risicocIckkilXf "rlM voor nu. wel goed wet deze moderne levensverzekering voor jonge mensen! kijk maar, 3.95 3.95 5.95 met veel malse stukjes vlees! Uw warenhuis let op de kleintjes. 300 GRAM 1,35 VROOM OREESMANN 6 DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 26 SEPTEMBER 1967 deuitke ringen voor later trou wens ook de tweetraps-stijgingspolis de startpolis heeft u een verzekeringsadviseur Voor de boterhamde rijst, de aard appels, de pasteitjes! Een nieuw idee. Een goed idee: ragout uit de diepvries! Dat spaart werk. Werk dat Iglo goed is toevertrouwd. Proeft u maar: Iglo vleesragoüt is gemaakt volgens een echt „fijne keuken" recept. Met dezelfde toewijding, met dezelfde goede ingrediënten die zoudt gebruiken. Metéén een pakje halen! -Mg - C7 De Tweetraps-Stijgingspolis van de Nederlanden van 1845 is ont worpen voor een jong gezin. In het begin is de premie laag - zeg f 18.- per maand voor een goede risicodekking nü plus de opbouw van een kapitaal voor later. Maar! De verzekering groeit mee met loop baan en inkomen. Geeft jaar op jaar een stijgende risicodekking voor het gezin. En aan het eind krijgt u een flink gegroeid kapitaal in handen. Bovendien deelt u in de winst van de maatschappij. Voor (nog) ongehuwden is er de Start-met-winst polis van de Nederlanden van 1845. Deze gaat als het ware aan de Tweetraps-Stijgingspolis vooraf en hoeft om te beginnen niet meer te kosten dan - zeg f 10.- per maand. Bij huwelijk gaat de startpolis automatisch over in de Tweetraps-Stijgingspolis. En... hoe jonger u begint, hoe lager de premie is én blijft. Kijk uit naar de brief die u binnenkort van hem krijgt, of neem zelf even kontakt met hem op over deze polissen. Heeft u geen assurantie-adviseur, vraag dan schriftelijk vrijblijvend inlichtingen bij de Nederlanden van 1845, Groenhovenstraat 2, Den Haag. Of beter nog: bel even, telefoon070-110112 (tot 's avonds half negen bereikbaar). N.V. levens verzekering maatschappij van de Nederlanden van 1845 voor alle ZEKERheid m 'i i 0O>' Vi -iij-. Nu voordelige, dan ooit Zorgeloos Draion skibroekje met split. In veel kleuren, o.m. rood, groen, koren en grijs. Maten 86-92-98. Nü voordeliger dan oöit Makkelijkwasbare Leacril slob- broek. Lekker warm. In wit en Ciel. Maat 74, Nü voordeliger dan ooit! katoenen badstof luierbroek- jes. In wit, ciel, rose en geel. Nü voordeliger dan ooitl Per pak van 3 stuks Badstof opknoop-piamaatje met voet. Zó gewassen, niet strijken. Leuke prints op wit fond. Maten 80 en 86. Nü voordeliger dan ooitl Uitstekend absorberende papie ren inlegluiers. Nü voordeliger dan ooit! Per pak van 15 stuks 1. uw warenhuis

de Stem | 1967 | | pagina 6