonder de politie te waarschu wen was hij er vandoor gegaan. Zijn auto was geheel vernield. De officier wilde er rekening mee houden, dat V.'s spaarcenten door het ongeval er in feite waren aangegaan en beperkte de eis tot 75 gulden. Het von nis werd conform. Voor eenzelfde overtreding moet de hei er M. van M. een boete van 150 gulden betalen. Hij had een verkeers- zuil op het stationsplein geramd. Voor hem golden geen verlichtende omstan digheden. AMSTERDAM (ANP) Zeven lite raire critici hebben in een communi qué hun verbazing uitgesproken over het feit dat er dit jaar geen prijs voor het beste kinderboek wordt uitgereikt. Volgens hen was er wel degelijk een boek voor kinderen van twaalf jaar en ouder, dat recht had op de titel van „Het beste", namelijk „Boris" van Jaap ter Haar (uitgegeven door Van Dishoeck). De critici zijn: Miep Diekmann, Gertie Evenhuis, Wim Hora Adema, Roos Lippes, C. E. Pothast - Gim- berg, Christine van Reenen, Jaap van der Ster. Deze critici hebben daarom „De prijs der kritiek" ingesteld en deze aan de genoemde auteur toegekend. Een geldbedrag konden ze niet aan de prijs verbinden, maar ze hopen dat dit bewijs van appreciatie Jaap ter Haar althans de verzekering zal ge ven, dat zijn boek bij hen de waarde ring heeft gevonden, die het verdient. Het is deze critici bovendien ondui delijk, waarom de jury geen boek voor jongere kinderen heeft bekroond. Ze meenden, dat hiervoor zelfs meer dan één boek in aanmerking komt. Ze heb ben daarom hun „Prijs der kritiek" ook toegekend aan de schrijfster-illus tratrice Atie Siegenbeek - van Heuke- lom voor haar „Arabella de hemel- kat" waarin ze tevens hun waarde ring besluiten voor de uitgeverij „Kris kras". Publicatie: n.v. Bredaschc Wijnhandel Breda SAS VAN GENT De commissie vervoervergunningen heeft aan de Zeeuwsch-Vlaamse Tramweg Maatschap pij gevestigd te Terneuzen en de Stoom tram Maatschappij Breskens-Maldegem gevestigd te Aardenburg, vergunning verleend voor de uitvoering in onder linge samenwerking als groepsvervoer van het vervoer van werknemers voor de Texschelde n.v. te Sas van Gent van Axel-Terneuzen en Sluiskil naar het bedrijf te Sas van Gent en terug. (Van een onzer verslaggevers) ROOSENDAAL Op zijn vre desmars van Middelburg naar Den Haag is de Zeeuwse onder wijzer Piet Geelhoed donderdag middag in Roosendaal beland. Aan de rand van de stad werd hij ontvangen door Eurohonkleider E. Faber, waarna nagenoeg onopge merkt een mars door de binnen stad volgde. Het college van b. en w. zei geen gelegenheid te heb ben Geelhoed ten gemeentehuize te ontvangen. Een NCRV-radio-interview vond on der het viaduct op het einde van de Piet Geelhoed (derde van links) op weg door Roosendaal. Uiterst rechts Eurohonk-letder E. Faber. Freytersiaan plaats, terwijl journalisten van landelijke dagbladen in hotel de Poort van Kleef hun vragen aan de Zeeuwse vredesoproeper stelden. De avondbijeenkomst in het jeugd centrum Eurohonk was bijzonder gded bezocht. Tientallen jongeren, onder wie leden van de Bedrijfsjeugd, waren aan wezig. Er werd druk gediscussieerd. Geelhoed gaf een explicatie van zijn „Vijf voor Vrede", waarna een levendig gesprek over tal van wereldonderwer- pen op gang kwam. Speculaasacti'e Iedereen in Breda en omgeving zal ons sanatorium „De Klokkenberg' wel kennen, veronderstel ik- Mocht dat ech ter niet zo zijn, dan zullen er nu toch in ieder geval wel mensen zijn^diö het wel kennen, door de jaarlijkse speculaasactie van de B.R.O., die tot doel heeft de patiënten een Sinter klaasfeest te bezorgen. En ik vroeg me af, een dezer da gen: Is het teveel gevraagd, f 1,25 neer te tellen voor een pak speculaas, be stemd voor dit doel, dat bovendien nog eetbaar en lekker is ook? En zoudt U ook niet verbaasd zijn, als U, voor dat U ook nog maar één stap in de richting van de deur hebt gedaan, bij sommige mensen weg-geknikt wordt met een gezicht alsof je ze katte- vellen verkopen wilt? Of het verhaal tje aan moet horen van de ontelba re huisvrouwen die ,,nèt een pak bij de bakker hebben gekocht" en het dus redelijk vinden maar niets te kopen? Ik ben het met U allen eens: Nie mand is verplicht, liefdadigheid te be drijven. Maar zouden velen met mij niet willen zeggen tegen voornoemde me vrouw: „Maar, mevrouw, wij proberen niet U een pak speculaas aan te sme ren. Wij zijn bij U aan de deur om U te vragen ons te helpen bij het verlichten van een beetje ellende, dat iets dichter bij de deur ligt dan het Verre Oosten. En wij moeten dit wel doen onder het mom van een pak spe culaas. want U bent wel geneigd tot liefdadigheid, maar U moet er wel iets voor terug hebben. Wij geven U speculaas, mevrouw en meneer, om dat er anders helemaal niemand meer thuis zal zijn voor ons. Want dan „schooien" we, snapt U? En is het ook niet (letterlijk) hemeltergend dat een eerwaarde heer je van de deur afzet met een „Nou, néé, zég, echt niet, hoor!!", waarbij het welvoldane pinkje ter onderstreping van de ver veelde uitdrukking op 's mans gelaat elegant en gevaarlijk dicht bij het brandende puntje van zijn sigaartje zwaait. Waarom keek U mij toen niet aan, eerwaarde? Ik snapte heus wel, dat U niet aan de gang kunt blijven, geesten te verlichten. hebt tenslot te ook Uw vijfdaagse werkweek, niet? En wie of wat ben ik, dat ik een oor deel vel over uw ongetwijfeld zeer door dachte besluit? Ik onthul het U, mijn beste eerwaarde: Ik ben een jonge vent, die men nog nooit in de kerk zag, omdat' hij overtuigd atheïst is (niet om U te pesten, hoor!) en die 's avonds in ..de Veste" zit om een meisje te versieren en een pilsje te drinken, en er bovendien zijn eigen ideeën op na houdt over „pil" en gan se troep ,maar die, niet om love-in- redenen, maar gewoon omdat hij mens is, met speculaat loopt te zeulen en er twee pilsjes voor liet staan om bij zijn ontvangsten te leggen. BREDA, .T. E. C. SIMONS. ROTTERDAM (ANP) Drie grote Nederlandse scheepswerven, de Rijn- Schelde Scheepvaart- en Dokmaat schappij te Rotterdam, de N.D.S.M. te Amsterdam en Wilton-Feyenoord in Schiedam, zijn in principe overeen gekomen een mammoetwerf op te richten aan het Beerkanaal, op de grens van Europoort en Maasvlakte. Men denkt voorlopig aan de bouw van twee dokken voor schepen tot 500.000 ton, maar sluit de mogelijkheid niet uit dat een van de dokken nog groter zal worden om schepen van een miljoen ton, die men tegen 1980 verwacht, te kunnen bouwen en repa reren. Dit is bekendgemaakt door de heer C. H. Meeuwisse, directeur van W ilton-Feyenoord De mammoetwerf zou medio 1970 gereed kunnen zijn. De kosten voor de directe investering voor de bouw van twee gegraven dokken van 500.000 ton worden geschat op 200 miljoen gulden. De totale personeelsbezetting zal, indien regelmatig twee tankers in reparatie zijn, circa 1000 man bedra gen. „Allemaal fantasie". Met deze woor den reageerde gisteravond scheeps bouwer Verolme op de bouwplannen van zijn concurrenten, met name op de verwachting dat de nieuwe werf medio 1970 gereed zou zijn. De drie werven hadden Verolme gevraagd om mee te doen, maar deze voelde hier niets voor, zo zei hij gisteravond, om dat bij zijn werf in het Botlekgebied voldoende ruimte aanwezig ls voor zijn mammoetdokken. (Nagekomen familiebericht) Heden overleed na een kortston dige ziekte, voorzien van de H.H. Sacramenten der zieken, in het r.-k. ziekenhuis te Sluiskil, onze lieve zuster, tante en nicht, me juffrouw ANTOINETTA ADELAIDA PELAGIA MARIE MAENHOUT in de leeftijd van 62 jaar. Familie Maenhaut Sas van Gent, 11 oktober 1967 Westdam 1 De H. Mis van Requiem, gevolgd door de teraardebestelling zal plaasthebben op zaterdag 14 ok tober a.s. om 10.30 uur in de pa rochiekerk van O. L. Vr. Hemel vaart te Sas van Gent. Bijeenkomst aan de parochiekerk om 10,15 uur. Rozenkransgebed, heden, vrij dagavond 13 oktober 1967, om 19.00 uur. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, ge lieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen.

de Stem | 1967 | | pagina 7